Μετάβαση σε περιεχόμενο

🤗🤗


Anna2011

Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια μου .σας διαβάζω καιρό .και είπα να σας γράψω κι εγώ να έρθω στη παρέα σας .έχετε δοκιμάσει τα  home test ωορηξιας ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Anna2011 είπε:

Γεια σας κορίτσια μου .σας διαβάζω καιρό .και είπα να σας γράψω κι εγώ να έρθω στη παρέα σας .έχετε δοκιμάσει τα  home test ωορηξιας ?

Γεια σου Αννα μου!!! Καλως ηρθες στην παρεα μας!! Κι εγω φρεσκια ειμαι σχετικα.. εχω ενα μηνα περιπου π εγινα μελος!! 

Τους τελευταιους 2 μηνες χρησιμοποιησα αυτα τα τεστ μετα απο 6 μηνες προσπαθειας!! (Αυτος ο κυκλος ειναι η δευτερη χρηση κι ελπιζω να φερει αποτελεσμα🤞)

Εσυ τα εχεις αγορασει;; Ειναι οικονομικα κ ευχρηστα!!

Προσπαθειτε καιρο γ παιδακι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Γεια σου Αννα μου!!! Καλως ηρθες στην παρεα μας!! Κι εγω φρεσκια ειμαι σχετικα.. εχω ενα μηνα περιπου π εγινα μελος!! 

Τους τελευταιους 2 μηνες χρησιμοποιησα αυτα τα τεστ μετα απο 6 μηνες προσπαθειας!! (Αυτος ο κυκλος ειναι η δευτερη χρηση κι ελπιζω να φερει αποτελεσμα🤞)

Εσυ τα εχεις αγορασει;; Ειναι οικονομικα κ ευχρηστα!!

Προσπαθειτε καιρο γ παιδακι;

Γεια σου Αντωνία μου 🥰είχα τοΜ Γενάρη μια παλλινδρομο κύηση και μετά άρχισαν τα θεματακια με περίοδο ..συμφησεις και παύση περιοδου για 3 μήνες .έκανα υστεροσκοπηση καθαρίστηκαν και μετά ήρθε κανονικα ..τον Μάιο .από τον Μάιο δεν έχω καλή περίοδο μπορεί να οφείλεται και στον θυροειδη βεβαια..θέλω να καταλήξω ότι τα πήρα για να δω αν κάνω ωορηξια σε αυτή τη φάση λόγω ανώμαλης περιόδου (καφέ ).διαβάζω διάφορα από κοπέλες που τα έχουν πάρει τώρα τι γίνεται δε ξέρω .εγώ έκανα δύο κοντά στην ωορηξια και βγηκαν άχνα θετικά. Έκανα ξανά επίτηδες μετά από 3 μέρες και ήταν αρνητικό ..και έκανα πάλι σήμερα μια μέρα πριν αδιαθετησω (αύριο περιμένω)και βγηκε άχνη γραμμή πάλι δίπλα.  Δε ξέρω τι γίνεται.   🤪🤔🤔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Anna2011 είπε:

Γεια σου Αντωνία μου 🥰είχα τοΜ Γενάρη μια παλλινδρομο κύηση και μετά άρχισαν τα θεματακια με περίοδο ..συμφησεις και παύση περιοδου για 3 μήνες .έκανα υστεροσκοπηση καθαρίστηκαν και μετά ήρθε κανονικα ..τον Μάιο .από τον Μάιο δεν έχω καλή περίοδο μπορεί να οφείλεται και στον θυροειδη βεβαια..θέλω να καταλήξω ότι τα πήρα για να δω αν κάνω ωορηξια σε αυτή τη φάση λόγω ανώμαλης περιόδου (καφέ ).διαβάζω διάφορα από κοπέλες που τα έχουν πάρει τώρα τι γίνεται δε ξέρω .εγώ έκανα δύο κοντά στην ωορηξια και βγηκαν άχνα θετικά. Έκανα ξανά επίτηδες μετά από 3 μέρες και ήταν αρνητικό ..και έκανα πάλι σήμερα μια μέρα πριν αδιαθετησω (αύριο περιμένω)και βγηκε άχνη γραμμή πάλι δίπλα.  Δε ξέρω τι γίνεται.   🤪🤔🤔

Η αχνη γραμμη σε αυτα τα τεστ (εννοω ωορρηξιας) σημαινει αρνητικο. Θελει εντονη κοκκινη γραμμη γ να ειναι θετικα.

