Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πάει ο παλιός ο χρόνος, ας γιορτάσουμε παιδιά, και ο νέος να γεμίσει τις κοιλιές μας με μωρά! 🤰🦋🎁💟


misofeggaro

Recommended Posts

στις πριν 5 ώρες, ο/η Hopemumtobe είπε:

Βρηκα κι εγω χθες το πρωι θετικο τεστ ωορηξιας 9η μερα... 🙂Εν τωμεταξυ ο γυναικολογς μου ελειπε  και ευτυχως που ειχα παει σε εναν αλλο  γυναικολογο που βρηκα την Παρασκευη και μου ειπε οτι θα εχω ωορηξια χθες η σημερα γιατι προφανως παρα λιγο να το χασω τοσο νωρις ωορηξια, δεν προλαβα να τελειωσω περιοδο και εχω ηδη ωορηξια! 🙄Ο γυναικολογος μου ειπε παλι οτι εχω σχετικά λεπτά ενδομητριο 7 mm. Καναμε μια προσπαθεια Παρασκευη και μια χθες η οποια ομω χθες ς ηταν πολυ μετρια γιατι ο ανδρας μου αγχωθηκε με ωορηξια κλπ αλλα και γιατι ηταν κουρασμενος απο δουλεια και δεν μπορουσε να λειοτυργησει σωστα🥺. Δεν ξερω αν ειναι σωστο η οχι αλλα νευριασα. Ενταξει το καταλαβαινω οτι ο αλλος ειανι κουρασμενος αλλα με τετοια πιεση χρονου που εχουμε και εχοντας να εοχουμε σεξουαλικη επαφη  και προσπαθεια 3 μηνες με επεμβαση κλπ , εαν δεν παμε και τωρα δυνατα δεν θα γινει ποτε απλα😩.. Ας κρατησω βεβαια ελπιδα μηπως εγινε κατι ποτε δεν ξερεις.. 🙏 🙂

Μπραβο κοριτσι μου για το θετικο τεστ!!! 😁😁😍😍😍 Χαιρομαι που η ωορρηξια σου ηρθε κανονικα!! 

Οσο για τον αντρα σου σε νιωθω οσο δε φανταζεσαι.. τα ιδια περασαμε το δεκεμβριο και δεν ηξερα αν θα εσκαγα απο στεναχωρια ή νευρα. .. υπηρχε τεραστιο μπαχακο στο μυαλο μου .. ευτυχως την επομενη μερα κυριαρχησε η λογικη και τα βρηκαμε.. 

Ελεος κι αυτοι οι αντρες μας!!!! Απ τα 10 (μην πω κ λιγοτερο) εχουν στο μυαλο μονο το πουλι κ το σεξ!!! Κ τους το δινουμε απλοχερα κ αγχωνονται!!! Τι να πουμε κι εμεις;;;;😤🙄🙄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Froufro είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου! Σήμερα δεν έρχομαι με τόσο καλά νέα... Χθες το βράδυ αφού σας είπα τα νέα μας, μας πήραν τηλ για να μας ενημερώσουν για τα προχθεσινά pcr... Εγώ κ ο μικρός αρνητικοί, ο μεγάλος θετικός ☹ Πρώτη μέρα που ήρθε ο άντρας μου σπίτι κοιμηθήκαμε χώρια, μην τυχόν κ τελικά κάποιο από τα επόμενα τεστ μου βγει θετικό κ πρωί πρωί αναγκαστήκαμε να αποχωριστούμε το παιδάκι μας. Του είπαμε να επιλέξει αν θέλει να είναι στο δωμάτιο του απομονωμένος κ να έχει όλα τα παιχνίδια κ ότι άλλο ζητήσει ή αν προτιμάει να πάει με τη μαμά κ την αδερφή μου για να έχει παρέα. Ευτυχώς διάλεξε το δεύτερο γιατί δεν θα άντεχα να τον νιώθω μόνο του κλεισμένο κ περιφρονημένο σε ένα δωμάτιο. Παρ' όλα αυτά είμαι σαν να έχω σπάσει σε δύο κομμάτια... νιώθω ότι έδιωξα το παιδάκι μου από το σπίτι κ όλα αυτά γίνονται εξαιτίας μου. Αύριο πάω ξανά για pcr, αλλά αφού τώρα βγήκε θετικό το παιδί πάλι δεν μπορώ  να είμαι σίγουρη για καμιά βδομάδα πως θα πάει η κατάσταση στο θέμα της γέννας 

@Mimi26 μου περαστικά κ εύχομαι να μην κόλλησες. Δεν λέω " δεν πειράζει" που θα είστε χώρια, πειράζει κ πολύ, ακόμα κ αν είναι μόνο δέκα μέρες γιατί χαλάει η ψυχολογία σου.... αλλά είναι καμιά φορά αυτό που λένε δες τα χειρότερα για να εκτιμήσεις την καλύτερα! 

