Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πάει ο παλιός ο χρόνος, ας γιορτάσουμε παιδιά, και ο νέος να γεμίσει τις κοιλιές μας με μωρά! 🤰🦋🎁💟


misofeggaro

Recommended Posts

στις πριν 4 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Κοίτα να δεις εγκεφαλικά είναι τούρμπο σωματικά δεν αντέχει πολλές μέρες συνεχόμενα αυτή τη φορά ήταν εξαίρεση... Έχει φτάσει και 55 χρόνων ο καλος μου και όσο να ναι κουράζεται... Ευτυχώς για μένα γιατί κι εγώ δεν είμαι 25 χρόνων κοριτσάκι να αντέχω κάθε μερα

Συγνώμη που γίνομαι αδιακριτη αλλά ολοκλήρωσε κάθε μέρα με τις 11 μέρες σερί;; και χωρίς κάποιο βοήθημα;; 

Αρχίζω να φοβάμαι ότι ότι ο άντρας μου έχει πρόβλημα σοβαρό! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Συγνώμη που γίνομαι αδιακριτη αλλά ολοκλήρωσε κάθε μέρα με τις 11 μέρες σερί;; και χωρίς κάποιο βοήθημα;; 

Αρχίζω να φοβάμαι ότι ότι ο άντρας μου έχει πρόβλημα σοβαρό! 

Αχ βρε misofeggaro μου με έκανες και γέλασα έτσι πως το έγραψες! Τίποτα δεν έχει ο άνθρωπος! Είναι λογικό να δυσκολεύεται να ολοκληρώσει όταν γίνεται σερί! Κι ο δικός μου το παθαίνει! Ταπεινή μου άποψη αλλά το θεωρώ φυσιολογικό!

Υ.Γ. Βρε λες τελικά να μας βγήκαν ελαττωματικοι;🤔

Προλαβαίνω να τον αλλάξω;😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Αχ βρε misofeggaro μου με έκανες και γέλασα έτσι πως το έγραψες! Τίποτα δεν έχει ο άνθρωπος! Είναι λογικό να δυσκολεύεται να ολοκληρώσει όταν γίνεται σερί! Κι ο δικός μου το παθαίνει! Ταπεινή μου άποψη αλλά το θεωρώ φυσιολογικό!

Υ.Γ. Βρε λες τελικά να μας βγήκαν ελαττωματικοι;🤔

Προλαβαίνω να τον αλλάξω;😆

Αχ εγώ θ ήθελα να γυρνάγαμε το χρόνο πίσω και να γνωριζομασταν στα 20 μας. Γιατί τώρα στα 40 όλο κάτι μας πονάει, πότε μέση πότε γόνατο, και όχι 11×μερες σερί δεν αντέχουμε, ούτε 11 λεπτά συνεχόμενα δεν αντέχουμε! 

Χαίρομαι όμως που τα κορίτσια μας έχουν καλοπαντρευτει! 

Φτου φτου φτου! 

Θα κάνω μούτρα απόψε στον δικό μου, του λακοστακιου ο άντρας 11 μέρες σερί, η ναντια του κρύβεται γιατί πόσο να αντέξει η γυναίκα, έχει και παιδιά να γύρω  φέρει, και εσένα σε κυνηγάμε ;; πω πω έχει να πέσει μουρμούρα! 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Αχ εγώ θ ήθελα να γυρνάγαμε το χρόνο πίσω και να γνωριζομασταν στα 20 μας. Γιατί τώρα στα 40 όλο κάτι μας πονάει, πότε μέση πότε γόνατο, και όχι 11×μερες σερί δεν αντέχουμε, ούτε 11 λεπτά συνεχόμενα δεν αντέχουμε! 

Χαίρομαι όμως που τα κορίτσια μας έχουν καλοπαντρευτει! 

Φτου φτου φτου! 

Θα κάνω μούτρα απόψε στον δικό μου, του λακοστακιου ο άντρας 11 μέρες σερί, η ναντια του κρύβεται γιατί πόσο να αντέξει η γυναίκα, έχει και παιδιά να γύρω  φέρει, και εσένα σε κυνηγάμε ;; πω πω έχει να πέσει μουρμούρα! 😂😂😂

Όντως θα ήταν ωραίο να γυρνούσαμε πίσω! Άλλες αντοχές βρε παιδί μου! Νιάτα!!!!!!!

