Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τρίγωνα κάλαντα μες στη γειτονιά και μια καρδούλα να χτυπάει σε κάθε κοιλιά... ​🤰​​🎅​​🎄​


misofeggaro

Recommended Posts

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Αχ βρε κορίτσι μου συγχαρητήρια με σιγουριά θα μας πεις αύριο αλλά πιστεύω είσαι και μάλλον έπιασαν και τα δυο 👼👶🤰🤰χαίρομαι πολύ για εσένα…όσο για τα σχόλια μην σκας πραγματικά!  
 

Να ρωτήσω κάτι στην εξωσωματική μέτρα διαφορετικά η εγκυμοσύνη από ότι με φυσική σύλληψη;; Εννοώ πχ τώρα εγώ είμαι εγκυος το έμαθα κ εγώ αύριο είναι το ίδιο που θα μετράμε πχ τις εβδομαδες; 

Αυτήν την απορία την έχω κ εγώ ! Εγώ αδιαθετησα 18/11 κ τα βάλαμε 9/12 ! Δεν ξέρω πως να μετρήσω ! Θα μάθω από αύριο και θα σου πω ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Αχ βρε κορίτσι μου συγχαρητήρια με σιγουριά θα μας πεις αύριο αλλά πιστεύω είσαι και μάλλον έπιασαν και τα δυο 👼👶🤰🤰χαίρομαι πολύ για εσένα…όσο για τα σχόλια μην σκας πραγματικά!  
 

Να ρωτήσω κάτι στην εξωσωματική μέτρα διαφορετικά η εγκυμοσύνη από ότι με φυσική σύλληψη;; Εννοώ πχ τώρα εγώ είμαι εγκυος το έμαθα κ εγώ αύριο είναι το ίδιο που θα μετράμε πχ τις εβδομαδες; 

Ναι με τον ίδιο τρόπο μετράς! Η διαφορά είναι ότι με την εξωσωματική είσαι 100 % σίγουρη για τη μέρα σύλληψης. Ενώ στη φυσική πες ήρθε κ στις 2 μας περίοδο την ίδια μέρα κ μείναμε έγκυες. Αν εσύ είχες ωορρηξια τη 14η κ εγώ την 20η έχουμε μια βδομάδα διαφορά ενώ θα μας μετράνε στην ίδια εβδομάδα λόγω ημερομηνίας περιόδου! Βέβαια καποια στιγμή θα φανεί στον υπέρηχο η διαφορά. 

@Mimi26σου το είπα κ χτες είναι τεράστια χοριακη! Σίγουρα είσαι!!!! Στο ξαναλέω εγώ είχα μόνο 124 ❤️. Σου εύχομαι καλά αποτελέσματα! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

χαχαχαχαχα!!! τι ενθουσιασμος!!!! Μακαρι να ερθει το ονειρο για ολες μας!!!🙏🤰❤️🎉🎈

μου χεις λειψει φιλεναδα!! που εισαι εσυ;;

Κι εμενα φιλη μου! Τονια μου ειμαι λιγο σε φαση σκεψης ''εκτος εγκυμοσυνης κλπ'' γιατι και λογω του θεματος με ωορηξια και λογω θεματος συντροφου μου, δεν μπορουμε να προσπαθησουμε εδω και σχεδον 3 μηνες. Οποτε εχω ριξει το βαρος μου σε αλλα πραγματα γιατι ημουν ενα σταδιο πριν την τρελα με αυτα που γινοτνταν και ειχα χασει τελειως τον εαυτο μου!  Τωρα σκεφτομαι μηπως να ερθουμε Αθηνα για διακοπες για Πρωτοχρονια! χαχα Να σε ρωτησω κατι;Σε κλειστους χωρους τυπου μπαρ, καφεπηγαινεις? Εγω δεν πηγαινα ουτε μεχρι το περιπτερο αλλα εχω αρχισει να θελω να παω παντου χαχαχαχα Βαρεθηκα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Μιμακο μου!!!!!!!!! δεν φανταζεσαι ποσο χαιρομαι!!!!! εχω μπει στο αεροπλανο, εχω βαλει ζωνη και περιμενω την αυριανη χοριακη για να απογειωθω!!!!! 💌✈️ μην μας κρατας σε αγωνια και μπες αυριο να μας πεις τα ευχαριστα!!!!

