Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Φεβρουαρίου 2022


Recommended Posts

στις πριν 8 ώρες, ο/η Poli91 είπε:

Αα...Κορίτσια μου παρακολουθώ τη συζήτηση σας όσον αφορά την Nipt μπράβο πολύ ενημερωμένες σας βρίσκω! Εμένα γτ δεν μου είπε κανένας γιατρός για αυτή την εξέταση?? 😔 Δύο ιδιώτες έχω αλλάξει κανείς δεν μου την ανέφερε...😏

Είμαι στον 5ο μήνα και ακόμα δεν ξέρω τι παιδάκι έχω! Ευτυχώς την άλλη εβδομάδα έχουμε την β' επιπέδου και ανυπομονώ όσο δεν φαντάζεστε! 💕

Κάτι άσχετο...μήπως έχει στα το όψιν κάποια κοπέλα που μπορώ να βρω παντελόνια εγκυμοσύνης μέχρι 30€? Εκτός από hm κ mango ψάχνω για κάτι οικονομικό...

Ουτε εγω ξερω ακομα το φυλο! Δεν εκανα niρt τεστ παρολο που ειμαι ανω των 35. Για παντελονια γενικα τα εγκυμοσυνης ειναι ακριβα. Εγω παιρνω κολαν πιο μεγαλο νουμερο και βγαζω ολη την εγκυμοσυνη! 

στις πριν 3 ώρες, ο/η JNtina είπε:

Εγω περιμενω κοριτσακι και πητ 10/2/2022!! 
Με το καλο κι εσυ για τη β επιπέδου!!! 

Εγω 16/2 και περιμενω για επιβεβαιωση φυλου! Οταν βρω λιγο χρονο θα φτιαξω λιστα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Ουτε εγω ξερω ακομα το φυλο! Δεν εκανα niρt τεστ παρολο που ειμαι ανω των 35. Για παντελονια γενικα τα εγκυμοσυνης ειναι ακριβα. Εγω παιρνω κολαν πιο μεγαλο νουμερο και βγαζω ολη την εγκυμοσυνη! 

Εγω 16/2 και περιμενω για επιβεβαιωση φυλου! Οταν βρω λιγο χρονο θα φτιαξω λιστα.

Ωωωωω πολυ κοντα θα ειμαστε!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Ουτε εγω ξερω ακομα το φυλο! Δεν εκανα niρt τεστ παρολο που ειμαι ανω των 35. Για παντελονια γενικα τα εγκυμοσυνης ειναι ακριβα. Εγω παιρνω κολαν πιο μεγαλο νουμερο και βγαζω ολη την εγκυμοσυνη! 

Εγω 16/2 και περιμενω για επιβεβαιωση φυλου! Οταν βρω λιγο χρονο θα φτιαξω λιστα.

Σίγουρα κολάν θα προτιμήσω κοπέλα μου! Σ ευχαριστώ πολύ!!!

ΘΑ κάνω υπομονή και σε 4 μερουλες θα γίνει η αποκάλυψη του φύλου! Αν και όσοι βλέπουν την κοιλιά μου μου λένε κορίτσι έχεις ε? Χαχαχα 

Έχουμε κάνει και το κόλπο με το σταυρό, όχι ότι το πιστεύω έτσι από περιέργεια αλλά και αυτό κορίτσι έδειξε!Αν και ο σύντροφός μου προτιμά αγόρι πολύ φοβάμαι ότι θα τον απογοητεύσω! 

Εγώ έχω ΠΗΤ 1/2/22 💞💞💞

 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Poli91 είπε:

Είμαι στον 5ο μήνα και ακόμα δεν ξέρω τι παιδάκι έχω! Ευτυχώς την άλλη εβδομάδα έχουμε την β' επιπέδου και ανυπομονώ όσο δεν φαντάζεστε! 💕

Κάτι άσχετο...μήπως έχει στα το όψιν κάποια κοπέλα που μπορώ να βρω παντελόνια εγκυμοσύνης μέχρι 30€? Εκτός από hm κ mango ψάχνω για κάτι οικονομικό...

