Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Οκτώβρης κυλά και όλο ρούχα φορά 💃 μακρυά και χοντρά ... να καλύψει τις κοιλίτσες που θα μεγαλώσουν με καραμελιτσες 🤰🤰🤰


Mimi26

Recommended Posts

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Φαντάσου στο ενδιάμεσο να μπει καμία καινούρια κοπέλα να γράψει τους προβληματισμούς της 😆 θα λέει σε λάθος συζήτηση μπήκα 😆😆

Χαχαχαχα όντως🙊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

η δικια μου ζυγος..... μμμμμ... μακρυαααααα!!!

απο λεοντες δεν ξερω καθολου..... 🙃

Τελικά υδροχοος είναι η πεθερά μου 🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Είναι έρωτες οι άτιμοι έχουν τον τρόπο τους να σε ρίχνουν❤️❤️❤️ 

Εγώ ούτε κακία δε μπορώ να του κρατήσω θα κάνει καμια μαλαγανιά, θα πει κανα αστείο κ μου περνάει..❤️❤️

Ακριβώς και εγώ δεν μπορείς να θυμώσεις μαζί τους ούτε και στα ψεύτικα 🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Τελικά υδροχοος είναι η πεθερά μου 🤣🤣🤣

να τη χαιρεσαι!!!!!!!!!!!! αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχα!!!!!!

αχ κοριτσια εμενα δε με πειραζει το ζωδιο!!!! αλλα ειναι ο πιο αρνητικος ανθρωπος που ξερω!!!! ολη μερα μιζερια και μαυριλα!!!!!

ΤΟΞΙΚΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ!!!!!!!!!!!

ΜΑΚΡΥΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ  🚴‍♂️🚴‍♂️🚴‍♂️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

ειναι ΔΙΑΜΑΝΤΙ ΑΚΑΤΕΡΓΑΣΤΟ!!!!!!!! 💎

(Δυστυχως εγω ειμαι η σπαστικια και η λεπτολογος της σχεσης.. ο αντρας μου ειναι τυπου "ολα θα γινουν!!" αισιοδοξος, θετικος και μεγαλο στηριγμα!!!!! ειναι παντα εκει!!! και για εμενα και για ολους! ανθρωπος με ανθρωπια πανω απ ολα!! ενω εμενα η δουλεια μ εχει κανει καποιες φορες να ειμαι πιο σκληρη και πεζη δυστυχως...)

Αχ χαιρομαι που εχουμε βρει ολες εναν ανθρωπο να μας γεμιζει τις καρδιες με ωραια συναισθηματα!!!!!!! 💘💘💘

Χαχαχα εμείς είμαστε κ οι δύο χαλαροί κ στον κόσμο μας, αλλά ο άντρας μου είναι λίγο πιο απαισιόδοξος ενώ εγώ είμαι υπεραισιόδοξη😆 βέβαια κ οι δύο αγχωνόμαστε μέσα μας αλλά δεν το εκφράζουμε πολύ😆

Ναι πραγματικά αυτό που λες, πολύ ωραίο που έχουμε όλες τον άνθρωπό μας❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Raf123 είπε:

Ακριβώς και εγώ δεν μπορείς να θυμώσεις μαζί τους ούτε και στα ψεύτικα 🤣

Χαχαχαχ άσε😝😝🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Χαχαχα εμείς είμαστε κ οι δύο χαλαροί κ στον κόσμο μας, αλλά ο άντρας μου είναι λίγο πιο απαισιόδοξος ενώ εγώ είμαι υπεραισιόδοξη😆 βέβαια κ οι δύο αγχωνόμαστε μέσα μας αλλά δεν το εκφράζουμε πολύ😆

Ναι πραγματικά αυτό που λες, πολύ ωραίο που έχουμε όλες τον άνθρωπό μας❤️❤️

Ετσι ερχεται η ισορροπια.. φαντασου να ησασταν και οι 2 υπεραισιοδοξοι ή απαισιοδοξοι;;;; δεν θα την παλευατε... ενω τωρα βρισκετε την χρυση τομη!!!! 😉😉💘💘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Τελικά υδροχοος είναι η πεθερά μου 🤣🤣🤣

