Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προς τον 9ο...τι νιωθατε?


Recommended Posts

Ανθη κι εγω εχτες σχεδον με 2 ωρες υπνου ημουν (zombie!!!)οποτε ξερω πως ειναι.

ChristinV εγω εχω κανει λαπαροτομη στην κοιλια μου χαμηλα το 2004 και τραβαει - τσιτωνει ...αστα! Τις κινησεις της μπεμπας τις καταλαβαινω απολυτως!!

Παντως για την ορεξη γλυκια μου lovie..τυχερη εισαι που δεν εχεις...

Δεν ξερεις ποσο κρατιεμαι να μην παρεκτρεπομαι- γλυκα, αλμυρα περνουν απο μπροστα μου και κανω πως δεν τα βλεπω...ΑΝΤΕΧΩ ΟΜΩΣ!!!

Αντε να δουμε μεχρι τον Μαρτιο τι θα βαλω απο κιλα...

Και να δουμε τι θα χασω μετα γιατι κι αυτο με αγχωνει-νομιζω οτι θα μεινω .....δαμαλα .....για μια ζωη!!!

ΑΧΧΧΧΧ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera agapes mou...:) :) :)

Egw stin prwti mou egkumwsini eimouna xalia...:(

Eixa valei poli varos kai den mporousa na kanw tipota...:silly:

Otan lipon eixa ftasei ston 9 mina varisa,eklega,den ithela na milw me kanena,,,apla ithela na GENNISW...:woohoo:

Ayta exei mia egkumwsini aman den prwsexeis DYSTIXWS...:silly:

Tora se ayti tin egkumwsini mou,,,

DEn niwthw kan egkuws EYTIXWS...:P

KORITSIA kali sunexeia se oles...

Kai kali eleftheria...

Filia...:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηρέμησε και δεν είσαι η μόνη....

μπήκα στον 9ο στις 6/2 και μέχρι τότε, ήμουν μια χαρα, σχεδόν δεν καταλάβαινα ότι ήμουν έγκυος.....από εκείνη τη μέρα, ξαφνικά αισθάνομαι τον εαυτό μου βαρύ, δεν μπορώ να περπατήσω, αισθάνομαι το μωρό τόσο χαμηλα, που νομιζω ότι θα μου πέσει....

οι πόνοι από τη μέση έχουν μετατοπιστεί στη λεκάνη και είναι ανυπόφοροι (προφανως σπρωχνει με το κεφαλάκι), εχω μικρες σουβλιες, χαμηλα στη κοιλια και από κάτω......και όσον αφορα τον ύπνο καλυτερα να μην αναφέρω....αν δεν παει 5-6 το πρωι, δεν με παιρνει ο υπνος....

ειναι δυσκολες οι τελευταιες μέρες, υπομονη ομως, μπορουμε να κανουμε και αλλιως???????:S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κορίτσια μου τί με περιμένει κι εμένα..Εγώ αν και είμαι μόλις 31 εβδομάδων, από το Σάββατο νιώθω ασήκωτη...Έτσι, ξαφνικά..Πονάει αφόρητα η πλάτη μου (σε αυτό μπορεί να φταίει και η καρέκλα του γραφείου, η οποία δεν εφαρμόζει στη πλάτη),το βράδυ όταν ξαπλώνω δεν μπορώ να κουνηθώ, κάθε 2 λεπτά αλλάζω πλευρό (σαν φάλαινα) και για 1η φορά τη νύχτα δεν μπορούσα να αναπνεύσω καλά...Α!Εδώ και αρκετό καιρό έχω ένα μυϊκό πόνο από κάτω που ώρες ώρες νιώθω ότι δεν μπορώ να περπατήσω(συνήθως το πρωί που σηκώνομαι από το κρεβάτι)..Ο γιατρός που με κοίταξε είπε ότι όλα είναι τέλεια και ότι δεν έχω κάποιο πρόβλημα...

Αλλά βρε κορίτσια δεν είναι ακόμα νωρίς για όλα αυτά;;;Δηλαδή όταν μπω στο μήνα μου πώς θα είμαι;;;:unsure: :unsure:

Και υπόψιν ότι μέχρι πριν μια εβδομάδα πετούσα...Ούτε καταλάβαινα ότι είμαι έγκυος..

Τώρα μετράω αντίστροφα για να πάρω την άδειά μου τέλος του μήνα...Δεν ξέρω πώς θα περάσουν 2 εβδομάδες ακόμα...:blink: :blink: Και μ'αρέσει που έλεγα στην αρχή ότι θα δουλέψω μέχρι τέλους..:laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...