Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Φεβρουαρίου 2022


Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η Froufro είπε:

Εγώ έχω πάρει περίπου τα δίπλα από αυτά που λες.... Δεν ξέρω αν είμαι υπερβολική 🤷‍♀️ πείτε κ εσείς ρε κορίτσια

🤔 15 εξωτερικα εχεις παρει για ενα μηνα; Κατσε γιατι μπερδευτηκα… Τα ρουχα τα παιρνεις για ενα μηνα ή για 2;; Γιατι για ενα νομιζω ειναι πολλα να παρω τοσα και να μη τα βαλει παλι🤷‍♀️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η fairydream είπε:

Μια χαρά είναι η ποιότητα μην ανησυχείς για αυτό. Πήγα και εγώ στα H&M. Πολύ όμορφα και εκεί. Εγώ έχω πάρει περίπου 10 εξωτερικά και θα ολοκληρώσω με άλλα τόσα εσωτερικά. Θα είναι καταχείμωνο και θα θέλουν χρόνο για να στεγνώσουν. ΑΑΑΑΑ έκανα και μια παραγγελία από το Patpat και τα περιμένω όπου να ναι . Θα σας πω εντυπώσεις.

Και ποσες μερες κανουν να ερθουν να μας πεις🥰 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Louna είπε:

🤔 15 εξωτερικα εχεις παρει για ενα μηνα; Κατσε γιατι μπερδευτηκα… Τα ρουχα τα παιρνεις για ενα μηνα ή για 2;; Γιατι για ενα νομιζω ειναι πολλα να παρω τοσα και να μη τα βαλει παλι🤷‍♀️

Όχι καλέ για έναν μήνα......! Θα βγάλουμε σίγουρα τον χειμώνα με αυτά, τα περισσότερα τα έχω πάρει 3-6 οπότε μετά που θα παίρνουμε κοντομάνικα θα πάμε στο επόμενο νούμερο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια, τζαμπο μια χαρα ειναι απλα να τα παιρνετε μεγαλυτερο νουμερο. Ειναι μικρα τα μεγεθη γενικα.... Δεν αξιζει να παρετε ακριβα ρουχαλακια γιατι θα φορεθουν πολυ λιγο. Μεγαλωνουν πολυ πολυ γρηγορα πραγματικα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Κοριτσια, τζαμπο μια χαρα ειναι απλα να τα παιρνετε μεγαλυτερο νουμερο. Ειναι μικρα τα μεγεθη γενικα.... Δεν αξιζει να παρετε ακριβα ρουχαλακια γιατι θα φορεθουν πολυ λιγο. Μεγαλωνουν πολυ πολυ γρηγορα πραγματικα....

Συμφωνώ απόλυτα! Βλέπω κάτι φορμάκια για το σπίτι 30€ κ παθαίνω εγκεφαλικό. Τόσο λίγο που τα βάζουν είναι κρίμα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Louna είπε:

Και ποσες μερες κανουν να ερθουν να μας πεις🥰 

Εννοείται ότι θα σας πω. Προς το παρόν ξέρω ότι έκανα παραγγελία 29/11 και έχουν φτάσει Θεσσαλονίκη από προχθές

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Όχι καλέ για έναν μήνα......! Θα βγάλουμε σίγουρα τον χειμώνα με αυτά, τα περισσότερα τα έχω πάρει 3-6 οπότε μετά που θα παίρνουμε κοντομάνικα θα πάμε στο επόμενο νούμερο 

Αααααα ε μια χαρα τοτε, ειπα και γω για ενα μηνα τοσα φορμάκια 🤣 αλλα με μπέρδεψες και αλλο τωρα τι 3 με 6😅 το 62 νουμερο ειναι 2 / 3 μηνων;;; Αχ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΤΙ ΝΟΥΜΕΡΟ ΝΑ ΠΑΡΩ 🤪🤣 και ποσα απο το καιε νουμερο κοριτσια;;; Βοηθήστε !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Louna είπε:

Αααααα ε μια χαρα τοτε, ειπα και γω για ενα μηνα τοσα φορμάκια 🤣 αλλα με μπέρδεψες και αλλο τωρα τι 3 με 6😅 το 62 νουμερο ειναι 2 / 3 μηνων;;; Αχ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΤΙ ΝΟΥΜΕΡΟ ΝΑ ΠΑΡΩ 🤪🤣 και ποσα απο το καιε νουμερο κοριτσια;;; Βοηθήστε !