Και εμείς ακόμα περιμένουμε φύλο γιατί μας έχουν μπερδέψει οι γιατροί !!

ΠΗΤ έχω στις 8/2 ❤️

Εγώ κορίτσια έχω παραγγείλει από το shein , που είναι στο διαδίκτυο. Μου έρχονται τη Δευτέρα κάποια ρούχα εγκυμοσύνης που πήρα , οπότε θα σας πω τότε εντυπώσεις!! Έχει και στα prenatal ρουχαλάκια, αλλα μου φαίνονται τσιμπημένες γενικά οι τιμές στα ρούχα εγκυμοσύνης...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Kallia.Geo είπε:

Και εμείς ακόμα περιμένουμε φύλο γιατί μας έχουν μπερδέψει οι γιατροί !!

ΠΗΤ έχω στις 8/2 ❤️

Εγώ κορίτσια έχω παραγγείλει από το shein , που είναι στο διαδίκτυο. Μου έρχονται τη Δευτέρα κάποια ρούχα εγκυμοσύνης που πήρα , οπότε θα σας πω τότε εντυπώσεις!! Έχει και στα prenatal ρουχαλάκια, αλλα μου φαίνονται τσιμπημένες γενικά οι τιμές στα ρούχα εγκυμοσύνης...

8/2!!!!! Τελεια!!! Και με σενα πολυ κοντα ειμαστε!!!! ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Kallia.Geo είπε:

Οι Υδροχόοι μας , μας περιμένουν !!! ❤️ ❤️ 😍

Ω ναι!!! Κι εγω ειμαι περιτριγυρισμένη με Υδροχοους! Οι γονείς μου και ο αντρας μου!!! Μεσα στην τρελα θα ειμαι!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η JNtina είπε:

Ω ναι!!! Κι εγω ειμαι περιτριγυρισμένη με Υδροχοους! Οι γονείς μου και ο αντρας μου!!! Μεσα στην τρελα θα ειμαι!!! 

Κ εμένα ο άντρας μου 😂

Τι συνδυασμούς κάναμε ?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Kallia.Geo είπε:

Οι Υδροχόοι μας , μας περιμένουν !!! ❤️ ❤️ 😍

Ολο το Φλεβαρη υδροχοοι ειναι? Δεν το χω με τα ζωδια γι αυτο ρωταω🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Ολο το Φλεβαρη υδροχοοι ειναι? Δεν το χω με τα ζωδια γι αυτο ρωταω🤣🤣🤣

Κάπου στις 20 αλλάζει το ζώδιο !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 24/9/2021 at 2:04 ΜΜ, ο/η Poli91 είπε:

Αα...Κορίτσια μου παρακολουθώ τη συζήτηση σας όσον αφορά την Nipt μπράβο πολύ ενημερωμένες σας βρίσκω! Εμένα γτ δεν μου είπε κανένας γιατρός για αυτή την εξέταση?? 😔 Δύο ιδιώτες έχω αλλάξει κανείς δεν μου την ανέφερε...😏

Είμαι στον 5ο μήνα και ακόμα δεν ξέρω τι παιδάκι έχω! Ευτυχώς την άλλη εβδομάδα έχουμε την β' επιπέδου και ανυπομονώ όσο δεν φαντάζεστε! 💕

Κάτι άσχετο...μήπως έχει στα το όψιν κάποια κοπέλα που μπορώ να βρω παντελόνια εγκυμοσύνης μέχρι 30€? Εκτός από hm κ mango ψάχνω για κάτι οικονομικό...

