Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Αυγούστου 2022❤️💙❤️💙


Recommended Posts

στις On 15/3/2022 at 11:02 ΠΜ, ο/η amy santiago είπε:

Καλημέρα σε όλες! Έρχομαι κι εγώ στην παρέα σας με ΠΗΤ 27/8/2022 :-)

Με το καλό να έρθουν όλα τα μωράκια και να έχουμε όλες ήρεμες και τελειόμηνες εγκυμοσύνες!

 

στις On 18/3/2022 at 2:39 ΜΜ, ο/η Eleni_15 είπε:

Καλησπέρα σας. 

 

Κι εγώ πρώτα ο Θεός γεννάω Αύγουστο. 

Προς το παρόν μας τρώει η αγωνία και η στεναχώρια. 

Είμαι 17 κ 5 και χθες κάναμε υπέρηχο σαν αυτό της β επιπέδου για να δούμε αν όλα είναι εντάξει. 

Βρήκαμε μια κύστη χοριοειδους πλέγματος στο δεξι τμήμα του εγκεφάλου. 

Η αυχενική μου γενικα ήταν μια χαρά (για εμένα)  τι εννοώ... 

Για ΤΡΙΣΩΜΙΑ 18 είχα 1/1483 (1/1900 για την ηλικία μου)

ΤΡΙΣΩΜΙΑ 21 : 1/16.000

Και ΤΡΙΣΩΜΙΑ 13 : 1/9300

Την γιατρό μου την προβλημάτισε η ΤΡΙΣΩΜΙΑ 18 ωστόσο μας παρέπεμψε για υπέρηχο β επιπέδου. 

Όλα ήταν φυσιολογικά εκτός από την κύστη που προανέφερα. 

Επίσης το μωρό είναι μέσα στα φυσιολογικά επίπεδα ανάπτυξης όμως ο μηρός και το βταχγιονιο ήταν στα χαμηλότερα φυσιολογικά. Ενολιγης από τον υπέρηχο που είχαμε κάνει 1 εβδομάδα πριν είδαμε ότι με βάση το CRL ήταν κατά 6 ημέρες μικρότερο. 

Μας πρότειναν και κάναμε εν τέλη αμνιοπαρακέντηση. 

Είχαμε τόση στεναχώρια χθες και κλάματα που πήραμε την απόφαση να το κάνουμε.

Σήμερα όμως που τα ξανά σκέφτομαι και ξανά διαβάζω κάποια πράγματα δεν ξέρω αν πήραμε την σωστή απόφαση. 

Φοβάμαι τώρα πέρα από τα αποτελέσματα και την μικρή πιθανότητα αποβολής 😭😭😭😭😭

καλως ήρθατε κορίτσια και από έμενα !με το καλό το μωράκια μας...ας έχουμε όλες μια ευχάριστη εγκυμοσυνη και υγιή μπεμπάκια ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 427
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 4 ώρες, ο/η irini5 είπε:

 

καλως ήρθατε κορίτσια και από έμενα !με το καλό το μωράκια μας...ας έχουμε όλες μια ευχάριστη εγκυμοσυνη και υγιή μπεμπάκια ❤️ 

Καλός σας βρήκαμε. 

Σήμερα μπήκα στην 18 εβδομάδα. 

Έχετε νιώσει το μωρό σας?

Εμένα είναι το πρώτο μου παιδί. 

Έχω μια υπόνοια ότι χθες κάτι κατάλαβα αλλά δεν είμαι σίγουρη. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Eleni_15 είπε:

Καλός σας βρήκαμε. 

Σήμερα μπήκα στην 18 εβδομάδα. 

Έχετε νιώσει το μωρό σας?

Εμένα είναι το πρώτο μου παιδί. 

Έχω μια υπόνοια ότι χθες κάτι κατάλαβα αλλά δεν είμαι σίγουρη. 

 

Καλημέρα και καλή βδομάδα !!!

