Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΣ ΒΑΛΟΥΜΕ ΦΩΤΟ Κ ΓΙΑ ΤΑ ΓΛΥΚΑ ΜΑΣ ΖΩΑΚΙΑ.


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 94
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ζηλεψα και ειπα να ανεβασω και γω μια φωτο(Δυστυχως δεν εχω καλυτερη αυτη τη στιγμη)

Λοιπον στα αριστερα ειναι ο Αρης (ιστορια μου αμαρτια μου σκυλος)που δυστυχως δεν ειναι πια μαζι μας...

Τον φεραμε στο σπιτι κουταβακι 2 μηνων.Δεν ηταν ρατσας αλλα ηταν πολυ χαζουλης!!!Εκανε απιστευτα πραγματα...

Ετρωγε (και καταπινε)χαρτοπετσετες,λεμονοκουπες,κερακια,χωμα και κοπρια απο γλαστρες,καυτερες πιπεριες,μαιδανο,κρεμυδια και το καλυτερο..........χοντρο αλατι.Φυσικα μετα απο τη λυσσα του επινε νερο απο τα πιατακια που ειχαμε τις γλαστρες...

Μας εφυγε οταν εγινε περιπου 2 ετων και δεν γυρισε ποτε..

Στα δεξια ειναι η Τζινα.Γερμανικο λυκοσκυλο 14 ετων.

Ειναι ψυχουλα.Απο τοτε που εφυγε ο μικρος (πριν 2 χρονια)εχει πεσει πααααρα πολυ...

Καταλαβαινεις ανα πασα στιγμη τι θελει.Ειναι σα να σου μιλαει...

Εχει κανει μια γεννα (10 σκυλακια)στη ζωη της και τωρα πια ειναι χοντρουλα...

Εχει καταρρακτη,αρθροιτιδα και ογκους στα πλευρα.

Ειναι τοσο καλη...

Καθε φορα που φευγει καποιος απο το σπιτι κλαιει.

Ειναι αρκετα μεγαλη και δε θελω να σκεφτομαι τι θα ακολουθησει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι ομορφα σκυλακια... το καθενα εχει τη χαρη του...

Κατρινα οντως η δικη μου ειναι πολυ αγαπησιαρα... Ειναι και το μεγεθος της τετοιο που σε προιδεαζει...:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aυτος ειναι ο σκυλος του γιου μου,pointer,ο 3ος απο αριστερα,ετσι ηταν οταν ηταν κουταβι,τωρα ειναι 6 μηνων και εχουμε και ενα κοκερακι ολομαυρο που θα σας το βαλω σε φωτο οταν βρω καποια που να φαινεται:cheer: :cheer: :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia τα σκυλακια σας ειναι ολα υπεροχα:woohoo: :woohoo: :woohoo: ,θα προσπαθησω να βαλω κι εγω το δικο μας αν και σε αυτη τη φωτο δε φαινεται πολυ καλα!!!!!!!!!!!!ειναι η ηρα μας και ειναι 4 ετων!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

axouuuuuuu natassa mou kale ti manoula k paidakia einai ayta???

ax poso mou aresei to boxer,,,,,

kanonise otan kateboume kato na ta zeygarosoume!!!!

k o theos boithossssssssssssss

xaxaxaxaxaxaxxaxaxaxa

kouklakia pantos ola ta skylakia!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια να χαιρεστε τα ζωακια σασ.εγω εχω ενα δαλματιασ 7 χρονων μαλλον......λεω μαλλον γιατι το βρηκαμε εγκατελειμενο πριν 5 χρονια ιουνιο μηνα.....καταλαβατε γιατι το βρηκαμε καλοκαιρι....

ειναι το πιο καλοβουλο ζωο που ειχα ποτε μου,βεβαια ειναι κουφοσ!!!!οι γιατροι ειπαν οτι συνηθωσ ενα στα 10 δαλματιασ βγαινει κουφο αλλα μασ αφησαν και το ενδεχομενο να εμεινε κουφοσ απο πολυ ξυλο......η ψυχουλα του ξερει τι τραβηξε μεχρι να το βρουμε!!!μετα απο ενα μηνα που πηγαμε στο μεροσ που τον βρηκαμε ειδαμε και ενα δαλματιασ θυληκο αδεσποτο αλλα επειδη μενουμε σε διαμερισμα δεν γινονταν να το παρουμε και αυτο.βεβαια επεσε απιστευτοσ καβγασ με το συζηγο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο βρε κορίτσια!

