Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΕΠTEMΡΙΟΥ 2022 <3


Recommended Posts

στις πριν 59 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Ναι εγώ την άλλη Τετάρτη στης 20:00

Με έχει φάει το άγχος. 😝

από τώρα ;;;μην έχεις άγχος!εμένα με πιάνει την ίδια ημέρα του ραντεβού  με τον γιατρό συνήθως!!μετα στην αναμονή μου φέυγει και όταν μπαίνω χτυπάει η καρδιά μου δυνατά -τά -τά (απο το άγχος😅)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 4.5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Katerina.k είπε:

Κάτσε είναι νωρίς ακόμη γι αυτό μάλλον είμαι έτσι.. αν μου πει τώρα θα τα ξαναπούμε σε ένα μήνα εκεί νομίζω θα αρχίσει το άγχος. Τώρα είναι πολύ κοντινές οι επισκέψεις

Νομίζω όσο νιώθουμε διάφορα είμαστε καλά.εγω εκεί βασίζομαι και δεν αγχώνομαι.

 

 

 

 

Για να δούμε τι θα σου πει εσενα εμενα μ ειπε σε ενα μηνα  θελει ν με δει… κάλε πως θα αντεξω τοσο πολυ ;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η mariakater είπε:

Για να δούμε τι θα σου πει εσενα εμενα μ ειπε σε ενα μηνα  θελει ν με δει… κάλε πως θα αντεξω τοσο πολυ ;;; 

Γενικά οι συναντήσεις με τον γιατρό είναι κάθε μήνα με εξαίρεση τον πρώτο- δεύτερο και τον τελευταίο μήνα που μας βλέπει πιο συχνά. Κορίτσια, δεν χρειάζεται περισσότερο. Στο εξωτερικό κάνουν τις μισές εξετάσεις και τους μισούς υπερήχους από μας. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η babyblue94 είπε:

@Katerina.k κορίτσι μου. Για πεεεες μας τα νέα σου 🥰🥰

Πήγαμε και ακούσαμε καρδούλα και εμείς σήμερα. Αχ πολύ ωραίο συναίσθημα κορίτσια μου.βασει μεγέθους είμαστε πιο πολυ μου είπε 6+6 ενώ με τελ.περ. είμαστε 6+3.κ άλλες εξετάσεις μου είπε κ ξανά θα με δει σε 2 εβδομάδες.αυτα τα νεα μας .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Katerina.k είπε:

Πήγαμε και ακούσαμε καρδούλα και εμείς σήμερα. Αχ πολύ ωραίο συναίσθημα κορίτσια μου.βασει μεγέθους είμαστε πιο πολυ μου είπε 6+6 ενώ με τελ.περ. είμαστε 6+3.κ άλλες εξετάσεις μου είπε κ ξανά θα με δει σε 2 εβδομάδες.αυτα τα νεα μας .

Αχ τι όμορφο πράγμα.τελεια .μπραβο κορίτσι μου. ❣️❣️ Ανυπομονώ και εγώ 

Έλα δεν ήξερα ότι γινεται να δει μέχρι και τις 3 μέρες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Αχ τι όμορφο πράγμα.τελεια .μπραβο κορίτσι μου. ❣️❣️ Ανυπομονώ και εγώ 

Έλα δεν ήξερα ότι γινεται να δει μέχρι και τις 3 μέρες. 

Έλα πλησιάζεις κ εσύ λιγάκι έμεινε.απλα να είναι εκεί κ ο άντρας σου να το ακούσετε μαζί.🥰

πραγματικα όμως ανυπομονώ να ξεκινήσουν οι κοιλιακοι υπερηχοι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Katerina.k είπε:

Έλα πλησιάζεις κ εσύ λιγάκι έμεινε.απλα να είναι εκεί κ ο άντρας σου να το ακούσετε μαζί.🥰

πραγματικα όμως ανυπομονώ να ξεκινήσουν οι κοιλιακοι υπερηχοι

Γιατί το λες αυτό για τους κοιλιακούς ;

Καλά εγώ την άλλη βδομάδα τελευταίος κολπικός. Μου είχε πει έως την 8η βδομάδα κάνουμε κολπικό. 

Άρα εγώ θα πάω 7 μισή θα είναι τελευταίος. Μετά κοιλίτσα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η babyblue94 είπε:

Γιατί το λες αυτό για τους κοιλιακούς ;

Καλά εγώ την άλλη βδομάδα τελευταίος κολπικός. Μου είχε πει έως την 8η βδομάδα κάνουμε κολπικό. 