Εγώ όταν του το υπενθυμίζω συνεχώς στις γόνιμες με ρωτάει.... πάλι; μα πόσο να αντέξω ο καημένος; Άντε να μείνεις έγκυος να ησυχάσω κανένα εννιαμηνο!😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Όντως θα ήταν ωραίο να γυρνούσαμε πίσω! Άλλες αντοχές βρε παιδί μου! Νιάτα!!!!!!!

Εγώ όταν του το υπενθυμίζω συνεχώς στις γόνιμες με ρωτάει.... πάλι; μα πόσο να αντέξω ο καημένος; Άντε να μείνεις έγκυος να ησυχάσω κανένα εννιαμηνο!😆

Κοιτάξτε κορίτσια ο δικός μου είναι κορυφή, μου είχε βγάλει πρόγραμμα, δεν κάναμε σχεδόν τίποτα πριν, τις γόνιμες μέρες κάναμε μέρα παρά μέρα και όταν έβγαινε θετικό σερί 2 μέρες ή 3 μέρες. Όταν έμεινα έγκυος και είδε ότι συνέχιζα να σκάω με τη δουλειά μου, μου δήλωσε ότι αν δεν προσέχω με το μωρό και του συμβεί κάτι θα το σκεφτεί πολύ να ξαναμπεί σε αυτή την ψυχοφθορα διαδικασία 😂😂😂😂 ειλικρινά άβυσσος η ψυχή του ανθρώπου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 27/1/2022 at 1:56 ΜΜ, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσια τελικά πήρα αύξηση γιουπι 😁😁😁😁 το έλεγε κ στο ζώδιο 😂😂😂 ομως για παιδί κ τέτοια δεν διάβασα στο ζώδιο 😅😅

Τέλεια νέαααα!!! 😃 Μπράβο Ραφαέλα μου, αυτό θα πει ότι κάτι κάνεις καλά!!! ☺️😉 Καλοφάγωτα!!! 👏👏👏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 27/1/2022 at 9:14 ΜΜ, ο/η MyNa είπε:

 

Καλά κι εγώ πριν περάσω στη δεύτερη σχολή μου, στη διαιτολογια έτρωγα junk food καθημερινά. Είχα πάει εκεί κι ένιωθα σαν εξωγήινη γιατί όλοι ενδιαφέρονταν όντως την υγιεινή διατροφή. Εγώ ήμουν ακραία χαλαρή. Πάντα βέβαια ήμουν κάτω του φυσιολογικού βάρους οπότε δεν είχα σκεφτεί ιδιαίτερα το θέμα. Έκανα χορό πολύ ταυτόχρονα, οπότε ήμουν γυμνασμένη αλλά και πάλι για το φαγητό καμία ευαισθησία. Τώρα μετά τη σχολή υιοθέτησα πολύ πιο υγιεινές συνήθειες και έχω και μια ευκολία πια να μετράω θρεπτικά συστατικά στο μυαλό μου από τα γεύματα μου αλλά σίγουρα δε θα έλεγα ότι είμαι ακραία προσεκτική. Ούτε τώρα που είμαι έγκυος, ούτε όσο προσπαθούσα να μείνω. Επίσης από τη σχολή ξέρω ότι η διατροφή παίζει σημαντικό ρόλο αλλά αφενός όχι τόσο σημαντικό ώστε να αξίζει να δημιουργεί άγχος και έπειτα είναι σημαντικό να μην κάνουμε υπερβολές (όχι ακραίο αλκοόλ, όχι πολλά αλλαντικά, όχι τεράστιες ποσότητες και κυρίως όχι υπερβολικό βάρος σώματος γιατί η παχυσαρκία από μόνη της επιδεινώνει την κατάσταση). Οπότε μια χαρά είσαι και με βεβαίωση διαιτολόγου. Αντε να παρότρυνα να μην τρως πατατάκια με το πρωινό και να αραιώσεις λιγαααακι τα Mc donalds 😂

Εμένα το τεστ ωορρηξιας (hometest) μου είχε βγει όσο θετικό το έχω δει ποτέ την προηγούμενη μέρα από το θετικό τεστ εγκυμοσύνης και λίγο πιο αχνό αλλά σίγουρα θετικό την προηγούμενη αυτής. Μετά δεν ξαναέκανα. Μερικές φορές πιάνει τη χοριακη είχα διαβάσει τότε. 

