Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εγκυμοσύνη και κιλα


Recommended Posts

Καλημερα είναι η τρίτη μου εγκυμοσύνη στις δυο προηγουμενες στον μεγάλο μου γιο είχα παρει 20 σχεδόν κιλά είχα πολυ μικρή κοιλιά είμαι και  177 στον δευτερο έτρωγα βλακείες πηρα παραααα πολλα πανω απο 35 αλλά και παλι τα έχασα τώρα πετάχτηκε η κοιλιά μου αμέσως είμαι σαν 6 μηνών και είμαι στον 3 έχω παρει ήδη 5 κιλά και δν τρώω πχ πρωι δημητριακά με γάλα μεσημέρι βραστό κοτόπουλο με ρυζι και βράδυ σαλάτα και ένα γιαουρτι η μια Μουσταλευρια μικρή φοβάμαι μην παρω πολλα κιλά οχι για την ομορφιά αλλά μην ανεβάσω πιεση έχω θυροειδή και παιρνω χάπι και μου κάνει παρακρατησεις γλυκά ψωμια σαλτσες τηγανιτά δν τρώω δν ξέρω θα συνεχίσω έτσι και ελπίζω να σταματήσει αυτή η γρήγορη ανοδική πορεια της ζυγαριάς 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η popi2 είπε:

Καλημερα είναι η τρίτη μου εγκυμοσύνη στις δυο προηγουμενες στον μεγάλο μου γιο είχα παρει 20 σχεδόν κιλά είχα πολυ μικρή κοιλιά είμαι και  177 στον δευτερο έτρωγα βλακείες πηρα παραααα πολλα πανω απο 35 αλλά και παλι τα έχασα τώρα πετάχτηκε η κοιλιά μου αμέσως είμαι σαν 6 μηνών και είμαι στον 3 έχω παρει ήδη 5 κιλά και δν τρώω πχ πρωι δημητριακά με γάλα μεσημέρι βραστό κοτόπουλο με ρυζι και βράδυ σαλάτα και ένα γιαουρτι η μια Μουσταλευρια μικρή φοβάμαι μην παρω πολλα κιλά οχι για την ομορφιά αλλά μην ανεβάσω πιεση έχω θυροειδή και παιρνω χάπι και μου κάνει παρακρατησεις γλυκά ψωμια σαλτσες τηγανιτά δν τρώω δν ξέρω θα συνεχίσω έτσι και ελπίζω να σταματήσει αυτή η γρήγορη ανοδική πορεια της ζυγαριάς 

ΑΓΑΠΗ μου γλυκεια γιατι αφησες τον εαυτο σου!ακου!εχω κ εγω υποθυροειδισμο κ ειναι δυσκολο να χασουμε κιλα! ομως με εναν ή μια σωστη διατροφολογο μπορεις να χασεις κιλα!απο εμπειρια στο αναφερω,αν θες βοηθεια εχω μια σωστη διατροφολογο,με την οποια το 2014 εχασα 14 κιλα κ τωρα  2021 μεσα σε 2 μηνες εχω χασει κιλα κ το πιο σπουδαιο λιπος κ ογκο!φαντασου οτι αυτο το διαστημα παιρνω κ φαρμακα για να μεινω εγκυος,παρολα αυτα χανω κ η ψυχολογια μου ανεβαινει.!!μηλα με διατροφολογο κ δεν θα το μετανιώσεις,ειναι θεμα υγειας μην το αφηνεις !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...