Αχ κ εμένα υδροχόος ήταν η γλυκούλα, αλλά όπως σας είπα πέθανε όταν ο άντρας μου ήταν 13..(κ είναι κ ο μικρούλης κ είχε αδυναμία στη μαμά, όπως κ αυτή)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Antonia2 είπε:

Ετσι ερχεται η ισορροπια.. φαντασου να ησασταν και οι 2 υπεραισιοδοξοι ή απαισιοδοξοι;;;; δεν θα την παλευεται... ενω τωρα βρισκετε την χρυση τομη!!!! 😉😉💘💘

Χαχαχ, σωστό κ αυτό😄😄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Πολύ ωραία σχέση πρέπει να έχετε❤️❤️ 
Εμένα κορίτσια ο δικός μου πρόεδρος όλα τα χρόνια στο σχολείο, με όλα τα κορίτσια να τον θέλουν…κ μέχρι τώρα το ίδιο αγαπητός όπου πάει..καταλαβαίνετε τι τράβηξα μετά..άσε που πάντα βγαίνει ο καλός γιατί τον συμπαθούν όλοι😆

Έχει χάσει κ τη μαμά του στα 13 οπότε κ από αυτό τράβηξα διάφορα που του είχαν μείνει…κ από το πόσο κλειστός ήταν..

Τώρα έχει ηρεμήσει ευτυχώς κ με σκέφτεται κι εμένα περισσότερο κ είναι πιο πολύ δίπλα μου οπότε δεν τσακωνόμαστε τόσο…δεν είναι τόσο εγωιστής όσο πριν βασικά..του βγαίνει ο ζυγός μάλλον μετά τα 30😬

Και εμένα πάντα βγαίνει ο καλος και εγώ η κακιά γιατί έχει το χάρισμα να τα λέει όλα τόσο χαριτωμένα και να τους ρίχνει όλους 🤣🤣 όταν τον γνώρισα στους γονεις μου η μαμα μου μου είπε «εσυ αυτόν θα τον παντρευτείς» και της έλεγα που ξερεις εσυ… έχουν αυτό το κάτι να τους κερδίζουν και ναι είναι λίγο κλειστεί μέχρι να τους μάθεις 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Φαντάσου στο ενδιάμεσο να μπει καμία καινούρια κοπέλα να γράψει τους προβληματισμούς της 😆 θα λέει σε λάθος συζήτηση μπήκα 😆😆

Χαχαχαχα 🤣🤣🤣🤣 αχ τι ωραία είναι σαν να είμαστε φιλες χρόνια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

26 Ιουλίου💞 Εσένα;; Τελικά τι ωροσκόπο έχει;😄

21 Αυγούστου δεν ξέρω ωροσκόπο πρέπει να μάθω την ώρα γέννησης 😂😂 εγώ είμαι ταύρος με ωροσκόπο σκορπιό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

να τη χαιρεσαι!!!!!!!!!!!! αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχα!!!!!!

αχ κοριτσια εμενα δε με πειραζει το ζωδιο!!!! αλλα ειναι ο πιο αρνητικος ανθρωπος που ξερω!!!! ολη μερα μιζερια και μαυριλα!!!!!

ΤΟΞΙΚΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ!!!!!!!!!!!

ΜΑΚΡΥΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ  🚴‍♂️🚴‍♂️🚴‍♂️

Εμένα είναι πολύ καλή το μόνο αρνητικό που έχει ΚΑΤ εμένα είναι ότι καποιες φορες θέλει να τα ξέρει όλα όχι γιατί είναι κουτσομπόλα αλλά για να βοηθήσει και εμένα αυτό με πνιγεί!! Είναι αισιόδοξη ομως πολύ όταν ο άντρας μου τα βλέπει όλα μαύρα δεν ξέρω παίρνει το μέρος μου πάντα και τον φέρνει στα ίσια του 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

21 Αυγούστου δεν ξέρω ωροσκόπο πρέπει να μάθω την ώρα γέννησης 😂😂 εγώ είμαι ταύρος με ωροσκόπο σκορπιό 

εγω ταυρινα με ωροσκοπο καρκινο....

