Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Αυγούστου 2022❤️💙❤️💙


Recommended Posts

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Bestrong είπε:

Ε ακόμη καλύτερα που αυτό δε δίνει πιθανότητες! Να δεις, θα ξεμπερδέψεις μια και καλή, γιατί θα βγει αρνητικό! Υπομονή και όλα καλά θα πάνε!

μακάρι!!!!Από το στόμα σου και στου Θεού το αυτί!!!!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 427
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις On 26/2/2022 at 10:59 ΜΜ, ο/η Mary.Ger είπε:

Τέλεια νέα! Επιτέλους να ξενοιασουμε από τα φάρμακα. Κι εμένα το ίδιο μου είπε, θα συνεχίσω μόνο την προγεστερόνη γιατί ήταν λιγάκι χαμηλή στην εξέταση. Τις αντιπηκτικες μάλλον θα τις κάνουμε μέχρι το τέλος δυστυχώς...

Κορίτσια φύλο σας είπανε στην αυχενική!!;??

Κορίτσια Καλησπέρα σε όλες! Στην αυχενική δεν μάθαμε το φύλο αλλά σήμερα στον υπέρηχο των 16 εβδομάδων είδαμε ότι είναι κοριτσάκι! Όλοι μου έλεγαν ότι έχω αγόρι κ ξαφνιάστηκα λίγο γιατί το είχα πιστέψει αλλά οκ χάρηκα που θα αποκτήσω μπεμπουλα! Γερή να είναι βασικά κ τίποτα άλλο. Εσείς μάθατε τι έχετε;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 8/3/2022 at 8:38 ΜΜ, ο/η Riaki2022 είπε:

Κορίτσια Καλησπέρα σε όλες! Στην αυχενική δεν μάθαμε το φύλο αλλά σήμερα στον υπέρηχο των 16 εβδομάδων είδαμε ότι είναι κοριτσάκι! Όλοι μου έλεγαν ότι έχω αγόρι κ ξαφνιάστηκα λίγο γιατί το είχα πιστέψει αλλά οκ χάρηκα που θα αποκτήσω μπεμπουλα! Γερή να είναι βασικά κ τίποτα άλλο. Εσείς μάθατε τι έχετε;;; 

καλησπέρα!!!τι ωραία νέα!! και μεις κοριτσάκι περιμένουμε❤️!!μου το είχε πει ο γιατρος στην αυχενικήαλλά επιβεβαιώθηκε από το νιπτ!!πίστευα ότι είχα αγοράκι αλλά έπεσα έξω!!επίσης πάλι καλά στο νιπτ βγήκαν όλα αρνητικά τα σύνδρομα δόξα τω Θεώ και οι αρρώστιες!!είμαστε πολύ χαρούμενοι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η irini5 είπε:

καλησπέρα!!!τι ωραία νέα!! και μεις κοριτσάκι περιμένουμε❤️!!μου το είχε πει ο γιατρος στην αυχενικήαλλά επιβεβαιώθηκε από το νιπτ!!πίστευα ότι είχα αγοράκι αλλά έπεσα έξω!!επίσης πάλι καλά στο νιπτ βγήκαν όλα αρνητικά τα σύνδρομα δόξα τω Θεώ και οι αρρώστιες!!είμαστε πολύ χαρούμενοι..

Τι ωραία νέα κορίτσι μου!!! Με το καλό η μπουμπουκιτσα σου♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mariaira είπε:

Τι ωραία νέα κορίτσι μου!!! Με το καλό η μπουμπουκιτσα σου♥️

ευχαριστώ πολύ πολύ ❤️ !!έφυγε τρομερό άγχος!με το καλο το μωρἀκια μας!!😃

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια! Στην 15η εβδομάδα και επιτέλους έχω ηρεμήσει από τους εμετούς! Τι σας έχει απαγορέψει ο γιατρός σας να τρώτε? Επίσης Έχετε και εσείς πονακια χαμηλα? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Σήμερα έχω κι εγώ υπέρηχο. Έχω λίγο άγχος  να δούμε ότι όλα πηγαίνουν καλά επειδη περασα κόβιντ πριν λίγες μέρες...ευτυχώς με αρκετά ήπια συμπτώματα αλλά όσο να ναι έναν φόβο τον έχω μην επηρεάστηκαν τα μωράκια. @Popi82οσον αφορά τη διατροφή εμένα μου είπε να προσέχω το ζάχαρο επειδή ήταν στο οριο η καμπύλη όταν είχα κανει. Κατά τα άλλα τρώω τα πάντα θα έλεγα, δεν μου εχει πει να κόψω κάποια τροφή. Εμπειρικα μόνο αποφεύγω τα μαρούλια, συκωτι, τόνο, ωμά θαλασσινά και κρέας που δεν τα ετρωγα ούτε και πριν, και λόγω ζαχάρου δεν τρώω γλυκά. Εσάς σας έχει απαγορεύσει κάτι άλλο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mary.Ger είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Σήμερα έχω κι εγώ υπέρηχο. Έχω λίγο άγχος  να δούμε ότι όλα πηγαίνουν καλά επειδη περασα κόβιντ πριν λίγες μέρες...ευτυχώς με αρκετά ήπια συμπτώματα αλλά όσο να ναι έναν φόβο τον έχω μην επηρεάστηκαν τα μωράκια. @Popi82οσον αφορά τη διατροφή εμένα μου είπε να προσέχω το ζάχαρο επειδή ήταν στο οριο η καμπύλη όταν είχα κανει. Κατά τα άλλα τρώω τα πάντα θα έλεγα, δεν μου εχει πει να κόψω κάποια τροφή. Εμπειρικα μόνο αποφεύγω τα μαρούλια, συκωτι, τόνο, ωμά θαλασσινά και κρέας που δεν τα ετρωγα ούτε και πριν, και λόγω ζαχάρου δεν τρώω γλυκά. Εσάς σας έχει απαγορεύσει κάτι άλλο?

Καλημέρα εύχομαι όλα καλά να πάνε  στην εξέταση που θα είναι μια χαρά τα μωράκια σου το πιστεύω🙂 θα περιμένουμε και νέα σου .. εμένα μου είπε να μην τρώω χταπόδι γαρίδες μύδια  συκώτι και από ξυρους καρπους  τα  φιστίκια.. μαρούλι τρώω  μόνο στο σπίτι μου που θα το πλένω εγώ καλά, και απο μόνη έχω κόψει κονσέρβες.. δυστυχώς ζάχαρη καθόλου ( και θέλω συνέχεια γλυκά 😕) αλλά έχω λίγο ζαχαρο και πρέπει να κάνω διατροφή όποτε δεν μπορω να τρώω ούτε ότι θέλω ούτε όσοι ποσότητα θέλω αυτό με ζορίζει λίγο αλλά οκ για καλό είναι 😊 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 10/3/2022 at 5:27 ΜΜ, ο/η Popi82 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Στην 15η εβδομάδα και επιτέλους έχω ηρεμήσει από τους εμετούς! Τι σας έχει απαγορέψει ο γιατρός σας να τρώτε? Επίσης Έχετε και εσείς πονακια χαμηλα? 

Καλημέρα κορίτσια !!!αχ και εγώ έχω πονάκια χαμηλά εκεί κοντά στο μωράκι κάποιες ημέρες .δε ξέρω αν κάνω κάτι λάθος..γενικά σπίτι είναι κ θεωρητικά προσέχω όσο γίνεται ...και ανησυχώ τόσο όταν τα έχω !εγώ όλα τα τρώω δε μου έχει πει ο γιατρός κάτι..μόνο λαχανικά πολύ καλά πλυμένα και καλύτερα βραστά και γαλακτομικα με μέτρο αν υπάρχει δυσκοιλιότητα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια! Εμένα από φαγητά πικραθηκα πολύ γιατί ότι λατρεύω απαγορεύεται όμως τα τρώω όλα πλέον με μέτρο! Πήγα στη γιατρό μου και μου είπε ότι τα πονακια που έχω είναι ότι έχω κουρασμένη μήτρα και μου έδωσε κάψουλες προγεστερονης για 15 μέρες και ξεκούραση.  Ας ελπίσω ότι θα με περάσει 😊 κλεισατε ραντεβού για τον υπέρηχο Β' ?  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Popi82 είπε:

Γειά σας κορίτσια! Εμένα από φαγητά πικραθηκα πολύ γιατί ότι λατρεύω απαγορεύεται όμως τα τρώω όλα πλέον με μέτρο! Πήγα στη γιατρό μου και μου είπε ότι τα πονακια που έχω είναι ότι έχω κουρασμένη μήτρα και μου έδωσε κάψουλες προγεστερονης για 15 μέρες και ξεκούραση.  Ας ελπίσω ότι θα με περάσει 😊 κλεισατε ραντεβού για τον υπέρηχο Β' ?  