Πολυ λυπαμαι κοριτσι μου για την περιπετεια σας...😥😥😥

Ευχομαι να μην εχεις κολλησει εσυ κι ο μικρος σου...🙏🙏🙏 Και ο μεγαλος σου να το περασει πολυ ηπια.. περαστικα ευχομαι ...να μας στειλεις τα νεα σου..❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mimi26περαστικά σας κορίτσι μου! Από τη στιγμή που έχεις εμβολιαστεί μη φοβάσαι τπτ! Όσοι φίλοι εμβολιασμενοι κόλλησαν ένα συναχακι πέρασαν! Άσε που μπορεί να μην έχεις καν κολλήσει! Σου εύχομαι σύντομα κ αυτή η περιπέτεια να τελειώσει αισια! Εννοείται έχεις δίκιο για την πεθερά... Έλεος... Να δεις έχει κολλήσει κ δεν το ξέρει!

@Froufroμου περαστικά κ σε εσάς! Εύχομαι να μην έχεις κολλήσει κ να πάνε όλα όπως τα έχετε προγραμματίσει! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Hopemumtobe είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου! Λυπάμαι παρα πολυ γιαυτο. 🥺Φανταζομαι ποσο δυσκολο ειναι τωρα να μην εισαι μετο παιδακι σου αλλα αν ειναι δυνατον μην κανεις εσυ αυτες τις σκεψεις! Δεν φταιες εσυ να προστατευσεις το αλλο μωρακι και ολη την οικογενεια προσπαθεις...  Ελπιζω η αδερφη σου η μαμα σου και το παιδακι σου να το περασουν ολοι πολυ ηπια, περαστικα τους κοριτσι μου.    Ξερω ποσο θα ανησυχεις και για σενα τωρα.. Και εχεις ολα το δικιο, ειναι λογικο...Απτην αλλη θα σου πω να προσπαθησεις εαν μπορεις  εστιασεις αυτη την στιγμη ψυχολογικα στο οτι δεν εχεις κολλησει εσυ τουλαχιστον απ οοσο γνωριζεις, το παιδακι σου θα το περασει λογικα ηπια αν κρινω απο αυτα που εχω ακουσει..Εσυ ειναι το θεμα να μην εχειςκολλησει, και οσο βγαινεις αρνητικη καιδεν εχεις συμπτωματα και περνανε οι μερες ειναι θετικο. Ποια ειναι η ημερομηνια που εχεις κανονισει να γεννησεις? 19 Ιανουαριου? Καλη δυναμη κοριτσι μου, σουστελνω την αγαπη μου💖

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mimi26 είπε:

Αχ σε καταλαβαίνω απόλυτα..... Εσύ έχεις και παιδιά ! Εδώ εγώ έκλαιγα που άφησα μόνο του τον άντρα μου.... Κ έφυγα κ έκλαιγε κ αυτός ήμασταν για ταινία. Για το πότε πετάχτηκα ορθια ανοιξα το παράθυρο τον έβγαλα έξω κορίτσια πήρα τη μάνα μου να ρθει να μου πάρει μια βαλίτσα που πέταξα μέσα ότι βρήκα μπροστά έπαιρνα κ το γιατρό, μιλάμε χταπόδι έγινα . Κ όταν έφευγα έκλαιγε κ ήμουν πολύ χάλια. Τα έχω πάρει στο κρανίο δουλεύει μαζί με τους δικούς του κ είναι ελλεινοι εγώ φταίω που δεν ανοίγω το στοματάκι μου να τους στολίσω λίγο. Αυτοί είχαν πονόλαιμο 3 μέρες κ το παίζανε πάπιες. Έχουν σαρώσει όλες τις ταβέρνες της Βοιωτίας η μανα μου γυρνάει με οποία Καράκαξα βρείτε του χωριού κ έχουν σοφίτα πάνω από το σπίτι εκεί που έμεινα τις μέρες της εξωσωματικής κ δεν τον άφησαν να πάει. Γιατί έχει πόνο λέει στα κόκκαλα η μάνα του κ ο πατέρας του λαιμό κ θα κλείσει η εταιρεία κ του ριξανες κ ευθυνες. Θα πάρω μα τη Παναγία κ θα τους βρίσω. Εμένα η μάνα μου δουλεύει σε σούπερ μάρκετ. Το σωστό είναι να απομονωθω εγώ στο σπίτι μου. Ούτε στη μάνα μου κ ο άντρας μου να πάει ναεινει στη σοφίτα. Είμαι έγκυος δεν σεβόνται τίποτα. Τίποτα. Η χοντροκωλα κ λέει έχω σάκχαρο ε βέβαια πως να μην έχει αφού τρώει 3 κιλά σοκολατακια τη μέρα. Άη σιχτιρι πια ! Κ εκτός αυτού ρε κορίτσια έχω όλα τα πράγματα σπίτι πρέπει να πάω να τα πάρω έχω όλα τα πράγματα εκεί σας λέω πολλά της δουλειάς.

