Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Οκτώβρης κυλά και όλο ρούχα φορά 💃 μακρυά και χοντρά ... να καλύψει τις κοιλίτσες που θα μεγαλώσουν με καραμελιτσες 🤰🤰🤰


Mimi26

Recommended Posts

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα!!! Διάβασα πεταχτά κάποια μνμτα σας σήμερα αλλά έτρεχα από τα ξημερώματα..... έκανα Β επιπέδου κ όλα πάνε τέλεια!!! Είμαι πολύ χαρούμενη που είδα ξανά το κοριτσάκι μου κ θέλω πολύ να μεταδώσω αυτή τη χαρά σε αυτήν την ομάδα!!!! Τα συναισθήματα μου είναι πολλά κ γι'αυτό θέλω να σας μεταδώσω άπειρη μπεμπεδόσκονη κ ατέλειωτη μωρουδίλα όπως λέει κ η @Antonia2 ❤❤❤

Γιουπηηηηη 👶👶👶👶👶🤪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Hopemumtobe είπε:

Συγκινηθηκα με τα νεα σου κοριτσι μου! Πολυ χαιρομαι που ολα πανε τελεια!!Σου αξιζει παρα πολυ πραγματικα μονο το καλυτερο❤️❤️❤️

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ κοπέλα μου!!!! Πραγματικά το εύχομαι μέσα από την καρδιά μου (κ το πιστεύω ότι θα γίνει) να το ζήσετε σύντομα όλες εδώ γιατί όλες αξίζουμε αυτή την ευτυχία!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα!!! Διάβασα πεταχτά κάποια μνμτα σας σήμερα αλλά έτρεχα από τα ξημερώματα..... έκανα Β επιπέδου κ όλα πάνε τέλεια!!! Είμαι πολύ χαρούμενη που είδα ξανά το κοριτσάκι μου κ θέλω πολύ να μεταδώσω αυτή τη χαρά σε αυτήν την ομάδα!!!! Τα συναισθήματα μου είναι πολλά κ γι'αυτό θέλω να σας μεταδώσω άπειρη μπεμπεδόσκονη κ ατέλειωτη μωρουδίλα όπως λέει κ η @Antonia2 ❤❤❤

Κοριτσι μου γλυκο δε φανταζεσαι ποσο χαιρομαι με τα νεα σου!!!!! 😁😁😁😁 Να εισαι γερη κι εσυ και η μπουμπουκα σου!!! 👣🌺🌺 

Ευχαριστουμε για τη θετικη σου ενεργεια και την αγαπη σου!!!!!!💘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Σε ολες εύχομαι αυτό να είμαστε ερωτευμένοι με τους συζύγους μας αυτό έχει σημασία!! Είτε με παιδί είτε χωρις!! Βλέπαμε κάτι γιαγιάδες και παππούδες κρατούσαν χεράκι στο δρόμο και λεω στον άντρα μου έτσι θέλω να είμαστε ερωτευμένοι ως τα γεράματα…!! ❤️❤️ Καταλαβαίνω ότι τα παιδιά έρχονται να μας γεμίσουν αλλά τα παιδιά μας δεν είναι κτήμα μας ο άντρας μας ομως θα είναι εκεί μαζί μας για πάντα γι αυτό σας ευχομαξ να είστε ολες αγαπημένοι και πάντα ερωτευμένοι οπως την πρώτη ημέρα που είδατε ο ενας τον άλλον ❤️❤️
 

αντε μακάρι να μας έρθει το σποράκι!!!  

Με συγκίνησες πανάθεμά σε😢😢❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Hopemumtobe είπε:

Σημερα καναμε επαναληψη στο σπερμοδιαγραμμα και αυτο με κανει πολυ χαρουμενη!! Μαλλον θα βγουν αποτελεσματα την Παρασκευη- αν οχι Δευτερα!  Εννοειται παρολο που η λογικη λεει οτι οι πιθανοτητες ειναι μικρες,  μια μικρη ελπιδα μεσα μου λεει οτι το προηγουμενο ηταν  λαθος😆  (το λεει και το ονομα μου, 'hope is the only thing stronger than fear''.  Ενω την εχω τη λογικη μου, το συναισθημα μου παντα κερδιζειι😀❤️❤️