Ανυπομονω μαζι σου!!!!!!! 🤗❤️❤️❤️❤️❤️❤️🎈🎈🎈🤰🎉🤰🎉🤰🎉🎁👶👶

Χαχααχαχα❤️❤️❤️❤️❤️

Σε ευχαριστώ! Θα σας στείλω ! Μόλις πάω με έχει πιάσει άγχος κ τρώω από τώρα! 😋 Κ επίσης βρε κορίτσια πότε θα πάω γυμναστικη ; 🙄

Έχω πέσει λίγο με αυτά! Θέλω να ξανά μπω στην καθημερινότητα!

Δεν θέλω να αλλάξει τόσο η ζωή μου 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Ναι με τον ίδιο τρόπο μετράς! Η διαφορά είναι ότι με την εξωσωματική είσαι 100 % σίγουρη για τη μέρα σύλληψης. Ενώ στη φυσική πες ήρθε κ στις 2 μας περίοδο την ίδια μέρα κ μείναμε έγκυες. Αν εσύ είχες ωορρηξια τη 14η κ εγώ την 20η έχουμε μια βδομάδα διαφορά ενώ θα μας μετράνε στην ίδια εβδομάδα λόγω ημερομηνίας περιόδου! Βέβαια καποια στιγμή θα φανεί στον υπέρηχο η διαφορά. 

@Mimi26σου το είπα κ χτες είναι τεράστια χοριακη! Σίγουρα είσαι!!!! Στο ξαναλέω εγώ είχα μόνο 124 ❤️. Σου εύχομαι καλά αποτελέσματα! 

 

Ευχαριστώ πάρα πολύ! Άρα εγώ μετράω από 18/11 που αδιαθέτησα; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mimi26 είπε:

Αυτήν την απορία την έχω κ εγώ ! Εγώ αδιαθετησα 18/11 κ τα βάλαμε 9/12 ! Δεν ξέρω πως να μετρήσω ! Θα μάθω από αύριο και θα σου πω ! 

Μιμή μου θα πρέπει να διορθώσετε την ημερομηνία περιόδου. Δλδ σαν 9.12 να ήταν η 19η ημέρα. Δλδ μετράς από 20.11 αν δεν κάνω λάθος στο μετρημα. Δλδ σαν η μέρα που τα έβαλες να είναι η 5η από την ωορρηξια. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Tokyo είπε:

Μιμή μου θα πρέπει να διορθώσετε την ημερομηνία περιόδου. Δλδ σαν 9.12 να ήταν η 19η ημέρα. Δλδ μετράς από 20.11 αν δεν κάνω λάθος στο μετρημα. Δλδ σαν η μέρα που τα έβαλες να είναι η 5η από την ωορρηξια. 

Καταλαβα !!! Ναι!! Καλά εγώ νόμιζα εντελώς διαφορετικα ! 😋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mimi26 είπε:

Καταλαβα !!! Ναι!! Καλά εγώ νόμιζα εντελώς διαφορετικα ! 😋

Ναι είναι λίγο μπερδςυτικο. Κ γω είχα διορθώσει κατα μια μερα την περίοδο για να τα μετράω σωστά. Μην σε απασχολεί θα σου πει ο γιατρός ακριβώς σε ποια ενδομαδα είσαι. Εγώ είχα κατεβασςι ένα απλικεσιον έβαλα τα στοιχεία κ τα μετρούσε αυτό! Είχα το Flo αλλά έχει κ πολλα άλλα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Κι εμενα φιλη μου! Τονια μου ειμαι λιγο σε φαση σκεψης ''εκτος εγκυμοσυνης κλπ'' γιατι και λογω του θεματος με ωορηξια και λογω θεματος συντροφου μου, δεν μπορουμε να προσπαθησουμε εδω και σχεδον 3 μηνες. Οποτε εχω ριξει το βαρος μου σε αλλα πραγματα γιατι ημουν ενα σταδιο πριν την τρελα με αυτα που γινοτνταν και ειχα χασει τελειως τον εαυτο μου!  Τωρα σκεφτομαι μηπως να ερθουμε Αθηνα για διακοπες για Πρωτοχρονια! χαχα Να σε ρωτησω κατι;Σε κλειστους χωρους τυπου μπαρ, καφεπηγαινεις? Εγω δεν πηγαινα ουτε μεχρι το περιπτερο αλλα εχω αρχισει να θελω να παω παντου χαχαχαχα Βαρεθηκα!