Είναι απαράδεκτοι κ σίγουρα αυτοί τον κόλλησαν τον Νίκο. Η αδερφή του γυρνάει για σκι κάθε μέρα στο Παρνασσό δείτε στορι να δείτε τι γίνεται εκεί χαμός.... Εμένα ο δικός μου προσέχει πολύ ο καημένος.... Γ αυτό έκλαιγε χθες.  Γιατί πρόσεχε.... Πφφφφφφ. Να δω τι άλλο θα μας βρει πια σε αυτή μας την διαδικασία! 

Πότε γέννας κορίτσι μου ;

Νομίζω τώρα είσαι πολύ κοντά στη γέννα κ δεν θα υπάρχει πρόβλημα και θετική να βγεις.... Θα σε προστατεύσουν ξεροί εκείνοι πόσα εμβόλια έχεις κάνει; 

 

Είχαμε κανονίσει για 18.... αν όμως νοσώ τελικά δεν ξέρω τι θα γίνει. Εισαγωγή στο Μητέρα μπορώ να κάνω ή με αρνητικό pcr ή 20 μέρες μετά την πρώτη μέρα νόσησης ακόμα κ αν βγαίνει θετικό. Αν ωστόσο δεν προκύψει γέννα καλώς... αν όμως έρθει η ώρα κάπου θα γεννήσω, δεν θα μείνω έτσι! Το πρόβλημα είναι πως δεν θα ειμαι με την γιατρό μου αλλά σε κάποιο νοσοκομείο αναφοράς 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Froufro είπε:

 

Είχαμε κανονίσει για 18.... αν όμως νοσώ τελικά δεν ξέρω τι θα γίνει. Εισαγωγή στο Μητέρα μπορώ να κάνω ή με αρνητικό pcr ή 20 μέρες μετά την πρώτη μέρα νόσησης ακόμα κ αν βγαίνει θετικό. Αν ωστόσο δεν προκύψει γέννα καλώς... αν όμως έρθει η ώρα κάπου θα γεννήσω, δεν θα μείνω έτσι! Το πρόβλημα είναι πως δεν θα ειμαι με την γιατρό μου αλλά σε κάποιο νοσοκομείο αναφοράς 

Περαστικά στο παιδάκι σου!!! Όσο πιο ήπια γίνεται!!! Εχεις δίκιο ομως έκανες αυτό που έπρεπε!! Παρά να είναι το καημένο κλεισμένο στο δωμάτιο καλύτερα στη γιαγιά κ στη θεία καλύτερα θα περάσει, αυτό να σκέφτεσαι!!! Εσυ να μην αγχώνεσαι όσο είσαι αρνητική να σκέφτεσαι θετικά!!! ❤️❤️❤️ Όλα καλά θα πάνε θα δεις!!! Σου στέλνω μια αγκαλιά!! Είναι για να έχετε να θυμάστε πριν έρθει η μικρούλα στον κόσμο…να της λετε ιστορίες!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Hopemumtobe είπε:

