Μετάβαση σε περιεχόμενο

gennisa ...afrodith


AFRODITH

Recommended Posts

Τι μουριτσα εισαι εσυ αγορι μου!!! Ζωηρουλης μου φαινεται!!:cheer:

Αφροδιτη να τον χαιρεσαι

Ευχομαι ολες που ειμαστε σε δημοσια νοσοκομεια να εχουμε μονο αναλογες εμπειριες !!!:cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 71
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αφροδιτη μου να σου ζησει ο μπεμπουλης σου!!!!Παντα γερο και καλοτυχο....η παναγια μαζι του!

Χαιρομαι που ξεπεραστηκαν ολα!!!να ειστε παντα καλα και παντα ευτυχισμενοι με τον αντρουλη σου και το παιδακι σου!!!Περιμενουμε να μοιραστεις μαζι μας την εμπειρια σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδίτη μου, να σας ζήσει ο αγόραρος και να είναι πάντα γερός, καλότυχος κι ευτυχισμένος στη ζωή του!!! Κι εσείς αγαπημένοι κι ενωμένοι να χαίρεστε κάθε του στιγμή!!!

Καλή λοχεία και φιλάκια στα μαγουλάκια του!!! ;)

c3f808be6caf6890ac52c10e5018bd51.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζησει κοπελα μου. Σε καταλαβαινω γιατι και μενα εμεινε 3 μερες στη θερμοκοιτιδα γιατι επαθε σοκ και δεν μπορουσε να εκπνευσει σωστα. Ο παιδιατρος ειπε οτι μωρακια που μπαινουν θερμοκοιτιδα ανεβαζουν μετα ικτερο και πραγματι μας εκανε ικτερο μετα και ξαναγυρισαμε στο νοσοκομειο. Τελος καλο ολα καλα ομως και αφου το μωρακι σου ειναι μαζι σου τωρα θα τα ξεχασεις ολα.:lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδιτάκι να σας ζήσει, να τον χαίρεστε και να τον καμαρώνετε πάντα γερό, τυχερό κι ευτυχισμένο!

Είναι για τρελλό ζούληγμα το φατσόνι σου! Πανέμορφος!!!! Φτου φτου, κακό μάτι να μην τον πιάσει ποτέ!!!

Στέκομαι σε αυτό που είπες.. για το σπάσιμο των νερών.. Θα πιστέψεις τι έπαθα εγώ? Όταν ήρθε ο γιατρός να μου σπάσει τα νερά (δεν έκανα επισκληρίδιο) τον ρώτησα αν θα πονέσει και απέφυγε να μου απαντήσει γιατί δεν ήθελε να μου πει ψέματα ;) ;)

Σε πληροφορώ μόλις είδα το τσιγκέλι από την τρομάρα μου σπάσανε τα νερά μου από μόνα τους! Ο γιατρός έπαθε πλάκα, γελούσε πόση ώρα!

Μάλλον σύμπτωση ήταν (Δεν ξέρω αν ήταν όντως από το φόβο) αλλά χαίρομαι ιδιαίτερα γιατί από ότι έχω ακούσει (τώρα κι από σένα) είναι το χειρότερο!!

Περασμένα όμως αυτά!!!

Καλά σαράντα και καλή ευκολία να έχεις γλυκιά μανούλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΕΥΧΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΣΑΡΑΝΤΙΣΜΟ ΝΑ ΕΧΕΙΣ.ΝΑ ΕΙΣΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΝΑ ΤΟ ΧΑΙΡΟΣΑΣΤΕ:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι να σου ζησει!!! Να ειναι παντα γερος και εσυ σιδερενια! Τελος καλο ολα καλα! Απο δω και περα αρχιζουν τα ωραια!

ΥΓ Ειναι πανεμορφος κ αφρατουλης!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφροδιτη αν και δεν εχω μιλησει μαζι σου να σου ζησει το μωρο.απεκτησα και εγω μια κορη πριν απο 3 μηνες και εχω προσφατα τα συναισθηματα στο μυαλο μου.λιγο υπομονη για την αρχη και μετα ποιος θα σας πιανει...μονο ευτυχια και χαρα για τωρα αλλα και για το μελλον.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδίτη μου ο γιόκας σου είναι φοβερή φατσούλα κι έχει τέλεια μαγουλάκια...Για ρούφηγμα..:P:P Και να σου πω την αλήθεια φαίνεται για μεγαλύτερο μωράκι..Όχι για νεογέννητο..Είναι ένας παίδαρος..Να σας ζήσει και πάλι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδιτουλα μου, τρελη φατσα ο μικρουλης σου!!! γλυκας!!!:cheer:

ταλαιπωρηθηκατε λιγο, αλλα τελος καλο ολα καλα, ε????

και παλι να σας ζησει κοπελα μου!!!

υπεροχος!!!

τωρα αρχιζει το καλο!!!!!;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδιτη να σου ζησει ο κουκλος σου!Να ειστε ολοι ευτυχυσμενοι και καλοτυχοι!Ααα! Κι αν τελικα το μωρο μου ειναι κοριτσακι.... σου υποσχομαι να ειμαι καλη πεθερα!!!Σκεψου το!!Χαχαχα!(Ειμαι στην 2η βδομαδα του τριτου ακομα!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΦΡΟΔΙΤΟΥΛΑ,ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΜΠΟΜΠΙΡΑΣ...ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΟΥΚΛΟΣ ΚΑΙ 100% ΑΡΣΕΝΙΚΟ!!!!!ΕΧΕΙ Κ ΚΑΤΙ ΧΕΡΟΥΚΛΕΣ ΤΕΡΑΣΤΙΕΣ!ΠΟΛΥ ΠΑΙΔΙ ...ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΟΥ!ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΟΣΑΣΤΕ!ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ ,ΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΟ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ?????:laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

einai teleia otan einai ola kala kai den klaiei.:huh: xthes to bradu htan mia diskolh nykta eixai faei ekane goulitses (ta eugale ola)kai meta ksanarxise me apotelesma na kourastei polu kai na kriniazei kai na klaiei apisteuta.h pethera paron na kanei ta dika ths kai na mhn katalabenei ti thelei to paidi oute emena pou tis elega ti thelei me apotelesma na xonete kai na kanei diafora kaina klaiei perissotero.sto telos anagastika kai tou edosa ligo kseno gala se hilh pou den hthele h pethera mou kai afou eixai dokimasei thn dikh ths epilogh thilhs me apotixia .efage ligo apo to mpimpero (pou dialeksa egw giati gnoriza se ti thilh etroge mesa sto nosokomio)kai hremise ligo meta hthele ligo stithos kai agalia mexri na hremisei kai na kimithei.

to apofeuma?kalhtera oi duo mas kalitera oi duo mas tha perasoume.

mporei na megalosane oi dikoimas paidia alla emeis kseroume ta xougia tvn paidiwn mas kalhtera.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδιτη να σας ζησει το μωρακιιιι!!!

να ειναι γερο, καλοτυχο και .. να κοιμαται!!!! Για να ξεκουραζεσαι και εσυ και να εχεις χρονο να μπαινεις στο φορουμ!

Συγχαρητηρια σε εσενα και σου ευχομαι να γινεις η ποιο ευτυχισμενη μανουλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...