Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Αυγούστου το μελτεμι θα μας πάρει απ το χέρι το φεγγάρι θα γεμίσει η κοιλίτσα θα ανθίσει


Lacostaki

Recommended Posts

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Ουτε εγώ, αλλά δεν θέλω να αγχωθώ.... Για να είπε θα κάνω λογικά φυσικά κάτι θα είδε... Αν κάτσω να το ανάλυσω τώρα πιστεύω θα αγχωθώ κ δεν το θελω! 

Όχι να μην αγχωθεις αφού έτσι και αλλιώς θα στο παρακολουθήσει με υπέρηχο θα δείτε πως πάει, έχεις και τα τεστακια ωορρηξίας.. εννοείται γιατρός είναι κάτι θα είδε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Ουτε εγώ, αλλά δεν θέλω να αγχωθώ.... Για να είπε θα κάνω λογικά φυσικά κάτι θα είδε... Αν κάτσω να το ανάλυσω τώρα πιστεύω θα αγχωθώ κ δεν το θελω! 

Απλώς μπορεί να είναι κυστικο κ να μην σπάσει ποτέ. Είναι πολύ νωρίς θεωρώ για 3η μέρα 15 Χιλ. Ή θα κάνεις πολύ νωρίς ωορρηξια γιατί σκέψου μόλις φτάσει 20 Χιλ σπάει. Ή δε θα κάνεις καθόλου. Εκτός αν είναι η μία του διάσταση 15 Χιλ γιατί μετρούν 2 διαστάσεις το πολλαπλασιαζουν κ βγάζουν το μέγεθος κάτι σαν εμβαδόν δλδ.. Μήπως είναι αυτό κ είναι η μία του μεριά 15 για να σου είπε ότι θα κάνεις ωορρηξια κάτι τέτοιο θα ισχύει.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Ουτε εγώ, αλλά δεν θέλω να αγχωθώ.... Για να είπε θα κάνω λογικά φυσικά κάτι θα είδε... Αν κάτσω να το ανάλυσω τώρα πιστεύω θα αγχωθώ κ δεν το θελω! 

Ποια μέρα του κύκλου θα σε ξαναδεί; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Ουτε εγώ, αλλά δεν θέλω να αγχωθώ.... Για να είπε θα κάνω λογικά φυσικά κάτι θα είδε... Αν κάτσω να το ανάλυσω τώρα πιστεύω θα αγχωθώ κ δεν το θελω! 

Μπορεί να εκανα λάθος εγώ κ να κατάλαβα άλλο... Αν αυτό δεν υφίσταται... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Sandyb είπε:

Και αν είχε μείνει από τον κύκλο της διέγερσης που ήταν ο προηγούμενος σου είπε ο γιατρός ότι αυτό θα σκάσει τωρα και θα κάνεις ωορρηξία σε αυτόν τον κύκλο? δεν έχω ιδέα τι παίζει με τις πολυκυστικες που έχεις γιαυτο μου φάνηκε περίεργο..

Αφού και ο δεύτερος γυναικολογος σου είπε όταν το είδε ότι θα είναι εντάξει αυτό το αυγό παρά το γεγονός ότι είναι απ' τον προηγούμενο κύκλο , αυτός θα ξέρει καλύτερα από εμάς!!! Οπότε εσύ την δουλειά σου , ηρεμία , υπέρηχο , τεστ , προσπάθεια! Αν ήταν κάτι θα στο έλεγε αυτός ο γυναικολόγος...έτσι πιστεύω δηλαδή!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Tvz είπε:

Ποια μέρα του κύκλου θα σε ξαναδεί; 

Μου είπε έτσι γενικά ελα να σε ξανά δω περιπου την 10-11η μέρα 😞 δεν ξέρω τι να πω κ μένα περιεργο μ φάνηκε εκτός κ αν εγώ δεν άκουσα καλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Heart είπε:

Αφού και ο δεύτερος γυναικολογος σου είπε όταν το είδε ότι θα είναι εντάξει αυτό το αυγό παρά το γεγονός ότι είναι απ' τον προηγούμενο κύκλο , αυτός θα ξέρει καλύτερα από εμάς!!! Οπότε εσύ την δουλειά σου , ηρεμία , υπέρηχο , τεστ , προσπάθεια! Αν ήταν κάτι θα στο έλεγε αυτός ο γυναικολόγος...έτσι πιστεύω δηλαδή!!

