Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Ιούλιος θα έρθει και μαζί του θα μας φέρει χαμόγελα , θαύματα , ζωές....Με αγάπη , αγκαλιές , μπάνια στις ακρογιαλιές θα γεμίσουν οι κοιλιες...


Heart

Recommended Posts

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Κορίτσια μου , τι κάνετε; mimi26 , τι κάνεις; Πώς είσαι στην υγεία σου!! Έχεις νέα για το πώς θα προχωρήσεις;οι υπόλοιπες πως είστε; Πώς τα περνάτε  στις διακοπές σας; 

Γεια σου κοριτσι μου, καλά είμαι. Στην δουλειά είμαι κ τωρα εχω ένα κενό κ το είδα... Καλυτερα είμαι πολυ καλυτερα. Απλά αυτό εκεί που είχε πεταχτεί με ποναει όταν περπατω. Κ εχω πολλες ζαλάδες ακόμη νοιώθω αδυναμη. Δεν πηγα Αθήνα χθες δεν είχα κουράγιο κ ένοιωθε σχετικά καλυτερα. Εχω ξεπριστει κατά πολυ θα έλεγα. 

Τη πέμπτη θα είμαι έτσι κ αλλιώς Αθήνα οπότε θα δω, αν με ενοχλεί ακόμη αυτό που πεταει θα τον πάρω τηλ να πάω από κει να με δει. Αλλιώς θα περιμενω να αδιαθετησω.δεν έχω ιδέα πως θα συνεχίσω. Γιατί ξέρω πως κλείνουν 10-20 αυγουστου. Κ έχω αγχωθεί λίγο γιατί θα ήθελα να κάνω τη διαδικασία. Εμείς κλείνουμε τη δουλειά τώρα κ ανοίγουν με. Τα σχολεία παλι . Κ θα μαι κ σε μια ακόμη δουλειά από Σεπτεμβρίο πρωτη φορα κ τι θα τους πω ; σορρυ ακόμη δεν αρχίσαμε κάτι που έτυχε κ δεν θα ρθω;;

Ήθελα να το κάνω τώρα να μαι χαλαρή... Να σας πω την αλήθεια.... Αλλά οκ. 

Σκέφτομαι κ την ψευτικη περιοδο που είχα πριν ένα μήνα κ φοβάμαι να μείνω στον αέρα μη μου Τυχει κανένα τέτοιο. 

Όταν θα αδιαθετησω θα δω θα του πω να μιλήσουμε... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Κορίτσια μου , τι κάνετε; mimi26 , τι κάνεις; Πώς είσαι στην υγεία σου!! Έχεις νέα για το πώς θα προχωρήσεις;οι υπόλοιπες πως είστε; Πώς τα περνάτε  στις διακοπές σας; 

Αχ πολύ ωραίες ήταν οι διακοπές αν εξαιρέσουμε ότι τώρα είμαι με απίστευτους πόνους περιόδου στο κρεβάτι..το παθαίνετε και εσείς αυτό από τα μπανια ρε κορίτσια? ελπίζω αύριο να είμαι καλύτερα που θα είναι η τελευταία μας μέρα..επιστρέφουμε γιατί την Πέμπτη μου έβαλαν ραντεβού για ορμονικές και ξανά ξεκινάω προετοιμασία για έμβρυομεταφορά..άντε πάλι από την αρχή να δούμε τι θα γίνει αυτή τη φορα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Sandyb είπε:

Αχ πολύ ωραίες ήταν οι διακοπές αν εξαιρέσουμε ότι τώρα είμαι με απίστευτους πόνους περιόδου στο κρεβάτι..το παθαίνετε και εσείς αυτό από τα μπανια ρε κορίτσια? ελπίζω αύριο να είμαι καλύτερα που θα είναι η τελευταία μας μέρα..επιστρέφουμε γιατί την Πέμπτη μου έβαλαν ραντεβού για ορμονικές και ξανά ξεκινάω προετοιμασία για έμβρυομεταφορά..άντε πάλι από την αρχή να δούμε τι θα γίνει αυτή τη φορα..