Άρα εγώ θα πάω 7 μισή θα είναι τελευταίος. Μετά κοιλίτσα. 

Δεν τους αντέχω άλλο τους κολπικους.περιμενω πως κ πως κοιλίτσα.ε πιο άνετα όσο να ναι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η Katerina.k είπε:

Πήγαμε και ακούσαμε καρδούλα και εμείς σήμερα. Αχ πολύ ωραίο συναίσθημα κορίτσια μου.βασει μεγέθους είμαστε πιο πολυ μου είπε 6+6 ενώ με τελ.περ. είμαστε 6+3.κ άλλες εξετάσεις μου είπε κ ξανά θα με δει σε 2 εβδομάδες.αυτα τα νεα μας .

Αχ τι ωραία νέα !!!φοβερό συναίσθημα ναι !!!όλα βαίνουν καλώς !μπράβο !αχ κορίτσια εγώ την τρίτη θα κάνω κανονικά υπερηχο για πρώτη φορά   !!μια ημέρα μετά εσύ @babyblue94 θα ακουδεις κι εσύ καρδούλα !!συμφωνώ ότι είναι άβολα κολπικά !επιτέλους θα πηγαίνουμε γυναικολόγο και δε θα μας βάζουν χέρι 🤣 
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Katerina.k είπε:

Πήγαμε και ακούσαμε καρδούλα και εμείς σήμερα. Αχ πολύ ωραίο συναίσθημα κορίτσια μου.βασει μεγέθους είμαστε πιο πολυ μου είπε 6+6 ενώ με τελ.περ. είμαστε 6+3.κ άλλες εξετάσεις μου είπε κ ξανά θα με δει σε 2 εβδομάδες.αυτα τα νεα μας .

Τέλεια! Υπέροχα νέα ❤️ Με το καλό να το υποδεχτείτε το μπεμπακι σας 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η babyblue94 είπε:

Αχ κορίτσια δεν άντεξα. Το μετέφερα την Δευτέρα το ραντεβού. Το βράδυ. 🥰🥰🥰🥰 Ανυπομονώ. 

Χαχαχχαχαχαχαα !!καλά έκανες αφού δεν αντέχες..άντε σε λίγες ημέρες έχουμε γιατρό να δούμε τα εμβρυακια μας !!εμένα αυτή την βδομάδα είναι σαν μια ώριμη φραουλίτσα !!χιχι !!από συμπτώματα πως πάμε ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η eirini55 είπε:

Χαχαχχαχαχαχαα !!καλά έκανες αφού δεν αντέχες..άντε σε λίγες ημέρες έχουμε γιατρό να δούμε τα εμβρυακια μας !!εμένα αυτή την βδομάδα είναι σαν μια ώριμη φραουλίτσα !!χιχι !!από συμπτώματα πως πάμε ;;;

Αααχ τι τελειο. Χαχα εγώ αυριο μπαινω 7 η εβδομάδα και γίνεται μύρτιλο 🤣😝 

Συμπτώματα έχω χάλια στομάχι. Φουλ δυσπεψία όλη μέρα. Και το βράδυ χάλια ο ύπνος. Νιώθω ότι θα τα βγάλω όλα. Αλλά εμετό δεν κάνω😟 αυτό με το στομάχι με έχει πεθάνει. Εύχομαι στο τρίμηνο να σταματήσει γιατί ακόμα δεν το έχω χαρεί καθόλου. 😲 εντομεταξυ το ανθρακούχο νερό που με βοηθάει η διατροφολόγος μου το απαγόρεψε. Αλλά μίλησα με τον γιατρό και μου είπε ότι μπορώ να πίνω και δεν ισχύει κάτι τέτοιο. Απλά να μέτρο. Ελπίζω να με βοηθήσει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Αααχ τι τελειο. Χαχα εγώ αυριο μπαινω 7 η εβδομάδα και γίνεται μύρτιλο 🤣😝 

Συμπτώματα έχω χάλια στομάχι. Φουλ δυσπεψία όλη μέρα. Και το βράδυ χάλια ο ύπνος. Νιώθω ότι θα τα βγάλω όλα. Αλλά εμετό δεν κάνω😟 αυτό με το στομάχι με έχει πεθάνει. Εύχομαι στο τρίμηνο να σταματήσει γιατί ακόμα δεν το έχω χαρεί καθόλου. 😲 εντομεταξυ το ανθρακούχο νερό που με βοηθάει η διατροφολόγος μου το απαγόρεψε. Αλλά μίλησα με τον γιατρό και μου είπε ότι μπορώ να πίνω και δεν ισχύει κάτι τέτοιο. Απλά να μέτρο. Ελπίζω να με βοηθήσει. 

