Μετάβαση σε περιεχόμενο

Moms of twins 2022 🤰🌸💞


Vasilique

Recommended Posts

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Sorry αυτό πωλείτει όντως κ σκέτο αλλά προσωπικά το απορρίπτω γιατί το σύστημα κλεισίματος είναι σαν ομπρέλα οπότε διαιρεί το πορτ μπαγκάζ διαγώνια! Πολλώ δε μάλλον όταν έχεις κ δύο τέτοια. Το ιδανικό (για εμάς μιλάω πάντα) είναι να κλείνουν σαν βιβλίο έτσι ώστε να μπορέσουν να χωρέσουν κ αποσκευές… 

 

88A9CB74-1EEB-42E9-ADF0-6C14501C892C.jpeg

Εγώ δεν τα έχω δει από κοντά γιαυτο σε ρωτάω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 524
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μας βλέπω να παθαίνουμε εμπλοκή με τα καροτσια....εγώ ρε κορίτσια αυτό με τα δύο μονά δεν ξέρω αν θα με βολεψει γιατί σίγουρα θα τα βγάζω πολλές φορές μόνη και αν τα ενώνω τα δύο μονά με σύνδεσμο σίγουρα θα είναι πολύ μεγάλο σε πλάτος.....πφφφφφ τι μπέρδεμα είναι αυτό

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όπα τι έχουμε εδώ !!!???!! Τώρα σας είδα !! 😍😍😍 Δίδυμομανουλες μου αγαπημένες μου !! Τι ωραίο γκρουπακι είναι αυτό ?? Κρίμα που δεν είμαι και εγώ εδώ , παραλίγο !!! Απέξω πέρασα αλλά δεν κατάφερα να μπω ! Δεν πειράζει θα σας διαβάζω να μαθαίνω τα νέα σας ♥️😘😘😘 

Φιλια πολλά στις κοιλίτσες και στα μωράκια σας 💙💖💙💖💙

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 12/11/2021 at 1:42 ΠΜ, ο/η Eva29 είπε:

Όπα τι έχουμε εδώ !!!???!! Τώρα σας είδα !! 😍😍😍 Δίδυμομανουλες μου αγαπημένες μου !! Τι ωραίο γκρουπακι είναι αυτό ?? Κρίμα που δεν είμαι και εγώ εδώ , παραλίγο !!! Απέξω πέρασα αλλά δεν κατάφερα να μπω ! Δεν πειράζει θα σας διαβάζω να μαθαίνω τα νέα σας ♥️😘😘😘 

Φιλια πολλά στις κοιλίτσες και στα μωράκια σας 💙💖💙💖💙

Φιλιά πολλά κοριτσάκι μου γλυκό κ τρυφερά χαδάκια κ στην δική σου την κοιλίτσα! Θα διαβάζουμε τα νέα σου, θα διαβάζεις κ τα δικά μας! Δεν θα χαθούμε! 💚🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου τι κάνετε πως είστε???? Εγώ είμαι 5 w+ 3d και ξεκίνησαν κάτι καούρες ευτυχώς όχι κάτι πολύ έντονο......αλλά υπάρχει μια αναστάτωση στο στομάχι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε πως είστε???? Εγώ είμαι 5 w+ 3d και ξεκίνησαν κάτι καούρες ευτυχώς όχι κάτι πολύ έντονο......αλλά υπάρχει μια αναστάτωση στο στομάχι....

Ε μετά να δεις θα καλοπερασεις .Εγώ ακόμα έχω ναυτίες απλά μειώθηκαν οι εμετοί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Katerinaki83 είπε:

Ε μετά να δεις θα καλοπερασεις .Εγώ ακόμα έχω ναυτίες απλά μειώθηκαν οι εμετοί.