Ναι καλε πηγαινωωω!!! για φαγητο εχουμε βγει αρκετες φορες!! και για καφε!!! σε κλειστο μπαρ για ποτακι εχω παει μονο 1 φορα κι ενιωθα λιγο περιεργα... μετα το πρωτο ποτο, το ξεπερασα!!! 😂😂 (ευτυχως δεν κολλησα κοβιντ!!) εσεις εμβολιασμενοι ειστε, έτσι δεν είναι;;; 

Κατα τα αλλα τα μαγαζια ειναι ανοιχτα και μας περιμενουν!!! 😋🎉🍾🍷🍸 να ερθετε και να περασετε τελεια!!! 🤩😃❤️

(κι εγω μετα τον τσακωμο μας καταλαβα ποσο εμμονικη εχω γινει με αυτο το θεμα... πρεπει να ξεμπλοκαρουμεεεε!!!!!! 😉)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Ναι καλε πηγαινωωω!!! για φαγητο εχουμε βγει αρκετες φορες!! και για καφε!!! σε κλειστο μπαρ για ποτακι εχω παει μονο 1 φορα κι ενιωθα λιγο περιεργα... μετα το πρωτο ποτο, το ξεπερασα!!! 😂😂 (ευτυχως δεν κολλησα κοβιντ!!) εσεις εμβολιασμενοι ειστε, έτσι δεν είναι;;; 

Κατα τα αλλα τα μαγαζια ειναι ανοιχτα και μας περιμενουν!!! 😋🎉🍾🍷🍸 να ερθετε και να περασετε τελεια!!! 🤩😃❤️

(κι εγω μετα τον τσακωμο μας καταλαβα ποσο εμμονικη εχω γινει με αυτο το θεμα... πρεπει να ξεμπλοκαρουμεεεε!!!!!! 😉)

Εγω μετα απο ''κραξιμο'' μιας φιλης, της μοναδικης που ξερει δηλαδη την ιστορια μου-περιπου το 1/2, ολα δεν τα ξερει κανεις-  ξεμπλοκαρα και συνηλθα εδω και καμια εβδομαδα! Ειναι υπεροχο το συναισθημα της  ελευθεριας (σε ενα βαθμο) μετα απο 1,5 χρονο - ημουνα ενα βημα πριν την  αγχωδη διαταραχη και κατάθλιψη οποτε νομιζω δεν ειχα καμια πιθανοτητα πλεον να μεινω εγκυος η και να εμενα δεν θα μπροουσα να ανταπεξελθω ψυχολογικα! Ελπιζω να μου κρατησει λιγο αυτη η χαλαρωση γιατιαν αργησει πολυ η περιοδος δνε το κοβω😂🤣  μεχρι να μου ξαναερθει περιοδος και μετα να τα καταφερουμε😉  Πιστευω οτι ισως οντως εμεινες εγκυος αυτη τη φορα αλλα σου συστηνω την χαλαρωση ανεπιφυλακτα de toute facon😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Ναι καλε πηγαινωωω!!! για φαγητο εχουμε βγει αρκετες φορες!! και για καφε!!! σε κλειστο μπαρ για ποτακι εχω παει μονο 1 φορα κι ενιωθα λιγο περιεργα... μετα το πρωτο ποτο, το ξεπερασα!!! 😂😂 (ευτυχως δεν κολλησα κοβιντ!!) εσεις εμβολιασμενοι ειστε, έτσι δεν είναι;;; 

Κατα τα αλλα τα μαγαζια ειναι ανοιχτα και μας περιμενουν!!! 😋🎉🍾🍷🍸 να ερθετε και να περασετε τελεια!!! 🤩😃❤️