Ραφαέλα μου σε ευχαριστω για χαρα σου 🙂το ξέρω το έχω σκεφτεί κι εγώ να μην το λέω!!  απλά φαντασου έχω ωορηξία πολυ νωρις αρκετες φορες δηλαδη 10η μερα οπότε μόλις τελειώσω περίοδο πρέπει να τρέξουμε να έχουμε επαφές και δεν υπάρχει το περιθώριο να του πω ας πουμε αυτην την εβδομαδα. Απτην αλλη ο ανδρας μου εαν αυτες τις ημερες ειναι πχ πολυ πιεσμενος με δουλεια δεν θελει, οπως εχω πει δεν τον ξεσηκωνει ουτε η Παμελα Αντερσον😂 😂Οποτε εκει αναγκαζομαι να τον ενημερωσω και να ον πιεσω και μετα εκεινος δεν λειτουργει. Θα δοκιμασω και επομενο μηνα και μετα θα παμε Αθηνα το Φλεβαρη να δουμε εαν εφτιαξει το σπερμα και εαν εφτιαξε και εχουμε εστω το μινιμουν φυσιολογικοτητας που δικαιολογει να κανουμε σπερματεγυχη θα κανω κατευθειαν σπερματεγχυση απο Μαρτιο. Γιατι ειναι και τα προβληματα μας αλλα ειναι και αυτος πολυ δυσκολος γενικα. Εσενα ποτε ειναι ωορηξια σου αυτο το μηνα? 

Εχεις δηλαδή μικρούς κύκλους … ναι εχεις δίκιο να τον πιέζεις!! Αλλά άντε τι να κανεις κ εσυ…η αλήθεια είναι ότι η καθημερινότητα μας είναι τόσο δύσκολη που η αλήθεια δεν μπορούμε να τα έχουμε όλα για αυτό τουλάχιστον τις ημερες που πρέπει να γίνεται έστω κ με το ζόρι… 

Εγω θα έχω σύμφωνα με το ημερολόγιο αυτή την εβδομάδα ΠΣΚ μάλλον θα πέσει… να σου πω δεν πιστεύω να γίνει κάτι μέχρι να πέσει η ορμόνη κάτω! Και αν έχω κ κλειστές σάλπιγγες αυτό θα το μάθω στον επόμενο κύκλο…απλά αυτό τον μήνα είπα να μην αγχωθώ αφού αρχισα την αγωγή κ ας αγχωθώ από Φεβρουαριο 😂😂 που πλέον θα τα έχουμε ελέγξει όλα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια θα σας πω ένα θαυματακι που έζησα να δείτε την πρόνοια της Παναγίας. Όταν προσπαθούσα να μείνω έγκυος είχα διαβάσει εδώ για τη ζώνη της Παναγίας και έλεγα συνέχεια να στείλω ένα γράμμα να μου στείλουν και εμένα... μένω έγκυος και έρχεται η κοπέλα που μας καθαρίζει τα γραφεία και μου φέρνει κομμάτι από τη ζώνη της Παναγίας γιατί έμαθε ότι είμαι έγκυος να με προστατεύει... δεν είχα πει τίποτα... Μεγάλη η Χάρη της. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Εχεις δηλαδή μικρούς κύκλους … ναι εχεις δίκιο να τον πιέζεις!! Αλλά άντε τι να κανεις κ εσυ…η αλήθεια είναι ότι η καθημερινότητα μας είναι τόσο δύσκολη που η αλήθεια δεν μπορούμε να τα έχουμε όλα για αυτό τουλάχιστον τις ημερες που πρέπει να γίνεται έστω κ με το ζόρι… 

Εγω θα έχω σύμφωνα με το ημερολόγιο αυτή την εβδομάδα ΠΣΚ μάλλον θα πέσει… να σου πω δεν πιστεύω να γίνει κάτι μέχρι να πέσει η ορμόνη κάτω! Και αν έχω κ κλειστές σάλπιγγες αυτό θα το μάθω στον επόμενο κύκλο…απλά αυτό τον μήνα είπα να μην αγχωθώ αφού αρχισα την αγωγή κ ας αγχωθώ από Φεβρουαριο 😂😂 που πλέον θα τα έχουμε ελέγξει όλα 

Έγω θα σου ελεγα ναι μεν να μην αγχωθεις αλλα απ'την αλλη να συνεχισεις κανονικα τις προσπαθειες, αληθεια ποτε δεν ξερεις τι μπορει να γινει ασχετα με ορμονες κλπ. Κι εγω θεωρητικα τωρα που προσπαθω αποκλειεται αφου δεν εχει περασει το τριμηνο καν απο επεμβασηκαι σπερμα οχικαλο αλλα οπως λεει και ογυναικολογος η επιστημη τα εχει δει ολα! Τηνπροηγουμενη φορα μου ελεγε για ενα ζευγαρι που 5 χρονια δεν μπροουσαν να κανουν παιδι κι ετσι αποφασιααν να υιοθετησουν (γιακαποιο λογο δεν ηθελαν εξσωματικη). Τελος παντων το παιδακι θα ειναι εδω σε 2 μηνες μετα απο χρονια αναμονης και η γυναικα μολις εμεινε εγκυος φυσιολογικα στα πλαισιαμιας απλης επαφης οχι προσπαθειας κλπ. και θα εχουν 2παιδακια. Ο γιατρος δεν το πιστευε!!  Αχ θελω κι εγω να λεμε μια τετοια ιστορια βρε κοριτσια💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Μπραβο κοριτσι μου για το θετικο τεστ!!! 😁😁😍😍😍 Χαιρομαι που η ωορρηξια σου ηρθε κανονικα!! 

