Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σε ποιον μήνα ανακοινώσατε την εγκυμοσύνη σας?


Linaki_1980

Recommended Posts

Καλησπέρα σας ξανα.

Ηθελα να σας ρωτήσω σε ποιον μήνα ανακοινώσατε την εγκυμοσύνη σας στους συγγενείς και στους φίλους σας?

Το ρωτάω αυτό γιατί οταν με το καλό μείνω έγκυος δεν 8α ήθελα να το ανακοινώσω πριν την τρίτο μηνα της εγκυμοσυνης μου για δίαφορους λόγους οι όποιοι είναι και γνωστοι σε όλους μας πχ σε περίπτωση αποβολης πριν το κρισιμο πρώτο τρίμηνο.

Στα πεθερικά σας το ανακοινώσατε αμέσως? Φοβάμαι και μην παρεξηγηθούνε κι όλας.

Ο αντράς μου δυστυχως ξέρω πως δεν θα μπορέσει να μην το πει...... δεν μπορει να κρατήσει μυστικά καθολου.

Φιλικα

Λίνα :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 63
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Λινα μου στους γονεις ακ στα πεθερικα πες το γιατι ανθρωποι ειμαστε και αν κατι μας τυχει αυτοι θα τρεξουν αν δεν ειναι ο αντρας στο σπιτι απλα θα τους πεις οτι μετα το πρωτο τριμηνο να το διατιμπανιζουν,αν και οι πεθερες δεν κρατανε και πολυ το λογο τους...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Λίνα! Στους γονείς μου, στα πεθερικά μου και στην αδελφή μου ανακοίνωσα την εγκυμοσύνη μου αμέσως,για να χαρούμε όλοι μαζί!Επίσης το είπα αμέσως και στο διευθυντή μου, για να με προσέχει και να μη μου αναθέτει επικίνδυνες, για την εξέλιξη της εγκυμοσύνης μου, εργασίες. Στις φίλες μου το είπα στα τέλη του 4ου μήνα και στους συγγενείς στον 6 μήνα.Η αλήθεια είναι πως παρεξηγήθηκαν λιγάκι που άργησα να το ανακοινώσω! Ελπίζω στο δεύτερο παιδάκι να είμαι πιο χαλαρή και να το ανακοινώσω γρηγορότερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΛΙΝΑΚΙ!ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΠΑ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟΥΣ 2.5 ΜΗΝΕΣ.ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΟΤΙ ΗΜΟΥΝ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΟΜΩΣ ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ ΝΑ ΤΟ ΠΩ ΣΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ.ΟΙ ΟΠΟΙΟΙ ΤΣΑΝΤΙΣΤΗΚΑΝ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΑΛΛΑ ΣΚΑΣΙΛΑ ΜΟΥ.ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΚΛΕΙΣΑ ΚΑΙ ΤΟ 3 ΚΑΙ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΛΕΙΝΩ ΚΑΙ ΑΥΤΟΝ ΑΡΧΙΖΩ ΝΑ ΤΟ ΛΕΩ.ΦΙΛΑΚΙΑ.ΠΕΣ ΤΟ ΕΣΥ ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΚΑΙ ΟΠΟΤΕ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙΣ.ΑΝΤΕ ΓΡΗΓΟΡΑ ΜΕ ΚΑΛΑ ΝΕΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΛΙΝΑΚΙ!ΕΓΩ ΣΕ ΓΟΝΕΙΣ, ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΚΑΙ ΑΔΕΡΦΙΑ ΤΟ ΕΙΠΑ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΕΜΑΘΑ.ΣΕ ΚΟΛΛΗΤΟΥΣ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΕΡΙΠΟΥ ΜΕΤΑ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΚΑΤΑ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΜΗΝΑ.ΕΙΜΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΩ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΜΕΓΑΛΕΣ ΧΑΡΕΣ Η' ΜΕΓΑΛΕΣ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣ.ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΜΠΕΜΠΑΚΙ ΣΟΥ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κ απο μενα Λινα μου! Αρχικα σου ευχομαι με το καλο κοπελα μου να γεμισει η κοιλιτσα σου ενα υγειες μωρακι!!!!