προσωπικά όχι ακόμα..βέβαια είμαι 16..(κανονικά γεννάω αρχές Σεπτεμβρίου )αλλά λόγω καισαρικής μάλλον τέλη Αυγούστου αν πάνε όλα καλά !!

Αχ για πες μας πως ήταν ;;πόσο κράτησε ;λένε πως είσαι σαν φτερούγισμα πεταλούδας !!ισχύει ;;πάντως ο γιατρός μου είπε ανάμεσα στην 18-20θα την νιώσω !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Eleni_15 είπε:

Καλός σας βρήκαμε. 

Σήμερα μπήκα στην 18 εβδομάδα. 

Έχετε νιώσει το μωρό σας?

Εμένα είναι το πρώτο μου παιδί. 

Έχω μια υπόνοια ότι χθες κάτι κατάλαβα αλλά δεν είμαι σίγουρη. 

 

Καλησπέρα εγώ είμαι 17 εβδομάδα.. Εχτές το βραδάκι νομίζω πως κάτι ένιωσα, ηταν πολυ γρήγορο όμως… και εμένα το πρώτο μου είναι και δεν είμαι σίγουρη αν ήταν όντως αυτό.. εγώ το ένιωσα πιο πολύ σαν να με γαργαλάει κάτι, κάπως έτσι μου φάνηκε… λογικά σε λίγο καιρό θα είμαι πιο σίγουρη αν όντως ήταν το μωρό 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Elk είπε:

Καλησπέρα εγώ είμαι 17 εβδομάδα.. Εχτές το βραδάκι νομίζω πως κάτι ένιωσα, ηταν πολυ γρήγορο όμως… και εμένα το πρώτο μου είναι και δεν είμαι σίγουρη αν ήταν όντως αυτό.. εγώ το ένιωσα πιο πολύ σαν να με γαργαλάει κάτι, κάπως έτσι μου φάνηκε… λογικά σε λίγο καιρό θα είμαι πιο σίγουρη αν όντως ήταν το μωρό 😊

ΑΧ λογικά είναι τα μωράκια σαςς...τι όμορφα❤️!ανυπομονώ και εγώ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η irini5 είπε:

ΑΧ λογικά είναι τα μωράκια σαςς...τι όμορφα❤️!ανυπομονώ και εγώ!!

Μακάρι να ήταν το μωρακι 🥰 σιγα σιγα θα αρχίσουμε όλες να τα νιώθουμε 💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Elena_vern είπε:

Εγώ ένιωσα κάπως σαν μια φούσκα. Περίεργο συναίσθημα αλλά το έχω εντοπίσει τις τελευταίες μέρες που και που. Είναι εξαιρετικά στιγμιαίο όρος το παρόν γι'αυτο και εγώ δεν είμαι σίγουρη ακόμα. 

Τα μωράκια σας είναι ζωηρά στον υπέρηχο?

Εμένα έτυχε τις τελευταίες φορές να είναι πολύ ήσυχη. Τρώτε κάτι πριν?

Ναι είναι αρκετα γρήγορο και δεν είμαι σίγουρη αν οντως είναι το μωρακι που κουνιέται…

Στην αρχή ήταν ζωηρό ειδικά στην αυχενική κουνιόταν συνέχεια αφού δυσκόλεψε και γιατρό στην εξέταση έλεγε δεν με αφήνει 😊 την τελευταία φορά όμως που πήγα ήταν πιο ήσυχο. Όχι εγώ δεν τρώω κάτι συγκεκριμένο  πριν πάω, αλλά και να έτρωγα κανω εμετό στο δρόμο μέχρι να φτάσω στον γιατρό οποτε δεν είχε και νόημα… ελπίζω αυτήν την φορά που θα πάω να μην έχω τέτοια.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Elena_vern είπε:

Εγώ ένιωσα κάπως σαν μια φούσκα. Περίεργο συναίσθημα αλλά το έχω εντοπίσει τις τελευταίες μέρες που και που. Είναι εξαιρετικά στιγμιαίο όρος το παρόν γι'αυτο και εγώ δεν είμαι σίγουρη ακόμα. 