Οσο για τον αντρα σου σε νιωθω οσο δε φανταζεσαι.. τα ιδια περασαμε το δεκεμβριο και δεν ηξερα αν θα εσκαγα απο στεναχωρια ή νευρα. .. υπηρχε τεραστιο μπαχακο στο μυαλο μου .. ευτυχως την επομενη μερα κυριαρχησε η λογικη και τα βρηκαμε.. 

Ελεος κι αυτοι οι αντρες μας!!!! Απ τα 10 (μην πω κ λιγοτερο) εχουν στο μυαλο μονο το πουλι κ το σεξ!!! Κ τους το δινουμε απλοχερα κ αγχωνονται!!! Τι να πουμε κι εμεις;;;;😤🙄🙄

Ναι τα θυμαμαι και τα δικα σας..Ασε Τονια ηθελα να του σπασω το κεφαλι 😁 Κανονικα θαημασταν και σημερα τσακωμνεοι αλλα επειδη δεν μας επαιρνε, ειπα να ξεχασωτον τσακωμο και ξαναεπιτεθηκα! 😅Ναι ειναι πολυ πιεστικο  εχω μονο 3  μερες σε ολο το μηνα επειδη εχω πολυ νωρι ςωορηξια και ο ιγιατροι μας πιεζουν φουλ να προσπαθησουμε για να δουμε αν θα κανουμε εξωσωματικη  οποτε τι να κανω! Καλε αλλιως τι τα δωσαμε τοσα λεφτα σε επεμβαση τσαμπα χαχαχαχ Ασε οτι θα παρακαλουσα για σεξ δεν το ειχα φανταστει ποτε χαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η evaioan είπε:

Κορίτσια θα σας πω ένα θαυματακι που έζησα να δείτε την πρόνοια της Παναγίας. Όταν προσπαθούσα να μείνω έγκυος είχα διαβάσει εδώ για τη ζώνη της Παναγίας και έλεγα συνέχεια να στείλω ένα γράμμα να μου στείλουν και εμένα... μένω έγκυος και έρχεται η κοπέλα που μας καθαρίζει τα γραφεία και μου φέρνει κομμάτι από τη ζώνη της Παναγίας γιατί έμαθε ότι είμαι έγκυος να με προστατεύει... δεν είχα πει τίποτα... Μεγάλη η Χάρη της. 

Υπεροχο κοριτσι μου, και πολυ γλυκια πραξη της κοπελας💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Froufro είπε:

 

Είχαμε κανονίσει για 18.... αν όμως νοσώ τελικά δεν ξέρω τι θα γίνει. Εισαγωγή στο Μητέρα μπορώ να κάνω ή με αρνητικό pcr ή 20 μέρες μετά την πρώτη μέρα νόσησης ακόμα κ αν βγαίνει θετικό. Αν ωστόσο δεν προκύψει γέννα καλώς... αν όμως έρθει η ώρα κάπου θα γεννήσω, δεν θα μείνω έτσι! Το πρόβλημα είναι πως δεν θα ειμαι με την γιατρό μου αλλά σε κάποιο νοσοκομείο αναφοράς 

Ελπιζω να ξυπνησειςκαι αυριο καλα κοριτσι μου και να μη χρειαστει να επεξεργαστεις καθολου αυτα τα σεναρια.🙏 💖🙏🙏..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ🤰❤️🍼🎂

Mariaira:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Σαμανη:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Whatever:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Xrita:ΘΕΤΙΚΟ👶 

LadyP:ΘΕΤΙΚΟ👶 

gorgona:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Fanioko: ΘΕΤΙΚΟ👶 

👶

Katerinaki_dm:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Marba:ΘΕΤΙΚΟ👶 

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶

geo2222:ΘΕΤΙΚΟ👶

👶

Riaa:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Princess28:ΘΕΤΙΚΟ 👶ΠΗΤ:01/04/22 κοριτσακι

