Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προς τον 9ο...τι νιωθατε?


Recommended Posts

Στις 14 / 2 μπαινω στον ενατο αισιως και παρατηρω οτι τα νευρα μου ειναι λιγο τεντωμενα...Εσεις πως νιωθατε?

Συμπτωματα:

1. αυπνιες (τρελες-που λεει και το τραγουδι:woohoo: )

2. αναγουλα το πρωι (δεν ειχα αναγουλες στους πρωτους μηνες εχω τωρα:angry: )

3. συχνοουρια ( δηλ. σε σημειο να κανω τσισα και να ξαναθελω σε λεπτα!:( )

4. ιδρωτας (η γιατρος λεει οτι ειναι απο τα οιστρογονα που ειναι αυξημενα- αλλα αμα θα βγω με αμανικο στους 10 βαθμους θα νομιζουν οτι χαζεψα!:lol: )

5. πονοι στην μεση (καλα αυτο θα ειναι επειδη εβαλα και 11 κιλα!)

Κοριτσια δωστε μου λιγο κουραγιο - εχω χασει την ψυχραιμια μου κι ολα με πειραζουν. Δεν ειμαι η μονη που δεν τα αντεχει ετσι?

Θα γεννησω πριν την ωρα μου και δεν θελω...:blink:

Εσεις πως ησασταν στον 9ο μηνα? Ή πως ειστε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακι εγω προσ το τελοσ κουραζομουν περισσοτερο και η συχνοουρια ηταν συντροφοσ μου σε ολο το 9ο.απλω εγω ειχα πολλεσ καουρεσ.....μην σε παιρνει απο κατω εχεισ φαει

ολο τον γαιδαρο στην ουρα θα κολλησεισ;;;;;:silly: κανε βολτιτσεσ βγεσ με το συζηγο γενικωσ γεμισε τισ μπαταριεσ σου γιατι μετα θα ειναι δυσκολο να βγεισ μεχρι να σαραντησεισ.....;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα,

εμενα επειδη και οι δυο μου γεννες ηταν τελος καλοκαιριου

εβγαινα πολυ εξω ,πηγαινα πολυ στη θαλασσα και δεν ειχα τιποτα απο ολα αυτα τα συμπτωματα με 20+ κιλα:P (και παλι το ιδιο θα'ναι):S

λοιπον....χαλαρωσε,προσπαθησε να μην τα σκεφτεσαι,προσπαθησε να βγαινεις ,να κοβεις βολτες ,μικρες εκδρομουλες ημερισιες τις Κυριακες και ξεκουραση αρκετη,συχνα ντουζ για τον ιδρωτα,ελαφρια φαγητα και ρουχα!

ολα θα πανε καλα ...υπομονη ,εισαι στο τελος:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

EGO TA EIXA OLA AUTA TA SYMPTOMATA..

EIXA BARUNEI PARA POLU KAI DEN MPOROYSA NA KOUNHTHO

DEN EIXA OREXH GIA TIPOTA KAI HTHELA APLA NA TELEIONO..

THEORO OTI EINAI APOLUTA LOGIKO NA EXEIS KOURASTEI KAI NA XANEIS THN PSUXRAIMIA SOU:S ..

EMENA ME EIXE BOHTHHSEI PARA POLU OI BOLTES POU EKANA (ME TA PODIA),EPAIRNA TON ANTRA MOU MAZI KAI PERPATAGAME,MHN FANTASTEIS KONTA STO SPITI LOGO THS SUXNOOURIAS EKANE KAI KALO KAI GIA TON TOKETO.

BRES KATI NA KANEIS POU DEN SE KOURAZEI ALLA ANTITHETA SE XEKOURAZEI PSUXOLOGIKA..

YPOMONH EINAI MIA EUXARISTH PERIODOS THS EGKUMOSUNHS ALLA APO KEI KAI PERA,GIA MENA,KAI MIA POLU DUSKOLH!

ANTE ME ENA PONO SOU EUXOMAI!!(KAI KANENAN DHLADH KALO THA HTAN XIXI:lol: :lol: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aχ Αννα μου...

Το βραδυ αλλαξω 3 φανελακια απο τον ιδρωτα παρολο που εχει 15 βαθμους το δωματιο...:angry: :angry: :angry:

Η ψυχολογια μου δε σου περιγραφω πως ειναι...

Ποτε κρυο ποτε ζεστη.

Μ'εχει πιασει πολυ μεγαλη ανασφαλεια και εχω απιστευτο αγχος.

Οσο για την τουαλετα, την επισκεπτομαι σιγουρα 2 φορες μες τη νυχτα!