Βρε κορίτσια τι ακριβώς σας έχουν απαγορεύσει στη διατροφή; Γιατί εμένα πέρα από τα γνωστά (ωμά, σούσι, συκώτι, μαλακα τυριά, σολωμο) μου επιτρέπει τα πάντα,  με περιορισμό μόνο στα γλυκά (αν κι εγώ όλο και κάτι μικρό τσιμπάω…) 

ανησυχώ μήπως κάνω κάτι κακό με αυτά που διαβάζω 🤷‍♀️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες! Έρχομαι κι εγώ στην παρέα σας με ΠΗΤ 27/8/2022 :-)

Με το καλό να έρθουν όλα τα μωράκια και να έχουμε όλες ήρεμες και τελειόμηνες εγκυμοσύνες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η amy santiago είπε:

Καλημέρα σε όλες! Έρχομαι κι εγώ στην παρέα σας με ΠΗΤ 27/8/2022 :-)

Με το καλό να έρθουν όλα τα μωράκια και να έχουμε όλες ήρεμες και τελειόμηνες εγκυμοσύνες!

Καλώς ήρθες!!! 10 μέρες διαφορά έχουμε! Πως νιώθεις; Με το καλό!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η amy santiago είπε:

Καλημέρα σε όλες! Έρχομαι κι εγώ στην παρέα σας με ΠΗΤ 27/8/2022 :-)

Με το καλό να έρθουν όλα τα μωράκια και να έχουμε όλες ήρεμες και τελειόμηνες εγκυμοσύνες!

Καλησπέρα είμαστε με μια μέρα διαφορά 😊 28/8/22 άντε με το καλό τα μωράκια μας 💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η blueheart είπε:

Βρε κορίτσια τι ακριβώς σας έχουν απαγορεύσει στη διατροφή; Γιατί εμένα πέρα από τα γνωστά (ωμά, σούσι, συκώτι, μαλακα τυριά, σολωμο) μου επιτρέπει τα πάντα,  με περιορισμό μόνο στα γλυκά (αν κι εγώ όλο και κάτι μικρό τσιμπάω…) 

ανησυχώ μήπως κάνω κάτι κακό με αυτά που διαβάζω 🤷‍♀️

Εμένα σολομό με αφήνει να φάω , για τόνο κ κονσέρβες μου είπαν όχι…. Ο καθένας λέει τα δικά του μάλλον! Εγώ προσέχω αλλά νορμαλ! Έφαγα κ τόνο στην αρχή 🤔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η Riaki2022 είπε:

Καλώς ήρθες!!! 10 μέρες διαφορά έχουμε! Πως νιώθεις; Με το καλό!!!

 

στις πριν 22 ώρες, ο/η Elk είπε:

Καλησπέρα είμαστε με μια μέρα διαφορά 😊 28/8/22 άντε με το καλό τα μωράκια μας 💕

Καλώς σας βρήκα! Ευχαριστώ για την υποδοχή! Μακάρι να πάνε όλα καλά για όλες και να γιορτάζουμε παρέα τον Αύγουστο!

Μάθαμε χθες στο γιατρό ότι έχουμε κοριτσάκι κι ο άντρας μου μόνο που δεν κατουρήθηκε απ τη χαρά του.

Τελευταία ψάχνω κι εγώ για τη διατροφή. Ο γιατρός μου εμένα μου είπε τα γενικά, δηλαδή όχι κρέατα και ψάρια που δεν έχουν ψηθεί καλά, όχι λαχανικά και φρούτα που δεν έχουν πλυθεί καλά και όχι γαλακτοκομικά που δεν έχουν παστεριωθεί. Και ΄όχι κονσέρβες. Θυμάμαι που του έλεγα πόσο μου αρέσει η μακαρονάδα με τόνο που φτιάχνω με κονσέρβα κ είπε να μη το φάω αυτό όσο είμαι έγκυος. :-(

Αλλά εγώ πιο πολύ το ψάχνω το θέμα γιατί έχω θέμα δυσκοιλιότητας που με ενοχλεί πολύ. Δεν έχω καταλάβει αν με ενοχλεί κάποιο φαγητό συγκεκριμένο. Και δεν έχω ξεκινήσει ακόμα να παίρνω συμπλήρωμα σιδήρου, άρα μόνο χειρότερα θα γίνει στο μέλλον.