αναβαθμίστηκε απο σμάρτις σε μύρτιλο και το δικο σου !!αχ τι τέλεια!!αχ και εγώ τα ίδια.με είχε αφήσει το στομαχάκι κ΄αποιες ημέρες αλλά συνεχίζει τελικά ακαθεκτο απλώς όχι με τόση ένταση... άσε και δυσκολεύομαι και να πιω μερικές βιταμίνες λόγω αυτού..αχ εγώ γενικά δε μπορώ το ανθρακικό οπότε δε το προτιμώ ούτε και τώρα.. και εγώ ΄ήξερα πως δεν κάνουν ανθρακούχα στην εγκυμοσύνη αλλά ό τι είπε ο γιατρ΄ός εννοείται!!εμείς δε ξέρουμε τίποτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η eirini55 είπε:

αναβαθμίστηκε απο σμάρτις σε μύρτιλο και το δικο σου !!αχ τι τέλεια!!αχ και εγώ τα ίδια.με είχε αφήσει το στομαχάκι κ΄αποιες ημέρες αλλά συνεχίζει τελικά ακαθεκτο απλώς όχι με τόση ένταση... άσε και δυσκολεύομαι και να πιω μερικές βιταμίνες λόγω αυτού..αχ εγώ γενικά δε μπορώ το ανθρακικό οπότε δε το προτιμώ ούτε και τώρα.. και εγώ ΄ήξερα πως δεν κάνουν ανθρακούχα στην εγκυμοσύνη αλλά ό τι είπε ο γιατρ΄ός εννοείται!!εμείς δε ξέρουμε τίποτα!

Μάλλον θα το έχουμε το στομάχι. Θα μας ακολουθεί. 

Η μαμά μου έκανε τρία παιδιά. Και το είχε μόνο σε εμένα ( κορίτσι ) η πεθερά μου δυο παιδιά και το είχε μόνο στην κόρη της. 

Λέω στον άντρα μου στην φέρνω την κόρη χααχχαχααχ δεν νομίζω ότι παίζουν ρόλο αυτά. Πλάκα κάνω 

Ναι γενικά η πολύ ποσότητα δεν κάνει. Αλλά ο γιατρός μου είπε ότι λίγες ποσότητες μπορώ. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η eirini55 είπε:

χαχχχαχαχαχα!λες ;;;; εμένε η γιαγιά μου είχει δει όνειρο ότι έχ παιδάκι κορίτσι..πριν καν να ξέρω ότι είμαι..ό τι θελει ο Θεός αρκεί να βγουν υγιείς τα μωράκια μας!!πολλά λέγονται.είχαμε διαβάσει τόσα και είχαμε πει να τα κάνουμε έτσι σαν πείραμα αλλά τελικώς περιμένουμε.. άντε να δούμε!!τελη λογικά θα ξέρουμε με την αυχενική!!!ανυπομονώ να του/της πάρω τα πρώτα ρουχαλάκια ❤️

Ναι αν ειναι σε καλη θεση το μωρο φαινεται απο την αυχενική εντομεταξυ  υπαρχει και αλλο κόλπο που δεν ξερω κατα ποσο ισχυει … λενε οτι με τους καρδιακούς παλμους  μπορεις να καταλαβεις το φύλλο Εγω δεν το πιστευω βέβαια 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η mariakater είπε:

Ναι αν ειναι σε καλη θεση το μωρο φαινεται απο την αυχενική εντομεταξυ  υπαρχει και αλλο κόλπο που δεν ξερω κατα ποσο ισχυει … λενε οτι με τους καρδιακούς παλμους  μπορεις να καταλαβεις το φύλλο Εγω δεν το πιστευω βέβαια 😂

