Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Απριλίου '22


Recommended Posts

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Διόνη είπε:

Κορίτσια.....κι εγώ νομίζω ότι το ένιωσα.... Κι αν @Dreamer1 το ένιωσες κι εσύ δεν είναι ιδέα μου ούτε ιδέα μας....γιατί έβαλε το χέρι μου και ο άντρας μου και άκουγε να κάνει τουκ τουκ 

Κορίτσια πριν τρεις μερες ένιωσα κάτι σαν να μου χτυπάει κάποιος πόρτα μια φορά ! Δεν ήταν φτερούγισμα βέβαια που έχω ακούσει να λένε! Και προχτες...έφαγα λίγη σοκολάτα ανυποψίαστη τελείως...και ξάπλωσα καναπέ...και μιλάμε χτύπησε τόσες φορές που έβαλε κι ο άντρας μου το χέρι του και το άκουσε... Αλλά χτες τίποτα δεν αισθάνθηκα και απογοητεύτηκα....σήμερα όμως θα ξανακατσω συγκεντρωμένη!!! 

κορίτσια μου δύσκολη εμπειρία αυτή που περιγράφετε και οι τρεις λυπάμαι πολύ και καταλαβαίνω το άγχος σας...σας ξαναλέω εδώ έχω εγώ άγχος...φανταστείτε εσείς που σας έχει συμβεί αυτό....όμως όλα είναι καλά...να μη σκέφτεστε τίποτα!!!

Αχ δεν είναι τέλειο ρε συ!!!😂😂😂 Είναι μια ανακούφιση, νιώθω ότι όλα πάνε καλά!!! 

Αλήθεια υπάρχει γυναίκα που να μην αγχώνεται, για το αν θα είναι καλά το παιδί της; (μιλάω για νορμάλ καταστάσεις.) Ακόμα και όσες λένε ότι δεν αγχώνονται πιστεύω μια αγωνία έστω για το αν χτυπάει η καρδούλα του την έχουν!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Διόνη είπε:

Κορίτσια.....κι εγώ νομίζω ότι το ένιωσα.... Κι αν @Dreamer1 το ένιωσες κι εσύ δεν είναι ιδέα μου ούτε ιδέα μας....γιατί έβαλε το χέρι μου και ο άντρας μου και άκουγε να κάνει τουκ τουκ 

Κορίτσια πριν τρεις μερες ένιωσα κάτι σαν να μου χτυπάει κάποιος πόρτα μια φορά ! Δεν ήταν φτερούγισμα βέβαια που έχω ακούσει να λένε! Και προχτες...έφαγα λίγη σοκολάτα ανυποψίαστη τελείως...και ξάπλωσα καναπέ...και μιλάμε χτύπησε τόσες φορές που έβαλε κι ο άντρας μου το χέρι του και το άκουσε... Αλλά χτες τίποτα δεν αισθάνθηκα και απογοητεύτηκα....σήμερα όμως θα ξανακατσω συγκεντρωμένη!!! 

κορίτσια μου δύσκολη εμπειρία αυτή που περιγράφετε και οι τρεις λυπάμαι πολύ και καταλαβαίνω το άγχος σας...σας ξαναλέω εδώ έχω εγώ άγχος...φανταστείτε εσείς που σας έχει συμβεί αυτό....όμως όλα είναι καλά...να μη σκέφτεστε τίποτα!!!

Φτερούγισμα έχω νιώσει κ εγώ 2 φορές, πολύ αργά το βράδυ, αλλά δεν ξέρω αν εννοούν αυτό το φτερούγισμα.. και δεν το νιώθω και συνέχεια.. ουφ.. θα το νιώσουμε όλες βρε κορίτσια, που θα πάει!! Περνάει ο καιρός.. το θέμα είναι να προσπαθούμε να περνάει όσο πιο ήρεμα και όμορφα γίνεται!! Θετική σκέψη όσο μπορούμε!! ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κουνελακι36 είπε:

Φτερούγισμα έχω νιώσει κ εγώ 2 φορές, πολύ αργά το βράδυ, αλλά δεν ξέρω αν εννοούν αυτό το φτερούγισμα.. και δεν το νιώθω και συνέχεια.. ουφ.. θα το νιώσουμε όλες βρε κορίτσια, που θα πάει!! Περνάει ο καιρός.. το θέμα είναι να προσπαθούμε να περνάει όσο πιο ήρεμα και όμορφα γίνεται!! Θετική σκέψη όσο μπορούμε!! ❤️❤️

Εγώ κουνελάκι 36 ένιωσα ένα τακ τακ δεν ξέρω πως να στο εξηγήσω. Κι εγώ δεν το νιώθω συνέχει είναι νωρίς ακόμα. Πιστεύω από τον άλλον μήνα θα τα νιώθουμε όλες μας!!! 

Έτσι θετική σκέψη και όλα καλά θα πάνε!!! ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Dreamer1 είπε:

Πότε έχεις την αυχενική εσύ κορίτσι μου; Είναι φοβερή εμπειρία αν είναι και λίγο ήσυχο,που θα μπορείτε να το βλέπετε πιο καλά είναι τέλειο. Όχι σαν κι εμάς που και μας γυρισμένο το κωλαρακι και δεν καθόταν σε ησυχία!!! 

Τώρα ανυπομονώ για τον β' επιπέδου να μας τρελάνει λίγο ακόμα!!! ❤️❤️❤️❤️

Την Τετάρτη έχω αυχενικη.. 2 μερουλες μου έμειναν μόνο!! Την τελευταία φορά που κάναμε υπέρηχο δεν καθόταν καθόλου ήσυχο όλο κουνιόταν και έλεγαν ο άντρας μου και ο γιατρός ότι είναι σαν εμένα αυτό το μωρο, τώρα μεθαύριο για να δούμε.. καλά η β επιπέδου θα είναι μαγεία!!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Κουνελακι36 είπε:

Εχω έναν παράγοντα θρομβοφιλιας αναιβασμενο.. έκανα αυτές τις εξετάσεις από την πρώτη κιόλας παλινδρομη ( που δεν είχα καταλάβει καν ότι ήμουν έγκυος) έτσι από τότε όταν μας έδινε το οκ ο γιατρός έκανα νωρίς τα τεστ. Βέβαια μετά την πρώτη απόξεση, τις 2 επόμενες φορές εμεινα έγκυος με την πρώτη προσπάθεια και έπρεπε να το ξέρω νωρίς να ξεκινήσω όσο νωρίτερα γίνεται τα ενεσακια.. οπότε είχα  πρεντικτορ που δείχνει 6 μέρες πριν!! Και εγώ στη 10η άρχισα να ηρεμώ στην αυχενική πήγα λες και πήγαινα για σφαγή, αλλά μόλις άκουσε την καρδιά και μου είπε "ουυυ, φυσαει" πήρα μια ανάσα για όλο το τριμηνο... και τώρα περιμένω και τις αιματολογικές τις αυχενικής, αν φοβάμαι λίγο ακόμα, λόγο ηλικίας, για τα ποσοστά, αλλά και ο γιατρός μου πια είναι καθησιχαστηκος και αισιόδοξος.. ❤️❤️

Ε αφού ο γιατρός είναι αισιόδοξος μην αγχώνεσαι και συ.. 36 είσαι? Εγώ έχω μετάλλαξη σε δύο γονίδια που είναι μια προδιάθεση μόνο τίποτα σοβαρο αλλά μου έδωσαν αντιπηκτικη προληπτικά και λόγω της εξωσωματικής..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Διόνη είπε:

Κορίτσια.....κι εγώ νομίζω ότι το ένιωσα.... Κι αν @Dreamer1 το ένιωσες κι εσύ δεν είναι ιδέα μου ούτε ιδέα μας....γιατί έβαλε το χέρι μου και ο άντρας μου και άκουγε να κάνει τουκ τουκ 

Κορίτσια πριν τρεις μερες ένιωσα κάτι σαν να μου χτυπάει κάποιος πόρτα μια φορά ! Δεν ήταν φτερούγισμα βέβαια που έχω ακούσει να λένε! Και προχτες...έφαγα λίγη σοκολάτα ανυποψίαστη τελείως...και ξάπλωσα καναπέ...και μιλάμε χτύπησε τόσες φορές που έβαλε κι ο άντρας μου το χέρι του και το άκουσε... Αλλά χτες τίποτα δεν αισθάνθηκα και απογοητεύτηκα....σήμερα όμως θα ξανακατσω συγκεντρωμένη!!! 