Εγω οταν εμαθα πως ειμαι εγκυος το ανακοινωσα αμεσως κ σε γονεις κ σε αδερφια κ των δυο μας! Ενω ομως διευκρινησα πως θα προτιμουσα να περασει λιγος καιρος κ μετα να διατυμπανισουμε το ευχαριστο η πεθερα μου το ειπε σε ολες τις φιλες της κ εκεινες με κοιτουσαν στην κοιλια οποτε με συναντουσαν τυχαια. Λες κ η κοιλια μου θα φαινοταν απο το δευτερο μισο του πρωτου μηνα! Μολις περασε λιγο ο καιρος ταχα το ανακοινωνε οταν ημουν κ εγω μπροστα κ τις τυχαινα τις καρακαξες στο σπιτι της! Κ εκεινες ταχα χαιροταν που το ακουγανε για ΄΄1η΄΄ φορα! Θιασος με κακους ηθοποιους...

Δυστυχως ομως δε γινεται να το κρατησεις κρυφο κ πολυ απο τους δικους σου ανθρωπους γιατι συχνα θα χρειαστεις τη βοηθεια τους ειτε στα πιο απλα ειτε στα πιο σοβαρα για την εγκυμοσυνη θεματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Linaki mou kalimera sou...

Agapi mou sou euxwme suntoma ena mwraki stin kilia sou...

Stous goneious,,,sta petherika,,,sta adelfia tha prepei na tous to peis...B) B) B)

Stous allous opote thelis esu agapi mou...

Lene orismenoi oti einai kalitera na to leme meta to 3 mina...{to giati den gnwrizw}...:blink:

Wmos opote theleis na to peis...{DEN EINAI KAKO}

Sou euxwme oti potheis agapi mou...:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

linaki kalimera...

me to kalo na meineis egkios..an de to peis sta petherika sou tote de prepei an to peis k stous dikous sou,,,antexeis'????

ego to eipa sta petherika stin oikogeneia mou k se ligous filous..k meta apo 3 mines to anakoinosa k sto soi...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Λίνα,

Στην 1η μου εγκυμοσύνη ήμουν πιο επιφυλακτική και στην αρχή το ανακοίνωσα μόνο στους πολύ δικοούς μου ανθρώπους και μετά τους 3 μήνες σε όλους τους υπόλοιπους.

Στην 2η εγκυμοσύνση είμαι πολύ πιο χαλαρή και το ανακοίνωσα σε όλους από την αρχή.

Σου έυχομαι γρήγορα να έχεις καλά νέα με΄ένα γερό μωράκι στην αγκαλίτσα σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Λινακι... κι'εγω οπως και οι περισσοτερες κοπελες απ'οτι βλεπω το ανακοινωσα στους πολυ στενους μου (γονεις, πεθεροι, αδερφια) αμεσως.

Σε καποιους φιλους το ειπαμε στον δευτερο μηνα και σε ολους τους αλλους μετα τον τριτο... :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κι απο μενα. μολις σιγουρευτηκα το ειπα σε γονεις, αδερφια και πεθερικα και τις επομενες μερες στους φιλους. δεν κρατιομουν με τιποτα και θεωρω οτι ειναι χαρες που πρεπει να τις μοιραζεσαι.;) ;) ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΕ ΓΟΝΕΙΣ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΣΕ ΠΟΛΥ ΣΤΕΝΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΚΑΙ MAMMYLAND ΑΜΕΣΩΣ!!

ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ ΑΚΟΜΑ ΠΟΛΛΟΙ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΟΥΝ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΤΡΙΤΟ!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω ειχα την μαμα μου στην γυναικολογο οποτε το εμαθε απο 1ο χερι...Εξυπακουεται οτι επειδη δεν ημουν καν παντρεμενη-ουτε καν αρραβωνιασμενη...απλα συζουσα...το μαθανε οι γονεις μου ταχυτατα...

Το απογευμα της ιδιας μερα το μαθανε τα πεθερικα μου...και συντομα τα αδερφια μας...

Ο λοιπος κοσμος γνωστοι και φιλοι και γειτονια...το εμαθε σταδιακα...

Παντως για να ειμαι ειλικρινης δεν το πολυελεγα...μεχρι να ακουσω την καρδουλα της...Ειχα αγχος γιατι της αδερφης μου η εγκυμοσυνη δεν πηγε καλα και τοειχα στο μυαλο μου...

Κοιτα η γνωμη μου ειναι να το ψιλοκρυβεις μεχρι να "δεσει" το μωρακι....

Αντε με το καλο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΑΠ' ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑ ΝΑ ΤΟ ΚΡΥΨΩ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑΝ!

ΕΔΕΙΧΝΑ ΤΗΝ ΚΟΥΚΚΙΔΙΤΣΑ ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΕΒΛΕΠΑ!

ΚΟΥΒΑΛΟΥΣΑ ΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ ΜΑΖΙ ΜΟΥ !

ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ ΟΥΤΕ 5 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ...

ΕΛΕΓΑ Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΤΟ ΧΕΡΙ ΤΟΥ, ΚΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΓΡΑΦΤΟ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ..

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΜΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsia!

Xwris na thelw na fanw agenis

"gia pio logo akrivws, na min to mathoun?"

Stis 4,5 ebvomades , ematha me test

pws eimai egkyos kai amesws mou to epivevaiwse

kai o giatros!

SE OLOUS TO EIPAME!!!

Goneis, filoi, synagelfoi kai ta petherika ennoeitai

((goneis einai kai autoi!))

Den pistevw se prolipseis, matiasmata

kai grousouzies!

Pragmati kapoioi anthrwpoi isws na min xarikan idiaitera

me to eytyxes gegonos alla..... ti tha allaze an to mathainan

argotera???

Den ypirxe POTE periptwsi

na pw psemmata EGW,

((i'na apokripsw tin alitheia))

epeidi..... etsi kanei o kosmos, synithws!

To vriskw paralogo!

Eggyos eimai, oxi fonias

giati na min to "apolalypsw"????????

Twra eimai sto 3 mina

kai oloi oi agapimenoi mou anthrwpoi

zoun mazi mou ta stadia tis kyisis...

Yperixografimata, tin kardoula tou, tin anaptyksi tou

ta eytyxi apotelesmata tis auxenikis

kai oooooola auta ta YPEROXA!!!

To antitheto (xwris pareksigisi)

to vriskw paralogo

dioti... an pigaine kati strava me to mwro mou

((i'an den paei kala i egkymosyni mou))

tha eimai toooooso xalia, toooso rakos

toooooso katathliptika pou PALI tha to mathainan oloi...!

Ti tha ekana? Tha ekryva ton pono mou?

I'tha elega pali psemmata???

Thewrw pws toooooso euxaristo gegonos

einai TELEIO na to moirazesai

apo tin prwti mera!!!

Den tha mporousa na fantastw

pws tha itan na zw me tin ypokrisia tou... "DEN eimai..."

kai...... ksafnika "EIMAI STON 3 MINA!!!"

(((tha thymwna poly an mou to ekane kapoios))

Me to kalo se oles mas!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλη σας μερα!Τη μερα που εκανα το τεστ(5 λεπτα αργοτερα για την ακριβεια),καταρχην ξυπνησα τον αντρα μου!!!Αφου χοροπηδηξαμε για λιγο στο κρεβατι,του ειπα να μην το πουμε σε κανεναν μεχρι να παω στη γιατρο.