ολη η τρελα μαζι! απο τη μια δυναμικη κι απο την αλλη τερμα ευαισθητη!! λιωνω σαν την καρδια ενος μαρουλιου!!!!! αχαχαχαχχαχαχα 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Εμένα είναι πολύ καλή το μόνο αρνητικό που έχει ΚΑΤ εμένα είναι ότι καποιες φορες θέλει να τα ξέρει όλα όχι γιατί είναι κουτσομπόλα αλλά για να βοηθήσει και εμένα αυτό με πνιγεί!! Είναι αισιόδοξη ομως πολύ όταν ο άντρας μου τα βλέπει όλα μαύρα δεν ξέρω παίρνει το μέρος μου πάντα και τον φέρνει στα ίσια του 

μπραβο κοριτσι μου!!! χαιρομαι για σενα!!! βασικο να μπορεις να συνεννοηθεις με την πεθερα σου!! οπως και να το κανεις ειναι οικογενεια σου!!! ❤️

μακαρι κι εμεις να ειχαμε τετοια σχεση αλλα ειμαι πολυ τυπικη μαζι της....

ενω ρε κοριτσιααα... εχει 2 θειες ο αντρας μου!!!! τις αγαπω!!! ειναι σαν οι καλες πεθερες μου!!! παντα χαμογελαστες, αισιοδοξες, με τον καλο λογο!!!! και πρεπει να κραταω τις ισορροπιες τωρα... καταλαβαινετε...

η πεθερα μου δεν ηθελε ουτε να μεινουμε μαζι... μετα ειχαμε "χωρισει" για 4 μηνες με πηρε τηλ να με κραξει...

σε ολα θελει να εχει αποψη και λογο... 

επειτα ηθελε να περιμενουμε κι αλλο για το παιδι.. (λες και τη ρωτησε κανεις...😒) μου λεει "ε 35 ειναι ο αντρας σου... μικρος θελει να κανει παιδι.. οχι στα 50...." τυπου αφηστε 2-3 χρονια ακομα....

αι σιχτιρ!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

μπραβο κοριτσι μου!!! χαιρομαι για σενα!!! βασικο να μπορεις να συνεννοηθεις με την πεθερα σου!! οπως και να το κανεις ειναι οικογενεια σου!!! ❤️

μακαρι κι εμεις να ειχαμε τετοια σχεση αλλα ειμαι πολυ τυπικη μαζι της....

ενω ρε κοριτσιααα... εχει 2 θειες ο αντρας μου!!!! τις αγαπω!!! ειναι σαν οι καλες πεθερες μου!!! παντα χαμογελαστες, αισιοδοξες, με τον καλο λογο!!!! και πρεπει να κραταω τις ισορροπιες τωρα... καταλαβαινετε...

η πεθερα μου δεν ηθελε ουτε να μεινουμε μαζι... μετα ειχαμε "χωρισει" για 4 μηνες με πηρε τηλ να με κραξει...

σε ολα θελει να εχει αποψη και λογο... 

επειτα ηθελε να περιμενουμε κι αλλο για το παιδι.. (λες και τη ρωτησε κανεις...😒) μου λεει "ε 35 ειναι ο αντρας σου... μικρος θελει να κανει παιδι.. οχι στα 50...." τυπου αφηστε 2-3 χρονια ακομα....

αι σιχτιρ!!!!!!!!!!!!!

Ωωωω θεέ μου.....! Εμένα δεν μπορώ να πω ότι επεμβαίνει (όχι ότι δεν θα την πει τη γνώμη της, αλλά ξέρει μέχρι που την παίρνει...) Το μεγαλύτερο κακό της είναι ότι δεν μπορείς να της εμπιστευτείς τίποτα ρε παιδιά! Όπως σας έλεγα με την εγκυμοσύνη θέλαμε λίγο να το κρατήσουμε μεταξύ μας, τελικά πριν πούμε οκ τώρα είμαστε άνετοι να το πούμε, μας έπαιρναν οι συγγενείς της για συγχαρητήρια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

μπραβο κοριτσι μου!!! χαιρομαι για σενα!!! βασικο να μπορεις να συνεννοηθεις με την πεθερα σου!! οπως και να το κανεις ειναι οικογενεια σου!!! ❤️

μακαρι κι εμεις να ειχαμε τετοια σχεση αλλα ειμαι πολυ τυπικη μαζι της....