Με το καλό κορίτσι μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Sandyb είπε:

Αχ πολύ ωραίες ήταν οι διακοπές αν εξαιρέσουμε ότι τώρα είμαι με απίστευτους πόνους περιόδου στο κρεβάτι..το παθαίνετε και εσείς αυτό από τα μπανια ρε κορίτσια? ελπίζω αύριο να είμαι καλύτερα που θα είναι η τελευταία μας μέρα..επιστρέφουμε γιατί την Πέμπτη μου έβαλαν ραντεβού για ορμονικές και ξανά ξεκινάω προετοιμασία για έμβρυομεταφορά..άντε πάλι από την αρχή να δούμε τι θα γίνει αυτή τη φορα..

Καλη επιτυχία κορίτσι μου! 🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Γεια σου κοριτσι μου, καλά είμαι. Στην δουλειά είμαι κ τωρα εχω ένα κενό κ το είδα... Καλυτερα είμαι πολυ καλυτερα. Απλά αυτό εκεί που είχε πεταχτεί με ποναει όταν περπατω. Κ εχω πολλες ζαλάδες ακόμη νοιώθω αδυναμη. Δεν πηγα Αθήνα χθες δεν είχα κουράγιο κ ένοιωθε σχετικά καλυτερα. Εχω ξεπριστει κατά πολυ θα έλεγα. 

Τη πέμπτη θα είμαι έτσι κ αλλιώς Αθήνα οπότε θα δω, αν με ενοχλεί ακόμη αυτό που πεταει θα τον πάρω τηλ να πάω από κει να με δει. Αλλιώς θα περιμενω να αδιαθετησω.δεν έχω ιδέα πως θα συνεχίσω. Γιατί ξέρω πως κλείνουν 10-20 αυγουστου. Κ έχω αγχωθεί λίγο γιατί θα ήθελα να κάνω τη διαδικασία. Εμείς κλείνουμε τη δουλειά τώρα κ ανοίγουν με. Τα σχολεία παλι . Κ θα μαι κ σε μια ακόμη δουλειά από Σεπτεμβρίο πρωτη φορα κ τι θα τους πω ; σορρυ ακόμη δεν αρχίσαμε κάτι που έτυχε κ δεν θα ρθω;;

Ήθελα να το κάνω τώρα να μαι χαλαρή... Να σας πω την αλήθεια.... Αλλά οκ. 

Σκέφτομαι κ την ψευτικη περιοδο που είχα πριν ένα μήνα κ φοβάμαι να μείνω στον αέρα μη μου Τυχει κανένα τέτοιο. 

Όταν θα αδιαθετησω θα δω θα του πω να μιλήσουμε... 

Αχ σε καταλαβαίνω να θες να προχωρήσεις τώρα αλλά πρέπει να ηρεμήσει ο οργανισμός σου γιατί θέλουμε επιτυχια...δεν έχεις ποτέ περίοδο από μόνη σου?κάτι τέτοιο είχες πει ή λάθος θυμάμαι? Δεν υπάρχει κάποιος τρόπος να τη ρυθμισετε μέχρι να φτάσεις στον κύκλο της έμβρυομεταφοράς?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Sandyb είπε:

Αχ πολύ ωραίες ήταν οι διακοπές αν εξαιρέσουμε ότι τώρα είμαι με απίστευτους πόνους περιόδου στο κρεβάτι..το παθαίνετε και εσείς αυτό από τα μπανια ρε κορίτσια? ελπίζω αύριο να είμαι καλύτερα που θα είναι η τελευταία μας μέρα..επιστρέφουμε γιατί την Πέμπτη μου έβαλαν ραντεβού για ορμονικές και ξανά ξεκινάω προετοιμασία για έμβρυομεταφορά..άντε πάλι από την αρχή να δούμε τι θα γίνει αυτή τη φορα..

Καλή σου επιτυχία!Όλα να πάνε καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Sandyb είπε:

Αχ σε καταλαβαίνω να θες να προχωρήσεις τώρα αλλά πρέπει να ηρεμήσει ο οργανισμός σου γιατί θέλουμε επιτυχια...δεν έχεις ποτέ περίοδο από μόνη σου?κάτι τέτοιο είχες πει ή λάθος θυμάμαι? Δεν υπάρχει κάποιος τρόπος να τη ρυθμισετε μέχρι να φτάσεις στον κύκλο της έμβρυομεταφοράς?