Εγώ μπερδεύομαι με αυτά τα νούμερα, προτιμώ να τα βλέπω σε μήνες!!! Ούτε σε εμένα φαντάσου δεν ξέρω πώς πάνε με νούμερο προτιμώ να βλέπω αν είναι medium κ τέτοια.... 😄😄😄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

* η αμήχανη στιγμή που βλέπεις όλα αυτά που γράφουν για τα κορμάκια που έχουν πάρει όλοι και για τα νούμερα ενώ εσύ δεν έχεις καν διαλέξει συρταριερα να πάρεις για να βάλεις μέσα αυτά που θα έχεις ενώ γεννας πιο σύντομα από τις περισσότερες * 

😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Christine_ είπε:

* η αμήχανη στιγμή που βλέπεις όλα αυτά που γράφουν για τα κορμάκια που έχουν πάρει όλοι και για τα νούμερα ενώ εσύ δεν έχεις καν διαλέξει συρταριερα να πάρεις για να βάλεις μέσα αυτά που θα έχεις ενώ γεννας πιο σύντομα από τις περισσότερες * 

😂😂😂

🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια πώς είστε; Εγώ σήμερα ξύπνησα με πονόλαιμο ελπίζω μόνο να μην ανεβάσω πυρετό 🤒🤒

@Christine_ αν βρεις συρταριερα πες και σε μένα γιατί ψάχνω και δεν βρίσκω καμία καλή...αν και νομίζω ότι θα πάρω πρώτη χαχαχαχα είμαι σίγουρη βασικά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Sofi1 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια πώς είστε; Εγώ σήμερα ξύπνησα με πονόλαιμο ελπίζω μόνο να μην ανεβάσω πυρετό 🤒🤒

@Christine_ αν βρεις συρταριερα πες και σε μένα γιατί ψάχνω και δεν βρίσκω καμία καλή...αν και νομίζω ότι θα πάρω πρώτη χαχαχαχα είμαι σίγουρη βασικά

Περαστικά κορίτσι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Sofi1 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια πώς είστε; Εγώ σήμερα ξύπνησα με πονόλαιμο ελπίζω μόνο να μην ανεβάσω πυρετό 🤒🤒

@Christine_ αν βρεις συρταριερα πες και σε μένα γιατί ψάχνω και δεν βρίσκω καμία καλή...αν και νομίζω ότι θα πάρω πρώτη χαχαχαχα είμαι σίγουρη βασικά

Εύχομαι να μην αρρωστήσεις!! 

Επίσης .... 

😳😳😳 Κι εγώ το πιστεύω 😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Christine_ είπε:

* η αμήχανη στιγμή που βλέπεις όλα αυτά που γράφουν για τα κορμάκια που έχουν πάρει όλοι και για τα νούμερα ενώ εσύ δεν έχεις καν διαλέξει συρταριερα να πάρεις για να βάλεις μέσα αυτά που θα έχεις ενώ γεννας πιο σύντομα από τις περισσότερες * 

😂😂😂

Το καλό είναι ότι έχεις τα περισσότερα πραγματάκια από τον μεγάλο σου... Αν μπορεί κάποιος να σε βοηθήσει να τα πλύνεις κ να τα τακτοποιήσεις θα είσαι έτοιμη πολύ γρήγορα. Άντε βρε βρες ένα έπιπλο αφού αυτό σου λείπει να τα βάλεις γρήγορα γρήγορα μέσα να τελειώνεις 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια. Εχθές το βραδάκι τρόμαξα παρά πολύ. Είχαμε πάει στο σούπερ μάρκετ και γυρνώντας έξω από το σπίτι γλίστρησα και έπεσα. Φοβήθηκα παρα πολύ,να φανταστείτε έτρεμα και δεν το συνηθίζω. Είχα να νοιώσω έτσι από την αρχή της εγκυμοσύνης που είχα αιμορραγίες. Πήρα τον γιατρό και μου είπε να μην ανησυχώ επειδή έπεσα με τον πωπο. Αλλά αν θέλω να πάω σήμερα να με δει. Ευτυχώς το παιδάκι κλωτσαει κανονικά και εμένα πονάει μόνο το χέρι και τι ισχύο που ήδη πονούσαν.