Τα μωράκια σας είναι ζωηρά στον υπέρηχο?

Εμένα έτυχε τις τελευταίες φορές να είναι πολύ ήσυχη. Τρώτε κάτι πριν?

αχ εχετε αρχίσει να  τα νιώθετε !!κι εμενα μέχρι την αυχενική ήταν πολύ ανήσυχο..άνοιγε κ το στοματάκι κι έπινε υγρό ❤️ την τελευταία φορά που πήγα έκτακτα λόγω συσπάσεων ήταν πιο ήσυχο..ούτε εγώ τρώω κάτι πιο πριν..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Ναι είναι αρκετα γρήγορο και δεν είμαι σίγουρη αν οντως είναι το μωρακι που κουνιέται…

Στην αρχή ήταν ζωηρό ειδικά στην αυχενική κουνιόταν συνέχεια αφού δυσκόλεψε και γιατρό στην εξέταση έλεγε δεν με αφήνει 😊 την τελευταία φορά όμως που πήγα ήταν πιο ήσυχο. Όχι εγώ δεν τρώω κάτι συγκεκριμένο  πριν πάω, αλλά και να έτρωγα κανω εμετό στο δρόμο μέχρι να φτάσω στον γιατρό οποτε δεν είχε και νόημα… ελπίζω αυτήν την φορά που θα πάω να μην έχω τέτοια.. 

ακόμα ταλαιπωρείσαι με αυτό το θέμα βρε κοριτσι μου;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η irini5 είπε:

ακόμα ταλαιπωρείσαι με αυτό το θέμα βρε κοριτσι μου;;;

Η αλήθεια είναι ότι έχω 2 βδομαδες που είμαι καλύτερα, γιατί είχα πολλούς εμετούς μέσα στην μέρα και ταλαιπωρήθηκα αρκετά, τώρα έχουν ελαττωθεί, με πάει μια φορά στις 3- 4 μέρες σήμερα είμαι στην έκτη μερα  και δεν έχω κάνει μόνο αναγούλα ειχα αλλα ευτυχώς δεν έκανα , όποτε θελω να πιστεύω οτι θα σταματήσουν 😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Η αλήθεια είναι ότι έχω 2 βδομαδες που είμαι καλύτερα, γιατί είχα πολλούς εμετούς μέσα στην μέρα και ταλαιπωρήθηκα αρκετά, τώρα έχουν ελαττωθεί, με πάει μια φορά στις 3- 4 μέρες σήμερα είμαι στην έκτη μερα  και δεν έχω κάνει μόνο αναγούλα ειχα αλλα ευτυχώς δεν έκανα , όποτε θελω να πιστεύω οτι θα σταματήσουν 😁

Πάλι καλά .ακριβως..ε σιγά σιγά θα είσαι όλο κ καλύτερα !!🤩

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια! Εγώ είμαι στη 18η βδομάδα (17εβδ και 3ημ λέει η εφαρμογή που έχω άρα διανύω τη 18η σωστά;) αλλά δεν έχω καταλάβει κίνηση του μωρού ακόμα. Ανυπομονώ!

στις πριν 13 ώρες, ο/η Elk είπε:

Η αλήθεια είναι ότι έχω 2 βδομαδες που είμαι καλύτερα, γιατί είχα πολλούς εμετούς μέσα στην μέρα και ταλαιπωρήθηκα αρκετά, τώρα έχουν ελαττωθεί, με πάει μια φορά στις 3- 4 μέρες σήμερα είμαι στην έκτη μερα  και δεν έχω κάνει μόνο αναγούλα ειχα αλλα ευτυχώς δεν έκανα , όποτε θελω να πιστεύω οτι θα σταματήσουν 😁

Μακάρι να σταματήσουν οι αναγουλες σου! Κ μόνο να χαίρεσαι την εγκυμοσύνη σου από δω κ πέρα!