κορίτσια μου δύσκολη εμπειρία αυτή που περιγράφετε και οι τρεις λυπάμαι πολύ και καταλαβαίνω το άγχος σας...σας ξαναλέω εδώ έχω εγώ άγχος...φανταστείτε εσείς που σας έχει συμβεί αυτό....όμως όλα είναι καλά...να μη σκέφτεστε τίποτα!!!

@Διόνηθύμισε μας πόσο εβδομάδων είσαι τώρα; για να ξέρουμε κ εμείς που ακολουθούμε ποτέ θα τα αισθανθούμε.. Εγώ σήμερα θα πάω γιατρό 1η φορά μετά την αυχενική κ έχω μια αγωνία άστα.. Έχουν περάσει 12 μέρες κ ενώ τις προηγούμενες δεν το σκεφτόμουν καθόλου, με έχει πιάσει κάτι από χθες, ελπίζω να είναι όλα καλα.. Μου αρέσει που έλεγα, μετά την αυχενική ηρέμησα 😂😂Εν τω μεταξύ 2 βραδιά τώρα κάθε βράδυ μετά το φαγητό, πονάει το στομάχι μου κ δύσκολα κάθομαι ανάσκελα, με πονάει κ η μέση.. Ευτυχώς υποχώρησε κάπως κ η συχνοουρια γιατί ξυπνούσα το βράδυ 6,7 φορές αφήστε τα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Tvz είπε:

@Διόνηθύμισε μας πόσο εβδομάδων είσαι τώρα; για να ξέρουμε κ εμείς που ακολουθούμε ποτέ θα τα αισθανθούμε.. Εγώ σήμερα θα πάω γιατρό 1η φορά μετά την αυχενική κ έχω μια αγωνία άστα.. Έχουν περάσει 12 μέρες κ ενώ τις προηγούμενες δεν το σκεφτόμουν καθόλου, με έχει πιάσει κάτι από χθες, ελπίζω να είναι όλα καλα.. Μου αρέσει που έλεγα, μετά την αυχενική ηρέμησα 😂😂Εν τω μεταξύ 2 βραδιά τώρα κάθε βράδυ μετά το φαγητό, πονάει το στομάχι μου κ δύσκολα κάθομαι ανάσκελα, με πονάει κ η μέση.. Ευτυχώς υποχώρησε κάπως κ η συχνοουρια γιατί ξυπνούσα το βράδυ 6,7 φορές αφήστε τα.. 

Α υποχωρεί η συχνοουρια? Τι καλά που θα ειναι? Έναν σωστό ύπνο δεν έχω κάνει τόσο καιρό.. εμένα σταμάτησαν σιγά σιγά οι πολλές ναυτίες και άρχισαν πονακια στο στομάχι και κυρίως καούρες, εγώ θα πω του γιατρού να μου δώσει κάτι μάλλον αν συνεχίσουν μέχρι να πάω.. μην αγχώνεσαι κορίτσι, ήρεμη να εισαι.. όλα καλά θα είναι!! Θα περιμένουμε νέα σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Sandyb είπε:

Την Τετάρτη έχω αυχενικη.. 2 μερουλες μου έμειναν μόνο!! Την τελευταία φορά που κάναμε υπέρηχο δεν καθόταν καθόλου ήσυχο όλο κουνιόταν και έλεγαν ο άντρας μου και ο γιατρός ότι είναι σαν εμένα αυτό το μωρο, τώρα μεθαύριο για να δούμε.. καλά η β επιπέδου θα είναι μαγεία!!❤️

Τέλεια δύο μερουλες τίποτα... άντε με το καλό και όλα καλά να πάνε... 

