Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πάει ο παλιός ο χρόνος, ας γιορτάσουμε παιδιά, και ο νέος να γεμίσει τις κοιλιές μας με μωρά! 🤰🦋🎁💟


misofeggaro

Recommended Posts

στις πριν 4 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κορίτσια σύμφωνα με τον ανδρολογο ΔΕΝ πρέπει να είναι καθημερινές οι επαφές γιατί αδυνατεί το σπερμα... Δεν έχει μεγάλη συγκέντρωση σπερματοζωαριων!!! Μέρα παρά μέρα είναι το ιδανικό!!! Και το πιο τούρμπο την 3η ημέρα!! Άρα αν ξέρετε πότε είναι οι γονιμες ρυθμίστε το!! Εγώ πάντως στο μερα πάρα μερα το πιάσαμε!! 

2 χρόνια τώρα έχω εφαρμόσει όλες τις μεθόδους την μόνη φορά που είδα θετικό τεστ ήταν το Νοέμβριο που το άφησα στο χαλαρό χωρίς πρόγραμμα άσχετο που δεν προχώρησε.. Για εμένα είναι ο τελευταίος χρόνος που προσπαθώ αν θέλει να έρθει καλώς αν δεν θέλει υπάρχουν κι άλλες λύσεις δεν μπορώ να αγχώνομαι άλλο ούτε να βάζω πρόγραμμα για το πότε θα έχουμε διαθεση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοιτάξτε η έννοια του σεξ είναι πως το ορίζει κάθε ζευγάρι, αυτό μας δένει μας καθιστά συντρόφους και είθισται μετά από κάποιο διάστημα να θεωρείται ως το επόμενο βήμα ένα παιδί. Εμείς έχουμε ζευγάρια παντρεμένα στον κύκλο μας που δεν έκαναν παιδί, τα περισσότερα επειδή προέκυψε κάποιο θέμα υγείας, μια χαρά άνθρωποι είναι, αγαπιούνται απλά ίσως είναι πιο ανεξάρτητοι στις κινήσεις τους πχ δεν χρειάζεται να οργανώσουν ένα μήνα πριν τις διακοπές τους είναι χαλαρά. Το σεξ για παιδί είναι ζόρικο, εμένα ο σύζυγος περιμένει να θέλω εγώ και αν δει δυσαρέσκεια μαζεύεται. Καμία φορά θα ήθελα να παίρνει πιο πολλές πρωτοβουλίες αλλά γενικά είμαι νευρική και αγχώδης οπότε δε μου κάνει εντύπωση που περιμένει να θέλω εγώ πρώτα. 😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lacostaki είπε:

2 χρόνια τώρα έχω εφαρμόσει όλες τις μεθόδους την μόνη φορά που είδα θετικό τεστ ήταν το Νοέμβριο που το άφησα στο χαλαρό χωρίς πρόγραμμα άσχετο που δεν προχώρησε.. Για εμένα είναι ο τελευταίος χρόνος που προσπαθώ αν θέλει να έρθει καλώς αν δεν θέλει υπάρχουν κι άλλες λύσεις δεν μπορώ να αγχώνομαι άλλο ούτε να βάζω πρόγραμμα για το πότε θα έχουμε διαθεση

Γιατί δεν προχώρησε κορίτσι μου;βιοχημική ή παλινδρομη;;; σου εύχομαι σύντομα να ξανά μείνεις έγκυος και να πάνε όλα τέλεια!!! Εγώ σας το λέω σαν συμβουλή για να μην αγχώνονται κάποιες κοπέλες και λένε ότι αν δεν κάνουμε καθημερινά δεν θα πιάσουμε.. Αυτό δεν ισχύει!!! Γι αυτό το είπα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Γιατί δεν προχώρησε κορίτσι μου;βιοχημική ή παλινδρομη;;; σου εύχομαι σύντομα να ξανά μείνεις έγκυος και να πάνε όλα τέλεια!!! Εγώ σας το λέω σαν συμβουλή για να μην αγχώνονται κάποιες κοπέλες και λένε ότι αν δεν κάνουμε καθημερινά δεν θα πιάσουμε.. Αυτό δεν ισχύει!!! Γι αυτό το είπα! 

