Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΠΙΤΥΧΙΑ


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΗΡΑ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ Β ΧΟΡΙΑΚΗ!ΝΑΙ ΠΗΓΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΑΝΕΒΗΚΕ ΣΧΕΔΟΝ 5 ΦΟΡΕς ΕΠΑΝΩ ,,,ΕΥΤΥΧΩΣ 😉💗ΠΡΟς ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!😊😉😊🙃🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο κοριτσι μου!!!! τετοια ευχαριστα να ακουμε!!!😁😁😁😁👏👏👏

Με το καλο να ακουσετε και καρδουλα!!! ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Star1978 είπε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΗΡΑ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ Β ΧΟΡΙΑΚΗ!ΝΑΙ ΠΗΓΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΑΝΕΒΗΚΕ ΣΧΕΔΟΝ 5 ΦΟΡΕς ΕΠΑΝΩ ,,,ΕΥΤΥΧΩΣ 😉💗ΠΡΟς ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!😊😉😊🙃🙂

Συγχαρητηρια !! Σε ποιο κεντρο εισια;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Star1978 είπε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΗΡΑ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ Β ΧΟΡΙΑΚΗ!ΝΑΙ ΠΗΓΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΑΝΕΒΗΚΕ ΣΧΕΔΟΝ 5 ΦΟΡΕς ΕΠΑΝΩ ,,,ΕΥΤΥΧΩΣ 😉💗ΠΡΟς ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!😊😉😊🙃🙂

Μπραβο κοριτσι μου ολα καλα να σου πανε!!! Σε ποια εβδομαδα εισαι??? Εγω μπηκα στην 6η...😁😁😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Krystalia90 είπε:

Μπραβο κοριτσι μου ολα καλα να σου πανε!!! Σε ποια εβδομαδα εισαι??? Εγω μπηκα στην 6η...😁😁😁

δεν ξερω ,συμφωνα με την χοριακη μου πρεπει να ειμαι στην τριτη εβδομαδα,καλη μας συνεχεια σε ολες μας!οποτε εμεις θα γεννησουμε πρωτα ο Θεός καπου κοντα στον ιδιο μηνα περιπου🧡!😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Nefeliap είπε:

Συγχαρητηρια !! Σε ποιο κεντρο εισια;

καλησπέρα!ειμαι  στην εμβρυοκλινικη θεσσαλονικη!χρειαζεσαι κατι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Μπράβο κοριτσι μου!!!! τετοια ευχαριστα να ακουμε!!!😁😁😁😁👏👏👏

Με το καλο να ακουσετε και καρδουλα!!! ❤️❤️❤️

ευχαριστωω να εισαι καλα!ειμαι πολλη αισιοδοξη οτι θα πανε ολα καλα κ σε μερικους μηνες θα ειναι στην αγκαλια μας!το ή τα περιμενουμε  πως κ πως!💗😜😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Star1978 είπε:

δεν ξερω ,συμφωνα με την χοριακη μου πρεπει να ειμαι στην τριτη εβδομαδα,καλη μας συνεχεια σε ολες μας!οποτε εμεις θα γεννησουμε πρωτα ο Θεός καπου κοντα στον ιδιο μηνα περιπου🧡!😉

καλή συνεχεια να εχεις,κ μια ομορφη εγκυμοσυνη!😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Star1978 είπε:

δεν ξερω ,συμφωνα με την χοριακη μου πρεπει να ειμαι στην τριτη εβδομαδα,καλη μας συνεχεια σε ολες μας!οποτε εμεις θα γεννησουμε πρωτα ο Θεός καπου κοντα στον ιδιο μηνα περιπου🧡!😉

να σε ρωτησω κατι;εχεις δει τον σακο;κ το εμβρυο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Star1978 είπε:

δεν ξερω ,συμφωνα με την χοριακη μου πρεπει να ειμαι στην τριτη εβδομαδα,καλη μας συνεχεια σε ολες μας!οποτε εμεις θα γεννησουμε πρωτα ο Θεός καπου κοντα στον ιδιο μηνα περιπου🧡!😉

Ναι κοριτσι μου κοντα ειμαστε... να ξεκουραζεσαι οσο μπορεις και θετικη σκεψη.... ευχομαι σε ολες μας υγεια με ενα μωρακι στη κοιλιτσα μας!!!!! 😁😁😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Star1978 είπε:

καλησπέρα!ειμαι  στην εμβρυοκλινικη θεσσαλονικη!χρειαζεσαι κατι;

Οχι κοπελα μου , να πανε ολα καλα ευχομαι ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Εντάξει μπορείς να φας λίγο πιστεύω εμένα με αφηνε η Ενδοκρινολογος να φάω μου είχε πει ποσότητα αλλά δεν θυμάμαι ποσο μου είχε πει 🤔  αλλά εγω να πω την αλήθεια το παγωτο λαχταρουσα πιο πολύ το καλοκαίρι  😂
    • Ναι θυμάμαι κορίτσι μου την περίπτωση σου ... πραγματικά λυπάμαι πολύ 😥είμαι σίγουρη όμως ότι θα καταφέρεις σύντομα να πιάσεις στα χέρια σου ένα γερό και δυνατό μωρό όπως εσύ!! 🙏🙏 Στο εύχομαι από την καρδιά μου 🫶🏼🫶🏼 μέσα σε όλο αυτό υπάρχει κ ένα καλό ότι τουλάχιστον με την σπερματεγχυση είχες αποτέλεσμα! Άντε να περάσει ο καιρός να πας να δούμε πως θα κινηθείτε!! ❤️
    • Χαχαχαχα εντάξει δηλαδή αν αντέξεις μέχρι της 5/6 τι να πω μπράβο για την υπομονή σου εγω δεν θα άντεχα με τίποτα κορίτσι μου να περιμένω 😂
    • Έχω ΣΠΩ! Οι εξετάσεις μας γενικα είναι καλές εκτός από την καμπύλη ινσουλίνης λόγω ΣΠΩ και τα ανδρογονα μου που έπεσαν στις τελευταίες εξετάσεις! Δεν εχουμε ανακαλύψει κάτι άλλο και ο γιατρός μας είπε ότι αυτό που μας δυσκολεύει είναι το ΣΠΩ! Μέχρι  τώρα δεν είχα φυσιολογική συλληψη παρά μόνο μόνο με σπερματεγχυνση! Τον Δεκέμβρη του 23 πρώτη συλληψη αλλά ήταν βιοχημικη και τον Φεβρουάριο δεύτερη συλληψη αλλά παλινδρομησε στην 9η εβδομάδα και έκανα απόξεση 3/4 🥲! Με έβαλε να κάνω κάποιες εξετάσεις για αυτοάνοσα και δυο για θρομβοφιλια και ευτυχως βγήκαν καλές και τώρα περιμενω να βγουν οι καρυοτυποι οι δικοί μας και του μωρού που χασαμε! Μετά το πασχα έχω ραντεβού με τον γιατρό για να μου δώσει κάποια αγωγη ( μάλλον για τα ανδρογονα ) θα μας πει στο ραντεβού!
    • Thank you!! Αν το βγάλω μετά τις 24 Οκτώβρη πάντως, θα έχει Αφροδίτη στον τοξότη κ θα βγει ταξιδιάρικο οπότε θα μπορεί να μας ακολουθεί!! 😁 Εμ βέβαια αφού πήραμε εμείς τα αγόρια εσείς θα βγάλετε τα κορίτσια τώρα!!!  Από 18η βδομάδα κ μετα λένε κάποιες το νιωθουν! Αντε να δούμε εμείς!!  Κορίτσια εν τω μεταξύ έχω κάνει μια κοιλια τεράστια!!! Εσείς φουσκωσατε πολύ?
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...