Χαχχααχχαχ γελάω γιατί όλοι τα ίδια λένε... Και εμάς όταν δεν καθόταν καλά ο άντρας μου αυτό είπε ότι είναι σαν κι εμένα!!! 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Sandyb είπε:

Α υποχωρεί η συχνοουρια? Τι καλά που θα ειναι? Έναν σωστό ύπνο δεν έχω κάνει τόσο καιρό.. εμένα σταμάτησαν σιγά σιγά οι πολλές ναυτίες και άρχισαν πονακια στο στομάχι και κυρίως καούρες, εγώ θα πω του γιατρού να μου δώσει κάτι μάλλον αν συνεχίσουν μέχρι να πάω.. μην αγχώνεσαι κορίτσι, ήρεμη να εισαι.. όλα καλά θα είναι!! Θα περιμένουμε νέα σου!!

Εξαρτάται κ από το πόσο νερό πίνεις πριν κοιμηθείς.. Μη φανταστείς ότι δεν έχω συχνοουρια καθόλου απλώς δεν πονάω κάθε φορά που γυρίζω πλευρό έτσι ώστε να ξυπνάω για τουαλέτα.. Το σκέφτομαι κ εγώ αυτό με το άγχος, γιατί ότι αισθάνομαι εγώ, το νιώθουν κ εκείνα κ δε θέλω να τα επηρρεαζω.. Κ έχουμε μπλέξει κ με χαρτουρα για το καινούριο σπίτι που βρήκαμε που θέλει πολύ ψάξιμο.. Ευτυχώς βρηκαμε σχεδόν ότι χρειαζόμαστε κ τώρα θα τα αναλάβει δικηγόρος. Τώρα το πότε θα μετακομισουμε, έχει ο θεός.. Κ σε σένα με το καλό η αυχενική σου, όλα να είναι καλα σου εύχομαι.. ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Sandyb είπε:

Ε αφού ο γιατρός είναι αισιόδοξος μην αγχώνεσαι και συ.. 36 είσαι? Εγώ έχω μετάλλαξη σε δύο γονίδια που είναι μια προδιάθεση μόνο τίποτα σοβαρο αλλά μου έδωσαν αντιπηκτικη προληπτικά και λόγω της εξωσωματικής..

36 ναι!! Και 2 παλινδρομες στα 35.. βέβαια ο γιατρός λέει πως δεν είμαι μεγάλη, αν και μέσα μου εγώ ξέρω πως το καθυστέρησα, λόγω βέβαια άσχημων γεγονότων ( μέσα σε όλα έχασα και τον μπαμπά μου, 3 μήνες πριν το γάμο μου, που ακυρώθηκε βέβαια και αφού μου είχε πάρει και το φόρεμα) και με το χαμό του, χαθήκαμε οικογενειακώς.. αρρώστησαμε, τρέχαμε πολύ και ακόμα 2 χρόνια μετά (σαν αύριο) πονάμε όπως στην αρχή.. σας ζαλισα σήμερα.. με έχει πιάσει το μοίρασμα.. ☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Sandyb είπε:

Α υποχωρεί η συχνοουρια? Τι καλά που θα ειναι? Έναν σωστό ύπνο δεν έχω κάνει τόσο καιρό.. εμένα σταμάτησαν σιγά σιγά οι πολλές ναυτίες και άρχισαν πονακια στο στομάχι και κυρίως καούρες, εγώ θα πω του γιατρού να μου δώσει κάτι μάλλον αν συνεχίσουν μέχρι να πάω.. μην αγχώνεσαι κορίτσι, ήρεμη να εισαι.. όλα καλά θα είναι!! Θα περιμένουμε νέα σου!!