Βιοχημικη λογικά η χοριακη μετά από 4 μέρες ήταν αρνητική.... Σε ευχαριστώ πολύ!!! Φυσικά δεν ισχύει το ότι αν δεν κάνεις καθημερινά σεξ δεν πιάνεις η αδελφή μου 3 παιδιά με μια επαφή τα έπιασε το θέμα είναι να απόλαμβάνουμε τις επαφές και να μην γίνεται εμμονή...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

Αχ εγώ θ ήθελα να γυρνάγαμε το χρόνο πίσω και να γνωριζομασταν στα 20 μας. Γιατί τώρα στα 40 όλο κάτι μας πονάει, πότε μέση πότε γόνατο, και όχι 11×μερες σερί δεν αντέχουμε, ούτε 11 λεπτά συνεχόμενα δεν αντέχουμε! 

Χαίρομαι όμως που τα κορίτσια μας έχουν καλοπαντρευτει! 

Φτου φτου φτου! 

Θα κάνω μούτρα απόψε στον δικό μου, του λακοστακιου ο άντρας 11 μέρες σερί, η ναντια του κρύβεται γιατί πόσο να αντέξει η γυναίκα, έχει και παιδιά να γύρω  φέρει, και εσένα σε κυνηγάμε ;; πω πω έχει να πέσει μουρμούρα! 😂😂😂

Μονο ο δικός μου που έκλεισε πριν λίγες μέρες δεν κουράζεται ποτε; κάθε μέρα θέλει.. και η δουλειά του ειναι δύσκολη.. χειρονακτικη.. εγω δεν έχω  αντοχες αυτός τουρπο 

 

στις πριν 8 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου 

Καλό  ΣΚ σε ολες ❣️💖💖 πήρε και ο άντρας μου αύξηση τέλεια 💖💖💖 

Εχω μια ερώτηση…εγώ από τότε που άρχισε η περίοδος εννοώ από εφηβεία πάντα μου πήγαινε 3 ημερες! Μετά 4 ημερες το πολύ! Το τελευταίο διάστημα παρατήρησα ότι μου πάει 6-7 ημέρες, το κόκκινο δλδ 3-4 κ μετά καφέ! Αυτό το μήνα που πήρα κ τα dostinex δεν ξέρω αν παίζει ρολο, αλλά η περίοδος κράτησε 3 ημέρες δλδ χθες 3η ημερα η σερβιέτα είχε λίγα καφέ…έχει κάποιο ρολο το χάπι; Πόνους περιόδου σχεδόν καθόλου ούτε πρήξιμο γενικά τίποτα σε συμπτώματα…το έχει πάθει καμία; 

Όσο αφορά το σεξ και εμεις σε φαση χαλάρωσης πχ διακοπες ταξίδια μπορεί κ κάθε μέρα τώρα με τη δουλεια σίγουρα στις γόνιμες τις αλλες ημερες κάθε 2 κάθε 3 ανάλογα με την όρεξη  

Συγχαρητήρια.. θα το δεις .. είναι η χρονιά σας φέτος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Βιοχημικη λογικά η χοριακη μετά από 4 μέρες ήταν αρνητική.... Σε ευχαριστώ πολύ!!! Φυσικά δεν ισχύει το ότι αν δεν κάνεις καθημερινά σεξ δεν πιάνεις η αδελφή μου 3 παιδιά με μια επαφή τα έπιασε το θέμα είναι να απόλαμβάνουμε τις επαφές και να μην γίνεται εμμονή...

Τι είναι η βιοχημική; Κάτι που δεν συνεχίζει; Δηλαδή έκανες πρώτη χοριακη βγήκε υψηλή και μετά έκανες μετά από 4 μέρες και είχε μηδενίσει; Και η περίοδος πότε εμφανίστηκε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η babyblue94 είπε:

Τι είναι η βιοχημική; Κάτι που δεν συνεχίζει; Δηλαδή έκανες πρώτη χοριακη βγήκε υψηλή και μετά έκανες μετά από 4 μέρες και είχε μηδενίσει; Και η περίοδος πότε εμφανίστηκε;