αχ και εγώ το έχω ακούσει αυτό!!!χχαχαχα.δε ξέρω β΄έβαια κατα πόσο ισχύει..ετσι ας κάνουμε εικασίες.εμένα ο γιατρ΄ός μου γενικά ανέφερε ότι κοντά στο τρίμηνο φαίνεται καθαρά το φύλο του μώρου.. εσένα ;βέβαια ΄όπως έχω ακούσει για το κοριτσάκι δε σου λένε με βεβαίοτητα αλλά και πως ενδέχεται να γίνει κι λάθος!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η eirini55 είπε:

αχ και εγώ το έχω ακούσει αυτό!!!χχαχαχα.δε ξέρω β΄έβαια κατα πόσο ισχύει..ετσι ας κάνουμε εικασίες.εμένα ο γιατρ΄ός μου γενικά ανέφερε ότι κοντά στο τρίμηνο φαίνεται καθαρά το φύλο του μώρου.. εσένα ;βέβαια ΄όπως έχω ακούσει για το κοριτσάκι δε σου λένε με βεβαίοτητα αλλά και πως ενδέχεται να γίνει κι λάθος!!

Εμενα δεν ανέφερε κατι πρόσφατα βεβαια η κολλητή μ που ειναι επισης εγκυος το ειδαν ξεκάθαρα απο στην αυχενική οτι ειναι κοριτσι ☺️

 

 Εμεις θελουμε να κανουμε παρτυ baby reveal Οποτε δεν ρωταω πολλα θελω να εκπληξη για ολους 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η mariakater είπε:

Εμενα δεν ανέφερε κατι πρόσφατα βεβαια η κολλητή μ που ειναι επισης εγκυος το ειδαν ξεκάθαρα απο στην αυχενική οτι ειναι κοριτσι ☺️

 

 Εμεις θελουμε να κανουμε παρτυ baby reveal Οποτε δεν ρωταω πολλα θελω να εκπληξη για ολους 

Αχ μακάρι να μάθουμε κ μεις στην αυχενική ..θα είναι τέλειο !!αλλά να σε ρωτήσω κάτι που μπορεί να φανεί χαζό αλλά δεν έχω καταλάβει..

σε αυτά τα πάρτυ που φαντάζομαι κατι τέτοιο θα κάνεις με τα μπαλόνια που βγάζουν χρώμα η με τις τούρτες που μέσα είναι σε αντίστοιχο χρώμα με το φύλο του μωρού ποιος ξέρει το φύλο και το κανονίζει ;;;αφού μάλλον δε το γνωρίζει ούτε το ζευγάρι...πάντα το είχα απορία..

 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η mariakater είπε:

Εμενα δεν ανέφερε κατι πρόσφατα βεβαια η κολλητή μ που ειναι επισης εγκυος το ειδαν ξεκάθαρα απο στην αυχενική οτι ειναι κοριτσι ☺️

 

 Εμεις θελουμε να κανουμε παρτυ baby reveal Οποτε δεν ρωταω πολλα θελω να εκπληξη για ολους 

Είναι τέλειο που είστε και οι δύο την ίδια χρονική στιγμή εγκυουλες !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η eirini55 είπε:

Αχ μακάρι να μάθουμε κ μεις στην αυχενική ..θα είναι τέλειο !!αλλά να σε ρωτήσω κάτι που μπορεί να φανεί χαζό αλλά δεν έχω καταλάβει..

σε αυτά τα πάρτυ που φαντάζομαι κατι τέτοιο θα κάνεις με τα μπαλόνια που βγάζουν χρώμα η με τις τούρτες που μέσα είναι σε αντίστοιχο χρώμα με το φύλο του μωρού ποιος ξέρει το φύλο και το κανονίζει ;;;αφού μάλλον δε το γνωρίζει ούτε το ζευγάρι...πάντα το είχα απορία..

 

 

 

Αν ναι και εμείς θα κάνουμε gender reveal. ♥️ 

Κοίτα γενικά αν να θες λες στον γιατρό να σου γράψει σε ένα φάκελο το φύλο του μωρού. Το δίνεις στο Μπαλοναδικο ή στο ζαχαροπλαστείο και στο φτιάχνει. 

Ή το γνωρίζει κάποιος από φίλη ξαδέρφη κτλ και στο ετοιμάζει.