Εμένα με νοιάζει να ρθει περιοδος τον αλλον μήνα κ τωρα αν θα ναι καλή η όχι η ωορηξια δεν με νοιάζει... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Εμένα με νοιάζει να ρθει περιοδος τον αλλον μήνα κ τωρα αν θα ναι καλή η όχι η ωορηξια δεν με νοιάζει... 

Ναι εννοειται απλά η περίοδος μας εξαρτάται από την ωορρηξία..αν βρεις την ωορρηξία σου σωστά θα ξέρεις και πότε να περιμένεις περίοδο για να προχωρήσεις..οπότε μια χαρά θα το παρακολουθήσετε πως πάει και θα σου πουν πότε ακριβώς θα αδιαθετησεις για να ξέρεις πότε προχωράς σε έμβρυομεταφορά, αν δεν έχεις κανένα ευχάριστο γιατί μπορεί και να μείνεις από μόνη σου αφού θα έχετε στοχευμένες επαφές..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Sandyb είπε:

Ναι εννοειται απλά η περίοδος μας εξαρτάται από την ωορρηξία..αν βρεις την ωορρηξία σου σωστά θα ξέρεις και πότε να περιμένεις περίοδο για να προχωρήσεις..οπότε μια χαρά θα το παρακολουθήσετε πως πάει και θα σου πουν πότε ακριβώς θα αδιαθετησεις για να ξέρεις πότε προχωράς σε έμβρυομεταφορά, αν δεν έχεις κανένα ευχάριστο γιατί μπορεί και να μείνεις από μόνη σου αφού θα έχετε στοχευμένες επαφές..

Δεν με βλέπει ο εξωσωματικος μου τώρα έκλεισε. Θα με ξανά δει όταν αδιαθετησω. Μετά τις 20/8 ανοίγει. Τώρα παω εδώ αυτό το μήνα επαρχία κ με βλέπει ένας για να με μετράει και να βλέπουμε παράλληλα κ τις ωοθηκες... Ίσα για τον έλεγχο δηλαδή... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Δεν με βλέπει ο εξωσωματικος μου τώρα έκλεισε. Θα με ξανά δει όταν αδιαθετησω. Μετά τις 20/8 ανοίγει. Τώρα παω εδώ αυτό το μήνα επαρχία κ με βλέπει ένας για να με μετράει και να βλέπουμε παράλληλα κ τις ωοθηκες... Ίσα για τον έλεγχο δηλαδή... 

Δεν έχει σημασία ποιος σε βλέπει και εγώ έχω άλλον εξωσωματικο και άλλον γυναικολόγο..όσο για μια παρακολούθηση ωορρηξίας και το να σου πει ποτε θα σου έρθει η περίοδος μια χαρά είναι και αυτός..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mimi26 είπε:

Μου είπε έτσι γενικά ελα να σε ξανά δω περιπου την 10-11η μέρα 😞 δεν ξέρω τι να πω κ μένα περιεργο μ φάνηκε εκτός κ αν εγώ δεν άκουσα καλά

Κάνε αυτό που σου είπε ο γιατρός , και μην αγχώνεσαι!!!όλα καλά θα πάνε είτε φυσικά είτε τον επόμενο μήνα!!! Όλα καλά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Κάνε αυτό που σου είπε ο γιατρός , και μην αγχώνεσαι!!!όλα καλά θα πάνε είτε φυσικά είτε τον επόμενο μήνα!!! Όλα καλά!!

Δεν αγχώνομαι, σκέφτομαι μόνο τα μπανια που θα αρχίσω επιτέλους.... Κ πως θα με δει παλι ο γιατρός! 

Θα σας πω τα νεότερα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια ευτυχώς ο κίνδυνος πέρασε @Mimi26δεν έχω να πω τίποτα γι αυτά τα παλικάρια ξέρω τι αγώνα κάνουν και τους ευχαριστούμε πολύ γιαυτο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Καλησπέρα κορίτσια ευτυχώς ο κίνδυνος πέρασε @Mimi26δεν έχω να πω τίποτα γι αυτά τα παλικάρια ξέρω τι αγώνα κάνουν και τους ευχαριστούμε πολύ γιαυτο

Πάλι καλά που είστε ασφαλείς! Και μη χειρότερα τι να πούμε πια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Τι υπέροχα νέα princess μου!😃😃😃😃 Έρχεται το αδερφάκι! 🥳

Με το καλό κορίτσι μου! Όλα θα πάνε καλά! Όπως είπες πρέπει να σκέφτεσαι θετικά. Το άγχος πάντα υπάρχει αλλά πρέπει όσο μπορούμε να το διαχειριζόμαστε.

