Μετάβαση σε περιεχόμενο

TEST WORIKSIAS


Recommended Posts

trelogata μου γεια σου!

Δεν εχει τυχει να παρω αν και το σκεφτομαι γιατι ναι μεν εγω το παρακολουθω στον γιατρο αλλα θελω να παρω για να συγκρινω κιολας γιατι μαλλον αυτον τον μηνα δεν μου το υπολογισε σωστα...αλλα απ οτι λενε διαφορες κοπελες ειναι ευχαριστημενες...θα σου πει καποια που σιγουρα εχει χρησιμοποιησει...αν προσπαθεις σου ευχομαι καλη τυχη και οτι καλυτερο....:-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Trelogata γεια σου!

Τα τεστ ωορρηξίας είναι πάρα πολύ αξιόπιστα. Με την προυπόθεση βέβαια ότι σε έχει δει ο γυναικολόγος σου και είναι όλα ΟΚ.

Εγώ δεν είχα σταθερό κύκλο και ήταν αδύνατο να ξέρω πότε κάνω ωορρηξία. Ήταν επίσης πολύ κουραστικό και ψυχοφθόρο το να πηγαίνω συνέχεια στο γιατρό μου για να μου πει. Εκανά τεστ για 3 μήνες και στον τρίτο έμεινα έγκυος!

Το μοναδικό μειονέκτημα είανι ότι είναι κάπως ακριβά και το κάθε κουτί περιέχει 7 τεστ. Οπότε αν δεν έχεις σταθερό κύκλο θα πρέπει να αγοράσεις περισσότερα από ένα κάθε μήνα.

Δεν ξέρω αν μπορούμε να αναφέρουμε μάρκες προιόντων. Αν ναι θα σου πω στην επόμενη επικοινωνία μας ποιό τεστ συγκεκριμένα είχα κάνει εγώ.

Φρόντισε μόνο να διαβάσεις προσεκτικά τις οδηγίες.

Καλή επιτυχία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Trelogata γειά σου!

Εγώ χρησιμοποίησα τέστ ωορρηξίας κ όντως με βοήθησε ΠΟΛΥ. Εντοπίζει τις γόνιμες με μεγάλη ακρίβεια. Μιλάω για το clearblue, δεν εχω χρησιμοποιήσει κάποιο άλλο, όμως το συγκεκριμένο είναι αξιόπιστο κ ξεκάθαρο, εφόσον εμφανίζεται ενα χαμογελάκι τις ημέρες που είσαι γόνιμη κ δεν μπερδέυεσαι με χρώματα, γραμμούλες κτλ...

Συμφωνώ επίσης με την αγάπη17..είναι ακριβά...απ΄όσο θυμάμαι γύρω στα 50 ευρώ του κουτί το οποίο περιέχει τεστ για 7 ημέρες...Όμως κ εγώ δεν μπορούσα να περιμένω άλλο (προσπαθούσαμε 9-10 μηνες κ η υπομονή μου είχε αρχίσει να εξαντλείται...) Βέβαια ακόμα κ με το τεστάκι να έρχεσαι σε επαφή μην απογοητευτείς αν δεν μείνεις με την 1η έτσι? Κάποιες φορές θέλει τον χρόνο του ακόμα κ αν ερχεσαι σε επαφή τις γόνιμες..Εγώ το χρησιμοποιούσα 3-4 μήνες μέχρι που...τα καταφέραμε!!

Καλή Επιτυχία γλυκειά μου!!! Γρήγορα με ευχάριστα νέα!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχω ακουσει οτι βοηθαει πολυ αλλα και να μη δεισ αποτελεσμα με την πρωτη μη το βαλεισ κατω.ειναι χρησιμο να ξερεισ τισ γονιμεσ μερεσ και εφ οσον μονο ετσι υπολογιζονται με ακριβεια,θα ξερεισ τι να κανεισ καικυριωσ ποτε να το κανεισ;) !!!εγω θε ηθελα να ρωτησω μηπωσ ξερει καμια σασ πωσ μετρασ τισ γονιμεσ μερεσ συμφωνα με τη θερμοκρασια.ποτε το μετρασ και τι πρεπει να δειξει το θερμομετρο για να ξερεισ οτι ειναι αυτη η μερα?γιατι τα οικονομικα μου δε μου επιτρεπουν να αγοραζω καθε μηνα τεστ,ειναι και ακριβα τα ατιμα!!ασε που αποφασισα να δωσω περιθωριο μεχρι το πασχα (γιατι ο γιατροσ μου ειναι σιγουροσ οτι μεχρι το πασχα θα εχω μεινει εγκυοσ)και αν δεν..θα σταματησω μεχρι τον αλλο χειμωνα τισ προσπαθειεσ.και μετα ξανα απο την αρχη.οποτε ασ δω και την εκδοχη τησ θερμοκρασιασ.μασ ευχομαι ολοψυχα ολεσ να τα καταφερουμε να γινουμε οι πιο ευτιχισμενεσ γυναικεσ του κοσμου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