Σ'αυτο που δεν εχω παραπονο και προβλημα ειναι ο υπνος!!!!

Κοιμαμαι σαν το ζωο και το μονο που με ξυπναει ειναι τα τσισα και ο ιδρωτας!!!!!!!!Ουτε το ξυπνητηρι δεν ακουω πια.......:silly: :silly: :silly: :silly:

Αντε καλως μπαινεις και συ στον 9ο!!!!!!!!!!!

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννούλα καλημερα!

Ενω σε ολη την εγκυμοσυνη πεταγα σαν... πεταλουδιτσα, μολις μπηκα στον 9ο ελεγα ποτε θα γεννησω!

Καλα... νευρα ειχα σε ολη την εγκυμοσυνη... αλλα αυτη η συχνοουρια... Αφορητη! Δεν κοιμωμουν ολη νυχτα γιατι επρεπε να πηγαινω συνεχεια τουαλετα και για να σηκωθω απο το κρεβατι επρεπε να κανω ενα σωρο μανουβρες!

Ασε οι καουρες που ειχα! Οχι! Το μωρο μου δε βγηκε με μαλλια!

Με ποναγε υπερβολικα η πλατη μου και δεν μπορουσα να κατσω σε καρεκλα για πανω απο 20 λεπτα...

Τι αλλο; Αυτα!

Υπομονη! Τον εφαγες τον γάιδαρο! Σε λίγο καιρο θα κρατας αγκαλίτσα το μωράκι σου και πίστεψε με... θα νιωθεις ΠΟΛΥ ξαλαφρωμενη!

Με το καλο!

ΥΓ Μολις γεννησα μου εκανε μεγαλη εντυπωση που δεν ηθελα συνεχεια τσισα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

agaph mou ola auta kai akoma perissotera .upomonh kai tha perasei .mono upomonh mporeis na kaneis kai na ksekourazese.mhn niotheis tipseis giatis douleies tou spitiou as tis kanei alosh as minoun.an kai tha exeis frikarei me to sindromo ths folias.toulaxiston egw nai hmouna me enaskoupaki sto xeri olh mera kai roufousa oti eblepa akoma kai thn pio mikrh trixa.:laugh: :laugh: ton antra mou ton eixa trelanei na katharizei kai oti den boithaei:blush: eixai ksekolothei o kaimenos na knei oti lew.oi ponoi sthn mesh htan aforitoi.kai toi eniotha san falena sthn steria.

tha perasei kai otan genniseis tha niotheis san na apoktises kainourgio swma.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω Αννιω τον τελευταιο μηνα ειχα κουραστει πολυ και παρακαλουσα να γεννησω νωριτερα να τελειωνω. Τελικα τον πηραμε ολο το μηνα...

Ειχα πονους στη μεση, πολλες καουρες, λαχανιασμα με το παραμικρο και ειχα βαλει 15 κιλα. Δεν ηταν δα και τοσα πολλα... συχνοουρια παραδοξως δεν ειχα.

Μετρα τις μερες αναποδα και θα δεις οτι θα γεννησεις πριν τελειωσεις το μετρημα...:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aχ Αννιώ μου πώς σε νοιώθω...!!!Κοντά είμαστε..Και γω 20-02 μπαίνω στον ένατο:woohoo: :woohoo: Λοιπόν...μετράω τις μερες σαν τον φαντάρο!!Εχω κουραστεί..δεν μπορώ να πάρω τα πόδια μου!!Ουτε τις κάλτσες μου δεν μπορώ να βάλω πια:ohmy: :ohmy: Κάθε μέρα άυπνη λόγω συχνοουρίας-έντονης-2-3 φορές σιγουρα σηκώνομαι το βράδυ και μεχρι να σηκωθώ νομιζω οτι θα τα κάνω και πάνω μου:P :P Δεν βολεύομαι στον ύπνο,μιας και πάντα κοιμόμουνα μπρούμητα και καταλαβαίνεις τι ζόρι τραβάω..:( :( Απο ψυχολογικής πλευράς...δεν το συζητάω ΚΑΝ..:S :S :S ...Υπομονή..κοντεύουμε σιγα σιγά!!!

Του Αγίου Βαλεντίνου μπαίνεις στον μήνα σου ε;;:) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΕΛΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΟΛΕΣ ΛΙΓΟ-ΠΟΛΥ ΤΑ ΙΔΙΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΑΜΕ...

ΚΑΟΥΡΕΣ, ΠΟΝΟ ΣΤΗ ΜΕΣΗ, ΙΔΡΩΤΑ, ΣΥΧΝΟΟΥΡΙΑ...