Ναι η βιοχημικη είναι μια εγκυμοσύνη που τερματίζεται μόνη της σε πολύ αρχικό στάδιο... Έκανα Τετάρτη τεστ και βγήκε αχνό θετικό το ίδιο και την Πέμπτη αλλά το Σάββατο είχα αίμα έκανα τη χοριακη Δευτέρα για σιγουριά και είχε μηδενίσει...Ο γιατρός είπε ότι λογικά ήταν βιοχημικη από τη στιγμή που είχα 2 θετικά τεστ έστω και αχνά.. Νομίζω χωρίς να είμαι σίγουρη ότι όταν βγαίνει υψηλή η χοριακη μιλάμε για παλυνδρομη κυηση

Επεξεργάστηκε από Lacostaki
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lacostaki είπε:

Ναι η βιοχημικη είναι μια εγκυμοσύνη που τερματίζεται μόνη της σε πολύ αρχικό στάδιο... Έκανα Τετάρτη τεστ και βγήκε αχνό θετικό το ίδιο και την Πέμπτη αλλά το Σάββατο είχα αίμα έκανα τη χοριακη Δευτέρα για σιγουριά και είχε μηδενίσει...Ο γιατρός είπε ότι λογικά ήταν βιοχημικη από τη στιγμή που είχα 2 θετικά τεστ έστω και αχνά.. Νομίζω χωρίς να είμαι σίγουρη ότι όταν βγαίνει υψηλή η χοριακη μιλάμε για παλυνδρομη κυηση

Επειδή δεν έχω πάει ακόμα στον γιατρό. Θέλω να αποκλείσω τα πρόβλημα στο μυαλό μου. Στα ένα τώρα βιοχημική δεν είναι σωστά; Δευτέρα πρωτη χοριακη. Τετάρτη δεύτερη. Και αύριο θα πάω για την τελευταία. Ακόμα έχω συμπτώματα βάρους χαμηλά. Στήθος κτλ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου 💕💕💕 

όμορφη Κυριακή σε ολες!!! Εμεις λέμε να πάμε για brunch κ μετά βόλτα 

Φιλακια σε ολες 💖💖💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Επειδή δεν έχω πάει ακόμα στον γιατρό. Θέλω να αποκλείσω τα πρόβλημα στο μυαλό μου. Στα ένα τώρα βιοχημική δεν είναι σωστά; Δευτέρα πρωτη χοριακη. Τετάρτη δεύτερη. Και αύριο θα πάω για την τελευταία. Ακόμα έχω συμπτώματα βάρους χαμηλά. Στήθος κτλ

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια! ❤

@babyblue94 μου όπως τα λέει η @Lacostaki, με μια μικρή διόρθωση αν μου επιτρέπει... βιοχημική θεωρείται μια εγκυμοσύνη που έχει επιβεβαιωθεί με τεστ, ή ακόμα πιο σίγουρα με χοριακή, αλλά σταματάει σε πολύ αρχικό στάδιο κ δεν έχει προλάβει να φανεί το εμβρυάκι στον υπέρηχο.... είχα μια τέτοια 

Αλλά γιατί βάζεις τέτοιες σκέψεις στο μυαλό σου? Όλα καλά θα πάνε, η χοριακή σου ανεβαίνει μια χαρά! Αισιόδοξια κορίτσι μου ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου,2  μέρες πριν την περίοδο και θετικό τεστ...μεγα΄λο άγχος..νομίζω ότι όσες έχουν περάσει κα΄τι άσχημο με καταλαβαίνουν...εύχομαι όλα καλά και σε εμένα μα και σε όλες σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια! ❤

@babyblue94 μου όπως τα λέει η @Lacostaki, με μια μικρή διόρθωση αν μου επιτρέπει... βιοχημική θεωρείται μια εγκυμοσύνη που έχει επιβεβαιωθεί με τεστ, ή ακόμα πιο σίγουρα με χοριακή, αλλά σταματάει σε πολύ αρχικό στάδιο κ δεν έχει προλάβει να φανεί το εμβρυάκι στον υπέρηχο.... είχα μια τέτοια 