(κι εγω μετα τον τσακωμο μας καταλαβα ποσο εμμονικη εχω γινει με αυτο το θεμα... πρεπει να ξεμπλοκαρουμεεεε!!!!!! 😉)

Ναι εμβολιασμενοι! Ελπιζω να προλαβουμε πριν την Ομικρον χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Εγω μετα απο ''κραξιμο'' μιας φιλης, της μοναδικης που ξερει δηλαδη την ιστορια μου-περιπου το 1/2, ολα δεν τα ξερει κανεις-  ξεμπλοκαρα και συνηλθα εδω και καμια εβδομαδα! Ειναι υπεροχο το συναισθημα της  ελευθεριας (σε ενα βαθμο) μετα απο 1,5 χρονο - ημουνα ενα βημα πριν την  αγχωδη διαταραχη και κατάθλιψη οποτε νομιζω δεν ειχα καμια πιθανοτητα πλεον να μεινω εγκυος η και να εμενα δεν θα μπροουσα να ανταπεξελθω ψυχολογικα! Ελπιζω να μου κρατησει λιγο αυτη η χαλαρωση γιατιαν αργησει πολυ η περιοδος δνε το κοβω😂🤣  μεχρι να μου ξαναερθει περιοδος και μετα να τα καταφερουμε😉  Πιστευω οτι ισως οντως εμεινες εγκυος αυτη τη φορα αλλα σου συστηνω την χαλαρωση ανεπιφυλακτα de toute facon😉

χαχαχαχαχα!!! ειμαι ακομα στη φαση που συνηδειτοποιω και οριοθετω την κατασταση... για να παω στην απεναντι οχθη θελω αρκετη δουλεια!! νομιζω τωρα με τις γιορτες θα ξεχαστω οσο να πεις!! 

μπραβο στη φιλη σου που σε ταρακουνησε! ολοι το χρειαζομαστε αυτο...

να προσεχεις πολυ τον εαυτο σου και την ψυχικη σου υγεια! στεναχωρεθηκα με οσα περνας...😔 βρες διεξοδους να ξεχνιεσαι και δωσε χρονο και χωρο στον εαυτο σου. δεν περασες λιγα το τελευταιο 3μηνο..

οτι χρειαστεις ειμαι εδω!!!!❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

χαχαχαχαχα!!! ειμαι ακομα στη φαση που συνηδειτοποιω και οριοθετω την κατασταση... για να παω στην απεναντι οχθη θελω αρκετη δουλεια!! νομιζω τωρα με τις γιορτες θα ξεχαστω οσο να πεις!! 

μπραβο στη φιλη σου που σε ταρακουνησε! ολοι το χρειαζομαστε αυτο...

να προσεχεις πολυ τον εαυτο σου και την ψυχικη σου υγεια! στεναχωρεθηκα με οσα περνας...😔 βρες διεξοδους να ξεχνιεσαι και δωσε χρονο και χωρο στον εαυτο σου. δεν περασες λιγα το τελευταιο 3μηνο..

οτι χρειαστεις ειμαι εδω!!!!❤️❤️❤️

Δεν ειναι 3 μηνες ειναι 1,5 χρονος , καποια στιγμη που θα στα πω αναλυτικα -θα καταλαβεις🙂 Επιτελους πηρα μια ανασα ομως! Ουφ!!! Κι εγω αν θες κατι θα ειμαι εδω εννοειται εισαι καταπληκτικη! 💖Να προσεχεις τον εαυτο σου και να κανεις πραγματα που εκανες παντα και σου αρεσαν-εσυ ξερεις καλυτερα τον εαυτο σου!  Εμενα προσωπικα με βοηθαει παρα ππολυ η κοινωνικοποιηση, εκανα καποια πραγματα με το ζορι στην αρχη ενω δεν ειχα διαθεση αλαλ με βοηθησε πολυ ν επανελθω, γιατι ημουν ανεκαθεν  παρα πολυ κοινωνικα  👩‍❤️‍💋‍👩 Ελπιθζω να κρατησει! Και στα δικα σου🥂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Εγω μετα απο ''κραξιμο'' μιας φιλης, της μοναδικης που ξερει δηλαδη την ιστορια μου-περιπου το 1/2, ολα δεν τα ξερει κανεις-  ξεμπλοκαρα και συνηλθα εδω και καμια εβδομαδα! Ειναι υπεροχο το συναισθημα της  ελευθεριας (σε ενα βαθμο) μετα απο 1,5 χρονο - ημουνα ενα βημα πριν την  αγχωδη διαταραχη και κατάθλιψη οποτε νομιζω δεν ειχα καμια πιθανοτητα πλεον να μεινω εγκυος η και να εμενα δεν θα μπροουσα να ανταπεξελθω ψυχολογικα! Ελπιζω να μου κρατησει λιγο αυτη η χαλαρωση γιατιαν αργησει πολυ η περιοδος δνε το κοβω😂🤣  μεχρι να μου ξαναερθει περιοδος και μετα να τα καταφερουμε😉  Πιστευω οτι ισως οντως εμεινες εγκυος αυτη τη φορα αλλα σου συστηνω την χαλαρωση ανεπιφυλακτα de toute facon😉