Σίγουρα το ζωάκια σας είναι πολύ ευτυχισμένα μαζί σας!Δυστυχώς πολλοί άνθρωποι φέρονται στα ζωάκια με τον χειρότερο τρόπο:(

Εμείς δεν έχουμε σκυλάκι γιατι με τα μικρά θα ήταν λίγο δύσκολο.Έχουμε όμως ενυδρείο,το οποίο είναι αρμοδιότητα του συζύγου χιχι.Αν μπορέσω θα σας ανεβάσω φώτο να καμαρώσετε τα ψαράκια μας!:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο ρε κοριτσια!Μπραβο τα ζωακια ειναι πραγματικα τα πιο αθωα πλασματακια κι εμεις οι ανθρωποι τα εκμεταλευομαστε τα χτυπαμε και τα κανουμε αγρια!!!το χειροτερο μου ειναι αυτο!!!Κοριτσια το τι σαβουρα ανθρωπων κυκλοφορουν στον κοσμο που εχουν τα ζωακια σαν αξεσουαρ,τα ριχνουν σε καυγαδες,τα εχουν δεμενα σε μια αλυσιδα ολη μερα απλα για να λενε οτι εχουν σκυλο....δεν λεγεται....το τι καυγα εχω κανει...τρελη θα με φωναζουν...μην δω ανθρωπο να δερνει ζωο ειμαι ικανη να τον γδαρω!!!!

Εγω θα σας στειλω σε λιγο τον αντρουλη μου!!!Τον λατρευω ειναι λιγη λεξη!!!Ειναι πανεξυπνος...ανθρωπος ρε παιδι μου καμια φορα χανω το μυαλο μου...

Τον λενε ice και ειναι 10 μηνων...

Φευγω τωρα παω για κατι εξετασεις θα σας τον στειλω μετα γιατι τον εχω στο κινητο....

Φιλακια σε ολες Καλημερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτη ειναι η Μπεμπα μου, ειναι beagle και την εχουμε σαν παιδι..τωρα ομως δεν θα ειναι πια μοναχοπαιδι!ειμαι 14 βδομάδων αλλα ακομα δεν ξερω το φυλο.ελπιζω να ανεβηκε η foto αλλιως θα ξαναπροσπαθήσω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΣΚΥΛΑΚΙΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ!!!!

ΕΔΩ Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΓΡΙΟΥΛΑ, 14 ΧΡΟΝΩΝ ΑΛΛΑ ΑΜΕΙς ΤΗΝ ΦΩΝΑΖΟΥΜΕ ΜΠΕΜΠΑ!!!!

:woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lesaki ανατρίχιασα! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Scarlet μπράβο σας!:cheer: Οι περισσότεροι απλά θα προσπερνούσαν...:blush: Όσο για τις φιλοζωϊκές...:angry: :angry: :angry: Επίσης κατά καιρούς έχω φροντίσει αδέσποτα, μέχρι και μήνες αλλά είχα γίνει το μαύρο πρόβατο της γειτονιάς και με το δίκιο τους...:S :S :S (μου προέκυψαν ζωηρά)!:P

Στεναχωριέμαι πολύ με τα αδέσποτα και γενικότερα με τα ζώα αλλά συνέρχομαι σκεφτόμενη και πόσα συμβαίνουν στα παιδιά στις υποανάπτυκτες χώρες...:blush: :blush: :blush:

Aeriko ωραίο όνομα! ;):cheer: Ellada ΄έχετε σκύλο με προσωπικότητα! ;) Πώς τον έντυσες;;;Είναι τρέλα!:lol: :lol: :lol:

Νατάσσα ο σκύλος σου ιστορία-αμαρτία!:silly: Και εγώ την ώρα του αποχαιρετισμού σκέφτομαι...:dry: Υβόννη τί γλυκά! Εμένα μου άρεσε το πρώτο αριστερά, με λίγο μαύρο!:cheer:

Μπράβο σου Evhdal!:) :) :) Anna είμαι φονιάς πολλών χρυσόψαρων.:blush: Τα τάιζα πολύ...:blush:

Elenalev ωραία σκυλίτσα, ωραία χρώματα, όλο απορία! :) Γλύκα! :)

Manina την φροντίζετε καλά τη σκυλίτσα σας για να έχει τόσα χρόνια! Είναι δύσκολο να βλέπεις τα ζωάκια να μαραζώνουν...:)

ΥΠΕΡΟΧΟ ΘΕΜΑ!!!:):cheer::):cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

zizellecopyfq8.jpg

w229.png

picture017mn3.jpg

w452.png

..Αυτα ειναι και τα δικα μου σκυλακια!!