Ωχχχχχχ εγώ θέλω να ελπίζω ότι θα μείνω μόνο στις καούρες όπως είχε και η μανούλα μου 🙏🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια εμένα οι εμετοί είναι 2 3 μέρες που επέστρεψαν κανονικά!κανω 5 την μέρα!🤨🤨🤨 σήμερα έχω ραντεβού με τον γιατρό άντε να τις δω να ηρεμήσω!χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 13/11/2021 at 10:07 ΜΜ, ο/η kk88 είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε πως είστε???? Εγώ είμαι 5 w+ 3d και ξεκίνησαν κάτι καούρες ευτυχώς όχι κάτι πολύ έντονο......αλλά υπάρχει μια αναστάτωση στο στομάχι....

Καλώς τα δέχθηκες! 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η geo2222 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια εμένα οι εμετοί είναι 2 3 μέρες που επέστρεψαν κανονικά!κανω 5 την μέρα!🤨🤨🤨 σήμερα έχω ραντεβού με τον γιατρό άντε να τις δω να ηρεμήσω!χαχαχαχα

Αμάν ρε κορίτσι μου! Σε λυπάται η ψυχή μου! Για να δούμε τι θα σου πει σήμερα κ ο γιατρός… Για απλό υπέρηχο πας; Πες μας μετά τα νέα σου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η geo2222 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια εμένα οι εμετοί είναι 2 3 μέρες που επέστρεψαν κανονικά!κανω 5 την μέρα!🤨🤨🤨 σήμερα έχω ραντεβού με τον γιατρό άντε να τις δω να ηρεμήσω!χαχαχαχα

5   την μέρα???? ωχχχ μωρέ κορίτσι μου σε ποιά βδομάδα είσαι???? να ρωτήσω και κάτι ακόμα πότε σου ξεκίνησαν για να δώ τι τύχη θα ΄έχω...υπομονή καλή μου και κουράγιο...εμένα με βλέπω να τραβάω σωλήνα από την ιολη με τοσο ανθρακούχο νερό που πίνω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια οι εμετοί μου ξεκίνησαν 8η βδομάδα σταμάτησαν περίπου στην 18 βασικά έγιναν πιο λόγοι την μέρα και τώρα είμαι 23 κ 5 και είναι 5μερες τώρα που κάνω αρκετούς την μέρα!ο υπέρηχος πολι καλά μεγαλώσαμε αρκετά είναι 690 γραμμάρια η μια και 714 η άλλη!βεβαια τελικά έχω στην χολή μικρούς πολύποδες και λίγη λάσπη γι αυτό και τόση εμετοί δυσκολεύομαι στην πέψη μου είπε ο γιατρός αλλά όλα καλά αφού τα μωρά μεγαλώνουν!!!υπομονη τι μας έμεινε ακόμα το πολύ το φάγαμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η geo2222 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια οι εμετοί μου ξεκίνησαν 8η βδομάδα σταμάτησαν περίπου στην 18 βασικά έγιναν πιο λόγοι την μέρα και τώρα είμαι 23 κ 5 και είναι 5μερες τώρα που κάνω αρκετούς την μέρα!ο υπέρηχος πολι καλά μεγαλώσαμε αρκετά είναι 690 γραμμάρια η μια και 714 η άλλη!βεβαια τελικά έχω στην χολή μικρούς πολύποδες και λίγη λάσπη γι αυτό και τόση εμετοί δυσκολεύομαι στην πέψη μου είπε ο γιατρός αλλά όλα καλά αφού τα μωρά μεγαλώνουν!!!υπομονη τι μας έμεινε ακόμα το πολύ το φάγαμε!