Συγχαρητήριααααα! 💕 Αυτά πρέπει να συμβαίνουν πιο συχνά! 

Χαχαχα σ ευχαριστώ 😄😄 μια ερώτηση μόνο γιατι λες όχι πατατάκια με το τοστ;; Τόσο κακά είναι;

Κι εγώ πάντα κατω του φυσιολογικού ήμουν κ ποτέ δεν εβαζα κιλά, ίσως γι’αυτό δε σκεφτόμουν ποτέ τη διατροφή μου 🤔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Χαχαχα σ ευχαριστώ 😄😄 μια ερώτηση μόνο γιατι λες όχι πατατάκια με το τοστ;; Τόσο κακά είναι;

Κι εγώ πάντα κατω του φυσιολογικού ήμουν κ ποτέ δεν εβαζα κιλά, ίσως γι’αυτό δε σκεφτόμουν ποτέ τη διατροφή μου 🤔

Εεε μωρέ εντάξει. Τα πατατάκια είναι οκ να τα τρως μια στο τόσο, αλλά σούπερ junk. Δεν είναι όπως το σουβλάκι ή η πίτσα που είναι απλά αρκετά παχυντικα και ανάλογα πώς θα τα φας με αρκετά λιπαρά. Τα πατατάκια, γαριδάκια κλπ οριακά τα λες τρόφιμα 😛 Καλύτερα να μην τα τρως κάαααθε μέρα. Μπορείς τουλάχιστον τις μισές μέρες να τα αντικαταστήσεις με κάτι άλλο. Τώρα αν τα θες πάρα πολύ και τρως πολύ μικρή ποσότητα οκ.

Εγώ τέτοια πράγματα έχω αλλάξει στη διατροφή μου κυρίως. Έχω αντικαταστήσει πολύ junk ή έτοιμα τρόφιμα με τρόφιμα που φτιάχνω μόνη μου και τα κρατάω στην κατάψυξη. Πχ αντικατεστησα σφολιατακια που είχα κατεψυγμένα παλιά μήπως πεινάω το βράδυ με σπιτικά τυροπιτακια (αλεύρι ολικής, ανθότυρο, ελαιόλαδο) και ψήνω αυτά στις φάσεις που πεινάω τα βράδια ή έχω ζύμη για βαφλες για πρωινό (αλλά από εμένα φτιαγμένες με αλεύρι ολικής, αυγό, γάλα χαμηλών λιπαρών, χωρίς ζάχαρη και κορεσμένα λιπαρά) που όταν τις ψήσω θα τους βάλω μερεντα (να το junk μου) και φρούτα ή φουντουκοβουτυρο με μέλι κλπ. Αυτή είναι η λογική μου για αντιστάθμιση των "κακών" που τρώω με σπιτικά, πολύ μεγαλύτερης διατροφικής αξίας, τρόφιμα. Ταυτόχρονα δε θα το σκεφτώ να φάω σουβλάκια ή πίτσα ή μακαρονάδες ή πατατάκια αν έχω όρεξη, απλά προσπαθώ να μην τρώω μόνο τέτοια σε κάθε γεύμα όπως έκανα όσο ήμουν φοιτήτρια στην 1η μου σχολή. Αυτό που είναι η αμαρτία μου και τρώω κάθε κάθε μέρα ακόμα είναι σοκολάτα. Δε μπορώ χωρίς. Έχω στερητικό. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

Συγνώμη που γίνομαι αδιακριτη αλλά ολοκλήρωσε κάθε μέρα με τις 11 μέρες σερί;; και χωρίς κάποιο βοήθημα;; 

Αρχίζω να φοβάμαι ότι ότι ο άντρας μου έχει πρόβλημα σοβαρό! 