ενω ρε κοριτσιααα... εχει 2 θειες ο αντρας μου!!!! τις αγαπω!!! ειναι σαν οι καλες πεθερες μου!!! παντα χαμογελαστες, αισιοδοξες, με τον καλο λογο!!!! και πρεπει να κραταω τις ισορροπιες τωρα... καταλαβαινετε...

η πεθερα μου δεν ηθελε ουτε να μεινουμε μαζι... μετα ειχαμε "χωρισει" για 4 μηνες με πηρε τηλ να με κραξει...

σε ολα θελει να εχει αποψη και λογο... 

επειτα ηθελε να περιμενουμε κι αλλο για το παιδι.. (λες και τη ρωτησε κανεις...😒) μου λεει "ε 35 ειναι ο αντρας σου... μικρος θελει να κανει παιδι.. οχι στα 50...." τυπου αφηστε 2-3 χρονια ακομα....

αι σιχτιρ!!!!!!!!!!!!!

Αα δε τη μπορώ!! Αλήθεια η πεθερά της έτσι της έκανε και είχε άχτι να τα βγάλει κάπου;; Μη δίνεις σημασία και το κυριότερο ο άντρας σου να είναι βράχος σε εσένα σε ότι λες και ότι κανεις εννοώ να μην δίνει δίκιο στη μαμα του!! 
 

εμενα με αγαπά πολύ αφού λέει ότι μαζί μου τα βρίσκει καλύτερα παρά με την κόρη της 😂😂😂 η αλήθεια είναι ότι έχουμε πολλά κοινά μεταξύ μας! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Ωωωω θεέ μου.....! Εμένα δεν μπορώ να πω ότι επεμβαίνει (όχι ότι δεν θα την πει τη γνώμη της, αλλά ξέρει μέχρι που την παίρνει...) Το μεγαλύτερο κακό της είναι ότι δεν μπορείς να της εμπιστευτείς τίποτα ρε παιδιά! Όπως σας έλεγα με την εγκυμοσύνη θέλαμε λίγο να το κρατήσουμε μεταξύ μας, τελικά πριν πούμε οκ τώρα είμαστε άνετοι να το πούμε, μας έπαιρναν οι συγγενείς της για συγχαρητήρια 

Αα εμένα εντελώς το αντίθετο είναι τάφος ούτε στον πεθερό μου δεν λέει κάποια πράγματα που της είπα φαντάσου!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Ωωωω θεέ μου.....! Εμένα δεν μπορώ να πω ότι επεμβαίνει (όχι ότι δεν θα την πει τη γνώμη της, αλλά ξέρει μέχρι που την παίρνει...) Το μεγαλύτερο κακό της είναι ότι δεν μπορείς να της εμπιστευτείς τίποτα ρε παιδιά! Όπως σας έλεγα με την εγκυμοσύνη θέλαμε λίγο να το κρατήσουμε μεταξύ μας, τελικά πριν πούμε οκ τώρα είμαστε άνετοι να το πούμε, μας έπαιρναν οι συγγενείς της για συγχαρητήρια 

ανθρωποι ειμαστε.. κι εσεις ειστε και γονεις.. εννοειται να πουν τη γνωμη τους αλλα οχι να επεμβαινουν σε τοσο ευαισθητα θεματα... και μαλιστα με τοσο αρνητικη σταση μονιμα......🤨

ωχ κι αυτο κακο που εχει η πεθερα σου!!! καταλαβαινω τη χαρα της αλλα ειπαμε.. πες το σ εναν ανθρωπο να το μοιραστεις αλλα οχι αυτο το πραγμα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Αα εμένα εντελώς το αντίθετο είναι τάφος ούτε στον πεθερό μου δεν λέει κάποια πράγματα που της είπα φαντάσου!! 