Η πρωτη ειναι η zizelle και η δευτερη η κορουλα της η simone !!αποφασισε ο αντρας μου να την βγαλουμε simone επειδη ειναι ξανθο σαν εμενα :blink: και για να μην ξεχαστει το ονομα που ειχα στον Καναδα!:silly: :silly:

Τα υπεραγαπαω και η Μικαελλα τρελλαινεται!!!!!!

Ειναι chihouahoua!

..Ειδατε ποζες για τον φακο εεεε???:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσι μου σε καταλαβαίνω απόλυτα να φοβάσαι λόγω ιστορικού - δυστυχώς όταν σου χει συμβεί το χειρότερο είναι κάπως αναπόφευκτο να το βγάλεις απ' το μυαλό σου... Απλά θα σου πω κάτι που λέω κι εγώ στον εαυτό μου όταν πάει και γυρνάει το μυαλό στις τρομακτικές σκέψεις και εικόνες του άσχημου παρελθόντος: μέσα μου μεγαλώνει ένα νέο μωράκι και δε του αξίζει να μην το γιορτάζω κάθε μέρα που είμαι έγκυος σ αυτό ❤️ Ολα καλά θα πάνε στο ραντεβού σας, περιμένουμε νεακια 🙏 
    • Μπράβο ειλικρινά που τα καταφέρνεις μόνη σου τόσες πολλές ώρες σερί. Είσαι μάχιμη και αγωνίστρια. Δεν είναι εύκολο ούτε ψυχολογικά, ούτε σωματικά, ειδικά τώρα που έχουν μειωθεί οι ημερήσιοι ύπνοι - εμένα πχ κοιμάται το πολύ 2-3 ώρες κατά τη διάρκεια της ημέρας, που σημαίνει ότι είναι δύσκολο να προλάβω να κάνω τα πάντα σε αυτό το μικρό χρονικό παράθυρο.  Ο δικός μου άντρας λείπει από τις 9.00 και επιστρέφει στις 17.30. Δεν είναι το καλύτερό μου να μένω σπίτι τόσο πολύ και έτσι κάνω τουλάχιστον 2 βόλτες με το καρότσι στη γειτονιά και μάλιστα τη μία επιλέγω να πηγαίνω σε φούρνο ή καφετέρια, γιατί εκεί συνήθως ξοδεύουμε λίγο περισσότερο χρόνο~ @Eliza Kats @peacock Ρε παιδιά, σήμερα ξεμύτισε και το έβδομο (7ο) δοντάκι.... Επειδή με δαγκώνει αρκετά πλέον (έχει βαρεθεί όλα τα μασητικά του), σε σημείο τέτοιο που πονάω ΠΟΛΥ, θα ξεκινήσω άμεσα τα πατημένα, μήπως πάμε και σε κομματάκια πριν κλείσουμε το έτος.. Το έτος.. πόσο απίστευτο, πόσο ονειρεμένο.  Ακόμα συνέρχομαι ψυχικά, νοητικά, σωματικά από την κύηση, τον τοκετό, το νεογέννητο. Πόσο πανδύσκολο ήταν και είναι, μα και π΄όσο ανταμειφτικό. Ένας παραμυθένιος, συγκλονιστικός χρόνος... ❤️❤️❤️❤️❤️               
    • Με το καλό κορίτσι μου!! Η γλυκουλα πλέον συνήθισε ❤️❤️ ο ύπνος γιατί; Ο βραδινός; Εμείς καλά! Αρχίσαμε εδώ κ μια βδομάδα λαχανικά κ σιγά σιγά κάτι τρώει η μπουμπου μου. Είχε κ παλινδρόμηση με το γάλα κ ελπίζουμε τώρα με τις τροφές να στρώσει. Γενικά το θέμα γάλα, δεν μας πάει καλά απ την αρχή 😂 κατα τα αλλά καλά…εγώ αρχίσει κ κουράζομαι λίγο παραπάνω πλέον, γιατί βαριέται εύκολα κ θέλει συνέχεια ενασχόληση, ενώ ήταν αρκετά ανεξάρτητη. Την μέρα κάνει 3 μισαωρους ύπνους κ δεν προλαβαίνω καθόλου να ξεκουραστώ…
    • Νομίζω ότι αυξάνονται και οι ανάγκες τώρα όσο προχωράει η εγκυμοσύνη οπότε αν είχες χαμηλό κι από πριν λογικό τώρα να κατεβαίνει κι άλλο  Εμένα ο γιατρός μου είχε πει ότι λογικά κάποια στιγμή θα χρειαστεί να αυξήσουμε τον σίδηρο, οπότε ίσως και σένα να παίρνεις παραπάνω. Τώρα που θα πάω κι εγώ θα μου γράψει εξετάσεις να δούμε πού είμαστε 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...