alkost γεια σου!!!Επειδη κι εγω δεν μπορω να δινω συνεχεια για τεστ..παω στον γιατρο αλλα κι απο μονη μου εχω παρατηρησει οτι την μερα της ωορηξιας εχω 37.4 θερμοκρασια(ενω τις αλλες μερες τις επομενες 36.9,37 και τις προηγουμενες 36.5,36.7) και υγρα πολλα...την θερμοκρασια δεν την μετραω καθε μερα...το κανω αφου δω τα πολλα υγρα και επιβεβαιωνομαι...

Τωρα πρεπει να παρατηρησεις και εσυ τα δικα σου συμπτωματα για να την εντοπιζεις...

Εγω θα σου ελεγα μετα το πασχα οκ αν δεν θες να προσπαθεις,γιατι σιγουρα μεχι τοτε θα το εχεις καταφερει :-),αλλα οχι και καθολου απλα αστο ελευθερο και ποτε δεν ξερεις....

Σου ευχομαι να συμβει συντομα!!!

Φιλια!!!Με το καλο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα συμφωνήσω! τα πιο αξιόπιστα σημάδια στα δίνει το σώμα σου! οι κολπικές εκκρίσεις (που είναι κάπως περισσότερες και υδαρείς) είναι το καλύτερο μέτρο, συνδυαστικά με τη θερμοκρασία. Τη θερμοκρασία θα πρέπει να τη μετράς κάθε΄πρωί, πριν σηκωθείς απο το κρεββάτι, τις ημέρες τις ωορρηξίας είναι λίγο αυξημένη. Τα τεστ τώρα εγώ τα χρησιμοποίησα αυτό το μήνα για να επιβεβαιώσω ότι καλώς καταλάβαινα την ωορρηξία... είναι λίγο ακριβούτσικα. Μου δείχουν βρε παιδιά 3 μέρες στη σειρά ωορρηξία, νορμάλ ειναι αυτό??? θα το ελέγξω και αύριο.... Πάντως αυτά τα τεστ είναι κάτι σαν εθισμός, όλα τα τεστ γενικά... για τα τεστ ζούμε, πότε θα έρθει η μέση του μήνα να βρούμε την ωορρηξία... πότε θα τελειώσει ο μήνας να δούμε τι πετύχαμε... τεστ τεστ τεστ ΟΥΦΦΦ, θα τα κόψω. ότι είναι να γίνει θα γίνει.. ε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καταρχην καλως σας βρηκα.ειμαι η λενα 28 ετων. με τον ανδρα μου εχουμε ξεκινησει να κανουμε προσπαθεια για παιδι εδω και 8 μηνες χωρις δυστηχως να εχουμε καποιο αποτελεσμα. βεβαια ο γιατρος μου, συνεχεια μου λεει οτιειναι νωρις ακομα για προβληματισμους.μπορει και να ειναι ετσι, αλλα εγω και ο αντρας μου δεν εχουμε υπομονη, και δυστηχως προβληματιζομαστε !! θα ηθελα να σας ρωτησω το εξης... λεω να δοκιμασω αυτα τα τεστ ωορρηξιας. σημερα κιολας θα παω να αγορασω. δεν εχω παντα σταθερο κυκλο οσον αφορα την περιοδο, μια απορια μου ειναι ποτε να αρχισω να κανω τα τεστ..? αφου εχει τελειωσει η περιοδος..? μονο πρωι..? ευχαριστω πολυ .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Λενα μου και καλωσηρθες στην παρεα μας....σου ευχομαι καλη επιτυχια στις προσπαθειες και με το καλο!!!Γρηγορα τα καλα νεα!!