Κοριτσάκι μου πέρασες πολύ δύσκολα…το χρωστάς στον εαυτό σου και μόνο να είσαι χαρούμενη και να ξεχαστείς!!! Και εσύ κ ο άντρας σου!!! Γιορτές 🎄🎄 είναι κορίτσια μου ας σκεφτόμαστε δώρα, τραπέζια και φαγητό 🤪🤪 

Επειδή ξέρω πως είναι η αγχώδης διαταραχή θα σου πω βρες πρώτα τον εαυτό σου και μετά ξεκινά δυναμικά 😘😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Ναι με τον ίδιο τρόπο μετράς! Η διαφορά είναι ότι με την εξωσωματική είσαι 100 % σίγουρη για τη μέρα σύλληψης. Ενώ στη φυσική πες ήρθε κ στις 2 μας περίοδο την ίδια μέρα κ μείναμε έγκυες. Αν εσύ είχες ωορρηξια τη 14η κ εγώ την 20η έχουμε μια βδομάδα διαφορά ενώ θα μας μετράνε στην ίδια εβδομάδα λόγω ημερομηνίας περιόδου! Βέβαια καποια στιγμή θα φανεί στον υπέρηχο η διαφορά. 

@Mimi26σου το είπα κ χτες είναι τεράστια χοριακη! Σίγουρα είσαι!!!! Στο ξαναλέω εγώ είχα μόνο 124 ❤️. Σου εύχομαι καλά αποτελέσματα! 

 

Αα σε ευχαριστώ 😀 κατάλαβα πως το μετράνε και που είδα τα υπόλοιπα σχόλια σας από  κάτω…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Αυτήν την απορία την έχω κ εγώ ! Εγώ αδιαθετησα 18/11 κ τα βάλαμε 9/12 ! Δεν ξέρω πως να μετρήσω ! Θα μάθω από αύριο και θα σου πω ! 

😁😁 ευχαριστώ πολύ πολύ άντε περιμένουμε με αγωνία αύριο…έχασα τις ημερες εγώ και το πρωί σου έγραψα για σήμερα καλή επιτυχία 🤭🤭 ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mimi26 είπε:

Κοριτσια τι κάνετε; Τώρα μπήκα αλλά δεν έχω διαβάσει όλα τα μηνύματα.... Δεν ξέρω αν πραγματικά πιστεύει η κάθε μία πώς δίκαια η όχι θύμωσα.... Αλλά εδώ μέσα δεν μπορώ να βλέπω κοπέλες να μιλούν μόνο συχνά με απαισιόδοξα μηνύματα. Δεν είναι μόνο μια εδώ μέσα που περνάει δύσκολα προφανώς είμαστε πολλές..... Το ίδιο και για μένα. Εγώ την χοριακη μου την έκανα γιατί είχα πόνους. Φρικτούς. Κ δεν κρατήθηκα νόμιζα πως θα αδιαθετήσω επειδή δεν έβαλα κώλο κάτω τη Κυριακή . Ήμουν 4-5 ώρες για ψώνια. Μίλησα εν τέλει με το γιατρό μου κ μου είπε για να μην σου πω 100% θα σου πω 99% είδος έγκυος κ η ένεση δεν δίνει τέτοια νούμερα.και για να μη σου πω 99% έχεις δυο θα σου πω κατά 70% αλλά αύριο θα κάνω τη χοριακή! Κ θα ξέρω σίγουρα! Αλλά με 1066 χοριακή κ 11 η μέρα είμαι 🤰 κ τώρα το αισθάνομαι κιόλας! 