Πως το κατάλαβες όμως χωρίς περίοδο; Είχες συμπτώματα;

🥰🥰🥰🥰🥰💞💞💞💞💞

Σου είχα γράψει ολόκληρο κείμενο αλλά σβήστηκε 😆

Ευχαριστώωω λέωω, δεν είναι τέλεια νέα;; 🥰💕

Εγώ που λες ήθελα μήνες απλά δεν είχα περίοδο λόγω θηλασμού..και δεν ήθελα να κόψω και το θηλασμό, ήθελα να θηλάσω έστω 1 χρόνο..τον Απρίλιο κάπου είδα αίμα λέω τέλεια ήρθε..τελικά τπτ..τον Ιούνιο πάω στο γιατρό μου, του λέω τι θα γίνει γιατρε θα μου’ρθει ποτε περίοδος, περιμένω τόσους μήνες θέλω και δεύτερο..🤣 μου κάνει υπέρηχο μου λέει ότι δε βλέπει τπτ και ότι δεν πρόκειται να μου’ρθει περίοδος..αν δε θηλάσεις για 8 ώρες μου λέει τότε θα κάνεις ωορρηξία και θα σου’ρθει περίοδος..το εκανα για κάποιες μέρες, έκανα ωορρηξία κι έμεινα έγκυος😊😊 λέω δεν πήγαινα νωρίτερα; Χαχα..δεν πειράζει, και τώρα μια χαρά, μακάρι να πάνε όλα καλά🙏
 

Ααα από συμπτώματα που λες δεν είχα τπτ πριν το θετικό τεστ, όπως την άλλη φορά, απλά και τώρα όπως και την άλλη φορά απλά ήξερα ότι αν κάνω τεστ θα βγει θετικό..δε ξέρω πώς..ένστικτο..και γι’αυτό το καθυστερούσα κι όλας..άντε λίγους πόνους χαμηλά στην κοιλιά είχα, αλλά έχει τύχει να έχω και χωρίς να είμαι έγκυος..κ λίγα υγρά..αα κ αυτό που το θυμήθηκα μετά το θετικό τεστ βέβαια, ότι ενώ όταν ειναι να μου’ρθει περίοδος πρήζεται λίγο το στήθος μου, τώρα δεν είχε πρηστεί καθόλου..βέβαια δεν ήξερα κ αν είναι να μου’ρθει περίοδος, απλά εκείνες τις μέρες που δε θήλαζα για αρκετές ώρες, ένιωσα μετά μια μέρα πόνο στη δεξιά ωοθήκη κ είχα πολλά υγρά όπως στην ωορρηξία..οπότε όταν τα είδα σκέφτηκα μήπως πέτυχε το κόλπο του γιατρού και κάνω ωορρηξία..δεν ήμουν και σίγουρη βέβαια..τελικά όντως έκανα😊 γιατί μου επιβεβαίωσε κι όλας ο γιατρός ότι έκανα ωορρηξία από τα δεξιά, εκεί που ένιωσα τον πόνο δηλαδή..και είχα και 1 επαφή 2 μέρες πριν τη μέρα που ένιωσα την ωορρηξία, οπότε τότε έγινε μου είπε ο γιατρός😜 
 

Επίσης αυτή τη φορά δεν έχω πολλά συμπτώματα, λίγο ζαλάδα και ανακατωσούρα, λίγο περίεργη γεύση, λίγο συχνοουρία, λίγο αυπνία..τπτ ιδιαίτερο..όλα λίγο..κ αυτό με αγχώνει..στην προηγούμενη εγκυμοσύνη έκανα πολλούς εμετούς τη μέρα και ανακατευόμουν πολύ..μπορεί να είναι και νωρίς βέβαια..ας πάνε όλα καλά μόνο αυτό με νοιάζει🙏💞🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Sandyb είπε:

Και αν είχε μείνει από τον κύκλο της διέγερσης που ήταν ο προηγούμενος σου είπε ο γιατρός ότι αυτό θα σκάσει τωρα και θα κάνεις ωορρηξία σε αυτόν τον κύκλο? δεν έχω ιδέα τι παίζει με τις πολυκυστικες που έχεις γιαυτο μου φάνηκε περίεργο..