Ποπό καούρες έχουν ξεκινήσει κ εμένα, κάθε βράδυ τοοοσο έντονες.. θα πάρω κ εγώ τον γιατρό αν συνεχιστούν, μήπως μπορώ να περνώ κάτι.. και το βράδυ βόλτες στο μπάνιο όλη τη νύχτα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Κουνελακι36 είπε:

36 ναι!! Και 2 παλινδρομες στα 35.. βέβαια ο γιατρός λέει πως δεν είμαι μεγάλη, αν και μέσα μου εγώ ξέρω πως το καθυστέρησα, λόγω βέβαια άσχημων γεγονότων ( μέσα σε όλα έχασα και τον μπαμπά μου, 3 μήνες πριν το γάμο μου, που ακυρώθηκε βέβαια και αφού μου είχε πάρει και το φόρεμα) και με το χαμό του, χαθήκαμε οικογενειακώς.. αρρώστησαμε, τρέχαμε πολύ και ακόμα 2 χρόνια μετά (σαν αύριο) πονάμε όπως στην αρχή.. σας ζαλισα σήμερα.. με έχει πιάσει το μοίρασμα.. ☺️

Αχ κοριτσάκι μου αυτές είναι δύσκολες καταστάσεις πολύ.Να είστε γεροί όλοι να τον θυμάστε και αυτός θα σας προσέχει και θα σας καμαρώνει από ψηλά!!! 🌹🥰

Παρόλα αυτά δεν θεωρείσε μεγάλη μια χαρά ηλικία είναι! ❤️

Και δεν μας ζαλίζεις καθόλου. Πρέπει να τα μοιράζεσαι αυτά. Η λύπη και ο πόνος όταν τα λες σε κάποιον ίσως λίγο απαλύνουν. Όπως και όταν μοιράζεσαι την χαρά αυτή πολλαπλασιάζεται. ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Dreamer1 είπε:

Αχ κοριτσάκι μου αυτές είναι δύσκολες καταστάσεις πολύ.Να είστε γεροί όλοι να τον θυμάστε και αυτός θα σας προσέχει και θα σας καμαρώνει από ψηλά!!! 🌹🥰

Παρόλα αυτά δεν θεωρείσε μεγάλη μια χαρά ηλικία είναι! ❤️

Και δεν μας ζαλίζεις καθόλου. Πρέπει να τα μοιράζεσαι αυτά. Η λύπη και ο πόνος όταν τα λες σε κάποιον ίσως λίγο απαλύνουν. Όπως και όταν μοιράζεσαι την χαρά αυτή πολλαπλασιάζεται. ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Σε ευχαριστώ πολύ κοριτσάκιου γλυκό.. ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Tvz είπε:

Εξαρτάται κ από το πόσο νερό πίνεις πριν κοιμηθείς.. Μη φανταστείς ότι δεν έχω συχνοουρια καθόλου απλώς δεν πονάω κάθε φορά που γυρίζω πλευρό έτσι ώστε να ξυπνάω για τουαλέτα.. Το σκέφτομαι κ εγώ αυτό με το άγχος, γιατί ότι αισθάνομαι εγώ, το νιώθουν κ εκείνα κ δε θέλω να τα επηρρεαζω.. Κ έχουμε μπλέξει κ με χαρτουρα για το καινούριο σπίτι που βρήκαμε που θέλει πολύ ψάξιμο.. Ευτυχώς βρηκαμε σχεδόν ότι χρειαζόμαστε κ τώρα θα τα αναλάβει δικηγόρος. Τώρα το πότε θα μετακομισουμε, έχει ο θεός.. Κ σε σένα με το καλό η αυχενική σου, όλα να είναι καλα σου εύχομαι.. ❤️❤️

Αχ νερό πίνω πολύ γενικά στη ζωή μου.. και ήταν αυτό που με πείραξε πιο πολύ με τις αναγουλες, ενώ διψούσα δεν μπορούσα να πιω γιατί το έβγαζα. Τώρα που ηρεμησε το στομάχι μου του δίνω και καταλαβαίνει πάλι.. με το καλό το νέο σας σπίτι!! Θα έχεις να σκέφτεσαι και μετακόμιση ε? Δύσκολο κομμάτι αυτό αλλά ότι είναι απαραίτητο πρέπει να γίνει τώρα αφου θα γίνετε πολλοί στην οικογένεια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Κουνελακι36 είπε:

36 ναι!! Και 2 παλινδρομες στα 35.. βέβαια ο γιατρός λέει πως δεν είμαι μεγάλη, αν και μέσα μου εγώ ξέρω πως το καθυστέρησα, λόγω βέβαια άσχημων γεγονότων ( μέσα σε όλα έχασα και τον μπαμπά μου, 3 μήνες πριν το γάμο μου, που ακυρώθηκε βέβαια και αφού μου είχε πάρει και το φόρεμα) και με το χαμό του, χαθήκαμε οικογενειακώς.. αρρώστησαμε, τρέχαμε πολύ και ακόμα 2 χρόνια μετά (σαν αύριο) πονάμε όπως στην αρχή.. σας ζαλισα σήμερα.. με έχει πιάσει το μοίρασμα.. ☺️

Ε δεν είσαι μεγάλη εννοείται καλά σου λέει ο γιατρός!! Κοντα είμαστε, Και γω κοντεύω να κλείσω τα 34.. μερικές φορές έρχονται δύσκολα τα πράγματα... και εγώ προσπαθούσα από τα 29 μου αλλά δεν.... Πολλές φορές δεν ξέρεις πως τα φέρνει η ζωή.. σημασία έχει οτι τώρα έγινε και τα πάτε πολύ καλά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Κουνελακι36 είπε:

Ποπό καούρες έχουν ξεκινήσει κ εμένα, κάθε βράδυ τοοοσο έντονες.. θα πάρω κ εγώ τον γιατρό αν συνεχιστούν, μήπως μπορώ να περνώ κάτι.. και το βράδυ βόλτες στο μπάνιο όλη τη νύχτα!!! 

Ναι αλλά εγώ τρώω και πολυ ρε παιδί μου.. πρέπει λίγο να συμμαζευτω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Sandyb είπε:

Ναι αλλά εγώ τρώω και πολυ ρε παιδί μου.. πρέπει λίγο να συμμαζευτω..

Και εγώ τρώω.. ότι θελήσω το τρώω.. αποφεύγω μόνο απ'εξω.. σου έχει δώσει διατροφή ο γιατρός?? Εμένα δεν μου έχει απαγορεύσει τίποτα πέρα από τις σαλάτες απ'εξω.. αν δεν σου έχει απαγορεύσει κάτι γιατί να μην φας??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μουυυ!!! Με πήρε ο γιατρός μου!! Οι αιματολογικές βγήκαν πάρα πολύ καλές μου είπε!! Πηγαίνω πέρα δώθε στο σπίτι από τη χαρά μουυυ!! Αχ τώρα θα ησυχάσω!!! ❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Κουνελακι36 είπε:

Και εγώ τρώω.. ότι θελήσω το τρώω.. αποφεύγω μόνο απ'εξω.. σου έχει δώσει διατροφή ο γιατρός?? Εμένα δεν μου έχει απαγορεύσει τίποτα πέρα από τις σαλάτες απ'εξω.. αν δεν σου έχει απαγορεύσει κάτι γιατί να μην φας??

Α μπα όχι δεν απαγορεύει και πολλά ο γιατρός μου γενικά, ούτε τον πειράζει που ανεβαίνουν τα κιλά μου, αν δεν υπάρχει κάποιο πρόβλημα για την εγκυμοσύνη εννοείται.. είμαι και αδύνατη γενικά οποτε και μένα μόνο για σαλάτες απ'έξω μου έχει πει όχι και να ζητάω πολύ καλά ψημένο κρέας.. απλά εννοουσα τις περισσότερες φορές τρώω κάτι ενώ ξέρω ότι θα με πειράξει, ας πούμε χτες τσάκισα κάτι πίτες της μανουλας μου που εννοείται ότι δεν μπορούσα να τις χωνέψω και μου έφεραν απίστευτη καουρα.. τέλεια τα νέα σου έτσι? Μπράβο κοριτσι μου.. τώρα χαλάρωσε όσο μπορείς και να απολαύσεις την εγκυμοσύνη και το μωράκι σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Κουνελακι36 είπε:

Κορίτσια μουυυ!!! Με πήρε ο γιατρός μου!! Οι αιματολογικές βγήκαν πάρα πολύ καλές μου είπε!! Πηγαίνω πέρα δώθε στο σπίτι από τη χαρά μουυυ!! Αχ τώρα θα ησυχάσω!!! ❤️❤️❤️❤️❤️

Τέλειααααααα!!!! Join the club!!! ❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η Tvz είπε:

@Διόνηθύμισε μας πόσο εβδομάδων είσαι τώρα; για να ξέρουμε κ εμείς που ακολουθούμε ποτέ θα τα αισθανθούμε.. Εγώ σήμερα θα πάω γιατρό 1η φορά μετά την αυχενική κ έχω μια αγωνία άστα.. Έχουν περάσει 12 μέρες κ ενώ τις προηγούμενες δεν το σκεφτόμουν καθόλου, με έχει πιάσει κάτι από χθες, ελπίζω να είναι όλα καλα.. Μου αρέσει που έλεγα, μετά την αυχενική ηρέμησα 😂😂Εν τω μεταξύ 2 βραδιά τώρα κάθε βράδυ μετά το φαγητό, πονάει το στομάχι μου κ δύσκολα κάθομαι ανάσκελα, με πονάει κ η μέση.. Ευτυχώς υποχώρησε κάπως κ η συχνοουρια γιατί ξυπνούσα το βράδυ 6,7 φορές αφήστε τα.. 

ελα κοριτσακι μου στην 17η ειμαι!!!!!
ολα αυτα ειναι λογικο να τα εχεις κοριτσι μου!!! ειδικα τη μεση!!! εγω την εχω ακομα! καθε μερα που αυξανεται το μωρο αλλαζει και το σωμα μας!!!💜 πως πηγε ο υπερηχος!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Κουνελακι36 είπε:

Κορίτσια μουυυ!!! Με πήρε ο γιατρός μου!! Οι αιματολογικές βγήκαν πάρα πολύ καλές μου είπε!! Πηγαίνω πέρα δώθε στο σπίτι από τη χαρά μουυυ!! Αχ τώρα θα ησυχάσω!!! ❤️❤️❤️❤️❤️

μπραβο κοριτσακι μου συγχαρητηρια!!! τωα ηρεμησε κι απολαυσε το!!! ολα ειναι υπεροχα!!!!🥰💜[smilie=angel8.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η Κουνελακι36 είπε:

Ποπό καούρες έχουν ξεκινήσει κ εμένα, κάθε βράδυ τοοοσο έντονες.. θα πάρω κ εγώ τον γιατρό αν συνεχιστούν, μήπως μπορώ να περνώ κάτι.. και το βράδυ βόλτες στο μπάνιο όλη τη νύχτα!!! 

βοηθαει το τσαι με τζιντζερ κοριτσι μου παρα πολυ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  🚗 💜ΛΙΣΤΑ ΓΙΑ ΤΗ ΒΟΛΤΑ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ!!! 💜🚗

☑️ΚΑΡΟΤΣΙ

☑️ΑΞΕΣΟΥΑΡ ΚΑΡΟΤΣΙΟΥ (ομπρέλα, αδιάβροχο,ποδοσακος,κουνουπιέρα,θήκες για μπιμπερο/καφέ,γατζακια για να κρεμάς σακούλες/τσάντες,buggy board αν έχουμε δεύτερο παιδάκι που κουράζεται !!! )

☑️ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΓΙΑ ΚΑΡΟΤΣΙ                                                                      

☑️ΠΟΡΤ ΜΠΕΜΠΕ

☑️ΚΑΘΙΣΜΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ

☑️ΤΣΑΝΤΑ-ΑΛΛΑΞΙΕΡΑ

☑️ΜΑΡΣΙΠΠΟΣ

 

κοριτσια αυτα βρηκα για τη βολτα!!
θα γραφω και τα αλλα που εχω βρει σιγα σιγα! να τα συζηταμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...