Evaki:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Marakiii :ΘΕΤΙΚΟ👶

Froufro:ΘΕΤΙΚΟ 👶ΠΗΤ:04/02/22

Sandyb:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Crystalia90:ΘΕΤΙΚΟ  ΠΗΤ 29/05/22

MyNa:ΘΕΤΙΚΟ👶

👶

 evaioan:ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ 13/08/22 👶

Mimi26:ΘΕΤΙΚΟ 👶ΠΗΤ 25/08/22

Riaki2022:ΘΕΤΙΚΟ 👶ΠΗΤ:22/08/22

Mary.Ger:ΘΕΤΙΚΟ👶ΠΗΤ:02/09/22

Μαργαριτσ:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Lavie:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΆΚΙ ΜΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ🍼💙🎂💖

Ελενακι12:ΓΕΝΝΗΣΕ:29/06/20 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ💖🎂

St3llina:ΓΕΝΝΗΣΕ ΑΓΟΡΑΚΙ💙🍼

Frogel:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ🎂💖

Princess28:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/09/20:ΑΓΟΡΑΚΙ 🍼💙

Mt3508:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/08/20:ΑΓΟΡΑΚΙ🍼💙

Tzortzina123:ΓΕΝΝΗΣΕ:08/08/20:ΑΓΟΡΑΚΙ 💙🍼

Μασα:ΓΕΝΝΗΣΕ: 06/12/20:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 💖🎂

Σταυρι:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

Lactaki:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΔΙΔΥΜΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ💖🎂💖🎂

annie:ΓΕΝΝΗΣΕ:09/01/21:ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ:ΑΓΟΡΑΚΙ - ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🍼💙🎂💖

Beatrice:ΓΕΝΝΗΣΕ:13/05/21:ΑΓΟΡΑΚΙ 🍼💙

Smurf88:ΓΕΝΝΗΣΕ:28/05/21:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

DIAMANTW:ΓΕΝΝΗΣΕ:20/05/21:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

Princess1312:ΓΕΝΝΗΣΕ  

Clairy:ΓΕΝΝΗΣΕ:01/07/21:ΑΓΟΡΑΚΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΆΚΙ ΜΕ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΈΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ❤️🤰❤️

diana8:? 

Maroulita:29/12                                                                            

Lacostaki:01/02

Ntinaki83:?

 

 misofeggaro:22/01

Ευάγγελος τ:? 

 

Αννι:20/09                                   

Heart:17/12

Antonia2:01/01

Hopemumtobe:24/01

Αννια27:? 

 Litsadi:? 

Κατεριναπαπ:14/10

Raf123 :27/01

Tina21:13/10

babyblue94:20/01

Maimoudaki92 :15/11

Canlib:13/11

Nandia _:22/01

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Hopemumtobe είπε:

Έγω θα σου ελεγα ναι μεν να μην αγχωθεις αλλα απ'την αλλη να συνεχισεις κανονικα τις προσπαθειες, αληθεια ποτε δεν ξερεις τι μπορει να γινει ασχετα με ορμονες κλπ. Κι εγω θεωρητικα τωρα που προσπαθω αποκλειεται αφου δεν εχει περασει το τριμηνο καν απο επεμβασηκαι σπερμα οχικαλο αλλα οπως λεει και ογυναικολογος η επιστημη τα εχει δει ολα! Τηνπροηγουμενη φορα μου ελεγε για ενα ζευγαρι που 5 χρονια δεν μπροουσαν να κανουν παιδι κι ετσι αποφασιααν να υιοθετησουν (γιακαποιο λογο δεν ηθελαν εξσωματικη). Τελος παντων το παιδακι θα ειναι εδω σε 2 μηνες μετα απο χρονια αναμονης και η γυναικα μολις εμεινε εγκυος φυσιολογικα στα πλαισιαμιας απλης επαφης οχι προσπαθειας κλπ. και θα εχουν 2παιδακια. Ο γιατρος δεν το πιστευε!!  Αχ θελω κι εγω να λεμε μια τετοια ιστορια βρε κοριτσια💖

Τρομερη ιστορια!!!!❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Η ψυχολογια ειναι το παν!!! Εγω λεω αυτο το μηνα να μην κανω καν τεστ ωορρηξιας.. και τοσους μηνες που εκανα τι καταλαβα;; Ας ηρεμησω λιγο και θα εχουμε τις επαφες οποτε και αμα θελουμε... 😉😁😁😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Τρομερη ιστορια!!!!❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Η ψυχολογια ειναι το παν!!! Εγω λεω αυτο το μηνα να μην κανω καν τεστ ωορρηξιας.. και τοσους μηνες που εκανα το καταλαβα;; Ας ηρεμησω λιγο και θα εχουμε τις επαφες οποτε και αμα θελουμε... 😉😁😁😁