Δε νομίζω να σκάσει τωρα λογικά κυστικο θα είναι μη ποιοτικο , κκουφιο να το πω κ ετσι.. Δε γίνεται απ την ωοληψια να σκάσει τωρα. Έτσι πιστευω δλδ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η iriana είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Ελπίζω να είστε καλά! Ήθελα να ρωτήσω οποίο κορίτσι γυμνάζεται το εξής.. κάποιες φορές όταν τρέχω ή κάνω κοιλιακούς ή πόδια, πονάω κάποιες φορές στη περιοχή της μήτρας, αριστερά και δεξιά... (δεν ξέρω αν είναι μητρα βέβαια, απλά πονάω σε αυτή την περιοχη).. έχει τύχει σε καμία??

Γεια σου Ιριανα. Εμένα δεν μου είχε τύχει κάτι ανάλογο. Μπορείς να ρωτήσεις τον γυμναστή σου ή τον γιατρό σου. Δεν νομιζω πως είναι η μήτρα σου αλλά καλό είναι να ρωτήσεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Σου είχα γράψει ολόκληρο κείμενο αλλά σβήστηκε 😆

Ευχαριστώωω λέωω, δεν είναι τέλεια νέα;; 🥰💕

Εγώ που λες ήθελα μήνες απλά δεν είχα περίοδο λόγω θηλασμού..και δεν ήθελα να κόψω και το θηλασμό, ήθελα να θηλάσω έστω 1 χρόνο..τον Απρίλιο κάπου είδα αίμα λέω τέλεια ήρθε..τελικά τπτ..τον Ιούνιο πάω στο γιατρό μου, του λέω τι θα γίνει γιατρε θα μου’ρθει ποτε περίοδος, περιμένω τόσους μήνες θέλω και δεύτερο..🤣 μου κάνει υπέρηχο μου λέει ότι δε βλέπει τπτ και ότι δεν πρόκειται να μου’ρθει περίοδος..αν δε θηλάσεις για 8 ώρες μου λέει τότε θα κάνεις ωορρηξία και θα σου’ρθει περίοδος..το εκανα για κάποιες μέρες, έκανα ωορρηξία κι έμεινα έγκυος😊😊 λέω δεν πήγαινα νωρίτερα; Χαχα..δεν πειράζει, και τώρα μια χαρά, μακάρι να πάνε όλα καλά🙏
 

Ααα από συμπτώματα που λες δεν είχα τπτ πριν το θετικό τεστ, όπως την άλλη φορά, απλά και τώρα όπως και την άλλη φορά απλά ήξερα ότι αν κάνω τεστ θα βγει θετικό..δε ξέρω πώς..ένστικτο..και γι’αυτό το καθυστερούσα κι όλας..άντε λίγους πόνους χαμηλά στην κοιλιά είχα, αλλά έχει τύχει να έχω και χωρίς να είμαι έγκυος..κ λίγα υγρά..αα κ αυτό που το θυμήθηκα μετά το θετικό τεστ βέβαια, ότι ενώ όταν ειναι να μου’ρθει περίοδος πρήζεται λίγο το στήθος μου, τώρα δεν είχε πρηστεί καθόλου..βέβαια δεν ήξερα κ αν είναι να μου’ρθει περίοδος, απλά εκείνες τις μέρες που δε θήλαζα για αρκετές ώρες, ένιωσα μετά μια μέρα πόνο στη δεξιά ωοθήκη κ είχα πολλά υγρά όπως στην ωορρηξία..οπότε όταν τα είδα σκέφτηκα μήπως πέτυχε το κόλπο του γιατρού και κάνω ωορρηξία..δεν ήμουν και σίγουρη βέβαια..τελικά όντως έκανα😊 γιατί μου επιβεβαίωσε κι όλας ο γιατρός ότι έκανα ωορρηξία από τα δεξιά, εκεί που ένιωσα τον πόνο δηλαδή..και είχα και 1 επαφή 2 μέρες πριν τη μέρα που ένιωσα την ωορρηξία, οπότε τότε έγινε μου είπε ο γιατρός😜 
 

