Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΙΟΥΛΙΟΥ 2022🤰🤰☀️☀️


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η evaioan είπε:

Εν τω μεταξύ και εγώ κύκλο 33 ημερών έχω. 

Ναι δεν έχω ιδέα δεν ήταν στο προγραμμα και θα σας πω ψέματα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εγώ ευτυχώς είμαι πολύ καλύτερα γενικά κι έχω πιστέψει ότι πέρασε η φάση αναγούλας. Βέβαια ο γιατρός μου είπε ότι μπορεί να μου ξαναέρθουν οι ναυτίες ακόμα, αλλά προς το παρόν με πιάνουν μόνο όταν πεινάω ή αν στέκομαι πάρα πολύ ώρα όρθια. Καμία σχέση με το όλη την ημέρα που δε μπορούσα να σταθώ. Καούρες έχω ακόμα, ειδικά ανάλογα τι θα φάω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Καφέ έχω και εγώ κατά διαστήματα δεν είναι κάτι μην αγχώνεσαι.... απλά να ξεκουραστείς όσο μπορείς....

Ναι μ το είχε πει κ ο γιατρός στον υπέρηχο ότι εχω στη κοιλιά μ λίγο παλιό αιμα κ να μη τρομάξω.. Αλλά. Εχθές πονούσα κιόλας κ τρόμαξα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Eirinakos είπε:

Καλημερα.. Υπομονή κ εγώ έκανα πολλούς κ σταμάτησα πριν 3 μέρες.. Αλλά σήμερα έχω πολλές αναγούλες πάλι.. Εχθές είδα κ λίγα καφέ υγρά κ τρόμαξα πάρα πολύ.. Σήμερα δεν έχω άλλα νιώθω πολύ αδύναμη, αναγούλες, ζαλάδες και τη βγάζω στο κρεβάτι.. 😔

Να μείνεις ξαπλωμενη κορίτσι μου .. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Angelaki91 είπε:

Να μείνεις ξαπλωμενη κορίτσι μου .. 

Ξεκουραση και δεν είναι κάτι σίγουρα φοβίζει αυτό αλλά δεν θα πρεεπει να αγχώνεσαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια, αύριο έχω ραντεβού με τον γιατρό και έχω αγχωθεί πολύ. Φοβάμαι πως θα μου πει τίποτα κακό. Από συμπτώματα εδώ και λίγες μέρες έχω μόνο πρήξιμο στο στήθος και πόνο,αλλά μπορεί να είναι και από την προγεστερόνη που βάζω κάθε βράδυ. Επίσης έχω πολύ πείνα και υπνηλία. Σήμερα με το που πήγε ο μικρό σχολείο κοιμήθηκα μέχρι τις 12:30  και μετά ξανακοιμηθηκα για μεσημέρι 14:30 μέχρι 17:30. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Καλησπέρα κορίτσια, αύριο έχω ραντεβού με τον γιατρό και έχω αγχωθεί πολύ. Φοβάμαι πως θα μου πει τίποτα κακό. Από συμπτώματα εδώ και λίγες μέρες έχω μόνο πρήξιμο στο στήθος και πόνο,αλλά μπορεί να είναι και από την προγεστερόνη που βάζω κάθε βράδυ. Επίσης έχω πολύ πείνα και υπνηλία. Σήμερα με το που πήγε ο μικρό σχολείο κοιμήθηκα μέχρι τις 12:30  και μετά ξανακοιμηθηκα για μεσημέρι 14:30 μέχρι 17:30. 