Συμφωνω κανε μια αλλαγη!! Ξερεις τι σκεφτομαι? Μηπως οι αντρες με το αγχος δεν λειτουργουν σωστα στην επαφη  και το αποτελεσμα ειναι καπως μετριο εννοω δεν ειναι καλος αριθμος σπερματοζωαριων κλπ  τις συγκεκριμενες φορες πειδη δεν ειανι στα κεφια τους. Να ενας πολυ απλος τροποςπου το στρες επηρεαζει το στρες τη συλληψη λοιπον!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Συμφωνω κανε μια αλλαγη!! Ξερεις τι σκεφτομαι? Μηπως οι αντρες με το αγχος δεν λειτουργουν σωστα στην επαφη  και το αποτελεσμα ειναι καπως μετριο εννοω δεν ειναι καλος αριθμος σπερματοζωαριων κλπ  τις συγκεκριμενες φορες πειδη δεν ειανι στα κεφια τους. Να ενας πολυ απλος τροποςπου το στρες επηρεαζει το στρες τη συλληψη λοιπον!

Ναι εχεις δίκιο σε αυτό! Αφού εμας ο γιατρος μας είπε ότι ισως να ήταν κ από το στρες τόσο 13.4εκ ανά μλ! Αφού το όριο είναι 15! Για αυτό μας είπε να κάνει επανέλεγχο γιατί κλινικά ήτανε μια χαρά… 

Επαφές θα έχουμε εννοείται και ότι γίνει και εγώ κάπου τα ίδια με την Τονια…βαρέθηκα να ασχολούμαι με τις γόνιμες κ το ένα κ το άλλο! Ξέρω οτι θα γίνω μανούλα με κάποιο τρόπο ως τότε ας μην αγχωνόμαστε…έβαλα περιθώριο τους 6 μηνες και υποσχέθηκα αυτους τους 6 μηνες να μην αγχώνομαι!!

Τώρα βέβαια όσο περνάνε οι μερες αγχώνομαι για την σαλπιγγογραφια 😂😂να μην πονέσω κ όλα να είναι εντάξει…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Ναι εχεις δίκιο σε αυτό! Αφού εμας ο γιατρος μας είπε ότι ισως να ήταν κ από το στρες τόσο 13.4εκ ανά μλ! Αφού το όριο είναι 15! Για αυτό μας είπε να κάνει επανέλεγχο γιατί κλινικά ήτανε μια χαρά… 

Επαφές θα έχουμε εννοείται και ότι γίνει και εγώ κάπου τα ίδια με την Τονια…βαρέθηκα να ασχολούμαι με τις γόνιμες κ το ένα κ το άλλο! Ξέρω οτι θα γίνω μανούλα με κάποιο τρόπο ως τότε ας μην αγχωνόμαστε…έβαλα περιθώριο τους 6 μηνες και υποσχέθηκα αυτους τους 6 μηνες να μην αγχώνομαι!!

Τώρα βέβαια όσο περνάνε οι μερες αγχώνομαι για την σαλπιγγογραφια 😂😂να μην πονέσω κ όλα να είναι εντάξει…

Ασε κι εγω σκεφτομαι σαλπιγγοραφια μαλλον το Φλεβαρη θα κανω καιαγχωνομαι μην πονεσω, σε αυτα τα θεματα ειμαι σαν ανδρας 😅😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Ναι εχεις δίκιο σε αυτό! Αφού εμας ο γιατρος μας είπε ότι ισως να ήταν κ από το στρες τόσο 13.4εκ ανά μλ! Αφού το όριο είναι 15! Για αυτό μας είπε να κάνει επανέλεγχο γιατί κλινικά ήτανε μια χαρά… 

Επαφές θα έχουμε εννοείται και ότι γίνει και εγώ κάπου τα ίδια με την Τονια…βαρέθηκα να ασχολούμαι με τις γόνιμες κ το ένα κ το άλλο! Ξέρω οτι θα γίνω μανούλα με κάποιο τρόπο ως τότε ας μην αγχωνόμαστε…έβαλα περιθώριο τους 6 μηνες και υποσχέθηκα αυτους τους 6 μηνες να μην αγχώνομαι!!