Κορίτσι μου αν πρόκειται για το δικό μου μήνυμα δεν είχα σκοπό να σε στεναχωρήσω. Σου έγραψα με καλή πρόθεση κ πιστεύοντας πραγματικά πως είσαι εγκυούλα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Zeta. είπε:

Κορίτσι μου αν πρόκειται για το δικό μου μήνυμα δεν είχα σκοπό να σε στεναχωρήσω. Σου έγραψα με καλή πρόθεση κ πιστεύοντας πραγματικά πως είσαι εγκυούλα. 

Δεν θέλω να πω κάτι άλλο, αλλά γενικά ο τρόπος που γράφεις πικραινει λίγο... Καλό είναι να μεταδίδουμε πιο αισιόδοξα μηνύματα.... Γράφεις θεωρώ απόλυτα, κ τον άλλον τον γειωνεις.... Καλό είναι εδώ μέσα αν απέχουμε κ δεν ξέρουμε ακριβώς τη συζήτηση η να προσέχουμε τι λέμε η να μιλάμε πιο αισιόδοξα... Γιατί είναι Γολγοθάς αυτό όλο με την εξωσωματική.κ η κάθε μία μας περιμένει κυριολεκτικά μια λέξη να ακούσει. Δεν πειράζει τελοςπαντων. Απλά έχω πάρει πολλές μήνυμα σου που με έχει απογοητεύσει.... Ευτυχώς δηλαδή πήρα το γιατρό γιατί μετά έκλαιγα κ πίστευα πως δεν ήταν η ένεση κατά 99%. Κ δεν δρα τόσο.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Δεν θέλω να πω κάτι άλλο, αλλά γενικά ο τρόπος που γράφεις πικραινει λίγο... Καλό είναι να μεταδίδουμε πιο αισιόδοξα μηνύματα.... Γράφεις θεωρώ απόλυτα, κ τον άλλον τον γειωνεις.... Καλό είναι εδώ μέσα αν απέχουμε κ δεν ξέρουμε ακριβώς τη συζήτηση η να προσέχουμε τι λέμε η να μιλάμε πιο αισιόδοξα... Γιατί είναι Γολγοθάς αυτό όλο με την εξωσωματική.κ η κάθε μία μας περιμένει κυριολεκτικά μια λέξη να ακούσει. Δεν πειράζει τελοςπαντων. Απλά έχω πάρει πολλές μήνυμα σου που με έχει απογοητεύσει.... Ευτυχώς δηλαδή πήρα το γιατρό γιατί μετά έκλαιγα κ πίστευα πως δεν ήταν η ένεση κατά 99%. Κ δεν δρα τόσο.... 

Σίγουρα δεν απέχω από τη συζήτηση γιατί διαβάζω καθημερινά τα νέα σας. Λυπάμαι κ συγγνώμη που σε στεναχώρησα, αλλά όπως είπα δεν υπήρχε δόλος. Πραγματικά μου κάνει εντύπωση που λες ότι έχεις πάρει πολλά μηνύματα μου που σε έχουν απογοητεύσει γιατί δεν μπορώ να καταλάβω κάν ποια είναι αυτά. Επίσης σχετικά με την ovitrelle κ έχοντας κάνει στο παρελθόν σου είπα τι μου έχουν μεταφέρει οι δικοί μου γιατροί. Δεν θα ξαναυπάρξει «ενόχληση» από εμένα, καλή επιτυχία για αύριο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Zeta. είπε:

Σίγουρα δεν απέχω από τη συζήτηση γιατί διαβάζω καθημερινά τα νέα σας. Λυπάμαι κ συγγνώμη που σε στεναχώρησα, αλλά όπως είπα δεν υπήρχε δόλος. Πραγματικά μου κάνει εντύπωση που λες ότι έχεις πάρει πολλά μηνύματα μου που σε έχουν απογοητεύσει γιατί δεν μπορώ να καταλάβω κάν ποια είναι αυτά. Επίσης σχετικά με την ovitrelle κ έχοντας κάνει στο παρελθόν σου είπα τι μου έχουν μεταφέρει οι δικοί μου γιατροί. Δεν θα ξαναυπάρξει «ενόχληση» από εμένα, καλή επιτυχία για αύριο.