Από μόνη μου έχω ψευτικη περιοδο κ οχι κάθε μήνα μπορεί να κάνει μηηηηνες να ρθει.   Αλλά θα μου δωσει χάπι Ωορηξιας. Το θέμα είναι να πάρω χάπι Ωορηξιας την 3 η μέρα του κύκλου αλλά είναι όντως περιοδος πραγματικη. Για να ξεκινήσω κ 3 η μέρα το χάπι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Από μόνη μου έχω ψευτικη περιοδο κ οχι κάθε μήνα μπορεί να κάνει μηηηηνες να ρθει.   Αλλά θα μου δωσει χάπι Ωορηξιας. Το θέμα είναι να πάρω χάπι Ωορηξιας την 3 η μέρα του κύκλου αλλά είναι όντως περιοδος πραγματικη. Για να ξεκινήσω κ 3 η μέρα το χάπι. 

Ω δύσκολη περίπτωση αυτή όντως..κάπως θα το λύσει ο γιατρός δεν μπορεί, σίγουρα υπάρχει τρόπος να το ελεγξει..τι χάπι είναι αυτό της ωορρηξίας? Συζητήστε το με το γιατρό σου και θα σε ξεαγχωσει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Sandyb είπε:

Ω δύσκολη περίπτωση αυτή όντως..κάπως θα το λύσει ο γιατρός δεν μπορεί, σίγουρα υπάρχει τρόπος να το ελεγξει..τι χάπι είναι αυτό της ωορρηξίας? Συζητήστε το με το γιατρό σου και θα σε ξεαγχωσει..

Το κατέχω κ εγώ το θέμα αυτό όποτε δεν αγχώνομαι..... Ελέγχεται κ μέσω εξετάσεων.... Εντάξει. Απλά θα ήθελα να την έκανα στον επόμενο κυκλο 😎 αν κ με ποναει λίγο αυτό που είχα βγάλει που φουσκώνε αριστερά. Πριν που περπάτησα, δηλαδή μικρή απόσταση να πάω να πάρω κάτι από τό σουπερ με πονεσε λίγο η κοιλιά μέσα σαν συσταση μήτρας.... Εχω μαζέψει παλι λιγο υγρο πίσω από τη μήτρα βέβαια.... 

Κορίτσια θέλω να περάσει πάνε κοντά δέκα μέρες.... Αυριο θα παω λ θάλασσα κ ας μην κολυμπήσω... Κουράστηκα σπίτι κ κρεβάτι 😔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Το κατέχω κ εγώ το θέμα αυτό όποτε δεν αγχώνομαι..... Ελέγχεται κ μέσω εξετάσεων.... Εντάξει. Απλά θα ήθελα να την έκανα στον επόμενο κυκλο 😎 αν κ με ποναει λίγο αυτό που είχα βγάλει που φουσκώνε αριστερά. Πριν που περπάτησα, δηλαδή μικρή απόσταση να πάω να πάρω κάτι από τό σουπερ με πονεσε λίγο η κοιλιά μέσα σαν συσταση μήτρας.... Εχω μαζέψει παλι λιγο υγρο πίσω από τη μήτρα βέβαια.... 

Κορίτσια θέλω να περάσει πάνε κοντά δέκα μέρες.... Αυριο θα παω λ θάλασσα κ ας μην κολυμπήσω... Κουράστηκα σπίτι κ κρεβάτι 😔

Μωρέ ναι σε καταλαβαίνω..έχεις κουραστεί με την ταλαιπωρία..αλλά νομίζω όταν σου έρθει η περίοδος θα φύγουν όλα από κει μέσα μέχρι τότε λιγο υπομονή..ελπίζω να σου έρθει σύντομα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Το κατέχω κ εγώ το θέμα αυτό όποτε δεν αγχώνομαι..... Ελέγχεται κ μέσω εξετάσεων.... Εντάξει. Απλά θα ήθελα να την έκανα στον επόμενο κυκλο 😎 αν κ με ποναει λίγο αυτό που είχα βγάλει που φουσκώνε αριστερά. Πριν που περπάτησα, δηλαδή μικρή απόσταση να πάω να πάρω κάτι από τό σουπερ με πονεσε λίγο η κοιλιά μέσα σαν συσταση μήτρας.... Εχω μαζέψει παλι λιγο υγρο πίσω από τη μήτρα βέβαια.... 