Το ξέρω ότι θα πάνε όλα καλά αλλά ........κορίτσια να προσέχετε και εσείς. Είναι κρίμα να περνάμε τέτοια αγωνία από απροσεξία

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας κορίτσια! 

@fairydreamνα προσέχεις!! Είχε βροχή κι όλας και γλιστράει περισσότερο., Έχουμε και την κοιλιά και αλλάζει το κέντρο βάρους μας...

Όντως μην αγχώνεσαι όλα καλά θα πάνε δεν θα υπάρχει κανένα πρόβλημα! Είναι προστατευόμενο το μωράκι σου 🥰🤩

Οι υπόλοιπες πως είστε; 

Εγώ για άλλη μια φορά είδα τους κλασσικούς εφιάλτες με γεννά στη μέση του πουθενά/ πρόωρη  και ότι άλλο μπορείτε να φανταστείτε 😂😂🤷‍♀️🤷‍♀️

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Christine_ είπε:

Καλημέρα σας κορίτσια! 

@fairydreamνα προσέχεις!! Είχε βροχή κι όλας και γλιστράει περισσότερο., Έχουμε και την κοιλιά και αλλάζει το κέντρο βάρους μας...

Όντως μην αγχώνεσαι όλα καλά θα πάνε δεν θα υπάρχει κανένα πρόβλημα! Είναι προστατευόμενο το μωράκι σου 🥰🤩

Οι υπόλοιπες πως είστε; 

 

Σε ευχαριστώ κούκλα μου. Για αυτό έπεσα. Είχε νερά σε σημείο που γλιστράει πολύ και το ήξερα η χαζή. Είναι μάλλον και αυτό που λες με την κοιλιά ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η fairydream είπε:

Σε ευχαριστώ κούκλα μου. Για αυτό έπεσα. Είχε νερά σε σημείο που γλιστράει πολύ και το ήξερα η χαζή. Είναι μάλλον και αυτό που λες με την κοιλιά ....

Είναι και αυτό με την κοιλιά , εγώ παραπατάω πχ , είναι ακόμη βροχή είναι και η κούραση.. όλα παίζουν ρόλο ! 

Σε λίγο θα ξεφουσκωσουμε κορίτσια 😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η fairydream είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Εχθές το βραδάκι τρόμαξα παρά πολύ. Είχαμε πάει στο σούπερ μάρκετ και γυρνώντας έξω από το σπίτι γλίστρησα και έπεσα. Φοβήθηκα παρα πολύ,να φανταστείτε έτρεμα και δεν το συνηθίζω. Είχα να νοιώσω έτσι από την αρχή της εγκυμοσύνης που είχα αιμορραγίες. Πήρα τον γιατρό και μου είπε να μην ανησυχώ επειδή έπεσα με τον πωπο. Αλλά αν θέλω να πάω σήμερα να με δει. Ευτυχώς το παιδάκι κλωτσαει κανονικά και εμένα πονάει μόνο το χέρι και τι ισχύο που ήδη πονούσαν.

Το ξέρω ότι θα πάνε όλα καλά αλλά ........κορίτσια να προσέχετε και εσείς. Είναι κρίμα να περνάμε τέτοια αγωνία από απροσεξία

Καλημέρα κορίτσια!!!! 

Πρόσεχε κορίτσι μου! Τα ίδια έπαθα κ εγώ πριν μέρες που έπεσα στη σκάλα!!! Ευτυχώς κ εγώ με τον πωπό κ έτσι όλα καλά..... εμένα μου είχε πει η γιατρός αν νιώθω πονάκια να πάρω ένα buscopan plus, αφού το νιώθεις κ θα σε δει κιόλας μια χαρά μην αγχώνεσαι καθόλου!!!

Εγώ κορίτσια είχα πρωινό ταξίδι, έφτασα Αθήνα κ είμαι στο δρόμο για το doppler 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα μανουλες!!!!!