ΥΠΟΜΟΝΗ ΘΕΛΕΙ...

ΚΑΛΩΣ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Η ΩΡΑ ΣΕ ΟΣΕΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ ΤΟΝ ΠΕΛΑΡΓΟ ΤΩΡΑ ΓΡΗΓΟΡΑ...

ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΔΥΣΚΟΛΑ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΜΕΡΕΣ.ΣΧΕΔΟΝ ΟΛΕΣ ΠΑΡΑΚΑΛΑΝΕ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΑΥΤΗ Η ΩΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΦΟΥΣΚΩΣΟΥΝ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!

ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΙ ΑΥΤΟ...

ΛΙΓΗ ΥΠΟΜΟΝΗ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΤΟ ΠΙΟ ΕΚΝΕΥΡΙΣΤΙΚΟ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΗΤΑΝ ΟΙ ΣΥΧΝΟΟΥΡΙΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΕΞΑΨΕΙΣ ΜΟΥ......ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΠΕΡΣΙ ΜΕ ΤΑ ΧΙΟΝΙΑ ΕΓΩ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΣΑ ΜΕ ΚΟΝΤΟΜΑΝΙΚΟ ΚΑΙ ΣΒΗΣΤΑ ΚΑΛΟΡΙΦΕΡ.....ΚΑΙ ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ ΟΥΤΕ 8 ΜΗΝΩΝ,ΦΑΝΤΑΣΤΗΤΕ ΤΙ ΕΚΑΝΑ ΜΕΤΑ.......ΦΡΙΚΗ......ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ....ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΟΥΡΕΣ ΚΑΙ ΤΡΕΛΗ ΤΡΕΛΗ ΥΠΝΗΛΙΑ....ΜΕ ΕΙΧΑΝ ΧΑΣΕΙ ΟΛΟΙ....ΚΟΙΜΟΜΟΥΝ ΕΩΣ ΤΙΣ 10 ΤΟ ΠΡΩΙ ΜΕΤΑ ΣΗΚΩΝΟΜΟΥΝ ΕΤΡΩΓΑ ΕΒΛΕΠΑ ΤΑ ΖΩΔΙΑ ΣΤΗ ΜΕΝΕΓΑΚΗ ΚΑΙ ΣΤΙΣ 10 ΚΑΙ ΜΙΣΗ ΠΟΥ ΤΕΛΕΙΩΝΑΝ ΞΑΝΑΚΟΙΜΟΜΟΥΝ ΞΥΠΝΑΓΑ ΣΤΙΣ 2 ΕΤΡΩΓΑ ΠΑΛΙ ΚΑΙ ΚΟΙΜΟΜΟΥΝ ΕΩΣ ΤΙΣ 6 ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΚΑΙ ΞΑΝΑΚΟΙΜΟΜΟΥΝ ΣΤΙΣ 10......ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΚΟΙΜΟΜΟΥΝ ΚΑΙ ΗΜΟΥΝ ΚΑΙ 8 ΜΕ 9 ΜΗΝΩΝ.....:P :P :P .......ΑΝΤΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΚΑΛΗ ΛΕΥΤΕΡΙΑ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννιώ μου τελικώς όλες τα ίδια συμπτώματα έχουμε...;) Άλλα σε μεγάλη ένταση άλλα σε μικρή! Διάλεξε και πάρε;) ! Για εμένα το πιο ενοχλητικό είναι ο αφόρητος πόνος της μέσης:woohoo: ! Όσο για τη θερμοκρασία, όλο και ανεβαίνει:blink: ! Έχω ξεπαγιάσει τον άντρα μου:silly: ! Υπομονή Αννιώ, έφαγες τον γάιδαρο...:lol: Τα λέω για να τα εμπεδώνω και εγώ;) ! Βέβαια αυτή η ουρά του γαιδάρου είναι ατελείωτη, κάθε ημέρα σαν αιώνας! :angry:;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anniw mou kali.....den eisai moni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!oles oi egkies etsi einai...egw den eixa to idrwma kai tis anagoules............kai episis koutsathika tin mera prin gennisw me tipota den mporousa na perpatisw....isws giati egw ebala 13-14 kila...xixixiixixixixiante plisiazei o kairos.....pwpwppw