Καλησπερα ❤️ Εγω πηρα απο το σελεστινο δέκα ευρω το ενα. Ειναι φαρδιά με μαλακό λαστιχο και με βόλεψαν πολυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μανούλες καλησπερα και απο μενα. Ειμαι και στις μανούλες του Μαρτιου αλλα μαλλον θα με παει τελος φλεβαρη αρχες μαρτιου;;;🤪 Ειμαι στη 17 βδομαδα. Εκανα αυχενική και nipt και περιμένουμε κοριτσακι🧚🏼‍♂️🥰 Τα αποτελεσματα βγηκαν παρα πολυ καλα και στις δυο, ο γιατρος ηθελε και αμνιοπαρακέντηση επειδη παω στα 39 αλλα δε την εκανα… Αφου τα αποτελεσματα ηταν καλα δεν ηθελα να διακινδυνέψω… Εχω πονάκια στη μήτρα αν κανω πραγματα πανω απο μιση ωρα… οποτε την εγκυμοσύνη τη περναω ξαπλα🤪 Ευχομαι να πανε σε ολες μας ονειρικά μεχρι το τελος 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Kallia.Geo είπε:

Κάπου στις 20 αλλάζει το ζώδιο !!! 

Μετα τις 20 ειναι τα ψαράκια🥰 εμενα ψαράκι θα βγει η νεράιδα μου🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Louna είπε:

Μετα τις 20 ειναι τα ψαράκια🥰 εμενα ψαράκι θα βγει η νεράιδα μου🥰

Με το καλο κοριτσι μου το ψαρακι σου το γλυκο!!! 🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Louna είπε:

Καλησπερα ❤️ Εγω πηρα απο το σελεστινο δέκα ευρω το ενα. Ειναι φαρδιά με μαλακό λαστιχο και με βόλεψαν πολυ

Καλησπέρα!!! Βρήκα και στα orchestra με 11-12 € σε λεπτό ύφασμα αλλά πρέπει να είσαι μέλος αν κάποια κοπέλα ενδιαφέρεται! 😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Kallia.Geo είπε:

Κάπου στις 20 αλλάζει το ζώδιο !!! 

Α οποτε εμενα στο οριο θα ειναι... Για να δουμε!!!!

στις πριν 2 ώρες, ο/η Louna είπε:

Μανούλες καλησπερα και απο μενα. Ειμαι και στις μανούλες του Μαρτιου αλλα μαλλον θα με παει τελος φλεβαρη αρχες μαρτιου;;;🤪 Ειμαι στη 17 βδομαδα. Εκανα αυχενική και nipt και περιμένουμε κοριτσακι🧚🏼‍♂️🥰 Τα αποτελεσματα βγηκαν παρα πολυ καλα και στις δυο, ο γιατρος ηθελε και αμνιοπαρακέντηση επειδη παω στα 39 αλλα δε την εκανα… Αφου τα αποτελεσματα ηταν καλα δεν ηθελα να διακινδυνέψω… Εχω πονάκια στη μήτρα αν κανω πραγματα πανω απο μιση ωρα… οποτε την εγκυμοσύνη τη περναω ξαπλα🤪 Ευχομαι να πανε σε ολες μας ονειρικά μεχρι το τελος 🥰

Καλως ηρθες και στις μανουλες Φεβρουαριου!!! Με το καλο το μωρακι σου!!! Κι εγω στα 39 παω αλλα δεν μου ειπαν να  κανω τιποτα επιπλεον αφου βγηκε καλη η αυχενικη.... Ειναι και θεμα γιατρου τελικα.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Α οποτε εμενα στο οριο θα ειναι... Για να δουμε!!!!

Καλως ηρθες και στις μανουλες Φεβρουαριου!!! Με το καλο το μωρακι σου!!! Κι εγω στα 39 παω αλλα δεν μου ειπαν να  κανω τιποτα επιπλεον αφου βγηκε καλη η αυχενικη.... Ειναι και θεμα γιατρου τελικα.... 

