Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Φεβρουαρίου 2022


Recommended Posts

στις Just now, ο/η Froufro είπε:

Εγώ λέω για κανονική βαφή....

Κι εγω με κανονική βαφή τα περναω! Της L’Oréal χρησιμοποιώ! Η αυτη που ειπα της Olia χωρις αμμωνία… 

Κι εγω εχω ρωτησει τον γιατρο και μου ειπε οκ μετα το πρώτο τρίμηνο με ο,τι βαφή θελω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η JNtina είπε:

Την Olia της Garnier που δεν εχει αμμωνία την εχεις δοκιμάσει; 

Πιο παλιά ναι ! Δεν μου έπιασε....

@Froufro αλήθεια ? 😳🤯

Εμένα το απαγορεύει...

Ούτε της olia αφήνει @JNtina

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Christine_ είπε:

Πιο παλιά ναι ! Δεν μου έπιασε....

@Froufro αλήθεια ? 😳🤯

Εμένα το απαγορεύει...

Ούτε της olia αφήνει @JNtina

Συγκεκριμένα αυτός που πάω εδώ, μου λέει αφού περάσεις τις 12 βδομάδες που διαμορφώνεται το μωράκι δεν υπάρχει θέμα.... τη γιατρό μου την ρώτησα πριν κλείσω τους πέντε κ μου είπε Οκ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Συγκεκριμένα αυτός που πάω εδώ, μου λέει αφού περάσεις τις 12 βδομάδες που διαμορφώνεται το μωράκι δεν υπάρχει θέμα.... τη γιατρό μου την ρώτησα πριν κλείσω τους πέντε κ μου είπε Οκ

Κι εμενα ετσι μου ειπε!! 
Ο,τι λεει ο γιατρος της καθεμιάς, αυτο ακολουθούμε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα μου είπε μόνο φυτική. Και δεν με αφήνει και ημιμόνιμο μανικιούρ. Αλλά δεν έχω κάνει και ποτέ 😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια πώς είστε; Εμείς εχουμε ραντεβού την Πέμπτη..τώρα για το ντομπλερ δεν ξέρω λογικά θα μας πει την Πέμπτη...μετά το ντομπλερ μας μένει κάποια εξέταση ακόμα; Εκτός τις κλασικές αίματος...

Εμενα ο γιατρός μου αντίθετα με αφήνει ημιμόνιμο μανικιούρ και όχι το κλασικό 🤷🤷🤷

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Christine_ είπε:

Εμένα μου είπε μόνο φυτική. Και δεν με αφήνει και ημιμόνιμο μανικιούρ. Αλλά δεν έχω κάνει και ποτέ 😂😂

Εμένα δεν με αφήνει ούτε για βαφή ούτε για μανικιουρ-πεντικιουρ !! Τίποτα.... Θα τα κάνεις όλα μετά μου λεει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Sofi1 είπε:

Γεια σας κορίτσια πώς είστε; Εμείς εχουμε ραντεβού την Πέμπτη..τώρα για το ντομπλερ δεν ξέρω λογικά θα μας πει την Πέμπτη...μετά το ντομπλερ μας μένει κάποια εξέταση ακόμα; Εκτός τις κλασικές αίματος...

Εμενα ο γιατρός μου αντίθετα με αφήνει ημιμόνιμο μανικιούρ και όχι το κλασικό 🤷🤷🤷

Έχουμε αίματος και μια καλλιέργεια κολπικού υγρού απ' ότι θυμάμαι. 

Και ένα pcr πριν γεννησουμε 😋

Εμένα το κλασικό με αφήνει!!

Εν τέλει ναι ο κάθε ένας γιατρός λέει τα δικά του ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Sofi1 είπε:

Γεια σας κορίτσια πώς είστε; Εμείς εχουμε ραντεβού την Πέμπτη..τώρα για το ντομπλερ δεν ξέρω λογικά θα μας πει την Πέμπτη...μετά το ντομπλερ μας μένει κάποια εξέταση ακόμα; Εκτός τις κλασικές αίματος...

