Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Αυγούστου 2022❤️💙❤️💙


Recommended Posts

@Riaki2022 Ελπίζω να βγήκε επιτέλους το τεστ σου αρνητικό και να είσαι καλά τώρα!

Εγώ έχω κλείσει β επιπέδου στις 18 του μήνα. Αλλά το κακο είναι ότι μου έδωσε οδηγίες να κάνω διατροφή χωρίς υδατάνθρακες μια βδομάδα πριν κ να πίνω duphalac πρωί βράδυ. Μάλλον λόγω της δυσκοιλιότητας που εχω. Ψωμι τρώω κάθε μέρα εντωμεταξυ, δεν ξέρω πως θα τη βγάλω μια βδομάδα...

Εσάς σας έδωσαν τίποτα οδηγίες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 427
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 5 ώρες, ο/η amy santiago είπε:

@Riaki2022 Ελπίζω να βγήκε επιτέλους το τεστ σου αρνητικό και να είσαι καλά τώρα!

Εγώ έχω κλείσει β επιπέδου στις 18 του μήνα. Αλλά το κακο είναι ότι μου έδωσε οδηγίες να κάνω διατροφή χωρίς υδατάνθρακες μια βδομάδα πριν κ να πίνω duphalac πρωί βράδυ. Μάλλον λόγω της δυσκοιλιότητας που εχω. Ψωμι τρώω κάθε μέρα εντωμεταξυ, δεν ξέρω πως θα τη βγάλω μια βδομάδα...

Εσάς σας έδωσαν τίποτα οδηγίες;

Καλησπέρα για την β επιπέδου δεν μου είπε να κάνω τίποτα.. αλλά εγώ έτσι και αλλιώς κάνω διατροφη γιατί ανέβασα λίγο ζαχαρο όποτε υδατάνθρακες είναι αρκετά περιορισμένη η ποσότητα που τρώω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η amy santiago είπε:

@Riaki2022 Ελπίζω να βγήκε επιτέλους το τεστ σου αρνητικό και να είσαι καλά τώρα!

Εγώ έχω κλείσει β επιπέδου στις 18 του μήνα. Αλλά το κακο είναι ότι μου έδωσε οδηγίες να κάνω διατροφή χωρίς υδατάνθρακες μια βδομάδα πριν κ να πίνω duphalac πρωί βράδυ. Μάλλον λόγω της δυσκοιλιότητας που εχω. Ψωμι τρώω κάθε μέρα εντωμεταξυ, δεν ξέρω πως θα τη βγάλω μια βδομάδα...

Εσάς σας έδωσαν τίποτα οδηγίες;

Ευτυχώς συνήλθα!!! Την άλλη Πέμπτη το πρωί θα πάω για την Β επιπέδου.μου είπαν να φάω πριν πάω για να κινείται λέει το μωρό;!!! Έχω λίγο άγχος αλλά οκ λογικό είναι . Όλα καλα θα πάνε σε όλες μας❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Καλημέρα κορίτσια πως ειστε ; Ελπίζω να είστε όλες καλά 💕

ηθελα να κάνω μια ερώτηση.. εχτές που πήγα να κάνω μπάνιο παρατήρησα στην θηλή μου είχα βγάλει μια μικρή κίτρινη κρουστά την οποία την έβγαλα και από περιέργεια πάτησα λίγο το στήθος και ειδα ότι έβγαλα μια σταγόνα υγρό το έχετε και εσείς αυτό ; Διάβασα ότι μπορεί να είναι το  πρωτόγαλα αυτό αλλά δεν είναι πολύ νωρίς να έχω ; 

 Είμαι  20,5 εβδομάδων
την κρουστά αυτήν την είχα δει και άλλη φορά αλλά δεν έδωσα ιδιαίτερη σημασία 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Καλημέρα κορίτσια πως ειστε ; Ελπίζω να είστε όλες καλά 💕

ηθελα να κάνω μια ερώτηση.. εχτές που πήγα να κάνω μπάνιο παρατήρησα στην θηλή μου είχα βγάλει μια μικρή κίτρινη κρουστά την οποία την έβγαλα και από περιέργεια πάτησα λίγο το στήθος και ειδα ότι έβγαλα μια σταγόνα υγρό το έχετε και εσείς αυτό ; Διάβασα ότι μπορεί να είναι το  πρωτόγαλα αυτό αλλά δεν είναι πολύ νωρίς να έχω ; 