Έχει κάποια α΄λλη παρόμοιο πρόβλημα; Πώς το αντιμετωπίσατε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η amy santiago είπε:

 

Καλώς σας βρήκα! Ευχαριστώ για την υποδοχή! Μακάρι να πάνε όλα καλά για όλες και να γιορτάζουμε παρέα τον Αύγουστο!

Μάθαμε χθες στο γιατρό ότι έχουμε κοριτσάκι κι ο άντρας μου μόνο που δεν κατουρήθηκε απ τη χαρά του.

Τελευταία ψάχνω κι εγώ για τη διατροφή. Ο γιατρός μου εμένα μου είπε τα γενικά, δηλαδή όχι κρέατα και ψάρια που δεν έχουν ψηθεί καλά, όχι λαχανικά και φρούτα που δεν έχουν πλυθεί καλά και όχι γαλακτοκομικά που δεν έχουν παστεριωθεί. Και ΄όχι κονσέρβες. Θυμάμαι που του έλεγα πόσο μου αρέσει η μακαρονάδα με τόνο που φτιάχνω με κονσέρβα κ είπε να μη το φάω αυτό όσο είμαι έγκυος. :-(

Αλλά εγώ πιο πολύ το ψάχνω το θέμα γιατί έχω θέμα δυσκοιλιότητας που με ενοχλεί πολύ. Δεν έχω καταλάβει αν με ενοχλεί κάποιο φαγητό συγκεκριμένο. Και δεν έχω ξεκινήσει ακόμα να παίρνω συμπλήρωμα σιδήρου, άρα μόνο χειρότερα θα γίνει στο μέλλον.

Έχει κάποια α΄λλη παρόμοιο πρόβλημα; Πώς το αντιμετωπίσατε;

Κ εγώ έχω θέμα με αιμορροΐδες άσε… είχα από πριν αλλά τώρα χειροτέρεψε. Θα ρωτήσω αν μπορώ να βάλω κάποια αλοιφή. Εγώ παίρνω σίδηρο σε υγρή μορφή μαζί με φρέσκο χυμό πορτοκαλι κ νομίζω βοηθάει…. Ακτινίδια να τρως κ να πίνεις νερο όσο μπορείς γιατί εγώ δυσκολεύομαι να πιω 🙄 δεν παίρνεις ούτε ασβέστιο μαγνήσιο κλ; Εμένα μου τα έδωσε όλα αυτόν τον μήνα… 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 16/3/2022 at 2:15 ΜΜ, ο/η Riaki2022 είπε:

Κ εγώ έχω θέμα με αιμορροΐδες άσε… είχα από πριν αλλά τώρα χειροτέρεψε. Θα ρωτήσω αν μπορώ να βάλω κάποια αλοιφή. Εγώ παίρνω σίδηρο σε υγρή μορφή μαζί με φρέσκο χυμό πορτοκαλι κ νομίζω βοηθάει…. Ακτινίδια να τρως κ να πίνεις νερο όσο μπορείς γιατί εγώ δυσκολεύομαι να πιω 🙄 δεν παίρνεις ούτε ασβέστιο μαγνήσιο κλ; Εμένα μου τα έδωσε όλα αυτόν τον μήνα… 

Αιμορροΐδες όχι ακόμα, αλλά το βλέπω να έρχεται έτσι όπως πάει το πράγμα... 😥

Τα ακτινίδια δε τα συμπαθούσα ιδιαίτερα αλλά ξεκίνησα να τρώω μπας κ δω διαφορά. Και το νερό προσπαθώ να το θυμάμαι γιατι δεν έπινα πολύ. Θα δοκιμάσω κ δαμάσκηνα αποξηραμένα κ λιναρόσπορο. Κι αν δε πιάσει τίποτα τότε duphalac αναγκαστικά.