Επίσης αυτή τη φορά δεν έχω πολλά συμπτώματα, λίγο ζαλάδα και ανακατωσούρα, λίγο περίεργη γεύση, λίγο συχνοουρία, λίγο αυπνία..τπτ ιδιαίτερο..όλα λίγο..κ αυτό με αγχώνει..στην προηγούμενη εγκυμοσύνη έκανα πολλούς εμετούς τη μέρα και ανακατευόμουν πολύ..μπορεί να είναι και νωρίς βέβαια..ας πάνε όλα καλά μόνο αυτό με νοιάζει🙏💞🥰

Δεν είναι απαραίτητο να έχεις τα ίδια συμπτώματα. Μην σε αγχωνει καθόλου αυτό! Εξάλλου είναι αρκετά νωρίς ακόμα! Αλλά και πάλι κάθε εγκυμοσύνη είναι διαφορετική. Όλα θα πάνε καλά! Μην αφήνεις τον εαυτό σου να σκέφτεται αρνητικά. Να χαίρεσαι την κάθε στιγμή!💗

Α! Πρώτη φορά το ακούω αυτό για τον θηλασμό και την περίοδο! Να που σε εσένα έπιασε! Σε εμένα πάλι η κυρία ήρθε τον τρίτο μήνα κιόλας!

Τώρα τι θα κάνεις με το θηλασμό; Θα συνεχίσεις; Επειδή κι εδώ οι απόψεις διίστανται!🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Δεν είναι απαραίτητο να έχεις τα ίδια συμπτώματα. Μην σε αγχωνει καθόλου αυτό! Εξάλλου είναι αρκετά νωρίς ακόμα! Αλλά και πάλι κάθε εγκυμοσύνη είναι διαφορετική. Όλα θα πάνε καλά! Μην αφήνεις τον εαυτό σου να σκέφτεται αρνητικά. Να χαίρεσαι την κάθε στιγμή!💗

Α! Πρώτη φορά το ακούω αυτό για τον θηλασμό και την περίοδο! Να που σε εσένα έπιασε! Σε εμένα πάλι η κυρία ήρθε τον τρίτο μήνα κιόλας!

Τώρα τι θα κάνεις με το θηλασμό; Θα συνεχίσεις; Επειδή κι εδώ οι απόψεις διίστανται!🥰

Άσε γλυκούλα τι ήθελα και μίλησα, το γρουσούζεψα🤪 ξύπνησα σήμερα και όλα γύριζαν ζαλιζόμουν πολύ και μόλις σηκώθηκα έκανα εμετό..και όλη μέρα ήμουν χάλια το στομάχι μου χάλια..μόνο που τώρα έχω κ ένα μωρό σχεδόν 1 κ είμαι μόνη μου την περισσότερη μέρα..ελπίζω να μην με πάει όπως την προηγούμενη φορά και να είναι πιο ήπια τα συμπτώματα🙏🙏

Ναι, ούτε εγώ το ήξερα, ευτυχώς σε μένα έπιασε! Μπορεί να έπαιξε ρόλο που είχα δει κ αίμα τον Απρίλιο, ίσως να λειτούργησε πιο εύκολα το σύστημα λόγω αυτού😜 ποιος ξέρει! Όποτε θέλουν έρχονται ούτως ή άλλως τα σποράκια, για κάποιο λόγο ήθελε να έρθει τώρα και ήρθε🙏🥰

Τυχερή είσαι που σου είχε έρθει τον τρίτο μήνα! Μακαρι να μου χε έρθει κι εμένα θα κόντευα να γεννήσω τώρα😂😂 Βέβαια τυχερή αν ήθελες και δεύτερο..αν ήθελες να κάνεις μπάνια καλύτερα να σε ξέχναγε όπως εμένα🤣🤣