Καλησπερα 🥰 Και φαντασου αυτο μου το λεγε πριν καν βγει η αυχενική… Για ασφάλεια εκανα και την nipt γιατι με ειχε αγχώσει λιγο η αληθεια ειναι… Αλλα οκ ολα καλα!!! Σιγουρα ειναι θεμα γιατρού… Θελουν και αυτοι να ειναι καλυμμένοι… Ειναι το πρωτο μας παιδι🍓 Να σας πω την αλήθεια κορίτσια, η διαδικασία της εγκυμοσύνης δε μου φαίνεται τοσο ωραια 🤪 Ωραια θα ναι οταν ερθει το μωρο… Τωρα πονάει η μεση, τα βράδια ξυπναω συνεχεια για τσίσα, ειχα εμετούς, το στηθος παει να σπασει, βαλε και το άγχος που εχω να πανε ολα καλα και και και🤪🤣 Εσεις πως το αισθάνεστε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Louna είπε:

Καλησπερα 🥰 Και φαντασου αυτο μου το λεγε πριν καν βγει η αυχενική… Για ασφάλεια εκανα και την nipt γιατι με ειχε αγχώσει λιγο η αληθεια ειναι… Αλλα οκ ολα καλα!!! Σιγουρα ειναι θεμα γιατρού… Θελουν και αυτοι να ειναι καλυμμένοι… Ειναι το πρωτο μας παιδι🍓 Να σας πω την αλήθεια κορίτσια, η διαδικασία της εγκυμοσύνης δε μου φαίνεται τοσο ωραια 🤪 Ωραια θα ναι οταν ερθει το μωρο… Τωρα πονάει η μεση, τα βράδια ξυπναω συνεχεια για τσίσα, ειχα εμετούς, το στηθος παει να σπασει, βαλε και το άγχος που εχω να πανε ολα καλα και και και🤪🤣 Εσεις πως το αισθάνεστε 

Κι εμας κοριτσι μου το πρώτο μας παιδακι ειναι!!! Κι εγω αγχώνομαι κοριτσι μου, επειδη ειχα και αποτυχία στο παρελθόν!!! Προσπαθω ομως να μη το σκεφτομαι τοσο και να το πηγαίνω βήμα βήμα και βδομαδα βδομαδα για να μη μου φαίνεται βουνό μεχρι το τελος!!!! Ολα να μας πανε καλα, σε ολες μας!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η JNtina είπε:

Κι εμας κοριτσι μου το πρώτο μας παιδακι ειναι!!! Κι εγω αγχώνομαι κοριτσι μου, επειδη ειχα και αποτυχία στο παρελθόν!!! Προσπαθω ομως να μη το σκεφτομαι τοσο και να το πηγαίνω βήμα βήμα και βδομαδα βδομαδα για να μη μου φαίνεται βουνό μεχρι το τελος!!!! Ολα να μας πανε καλα, σε ολες μας!!! 

Αμην ❤️ Εμενα το μονο που μου δινει ανασα ειναι να σκεφτομαι τη στιγμη που θα τη παρω αγκαλια 🥰🧚🏼‍♂️ Καλη δυναμη κοριτσάρα μου ευχομαι και συντομα την αγκαλια σου γεματη 💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Louna είπε:

Αμην ❤️ Εμενα το μονο που μου δινει ανασα ειναι να σκεφτομαι τη στιγμη που θα τη παρω αγκαλια 🥰🧚🏼‍♂️ Καλη δυναμη κοριτσάρα μου ευχομαι και συντομα την αγκαλια σου γεματη 💕

Σε ευχαριστω φιλη μου!!!! Κι εγω αυτο σκεφτομαι να την παιρνω αγκαλια και μου ερχεται να βαλω τα κλάματα!!
Κι εσενα σύντομα η αγκαλια σου γεμάτη!!! Και όλων των κοριτσιών εδω!!! Το καινούριο έτος να λεμε για πάνες και γάλατα!!! ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Louna είπε:

Καλησπερα 🥰 Και φαντασου αυτο μου το λεγε πριν καν βγει η αυχενική… Για ασφάλεια εκανα και την nipt γιατι με ειχε αγχώσει λιγο η αληθεια ειναι… Αλλα οκ ολα καλα!!! Σιγουρα ειναι θεμα γιατρού… Θελουν και αυτοι να ειναι καλυμμένοι… Ειναι το πρωτο μας παιδι🍓 Να σας πω την αλήθεια κορίτσια, η διαδικασία της εγκυμοσύνης δε μου φαίνεται τοσο ωραια 🤪 Ωραια θα ναι οταν ερθει το μωρο… Τωρα πονάει η μεση, τα βράδια ξυπναω συνεχεια για τσίσα, ειχα εμετούς, το στηθος παει να σπασει, βαλε και το άγχος που εχω να πανε ολα καλα και και και🤪🤣 Εσεις πως το αισθάνεστε 

Εμενα ειναι το τεταρτο αλλα και παλι το αγχος δεν φευγει!! Καθε εγκυμοσυνη ειναι διαφορετικη εντομεταξυ!! 

Τωρα που καταλαβαινω καλυτερα καποιες κινησεις του μωρου ειμαι πιο ηρεμη αλλα και παλι δεν μπορω να πω οτι ειμαι ηρεμη εντελως!!!☺☺☺

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Louna είπε:

Καλησπερα 🥰 Και φαντασου αυτο μου το λεγε πριν καν βγει η αυχενική… Για ασφάλεια εκανα και την nipt γιατι με ειχε αγχώσει λιγο η αληθεια ειναι… Αλλα οκ ολα καλα!!! Σιγουρα ειναι θεμα γιατρού… Θελουν και αυτοι να ειναι καλυμμένοι… Ειναι το πρωτο μας παιδι🍓 Να σας πω την αλήθεια κορίτσια, η διαδικασία της εγκυμοσύνης δε μου φαίνεται τοσο ωραια 🤪 Ωραια θα ναι οταν ερθει το μωρο… Τωρα πονάει η μεση, τα βράδια ξυπναω συνεχεια για τσίσα, ειχα εμετούς, το στηθος παει να σπασει, βαλε και το άγχος που εχω να πανε ολα καλα και και και🤪🤣 Εσεις πως το αισθάνεστε 

Εγώ περνάω την καλύτερη φάση ... Δεν με αφήνουν να κάνω τίποτα στη δουλειά , ο άντρας μου κάνει δουλειές στο σπίτι ..  και ευτυχώς δεν είχα κανένα "κακό" συμπτωμα !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Εμενα ειναι το τεταρτο αλλα και παλι το αγχος δεν φευγει!! Καθε εγκυμοσυνη ειναι διαφορετικη εντομεταξυ!! 

Τωρα που καταλαβαινω καλυτερα καποιες κινησεις του μωρου ειμαι πιο ηρεμη αλλα και παλι δεν μπορω να πω οτι ειμαι ηρεμη εντελως!!!☺☺☺

Νομίζω ότι πλέον το άγχος δεν θα φύγει ποτέ ... !! Θα μας ακολουθεί τώρα .. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kallia.Geo είπε:

Νομίζω ότι πλέον το άγχος δεν θα φύγει ποτέ ... !! Θα μας ακολουθεί τώρα .. 

Αυτο ειναι αληθεια! Και μετα που γεννιουνται και μεγαλωνουν εκει να δειτε😅😅😅

Τωρα κανει παλι κατι ωραιες τουμπες το μπεμπακι μας!! Σημερα εχει δωσει ρεσιταλ😃😃😃