Είναι ότι καλύτερο να έχεις καλή σχέση με την πεθερά!! Αγαπάτε τον ίδιο άνθρωπο ρε παιδί μου, πρέπει να υπάρχει κατανόηση 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Αα δε τη μπορώ!! Αλήθεια η πεθερά της έτσι της έκανε και είχε άχτι να τα βγάλει κάπου;; Μη δίνεις σημασία και το κυριότερο ο άντρας σου να είναι βράχος σε εσένα σε ότι λες και ότι κανεις εννοώ να μην δίνει δίκιο στη μαμα του!! 
 

εμενα με αγαπά πολύ αφού λέει ότι μαζί μου τα βρίσκει καλύτερα παρά με την κόρη της 😂😂😂 η αλήθεια είναι ότι έχουμε πολλά κοινά μεταξύ μας! 

κοιτα ειναι στη μεση ο αντρας μου... στην αρχη του αφησα χωρο να παρει θεση αλλα δεν.... θα στεναχωρεθει η μαμακα τουυυυυυυ... με ολη αυτη τη μαυριλα και την καταθλιψαρα το παιζει "αχ στεναχωρεθηκα...".. προφανως αυτος πειθεται... εγω δε χαμπαριαζω......🤨🤨

οποτε του ειπα αφου δε μιλας εσυ θα το κανω εγω..... και παιρνω θεση οπου με αφορα και οπου αξιζει να ασχοληθω.... αλλιως μπαινακης βγαινακης....😉🙃

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Antonia2 είπε:

ανθρωποι ειμαστε.. κι εσεις ειστε και γονεις.. εννοειται να πουν τη γνωμη τους αλλα οχι να επεμβαινουν σε τοσο ευαισθητα θεματα... και μαλιστα με τοσο αρνητικη σταση μονιμα......🤨

ωχ κι αυτο κακο που εχει η πεθερα σου!!! καταλαβαινω τη χαρα της αλλα ειπαμε.. πες το σ εναν ανθρωπο να το μοιραστεις αλλα οχι αυτο το πραγμα.....

Μπα δεν είναι μόνο από τη χαρά της... Το έχει γενικά αυτό το πράγμα, τα έφτιαξε ο κουνιάδος μου με μια κοπέλα έπρεπε να βγει βούκινο! Κ εδώ είμαστε κλειστή κοινωνία δεν είναι απλά τα πράγματα... τον χώρισε η κοπέλα γιατί εκτέθηκε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Froufro είπε:

Είναι ότι καλύτερο να έχεις καλή σχέση με την πεθερά!! Αγαπάτε τον ίδιο άνθρωπο ρε παιδί μου, πρέπει να υπάρχει κατανόηση 

Εχεις απόλυτο δίκιο!!! Είναι σαν μαμα σου βρε παιδί μου είναι και αυτή οικογένεια σου γιατι να υπάρχει κόντρα;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Raf123 είπε:

Εχεις απόλυτο δίκιο!!! Είναι σαν μαμα σου βρε παιδί μου είναι και αυτή οικογένεια σου γιατι να υπάρχει κόντρα;; 

Έτσι ακριβώς! Έχω κ δύο αγόρια κ λέω όχι ρε εγώ δεν θα είμαι έτσι... Θα μάθουν να βάζουν σε προτεραιότητα την προσωπική τους ευτυχία με τον άνθρωπο που διάλεξαν 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Μπα δεν είναι μόνο από τη χαρά της... Το έχει γενικά αυτό το πράγμα, τα έφτιαξε ο κουνιάδος μου με μια κοπέλα έπρεπε να βγει βούκινο! Κ εδώ είμαστε κλειστή κοινωνία δεν είναι απλά τα πράγματα... τον χώρισε η κοπέλα γιατί εκτέθηκε

τι λες ρε συ;;; ντροπης πραγματα....

ειπαμε οχι κι ετσι... μα να κουτσομπολευει το γιο της;;; 😮

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...