 Είμαι  20,5 εβδομάδων
την κρουστά αυτήν την είχα δει και άλλη φορά αλλά δεν έδωσα ιδιαίτερη σημασία 

Καλημερα κορίτσι μου. Χωρίς να είμαι σίγουρη πιστεύω ότι είναι αυτό που λες…. Ρωτά το γιατρό όμως! Όλα καλα πάνε έτσι; Χαθήκαμε! Εγώ έκανα κ την Β επιπέδου , όλα καλα🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Riaki2022 είπε:

Καλημερα κορίτσι μου. Χωρίς να είμαι σίγουρη πιστεύω ότι είναι αυτό που λες…. Ρωτά το γιατρό όμως! Όλα καλα πάνε έτσι; Χαθήκαμε! Εγώ έκανα κ την Β επιπέδου , όλα καλα🙏

Ναι χαθήκαμε λίγο..  μπράβο κορίτσι μου τέλεια όλα καλά δηλαδή τώρα θα είσαι και πιο άνετη τι ωραία ❤️ Πόση ώρα κράτησε η εξέταση ; Σου έδωσε και cd με την εξέταση ; Τελικά σε είπε κοριτσάκι είναι ; sorry για τις πολλές ερωτήσεις 😋

εγώ θα πάω μεγάλη Τρίτη να την κάνω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Ναι χαθήκαμε λίγο..  μπράβο κορίτσι μου τέλεια όλα καλά δηλαδή τώρα θα είσαι και πιο άνετη τι ωραία ❤️ Πόση ώρα κράτησε η εξέταση ; Σου έδωσε και cd με την εξέταση ; Τελικά σε είπε κοριτσάκι είναι ; sorry για τις πολλές ερωτήσεις 😋

εγώ θα πάω μεγάλη Τρίτη να την κάνω 

Κοριτσάκι ναιιιι! Κράτησε κάνα 20 λεπτό υπέρηχος ήταν μόνο. 120€. Δεν μου έδωσε cd μόνο εκτυπωμένες 3d φωτό! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Riaki2022 είπε:

Κοριτσάκι ναιιιι! Κράτησε κάνα 20 λεπτό υπέρηχος ήταν μόνο. 120€. Δεν μου έδωσε cd μόνο εκτυπωμένες 3d φωτό! 

Τι καλά με το καλό κορίτσι μου πολύ χάρηκα 😊

 Σε μια φίλη μου την είχαν δώσει cd και φωτό και έλεγα μήπως δίνουν όλοι και εμένα πιστεύω μόνο φωτογραφία θα μου δώσει όση ώρα κράτησε και η αυχενική περίπου και  τόσο είχα πληρώσει εγώ την αυχενική στον ίδιο θα πάω λογικά και η β επιπέδου τόσο θα έχει 

Άντε να περάσουν οι μερες να πάω και εγώ να δω τι γίνεται 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Τι καλά με το καλό κορίτσι μου πολύ χάρηκα 😊

 Σε μια φίλη μου την είχαν δώσει cd και φωτό και έλεγα μήπως δίνουν όλοι και εμένα πιστεύω μόνο φωτογραφία θα μου δώσει όση ώρα κράτησε και η αυχενική περίπου και  τόσο είχα πληρώσει εγώ την αυχενική στον ίδιο θα πάω λογικά και η β επιπέδου τόσο θα έχει 

Άντε να περάσουν οι μερες να πάω και εγώ να δω τι γίνεται 

Όλα καλα θα είναι να μην αγχώνεσαι καθόλου! ❤️ Φαίνεται κ πολύ καθαρά το παιδί τώρα! Μου μοιάζει λένε όλοι 😂 χαζομαμα από τώρα😬😬😬

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Riaki2022 είπε:

Όλα καλα θα είναι να μην αγχώνεσαι καθόλου! ❤️ Φαίνεται κ πολύ καθαρά το παιδί τώρα! Μου μοιάζει λένε όλοι 😂 χαζομαμα από τώρα😬😬😬

Λίγο άγχος έχω είναι η αλήθεια! 