Αλλά γιατί βάζεις τέτοιες σκέψεις στο μυαλό σου? Όλα καλά θα πάνε, η χοριακή σου ανεβαίνει μια χαρά! Αισιόδοξια κορίτσι μου ❤

Μάλλον επειδή το ήθελα τόσο πολύ. Και εχω δει τόσα εδώ μέσα. Φοβάμαι. Εύχομαι να ηρεμήσω μόλις δω κάτι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Επειδή δεν έχω πάει ακόμα στον γιατρό. Θέλω να αποκλείσω τα πρόβλημα στο μυαλό μου. Στα ένα τώρα βιοχημική δεν είναι σωστά; Δευτέρα πρωτη χοριακη. Τετάρτη δεύτερη. Και αύριο θα πάω για την τελευταία. Ακόμα έχω συμπτώματα βάρους χαμηλά. Στήθος κτλ

Δεν θέλω να ακούω βλακειουλες η εγκυμοσύνη σου πάει τέλεια η χοριακη σου διπλασιαζεται μια χαρά γιαυτό σταματά να σκεφτεσαι χαζα και απόλαυσε το

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια! ❤

@babyblue94 μου όπως τα λέει η @Lacostaki, με μια μικρή διόρθωση αν μου επιτρέπει... βιοχημική θεωρείται μια εγκυμοσύνη που έχει επιβεβαιωθεί με τεστ, ή ακόμα πιο σίγουρα με χοριακή, αλλά σταματάει σε πολύ αρχικό στάδιο κ δεν έχει προλάβει να φανεί το εμβρυάκι στον υπέρηχο.... είχα μια τέτοια 

Αλλά γιατί βάζεις τέτοιες σκέψεις στο μυαλό σου? Όλα καλά θα πάνε, η χοριακή σου ανεβαίνει μια χαρά! Αισιόδοξια κορίτσι μου ❤

Ναι το ίδιο λέμε απλά στη δική μου περίπτωση μόνο εικασίες μπορούσε να κάνει ο γιατρός γιατί δεν έκανα από την πρώτη μέρα τη χοριακη το μόνο που είχα ήταν θετικό τεστ 15 μέρες μετά το θετικο ωορρηξιας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! 

Καλή Κυριακή! 

Τι μαγειρεύετε σήμερα; 

Εγώ κοκκορα στιφάδο στη γάστρα! 

🍽️🍷🍝🎨

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Καλημέρα! 

Καλή Κυριακή! 

Τι μαγειρεύετε σήμερα; 

Εγώ κοκκορα στιφάδο στη γάστρα! 

🍽️🍷🍝🎨

Καλημερα καλή Κυριακή!!! Κοκκορα στιφάδο εε;; Δεν το έχω φτιάξει ποτέ θα το δοκιμάσω κάποια στιγμή... Εγώ δεν θα μαγειρέψω έχω κάτι φασολάκια στο ψυγείο και είπαμε να τα φάμε σήμερα να μην τα πετάξω και θα βάλω και μια μανιταροπιτα στο φουρνο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Μάλλον επειδή το ήθελα τόσο πολύ. Και εχω δει τόσα εδώ μέσα. Φοβάμαι. Εύχομαι να ηρεμήσω μόλις δω κάτι

Δυστυχώς ειδικά στο πρώτο παιδί κ μετά από πολύ προσπάθεια δύσκολα αποβάλλεται το άγχος. Οι βιοχημικές συνήθως γίνονται άμεσα… Στην δίκη μου περίπτωση έκανα χοριακή νωρίτερα απ ότι έπρεπε κ είχε βγει 60 κ μετά από 2 μέρες 20. Στην ουσία δηλαδή μπορεί να είχαμε βιοχημικές στη ζωή μας κ να μην το είχαμε καταλάβει.  Η δικές σου χοριακές είναι τέλειες, άρα βγαλτο αυτό απ´ το μυαλό σου.❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η anli1978 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου,2  μέρες πριν την περίοδο και θετικό τεστ...μεγα΄λο άγχος..νομίζω ότι όσες έχουν περάσει κα΄τι άσχημο με καταλαβαίνουν...εύχομαι όλα καλά και σε εμένα μα και σε όλες σας