Αχχ κορίτσι μου δε ξέρω αν μου μετέδωσες θετική ενέργεια, αλλά κι εγώ πιστεύω ότι θα έχετε καλύτερα αποτελέσματα από την προηγούμενη φορά!! Να μας γράψεις να μας πεις!! Ανυπομονώ κι εγώ!! Καλή επιτυχία😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Princess28 είπε:

Αχχ κορίτσι μου δε ξέρω αν μου μετέδωσες θετική ενέργεια, αλλά κι εγώ πιστεύω ότι θα έχετε καλύτερα αποτελέσματα από την προηγούμενη φορά!! Να μας γράψεις να μας πεις!! Ανυπομονώ κι εγώ!! Καλή επιτυχία😍

Σεευχαριστώ πάρα πολύ κοριτσι μου, εισαι μια γλυκια πριγκιπισσα❤️ που λεει και το ονομα σου🥰 

Να σου πω και ενα πολυ αστειο? Παω να φαω ξηρους καρπους το απογευμα και δεν εβρισκα πουθενα τα καρυδια και του εστειλα μηνυμα. Τα χε φαει ολα! αχαχαχχαα Του ειπα οτι βοηθανε τα καρυδια στη γονιμοτητα και εφαγε μια ολοκληρη σακουλα χθες πριν τη εξεταση🤣🤣🤣  (Ακομα και οι δυσαρεστες καταστασεις εχουν και μια αστεια πλευρα!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Hopemumtobe είπε:

Σημερα καναμε επαναληψη στο σπερμοδιαγραμμα και αυτο με κανει πολυ χαρουμενη!! Μαλλον θα βγουν αποτελεσματα την Παρασκευη- αν οχι Δευτερα!  Εννοειται παρολο που η λογικη λεει οτι οι πιθανοτητες ειναι μικρες,  μια μικρη ελπιδα μεσα μου λεει οτι το προηγουμενο ηταν  λαθος😆  (το λεει και το ονομα μου, 'hope is the only thing stronger than fear''.  Ενω την εχω τη λογικη μου, το συναισθημα μου παντα κερδιζειι😀❤️❤️

Θετικο μου κοριτσι τωρα ειδα το μνμ σου.. γτ δουλευω ταυτοχρονα στο λαπτοπ και χανω καποια μνματα..

Ευχομαι μεσα απ την καρδια μου να εκαναν λαθος στο πρωτο σπερμογιαγγραμμα και την Παρασκευη να κανουμε παρτυ με τα νεα αποτελεσματα!!!

Εισαι το κοριτσι της αισιοδοξιας, γι αυτο η ζωη θα σου φερει το μωρακι που τοσο θες!!!!🌺🙏❤️👣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Σεευχαριστώ πάρα πολύ κοριτσι μου, εισαι μια γλυκια πριγκιπισσα❤️ που λεει και το ονομα σου🥰 

Να σου πω και ενα πολυ αστειο? Παω να φαω ξηρους καρπους το απογευμα και δεν εβρισκα πουθενα τα καρυδια και του εστειλα μηνυμα. Τα χε φαει ολα! αχαχαχχαα Του ειπα οτι βοηθανε τα καρυδια στη γονιμοτητα και εφαγε μια ολοκληρη σακουλα χθες πριν τη εξεταση🤣🤣🤣  (Ακομα και οι δυσαρεστες καταστασεις εχουν και μια αστεια πλευρα!)

κλαιωωωωωωωω!!!!!!!😆😆😆😆😆

το στομαχι του θα τον πιασει.... μπορει να τη βγαλει και στην τουαλετα με τοσο καρυδι!!!🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Antonia2 είπε:

Θετικο μου κοριτσι τωρα ειδα το μνμ σου.. γτ δουλευω ταυτοχρονα στο λαπτοπ και χανω καποια μνματα..

Ευχομαι μεσα απ την καρδια μου να εκαναν λαθος στο πρωτο σπερμογιαγγραμμα και την Παρασκευη να κανουμε παρτυ με τα νεα αποτελεσματα!!!