δλδ τωρα για τον κυκλο ποια μερα ειναι ο μικροτερος και ποια μερα ο μεγαλυτερος κυκλος που εχεις?Εγω εχω κυκλο 26-30 μερες το μεγαλυτερο...

Με τον γιατρο προσπαθησες να παρακολουθησεις την ωορηξια?

Οσο για τα τεστ...πες μου για τον κυκλο για να σε βοηθησω....αφου τελειωσει η περιοδος και ναι το πρωι καλα ειναι αν και δεν στο λεω με σιγουρια....εγω αυτο θα εκανα.Ισως εχει και οδηγιες το κουτι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου αριστινα μου.ο κυκλος μου ειναι 29 ημερων.σημερα ετυχε κ μου ρθε περιοδος 25η ημερα.σκεφτομαστε να κανουμε εξετασεις με το συζυγο μου ο οποιος ειναι παντα διπλα μου.με το γιατρο μου εχουμε μιλησει κ ειναι της αποψης να το ψαξουμε μετα απο ενα χρονο προσπαθειων κ να μην αγχωνομαστε.μια κουβεντα ειναι κ αυτο οταν θελεις τοσο πολυ ενα παιδακι.ευχαριστω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμφωνω καλη μου ειναι μια κουβεντα μα θα σου πω για μενα που ετρεμα απο το αγχος ωσπου με μαλωσε μια γιατρος και μου ειπε εχεις ιδεα τι ζημια κανεις με το αγχος?Και να εχει γινει η γονιμοποιηση απο το αγχος η μητρα κανει συσπασεις και δεν δεχεται το γονιμοποιημενο ωαριο....απο τοτε τρελαθηκα και το απεβαλα με την μια και πιστεψε με ειμαι στην αρχη και επειδη θελω να τα καταφερω συντομα κανω τα παντα για να το αποβαλω...και το πρωτο που εκανα ηταν να παρακολουθησω την ωορηξια με τον γιατρο και απο μονη μου για να ειμαι πιο ηρεμη...

25η?ενω εχεις 29 μερεςκυκλο?τελος παντων το καλυτερο ειναι να το παρακολουθησεις την πρωτη φορα με τον γιατρο και μετα να ξεκινας με τα τεστ 5 μερες πριν την μερα περιπου που ειχε δει ωορηξια ο γιατρος...αλλιως ταπεινη μου αποψη ειναι να ξεκινας την 10η μερα τα τεστ...

Φιλακια συγνωμηαν σε ζαλισα!!!

Ευχομαι συντομα να εχεις καλα νεα και οσο για τις εξετασεις εγω αν εκανα δεν θα αγχωνομουν περισοτερο αλλα θα ενιωθα καλυτερα οτι δεν ειναι κατι η αν ειναι να το αντιμετωπισω...αυτα :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΝΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΟΤΙ ΤΟ CLEARBLU ΕΦΤΑΣΕ ΤΑ 62 ΕΥΡΩ.ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΚΥΚΛΟΦΟΡΕΙ.ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΑΝΧΩΝΟΜΟΥΝ ΕΠΙΑΣΑ ΔΕΝ ΕΠΙΑΣΑ ΕΧΩ ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΔΕΝ ΕΧΩ..

ΜΩΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ ΚΑΙ ΕΦΤΑΣΕ Η ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΕ ΚΑΙ ΜΟΥ ΠΕ ΕΧΕΙΣ ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΕΝΙΩΣΑ ΛΕΣ ΚΑΙ ΗΜΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΠΕΤΑΓΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΗΡΘΑ ΣΕ ΕΠΑΦΗ ΧΩΡΙΣ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΝΧΟΣ!

ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΩ ΕΤΣΙ!ΠΙΣΤΕΥΑ ΠΩΣ ΤΟΤΕ ΘΑ ΕΙΧΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΝΧΟΣ.ΚΙ ΟΜΩΣ!!

ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΟΣΟ ΘΕΤΙΚΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΛΕΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΘΑ ΓΙΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΑΝΟΥΛΑ!

Α!ΕΚΑΝΑ Κ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΚΛΕΙΣΑΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΜΕ ΛΟΝΔΙΝΟ ΚΙ ΤΩΡΑ ΣΥΖΗΤΑΜΕ ΓΙΑ ΑΥΤΟ.

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΙΩΘΩ ΤΟΣΟ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΠΟΥ Κ ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ!

ΚΑΝΟΝΙΣΤΕ ΕΚΔΡΟΜΗ ΚΑΙ ΑΝ Η ΤΣΕΠΗ ΔΕΝ ΤΡΑΒΑΕΙ ΑΡΧΙΣΤΕ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΑ ΧΟΜΠΙ!

ΜΕΤΑ ΤΟ ΛΟΝΔΙΝΟ ΘΑ ΑΡΧΙΣΩ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗ ΕΧΩ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΙΔΕΕΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΛΙΓΟ ΑΠΟ ΤΟ ΧΕΡΙ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ Κ ΕΓΩ ΚΙ ΑΣ ΠΑΝΕ ΣΤΑ ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ!

ΚΑΙ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ ΘΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΑΣ ΟΤΑΝ ΤΟ ΠΕΙΤΕ!ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου trelogata!Χρησιμοποίησα κι εγώ το clearblue τεστ ωορρηξίας μιας κι εχει τα περισσοτερα τεστ στο κουτί και μάλιστα την πρώτη φορά που το χρησιμοποίησα βγήκε θετικό σε ωορρηξία όπως υποψιαζόμουν από μόνη μου και μου φαινόταν περίεργο γιατί ήμουν 21η μέρα. Παρόλο που ήμουν πολύ προσεκτική κι εκανα ό,τι ξερουμε και δεν ξερουμε για να βοηθησω την ''κατασταση'', δεν έμεινα έγκυος κι απογοητεύτηκα πολύ. Τώρα που διάβασα βέβαια το ποστ της lia_faz ότι μετά από 3-4 μήνες χρήσης του συνέλαβε πήρα κουράγιο και λέω να το ξαναχρησιμοποιώ. Οταν δεν εχεις σταθερο κύκλο βολεύει το τεστ ωορρηξίας.Ειδκά αφότου άρχισα να αγχώνομαι που δεν έχω μείνει ακόμα έγκυος, έχει γίνει ακόμα χειρότερος ο κύκλος μου!Πού να περίμενα εγώ τωρα ότι 21η μερα είχα ωορρηξία!Ομως προβληματίζομαι με το αν όλα αυτά αυξάνουν το άγχος μας που ειναι και ο σημαντικότερος παραγοντας για σύλληψη.Πάντως είναι πολλά τα λεφτά βρε κορίτσια που δίνουμε σε τεστ ωορρηξίας και εγκυμοσύνης γιαυτό και για πρώτη φορά παρήγγειλα αυτά τα ova test που ακούω και λέτε εδώ μεσα γιατί παραεκμεταλλεύονται τον πόνο μας οι γνωστές εταιρείες.Φιλιά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΝΣΥ 62 ΕΥΡΩΩΩΩΩΩΩ????ωραια καλη ειναι και η θερμοκρασια και ο γιατρος χα χα!!!

Θα ηθελα πολυ να παρω μα αν ειναι δυνατον ανεβηκε κι αλλο!

Χαιρομαι που δεν εχεις αγχος ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ και το ταξιδακι ΣΠΕΣΙΑΛ αχ ζηλευωωωωωω θελω κι εγω....ειναι οτι καλυτερο!!!

Μακαρι να γινεις μανουλα....γρηγοραααααααα....με το καλοοοοο :-)

Dominique μου ειναι δυσκολο να μην εχεις σταθερο κυκλο....κιεγω τα ιδια...πρεπει να παρω αλλα πολλα τα λεφτα....πολυ εκμεταλευση....θα ηθελα αν θα ηθελες να μου πεις αν θες περισοτερα για την παραγγελια γιατι το σκεφτομαι κι εγω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΑΚΡΙΒΟ!ΟΜΩΣ ΗΡΕΜΗΣΑ.Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΗ ΩΡΑ ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΠΡΟΤΙΜΗΣΑ ΤΟ ΤΕΣΤ.ΑΝ ΚΑΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Η ΞΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΠΕΡΥΣΙ ΤΙΣ ΠΗΡΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 140 ΕΥΡΩ...