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννιώ μου ηρέμησε αυτό που έχεις λέγετε εγκυμοσύνη δεν είναι απαραίτητο να τα έχουν νιώσει και άλλες κοπέλες για να είναι φυσιολογικά εγώ γεννάω σε 10 μέρες και από αυτά που αναφέρεις είχα μόνο τα νευρα(τρελά νεύρα με το παραμικρό φωναζα τώρα τελαιυταία έχω ηρεμήσει λίγο :-)) και τη συχνοουρία. Πόνο στη μέση δεν έχω ούτε κάν τώρα που κοντευω να γεννήσω κι ας πήρα 16 κιλά (οπότε δεν φταίνε τα κιλά σου για τους πόνους σου μάλλον το μωράκι σπρώχνει σε περίεργα σημεία :-))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα την παλεψω τι θα κανω τελικα...Οντως η ουρα ειναι πολυ μακρια και ο γαιδαρος μπαμπεσης!!!!:P

Ευχαριστω ρε κοριτσια! Μου δινετε λιγο κουραγιο...Α!ξεχασα μεσα σε ολα να αναφερω και την λαιμαργια!!

Πολυ λαιμαργη εχω γινει...

Αντε ευχομαι ολες με εναν πονο-κι ειμαστε πολλες του Μαρτιου ε?

:P :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΕΣΥ..

ΛΟΙΠΟΝ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΝΙΩΘΑ ΣΤΟΝ 9ο ΔΕΝ ΣΥΓΚΡΙΝΕΤΑΙ ΜΕ

ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΝΙΩΣΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΓΕΝΝΑ..

ΕΚΕΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ

ΚΟΙΜΗΘΕΙΣ ΛΟΓΩ ΜΩΡΟΥ, ΠΟΝΩΝ ΚΤΛ..

ΣΤΟΝ 9ο ΕΙΧΑ ΤΡΕΛΛΗ ΣΥΧΝΟΟΥΡΙΑ, ΠΟΝΑΓΕ Η ΜΕΣΗ ΑΝ ΚΑΙ

ΟΧΙ ΣΕ ΕΝΟΧΛΗΤΙΚΟ ΒΑΘΜΟ ΚΑΙ ΚΟΥΡΑΖΟΜΟΥΝ ΜΕ ΤΟ ΤΙΠΟΤΑ..

ΤΟ ΠΙΟ ΣΠΑΣΤΙΚΟ ΗΤΑΝ ΤΟ ΝΑ ΓΥΡΙΖΩ ΠΛΕΥΡΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ..

ΞΥΠΝΑΓΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝΑ!!!

ΕΠΙΣΗΣ ΕΝΙΩΘΑ ΦΑΛΑΙΝΑ, ΑΓΕΛΑΔΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΑΛΛΟ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΟ...

ΠΑΝΤΩΣ ΠΡΟΣ ΤΟ ΤΕΛΟΣ Η ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΠΕΡΝΑΓΕ ΔΥΣΚΟΛΑ..

ΚΙ ΕΛΕΓΑ ΑΝΤΕ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ!!!!

ΒΕΒΑΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΑΓΧΩΝΟΜΟΥΝΑ..

ΑΥΤΑ!!!

Α ΚΑΟΥΡΕΣ ΠΑΝΤΩΣ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΙ Η ΜΠΕΜΠΑ ΒΓΗΚΕ ΜΕ ΜΑΛΛΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sou annio k apo mena...ego eimai stin 39 bdomada k mporo na po oti eimai opos eimouna...akouo ola ta koritsia oti barinan sto telos k tetoia k de katalabaino ego pos de to niotho..

tixainei na idrono ligo..neyra opos itan ...aaa ligo parapano laimargi eimai....

kata t alla k koimamai mia xara k se tipota de zorizomai...k ebala k 18 kila...

kali lefteria sou eyxomai...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννιώ μου όλα με το καλό σου εύχομαι!

Δεν μπορώ να πω ότι σε καταλαβαίνω.. Αν και γέννησα 20-08 όλο το καλοκαίρι το πέρασα ανώδυνα.. Δεν είχα πρόβλημα με τη ζέστη. Νεύρα δεν είχα ποτέ μου, ίσα ίσα γλύκανα κι έγινα άλλος άνθρωπος μου λέγανε όλοι!

Καούρες ναι, είχα, αλλά έπαιρνα talcid.

Ένα θέμα με τη συχνοουρία είχα, αλλά δε με απασχολούσε καθόλου. Κι έξω να ήμουν έμπαινα σε όποιο μαγαζί έβρισκα μπροστά μου κι έκανα χρήση της τουαλέτας (πανάκια και σπρέι ντετόλ πάντα στην τσάντα μου και πάντα στον αέρα!:P :P)

01-08 μπήκα στο μήνα μου και περιττό να σου πω αισθανόμουν καλύτερα από ποτέ! Αφού δεν ήθελα να γεννήσω, ήθελα να το κρατήσω στην κοιλιά μου όσο περισσότερο μπορούσα!