Καλησπέρα κοπέλα μου! Μην αγχώνεσαι για το ραντεβού! Όλα μια χαρά θα είναι! Δεν έχεις και κάτι που να μην ακούγεται φυσιολογικό κιόλας! Κι εμένα μου έχουν περάσει τα συμπτώματα τα υπόλοιπα κι έχω μόνο πρήξιμο, καούρες (ελαφριές) και κούραση αλλά δυσκολεύομαι να κοιμηθώ συνεχόμενα ώρες. Ξυπνάω και μέσα στο βράδυ και κάθομαι ώρες ξύπνια. Έκανα και υπέρηχο μετά, αφού μου είχαν μειωθεί οι ναυτίες και όλα ήταν καλά, οπότε είμαι πολύ ψύχραιμη ότι είναι φυσιολογικό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Καλησπέρα κορίτσια, αύριο έχω ραντεβού με τον γιατρό και έχω αγχωθεί πολύ. Φοβάμαι πως θα μου πει τίποτα κακό. Από συμπτώματα εδώ και λίγες μέρες έχω μόνο πρήξιμο στο στήθος και πόνο,αλλά μπορεί να είναι και από την προγεστερόνη που βάζω κάθε βράδυ. Επίσης έχω πολύ πείνα και υπνηλία. Σήμερα με το που πήγε ο μικρό σχολείο κοιμήθηκα μέχρι τις 12:30  και μετά ξανακοιμηθηκα για μεσημέρι 14:30 μέχρι 17:30. 

Καλησπέρα σε όλες κορίτσια!!! 
μην αγχώνεσαι καθόλου μα καθόλου !! 
περασα ακριβώς το ίδιο μια εβδομάδα χωρίς καθόλου σύμπτωματα κ φυσικά σκεφτόμουν περίεργα. 
το αποτέλεσμα ήταν οι χτύποι της καρδιάς του μωρού να ήταν υπερβολικοί επειδή ήμουν η ίδια αγχωμένη !!! 
όποτε μην ανησυχείς καθόλου νομίζω διανύουμε την φάση που οι αναγούλες  περνάνε !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κορίτσια σήμερα έχω ραντεβου με την γυναικολόγο μου να δουμε οτι ειναι ολα καλα και να κανονίσουμε και την αυχενικη αγωνία στο φουλ εννοείται 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η MyNa είπε:

Καλησπέρα κοπέλα μου! Μην αγχώνεσαι για το ραντεβού! Όλα μια χαρά θα είναι! Δεν έχεις και κάτι που να μην ακούγεται φυσιολογικό κιόλας! Κι εμένα μου έχουν περάσει τα συμπτώματα τα υπόλοιπα κι έχω μόνο πρήξιμο, καούρες (ελαφριές) και κούραση αλλά δυσκολεύομαι να κοιμηθώ συνεχόμενα ώρες. Ξυπνάω και μέσα στο βράδυ και κάθομαι ώρες ξύπνια. Έκανα και υπέρηχο μετά, αφού μου είχαν μειωθεί οι ναυτίες και όλα ήταν καλά, οπότε είμαι πολύ ψύχραιμη ότι είναι φυσιολογικό.

Εχεις και εσυ ραντεβου σημεραααα τι τελειαααα αντε να είναι όλα καλά και για τις δυο μας σε ποια εβδομάδα είσαι δεν θυμάμαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Dimi84 είπε:

Καλημερα κορίτσια σήμερα έχω ραντεβου με την γυναικολόγο μου να δουμε οτι ειναι ολα καλα και να κανονίσουμε και την αυχενικη αγωνία στο φουλ εννοείται 

Με το καλό ❤❤❤ όλα θα είναι τέλεια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Dimi84 είπε:

Εχεις και εσυ ραντεβου σημεραααα τι τελειαααα αντε να είναι όλα καλά και για τις δυο μας σε ποια εβδομάδα είσαι δεν θυμάμαι

Εγώ είχα τη Δευτέρα και πήγε πολύ καλά ευτυχώς. Επίσημα είμαι 10εβδ και 1 μέρα αλλά σύμφωνα με την ωορρηξια μου 9εβδ και 4μερες. Επειδή είναι πολύ μικρές οι διαφορές στα μεγέθη ακόμα δεν είναι ξεκάθαρο τι ισχύει και είπαμε θα δούμε τη σωστή μέρα στην αυχενική. Στο 1ο ραντεβού φαινομουν 5-6 μέρες πίσω από την επίσημη μέρα, μετά στο επόμενο 3-4 και τώρα φαινομουν φυσιολογικά στην επίσημη μέρα μου ενώ κανονικά όντως είχα βρει ωορρηξια και είμαι 4 μέρες πίσω. Λες κι έχει βάλει speed στην ανάπτυξη.θα δείξει! 💕 