Όταν λες βοήθημα;;; για να λέμε την αλήθεια 11 μέρες σερί ήταν οι επαφές αλλά ολοκληρωμένη ήταν οι 9 κι αυτό γιατί εγώ κουράστηκα.. Και είπαμε βοήθησε το χιόνι που μείναμε σπίτι γιατί αν δούλευε δεν θα είχε τέτοιες αντοχές... Κάποτε είχαμε επαφές καθημερινά τώρα πια μεγαλωσαμε για να πετύχω το σερί στις γόνιμες πρέπει να τον κρατήσω κάποιες μέρες ξεκουραστο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

Αχ εγώ θ ήθελα να γυρνάγαμε το χρόνο πίσω και να γνωριζομασταν στα 20 μας. Γιατί τώρα στα 40 όλο κάτι μας πονάει, πότε μέση πότε γόνατο, και όχι 11×μερες σερί δεν αντέχουμε, ούτε 11 λεπτά συνεχόμενα δεν αντέχουμε! 

Χαίρομαι όμως που τα κορίτσια μας έχουν καλοπαντρευτει! 

Φτου φτου φτου! 

Θα κάνω μούτρα απόψε στον δικό μου, του λακοστακιου ο άντρας 11 μέρες σερί, η ναντια του κρύβεται γιατί πόσο να αντέξει η γυναίκα, έχει και παιδιά να γύρω  φέρει, και εσένα σε κυνηγάμε ;; πω πω έχει να πέσει μουρμούρα! 😂😂😂

Μαζί σου επειδή είμαι πολύ υπέρ της μουρμούρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

Αχ εγώ θ ήθελα να γυρνάγαμε το χρόνο πίσω και να γνωριζομασταν στα 20 μας. Γιατί τώρα στα 40 όλο κάτι μας πονάει, πότε μέση πότε γόνατο, και όχι 11×μερες σερί δεν αντέχουμε, ούτε 11 λεπτά συνεχόμενα δεν αντέχουμε! 

Χαίρομαι όμως που τα κορίτσια μας έχουν καλοπαντρευτει! 

Φτου φτου φτου! 

Θα κάνω μούτρα απόψε στον δικό μου, του λακοστακιου ο άντρας 11 μέρες σερί, η ναντια του κρύβεται γιατί πόσο να αντέξει η γυναίκα, έχει και παιδιά να γύρω  φέρει, και εσένα σε κυνηγάμε ;; πω πω έχει να πέσει μουρμούρα! 😂😂😂

😂😂😂😂 Γελασα απειρα! Κι εγω στην δικη σου κατηγορια ειμαστε  αλλα  εγω οσο και εαν εχω μουρμουρησει δεν χαμπαριαζει. Δεν πιανει η μουρμουρα χαχαχα

Παντως κι εμενα μου λειπουν παλαιοτερες εποχες πιο ανεμελες χωρις δουλεια υποχρεωσεις και χωρις πιεση χρονου για θεμα παιδιου. 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η evaioan είπε:

Κοιτάξτε κορίτσια ο δικός μου είναι κορυφή, μου είχε βγάλει πρόγραμμα, δεν κάναμε σχεδόν τίποτα πριν, τις γόνιμες μέρες κάναμε μέρα παρά μέρα και όταν έβγαινε θετικό σερί 2 μέρες ή 3 μέρες. Όταν έμεινα έγκυος και είδε ότι συνέχιζα να σκάω με τη δουλειά μου, μου δήλωσε ότι αν δεν προσέχω με το μωρό και του συμβεί κάτι θα το σκεφτεί πολύ να ξαναμπεί σε αυτή την ψυχοφθορα διαδικασία 😂😂😂😂 ειλικρινά άβυσσος η ψυχή του ανθρώπου. 

