Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γουρικος μήνας


Recommended Posts

καλησπέρα κορίτσια πιστέυω ότι ο Ιανουάριος καθώσ και μέχρι τώρα ο Φεβρουάριος δεν ήταν καθόλου γούρικοι μήνες για εγκυμοσύνη. Καμία δεν άκουσα να έμεινε έγκυος έχετε αντίθετη άποψη??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ δεν πιστευω καθόλου στα γούρια...;) Βέβαια δεν ξέρω αν κάποια κοπέλα έμεινε έγκυος,αλλα για όσες έκανε πάλι την εμφάνιση του ο ...κόκκινος τυφώνας,δεν πειράζει τον επόμενο μήνα,να μαστε καλά!!:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Annie_2 έγραψε:

,αλλα για όσες έκανε πάλι την εμφάνιση του ο ...κόκκινος τυφώνας,δεν πειράζει τον επόμενο μήνα,να μαστε καλά!!:P

Κοκκινος τυφωνας:lol: :lol: :lol: :lol:

Πού πας και τα βρισκεις:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΩΣ ΒΓΗΚΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ ΠΑΛΙ?:S :S :S :S :S

Η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΕΠΟΧΗ 'Η ΤΟ 'ΓΟΥΡΙ"..

ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΟΡΓΑΝΙΚΑ.

ΘΑ ΣΚΙΣΩ ΤΑ ΠΤΥΧΙΑ ΜΟΥ..:woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ!κοριτσια γιατι αγχονωμαστε τοσο πολυ.σε καταλαβαινω κ εγω τα ιδια κανω,ψαχνω να ριξω καπου το φταιξιμο μηπως κ νοιωσω λιγο καλυτερα.ας ελπισουμε οτι αυτος ο μηνας θα ειναι τυχερος για καποια απο ολες μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Den pistevw sta gouria

eimai omws sigouri oooooooti:

ekatontades gynaikes ana ton kosmo

synellavan ton Ianouario.......!!!!!!!!

Gia onona!

To oti den tis gnwrizoume den simainei

pws exei provlima steirotitas to 2009!!!!!!!!!

As min eimaste prooliptikes...

Tha voithisei poly tin psychologia mas!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μέχρι ν'αντιληφθώ ποιος είναι ο κόκκινος τυφώνας πέρασε μισό λεπτό!:blink: :woohoo: :blink:

Σίγουρα πάντως ο Μάρτης θα είναι πιο γούρικος, μόνο η αλλαγή της φύσης θα φέρει άλλον αέρα και άλλη αισιοδοξία!:cheer: Μην πτοείστε, το τέλος του Χειμώνα φτάνει... :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν και εξω απο τον χορο πολλα τραγουδια λες-λενε - εγω θεωρω εν μερη οτι καθε γυναικα εχει τον μηνα της ή την περιοδο την γονιμη της...

Δεν ειναι τυχαιο οτι η μανα μου εμενε παντα εγκυος Απριλιο κι εχω ακουσει τουλαχιστον αλλες 4-5 περιπτωσεις που ολα τους τα παιδια τα πιανανε την ιδια εποχη...

Τωρα ανοιξη,καλοκαιρι,φθινοπωρο ή χειιμωνας δεν εχει σημασια...

Σημασια εχει να εχεις "ορεξουλες" και "καψες"...για τον αντρα σου...

αν με καταλαβαινετε....:cheer: :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννιώ έγραψε:

Δεν ειναι τυχαιο οτι η μανα μου εμενε παντα εγκυος Απριλιο κι εχω ακουσει τουλαχιστον αλλες 4-5 περιπτωσεις που ολα τους τα παιδια τα πιανανε την ιδια εποχη...

Μπορει να ειναι τυχαιο μπορει και οχι...

Εμενα η κουμπαρα μου εκανε παντα προσπαθειες μετα το Πασχα και εμενα αμεσως εγκυος... μπορει αν εκανε μετα τα Χριστουγεννα να εμενε και τοτε...

Εμενα ας πουμε με βολεψε που εμεινα εγκυος Σεπτεμβρη και θα το επιδιωξω ξανα... αν ειμαι τυχαιρη καλως...

Απλα θελω να πω πως μερικοι το προγραμματιζουν και τους καθεται...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΘΕ ΜΗΝΑΣ ΕΙΝΑΙ ΓΟΥΡΙΚΟΣ ΓΙΑ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΕΜΕΙΝΑΝ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΓΚΑΝΤΕΜΗΣ ΓΙΑ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΔΕΧΘΗΚΑΝ ΤΗΝ ΕΠΙΘΕΣΗ ΤΟΥ ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΤΥΦΩΝΑ :laugh: :laugh:

(ΤΕΛΕΙΟΣ ΑΥΤΟΣ Ο ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΜΟΣ,ΠΟΛΥ ΓΕΛΑΣΑ:woohoo: :woohoo: )