 

στις On 20/3/2022 at 12:29 ΜΜ, ο/η irini5 είπε:

 

καλως ήρθατε κορίτσια και από έμενα !με το καλό το μωράκια μας...ας έχουμε όλες μια ευχάριστη εγκυμοσυνη και υγιή μπεμπάκια ❤️ 

Καλώς σας βρήκαμε! Μακάρι να πάνε όλα καλά για όλες μας! :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 20/3/2022 at 5:23 ΜΜ, ο/η Eleni_15 είπε:

Καλός σας βρήκαμε. 

Σήμερα μπήκα στην 18 εβδομάδα. 

Έχετε νιώσει το μωρό σας?

Εμένα είναι το πρώτο μου παιδί. 

Έχω μια υπόνοια ότι χθες κάτι κατάλαβα αλλά δεν είμαι σίγουρη. 

 

Εγώ είμαι 18 εβδ. Κ έχω νιώσει αυτό το φτερούγισμα που λένε 4-5 φορές εδώ κ μια εβδομάδα περίπου…. Σε ανύποπτο χρόνο…. Βάζω το χέρι μου όταν το κάνει η μπουμπου κ το ξανάνιώθω! Είναι υπέροχο έτσι;;;; 🥰🥰🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Riaki2022 είπε:

Εγώ είμαι 18 εβδ. Κ έχω νιώσει αυτό το φτερούγισμα που λένε 4-5 φορές εδώ κ μια εβδομάδα περίπου…. Σε ανύποπτο χρόνο…. Βάζω το χέρι μου όταν το κάνει η μπουμπου κ το ξανάνιώθω! Είναι υπέροχο έτσι;;;; 🥰🥰🥰🥰🥰

Ααα εσυ το νιώθεις αρκετά δηλαδή, τι ωραία 😊 εγω το ένιωσα τόσο γρήγορα (αν ήταν όντως το μωρο) που δεν πρόλαβα να βάλω το χερι μου, είχε σταματήσει.. το περιμένω όμως πως και πως να το νιώσω και να σιγουρευτώ ότι είναι η Μπέμπα μου💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια, χαίρομαι που νιώθετε τα μωράκια σας. Εγώ δεν ξέρω...πήγα να σηκωθώ από τον καναπέ πριν και είχα ένα δυνατό τράβηγμα σαν σφάχτης... Τρόμαξα ήταν δυνατό. Δεν ξέρω αν έγινε κάτι κακό. Ο άντρας μου με καθησυχασε και δεν πήρα τον γιατρό. Έτσι κι αλλιώς δεν νομίζω ότι θα μπορούσε να κάνει και πολλά. Από τοτε έχω μια ενόχληση κάτω χαμηλά...Ελπίζω να είναι όλα καλά. Δεν ξέρω αν σας έχει τύχει κάτι παρόμοιο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Μαργαρίτσ είπε:

Κορίτσια, χαίρομαι που νιώθετε τα μωράκια σας. Εγώ δεν ξέρω...πήγα να σηκωθώ από τον καναπέ πριν και είχα ένα δυνατό τράβηγμα σαν σφάχτης... Τρόμαξα ήταν δυνατό. Δεν ξέρω αν έγινε κάτι κακό. Ο άντρας μου με καθησυχασε και δεν πήρα τον γιατρό. Έτσι κι αλλιώς δεν νομίζω ότι θα μπορούσε να κάνει και πολλά. Από τοτε έχω μια ενόχληση κάτω χαμηλά...Ελπίζω να είναι όλα καλά. Δεν ξέρω αν σας έχει τύχει κάτι παρόμοιο.