Κορίτσι μου!!!  Θετικό τεστ εγκυμοσύνης;; τι ωραία νέα;; επειδή δεν θυμάμαι είσαι με εξωσωματική;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ🤰❤️🍼🎂

 

Mariaira:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Σαμανη:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Whatever:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Xrita:ΘΕΤΙΚΟ👶 

LadyP:ΘΕΤΙΚΟ👶 

gorgona:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Fanioko: ΘΕΤΙΚΟ👶 

👶

Katerinaki_dm:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Marba:ΘΕΤΙΚΟ👶 

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶

geo2222:ΘΕΤΙΚΟ👶

👶

Riaa:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Princess28:ΘΕΤΙΚΟ 👶ΠΗΤ:01/04/22 κοριτσακι

Evaki:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Marakiii :ΘΕΤΙΚΟ👶
👶Π

Sandyb:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Crystalia90:ΘΕΤΙΚΟ  ΠΗΤ 29/05/22

MyNa:ΘΕΤΙΚΟ👶

👶

 evaioan:ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ 13/08/22 👶

Mimi26:ΘΕΤΙΚΟ 👶ΠΗΤ 25/08/22

Riaki2022:ΘΕΤΙΚΟ 👶ΠΗΤ:22/08/22

Mary.Ger:ΘΕΤΙΚΟ👶ΠΗΤ:02/09/22

Μαργαριτσ:ΘΕΤΙΚΟ 👶

babyblue94:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΆΚΙ ΜΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ🍼💙🎂💖

Ελενακι12:ΓΕΝΝΗΣΕ:29/06/20 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ💖🎂

St3llina:ΓΕΝΝΗΣΕ ΑΓΟΡΑΚΙ💙🍼

Frogel:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ🎂💖

Princess28:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/09/20:ΑΓΟΡΑΚΙ 🍼💙

Mt3508:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/08/20:ΑΓΟΡΑΚΙ🍼💙

Tzortzina123:ΓΕΝΝΗΣΕ:08/08/20:ΑΓΟΡΑΚΙ 💙🍼

Μασα:ΓΕΝΝΗΣΕ: 06/12/20:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 💖🎂

Σταυρι:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

Lactaki:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΔΙΔΥΜΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ💖🎂💖🎂

annie:ΓΕΝΝΗΣΕ:09/01/21:ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ:ΑΓΟΡΑΚΙ - ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🍼💙🎂💖

Beatrice:ΓΕΝΝΗΣΕ:13/05/21:ΑΓΟΡΑΚΙ 🍼💙

Smurf88:ΓΕΝΝΗΣΕ:28/05/21:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

DIAMANTW:ΓΕΝΝΗΣΕ:20/05/21:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

Princess1312:ΓΕΝΝΗΣΕ  

Clairy:ΓΕΝΝΗΣΕ:01/07/21:ΑΓΟΡΑΚΙ 💙🍼

Froufro:ΓΕΝΝΗΣΕ:18/01/22 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΆΚΙ ΜΕ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΈΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ❤️🤰❤️

diana8:? 

Maroulita:29/12                                                                            

Lacostaki:01/02

Ntinaki83:?

 

 misofeggaro:22/01

Ευάγγελος τ:? 

 

Αννι:20/09                                   

Heart:17/12

Antonia2:01/01

Hopemumtobe:24/01

Αννια27:? 

 Litsadi:? 

Κατεριναπαπ:14/10

Raf123 :27/01

Tina21:14/02

anli1978:01/02

 

Επεξεργάστηκε από Lacostaki
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

ΠΙΝΑΚΆΚΙ ΜΕ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΈΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ❤️🤰❤️

diana8:? 

Maroulita:29/12                                                                            

Lacostaki:01/02

Ntinaki83:?

 

 misofeggaro:22/01

Ευάγγελος τ:? 

 

Αννι:20/09                                   

Heart:17/12

Antonia2:01/01

Hopemumtobe:24/01

Αννια27:? 

 Litsadi:? 