ΠΟΥ ΞΕΡΕΤΕ ΜΠΟΡΕΙ Ο ΙΔΙΟΣ ΜΗΝΑΣ ΠΟΥ ΦΕΤΟΣ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΓΟΥΡΙΚΟΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΧΡΟΝΙΑ,ΑΝ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΤΥΧΕΡΟΣ ΜΑΣ ΜΗΝΑΣ:)

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΞΕΡΕΤΕ ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ;) ;)

ΧΩΡΙΣ ΑΓΧΟΣ ΚΑΙ ΜΕ ΠΟΛΥ ΑΓΑΠΗ ΜΕΣΑ ΜΑΣ

ΟΛΟΙ ΟΙ ΜΗΝΕΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΙΝΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ:)

ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:cheer: MARAKI TI EGINE? POY XATHIKES?BRE SY DEN EIPAME AYTOS THA EINAI O MHNAS MAS-EXOYME KAI GENETHLIA---E, KAI AN DEN EINAI AYTOS DEN TREXEI KAI TIPOTA---OLA THA GINOYN XORIS AGXOS---POY THA PAEI......E???:cheer: :cheer: :cheer:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:) που θα παει θα ρθει και το νινι και τοτε σιγουρα θα ειναι ο τυχερος μας μηνας!!:)

Μεχρι τοτε θα περιμενουμε αξιζει....τι να κανουμε οποτε ειναι να ερθει θα ρθει...εμεις μια φορα το καλεσαμε!!!

Καλη επιτυχια σε ολα τα κοριτσια και μην ανγχωνεστε δεν τελειωσε ο μηνας ολο και καποια κοπελα θα εμφανιστει :laugh: κι αν οχι τον επομενο Πρωτα ο Θεος!!!

Φιλακια σε ολες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω πιστευω στο γουρικο 2009:laugh: :laugh: :laugh:

για την οικογενεια μασ ειναι γιατι η νυφη μου ειναι εγκυοσ απο 3η εξωσωματικη σε διδυμα που μαθαμε χθεσ:woohoo: :woohoo::silly:

οποτε κοριτσια υπαρχουν αλλοι 10 μηνεσ γουρικοι ακομα:woohoo: :woohoo:

πειτε μου πιο καλο δεν ειναι αυτο το γουρι;) ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω πάντως τον περασμένο Φεβρουάριο έμεινα έγκυος, και μάλιστα 14 Φεβρουαρίου Η σβουριτσα μου θα μου βγει ερωτιάρα. Βλέπω τον Μανιάτη πάτερα της την κυνηγά από πίσω.:woohoo: :woohoo: :woohoo:

. Ο καθολικός άγιος έβαλε το χέρι του!!!! Εγώ εκεί πάντως πιστή στην ορθοδοξία:laugh: . Η μάλλον Αυξεντίου και Μάρωνος μαρτύρων και Γεωργίου Μυτιλήνης βοήθησαν ;)

χιχιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμένα παιδιά που "χαμογέλασε" σήμερα το τεστάκι! με ανεβασμένη διάθεση θα το προσπαθήσουμε κι ελπίζω να μου βγει γούρικος όπως λέτε ο φεβρουάριος κι ακόμα πιο γούρικος ο μάρτιος που θα επιβεβαιώσω (λέμε τώρα..) τα ευχάριστα! αγγελική ελπίζω όλοι οσοι αναφέρεις να βάλουν το χέρι τους, τη χάρη τους, ότι γίνεται να βάλουν τελοσπάντων!!

WISH ME LUCK ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑΑΑ!!! ΔΩΣΤΕ ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kaliopap όπως λέει και ο συγγραφέας: ''όλο το σύμπαν και προπάντων όλες οι κοπέλες εδώ θα συνωμοτήσουμε να έχεις αυτό που θέλεις''!:cheer:;)

Δεν πιστεύω σε γούρικους μήνες αλλά σε έτη δεν το συζητώ!

Το 2009 πάντως από προσωπικά βιώματα είναι η χρονιά που θα θυμάμαι σε όλη μου την ζωή!:cheer:

Βέβαια χωρίς να είμαι αχάριστη και το 2007 και το 2008 ήταν καλές χρονιές! Από μικρή θεωρούσα ότι αυτές θα είναι οι χρονιές μου, είχα μία περίεργη διαίσθηση και υπολόγιζα πόσο χρονών θα είμαι...:silly: Σαν χθές το θυμάμαι! :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:blush

Σορυ για την πατατα παρε θετικη ενεργεια και απο μενα φουουουουου

apis mou eisai toso glikeia pou kanenas den tha elege kati.............fouuuuuuuuuuuuuu kai apo mena

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalliopap mou

kali epityxiaaaaaaaaaaa!!!

Xamogelase kai esy liiiigo ponira

sto agoraki sou kai........... tan tan tan tan!!!!!

Mporeis na xamogelas perifana simera

gia to tyxero sou augoulaki,,,

kai ta ypoloipa thelima Kyriou...!!!

Ante kai kales agkalitses!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...