Μετάβαση σε περιεχόμενο

σπερματεγχυση


Recommended Posts

καλημερα κοριτσια θα ηθελα τα φωτα σας γιατι αγχωθηκα παρα πολυ..πηγα σημερα τα αποτελεσματα σπερμοδ/τος στο γιατρο και ηταν πολυ καλα!μου ειπε να παρακολουθησουμε τον κυκλο για καποιο διαστημα και μετα θα κανουμε σπερματεγχυση...εχει τυχει σε καμια?μπορειτε να με βοηθησετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΚΑΙ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΕΝΑ ΘΕΤΙΚΟ ΤΕΣΤ ΑΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΕΤΕ ΣΕ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΜΑ?

ΕΓΩ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ 4 ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΕΣ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗΣ ΑΛΛΑ ΥΠΗΡΧΕ ΠΡΟΒΛΗΜΜΑ ΣΤΟ ΣΠΕΡΜΑ ΤΟΥ ΣΥΖΥΓΟΥ ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΑΣ ΗΡΘΕ ΜΕ ΤΟ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΤΡΟΠΟ ΒΕΒΑΙΑ ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΜΙΑ ΘΑΡΑΠΕΙΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μου ειπε οτι θα ξεκινησουμε με παρακολουθηση και μετα θα παμε σε σπερματεγχυση!ξερεις αν γινεται στο ιατρειο του?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ πολυξένη μου είχα κάνει 2 φορές χωρίς αποτέλεσμα αλλά ο άντρας μου είχε πρόβλημα ολιγοσπερμιας λόγω κιρσοκήλης την οποία αντιμετωπίσαμε με χειρουργείο τελικά. Με παρακολουθούσε ο γιατρός μου για να δεί την ωορηξία και την κατάλληλη ημέρα με έστελνε σε ενα ανδρολογικό κέντρο στη Λ.Κηφισίας και κάναμε τη σπερματέγχυση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...