ΤΩΡΑ ΑΝ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ ΠΑΛΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ ΜΗΠΩΣ ΕΧΩ ΚΑΜΙΑ ΣΑΛΠΙΓΓΑ ΒΟΥΛΩΜΕΝΗ.ΕΚΕΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΚΟΣΤΟΣ...

ΠΑΝΤΩΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΠΛΑΚΑ ΚΑΘΕΤΑΙ ΚΑΙ ΑΚΟΥΕΙ ΟΤΙ ΤΟΥ ΛΕΝΕ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΡΙΜΑΞΕΙ ΤΙΣ ΜΠΑΝΑΝΕΣ ΤΟ ΜΕΛΙ ΚΑΙ ΤΑ ΑΥΓΑ..

ΘΑ ΠΑΘΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ!ΧΑΧΑ

Α!ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΟΣ ΠΟΛΤΟΣ ΦΑΣΚΟΜΗΛΟ ΚΑΙ ΟΧΙ ΒΑΡΙΑ ΦΑΓΗΤΑ!

ΒΑΛΤΕ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑ SEXY ΕΣΩΡΟΥΧΟ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΤΟΣΑ ΤΕΣΤ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΣΟ ΥΓΕΙΗΝΑ ΠΡΟΙΟΝΤΑ ΘΑ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΒΡΟΥΒΕΣ Η ΑΠΟΛΑΥΣΗ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ασ'τα Αριστίνα μου με αυτό πήγα να ασχοληθώ σήμερα.Επειδή δεν έχω πιστωτική νόμιζα ότι θα γίνεται και με την κλασσική καρτούλα για ATM ανάληψη χρημάτων.Αμ δε ''όχι'' λέει δε δεχόμαστε κάρτα ''maestro'' που θεωρούνται αυτές και πήγα δια της οδού κατάθεση σε λογ/σμο στην HSBC που συνεργάζονται αυτοί. Αλλά σήμερα που πήγα HSBC μου είπαν ότι πρέπει να κάνω έμβασμα στην Τράπεζα που έχω λογ/σμο!Πολλή φασαρία ρε γαμώτο!Ισως όμως ταλαιπωρούμαι εγώ Αριστίνα μου που δεν έχω Πιστωτική, αλλά εγώ φοβάμαι συναλλαγές στο ιντερνετ με πιστωτική, εσύ αν έχεις θα σου είναι εύκολη η παραγγελία.Μπαίνεις στο www.ova-test.com πας στα προτεινόμενα προϊοντα και μετά διαλέγεις αυτό που θελεις, είναι και στα ελληνικά και είναι εύκολο site.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοιτα Νανσυ μου ειναι και θεμα τι ασφαλεια εχει ο καθενας....εμενα δεν μου παιρνει τιποτα ευτυχως....γι αυτο και δυσκολευομαι με τα τεστ...

Αχ μου φαινεται οι αντρες εχουν πολυ πλακα!!!ΧΑ ΧΑ ΧΑ:-)

Οτι μπορουμε κανουμε :-)...η μαλλον καλυτερα τα παντα τι να κανουμε χα χα!Πανω απ ολα απολαυση!!

Dominique μου εχει μια διαδικασια με αυτες τις καρτες οχι και πολλα πραγματα ομως....εμεις εχουμε μια γιατι εκανε παραγγελια κατι που ηθελε ο αντρας μου....εμεις πηγαμε σε μια οπου δεν ειχαμε καποιο λογαριασμο και βγαλαμε...τωρα το σκεφτομαι κι εγω δεν ξερω ακομα,οχι οτι φοβαμαι αλλα σκεφτομαι να μπω η να μην μπω στην διαδικασια των τεστ....