Κορίτσια θέλω να περάσει πάνε κοντά δέκα μέρες.... Αυριο θα παω λ θάλασσα κ ας μην κολυμπήσω... Κουράστηκα σπίτι κ κρεβάτι 😔

Κοίτα λογικά τώρα θα πρέπει να σου έρθει περίοδος γιατί θα πέσουν τα οιστρογόνα. Αλλά πιστεύω θα σε αφήσει ο γιατρός κ αυτόν τον κύκλο κ στον επόμενο θα πάτε για την εμβρυομεταφορα. Έπαθες σοβαρή υπερδιέγερση κ πρεπει να ηρεμήσει τελείως ο οργανισμός σου. Είναι λίγο δύσκολο με τις δουλειές αλλά προέχει οπωσδήποτε η υγεία. Σκέψου εγώ με πολύ ήπια υπερδιέγερση έκανα ωοληψια το Μάιο κ εμβρυομεταφορα τώρα. Κ ευτυχώς τώρα δε δουλεύω κ είμαι τυχερή αλλιώς δε θα πήγαινα ούτε κ εγώ. Εγώ προσέχω παιδάκια κ τους έχω ενημερώσει για την κατάσταση κ ότι αν ειμαι έγκυος ίσως δε θα πηγαίνω κ κάθε μέρα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Sandyb είπε:

Αχ πολύ ωραίες ήταν οι διακοπές αν εξαιρέσουμε ότι τώρα είμαι με απίστευτους πόνους περιόδου στο κρεβάτι..το παθαίνετε και εσείς αυτό από τα μπανια ρε κορίτσια? ελπίζω αύριο να είμαι καλύτερα που θα είναι η τελευταία μας μέρα..επιστρέφουμε γιατί την Πέμπτη μου έβαλαν ραντεβού για ορμονικές και ξανά ξεκινάω προετοιμασία για έμβρυομεταφορά..άντε πάλι από την αρχή να δούμε τι θα γίνει αυτή τη φορα..

Μία χαρά.. Καλή επιτυχία!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κορίτσι μου υπάρχουν μικρόβιολογικα που ανοίγουν 6 η ώρα το πρωί.. Όπως η Βιοιατρικη, ούτε τόσο νωρίς δεν μπορείς; 

Όχι καλέ εγώ ποιος τρέχει τέτοιες ώρες; Δεν είναι και δίπλα στο σπίτι μου η Βιοιατρικη.. Μάλλον θα κάνω μόνο fsh και ε2 που γίνονται και απόγευμα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Tvz είπε:

Κοίτα λογικά τώρα θα πρέπει να σου έρθει περίοδος γιατί θα πέσουν τα οιστρογόνα. Αλλά πιστεύω θα σε αφήσει ο γιατρός κ αυτόν τον κύκλο κ στον επόμενο θα πάτε για την εμβρυομεταφορα. Έπαθες σοβαρή υπερδιέγερση κ πρεπει να ηρεμήσει τελείως ο οργανισμός σου. Είναι λίγο δύσκολο με τις δουλειές αλλά προέχει οπωσδήποτε η υγεία. Σκέψου εγώ με πολύ ήπια υπερδιέγερση έκανα ωοληψια το Μάιο κ εμβρυομεταφορα τώρα. Κ ευτυχώς τώρα δε δουλεύω κ είμαι τυχερή αλλιώς δε θα πήγαινα ούτε κ εγώ. Εγώ προσέχω παιδάκια κ τους έχω ενημερώσει για την κατάσταση κ ότι αν ειμαι έγκυος ίσως δε θα πηγαίνω κ κάθε μέρα.. 

Καλή επιτυχία να έχεις!!!!! Σε πόσες μέρες θα κάνεις χοριακη;😇😇😇

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μετα από μια ολόκληρη μέρα καθυστέρησης (εντάξει δεν έχω υπομονή) έκανα τεστ το yes or no καί βγήκε αρνητικό ξεκάθαρα. Λέει όμως αν συνεχίσει η καθυστέρηση να επαναλάβω μετά από μια εβδομάδα. Σκέφτομαι να περιμένω 4-5 μέρες και αν δεν έρθει να πάρω το clearblue το ψηφιακό. Είναι όμως λογικό αν ήμουν έγκυος να μην το έδειχνε; έχουν περάσει 35 μέρες από την τελευταία περίοδο και περίπου 13 από την ωορρηξια που δεν είμαι 100% σίγουρη ποτε έγινε... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η evaioan είπε:

Μετα από μια ολόκληρη μέρα καθυστέρησης (εντάξει δεν έχω υπομονή) έκανα τεστ το yes or no καί βγήκε αρνητικό ξεκάθαρα. Λέει όμως αν συνεχίσει η καθυστέρηση να επαναλάβω μετά από μια εβδομάδα. Σκέφτομαι να περιμένω 4-5 μέρες και αν δεν έρθει να πάρω το clearblue το ψηφιακό. Είναι όμως λογικό αν ήμουν έγκυος να μην το έδειχνε; έχουν περάσει 35 μέρες από την τελευταία περίοδο και περίπου 13 από την ωορρηξια που δεν είμαι 100% σίγουρη ποτε έγινε... 

Καλημέρα! Έχεις σταθερό κύκλο 35 ημερών; Εάν υποψιάζεσαι πως πριν 13 ημέρες ήταν η ωορρηξία σου, μήπως να περιμένεις άλλες 1-2 μερουλες; 14-16 ημέρες μετά την ωορρηξία έρχεται η περίοδος. Παρόλα αυτά αν δεν σου έρθει κάνε άλλο ένα τεστακι, ποτέ δε ξέρεις! Έχεις κάποιο σύμπτωμα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 26/7/2021 at 10:06 ΜΜ, ο/η Lacostaki είπε:

Ένα έλεγχο υπογονιμοτητας θέλω να κάνω δεν ξέρω ποιες ακριβώς εξετάσεις είναι σίγουρα είναι fsh lh ε2 προλακτινη και προγεστερονη..... Μόνο η προλακτινη πρέπει να γίνει πρωί οποτε θα μπορούσα να κάνω τις υπόλοιπες και να αφήσω την προλακτινη απλά έλεγα να κάνω όλο το πακέτο.. 

Όλες αυτές τις εξετάσεις που αναφέρεις τις έχω κάνει και απογεύματα.

Το σημαντικό είναι να γίνουν συγκεκριμένη μέρα του κύκλου όχι η ώρα.

Και προλακτίνη έχω κάνει απόγευμα.

Για τις υπόλοιπες πλην της προλακτίνης με σιγουριά σου λέω οτι μπορείς να τις κάνεις οποιαδήποτε ώρα, για την προλακτίνη κρατάω μια επιφύλαξη αλλά σίγουρα θέλει μετά από κάποια ώρα που θα έχεις ξυπνήσει, να μην έχεις περπατήσει πολύ , να είσαι χαλαρή χωρίς άγχος κλπ καλύτερα να ρωτήσεις ενδοκρινολόγο για αυτή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Riaa είπε:

Καλημέρα! Έχεις σταθερό κύκλο 35 ημερών; Εάν υποψιάζεσαι πως πριν 13 ημέρες ήταν η ωορρηξία σου, μήπως να περιμένεις άλλες 1-2 μερουλες; 14-16 ημέρες μετά την ωορρηξία έρχεται η περίοδος. Παρόλα αυτά αν δεν σου έρθει κάνε άλλο ένα τεστακι, ποτέ δε ξέρεις! Έχεις κάποιο σύμπτωμα;

Από τότε που ξεκινήσαμε ελεύθερα έχω σταθερό 34 ημερών πέρα από 1 φορά που ήρθε στις 29 ημέρες. Σίγουρα η ωορρηξια καθυστέρησε διότι τελείωσαν τα τεστ ωορρηξιας την 20η μέρα του κύκλου και έγινε 22 με 23 μέρα από τα συμπτώματα που είχα, δικαιολογείται να έρθει η περίοδος σε 1-2 μέρες. Από συμπτώματα έχω ευαισθησία στο στήθος, πόνους χαμηλά και κάποια νεύρα αν μετράει 😇 να πω την αλήθεια με πονάει 3-4 μέρες εκεί κάτω μια με τα μπάνια σε αιγαιπελαγιτικες θάλασσες με τις ώρες μια με τις προσπάθειες για παιδάκι... Τέλος πάντων θα περιμένω μακάρι να είναι θετικό και θα περιμένω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η evaioan είπε:

Από τότε που ξεκινήσαμε ελεύθερα έχω σταθερό 34 ημερών πέρα από 1 φορά που ήρθε στις 29 ημέρες. Σίγουρα η ωορρηξια καθυστέρησε διότι τελείωσαν τα τεστ ωορρηξιας την 20η μέρα του κύκλου και έγινε 22 με 23 μέρα από τα συμπτώματα που είχα, δικαιολογείται να έρθει η περίοδος σε 1-2 μέρες. Από συμπτώματα έχω ευαισθησία στο στήθος, πόνους χαμηλά και κάποια νεύρα αν μετράει 😇 να πω την αλήθεια με πονάει 3-4 μέρες εκεί κάτω μια με τα μπάνια σε αιγαιπελαγιτικες θάλασσες με τις ώρες μια με τις προσπάθειες για παιδάκι... Τέλος πάντων θα περιμένω μακάρι να είναι θετικό και θα περιμένω. 