Εισαι το κοριτσι της αισιοδοξιας, γι αυτο η ζωη θα σου φερει το μωρακι που τοσο θες!!!!🌺🙏❤️👣

Κι εγω δουλευω ταυτοχρονα στο λαπτοπ- ασε multitasking χαχα Σε ευχαριστω παρα πολυ μεσα απτην καρδια μου Τονια μου, εισαι παντα γλυκυτατη και με ενα καλο λογο στο στομα❤️❤️❤️🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Antonia2 είπε:

κλαιωωωωωωωω!!!!!!!😆😆😆😆😆

το στομαχι του θα τον πιασει.... μπορει να τη βγαλει και στην τουαλετα με τοσο καρυδι!!!🤣🤣

αχαχαχαχχαχαχαχααχ Ασ τον πιασει τι να πω κι εγω ααχαχαα αν ειναι για καλο😆😆😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Froufro είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα!!! Διάβασα πεταχτά κάποια μνμτα σας σήμερα αλλά έτρεχα από τα ξημερώματα..... έκανα Β επιπέδου κ όλα πάνε τέλεια!!! Είμαι πολύ χαρούμενη που είδα ξανά το κοριτσάκι μου κ θέλω πολύ να μεταδώσω αυτή τη χαρά σε αυτήν την ομάδα!!!! Τα συναισθήματα μου είναι πολλά κ γι'αυτό θέλω να σας μεταδώσω άπειρη μπεμπεδόσκονη κ ατέλειωτη μωρουδίλα όπως λέει κ η @Antonia2 ❤❤❤

Συγχαρητήρια όλα πάνε τέλεια ❤️❤️ Γερό και δυνατό μωράκι να έρθει σύντομα!! Σε ευχαριστούμε για την μπεμπεδοσκονη θα έρθει σε ολες μας σύντομα 🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μόλις ακύρωσα την σαλπιγγογραφια για εντελώς οικονομικούς λόγους... Ο άντρας μου την περασμένη εβδομάδα πήρε τα υπόλοιπα που του χρωσταγανε από τον μισθό του Ιουλίου και περιμένουμε ποτέ θα αξιωθουν να του πληρώσουν Αυγούστο-Σεπτεμβριο... Έδωσα και κάποια λεφτά στην αδελφή μου γιατί αυτή δεν δουλεύει και ο άντρας της δουλεύει μαζί με τον άντρα μου όποτε κι αυτός απληρωτος είναι και έχουν και ένα παιδάκι 3 χρόνων και καταλαβαίνετε οτι δεν μπορώ να το αφήσω στο έλεος του... Εντωμεταξύ πρέπει να βάλω και πετρέλαιο αυτό το μηνα

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μόλις ακύρωσα την σαλπιγγογραφια για εντελώς οικονομικούς λόγους... Ο άντρας μου την περασμένη εβδομάδα πήρε τα υπόλοιπα που του χρωσταγανε από τον μισθό του Ιουλίου και περιμένουμε ποτέ θα αξιωθουν να του πληρώσουν Αυγούστο-Σεπτεμβριο... Έδωσα και κάποια λεφτά στην αδελφή μου γιατί αυτή δεν δουλεύει και ο άντρας της δουλεύει μαζί με τον άντρα μου όποτε κι αυτός απληρωτος είναι και έχουν και ένα παιδάκι 3 χρόνων και καταλαβαίνετε οτι δεν μπορώ να το αφήσω στο έλεος του... Εντωμεταξύ πρέπει να βάλω και πετρέλαιο αυτό το μηνα

 

Κρίμα κορίτσι μου για την γενική κατάσταση, δεν πειράζει όμως τον επόμενο μήνα θα τα καταφέρετε καλύτερα, τι κόστος έχει η σαλπογγογρφια αν επιτρέπετε? Εγω όταν την έκανα εδωσα 200 ευρώ.. μη πέφτεις και να ξέρεις πως ολα για κάποιο λόγο γίνονται, ισως τον επόμενο μήνα να μην χρειαστεί η εξέταση 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Hopemumtobe είπε:

Σημερα καναμε επαναληψη στο σπερμοδιαγραμμα και αυτο με κανει πολυ χαρουμενη!! Μαλλον θα βγουν αποτελεσματα την Παρασκευη- αν οχι Δευτερα!  Εννοειται παρολο που η λογικη λεει οτι οι πιθανοτητες ειναι μικρες,  μια μικρη ελπιδα μεσα μου λεει οτι το προηγουμενο ηταν  λαθος😆  (το λεει και το ονομα μου, 'hope is the only thing stronger than fear''.  Ενω την εχω τη λογικη μου, το συναισθημα μου παντα κερδιζειι😀❤️❤️

Μπράβο κορίτσι μου, έτσι αισιόδοξες πρέπει να ειμαστε να μου κάνεις μαθήματα 😂😂😂 είμαι σίγουρη πως θα είναι καλύτερα τα αποτελέσματα.. κάθε βηματάκι και πιο κοντά στο στόχο μας.. Εγώ περιμένω πως και πως να παει 1 Νοεμβρίου, μετράω μέρες κορίτσια σαν να είμαι φαντάρος!! 