χαχαχα φαίνεται καθαρά δηλαδή και που να γεννηθεί δηλαδή τι έχει να γίνει αν άρχισαν από τώρα να το λένε με μια φωτογραφία 💕😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 15/4/2022 at 9:33 ΠΜ, ο/η Elk είπε:

Καλημέρα κορίτσια πως ειστε ; Ελπίζω να είστε όλες καλά 💕

ηθελα να κάνω μια ερώτηση.. εχτές που πήγα να κάνω μπάνιο παρατήρησα στην θηλή μου είχα βγάλει μια μικρή κίτρινη κρουστά την οποία την έβγαλα και από περιέργεια πάτησα λίγο το στήθος και ειδα ότι έβγαλα μια σταγόνα υγρό το έχετε και εσείς αυτό ; Διάβασα ότι μπορεί να είναι το  πρωτόγαλα αυτό αλλά δεν είναι πολύ νωρίς να έχω ; 

 Είμαι  20,5 εβδομάδων
την κρουστά αυτήν την είχα δει και άλλη φορά αλλά δεν έδωσα ιδιαίτερη σημασία 

Δεν μου έχει συμβεί μέχρι τώρα. Αλλά γενικά το στήθος είναι το μόνο που με κάνει να νιώθω άβολα που μεγάλωσε. Νιώθω πολύ περίεργα. Έχει αλλάξει μέγεθος και χρώμα...Κιλά πήρατε; Εγώ ξαφνικά πήρα κάποια με το που μπήκα στον 5ο. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια και καλή μεγάλη εβδομάδα!

Σήμερα κάναμε την β επιπέδου,όλα καλά με τη μικρή ,βέβαια έχω επανελεγχο σε τρεις εβδομάδες γιατί δεν είδαμε προσωπάκι.

Ήθελα να σας ρωτήσω έχει κάποια κοπέλα τενοντίτιδα λόγω εγκυμοσύνης και πώς την αντιμετώπισε;

Κάθε βράδυ από τον αγκώνα κ κατω μέχρι τα δάχτυλα τρελενομαι στον πόνο,σε σημείο να μουδιάζουν και να νεκρώνουν τα δάχτυλα, πραγματικά δε ξέρω πως να ξαπλώσω για να μη ποναω..

Σκέφτηκα να πάω σε νευρολόγο μέσα στην εβδομάδα μπας κ ανακουφίστω λίγο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Μαργαρίτσ είπε:

Δεν μου έχει συμβεί μέχρι τώρα. Αλλά γενικά το στήθος είναι το μόνο που με κάνει να νιώθω άβολα που μεγάλωσε. Νιώθω πολύ περίεργα. Έχει αλλάξει μέγεθος και χρώμα...Κιλά πήρατε; Εγώ ξαφνικά πήρα κάποια με το που μπήκα στον 5ο. 

 

Εμένα δεν έχει μεγαλώσει το στήθος μου μόνο οι θηλές μου έχουν αλλάξει χρώμα 

κιλα ακόμα τουλάχιστον δεν εχω πάρει από τότε που ξεκίνησε εγκυμοσύνη μέχρι σήμερα εχω πάρει 2 κιλά αλλά κάνω και διατροφη δεν ξέρω αν παίζει ρόλο και αυτό αλλά λένε τα πολλά τα παίρνουμε στον 6 μήνα και μετά 

νιωθετε πίεση στην ουροδόχο κύστη ; Με έχει πιάσει συχνοουρία αλλά φοβάμαι μην έχω πάθει ουρολοίμωξη γιατί εχω και μια  ευαισθησία σε αυτο το θέμα έχω πάθει παρά πολλές φορές..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Elk είπε:

Εμένα δεν έχει μεγαλώσει το στήθος μου μόνο οι θηλές μου έχουν αλλάξει χρώμα 

κιλα ακόμα τουλάχιστον δεν εχω πάρει από τότε που ξεκίνησε εγκυμοσύνη μέχρι σήμερα εχω πάρει 2 κιλά αλλά κάνω και διατροφη δεν ξέρω αν παίζει ρόλο και αυτό αλλά λένε τα πολλά τα παίρνουμε στον 6 μήνα και μετά 

νιωθετε πίεση στην ουροδόχο κύστη ; Με έχει πιάσει συχνοουρία αλλά φοβάμαι μην έχω πάθει ουρολοίμωξη γιατί εχω και μια  ευαισθησία σε αυτο το θέμα έχω πάθει παρά πολλές φορές..