Η αλήθεια είναι ότι για το θηλασμό οι απόψεις διιστανται..ένας γιατρός μου είπε δεν επηρεάζει καθόλου, μπορώ να συνεχίσω κανονικά, και ότι είναι ελάχιστες οι περιπτώσεις που έχουν δει να κάνει πρόβλημα στην έγκυο..ένας άλλος γιατρός μου είπε ότι αν δεν το κόψω, πρέπει έστω να το μειώσω, γιατί δεν κάνει καλό να είναι αυξημένη η προλακτίνη..γενικά έχω διαβάσει και αυτό λένε κ οι σύμβουλοι θηλασμού, ότι αν δεν έχεις προβλήματα, πχ αίμα, αποκόλληση κλπ, μπορείς να συνεχίζεις κανονικά..ξέρω και γυναίκες που θήλαζαν στην εγκυμοσύνη και μετά θήλαζαν και τα δύο..δε ξέρω βέβαια σε τι συχνότητα, δηλαδή άλλο να θηλάζεις μόνο πρωι βράδυ και άλλο όλη μέρα..θα δω τι θα μου πει κ ο γιατρός μου..!

Εγώ να σου πω ήθελα να θηλάσω 1 χρόνο..οπότε τώρα που τον άλλο μήνα γίνεται 1, ήθελα να είχα αρχίσει έστω να το μειώνω μες τη μέρα..απλά ο δικός μου δεν το κόβει με τπτ, κ έχω απελπιστεί..με κυνηγάει μες το σπίτι κλαίγοντας για να θηλάσει..και δεν πίνει κ κανένα ξένο γάλα από όσα έχω δοκιμάσει..αλλά εντάξει τον άλλο μήνα ξεκινάει και το φρέσκο..ή μπορεί να μην πίνει κ καθόλου, δε θα’ναι απαραίτητο το γάλα εννοώ όπως τώρα..τουλάχιστον τώρα τρώει κάθε μέρα γιαούρτι κατσικίσιο κ τρώει κ 100μλ γάλα μες τη φρουτόκρεμα..κ μόνο αυτά φτάνουν μου είπε η παιδίατρος..κ χωρίς να θηλαζε δηλαδή..αλλά εμένα θηλάζει κ εξτρα από αυτά, και δε ξέρω πώς να το ελαττώσω..είμαστε κ μαζί όλη μέρα, φταίει κ αυτό..από Σεπτέμβρη θα γυρίσει η μητέρα μου, θα είναι λίγο πιο εύκολα ελπίζω..δε μου πάει κ η καρδιά μωρέ να ζητάει και να μην του δίνω..καταλαβαίνεις🥺

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Heart είπε:

Κορίτσια ελπιζω όλες να είστε καλά...οι καταστάσεις που ζούμε είναι τραγικές...

Πραγματικά..βλέπω τι γίνεται κ πάει να σπάσει η καρδιά μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

@Lacostaki όλα καλά; Σε έχω στο νου μου...

Είμαστε ασφαλείς φύγαμε από το σπίτι εχθές το απόγευμα και κατεβήκαμε Κόρινθο.. Το χωριό εκκενώθηκε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Είμαστε ασφαλείς φύγαμε από το σπίτι εχθές το απόγευμα και κατεβήκαμε Κόρινθο.. Το χωριό εκκενώθηκε 

Καλημέρα! ευτυχώς είστε ασφαλείς!! Εύχομαι και για σας αλλά και για όλο τον κόσμο να μην καούν τα σπίτια σας😔 

Μακάρι να σβηστεί άμεσα, αυτό που συμβαίνει είναι τραγικό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Riaa είπε:

Καλημέρα! ευτυχώς είστε ασφαλείς!! Εύχομαι και για σας αλλά και για όλο τον κόσμο να μην καούν τα σπίτια σας😔 

Μακάρι να σβηστεί άμεσα, αυτό που συμβαίνει είναι τραγικό.

Κορίτσια καλημέρα θα σπάσει η καρδιά μου τι γίνεται.... Εγώ ήρθα Αθήνα χθες κ έμεινα ένα βράδυ στην αδερφη μου. Ο γαμπρός μου είναι πυροσβεστης δεν σταμάτησε να χτυπάει το τηλέφωνο.... Τι γίνεται ο θεος να βοηθήσει παναγια μου.... 😔😔 εγώ δεν μπόρεσα να φυγω έχουν κλείσει την εθνική.... Κορίτσια δεν μπορώ είμαι πολθ ευαίσθητη κ τα βλέπω κ εχω πεσει πολυ ψυχολογικά... Σκέφτομαι τον κόσμο που είναι δίπλα στη φωτιά... Κουράγιο σε όσες βρίσκονται πολυ κοντά σε αυτή τη λυπηρή κατάσταση... 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...