Εκεινος πιστευε πως πρεπει να μοιραστουμε τη χαρα μας με τους δικους μας,αλλα εγω επεμενα..... Δηθεν!!!Ελεγα πως θα το πω μονο στη μαμα μου,η οποια σαν να το ξερε απο 1 βδομαδα πριν μου ελεγε να προσεχω...!!Συμφωνησαμε λοιπον και ξεκινησα για το πατρικο μου....

Σαν να μην ειχαμε συζητησει τιποτα, με το που μπαινω μεσα,λεω:"εκανα τεστ και ειναι θετικο...".:cheer: Μαμα, αδερφη και θειος παθαινουν σοκ!!!"θα γινω θειαααααα","θα γινω γιαγιααααα","παω να το πω στη θεια και τα ξαδερφια σουουουουου"!!!!!!:woohoo: Μετα ηρθε ο μπαμπας και το υπολοιπο σοι και καταλαβαινετε!!!Λιγες ωρες μετα το ειπαμε στα πεθερικα!

Μια βδομαδα μετα πηγα στη γιατρο(πεσαμε και πανω στις γιορτες).Ημουν ηδη 6 εβδομαδων και ειδα και ακουσα και την καρδουλα του μωρου...Οποτε ειπα να το πω και σε ολους τους υπολοιπους!!!Ετσι αισθανθηκα ετσι εκανα!!!!;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Fani26

xairomai pou symfwneis

an kai pragmatika exw tin aporia

"giati symbainei to antitheto"?

O Theos as mas voithisei

(opws les)

kai oti einai na ginei tha ginei!!!

( toulaxiston na min exw kai typseis

pws den eimai alithini!)

Me to kalo kai se sena ,

na exeis ygeies bebaki....

kai me to kalo se ola ta koritsia!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

simfwnw me tin glikitati marimari...kai epayksanw..egw prin kanw to test elega oti mallon eimai egkios...xixixixix eimouna sigouri...twra aytes oi blakeis oti mporei na se matiasoun kai blakeies..den ta pisteyw!!!an einai na sou tyxei kati tha soy tyxei epeidi itan na ginei kai oxi epeidi to eipes...kai an tixei kati den nomizw pws mporei kaneis na to kseperasei xwris na se katalabei o allos...kai tha sas dwsw paradeigmata...menw egkios stin douleia mazi me mia alli kopela...egw to anakoinwsa amesws...ayth oxi perimene ton 3 na kleisei gia na min tin matiasoun...egw eixa mia egkimosini teleia xwris kainena problima kai ayth apo ton 4 mina eixe sispaseis kai eprepe na kathisei ksapla..!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΚΑΙ ΑΔΕΡΦΙΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΘΕΙΑ ΜΟΥ ΤΟΥΣ ΤΟ ΕΙΠΑ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΛΕΝΕ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙ...ΣΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ ΑΠΟ ΤΟΝ 3 ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΤΟΝ ΕΚΛΕΙΝΑ ΚΙΟΛΑΣ...ΓΙΑ ΝΑ ΣΙΓΟΥΡΕΥΤΩ ΕΓΩ ΟΤΙ ΟΛΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ..ΓΙΑΤΙ ΗΜΟΥΝΑ ΣΤΟ ΑΓΧΟΣ ΟΤΙ ΜΗΝ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ....ΤΩΡ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΜΙΑ Η΄ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ ΕΙΔΕ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΤΗΣ ΜΙΑ ΚΥΡΙΑ ΠΟΥ ΠΗΓΕ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΙ ΤΗΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ Η ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ...ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΠΩΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΤΟ ΤΗΛ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΕΙ ΝΑ ΤΗΣ ΠΟΥΜΕ ΤΑ ΝΕΑ...ΚΑΙ ΕΛΕΓΕ ΜΗΠΩΣ ΤΗΣ ΤΟ ΚΡΥΒΟΥΜΕ ΚΙΟΛΑΣ...ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΚΑΙ Η ΝΟΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ ΜΟΥ ΜΕ ΕΙΔΕ ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΙ ΡΩΤΟΥΣΕ ΤΙΣ ΑΔΕΡΦΕΣ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ ΜΟΥ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΕΙΔΑΝ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΤΟΥΣ..ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΘΑ ΞΑΝΑΠΩ ΕΣΥ ΠΩΣ ΘΑ ΝΙΩΘΕΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Marimari υπαρχουν κοπελες που ειναι αυθορμητες και αλλες που δεν ειναι. Εγω ας πουμε, αν κατι πηγαινε στραβα, που παραλιγο να το παθω δηλαδη, δεν θα ηθελα να το ξερει ολος ο κοσμος και να λενε πισω απο την πλατη μου διαφορα... και γενικοτερα πιστευω πως δεν ειναι απαραιτητο οτι μας συμβαινει να το βγαζουμε ανακοινωση στις ειδησεις των 20:00. Και πιστεψε με υπαρχουν πολλοι που συμμεριζονται αυτη την αποψη...:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΜΑΤΙΑΣΜΑΤΟΣ!