Χαλάλι τους όλα! Όπως το λες! Είμαστε πάνω από το μισό πια! Με περνάς 2 εβδομάδες κοριτσάκι! Τι άλλο σου είπε ο γιατρός; Άρα κάνατε την β´ επιπέδου; Υπέρηχο στις καρδούλες κάνατε ή όχι ακόμη; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η geo2222 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια εμένα οι εμετοί είναι 2 3 μέρες που επέστρεψαν κανονικά!κανω 5 την μέρα!🤨🤨🤨 σήμερα έχω ραντεβού με τον γιατρό άντε να τις δω να ηρεμήσω!χαχαχαχα

Μη μας λες τέτοια .Εγώ σήμερα δεν έκανα όλη μέρα είχα πάει στα μαγαζιά γιαυτο .Με είχε πιάσει το βράδυ τους έκανα όλους μαζί .Συνάντησα και μια διδυμομανουλα με δυο μωρά κοριτσάκια το ένα σε καρότσι και το άλλο σε μαρσιπο .Ε δεν άντεξα της μίλησα φρικαρισμένη η κοπέλα μου λέει τι σε περιμένει .Την ρώτησα για καρότσι και είχε bumprider .Ωραίο ήταν .Τι ανησυχείς αν είναι καλά οι μπέμπες σου αφού σου δηλώνουν συνέχεια παρουσία !!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Vasilique είπε:

Χαλάλι τους όλα! Όπως το λες! Είμαστε πάνω από το μισό πια! Με περνάς 2 εβδομάδες κοριτσάκι! Τι άλλο σου είπε ο γιατρός; Άρα κάνατε την β´ επιπέδου; Υπέρηχο στις καρδούλες κάνατε ή όχι ακόμη; 

Β επιπέδου έκανα την προηγούμενη εβδομάδα απλό υπέρηχο είχα τωρα!τι εννοείς υπέρηχο στις καρδούλες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Katerinaki83 είπε:

Μη μας λες τέτοια .Εγώ σήμερα δεν έκανα όλη μέρα είχα πάει στα μαγαζιά γιαυτο .Με είχε πιάσει το βράδυ τους έκανα όλους μαζί .Συνάντησα και μια διδυμομανουλα με δυο μωρά κοριτσάκια το ένα σε καρότσι και το άλλο σε μαρσιπο .Ε δεν άντεξα της μίλησα φρικαρισμένη η κοπέλα μου λέει τι σε περιμένει .Την ρώτησα για καρότσι και είχε bumprider .Ωραίο ήταν .Τι ανησυχείς αν είναι καλά οι μπέμπες σου αφού σου δηλώνουν συνέχεια παρουσία !!!!!!!!!

Τι μας περιμένει χαχαχαχαχα το φαντάζομαι και αν δεν έχουμε και βοήθεια από κάποιον Παναγία μου αλλα όταν θα μας κοιτάνε αυτά 4 ματάκια και αργότερα που θα έχουν μεγαλώσει και λίγο πιστεύω ότι θα τα ξεχάσουμε όλα!!!❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η geo2222 είπε:

Β επιπέδου έκανα την προηγούμενη εβδομάδα απλό υπέρηχο είχα τωρα!τι εννοείς υπέρηχο στις καρδούλες;

Επισης μου είπε ότι στις 26 βδομαδες θα κάνουμε καμπύλη σακχάρου στις 28 θα κάνουμε την ένεση για το αίμα επειδή εγώ έχω 0αρνητικο και π σύζυγος 0θετικο και τις ενέσεις για τα πνευμονια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η geo2222 είπε:

Β επιπέδου έκανα την προηγούμενη εβδομάδα απλό υπέρηχο είχα τωρα!τι εννοείς υπέρηχο στις καρδούλες;

Καλημέρα! Στο κέντρο που είμαι έχουν την τακτική να κάνουν και εμβρυικό υπερηχοκαρδιογράφημα το οποίο είναι ένα διακοιλιακό υπερηχογράφημα που συνήθως εκτελείται κατά την 22η εβδομάδα της κύησης και έχει ως κύριο σκοπό του τον λεπτομερή έλεγχο της ανατομίας και της λειτουργικότητας της καρδιάς του εμβρύου.  Εγώ θα το κάνω την άλλη εβδομάδα στις 25/11. Στις 24/11 θα κάνω τον επαναληπτικό β´ επιπέδου και αρχές Δεκεμβρίου την καμπύλη. Πολλές εξετάσεις ρε κορίτσια! Να είναι καλά τα ζουζούνια μας κ να μεγαλώνουν σωστά κ όμορφα Παναγιά μου! 💞🧿🙏🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η geo2222 είπε:

Επισης μου είπε ότι στις 26 βδομαδες θα κάνουμε καμπύλη σακχάρου στις 28 θα κάνουμε την ένεση για το αίμα επειδή εγώ έχω 0αρνητικο και π σύζυγος 0θετικο και τις ενέσεις για τα πνευμονια!

Εγώ την ένεση για τα πνευμόνια θα την κάνω εκεί γύρω στην 30η για να είναι κοντά στην αμνιο μην τυχόν κ μας σπάσουν τα νερά οπότε να είμαστε προετοιμασμένοι… 😐

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα!Είμαι από το γκρουπ με τα μωράκια του Μαρτίου (αν κ μας κόβω για Φεβρουάριο τελικά)..Περιμένουμε 3δυμακια και ψάχνω πληροφορίες για τις πολυδυμες κυήσεις!Δυστυχώς ότι έχω βρει αναφέρουν μόνο τις δίδυμες και έχω λίγο χαθεί! Βέβαια θα τα βάλω όλα σε μια σειρά και θα τα προσαρμοσουμε όλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και από εμάς μπαίνουμε στη 16 εβδομάδα αύριο μονοχωριακα μονοαμνιακα διδυμακια κορίτσακια👩‍👧‍👧🤰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Marakiii είπε:

Κορίτσια καλησπέρα!Είμαι από το γκρουπ με τα μωράκια του Μαρτίου (αν κ μας κόβω για Φεβρουάριο τελικά)..Περιμένουμε 3δυμακια και ψάχνω πληροφορίες για τις πολυδυμες κυήσεις!Δυστυχώς ότι έχω βρει αναφέρουν μόνο τις δίδυμες και έχω λίγο χαθεί! Βέβαια θα τα βάλω όλα σε μια σειρά και θα τα προσαρμοσουμε όλα!

Κορίτσι μου με το καλό τα μωράκια σου!!σε ποια εβδομάδα είσαι;και εγώ για Μάρτιο είμαι απλά λόγω θεμάτων ο γιατρός μου είπε μακαρι να φτάσουμε Φεβρουάριο!!εχετε μάθει φύλα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η geo2222 είπε:

Κορίτσι μου με το καλό τα μωράκια σου!!σε ποια εβδομάδα είσαι;και εγώ για Μάρτιο είμαι απλά λόγω θεμάτων ο γιατρός μου είπε μακαρι να φτάσουμε Φεβρουάριο!!εχετε μάθει φύλα;

Είμαι στην 17η! Ναι μάθαμε!κοριτσάκια! Εσένα τι είναι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Marakiii είπε:

Κορίτσια καλησπέρα!Είμαι από το γκρουπ με τα μωράκια του Μαρτίου (αν κ μας κόβω για Φεβρουάριο τελικά)..Περιμένουμε 3δυμακια και ψάχνω πληροφορίες για τις πολυδυμες κυήσεις!Δυστυχώς ότι έχω βρει αναφέρουν μόνο τις δίδυμες και έχω λίγο χαθεί! Βέβαια θα τα βάλω όλα σε μια σειρά και θα τα προσαρμοσουμε όλα!

Καλώς μας ήρθες Μαράκι κ με το καλό να έρθουν κ τα κοριτσάκια σας! Τρίδυμα ε! Πόση ευτυχία! 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Vasilique είπε:

Καλώς μας ήρθες Μαράκι κ με το καλό να έρθουν κ τα κοριτσάκια σας! Τρίδυμα ε! Πόση ευτυχία! 🥰

Ναι ναι! Ευτυχώς όλα πάνε καλά μέχρι στιγμής!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...