Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΣ ΒΑΛΟΥΜΕ ΦΩΤΟ Κ ΓΙΑ ΤΑ ΓΛΥΚΑ ΜΑΣ ΖΩΑΚΙΑ.


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 94
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

lesaki μικρούλα ακόμη! Έχει έξυπνα μάτια! :cheer: Τί ράτσα είναι;;;

Έχω απίστευτη όρεξη να συζητάω για τα ζωάκια και ιδιαίτερα για τα σκυλάκια! ;) ;) ;)

Κρίμα που δεν μπορώ να σας δείξω και τη δική μου σκυλίτσα!

Ονόματι Πέρσα, ολόμαυρη, 8 κιλά, σπαστά μαλλιά, αυτάκια σγουρά, μάτια θλιμμένα δυστυχώς, ένα καφέ και ένα μαύρο! Είναι τρισχαριτωμένη αλλά δυστυχώς και μελαγχολική κάποιες φορές :unsure: , είχε δύσκολες πρώτες ημέρες! :S :S :S

Τη βρήκε ο άντρας μου 2 μηνών, 1,8 κιλά και αμέσως την κράτησε. Από τότε είναι όντως το παιδάκι μας!:) Όλο αγκαλιές, χάδια αλλά έχει και άποψη...:woohoo: Όταν θέλει κάτι το δηλώνει και επίσης γαυγίζει με τρέλα, αφηνιάζει όταν ακούει μηχανάκια!:woohoo: Προφανώς φοβάται!:unsure:

Περριτό να πω ότι κοιμάται μαζί μας και μάλιστα πολλές φορές ζηλεύει! :silly: :silly: :silly:

Τώρα είναι εδώ δίπλα μου και με κοιτάζει θλιμμένα...:blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katrina έγραψε:

lesaki μικρούλα ακόμη! Έχει έξυπνα μάτια! :cheer: Τί ράτσα είναι;;;

Έχω απίστευτη όρεξη να συζητάω για τα ζωάκια και ιδιαίτερα για τα σκυλάκια! ;) ;) ;)

Κρίμα που δεν μπορώ να σας δείξω και τη δική μου σκυλίτσα!

Ονόματι Πέρσα, ολόμαυρη, 8 κιλά, σπαστά μαλλιά, αυτάκια σγουρά, μάτια θλιμμένα δυστυχώς, ένα καφέ και ένα μαύρο! Είναι τρισχαριτωμένη αλλά δυστυχώς και μελαγχολική κάποιες φορές :unsure: , είχε δύσκολες πρώτες ημέρες! :S :S :S

Τη βρήκε ο άντρας μου 2 μηνών, 1,8 κιλά και αμέσως την κράτησε. Από τότε είναι όντως το παιδάκι μας!:) Όλο αγκαλιές, χάδια αλλά έχει και άποψη...:woohoo: Όταν θέλει κάτι το δηλώνει και επίσης γαυγίζει με τρέλα, αφηνιάζει όταν ακούει μηχανάκια!:woohoo: Προφανώς φοβάται!:unsure:

Περριτό να πω ότι κοιμάται μαζί μας και μάλιστα πολλές φορές ζηλεύει! :silly: :silly: :silly:

Τώρα είναι εδώ δίπλα μου και με κοιτάζει θλιμμένα...:blush:

Βάλλε μας φωτογραφία....... please

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KATRINA ΑΧ ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΑΤΕ.

ΘΑ ΜΑΣ ΤΗΝ ΔΕΙΞΕΙΣ ΜΕΤΑ.:)

Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΜΑΝΙΚΟ ΠΟΙΜΕΝΙΚΟ Κ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΝΗΡΗ.:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τη δικια μου τη λενε Μαντη και ειναι 13 ετων. Τωρα μενει με τους γονεις μου. Ειναι Θιβετιανο Σπανιελ Βασιλικο. Δηλαδη ενα ειδος Πεκινουα με πολυ καλο αλλα "βασιλικο" χαρακτηρα. Δεν εχω καλητερη φοτο αυτη τη στιγμη...:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ranini πατατούφα η σκυλίτσα σας!:) Έχει τα χρονάκια της ε; Εμάς είναι 2 χρονών και σκέφτομαι όταν θα γερνάει πως θα είναι...:dry:

Lesaki και εμάς είναι πονηρή, θηλυκό βλέπεις...;) Αλλά είναι πολύ μελαγχολική και έτσι της κάνουμε τα χατήρια όλα! :cheer:

xristina μου εκτός ότι δεν ξέρω ν'ανεβάζω φώτο:blush: , έχω παλιό υπολογιστή και μάλιστα κολλάει και πολύ συχνά:angry: ! Σύντομα ευελπιστώ να αγοράσω νέο και με όλα τα κομφόρ! ;)

sweetmummy και εσένα γέρικη η σκυλίτσα σου ε; Δε γνωρίζω καθόλου τη ράτσα, μάλλον θα πρέπει να είναι πολύ αγαπησιάρα! :cheer:

΄

Ένας από τους εφιάλτες μου είναι ότι χάνω την Περσούλα! :unsure:

Προχθές παραμιλούσα και την έψαχνα όλο το βράδυ! :unsure:

Ψυχούλες είναι τα ζωάκια! Εμάς ήταν αρρωστούλα και παρατημένη και μάλλον κακοποιημένη.:angry: Στην αρχή φοβόταν απίστευτα!:unsure: Μέχρι να μας εμπιστευτεί έλαβε απέραντη αγάπη! :cheer: :cheer: :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ ΜΑΣ...

ΤΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ... ΕΙΝΑΙ ΚΑΥΚΑΣΟΥ.... 55 ΗΜΕΡΩΝ...10 ΚΙΛΑ!!!:blink: :laugh: :laugh:

ΕΙΔΑΤΕ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΟΤΙ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΜΠΑΟΥΛΟ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΜΕΡΙΚΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ.... ΑΝ ΠΕΣΟΥΝ ΣΤΑ ΔΟΝΤΑΚΙΑ ΤΗΣ....:S

ΤΗΣ ΕΧΟΥΜΕ ΑΦΗΣΕΙ ΜΟΝΟ ΚΑΤΙ ΠΑΛΙΕΣ ΣΑΓΙΟΝΑΡΕΣ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ ΝΑ "ΡΟΚΑΝΙΖΕΙ":laugh: :laugh: :laugh:

ΤΗΝ ΒΓΑΛΑΜΕ Balu.... (ΑΠ ΤΟ ΧΟΝΤΡΟΜΠΑΛΟΥ..:P :laugh: :laugh: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ ΜΑΣ...

ΤΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ... ΕΙΝΑΙ ΚΑΥΚΑΣΟΥ.... 55 ΗΜΕΡΩΝ...10 ΚΙΛΑ!!!:blink: :laugh: :laugh:

ΕΙΔΑΤΕ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΟΤΙ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΜΠΑΟΥΛΟ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΜΕΡΙΚΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ.... ΑΝ ΠΕΣΟΥΝ ΣΤΑ ΔΟΝΤΑΚΙΑ ΤΗΣ....:S

ΤΗΣ ΕΧΟΥΜΕ ΑΦΗΣΕΙ ΜΟΝΟ ΚΑΤΙ ΠΑΛΙΕΣ ΣΑΓΙΟΝΑΡΕΣ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ ΝΑ "ΡΟΚΑΝΙΖΕΙ":laugh: :laugh: :laugh:

ΤΗΝ ΒΓΑΛΑΜΕ Balu.... (ΑΠ ΤΟ ΧΟΝΤΡΟΜΠΑΛΟΥ..:P :laugh: :laugh: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Scarlet μου να πω την αλήθεια ο άντρας μου ήταν αυτός που δεν το σκέφτηκε στιγμή! Την πήγε στον κτηνίατρο και μέχρι και αυτός λέει: Πού το βρήκες το ζωντανό;;; Μακάρι να επιβιώσει... Μέχρι να περάσουν οι μέρες, είχε γναστεντερίτιδα, που σκοτώνει τα σκυλιά, δεν έτρωγε, μόνο νεράκι, καθόταν σε μία γωνίτσα και κοιτούσε λυπημένα και ήταν μια σταλιά! Τελικά η βασίλισσα Πέρσα επιβίωσε αλλά τις έμειναν πολλά από τις δυστυχισμένες ημέρες της ζωής της! Στραβή ουρά, στομαχάκι πεταχτό (ίσως από χτύπημα) και μεγάλη ευπάθεια στο κρύο, είναι κρυουλιάρα και ευαίσθητη! Αν ήξερα ποιος το παράτησε το ζωάκι, θα του έκανα Μήνυση!:angry: Για την Περσούλα μου σκοτώνω και άνθρωπο! Ο δε άντρας μου που δεν είχε και ποτέ ζωάκι, την αγαπάει υπερβολικά! Μέσα στην ατυχία της ήταν τυχερή!:cheer: Δεν είναι ράτσα αλλά είναι κούκλα και πανέξυπνη! Απλά η μελαγχολία πολλές φορές την καταβάλλει!:blush:

Scarlet ο πατατούφος σου ο λευκός είναι υποψήφιος γαμπρός:cheer: και εδώ όλο νύφες έχουμε:laugh: ! Κουκλιά τα σκυλάκια σου! Και εγώ ήθελα και άλλο αλλά ο κτηνίατρος δεν μου το συνιστά, γιατί θεωρεί ότι η Περσούλα θα πεθάνει από στεναχώρια! :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΡΙΜΑΑΑΑΑ!!! ΤΗΣ ΧΟΝΤΡΟ-ΜΠΑΛΟΥΚΑΣ ΤΟ ΑΡΧΕΙΟ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟ!!!!

ΣΑΝ ΤΟ ΚΩΛΑΡΙΝΙ ΤΗΣ.....:laugh: :laugh: :laugh:

ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ ΘΑ ΣΑΣ ΤΗΝ ΒΑΛΩ.... ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΜΑΥΡΗ ΚΑΙ ΦΟΥΝΤΩΤΗ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ...!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katrina μου ξερω....