Κατεριναπαπ:14/10

Raf123 :27/01

Tina21:13/10

Anli1978:01/02

 

κοριτσι μου αλλαξε εμενα! 14/2 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η anli1978 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου,2  μέρες πριν την περίοδο και θετικό τεστ...μεγα΄λο άγχος..νομίζω ότι όσες έχουν περάσει κα΄τι άσχημο με καταλαβαίνουν...εύχομαι όλα καλά και σε εμένα μα και σε όλες σας

Μπράβο κοριτσάκι μου..περιμενουμε αύριο.την χοριακη σου. Και εγώ θα κάνω την τρίτη μου αύριο για να δω πότε θα πάω στον γιατρό. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Γελάω με το κουνέλι 🤣  Περαστικά! Το έχω κι εγώ φόβο πως θα αποθηλασω και αν θα καταφέρει να τρώει όταν θα λείπω. Γιατί προς το παρόν πίνει κυρίως γάλα. Τρώει και τροφές αλλά θηλασμους δεν έχει κόψει 😕 Βρήκαμε βρεφονηπιακό. Σήμερα την έγραψα κι όλας. Έχω βρει και γυναίκα για να την κρατάει το καλοκαίρι μέχρι να ξεκινήσει ο βρεφονηπιακός. Και θα κάνουμε σταδιακή προσαρμογή με αυτή να την συνηθίσει και να συνηθίσει και ότι εγώ θα λείπω. Πέρασε ο καιρός 🥲 Σκέφτεστε να βάλετε μπροστά και για 2ο? Εμένα μου έχει μπει η ιδέα αλλά λέω καλύτερα από τα Χριστούγεννα και μετά να ξεκινήσουμε τις προσπάθειες.
    • Μαγική!!! Φυσικά κ υπάρχει κούραση αλλά είναι απόλαυση τα άτιμα!!! Έχουν ο ένας τον άλλον κ παίζουν μεταξύ τους όποτε υπάρχουν κάποιες στιγμές ηρεμίας (αν δεν μαλώνουν για το ίδιο παιχνίδι🤣🤣🤣) Κλαίμε από τα γέλια με τις συζητήσεις τους!!!  Όταν αισθανθείς έτοιμη κ ψυχικά κ σωματικά θα βάλεις μπρος. Κ αν δεν θέλεις δε θα το κανεις!! Εσυ να είσαι καλά για να είναι κ το παιδάκι σου καλά!!
    • Άντε ωραία μεγαλώνει το μωρακι σας 😊 Ααα αρα κολπικά στο έβγαλε και μεγαλύτερο μια χαρα ειναι κορίτσι μου μην το σκεφτεσαι καθόλου όλα είναι οκ αφού το λέει και η γιατρό σου  Το παρτυ για το φύλο ποτε σκέφτεσαι να το κανείς ; Μετά την β επιπέδου ;   
    • Ήθελα να αποθηλασω φυσικά... Το έκανα παρά πολύ αργά για να μην τη πατήσω αλλά κουράστηκα πολύ τις τελευταίες μέρες και μείωσα τις αντλήσεις πολύ... Οπότε την πάτησα.... Πονάει πολύ, νιώθω ερείπιο.  Εμένα έχει και πάνω και κάτω δόντια - σωστό κουνέλι δηλ. 🤣 Αλλά η γκρίνια δε φεύγει ποτέ 🤣 αγκαλίτσα και παιχνίδι μαζί αλλιώς γίνεται χαμός! Βρήκατε βρεφονηπιακό;  Εγώ δεν ανυπομονώ να γυρίσω στη δουλειά να είμαι ειλικρινής αλλά ξέρω πως όταν επιστρέψω θα νιώσω καλά... Παράνοια η κατάσταση.
    • Ξέρω ότι πρέπει να το δω σίγουρα απλά δεν μπορω να πάω αυτήν την βδομαδα με το καλο  που θα γυρίσω θα ψαξω να βρω γιατρό γιατί ξέρεις εδώ στο χωριό δεν έχει κιολας όποτε δεν είναι τόσο εύκολο να πω πετάγομαι παω σε έναν ενδοκρινολόγο, πρέπει κάνω ολόκληρο ταξίδι... αν ήμουν στο πρώτο τρίμηνο σίγουρα δεν θα το άφηνα καθόλου.. ευχαριστώ κορίτσι μου 🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...