Μακάρι! Αλλιώς πάμε για Αύγουστο. 

Τα συμπτώματα κάλλιστα θα μπορεί να είναι και περιόδου αλλά και λόγω μπεμπέ 😊

Εγώ τον περασμένο μήνα ( που αδιαθετησα κανονικά) πίστευα πως ενοιωθα συμπτώματα διαφορετικά από αυτά της περιόδου. Αυτή τη φορά δε νοιωθω τπτ και είμαι σίγουρη πως το Σάββατο θα αδιαθετησω. 

Κρατάω όμως την αισιοδοξία μου για τους επόμενους μήνες. 

 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Mimi26 είπε:

Καλή επιτυχία να έχεις!!!!! Σε πόσες μέρες θα κάνεις χοριακη;😇😇😇

Σε ευχαριστώ πολύ. Κ σε εσένα!! Έχω ακόμη μια εβδομάδα!! 12 μέρες δλδ συνολικά από την έμβρυομεταφορά!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Tvz είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ. Κ σε εσένα!! Έχω ακόμη μια εβδομάδα!! 12 μέρες δλδ συνολικά από την έμβρυομεταφορά!! 

Καλή επιτυχία εύχομαι ολόψυχα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Tvz είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ. Κ σε εσένα!! Έχω ακόμη μια εβδομάδα!! 12 μέρες δλδ συνολικά από την έμβρυομεταφορά!! 

Κάθεσαι κάτω! ; η κινείσαι κανονικά ;;;;; καλή επιτυχία!!!!!!!!! 

Πολλά θετικά θέλουμε φέτος όλες μας!! Πολλά θετικά τεστακια 🥰🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Mimi26 είπε:

Κάθεσαι κάτω! ; η κινείσαι κανονικά ;;;;; καλή επιτυχία!!!!!!!!! 

Πολλά θετικά θέλουμε φέτος όλες μας!! Πολλά θετικά τεστακια 🥰🥰🥰🥰

Δε δουλεύω οπότε θα έλεγα ότι κάνω λίγα πράγματα, μια βόλτα γύρω γύρω με το σκύλο, διάβασμα, προσέχω λίγο τις κινήσεις μου, γενικά ξεκούραση. Αλλά δεν κάθομαι κ όλη μέρα κρεβάτι, απλώς δεν κάνω κ δραστηριότητες με ένταση. Μακάρι να έχουμε όλες θετικό αποτέλεσμα, άλλωστε για αυτό παλεύουμε!! 🙏🙏Εσύ κάθε μέρα κ καλύτερα είσαι, ε; πόσες μέρες πέρασαν από την ωοληψια; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια μου!🥰

@Lacostakiμου καλά αποτελέσματα στην μαστογραφία! Πρέπει κι εγώ να κάνω αλλά λέω να πάω τον Σεπτέμβριο. Δεν έχω ξανακάνει και λένε ότι πονάει λίγο. Ισχύει αυτό;

@Tvz καλή επιτυχία κορίτσι μου! Εύχομαι μια μεγαααααλη χοριακη! Θα περιμένουμε κι εμείς με αγωνία! 

Επειδή έχω χάσει λίγο την ροή των συζητήσεων είναι κάποιο από τα κορίτσια μας που έχει καθυστέρηση ή που έχει συμπτώματα; Άντε κορίτσια μου να κάνουμε την αρχή πάλι και να γεμίσουμε με θετικά όπως παλιά!

Τώρα τελευταία σκέφτομαι πολύ συχνά την @Kostef μας! Τι κάνει άραγε! Εύχομαι να διαβάσουμε σύντομα νέα της και να είναι πολύ πολύ ευχάριστα!

💗💗💗💗💗💗💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...