Κοριτσάκια τι να κάνετε ;;πως είστε ;;

Αύριο έχεις β επιπέδου ;;αχ με το καλό !!!αυτά στις θηλές τα έχω κι εγώ..αν εννοείς κάτι σαν μπιμπικακια ..κ μάλιστα κάποιες φορές όταν σκουπίζομαιι ατσαλα μετά το μπάνιο βγαίνουν εύκολα...κάτι τέτοιο εννοείς ;;;βέβαια δεν το έχω πιέσει να δω πως είναι..τώρα αυτό με την κύστη δεν το έχω τουλάχιστον αυτό το τ ριμηνο...αλλά εγώ έχω κνησμό..σε σημείο να δω αίμα κ να κατά αγχωθω..το είπα στον γιατρό κ μου είπε ότι αφού είναι εξωτερικός είναι μάλλον λόγω ορμονικών..αλλά πώς να κόλλησες;εννοώ ότι προσέχεις..

@Riaki2022 @Mariaira

Αχ τι ωραία !!με το καλό το κοριτσάκι σου !!!αχ εύχομαι να πάνε όλα καλά για όλες μας !!μόνο 20λεπτα ;;τέλεια.!!πόσο βδομάδων την κάνατε ;;

Περαστικά σου κορίτσι μου...δε το έχω ξανακούσει αυτό...αλλά όσο ζεις μαθαίνεις...εγώ έχω πόνο αλλά είναι μέση /λεκάνη και ειδικά όταν είναι ανάσκελα στον ύπνο επιδεινώνεται..

@Μαργαρίτσεγώ κορίτσια έχω πάρει κιλακια...μαγουλακια κ κοιλίτσα απ' ο τι φαίνεται κυρίως....4μεχρι ατιγμη;...λένε ότι ακόμα δεν έχουν ξεκινήσει οι μεγάλες Πεινες !!εσείς πόσα πήρατε ;;

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η irini5 είπε:

Κοριτσάκια τι να κάνετε ;;πως είστε ;;

Αύριο έχεις β επιπέδου ;;αχ με το καλό !!!αυτά στις θηλές τα έχω κι εγώ..αν εννοείς κάτι σαν μπιμπικακια ..κ μάλιστα κάποιες φορές όταν σκουπίζομαιι ατσαλα μετά το μπάνιο βγαίνουν εύκολα...κάτι τέτοιο εννοείς ;;;βέβαια δεν το έχω πιέσει να δω πως είναι..τώρα αυτό με την κύστη δεν το έχω τουλάχιστον αυτό το τ ριμηνο...αλλά εγώ έχω κνησμό..σε σημείο να δω αίμα κ να κατά αγχωθω..το είπα στον γιατρό κ μου είπε ότι αφού είναι εξωτερικός είναι μάλλον λόγω ορμονικών..αλλά πώς να κόλλησες;εννοώ ότι προσέχεις..

@Riaki2022 @Mariaira

Αχ τι ωραία !!με το καλό το κοριτσάκι σου !!!αχ εύχομαι να πάνε όλα καλά για όλες μας !!μόνο 20λεπτα ;;τέλεια.!!πόσο βδομάδων την κάνατε ;;

Περαστικά σου κορίτσι μου...δε το έχω ξανακούσει αυτό...αλλά όσο ζεις μαθαίνεις...εγώ έχω πόνο αλλά είναι μέση /λεκάνη και ειδικά όταν είναι ανάσκελα στον ύπνο επιδεινώνεται..

@Μαργαρίτσεγώ κορίτσια έχω πάρει κιλακια...μαγουλακια κ κοιλίτσα απ' ο τι φαίνεται κυρίως....4μεχρι ατιγμη;...λένε ότι ακόμα δεν έχουν ξεκινήσει οι μεγάλες Πεινες !!εσείς πόσα πήρατε ;;

 

 

Γαλα πρέπει να βγάζω γιατί είναι μέσα στην θυλη από εκεί που θα βγαινει το γαλα κανει μια μικρή κρουστά(σαν ξεραμένο πύον sorry για την περιγραφή ).. το στήθος μου πάτησα και έβγαλα μια σταγόνα λογικά αυτό είναι όταν πάω γιατρό όμως θα ρωτήσω 

Ναι αύριο έχω β επιπέδου και έχω λίγο άγχος να είναι όλα καλά 

εχω ευαισθησία με την ουρολοίμωξη πχ αν δεν φεύγουν όλα τα ουρά και μένουν μέσα στάσιμα πάλι μπορω να πάθω ουρολοίμωξη δεν χρειάζεται να κολλήσω από κάπου 😕 

Κνησμό έχεις στην ευαίσθητη περιοχή ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η irini5 είπε:

Κοριτσάκια τι να κάνετε ;;πως είστε ;;