Πολυ σωστός ο αντρας σου με τα καρύδια, αυτο δείχνει οτι έχει  θέληση 😉😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μόλις ακύρωσα την σαλπιγγογραφια για εντελώς οικονομικούς λόγους... Ο άντρας μου την περασμένη εβδομάδα πήρε τα υπόλοιπα που του χρωσταγανε από τον μισθό του Ιουλίου και περιμένουμε ποτέ θα αξιωθουν να του πληρώσουν Αυγούστο-Σεπτεμβριο... Έδωσα και κάποια λεφτά στην αδελφή μου γιατί αυτή δεν δουλεύει και ο άντρας της δουλεύει μαζί με τον άντρα μου όποτε κι αυτός απληρωτος είναι και έχουν και ένα παιδάκι 3 χρόνων και καταλαβαίνετε οτι δεν μπορώ να το αφήσω στο έλεος του... Εντωμεταξύ πρέπει να βάλω και πετρέλαιο αυτό το μηνα

 

Κοριτσι μου ειναι πραγματικα πανακριβες αυτες οι εξετασεις. Εμενα πηγε σμρ ο αντρας μου για το Real Time PCR test του σπερματος κι εδωσε 70€. κι άλλα 90€ μας ειπαν στο Λυμπεροπουλο για το απλο σπερμοδιαγραμμα... Νομιζω για τη σαλπιγγογραφια ειναι 135€ και μαλιστα η γυναικολογος το ειπε με μια ευκολια.. τυπου δεν ειναι ακριβη εξεταση.. ε ναι γλυκουλα, εσυ μου πηρες 100€ για μιση ωρα, εμας μας ρωτας πως τα βγαζουμε περα;;

Τεσπα... σκεφτεται ο αντρας σου να αλλαξει δουλεια;; ειναι μεγαλη ανασφαλεια αυτα τα εναντι μισθου..

Την σαλπιγγογραφια στην προτεινε ο γυναικολογος ή θες να την κανεις προληπτικα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Μπράβο κορίτσι μου, έτσι αισιόδοξες πρέπει να ειμαστε να μου κάνεις μαθήματα 😂😂😂 είμαι σίγουρη πως θα είναι καλύτερα τα αποτελέσματα.. κάθε βηματάκι και πιο κοντά στο στόχο μας.. Εγώ περιμένω πως και πως να παει 1 Νοεμβρίου, μετράω μέρες κορίτσια σαν να είμαι φαντάρος!! 

Πολυ σωστός ο αντρας σου με τα καρύδια, αυτο δείχνει οτι έχει  θέληση 😉😉

😆😆😆😆 γελαω πολυ οπως τα λες κι αυτες οι ατιμες οι αντιδρασεις ειναι με το σταγονομετρο!!!! βαζω 1 ανα ωρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

😆😆😆😆 γελαω πολυ οπως τα λες κι αυτες οι ατιμες οι αντιδρασεις ειναι με το σταγονομετρο!!!! βαζω 1 ανα ωρα!!!

Χαχαχα τι να κάνω, πραγματικά το μυαλό μου δεν συγκεντρώνετε πουθενά αλλού, ενα πράγμα παιδί θέλω τώρα το θελω! 

Κορίτσια να σας ρωτήσω κατι? Στους γονείς το έχετε πεί? Τουλάχιστον στις μαμαδες σας? Εγώ όχι και το σκέφτομαι,  εκει που παίρνω φορά να μιλήσω,  λέω αντε καλέ άλλη φορά..  Δεν φοβάμαι αντίδραση, αλλα ξέρω ότι θα στεναχωρεθει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Χαχαχα τι να κάνω, πραγματικά το μυαλό μου δεν συγκεντρώνετε πουθενά αλλού, ενα πράγμα παιδί θέλω τώρα το θελω! 