Κι εγω καποτε ειχα βρει 3 κουταβια πεταμενα σε κατι μπαζα!!!

Πηγαιναμε για μπανιο στο Γαλαξιδι... και σταματησαμε λιγο πριν την εισοδο για να κανουν τσισακια τα μωρα μας... Ηταν ενα χωραφι εκει και παραδιπλα ενας σωρος με μπαζα!! Θερμοκρασια εξω.... τουλαχιστον 40 βαθμοι!!! Κι αυτα τα καημενα το παλευαν να σωθουν.... προσπαθουσαν να συρθουν μεχρι το χωραφι για να βρουν λιγη σκια στα δεντρα.... και φωναζαν με οση δυναμη ειχαν μηπως τα ακουσει καποιος και τα λυπηθει!!!

Ευτυχως τα ειδαμε (βασικα ακουσαμε το κλαματακι τους).... τα πηραμε.... τους δωσαμε νερο και λιγο γαλα.... ακυρωσαμε το μπανιο στο Γαλαξιδι κι επιστρεψαμε σπιτι....Τα κρατησαμε 1 εβδομαδα ψαχνοντας σ'ολες τις φιλοζωικες (μεγαλη ιστορια οι "φιλοζωικες" κοριτσια...:angry: ) και ειχαμε βαλει και αγγελιες.... τιποτα ομως!!! Εμεις δε μπορουσαμε να τα κρατησουμε... Ημασταν σε διαμερισμα (αυτο που ειδατε πριν στην φωτο με τον μικρο) και δεν μπορουσαμε να εχουμε πανω απο δυο!!!

Στο τελος ευτυχως βρηκαμε κατι κυριες που ειχαν μια οργανωση.... μαζευαν αδεσποτα και τα στειρωναν και πηγαιναν απλως να τα ταιζουν καπου στην Αγ.Παρασκευη (εκει μεναμε τοτε).... Τους εδωσα ενα παλιο κλουβακι μεταφορας κατι λουρακια ενα στρωματακι και καποια αλλα πραγματα και ετσι τα πηραν.... Να ειναι καλα κι αυτες!!!

Εκλαιγα ομως μια εβδομαδα!!!! Ειχαμε χασει τα "τσουρεκακια" μας...:(

Ετσι και δω ανθρωπο να κακοποιει σκυλι.... υπαρχει μεγαλη περιπτωση να ορμηξω!!!!!:angry: Ειναι τοσο αθωα και ανυπερασπιστα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΩ ΛΑΤΡΕΥΩ ΤΑ ΖΩΑ Κ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΤΣΑΚΩΝΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΣΥΧΝΑ ΜΕ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΦΕΡΟΝΤΑΙ ΑΣΧΗΜΑ, ΑΦΟΥ ΚΑΜΙΑ ΜΕΡΑ ΛΕΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΟΤΙ ΘΑ ΦΑΜΕ ΞΥΛΟ.

ΕΔΩ ΟΙ ΠΑΚΙΣΤΑΝΟΙ ΤΡΩΝΕ ΤΑ ΑΔΕΣΠΟΤΑ ΣΚΥΛΑΚΙΑ:angry: ΤΑ ΚΑΝΟΥΝ ΠΑΣΤΑ Κ ΕΧΟΥΝ ΤΡΟΦΗ ΓΙΑ ΜΕΡΕΣ.ΣΤΗΝ ΧΩΡΑ ΤΟΥΣ ΤΑ ΤΡΩΝΕ ΟΠΩΣ ΕΔΩ ΤΑ ΚΑΚΟΜΟΙΡΑ ΤΑ ΑΡΝΑΚΙΑ Κ.Λ

ΜΕ ΤΟΥΣ Μ........... ΠΟΥ ΜΑΖΕΥΟΝΤΑΙ ΕΔΩ ΠΕΡΑ.:angry:

ΕΤΣΙ Κ ΚΑΝΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΜΑΥΡΟ ΦΙΔΙ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΕΦΑΓΕ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax koritsakia mou as balo k ego ton deytero andra mou!!!! aytos prostateyh kyriolektika to spiti mas k emas fysika,,,xaxaxaxaxax

onomazomai AZOR k eimai 6 xronon eimai ena ntoperman gemato agaph gia thn mama mou!!!!!xaxaxaxaxa an dei ayto pou grafo o andras mou tha zilepsei!!!!!!xaxaxaxa

exo ginei mpampas alla pote den exo dei ta paidia mou,,,ATIMES SKYLES!!!

eimai ena glyko tryfero skylaki pou zitao synexeia xadia,thelo na paizo synexeia alla h mama mou den me pezei,,,,:( :(

mono o glykoulis o mpampas mou!!!!!!!!:laugh:

latreyo ta kokala k tis..... gomenes opos kathe skylos!!!!!!

xaxaxaxaxaxx as balo thn fatsa mou na me kamarosete opos kanei h mama mou!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...