Αύριο έχεις β επιπέδου ;;αχ με το καλό !!!αυτά στις θηλές τα έχω κι εγώ..αν εννοείς κάτι σαν μπιμπικακια ..κ μάλιστα κάποιες φορές όταν σκουπίζομαιι ατσαλα μετά το μπάνιο βγαίνουν εύκολα...κάτι τέτοιο εννοείς ;;;βέβαια δεν το έχω πιέσει να δω πως είναι..τώρα αυτό με την κύστη δεν το έχω τουλάχιστον αυτό το τ ριμηνο...αλλά εγώ έχω κνησμό..σε σημείο να δω αίμα κ να κατά αγχωθω..το είπα στον γιατρό κ μου είπε ότι αφού είναι εξωτερικός είναι μάλλον λόγω ορμονικών..αλλά πώς να κόλλησες;εννοώ ότι προσέχεις..

@Riaki2022 @Mariaira

Αχ τι ωραία !!με το καλό το κοριτσάκι σου !!!αχ εύχομαι να πάνε όλα καλά για όλες μας !!μόνο 20λεπτα ;;τέλεια.!!πόσο βδομάδων την κάνατε ;;

Περαστικά σου κορίτσι μου...δε το έχω ξανακούσει αυτό...αλλά όσο ζεις μαθαίνεις...εγώ έχω πόνο αλλά είναι μέση /λεκάνη και ειδικά όταν είναι ανάσκελα στον ύπνο επιδεινώνεται..

@Μαργαρίτσεγώ κορίτσια έχω πάρει κιλακια...μαγουλακια κ κοιλίτσα απ' ο τι φαίνεται κυρίως....4μεχρι ατιγμη;...λένε ότι ακόμα δεν έχουν ξεκινήσει οι μεγάλες Πεινες !!εσείς πόσα πήρατε ;;

 

 

4 κιλά πήρα κι εγώ αλλά απότομα μεσα σε 2 βδομάδες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Elk είπε:

Γαλα πρέπει να βγάζω γιατί είναι μέσα στην θυλη από εκεί που θα βγαινει το γαλα κανει μια μικρή κρουστά(σαν ξεραμένο πύον sorry για την περιγραφή ).. το στήθος μου πάτησα και έβγαλα μια σταγόνα λογικά αυτό είναι όταν πάω γιατρό όμως θα ρωτήσω 

Ναι αύριο έχω β επιπέδου και έχω λίγο άγχος να είναι όλα καλά 

εχω ευαισθησία με την ουρολοίμωξη πχ αν δεν φεύγουν όλα τα ουρά και μένουν μέσα στάσιμα πάλι μπορω να πάθω ουρολοίμωξη δεν χρειάζεται να κολλήσω από κάπου 😕 

Κνησμό έχεις στην ευαίσθητη περιοχή ;

ναι κ εμένα έτσι είναι αυτά τα μικρά στρογγυλά σαν κίτρινο ξεραμένο...επίσης δεν είναι σε όλο το σ΄τήθος είναι 3-4 τέτποα σε κάθε θηλή..καλά γενικά το στήθος μου έχει αλλάξει πολύ..σε μέγεθος..σε βάρος...αχ να μας πεις τα νέασσου σήμερα!!

@Μαργαρίτσνομιζω καλα είμαστε από κιλά..εγώ τα πήρα σταδιακά ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια! Καλή μεγάλη εβδομάδα σε όλες!

Την έκανα κι εγώ τη Β επιπέδου χθες, όλα καλά ευτυχώς και χάρηκα πολύ. Δεν πέρασα και πολύ καλά απ'το άγχος μου την προηγούμενη εβδομάδα...

Σε όσες δε την κάνατε ακόμα εύχομαι καλά αποτελέσματα!

Πολλά κοριτσάκια ε; Η γιατρός που έκανε τον υπέρηχο καρδιάς μου είπε οτι είναι χρονιά κοριτσιών. Αλλά θα βρούμε πολλούς γαμπρούς γιατί τα προηγούμενα χρόνια έβλεπε κυρίως αγόρια :-)))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η amy santiago είπε:

Γεια σας κορίτσια! Καλή μεγάλη εβδομάδα σε όλες!

Την έκανα κι εγώ τη Β επιπέδου χθες, όλα καλά ευτυχώς και χάρηκα πολύ. Δεν πέρασα και πολύ καλά απ'το άγχος μου την προηγούμενη εβδομάδα...

Σε όσες δε την κάνατε ακόμα εύχομαι καλά αποτελέσματα!