Παίρνω pregnacare εδώ και καιρό. Στην τελευταία επίσκεψη μου είπε ο γιατρός ότι πρέπει να ξεκινήσω επιπλέον σίδηρο. Ασβέστιο το φοβάται να το πάρω λόγω της δυσκοιλιότητας.

Εσύ είχες θέμα και πριν ξεκινήσεις τα συμπληρώματα σιδήρου κ ασβεστίου;

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σας. 

 

Κι εγώ πρώτα ο Θεός γεννάω Αύγουστο. 

Προς το παρόν μας τρώει η αγωνία και η στεναχώρια. 

Είμαι 17 κ 5 και χθες κάναμε υπέρηχο σαν αυτό της β επιπέδου για να δούμε αν όλα είναι εντάξει. 

Βρήκαμε μια κύστη χοριοειδους πλέγματος στο δεξι τμήμα του εγκεφάλου. 

Η αυχενική μου γενικα ήταν μια χαρά (για εμένα)  τι εννοώ... 

Για ΤΡΙΣΩΜΙΑ 18 είχα 1/1483 (1/1900 για την ηλικία μου)

ΤΡΙΣΩΜΙΑ 21 : 1/16.000

Και ΤΡΙΣΩΜΙΑ 13 : 1/9300

Την γιατρό μου την προβλημάτισε η ΤΡΙΣΩΜΙΑ 18 ωστόσο μας παρέπεμψε για υπέρηχο β επιπέδου. 

Όλα ήταν φυσιολογικά εκτός από την κύστη που προανέφερα. 

Επίσης το μωρό είναι μέσα στα φυσιολογικά επίπεδα ανάπτυξης όμως ο μηρός και το βταχγιονιο ήταν στα χαμηλότερα φυσιολογικά. Ενολιγης από τον υπέρηχο που είχαμε κάνει 1 εβδομάδα πριν είδαμε ότι με βάση το CRL ήταν κατά 6 ημέρες μικρότερο. 

Μας πρότειναν και κάναμε εν τέλη αμνιοπαρακέντηση. 

Είχαμε τόση στεναχώρια χθες και κλάματα που πήραμε την απόφαση να το κάνουμε.

Σήμερα όμως που τα ξανά σκέφτομαι και ξανά διαβάζω κάποια πράγματα δεν ξέρω αν πήραμε την σωστή απόφαση. 

Φοβάμαι τώρα πέρα από τα αποτελέσματα και την μικρή πιθανότητα αποβολής 😭😭😭😭😭

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 17/3/2022 at 8:55 ΜΜ, ο/η amy santiago είπε:

Αιμορροΐδες όχι ακόμα, αλλά το βλέπω να έρχεται έτσι όπως πάει το πράγμα... 😥

Τα ακτινίδια δε τα συμπαθούσα ιδιαίτερα αλλά ξεκίνησα να τρώω μπας κ δω διαφορά. Και το νερό προσπαθώ να το θυμάμαι γιατι δεν έπινα πολύ. Θα δοκιμάσω κ δαμάσκηνα αποξηραμένα κ λιναρόσπορο. Κι αν δε πιάσει τίποτα τότε duphalac αναγκαστικά.

Παίρνω pregnacare εδώ και καιρό. Στην τελευταία επίσκεψη μου είπε ο γιατρός ότι πρέπει να ξεκινήσω επιπλέον σίδηρο. Ασβέστιο το φοβάται να το πάρω λόγω της δυσκοιλιότητας.

Εσύ είχες θέμα και πριν ξεκινήσεις τα συμπληρώματα σιδήρου κ ασβεστίου;

 

Ναι είχα από πριν… δε νομίζω να σε κάνει χειρότερα το ασβέστιο αλλά αν τρως γαλακτοκομικά τυρί κλ

οκ… ότι σου πει ο γιατρός κανε βασικά!😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Eleni_15 είπε:

Καλησπέρα σας. 

 

Κι εγώ πρώτα ο Θεός γεννάω Αύγουστο. 

Προς το παρόν μας τρώει η αγωνία και η στεναχώρια. 

Είμαι 17 κ 5 και χθες κάναμε υπέρηχο σαν αυτό της β επιπέδου για να δούμε αν όλα είναι εντάξει. 

Βρήκαμε μια κύστη χοριοειδους πλέγματος στο δεξι τμήμα του εγκεφάλου. 