Ειμαστε σε παρομοια φαση😂😂😂 Αλλα να σου πω κι εγω αυτο το σεξ στις γονιμες συγκεκριμενα με πιεζει κι εμενα, ασχετο που δεν λεω τιποτα χαχαχαα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια καλό Σαββατοκύριακο να έχουμε!!! Τελικά νομίζω τσάμπα πήγε τόση προσπάθεια έκανα ένα τεστ σήμερα το πρωί και δεν υπάρχει ίχνος γραμμης

IMG_20220129_103454.jpg

NegativeImage_84334970-b16c-4bcc-988a-5b76e168b850.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου 

Καλό  ΣΚ σε ολες ❣️💖💖 πήρε και ο άντρας μου αύξηση τέλεια 💖💖💖 

Εχω μια ερώτηση…εγώ από τότε που άρχισε η περίοδος εννοώ από εφηβεία πάντα μου πήγαινε 3 ημερες! Μετά 4 ημερες το πολύ! Το τελευταίο διάστημα παρατήρησα ότι μου πάει 6-7 ημέρες, το κόκκινο δλδ 3-4 κ μετά καφέ! Αυτό το μήνα που πήρα κ τα dostinex δεν ξέρω αν παίζει ρολο, αλλά η περίοδος κράτησε 3 ημέρες δλδ χθες 3η ημερα η σερβιέτα είχε λίγα καφέ…έχει κάποιο ρολο το χάπι; Πόνους περιόδου σχεδόν καθόλου ούτε πρήξιμο γενικά τίποτα σε συμπτώματα…το έχει πάθει καμία; 

Όσο αφορά το σεξ και εμεις σε φαση χαλάρωσης πχ διακοπες ταξίδια μπορεί κ κάθε μέρα τώρα με τη δουλεια σίγουρα στις γόνιμες τις αλλες ημερες κάθε 2 κάθε 3 ανάλογα με την όρεξη  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Αχ βρε misofeggaro μου με έκανες και γέλασα έτσι πως το έγραψες! Τίποτα δεν έχει ο άνθρωπος! Είναι λογικό να δυσκολεύεται να ολοκληρώσει όταν γίνεται σερί! Κι ο δικός μου το παθαίνει! Ταπεινή μου άποψη αλλά το θεωρώ φυσιολογικό!

Υ.Γ. Βρε λες τελικά να μας βγήκαν ελαττωματικοι;🤔

Προλαβαίνω να τον αλλάξω;😆

Καλέ φυσικά είναι φυσιολογικό δεν θα τους βγάλουμε όλους άχρηστους επειδή ο δικός μου θέλει σεξ κάθε μέρα... Και φυσικά άλλο τι θέλει άλλο τι μπορεί είπαμε αυτό ήταν εξαιρεση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου 

Καλό  ΣΚ σε ολες ❣️💖💖 πήρε και ο άντρας μου αύξηση τέλεια 💖💖💖 

Εχω μια ερώτηση…εγώ από τότε που άρχισε η περίοδος εννοώ από εφηβεία πάντα μου πήγαινε 3 ημερες! Μετά 4 ημερες το πολύ! Το τελευταίο διάστημα παρατήρησα ότι μου πάει 6-7 ημέρες, το κόκκινο δλδ 3-4 κ μετά καφέ! Αυτό το μήνα που πήρα κ τα dostinex δεν ξέρω αν παίζει ρολο, αλλά η περίοδος κράτησε 3 ημέρες δλδ χθες 3η ημερα η σερβιέτα είχε λίγα καφέ…έχει κάποιο ρολο το χάπι; Πόνους περιόδου σχεδόν καθόλου ούτε πρήξιμο γενικά τίποτα σε συμπτώματα…το έχει πάθει καμία; 

Όσο αφορά το σεξ και εμεις σε φαση χαλάρωσης πχ διακοπες ταξίδια μπορεί κ κάθε μέρα τώρα με τη δουλεια σίγουρα στις γόνιμες τις αλλες ημερες κάθε 2 κάθε 3 ανάλογα με την όρεξη  