@fairydream, προσοχη κορίτσι μου !! Τρομάζω πολύ όταν πέφτει κάποια από εμάς !! 

Ποια κοπέλα είχε πονόλαιμο ? Δεν είδα ? Περαστικά σου να είναι , ελπίζω να είσαι καλύτερα !! 

Εγώ κορίτσια έχω 15 εσωτερικά στο 50 , 8 στο 54 και 5 στο 56. 9 εξωτερικά για νεογέννητο .. γενικά έχω πάρει λίγα εγώ και κυρίως από ορχεστρα με την κάρτα μέλους . Τώρα περιμένω από h&m τα 5 στο 56. 

Για συρταριερα είμαι πολύ τυχερή , γιατί θα τη φτιάξει ο πατέρας μου , όπως και κούνια 🎉🎉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!! 

Πρόσεχε κορίτσι μου! Τα ίδια έπαθα κ εγώ πριν μέρες που έπεσα στη σκάλα!!! Ευτυχώς κ εγώ με τον πωπό κ έτσι όλα καλά..... εμένα μου είχε πει η γιατρός αν νιώθω πονάκια να πάρω ένα buscopan plus, αφού το νιώθεις κ θα σε δει κιόλας μια χαρά μην αγχώνεσαι καθόλου!!!

Εγώ κορίτσια είχα πρωινό ταξίδι, έφτασα Αθήνα κ είμαι στο δρόμο για το doppler 🥰

Αχουυυυ... Καλή επιτυχία ❣️❣️ να μας στείλεις ! Προσοχή στην επιστροφή !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Froufro είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!! 

Πρόσεχε κορίτσι μου! Τα ίδια έπαθα κ εγώ πριν μέρες που έπεσα στη σκάλα!!! Ευτυχώς κ εγώ με τον πωπό κ έτσι όλα καλά..... εμένα μου είχε πει η γιατρός αν νιώθω πονάκια να πάρω ένα buscopan plus, αφού το νιώθεις κ θα σε δει κιόλας μια χαρά μην αγχώνεσαι καθόλου!!!

Εγώ κορίτσια είχα πρωινό ταξίδι, έφτασα Αθήνα κ είμαι στο δρόμο για το doppler 🥰

Καλά αποτελέσματα κούκλα μου. Θα περιμένουμε νέα σας!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kallia.Geo είπε:

Καλημέρα μανουλες!!!!!

@fairydream, προσοχη κορίτσι μου !! Τρομάζω πολύ όταν πέφτει κάποια από εμάς !! 

Ποια κοπέλα είχε πονόλαιμο ? Δεν είδα ? Περαστικά σου να είναι , ελπίζω να είσαι καλύτερα !! 

Εγώ κορίτσια έχω 15 εσωτερικά στο 50 , 8 στο 54 και 5 στο 56. 9 εξωτερικά για νεογέννητο .. γενικά έχω πάρει λίγα εγώ και κυρίως από ορχεστρα με την κάρτα μέλους . Τώρα περιμένω από h&m τα 5 στο 56. 

Για συρταριερα είμαι πολύ τυχερή , γιατί θα τη φτιάξει ο πατέρας μου , όπως και κούνια 🎉🎉

Σας ευχάριστω πολύ κορίτσια. Να προσέχουμε και τίποτα άλλο. Ωχ διαβάζω τα δικά σου και μάλλον έχω πάρει λίγα φορμάκια.......θα κάνω μια παραγγελία ακόμα τελικά👌

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η fairydream είπε:

Σας ευχάριστω πολύ κορίτσια. Να προσέχουμε και τίποτα άλλο. Ωχ διαβάζω τα δικά σου και μάλλον έχω πάρει λίγα φορμάκια.......θα κάνω μια παραγγελία ακόμα τελικά👌

Όχι όχι , μην παίρνεις παράδειγμα από μένα γιατί πάω στα κουτουρου χαχαχχαχαχα 

Εγώ πήρα μικρά γιατί μου είπε ο γιατρός ότι θα γεννηθεί γύρω στα 2.500 , έτσι όπως το πάει. Και τα μάζεψα όλα και έκανα λίστα για να προχωράω νούμερο σιγά σιγά . 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...