Ελάτε βρε κορίτσια μου τώρα Χριστούγεννα έρχονται ας έχουμε μία καλή διάθεση. Άλλες με νινάκια στην κοιλιά άλλες οσονούπω. 😍😍 Όλες έχουμε ένα κοινό στόχο εδώ μέσα λέμε Τι μας λένε οι γιατροί μας εμείς γιατροί δεν είμαστε. Επίσης ο γραπτός λόγος είναι και λίγο παρεξηγήσιμος. Όλα καλά εύχομαι σύντομα όλες να έχουμε αυτό που θέλουμε 🤰🤱🧑‍🍼

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Ελάτε βρε κορίτσια μου τώρα Χριστούγεννα έρχονται ας έχουμε μία καλή διάθεση. Άλλες με νινάκια στην κοιλιά άλλες οσονούπω. 😍😍 Όλες έχουμε ένα κοινό στόχο εδώ μέσα λέμε Τι μας λένε οι γιατροί μας εμείς γιατροί δεν είμαστε. Επίσης ο γραπτός λόγος είναι και λίγο παρεξηγήσιμος. Όλα καλά εύχομαι σύντομα όλες να έχουμε αυτό που θέλουμε 🤰🤱🧑‍🍼

Συμφωνώ κορίτσι μου, αλλά δεν περίμενα τέτοια αντίδραση, μη καταλαβαίνοντας κάποιο ουσιαστικό λόγο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Zeta. είπε:

Συμφωνώ κορίτσι μου, αλλά δεν περίμενα τέτοια αντίδραση, μη καταλαβαίνοντας κάποιο ουσιαστικό λόγο. 

Εντάξει όλες που τα διαβάσαμε είπαμε ότι δεν ήταν με κακο ύφος κάτι γραμμένο. Και ούτε εγώ είδα κάτι περίεργο αν με ρωτάς. 

Λιγο οι ορμόνες , λίγο το ένα λίγο το άλλο....

Όλα καλά κορίτσια.   Πάμε γερά για τους στόχους μας και αφήστε τα υπόλοιπα σε αυτούς που δεν έχουν με τίποτα να ασχοληθούν και τρώγονται. Εμείς έχουμε όλες να ασχοληθούμε. .   την πιο όμορφη ασχολία. 😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Mimi26 είπε:

Κοριτσια τι κάνετε; Τώρα μπήκα αλλά δεν έχω διαβάσει όλα τα μηνύματα.... Δεν ξέρω αν πραγματικά πιστεύει η κάθε μία πώς δίκαια η όχι θύμωσα.... Αλλά εδώ μέσα δεν μπορώ να βλέπω κοπέλες να μιλούν μόνο συχνά με απαισιόδοξα μηνύματα. Δεν είναι μόνο μια εδώ μέσα που περνάει δύσκολα προφανώς είμαστε πολλές..... Το ίδιο και για μένα. Εγώ την χοριακη μου την έκανα γιατί είχα πόνους. Φρικτούς. Κ δεν κρατήθηκα νόμιζα πως θα αδιαθετήσω επειδή δεν έβαλα κώλο κάτω τη Κυριακή . Ήμουν 4-5 ώρες για ψώνια. Μίλησα εν τέλει με το γιατρό μου κ μου είπε για να μην σου πω 100% θα σου πω 99% είδος έγκυος κ η ένεση δεν δίνει τέτοια νούμερα.και για να μη σου πω 99% έχεις δυο θα σου πω κατά 70% αλλά αύριο θα κάνω τη χοριακή! Κ θα ξέρω σίγουρα! Αλλά με 1066 χοριακή κ 11 η μέρα είμαι 🤰 κ τώρα το αισθάνομαι κιόλας! 