Ε μα ναι κι εμείς όταν δουλεύουμε σερί το πάμε μόνο στις γόνιμες και αν τώρα απλά έτυχε να είμαστε σπίτι και οι δύο και εννοείται ότι κι εγώ για να έχω κουράγιο και τα πιάτα αφήνω άπλυτα και το σπίτι ασκουπιστο και τα ρούχα σε λίγο θα σηκωθούν να σιδερωθουν μόνα τους... Εχω ποιο σοβαρές δουλειές τώρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Ε μα ναι κι εμείς όταν δουλεύουμε σερί το πάμε μόνο στις γόνιμες και αν τώρα απλά έτυχε να είμαστε σπίτι και οι δύο και εννοείται ότι κι εγώ για να έχω κουράγιο και τα πιάτα αφήνω άπλυτα και το σπίτι ασκουπιστο και τα ρούχα σε λίγο θα σηκωθούν να σιδερωθουν μόνα τους... Εχω ποιο σοβαρές δουλειές τώρα

Αχ αυτες οι δουλειες!!! Εγώ τις καθημερινές πολύ λίγα πράγματα μπορώ να κάνω τα αφήνω τα περισσότερα για το Σάββατο! Ομως κάθε Παρασκευή παιρνω το χάπι για την προλακτινη κ αλήθεια τα σαββατα ξυπνάω με πονοκέφαλο και δεν έχω όρεξη για τίποτα! Έχω κ ένα πλυντήριο κ τα σεντόνια κ άρχισε να βρέχει σαν είχε ήλιο τώρα που θα τα απλώσω;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μιας και πιάσαμε κουβέντα περί σεξ θέλετε να πούμε τι μας εκνευρίζει;;; αν υπάρχει κάτι;;; εμένα ας πούμε με εκνευρίζει που σε κάθε αχ με ρωτάει... Τι είναι μωρό μου... Προσπαθώ να μην το δείχνω αλλά εχθές δεν κρατήθηκα του λέω τι θες τώρα επιβαιβεωση κάθε λεπτό για το αν μου αρέσει;; 18 χρόνια είμαστε μαζί δεν μπορείς να καταλάβεις μόνος σου αν μου αρέσει;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raf123 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου 

Καλό  ΣΚ σε ολες ❣️💖💖 πήρε και ο άντρας μου αύξηση τέλεια 💖💖💖 

Εχω μια ερώτηση…εγώ από τότε που άρχισε η περίοδος εννοώ από εφηβεία πάντα μου πήγαινε 3 ημερες! Μετά 4 ημερες το πολύ! Το τελευταίο διάστημα παρατήρησα ότι μου πάει 6-7 ημέρες, το κόκκινο δλδ 3-4 κ μετά καφέ! Αυτό το μήνα που πήρα κ τα dostinex δεν ξέρω αν παίζει ρολο, αλλά η περίοδος κράτησε 3 ημέρες δλδ χθες 3η ημερα η σερβιέτα είχε λίγα καφέ…έχει κάποιο ρολο το χάπι; Πόνους περιόδου σχεδόν καθόλου ούτε πρήξιμο γενικά τίποτα σε συμπτώματα…το έχει πάθει καμία; 

Όσο αφορά το σεξ και εμεις σε φαση χαλάρωσης πχ διακοπες ταξίδια μπορεί κ κάθε μέρα τώρα με τη δουλεια σίγουρα στις γόνιμες τις αλλες ημερες κάθε 2 κάθε 3 ανάλογα με την όρεξη  

Τέλεια Ραφαέλα μου έχετε ευχάριστα κ από τη δουλειά του άντρα σου! Τι ωραία ❤

Αυτό με την περίοδο το πάθαινα κ εγώ κ το συζήτησα με τη γιατρό, μου είπε ότι συμβαίνουν τέτοιες μεταβολές κ να μην προβληματίζομαι, τώρα βέβαια δεν ξέρω αν παίζει ρόλο σε εσένα συγκεκριμένα με το χάπι 