Αν δεν έχεις αίμα δε νομίζω να ναι κάτι αλλά ρωτά καλύτερα… 

εγω έχω κοβιντ γαμωτο. Χθες έκανα τεστ κ φοβήθηκα πολύ… 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Riaki2022 είπε:

Αν δεν έχεις αίμα δε νομίζω να ναι κάτι αλλά ρωτά καλύτερα… 

εγω έχω κοβιντ γαμωτο. Χθες έκανα τεστ κ φοβήθηκα πολύ… 

Περαστικά σου κορίτσι μου να πάνε όλα καλά… με τον γιατρό σου μίλησες;   έκανες και πυρετό;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Μαργαρίτσ είπε:

Κορίτσια, χαίρομαι που νιώθετε τα μωράκια σας. Εγώ δεν ξέρω...πήγα να σηκωθώ από τον καναπέ πριν και είχα ένα δυνατό τράβηγμα σαν σφάχτης... Τρόμαξα ήταν δυνατό. Δεν ξέρω αν έγινε κάτι κακό. Ο άντρας μου με καθησυχασε και δεν πήρα τον γιατρό. Έτσι κι αλλιώς δεν νομίζω ότι θα μπορούσε να κάνει και πολλά. Από τοτε έχω μια ενόχληση κάτω χαμηλά...Ελπίζω να είναι όλα καλά. Δεν ξέρω αν σας έχει τύχει κάτι παρόμοιο.

Καλημέρα πόνους λογικά θα έχουμε στην κοιλιά.. και εγώ έχω που και που, με είχε πει ο γιατρός ότι θα έχω τέτοια λόγο οτι μεγαλώνει  η μήτρα , να είμαι ειλικρινής σφαχτης έτσι όπως λες δεν με έχει τύχη  αλλά πιστεύω όπως λέει και η @Riaki2022 το αίμα είναι το ανησυχητικό… όλα καλα θα είναι 😊 απλά αν δεις οτι συνεχίζονται τα πονάκια έτσι όπως λες κανε και μια ερώτηση στον γιατρό σου δεν ειναι κακό.. ειδικα αν ειναι και το πρώτο μωρακι που μας ειναι όλες οι αλλαγές στο σώμα μας άγνωστες ειναι λογικό να έχουμε και μια ανησυχία παρά πάνω 💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elk είπε:

Περαστικά σου κορίτσι μου να πάνε όλα καλά… με τον γιατρό σου μίλησες;   έκανες και πυρετό;

Σ ευχαριστώ πολύ. 37.6 έχω τώρα μου είπε ντεπόν κ ξεκούραση . Κ παθολόγο αν αυξηθεί ο βήχας… 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Riaki2022 είπε:

Σ ευχαριστώ πολύ. 37.6 έχω τώρα μου είπε ντεπόν κ ξεκούραση . Κ παθολόγο αν αυξηθεί ο βήχας… 

Όλα καλά θα πάνε θα ξεκουραστείς θα κάνει τον κύκλο του και θα φύγει λίγο υπομονή, τωρα ευτυχώς λένε περναει πιο ελαφριά  θα κανείς και αυτά που σε είπε ο γιατρό σου και θα είσαι οκ σε λίγες μέρες 🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Μαργαρίτσ και @Riaki2022 πώς νιώθετε σήμερα; Ελπίζω να είστε καλύτερα! Σύντομα να είναι όλα περαστικά!

Πριν μερικές μέρες νόμιζα ότι κατάλαβα το μωρό. Πήρα το γιατρό κ μου είπε ότι αυτό που ένιωσα στην κοιλιά ήταν μάλλον ο δικός μου παλμός γιατί το μωρό είναι μικρό ακόμα για να το καταλάβω... Στην αναμονή ακόμα λοιπόν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 22/3/2022 at 12:36 ΜΜ, ο/η Riaki2022 είπε:

Εγώ είμαι 18 εβδ. Κ έχω νιώσει αυτό το φτερούγισμα που λένε 4-5 φορές εδώ κ μια εβδομάδα περίπου…. Σε ανύποπτο χρόνο…. Βάζω το χέρι μου όταν το κάνει η μπουμπου κ το ξανάνιώθω! Είναι υπέροχο έτσι;;;; 🥰🥰🥰🥰🥰

αχ τι καλά!!το νιωθεις τόσο έντονα ε ;; αχ βρε κορίτσια κι εγώ κάτι αισθάνθηκα αλλά δεν είμαι σίγουρη.. έχει κ μέρες αλλά από τότε τίποτα..μήπως ήταν κάτι άλλο ή της φαντασίας μου!θα δείξει φαντάζομα...

