Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Καλησπέρα!!!! Ξέρει καμία τι επιδόματα δικαιούμαστε? Έκανα την αίτηση για το επίδομα γέννας τα 2000ευρω κ το συμπληρωματικο μητροτητας του οαεδ. Είναι κ κάτι άλλο? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 months later...
στις On 1/12/2021 at 4:08 ΜΜ, ο/η Ρουλ@@ είπε:

Καλησπέρα!!!! Ξέρει καμία τι επιδόματα δικαιούμαστε? Έκανα την αίτηση για το επίδομα γέννας τα 2000ευρω κ το συμπληρωματικο μητροτητας του οαεδ. Είναι κ κάτι άλλο? 

Έκανες το Α21; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 year later...

καλησπέρα σε όλες τις μανούλες και συγχαρητήρια! θα ήθελα να σας ρωτήσω εάν γνωρίζετε. αυτή τη στιγμή δε δουλεύω καθώς παραιτήθηκα απ τη δουλειά μου αρχές Δεκέμβρη και τέλη Ιανουαρίου έμεινα έγκυος. δεν είμαι στο ταμείο ανεργίας αλλά έχω απλά εγγραφεί στον οαεδ. δικαιούμαι το επιδoμα λοχειας και τα 1000 ευρώ ? δεν βρήκα πουθενά αυτή την πληροφορία γενικά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 months later...
στις On 16/2/2023 at 2:53 ΜΜ, ο/η Paloma 91 είπε:

καλησπέρα σε όλες τις μανούλες και συγχαρητήρια! θα ήθελα να σας ρωτήσω εάν γνωρίζετε. αυτή τη στιγμή δε δουλεύω καθώς παραιτήθηκα απ τη δουλειά μου αρχές Δεκέμβρη και τέλη Ιανουαρίου έμεινα έγκυος. δεν είμαι στο ταμείο ανεργίας αλλά έχω απλά εγγραφεί στον οαεδ. δικαιούμαι το επιδoμα λοχειας και τα 1000 ευρώ ? δεν βρήκα πουθενά αυτή την πληροφορία γενικά.

Ενδιαφέρομαι και εγώ να μάθω.. είχατε κανενα νεότερο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα. Θα ήθελα και εγώ να ρωτήσω , την αίτηση για τα 2000 ευρώ την κάνουμε μετά τη γέννα σωστά; 

Δεν δουλεύω τον τελευταίο χρόνο οπότε δεν έχω ένσημα. Δικαιούμαι κάτι άλλο ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...
στις On 29/6/2023 at 10:52 ΠΜ, ο/η Emily2 είπε:

Κορίτσια καλημέρα. Θα ήθελα και εγώ να ρωτήσω , την αίτηση για τα 2000 ευρώ την κάνουμε μετά τη γέννα σωστά; 

Δεν δουλεύω τον τελευταίο χρόνο οπότε δεν έχω ένσημα. Δικαιούμαι κάτι άλλο ;

Την αίτηση για τα 2000 στη κάνουν στο ληξιαρχείο όταν γεννήσεις και πας να δηλώσεις το παιδί. (Τουλάχιστον στα ιδιωτικά μαιευτήρια έτσι γίνεται)

Αν δικαιουσαι κάτι αν όλο δυστυχώς δεν γνωρίζω. Σίγουρα θα ξέρει ο λογιστής σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...