Τώρα βέβαια όσο περνάνε οι μερες αγχώνομαι για την σαλπιγγογραφια 😂😂να μην πονέσω κ όλα να είναι εντάξει…

 

στις πριν 8 ώρες, ο/η Hopemumtobe είπε:

Ασε κι εγω σκεφτομαι σαλπιγγοραφια μαλλον το Φλεβαρη θα κανω καιαγχωνομαι μην πονεσω, σε αυτα τα θεματα ειμαι σαν ανδρας 😅😂

Κοριτσια μου σας νιωθω γτ το Νοεμβρη εκανα ακριβως τις ιδιες σκεψεις... Τελικα την εκανα και ενιωσα ενα εντονο πονο αλλα ηταν για 2-3 δευτερολεπτα... Μεχρι να πονεσω καλα καλα περασε και τελειωσε... Θα δειτε οτι θα ειναι ολα καλα!!! Παμε δυνατα!!!βμια νεα χρονια ξεκινησε και το ονειρο μας θα γινει πραγματικοτητα!!!!!💪💪🤞🤞🤰🤰🤰🤰🤰❤️❤️❤️❤️❤️💃💃💃

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου Καλημεραα!!!! Τι βροχές είναι αυτες τι αέρας είναι αυτος!! ⛈⛈⛈Έγινα μούσκεμα τα παπούτσια ελπίζω να μην χάλασα!!! Και τα μαλλιά χάλια 😂 σαν αχτένιστη είμαι 
 

Πηγα στο ομοιοπαθητικό μου! Του είπα για όλα για τος ορμόνες κτλ! Όσο αφορά το άγχος μου είπε ότι δεν είναι ακριβώς άγχος είναι υπερένταση και ότι σκέφτομαι πολύ δεν με αφηνω να χαλαρώσω να ηρεμήσω γενικά δεν μπορώ να είμαι ΖΕΝ!!! Έχει δίκιο αφού κ στον ύπνο μου ξυπνάω και όλο σκέφτομαι…Αχ πως να είμαι ανθρωπε μου που τρέχουμε να τα προλάβουμε όλα!!! Παρ όλα εγκεφαλικά λειτουργώ καλά (πάλι καλά δεν έχασα το μυαλό μου 😂😂😂

Οσο για την προλακτινη μου έδωσε ένα βότανο αλλα δεν ξέρω αν θα το πάρω γιατί ήδη παιρνω dostinex! Και δεν κάνει να τα παίρνεις μαζί…θα δω βασικα θα συνεχίσω το ένα βότανο που με ηρεμεί καπως και για το άλλο θα δω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antonia2 είπε:

 

Κοριτσια μου σας νιωθω γτ το Νοεμβρη εκανα ακριβως τις ιδιες σκεψεις... Τελικα την εκανα και ενιωσα ενα εντονο πονο αλλα ηταν για 2-3 δευτερολεπτα... Μεχρι να πονεσω καλα καλα περασε και τελειωσε... Θα δειτε οτι θα ειναι ολα καλα!!! Παμε δυνατα!!!βμια νεα χρονια ξεκινησε και το ονειρο μας θα γινει πραγματικοτητα!!!!!💪💪🤞🤞🤰🤰🤰🤰🤰❤️❤️❤️❤️❤️💃💃💃

Μακάρι να πάνε όλα καλά!! Ο άντρας μου λέει είσαι δυνατή θα τα καταφέρεις ουφ ελπίζω να μην αγχωθώ και να μπορέσει ο ανθρωπος να κάνει την δουλεια του 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Hopemumtobe είπε:

Ασε κι εγω σκεφτομαι σαλπιγγοραφια μαλλον το Φλεβαρη θα κανω καιαγχωνομαι μην πονεσω, σε αυτα τα θεματα ειμαι σαν ανδρας 😅😂

Εγώ δείχνω ότι δεν φοβαμαι αλλ έχω χεστει πάνω που καο δεν ξέρω για ποιο λόγο για το αποτέλεσμα για την διαδικασία ;;; 😂😂 

οι γιατροί μετά από σαλπιγγογραφια δίνουν 6 μηνες να μεινεις εγκυος αν ολα τα υπόλοιπα λειτουργούν ρολόι…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια μου!!!! καλη εβδομαδα να εχουμε!!! ευχομαι να ερθουν κι αλλα θετικα τεστακια στην παρεα!!!

@Froufro μου πως ειστε;; κανατε κι αλλα τεστ; ο μεγαλος σου γιος πως ειναι; Ευχομαι να ειναι ολα καλα!!!!🙏🙏❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...