Κορίτσια να σας ρωτήσω κατι? Στους γονείς το έχετε πεί? Τουλάχιστον στις μαμαδες σας? Εγώ όχι και το σκέφτομαι,  εκει που παίρνω φορά να μιλήσω,  λέω αντε καλέ άλλη φορά..  Δεν φοβάμαι αντίδραση, αλλα ξέρω ότι θα στεναχωρεθει

Δυστυχως εγω το εχω πει... πιστευα βλεπεις οτι θα ερθει πολυ ευκολα και ημουν τοσο ενθουσιασμενη που επιτελους βαλαμε μπροστα για παιδι, που δεν το σκεφτηκα και πολυ.. (βλακεια μου που το εκανα.. αλλα τωρα το καταλαβαινω οτι ηταν λαθος...)

ασε που το περιμεναν κι εκεινοι πως και πως.. εχω εναν ανιψιο βλεπεις απο τον αδερφο μου (4 ετών) και τον τελευταιο καιρο το ελεγαν συνεχεια να βαλουμε κι εμεις μπροστα για παιδι.. οσο να πεις εχουν προβληματιστει που δεν εχουμε καταφερει τη συλληψη...😔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Δυστυχως εγω το εχω πει... πιστευα βλεπεις οτι θα ερθει πολυ ευκολα και ημουν τοσο ενθουσιασμενη που επιτελους βαλαμε μπροστα για παιδι, που δεν το σκεφτηκα και πολυ.. (βλακεια μου που το εκανα.. αλλα τωρα το καταλαβαινω οτι ηταν λαθος...)

ασε που το περιμεναν κι εκεινοι πως και πως.. εχω εναν ανιψιο βλεπεις απο τον αδερφο μου (4 ετών) και τον τελευταιο καιρο το ελεγαν συνεχεια να βαλουμε κι εμεις μπροστα για παιδι.. οσο να πεις εχουν προβληματιστει που δεν εχουμε καταφερει τη συλληψη...😔

Αν θες την άποψη μου κορίτσι μου Καλά έκανες κσι το είπες, δεν πειράζει ισα ισα καλο είναι να γνωρίζουν οι γονείς, στεναχωριουντε βέβαια, αλλα ξερουν!

Εγώ μοοολις το είπα στη μαμά μου , μόλις σας το έγραψα πήρα μια βαθειά ανάσα καο το είπα,  την είπα για εξωσωματική, βασικά μόνη της με ρώτησε αν το σκεφτόμαστε,με συμβούλεψε μωρε η γλυκουλα μου και ήσυχασα και εγώ λίγο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας παιδιά θέλω να σας ρωτήσω κάτι αν ξέρει κάποιος να με βοηθήσει .έχω κάνει σαλπυγγογραφια και μετά από 3 μέρες έχω έμα στο σκούπισμα και είμαι στην 15 μέρα του κύκλου μου έχω αδιαθετισει κανωνικα .και προσπαθώ να κανο παιδί λέτε να είμαι έγγυος?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Κρίμα κορίτσι μου για την γενική κατάσταση, δεν πειράζει όμως τον επόμενο μήνα θα τα καταφέρετε καλύτερα, τι κόστος έχει η σαλπογγογρφια αν επιτρέπετε? Εγω όταν την έκανα εδωσα 200 ευρώ.. μη πέφτεις και να ξέρεις πως ολα για κάποιο λόγο γίνονται, ισως τον επόμενο μήνα να μην χρειαστεί η εξέταση 😉

Δεν είναι μεγάλο το ποσό την βρήκα μέσω doctoranytime και τη βρήκα 60 ευρώ μόνο αλλά μια το ένα μια το άλλο μπήκα στο λογαριασμό μου και είδα ότι δεν έχουν μείνει και πολλά και δεν ξέρω πότε θα πληρωθούν... Μακάρι να τους τα δώσουν σύντομα και θα τα κρατήσω στην άκρη για τον άλλο μήνα και μακάρι να μην χρειαστούν 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Δεν είναι μεγάλο το ποσό την βρήκα μέσω doctoranytime και τη βρήκα 60 ευρώ μόνο αλλά μια το ένα μια το άλλο μπήκα στο λογαριασμό μου και είδα ότι δεν έχουν μείνει και πολλά και δεν ξέρω πότε θα πληρωθούν... Μακάρι να τους τα δώσουν σύντομα και θα τα κρατήσω στην άκρη για τον άλλο μήνα και μακάρι να μην χρειαστούν 