Όσο για το σεξ κορίτσια δεν έχουν όλοι οι άνθρωποι ούτε τις ίδιες αντοχές, ούτε αρέσει σε όλους μας το ίδιο... Όπως δεν γίνεται να μας αρέσουν γενικά τα ίδια πράγματα στη ζωή. Πχ ακόμα κ στο φαγητό δεν γίνεται να θέλουμε όλοι τα ίδια, ούτε τις ίδιες ποσότητες... Οπότε μη σκάτε!! Σημασία έχει να θέλει τα ίδια πράγματα το κάθε ζευγάρι 💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Κορίτσια μιας και πιάσαμε κουβέντα περί σεξ θέλετε να πούμε τι μας εκνευρίζει;;; αν υπάρχει κάτι;;; εμένα ας πούμε με εκνευρίζει που σε κάθε αχ με ρωτάει... Τι είναι μωρό μου... Προσπαθώ να μην το δείχνω αλλά εχθές δεν κρατήθηκα του λέω τι θες τώρα επιβαιβεωση κάθε λεπτό για το αν μου αρέσει;; 18 χρόνια είμαστε μαζί δεν μπορείς να καταλάβεις μόνος σου αν μου αρέσει;;;

Κ εμένα μου το κάνει καμιά φορά αυτό 🤣 πετάγεται κ λέει τιιιι σε πόνεσα? Του λέω όχι ρε μωρό μου συνέχισε. Αλλά εγώ γελάω που ακόμα αγχώνεται 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Κ εμένα μου το κάνει καμιά φορά αυτό 🤣 πετάγεται κ λέει τιιιι σε πόνεσα? Του λέω όχι ρε μωρό μου συνέχισε. Αλλά εγώ γελάω που ακόμα αγχώνεται 

Όχι ο δικός μου ρωτάει για επιβεβαίωση για το αν με ικανοποιεί... Αυτό που μετά από τόσα χρόνια αγχώνονται αλήθεια είναι για γέλια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α! Κι ο δικός μου κορίτσια! Δεν ξέρω αν το κάνει για επιβεβαίωση ή από φόβο μην με πόνεσε αλλά με ρωτάει!

Πάντως lacostaki μου νομίζω ότι λογικό είναι να σε ρωτάει όσο περνάνε τα χρόνια! Δεν έχουν τις ίδιες αντοχές! Θέλουν κι αυτοί την επιβεβαίωση τους! Άντρες παιδί μου! Έχουν και λίγο τον κόκκορα μέσα τους!🐓

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Hopemumtobe είπε:

😂😂😂😂 Γελασα απειρα! Κι εγω στην δικη σου κατηγορια ειμαστε  αλλα  εγω οσο και εαν εχω μουρμουρησει δεν χαμπαριαζει. Δεν πιανει η μουρμουρα χαχαχα

Παντως κι εμενα μου λειπουν παλαιοτερες εποχες πιο ανεμελες χωρις δουλεια υποχρεωσεις και χωρις πιεση χρονου για θεμα παιδιου. 🥰

Ούτε ο δικός μου χαμπαριαζει από μουρμούρα αλλά εγώ δεν χάνω ευκαιρία άλλωστε όπως του έχω πει πολλές φορές δεν χρειάζομαι λόγο για να γκρινιαξω μου αρκεί να θέλω και τον λόγο θα τον βρω.. . Πλάκα πλάκα έχω τουλάχιστον 3 μέρες να γκρινιαξω νομίζω ότι χαλαω🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Όταν λες βοήθημα;;; για να λέμε την αλήθεια 11 μέρες σερί ήταν οι επαφές αλλά ολοκληρωμένη ήταν οι 9 κι αυτό γιατί εγώ κουράστηκα.. Και είπαμε βοήθησε το χιόνι που μείναμε σπίτι γιατί αν δούλευε δεν θα είχε τέτοιες αντοχές... Κάποτε είχαμε επαφές καθημερινά τώρα πια μεγαλωσαμε για να πετύχω το σερί στις γόνιμες πρέπει να τον κρατήσω κάποιες μέρες ξεκουραστο

Κορίτσια σύμφωνα με τον ανδρολογο ΔΕΝ πρέπει να είναι καθημερινές οι επαφές γιατί γίνεται αδύναμο το σπερμα... Δεν έχει μεγάλη συγκέντρωση σπερματοζωαριων!!! Μέρα παρά μέρα είναι το ιδανικό!!! Και το πιο τούρμπο την 3η ημέρα!! Άρα αν ξέρετε πότε είναι οι γονιμες ρυθμίστε το!! Εγώ πάντως στο μερα πάρα μερα το πιάσαμε!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...