Πολλά κοριτσάκια ε; Η γιατρός που έκανε τον υπέρηχο καρδιάς μου είπε οτι είναι χρονιά κοριτσιών. Αλλά θα βρούμε πολλούς γαμπρούς γιατί τα προηγούμενα χρόνια έβλεπε κυρίως αγόρια :-)))

Και εμένα κοριτσάκι είναι κατά 90%. Αλλά θα σιγουρευτώ στις 28 Απριλίου που έχω την Β επιπέδου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια πήγα γιατρό σήμερα έκανα την β επιπέδου 

Ολα καλά με είπε ο γιατρός μου 😊 380γρ ειναι το κοριτσακι μας 💕

εύχομαι σε όλες μας γερά μωράκια και μανούλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Καλησπέρα κορίτσια πήγα γιατρό σήμερα έκανα την β επιπέδου 

Ολα καλά με είπε ο γιατρός μου 😊 380γρ ειναι το κοριτσακι μας 💕

εύχομαι σε όλες μας γερά μωράκια και μανούλες

Αχχχ τι καλα! Πολύ χαίρομαι για όλες μας! Κοριτσομαμαδες είμαστε όλες;;;; Όλα ροζ;;; 💖💖💖💖💖💖💖💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Riaki2022 είπε:

Αχχχ τι καλα! Πολύ χαίρομαι για όλες μας! Κοριτσομαμαδες είμαστε όλες;;;; Όλα ροζ;;; 💖💖💖💖💖💖💖💖

Χαχαχα ναι πιο πολλά κοριτσάκια έχουμε

ο Αύγουστος έγινε ροζ 💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η amy santiago είπε:

Γεια σας κορίτσια! Καλή μεγάλη εβδομάδα σε όλες!

Την έκανα κι εγώ τη Β επιπέδου χθες, όλα καλά ευτυχώς και χάρηκα πολύ. Δεν πέρασα και πολύ καλά απ'το άγχος μου την προηγούμενη εβδομάδα...

Σε όσες δε την κάνατε ακόμα εύχομαι καλά αποτελέσματα!

Πολλά κοριτσάκια ε; Η γιατρός που έκανε τον υπέρηχο καρδιάς μου είπε οτι είναι χρονιά κοριτσιών. Αλλά θα βρούμε πολλούς γαμπρούς γιατί τα προηγούμενα χρόνια έβλεπε κυρίως αγόρια :-)))

 

στις πριν 2 ώρες, ο/η Elk είπε:

Καλησπέρα κορίτσια πήγα γιατρό σήμερα έκανα την β επιπέδου 

Ολα καλά με είπε ο γιατρός μου 😊 380γρ ειναι το κοριτσακι μας 💕

εύχομαι σε όλες μας γερά μωράκια και μανούλες

💗Αχ τι ωραία νέα κοριτσια !!!οι περισσότερες νομίζω κοριτσάκια ναι !!χαχαχ !!εύχομαι κ σε όλες τις υπόλοιπες καλά αποτελέσματα να έχουμε και γερά μωράκια μέχρι τέλους  χωρίς επιπλοκές !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η irini5 είπε:

 

💗Αχ τι ωραία νέα κοριτσια !!!οι περισσότερες νομίζω κοριτσάκια ναι !!χαχαχ !!εύχομαι κ σε όλες τις υπόλοιπες καλά αποτελέσματα να έχουμε και γερά μωράκια μέχρι τέλους  χωρίς επιπλοκές !!!

Άρχισε κλωτσάει πιο έντονα ; Το καταλαβαίνεις πιο πολύ το μωρακι τώρα που πέρασαν και μερικές μερες ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Άρχισε κλωτσάει πιο έντονα ; Το καταλαβαίνεις πιο πολύ το μωρακι τώρα που πέρασαν και μερικές μερες ;

Ναι . !!πολύ πιο έντονα !!κι νομίζω ένα βράδυ έπιασα κάτι πιο σκληρό κοντά στον ομφαλό .όπως είχες πει κι εσύ αν θυμάμαι καλά !νομίζω ήταν η μικρούλα !!δε τη νιώθω και συνέχεια αλλά κάθε ημέρα κάποιες ημέρες κ μερικά βράδια είναι πιο κινητική !!!ρώτησες μήπως τον γιατρό για το στήθος ;;αν κ εσυ πας σε άλλον για αυτές τις εξετάσεις πιο εξειδικευμένο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...