Η @ΜαρίαΔημήτρηςέχει ραντεβού σήμερα! Να πάνε τέλεια τα ραντεβού σας κορίτσια! Να χαρείτε τα μωράκια σας! 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η MyNa είπε:

Εγώ είχα τη Δευτέρα και πήγε πολύ καλά ευτυχώς. Επίσημα είμαι 10εβδ και 1 μέρα αλλά σύμφωνα με την ωορρηξια μου 9εβδ και 4μερες. Επειδή είναι πολύ μικρές οι διαφορές στα μεγέθη ακόμα δεν είναι ξεκάθαρο τι ισχύει και είπαμε θα δούμε τη σωστή μέρα στην αυχενική. Στο 1ο ραντεβού φαινομουν 5-6 μέρες πίσω από την επίσημη μέρα, μετά στο επόμενο 3-4 και τώρα φαινομουν φυσιολογικά στην επίσημη μέρα μου ενώ κανονικά όντως είχα βρει ωορρηξια και είμαι 4 μέρες πίσω. Λες κι έχει βάλει speed στην ανάπτυξη.θα δείξει! 💕 

Η @ΜαρίαΔημήτρηςέχει ραντεβού σήμερα! Να πάνε τέλεια τα ραντεβού σας κορίτσια! Να χαρείτε τα μωράκια σας! 🥰

Ααα ααα το έχω χάσει λίγο εγώ μπήκα στην 11 η εβδομάδα σήμερα . 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Καλησπέρα κορίτσια, αύριο έχω ραντεβού με τον γιατρό και έχω αγχωθεί πολύ. Φοβάμαι πως θα μου πει τίποτα κακό. Από συμπτώματα εδώ και λίγες μέρες έχω μόνο πρήξιμο στο στήθος και πόνο,αλλά μπορεί να είναι και από την προγεστερόνη που βάζω κάθε βράδυ. Επίσης έχω πολύ πείνα και υπνηλία. Σήμερα με το που πήγε ο μικρό σχολείο κοιμήθηκα μέχρι τις 12:30  και μετά ξανακοιμηθηκα για μεσημέρι 14:30 μέχρι 17:30. 

Ααα μαζί έχουμε ραντεβου σήμερα και εγώ το στήθος έχω και αρέα  και που καμια Λαουρα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Dimi84 είπε:

Ααα ααα το έχω χάσει λίγο εγώ μπήκα στην 11 η εβδομάδα σήμερα . 

Είμαστε μαζί ❤ εγώ μπαίνω αύριο!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Dimi84 είπε:

Ααα τέλεια εκλεισες αυχενικη? 

Ναι αμέ από την προηγούμενη φορά μου το είχε κλείσει ❤ 28 Δεκεμβρίου...ανυπομονώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Angelaki91 είπε:

Ναι αμέ από την προηγούμενη φορά μου το είχε κλείσει ❤ 28 Δεκεμβρίου...ανυπομονώ!

Αχ τέλεια καί εγω σήμερα πρωτα ο θεος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Dimi84 είπε:

Αχ τέλεια καί εγω σήμερα πρωτα ο θεος 

Σήμερα εχεις αυχενικη;;; αχ τι ωραία!!! Να μας πεις τα νέα σου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Angelaki91 είπε:

Σήμερα εχεις αυχενικη;;; αχ τι ωραία!!! Να μας πεις τα νέα σου! 

Οχι σήμερα έχω απλό υπέρηχο και θα κλείσω και το ραντεβου για την αυχενικη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Dimi84 είπε:

Οχι σήμερα έχω απλό υπέρηχο και θα κλείσω και το ραντεβου για την αυχενικη 

Ααααααα τέλεια! Να μου πεις πότε σε έβαλε σίγουρα θα είμαστε κοντα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Angelaki91 είπε:

Ααααααα τέλεια! Να μου πεις πότε σε έβαλε σίγουρα θα είμαστε κοντα!!! 

Ναι και να στείλω το βραδακι να σου πω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Angelaki91 είπε:

Ναι αμέ από την προηγούμενη φορά μου το είχε κλείσει ❤ 28 Δεκεμβρίου...ανυπομονώ!

Κι εγώ έχω αυχενική 29 ❤️ κοντά κοντά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...