Ευχαριστω φιλακιααα :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΦΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙΣ ΤΣΑΜΠΑ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΠΗΓΑΙΝΕ ΕΚΕΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΒΛΕΠΕΙ ΠΟΛΛΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΝΑ ΤΕΣΤ.ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ ΑΝ ΜΠΕΙΣ ΣΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΤΩΝ ΤΕΣΤ ΟΥΤΕ ΤΖΟΓΟΣ ΝΑ ΤΑΝ.ΚΟΛΛΑΣ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ.ΕΓΩ ΤΑ ΠΡΟΤΙΜΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΛΙΓΟΤΕΡΑ ΠΗΓΑΙΝΕ ΕΛΑ.ΑΛΛΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ ΠΟΙΟΣ Ο ΛΟΓΟΣ?

ΜΗΠΩΣ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ?ΜΟΥ ΕΙΠΕ Η ΞΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΝΑ ΚΑΝΩ.Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Νανσυ μου!Ετσι ειναι κοπελα μου...

Δεν εχω κανει αλλα για θυμησε μου ποσο καιρο προσπαθεις?

Παντως η ταπεινη μου αποψη ειναι οτι οι εξετασεις ειναι καλες γιατι ησυχαζει το κεφαλι σου ή αν ειναι κατι το παλευεις...τωρα δεν ξερω ειναι θεμα δικο σου και πως αισθανεσαι για το θεμα εξετασεις....

Οσο για τους γιατρους τι να σου πω εγω ποτε δεν τους ακουω γενικα...αλλα θελω να πεις το χρονικο διαστημα που προσπαθεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ.ΣΤΟ ΜΕΤΑΞΥ ΟΜΩΣ ΕΙΧΕ ΕΝΑ ΒΑΚΤΗΡΙΟ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΚΑΝΑΜΕ ΣΠΑΡΜΑΤΟΔΙΑΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΚΑΛΙΕΡΓΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΗΚΑΜΕ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ ΘΑ ΤΟΥ ΧΑΛΑΓΕ ΤΟ ΣΠΕΡΜΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟΝ ΙΟΥΛΙΟ ΕΙΧΑ ΕΝΑ ΜΠΑΛΑΚΙ ΣΤΗΝ ΜΙΑ ΩΟΘΗΚΗ ΠΟΥ ΕΥΤΥΧΩΣ ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ ΕΙΧΕ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΕΙ.ΕΙΧΑ ΟΜΩΣ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΑΣΤΑΤΟ ΚΥΚΛΟ ΛΟΓΟ ΛΗΨΗΣ ΑΝΤΙΣΙΛΗΠΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΑΠΟΤΟΜΗ ΔΙΑΚΟΠΗ ΤΟΥΣ.ΤΟΥΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΥΣ 2-3 ΜΗΝΕΣ ΕΣΤΡΩΣΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανσυ μου νομιζω εισαι σε καλο δρομο!!!Αφου ελυσες και το προβλημα με τον αντρα σου...φαντασου να μην ειχες κανει την εξεταση θα προσπαθουσες και δεν θα καταλαβαινες τι συμβαινει....γι αυτο λεω οι εξετασεις δεν αγχωνουν σε ηρεμουν....παντα κατα την δικη μου αποψη...

Αφου ολα στρωσανε μην αγχωνεσαι και θα ερθει γρηγορα!!!Στο ευχομαι ολοψυχα....οσο για την σαλπιγγογραφια τι να σου πω οτι νομιζεις...αλλα αστο ακομα μιας και ο γιατρος σου ειπε οτι ολα ειναι καλα!

Φιλακια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ πήρα από το site homehealth UK. Τελευταία περίοδο στις 04/01/09 κάνω από τότε και δεν μπου έχει δείξει τίποτα. Η αλήθεια είναι ότι δεν έχω σταθερή περίοδο και σίγουρα δεν είμαι έγκυος γιατί έκανα τεστ. Δε ξέρω τι να σου πω. Περιμένω να δώ και γω. αν μου έρθει η περίδος ή ανωρρυξική είμαι ή τα τέστ είναι για πέταμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

martha μου καλημερα!!εχει να ερθει η περιοδος απο τις 4/01?τι τεστ εκανες?ποιος ειναι ο μικροτερος και ποιος ο πιο μεγαλος?Μπορει τα τεστ να μην ειναι καλα!Προσπαθεις καιρο?Συγνωμη για τις ερωτησεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...