Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αίμα εμφύτευσης τι εμπειριες έχετε ;;;


SUNY

Recommended Posts

Κορίτσια Καλησπερα πέντε ημέρες πριν την περίοδο κ είδα στο χαρτί μου δυο σταγόνες αίμα.. αυτό τίποτα άλλο . Έχετε έμπειρες από αίμα εμφύτευσης ; Ευχαριστω ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η SUNY είπε:

Κορίτσια Καλησπερα πέντε ημέρες πριν την περίοδο κ είδα στο χαρτί μου δυο σταγόνες αίμα.. αυτό τίποτα άλλο . Έχετε έμπειρες από αίμα εμφύτευσης ; Ευχαριστω ! 

Καλημερα.. και εγω οταν ειχα μεινει εγκυος ειχα 2 σταγονες αιμα λιγες μερες πριν την περιοδο.. συνηθως ειναι αιμα εμφυτευσης.. σου ευχομαι να εχεις θετικο τεστ και τελειομηνη εγκυμοσυνη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κι απο μενα!! Στην εγκυμοσυνη ειχα λιγο ροζ αιμα οταν περιμενα περιοδο!Ειναι πολυ συνηθισμενο! Βεβαια προσφατα ειχα κοκκινο 3-4 μερες πριν αλλα αδιαθετησα κανονικα..Τα σημαδια ειναι ολα ιδια μεταξυ τους! Ελπιζω συντομα να εχεις τα ευχαριστα νεα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεεεεερα! 

Στη πρώτη μου εγκυμοσύνη είχα την ημέρα που περίμενα περίοδο σταγόνες αίμα .. 

Όλο φορούσα σερβιετα και την έβγαζα καθαρή. Μόλις την έβγαζα έβλεπα στο εσώρουχο. Όλα αυτά 10 μέρες περίπου. Έκλεισα ραντεβού στη γυναικολογο, φοβηθηκαμε για πολύποδα...

Τελικά έχω ένα παιδάκι 4 χρονών τώρα !! 😁😁😁 

Με το καλό θετική χοριακη εύχομαι ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστω παρά πολύ για τις απαντήσεις σας ! Μακάρι να είναι για καλό!!!!! Υπομονή κάποιες μέρες και βλέπουμε ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Nandia- είπε:

Καλημερα.. και εγω οταν ειχα μεινει εγκυος ειχα 2 σταγονες αιμα λιγες μερες πριν την περιοδο.. συνηθως ειναι αιμα εμφυτευσης.. σου ευχομαι να εχεις θετικο τεστ και τελειομηνη εγκυμοσυνη

Μακάρι ! Σε ευχαριστω για την απάντηση σου !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Sofia86 είπε:

Καλημερα κι απο μενα!! Στην εγκυμοσυνη ειχα λιγο ροζ αιμα οταν περιμενα περιοδο!Ειναι πολυ συνηθισμενο! Βεβαια προσφατα ειχα κοκκινο 3-4 μερες πριν αλλα αδιαθετησα κανονικα..Τα σημαδια ειναι ολα ιδια μεταξυ τους! Ελπιζω συντομα να εχεις τα ευχαριστα νεα!!

Μακάρι να έχω ευχάριστα νέα ! Σε ευχαριστω που μου απάντησες !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Christine_ είπε:

Καλημεεεεερα! 

Στη πρώτη μου εγκυμοσύνη είχα την ημέρα που περίμενα περίοδο σταγόνες αίμα .. 

Όλο φορούσα σερβιετα και την έβγαζα καθαρή. Μόλις την έβγαζα έβλεπα στο εσώρουχο. Όλα αυτά 10 μέρες περίπου. Έκλεισα ραντεβού στη γυναικολογο, φοβηθηκαμε για πολύποδα...

Τελικά έχω ένα παιδάκι 4 χρονών τώρα !! 😁😁😁 

Με το καλό θετική χοριακη εύχομαι ❤️❤️

Να χαίρεσαι το παιδάκι σου ! Μακάρι να έχω ευχάριστα ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...