Αχ πόσο χάρηκα για τα νέα σου.. στο εύχομαι να είναι και διδυμακια.. πραγματικά μέσα από την καρδιά μου σου εύχομαι μια τέλεια κσι τελειομηνη εγκυμοσύνη ❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Antonia2 σαν τον δικό μου που μου είπε πριν 2 μήνες χριστουγενιατικο θα είναι.. νομίζουν ότι έτσι γίνονται τα παιδιά..  τσακ μπαμ.. άντρες..  είπαμε μέχρι τα 5 μεγαλώνουν μετά απλά ψηλωνουν 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Mimi26 είπε:

Κοριτσια τι κάνετε; Τώρα μπήκα αλλά δεν έχω διαβάσει όλα τα μηνύματα.... Δεν ξέρω αν πραγματικά πιστεύει η κάθε μία πώς δίκαια η όχι θύμωσα.... Αλλά εδώ μέσα δεν μπορώ να βλέπω κοπέλες να μιλούν μόνο συχνά με απαισιόδοξα μηνύματα. Δεν είναι μόνο μια εδώ μέσα που περνάει δύσκολα προφανώς είμαστε πολλές..... Το ίδιο και για μένα. Εγώ την χοριακη μου την έκανα γιατί είχα πόνους. Φρικτούς. Κ δεν κρατήθηκα νόμιζα πως θα αδιαθετήσω επειδή δεν έβαλα κώλο κάτω τη Κυριακή . Ήμουν 4-5 ώρες για ψώνια. Μίλησα εν τέλει με το γιατρό μου κ μου είπε για να μην σου πω 100% θα σου πω 99% είδος έγκυος κ η ένεση δεν δίνει τέτοια νούμερα.και για να μη σου πω 99% έχεις δυο θα σου πω κατά 70% αλλά αύριο θα κάνω τη χοριακή! Κ θα ξέρω σίγουρα! Αλλά με 1066 χοριακή κ 11 η μέρα είμαι 🤰 κ τώρα το αισθάνομαι κιόλας! 

Και αυτό στο ειπαααα!!!! Τι ωραίαααααα!!! Δεν ξέρεις ποοοοσο χαίρομαι και πόσο δύναμη μου δίνεις κορίτσι μου! Μπράβο τέτοια να γίνονται!  Απολαυσε το! Χάιδεψε την κοιλίτσα σου όπως σου είχα ξανα πει και αύριο να χοροπηδάμε ολες μαζί ❤ γιατί είμαι σίγουρη πως όλες θα χαρούμε και ολες συμπασχουμε μαζι σου και μεταξύ μας...αν θεωρείς πως κτ σε πείραξε μη δίνεις σημασία,  ίσως και οι ορμόνες σου και η μεγάλη αγωνία σου να σε κανει να τα βλέπεις πιο σκουρα... αλλά καμία κοπέλα δεν θέλει το κακο της άλλης εδω μεσα... καμία φορά λεμε κάτι που πιστεύουμε βλεποντας πιο ξεκάθαρα τα πράγματα "εξω απο το χώρο" και βοηθάμε η μια την άλλη ακούγοντας και πράγματα που δεν μας αρέσουν, αργότερα όμως διαπιστώνουμε οτι μονο για καλό γράφονται, χωρίς κανένα συμφέρον! Αστα αυτά Τώρα και ουρλιαξε απο τη χαρα σου! Είπα στον άντρα μου για εσένα και κάναμε όνειρα για δυδιμακια ❤❤❤  

 

Κορίτσια μου εγώ αυτές τις μέρες είμαι χάλια ψυχολογικά και οφείλεται κυρίως απο τη δουλειά μου.. σήμερα άρχισα να παίρνω λίγο τα πάνω μου.. κορίτσια μου σκέφτομαι σύντομα να παραιτηθώ, βασανίζομαι ακόμα με τη σκέψη βέβαια.. μου ήρθε περίοδος την Κυριακή, συνηθισμένα τα βουνά απ τα χιόνια!!!  Περιμένω να περάσουν οι μερες να έρθει η Δευτέρα να πάω στο γιατρό να ξεκινήσω σιγά σιγά και εγώ.. ελπιζω @Mimi26 μου να μου παραδώσεις σκυτάλη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...