Η μέση δε με πονούσε, στον τοκετό τα είδα όλα από τον πόνο. Νόμιζα θα το γεννήσω από τη μέση!

Καλή λευτεριά σου εύχομαι, να κρατήσεις στην αγκαλιά σου ένα υγιέστατο παιδάκι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννιώ αυτό με την λαιμαργία...:silly: Ξαφνικά εμφανίστηκε... :blink: Όχι ότι δεν υπήρχε η ανάγκη για φαγητό ατελείωτο(και πριν εξάλλου συνέβαινε:lol: ) αλλά εδώ και λίγες ημέρες κάθε ώρα εμφανίζεται είτε τάση για γλυκό, είτε για αλμυρό...:woohoo: Και να φανταστείς ότι κορόιδευα και δεν τα πίστευα...:silly:

Λιγουρεύομαι παγωτό και έπειτα πατατάκια! :woohoo: :blink: :woohoo:

Εσύ τί είδους λιγούρες έχεις;;;

Πολλές του Μάρτη όντως...:) Ανοιξιάτικα μωρά!:) Στην αναγέννηση της φύσης...:cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eγω παλι δεν εχω καθολου ορεξη.Ειδικα απο τοτε που μπηκα στον 9ο.

Δε με τραβαει τιποτα και για να πω την αληθεια (δεν πιστευα ποτε οτι θα το πω αυτο)βαρεθηκα να τρωω.

Ισως ειναι και ψυχολογικο το θεμα...

Δεν ξερω, παντως ωρες ωρες τρωω με το ζορι......

:unsure: :unsure: :unsure: :unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια τώρα που σας γράφω είμαι ξαπλωμένη στοπλάι, η κοιλιά μου πονάει, δεν μπορώ να γυρίσω κ ούτε μπορώ να φάω με πονάει το στομάχι αφού εκεί είναι το κεφαλάκι της μπέμπας. Έχω ΠΗΤ 25 Μαρτίου και ανυπομονώ να γεννήσω. Οι τελευταίες μέρες είναι δυσκολες συνήθως. Έτσι και στην πρώτη μου κόρη.

Με έναν πόνο μας εύχομαι..Ουουουοφφφ:S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΙΩΘΩ ΑΚΡΙΒΩΣ ΟΠΩΣ ΕΣΥ.ΑΚΡΙΒΩΣ!!ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΣΠΑΣΕΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΟΛΟ ΤΟ ΜΗΝΑ.ΑΠΛΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ.ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΣΤΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ.ΕΙΔΙΚΑ ΜΕ ΤΙΣ ΑΫΠΝΙΕΣ ΠΟΥ ΛΕΣ ΕΧΩ ΤΡΕΛΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΒΡΑΔΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΟΙΜΗΘΩ ΚΑΘΟΛΟΥ.ΤΡΕΛΑ ΣΟΥ ΛΕΩ!!ΟΜΩΣ ΤΟΝ ΦΑΓΑΜΕ ΤΟΝ ΓΑΪΔΑΡΟ.ΑΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΛΙΓΗ ΥΠΟΜΟΝΗ ΑΚΟΜΑ..!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια και εγώ κάθε μέρα παρακαλάω να σηκωθώ το πρωϊ και να έχει φτάσει η ώρα που θα γεννήσω....Ειλικρινά κουράστηκα πάρα πολύ!Νομίζω ότι αυτές οι μέρες δεν περνάνε με τίποτα....Σαν να τρέχω σε έναν αγώνα δρόμου, που δεν έχει τέλος...

Όσο για τους πόνους....Έχω πάρα πολλούς στην κοιλιά, στην μέση, καθώς και χαμηλά...και μέσα σε όλα η μικρή μπουμπού κλωτσάει το στομάχι μου και τα πλευρά μου...

Με την τουαλέτα έχω γίνει "ένα" και όταν σπρώχνει με το κεφάλι της με πονάει κιόλας...

Σήμερα ένιωθα σαν να με τσιμπούσαν απο "κάτω" με δύναμη.Το έχει νιώσει καμία σας αυτό? Ξέρετε τι είναι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινα σε καταλαβαινω.

Νιωθω ακριβως το ιδιο.

Σα να τραβανε τα ραμματα.Aκριβως αυτην την αισθηση εχω.

Σπρωχνει η μπεμπα προς τα κατω με το κεφαλι γιαυτο και συμβαινει.

Το καταλαβαινω ιδιαιτερα το βραδυ που ξαπλωνω...

Ποναει πολυ οταν ειμαι χαλαρη...

Υπομονη κοντευουμε!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...