ΚΑΙ ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΟ ΚΑΙ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟ ΝΕΟ!!

ΑΝ ΟΜΩΣ ΕΧΕΙΣ ΖΗΣΕΙ ΜΙΑ ΑΠΟΒΟΛΗ (εστω και κοντινου σου ατομου) ΤΟΤΕ ΚΑΤΑΛΑΜΒΑΙΝΕΙΣ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΤΟ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΤΟ ΠΕΙΣ ΣΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ ΠΙΟ ΜΑΚΡΙΝΟΥΣ ΕΝΝΟΩ ΔΙΟΤΙ ΣΕ ΓΟΝΕΙΣ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΣΤΕΝΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΚΑΙ ΑΔΕΛΦΙΑ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙ. ΔΙΟΤΙ ΟΙ ΠΙΟ ΞΕΝΟΙ ΘΑ ΑΡΧΙΣΟΥΝ ΤΑ ΓΙΑΤΙ ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ ΠΩΣ ΚΑΙ ΤΙ ΣΑΣ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΨΤΕ ΜΕ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΑΠΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΑΠΛΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΠΛΗΓΩΣΟΥΝ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sweetmammy

den antilegw stin apopsi sou...

Oxi kai stis eidiseis!!!

Den to eipa kai stous geitones

oute ston fourno!

Proswpika anaferthika stous dikous mou anthrwpous

(se olous tous dikous mou!!!)!

Oso gia to "kati strava" , opws ksana-eipa,

DEN kserw pws kryveis ton pono sou

gia na min poun kati kako...

Den kserw an tha protimousa na ponaw moni,

otan exw gyrw mou tosous anthrwpous na me agapoun...

((gia na mim vrethei kapoios kakoproairetos))!

Kai pali... xwris pareksigisi!

Gnwmes einai autes

pou pigazoun apo tin paideia mas, ta viwmata mas,

ton tropo zwis mas!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κοριτσια τι καθομαστε και κανουμε τωρα?

Η καθεμια εχει τις αποψεις της και λογικο ειν αι να τις υποστηριζει.

Ο καθενας πραττει συμφωνα με αυτα που νομιζει.

Και θα πω και κατι ακομα!

Εζησα απο πολυ κοντα και αποβολη και προωρο τοκετο (στον 6ο μηνα)..

Αν παμε μ' αυτο το σκεπτικο, με το τι συνεβη στον καθενα, ε τοτε θα κατσω μες στο σπιτι μεχρι να γενησω και δεν θα το πω σε κανεναν..

Ζητω συγνωμη αν ειμαι αποτομη, αλλα δεν μιλαω προσωπικα για καμια σας.

Ειναι η αποψη μου..

φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...