αχ περαστικά σου ...σαν ιωσούλα είναι ετσι;; ξεκουράσου κ όλα καά!!σου στέλνουμε όλη μας τη θετική σκέψη!

στις On 27/3/2022 at 12:57 ΠΜ, ο/η Μαργαρίτσ είπε:

Κορίτσια, χαίρομαι που νιώθετε τα μωράκια σας. Εγώ δεν ξέρω...πήγα να σηκωθώ από τον καναπέ πριν και είχα ένα δυνατό τράβηγμα σαν σφάχτης... Τρόμαξα ήταν δυνατό. Δεν ξέρω αν έγινε κάτι κακό. Ο άντρας μου με καθησυχασε και δεν πήρα τον γιατρό. Έτσι κι αλλιώς δεν νομίζω ότι θα μπορούσε να κάνει και πολλά. Από τοτε έχω μια ενόχληση κάτω χαμηλά...Ελπίζω να είναι όλα καλά. Δεν ξέρω αν σας έχει τύχει κάτι παρόμοιο.

αχ κοριτσάκι  μου σαν σφάχτη δε ξέρω...εγώ έχω λιγα πονάκια γενικά ειδικά όταν έχει κρυωσει η κοιλίτσα και δε το έχω καταλάβει.είναι φυσιολογικά νομι΄ζω..κ 2 φορές έχω πάθει το εξής :να προσπαθώ να σηκωθώ απ΄τον καναπέ ενώ ήμουν τελείως ξάπλα κ πόναγα οπότε..έμεινα εκεί για λίγα λεπτάκια κ μετα σηκώθηκα κανονικά..δε ξέρω αν εννοείς κάτι τέτοιο..εγώ σαν κράμπα το αισθάνθηκα...

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Καλημέρα κορίτσια ελπίζω να είστε όλες καλά! 😊


Ηθελα να ρωτήσω έχετε κλείσει  για την εξέταση β επιπέδου ;

Καλημερα! Εγώ καλύτερα 6 η μέρα κοβιντ θα κάνω ένα τεστ μετά. 3 μέρες ήμουν χάλια … μέσα Απριλίου ειπαμε περίπου αλλά θα με καλέσει ο γιατρός όταν κανονίσει με τον εμβρυολόγο που έρχεται στο νησί…. Εσυ; Αυτή τη φορά δεν περνάνε οι μέρες νομίζω 😕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Riaki2022 είπε:

Καλημερα! Εγώ καλύτερα 6 η μέρα κοβιντ θα κάνω ένα τεστ μετά. 3 μέρες ήμουν χάλια … μέσα Απριλίου ειπαμε περίπου αλλά θα με καλέσει ο γιατρός όταν κανονίσει με τον εμβρυολόγο που έρχεται στο νησί…. Εσυ; Αυτή τη φορά δεν περνάνε οι μέρες νομίζω 😕

Χαίρομαι που είσαι καλύτερα κανε και το τεστ σου μακάρι να βγει αρνητικό και να σου έχει περάσει να μην ταλαιπωρηθείς άλλο.. 

Εγώ έκλεισα για β επιπέδου 19 Απριλίου από την μια λέω άντε να περάσουν οι μερες να παω να τελειώνει αυτήν η εξέταση και από την άλλη με πιάνει άγχος που θα έρθουν οι μέρες να πάω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...