Μου κάνει τρομερή εντύπωση που την βρήκες τόσο οικονομικά, ε ρε τούς κλεφτες, με έκλεψαν 😂😂 δεν πειράζει κορίτσι μου,  μην στεναχωριέσαι και εύχομαι να μην την χρειαστείς!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μόλις ακύρωσα την σαλπιγγογραφια για εντελώς οικονομικούς λόγους... Ο άντρας μου την περασμένη εβδομάδα πήρε τα υπόλοιπα που του χρωσταγανε από τον μισθό του Ιουλίου και περιμένουμε ποτέ θα αξιωθουν να του πληρώσουν Αυγούστο-Σεπτεμβριο... Έδωσα και κάποια λεφτά στην αδελφή μου γιατί αυτή δεν δουλεύει και ο άντρας της δουλεύει μαζί με τον άντρα μου όποτε κι αυτός απληρωτος είναι και έχουν και ένα παιδάκι 3 χρόνων και καταλαβαίνετε οτι δεν μπορώ να το αφήσω στο έλεος του... Εντωμεταξύ πρέπει να βάλω και πετρέλαιο αυτό το μηνα

 

Πολυ λυπαμαι κοριτσι μου.. Μεσα στις δυσκολιες που περναμε ειναι και τα εξοδα πραγματικα παρα πολλα για ολες αυτες τις εξετασεισ.... Ευχομαι να βρεις μια λυση η αν οχι μακαρι να ερθει η εγκυμσυνη και να μη χρειαστει καν να την κανεις🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Χαχαχα τι να κάνω, πραγματικά το μυαλό μου δεν συγκεντρώνετε πουθενά αλλού, ενα πράγμα παιδί θέλω τώρα το θελω! 

Κορίτσια να σας ρωτήσω κατι? Στους γονείς το έχετε πεί? Τουλάχιστον στις μαμαδες σας? Εγώ όχι και το σκέφτομαι,  εκει που παίρνω φορά να μιλήσω,  λέω αντε καλέ άλλη φορά..  Δεν φοβάμαι αντίδραση, αλλα ξέρω ότι θα στεναχωρεθει

Εγω το ειπα επισης μονο στη μαμα μου και της ειπα και το τελευταιο αποτελεσμα του συντροφου. Καταστενοχωρεθηκε εννοειται αλλα πολυ μεγαλο φορτιο για να μην μπορεις να το μοιραστεις με κανεναν....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μόλις ακύρωσα την σαλπιγγογραφια για εντελώς οικονομικούς λόγους... Ο άντρας μου την περασμένη εβδομάδα πήρε τα υπόλοιπα που του χρωσταγανε από τον μισθό του Ιουλίου και περιμένουμε ποτέ θα αξιωθουν να του πληρώσουν Αυγούστο-Σεπτεμβριο... Έδωσα και κάποια λεφτά στην αδελφή μου γιατί αυτή δεν δουλεύει και ο άντρας της δουλεύει μαζί με τον άντρα μου όποτε κι αυτός απληρωτος είναι και έχουν και ένα παιδάκι 3 χρόνων και καταλαβαίνετε οτι δεν μπορώ να το αφήσω στο έλεος του... Εντωμεταξύ πρέπει να βάλω και πετρέλαιο αυτό το μηνα

 

Είναι οντως ακριβές αυτες οι εξετάσεις και απορώ με το κρατος που από την μια λέει έχουμε υπογονιμότητα αλλά δεν κάνει κάτι γι αυτό…έπρεπε ολες αυτες οι εξετάσεις που είναι ρουτίνας να της καλύπτει με κάποιον τρόπο ή να καλύπτει τα μισά λεφτά!! 
 

Λυπαμαι πολύ κορίτσι μου ομως εχεις μεγάλη καρδιά που βοήθησες την αδερφούλα σου αυτό ο Θεός θα στο επιτρέψει πίσω!! Εύχομαι να πληρωθεί ο άντρας σου σύντομα και μακάρι να μην χρειαστεί καν η εξέταση και να έρθει το σποράκι σας!!! Μη στεναχωριέσαι θα πω αυτό το γραφικό κάθε εμπόδιο για καλό που ομως το πιστεύω παρά πολύ γιατί όποτε μου τύγχαναν χίλιες αναποδιές στο τελος της ημέρας κατάλαβα ότι έτσι έπρεπε να γίνει και οτι καλά έκαναν και μου ήρθαν αυτες οι αναποδιές!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...