Τα κανεις τις ωρες που λεει;; (Οχι πρωτα πρωινα ουρα και χωρις να εχεις πιει υγρα (καφε, νερο, κλπ) για τουλαχιστον 2 ωρες. Εγω τα κανω μεσημεριανες ωρες και μου βγηκαν κομπλε κ τους 2 μηνες. Δεν ειχα θεμα..😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Η αχνη γραμμη σε αυτα τα τεστ (εννοω ωορρηξιας) σημαινει αρνητικο. Θελει εντονη κοκκινη γραμμη γ να ειναι θετικα.

Τα κανεις τις ωρες που λεει;; (Οχι πρωτα πρωινα ουρα και χωρις να εχεις πιει υγρα (καφε, νερο, κλπ) για τουλαχιστον 2 ωρες. Εγω τα κανω μεσημεριανες ωρες και μου βγηκαν κομπλε κ τους 2 μηνες. Δεν ειχα θεμα..😉

Ναι κανονικά το έκανε όταν ήταν για να δω ωορηξια .εχθές και σήμερα το έκανα επίτηδες αφού αποκλείεται να είναι θετικό για γόνιμες,επειδή κάπου διάβασα ότι κάποιες κοπέλες το έκαναν πριν αναμονή περίοδου κοντά στην περιοδο και βγηκαν θετικά. Και τελικά ήταν έγκυος. Εχθές που την έκανα ήταν άχνη .σήμερα που έκανα πάλι ήταν. Πιο έντονη. .αύριο περιμένω ..ήθελα να δω αν ισχύει αυτό που λένε. Ότι δηλαδή μπορεί να ανιχνεύσει εγκυμοσύνη .κατάλαβες η σε μπέρδεψα?😀

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Anna2011 είπε:

Ναι κανονικά το έκανε όταν ήταν για να δω ωορηξια .εχθές και σήμερα το έκανα επίτηδες αφού αποκλείεται να είναι θετικό για γόνιμες,επειδή κάπου διάβασα ότι κάποιες κοπέλες το έκαναν πριν αναμονή περίοδου κοντά στην περιοδο και βγηκαν θετικά. Και τελικά ήταν έγκυος. Εχθές που την έκανα ήταν άχνη .σήμερα που έκανα πάλι ήταν. Πιο έντονη. .αύριο περιμένω ..ήθελα να δω αν ισχύει αυτό που λένε. Ότι δηλαδή μπορεί να ανιχνεύσει εγκυμοσύνη .κατάλαβες η σε μπέρδεψα?😀

Χαχα! Μπερδευτηκα λιγο στην αρχη αλλα νομιζω καταλαβα τι εννοεις...

Οτι δλδ αν εχεις μεινει εγκυος κ κανεις το τεστ ωορρηξιας λιγο πριν την αναμενομενη περιοδο, θα βγει θετικο γτ ανιχνευει την εγκυμοσυνη.

Σωστα καταλαβα;;

Δεν ξερω αν ισχυει... Δεν το εχω ξανακουσει.. η μαλλον εχουν αναφερει καποια κοριτσια γ συνεχομενα θετικα τεστ αλλα εννοουσαν μετα την περιοδο (ειχαν δλδ ψευτοπεριοδο ενω ειχαν συλλαβει)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Χαχα! Μπερδευτηκα λιγο στην αρχη αλλα νομιζω καταλαβα τι εννοεις...

Οτι δλδ αν εχεις μεινει εγκυος κ κανεις το τεστ ωορρηξιας λιγο πριν την αναμενομενη περιοδο, θα βγει θετικο γτ ανιχνευει την εγκυμοσυνη.