Εμείς έχουμε σκεφτεί να το ξέρω μόνο εγώ. Να κάνουμε φωτογράφιση οι δυο μας με ομπρέλα που ανοίγει και πέφτουν τα κομφετι. Θα το έχω φτιάξει εγώ . Ο ξάδερφος Μου είναι φωτογράφος. Έτσι θα το μάθει ο άντρας μου. Και μετά από μέρες θα κάνουμε αυτό με το μπαλόνι για τους υπόλοιπους. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η babyblue94 είπε:

Αν ναι και εμείς θα κάνουμε gender reveal. ♥️ 

Κοίτα γενικά αν να θες λες στον γιατρό να σου γράψει σε ένα φάκελο το φύλο του μωρού. Το δίνεις στο Μπαλοναδικο ή στο ζαχαροπλαστείο και στο φτιάχνει. 

Ή το γνωρίζει κάποιος από φίλη ξαδέρφη κτλ και στο ετοιμάζει.

Εμείς έχουμε σκεφτεί να το ξέρω μόνο εγώ. Να κάνουμε φωτογράφιση οι δυο μας με ομπρέλα που ανοίγει και πέφτουν τα κομφετι. Θα το έχω φτιάξει εγώ . Ο ξάδερφος Μου είναι φωτογράφος. Έτσι θα το μάθει ο άντρας μου. Και μετά από μέρες θα κάνουμε αυτό με το μπαλόνι για τους υπόλοιπους. 

Τι ωραία που τα σκέφτεστε κορίτσια.μου φαίνεται μακριά ακομη και δεν το έχω σκεφτει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Katerina.k είπε:

Τι ωραία που τα σκέφτεστε κορίτσια.μου φαίνεται μακριά ακομη και δεν το έχω σκεφτει

Ναι εγώ θέλω. Να έχω προγράμμα για όλα..χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια μου σας ευχαριστώ πάρα πολύ με συγκινειτε αρκετά θα έλεγα.Να είστε όλες καλά και να γίνει το θαύμα που περιμένουμε.♥️♥️♥️🙏🙏🙏Σας ευχαριστώ που με σκέφτεστε,με βοηθάει πολύ.
    • Και καλά κάνεις και περτατάς!! Βγήκα κι εγώ τώρα λίγο στον ήλιο, έχει τέλεια μέρα και μου έφτιαξε πολύ η διάθεση!! Ο καλύτερος καιρός είναι για μένα τώρα, στους καύσωνες υποφέρω! Και ευτυχώς έφυγε και αυτή η απαίσια σκόνη, το σπίτι ακόμη το καθαρίζουμε λίγο λίγο, τι κακό ήταν κι αυτό!
    • Είχα διαβάσει ότι όλα τα γλυκαντικά ανεβάζουν το γλυκαιμικο δείκτη, αλλά δε θυμάμαι αν μου το είχε πει και ο διαβητολογος αυτό..θα τον ρωτήσω για τη στέβια!! Με βοηθάει και το δροσερό γάλα.. κορίτσια πίνω 3 ποτήρια τη μέρα γάλα λες και είμαι μωρό κι εγώ 😄
    • Σας ευχαριστώ πάρα πολύ όλες σας.Οπως και την πρώτη φορά έτσι και τώρα νιώθω ότι έχω κάπου να μιλήσω και με καταλαβαίνετε στον απόλυτο βαθμό.Μακαρι όλα να πάνε καλά.♥️
    • Κορίτσια μου δυνατά, καλησπέρα σε όλες!!! 💪 Εύχομαι στην κάθε μία ξεχωριστά να έρθει το θετικό της αποτέλεσμα σύντομα και με ευκολία!!!  @marilouuμου εύχομαι αυτή τη φορά να λειτουργήσω εγώ ως το γούρι σου, όπως εσύ για εμένα!!! Χαίρομαι πολύ που ξεκινάς δυναμικά ξανά τη νέα προσπάθεια!!! Σε έχω στο νου μου όλο αυτό το διάστημα, όπως και την @elissavet90!!! Να σκέφτεστε αισιόδοξα κι όλα θα πάνε κατ' ευχήν 💞💞💞 Για τα κορίτσια που αναμένουν αποτέλεσμα θα σας έλεγα να μην ψάχνετε για συμπτώματα, γιατί πραγματικά είναι τα ίδια με της περιόδου. Τα πέρασα τον Γενάρη που προετοίμαζα τον άντρα μου ότι έρχεται η περίοδος για να μην απογοητευτεί και τελικά με ξεγέλασε. Γεμίστε τον χρόνο σας με πράγματα που σας ευχαριστούν, αλλά να ξεκουράζεστε και να κάνετε τις βόλτες σας στον ήλιο!!! 🌞🌅☀️
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...