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια μου γλυκά! Σας ευχαριστώ τοοοοοσο πολύ για τα θετικά σας μνμ..δε μπορεί μέρα από όλα αυτά σίγουρα θα πιάσω!!!!!Μετά από μια μεγααααλη μέρα επιτέλους ήρθε η ώρα της χαλάρωσης κ να σας πω και τι είδαμε σήμερα στον γιατρό! Είδαμε λοιπόν πως το ένα ωοθηλακιο που είχα την 7η μέρα στα 15 χιλιοστά,σήμερα είναι 25 κ είναι κυστικό...αλλά έχω αλλά 3!!! 17-18-19 χιλιοστά!! Οπότε με το καλό πάμε την Μ.Δευτερα για σπερματεγχυση!!! Χάρηκα και ανακουφιστηκα είναι η αλήθεια!    
    • Κορίτσι μου έτσι σε θέλω να είσαι θετική ! Φίλη μου 34 χρονων όπου θα έμπαινε σε πρόωρη  εμμηνόπαυση στην 2η εξωσωματικη εμεινε έγκυος και έχει μια πανέμορφη μπεμπουλα 9 μηνων🥰 να κανεις τις απαραίτητες ενέργειες και να ξερεις ότι υπάρχουν παρά πολλοί τρόποι! Πάντως να ξερεις πως η σπερματεγχυνση είναι πολύ απλή διαδικασία ! Κανεις διεγερση παρακολούθησε με υπερήχους και συγκεκριμένη μέρα που θα ορίσει ο γυναικολόγος κανεις την σπερματεγχυνση ! Εγώ πρώτα ο θεος μάλλον τον Ιούνιο θα κάνω την Τρίτη μου σπερματεγχυνση🙏  ευχομαι κορίτσι μου πολύ συντομα να μας πεις και εσυ τα χαρμοσυνα 🥰
    • Μας βλέπω όλο για φαγητά να λέμε 😄😄 Να πάνε όλα καλά να τρώω μετά του σκασμού! Αυτό λέω στον άντρα μου, θέλω μια φορά να φάω έτσι να σκάσω από το φαγητό 😄😄 Άσχετο, πήγαμε σήμερα να δούμε για κούνια και συρταριέρα γτ δεν έχουμε κάποιον να μας δώσει δυστυχώς.. Μας άρεσαν δύο κούνιες αλλά η μία διπλάσια τιμή από την άλλη..Η ακριβή μας είπε ότι ήταν από ξύλο οξιάς και η οικονομική από mdf. Η αλήθεια είναι ότι η οικονομική πέραν από την τιμή της μας άρεσε  πιο πολύ και σαν σχέδιο, πειράζει λέτε που είναι από mdf? Θα εκπέμπει βλαβερές ουσίες κτλ;
    • Γειά σου κορίτσι μου, φυσικά κ επιτρέπεται..έχω μια πρόωρη γήρανση ωοθηκών.🥺🥺🥺 Είμαι 38 χρόνων και το ξέρω αυτό απ τα 34, που ήταν και η 1η φορά που κάναμε κουβέντα με τον γιατρό μου για το εάν θέλω να αποκτήσω παιδί. Εκείνη την περίοδο δεν ήμουν σε τέτοια φάση και η αλήθεια είναι ότι όταν το έμαθα μου κόπηκαν λίγο τα πόδια..😟☹️ Τέλος πάντων μην στα πολυλογώ.. Η μία μου ωοθήκη δείχνει αρκετά γερασμένη και δεν κάνει αυγουλακια ενώ η άλλη κάνει αλλά μάλλον όχι και πολύ καλά (τουλάχιστον αυτό επιβεβαίωσαν κ οι ορμονολογικες που έκανα). Γιαυτό λέω ότι δεν ξέρω τι ελπίδες έχω, αλλά σίγουρα θέλω να κάνω τις απαραίτητες ενέργειες για να βοηθήσω όσο μπορώ την κατάσταση. Επίσης πόσο πολύ χάρηκα που μοιράστηκες μαζί μας την δική σου εμπειρία με την σπερματεγχυση γιατί είναι κ αυτό στα άμεσα πλάνα μου. 
    • Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου❤️και σε εσενα εύχομαι πολύ συντομα μα έρθει το μωρακι σου🙏❤️ η αλήθεια είναι πως  είναι πολύ θετικο που κάνω συλληψη έστω και με σπερματεγχυνση 🙏 μέσα στο καλοκαιρι θα κάνω πάλι σπερματεγχυνση καθώς μου έδωσε το οκ ο γιατρός ! Θα του πω αν είναι να την κάνω τον Ιούνιο πρώτα ο θεος🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...