Η αυχενική μου γενικα ήταν μια χαρά (για εμένα)  τι εννοώ... 

Για ΤΡΙΣΩΜΙΑ 18 είχα 1/1483 (1/1900 για την ηλικία μου)

ΤΡΙΣΩΜΙΑ 21 : 1/16.000

Και ΤΡΙΣΩΜΙΑ 13 : 1/9300

Την γιατρό μου την προβλημάτισε η ΤΡΙΣΩΜΙΑ 18 ωστόσο μας παρέπεμψε για υπέρηχο β επιπέδου. 

Όλα ήταν φυσιολογικά εκτός από την κύστη που προανέφερα. 

Επίσης το μωρό είναι μέσα στα φυσιολογικά επίπεδα ανάπτυξης όμως ο μηρός και το βταχγιονιο ήταν στα χαμηλότερα φυσιολογικά. Ενολιγης από τον υπέρηχο που είχαμε κάνει 1 εβδομάδα πριν είδαμε ότι με βάση το CRL ήταν κατά 6 ημέρες μικρότερο. 

Μας πρότειναν και κάναμε εν τέλη αμνιοπαρακέντηση. 

Είχαμε τόση στεναχώρια χθες και κλάματα που πήραμε την απόφαση να το κάνουμε.

Σήμερα όμως που τα ξανά σκέφτομαι και ξανά διαβάζω κάποια πράγματα δεν ξέρω αν πήραμε την σωστή απόφαση. 

Φοβάμαι τώρα πέρα από τα αποτελέσματα και την μικρή πιθανότητα αποβολής 😭😭😭😭😭

Ελένη καλώς ήρθες στην παρέα μας. Αυτό που θα σου πω είναι ότι το γκρουπ μας σου στέλνει όλη την θετική του ενέργεια κ θα πάνε όλα καλα θα δεις!!! Να είσαι ήρεμη κ να σκέφτεσαι αισιόδοξα. Τι ηλικία έχεις αν επιτρέπεται;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Riaki2022 είπε:

Ελένη καλώς ήρθες στην παρέα μας. Αυτό που θα σου πω είναι ότι το γκρουπ μας σου στέλνει όλη την θετική του ενέργεια κ θα πάνε όλα καλα θα δεις!!! Να είσαι ήρεμη κ να σκέφτεσαι αισιόδοξα. Τι ηλικία έχεις αν επιτρέπεται;

Γεια σου Ρία. 

Σε ευχαριστώ πολύ για την θετική ενέργεια.

Είμαι 27. 

Χθες εν τέλη λάβαμε  τα πρώτα  αποτελέσματα αργά το βράδυ από την αμνιοπαρακέντηση. Όλα δόξα το θεό μια χαρά 🥰♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Eleni_15 είπε:

Γεια σου Ρία. 

Σε ευχαριστώ πολύ για την θετική ενέργεια.

Είμαι 27. 

Χθες εν τέλη λάβαμε  τα πρώτα  αποτελέσματα αργά το βράδυ από την αμνιοπαρακέντηση. Όλα δόξα το θεό μια χαρά 🥰♥️

Είσαι μικρή μωρέ μην ανησυχείς!❤️ Χαίρομαι πολύ που είναι όλα καλά❣️❣️❣️ Να μας ενημερώνεις για ότι θες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η Riaki2022 είπε:

Ναι είχα από πριν… δε νομίζω να σε κάνει χειρότερα το ασβέστιο αλλά αν τρως γαλακτοκομικά τυρί κλ

οκ… ότι σου πει ο γιατρός κανε βασικά!😊

Εννοείται θα κάνω ότι μου πει ο γιατρός! Ίσως πρέπει να σταματήσω να το παρασκεφτομαι. Ελπίζω να τα καταφέρω! 😋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Eleni_15 είπε:

Γεια σου Ρία. 

Σε ευχαριστώ πολύ για την θετική ενέργεια.

Είμαι 27. 

Χθες εν τέλη λάβαμε  τα πρώτα  αποτελέσματα αργά το βράδυ από την αμνιοπαρακέντηση. Όλα δόξα το θεό μια χαρά 🥰♥️

Πολύ ωραία νέα! Όλα καλά θα πάνε!

Χαίρομαι που η ομάδα των Αυγουστιάτικων μωρών μεγαλώνει! 🥳

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...