Σωστα καταλαβα;;

Δεν ξερω αν ισχυει... Δεν το εχω ξανακουσει.. η μαλλον εχουν αναφερει καποια κοριτσια γ συνεχομενα θετικα τεστ αλλα εννοουσαν μετα την περιοδο (ειχαν δλδ ψευτοπεριοδο ενω ειχαν συλλαβει)

Ναι ναι σωστά κατάλαβες ..έτσι διάβασα και κάποιες κοπέλες ενώ έκαναν τεστ εγκυμοσύνης έβγαινε αρνητικό το τεστ ωορηξιας έβγαινε θετικό και τελικά ήταν έγκυουλες .περίεργα πραγματα ..θα δούμε αύριο αν ισχύει ..γιατί σήμερα όπως σου είπα είδα αχνό θετικό ωορηξιας πιο έντονο από χθες .θα κάνω κι ένα το πρωί να δούμε ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Anna2011 είπε:

Ναι ναι σωστά κατάλαβες ..έτσι διάβασα και κάποιες κοπέλες ενώ έκαναν τεστ εγκυμοσύνης έβγαινε αρνητικό το τεστ ωορηξιας έβγαινε θετικό και τελικά ήταν έγκυουλες .περίεργα πραγματα ..θα δούμε αύριο αν ισχύει ..γιατί σήμερα όπως σου είπα είδα αχνό θετικό ωορηξιας πιο έντονο από χθες .θα κάνω κι ένα το πρωί να δούμε ..

Καλημερα Αννα μου!!!

Οταν κανεις το τεστακι στειλε μας τι εδειξε!! (Μην το κανεις με πρωινα ουρα)

Καλη επιτυχια και θετικο ευχομαι!!! 🤞💋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κορίτσια και καλή Παρασκευούλα.Ξεκιναω σήμερα το φαρμακευτικό μου πρωτόκολλο.Πρωτος υπέρηχος 8 Μαϊου.Ευχομαι η δεύτερη ετ να είναι η τυχερή ♥️🙏♥️
    • Πωπω βρε κορίτσι μου τι περασες;! Δόξα το Θεό είσαι καλύτερα τώρα, εύχομαι περαστικά να είναι όλα στο τέλος και θα ηρεμήσετε μετά! Μην ακούς κανέναν, να κάνεις όπως νιώθεις εσύ καλά, οι γύρω πάντα λένε!
    • Καλημέρα Ιωάννα μου, πως είσαι; το μικρό σου; καλά εμείς δόξα το Θεό, τώρα περιμένω από μέρα σε μέρα το δεύτερο😊
    • Γελάω με το κουνέλι 🤣  Περαστικά! Το έχω κι εγώ φόβο πως θα αποθηλασω και αν θα καταφέρει να τρώει όταν θα λείπω. Γιατί προς το παρόν πίνει κυρίως γάλα. Τρώει και τροφές αλλά θηλασμους δεν έχει κόψει 😕 Βρήκαμε βρεφονηπιακό. Σήμερα την έγραψα κι όλας. Έχω βρει και γυναίκα για να την κρατάει το καλοκαίρι μέχρι να ξεκινήσει ο βρεφονηπιακός. Και θα κάνουμε σταδιακή προσαρμογή με αυτή να την συνηθίσει και να συνηθίσει και ότι εγώ θα λείπω. Πέρασε ο καιρός 🥲 Σκέφτεστε να βάλετε μπροστά και για 2ο? Εμένα μου έχει μπει η ιδέα αλλά λέω καλύτερα από τα Χριστούγεννα και μετά να ξεκινήσουμε τις προσπάθειες.
    • Μαγική!!! Φυσικά κ υπάρχει κούραση αλλά είναι απόλαυση τα άτιμα!!! Έχουν ο ένας τον άλλον κ παίζουν μεταξύ τους όποτε υπάρχουν κάποιες στιγμές ηρεμίας (αν δεν μαλώνουν για το ίδιο παιχνίδι🤣🤣🤣) Κλαίμε από τα γέλια με τις συζητήσεις τους!!!  Όταν αισθανθείς έτοιμη κ ψυχικά κ σωματικά θα βάλεις μπρος. Κ αν δεν θέλεις δε θα το κανεις!! Εσυ να είσαι καλά για να είναι κ το παιδάκι σου καλά!!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...