Εμενα ο γιατρός μου αντίθετα με αφήνει ημιμόνιμο μανικιούρ και όχι το κλασικό 🤷🤷🤷

Η αλήθεια είναι ότι αυτό πρώτη φορά το ακούω...! Εγώ δεν την έχω ρωτήσει ποτέ για το ημιμόνιμο, είχα στάνταρ ότι δεν επιτρέπεται λόγω της ακτινοβολίας. Κοίτα πόσο διαφορετικές απόψεις θα μάθουμε!!!!! Πολύ θα ήθελα πάντως να κάνω... γενικά τα φτιάχνω τα νυχάκια μου κ τόσο καιρό τα βλέπω κ τα λυπάμαι 😄😄😄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Christine_ είπε:

Έχουμε αίματος και μια καλλιέργεια κολπικού υγρού απ' ότι θυμάμαι. 

Και ένα pcr πριν γεννησουμε 😋

Εμένα το κλασικό με αφήνει!!

Εν τέλει ναι ο κάθε ένας γιατρός λέει τα δικά του ...

Pcr οκ λογικό😂😂😂 ένταξη στην ουσία δεν έχουμε κάτι άλλο θα μου πεις δύο μήνες έμειναν..

 

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Η αλήθεια είναι ότι αυτό πρώτη φορά το ακούω...! Εγώ δεν την έχω ρωτήσει ποτέ για το ημιμόνιμο, είχα στάνταρ ότι δεν επιτρέπεται λόγω της ακτινοβολίας. Κοίτα πόσο διαφορετικές απόψεις θα μάθουμε!!!!! Πολύ θα ήθελα πάντως να κάνω... γενικά τα φτιάχνω τα νυχάκια μου κ τόσο καιρό τα βλέπω κ τα λυπάμαι 😄😄😄

Τι να σας πω κορίτσια εμένα γενικά ο γιατρός μου είναι πολύ χαλαρός δεν ξέρω και σας έτσι είναι; Δεν μου έχει απαγορεύσει και πολλά πράγματα ότι έκανες και πριν με μέτρο...το πρώτο τρίμηνο ένταξη ήταν πιο αυστηρος αλλά τωωωωρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Η αλήθεια είναι ότι αυτό πρώτη φορά το ακούω...! Εγώ δεν την έχω ρωτήσει ποτέ για το ημιμόνιμο, είχα στάνταρ ότι δεν επιτρέπεται λόγω της ακτινοβολίας. Κοίτα πόσο διαφορετικές απόψεις θα μάθουμε!!!!! Πολύ θα ήθελα πάντως να κάνω... γενικά τα φτιάχνω τα νυχάκια μου κ τόσο καιρό τα βλέπω κ τα λυπάμαι 😄😄😄

Αχχαχαχχαχαχα ναι... Είναι λίγο περίεργο 🤣 υπομονή κορίτσια ! Στο θηλασμό επιτρέπεται??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Sofi1 είπε:

Pcr οκ λογικό😂😂😂 ένταξη στην ουσία δεν έχουμε κάτι άλλο θα μου πεις δύο μήνες έμειναν..

 

Τι να σας πω κορίτσια εμένα γενικά ο γιατρός μου είναι πολύ χαλαρός δεν ξέρω και σας έτσι είναι; Δεν μου έχει απαγορεύσει και πολλά πράγματα ότι έκανες και πριν με μέτρο...το πρώτο τρίμηνο ένταξη ήταν πιο αυστηρος αλλά τωωωωρα...

Ο δικός μου δεν με αφήνει να κάνω σχεδόν τίποτα .. και είναι και με τη διατροφή πολύ αυστηρός αλλά δεν τον ακούω πολύ 😋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Η αλήθεια είναι ότι αυτό πρώτη φορά το ακούω...! Εγώ δεν την έχω ρωτήσει ποτέ για το ημιμόνιμο, είχα στάνταρ ότι δεν επιτρέπεται λόγω της ακτινοβολίας. Κοίτα πόσο διαφορετικές απόψεις θα μάθουμε!!!!! Πολύ θα ήθελα πάντως να κάνω... γενικά τα φτιάχνω τα νυχάκια μου κ τόσο καιρό τα βλέπω κ τα λυπάμαι 😄😄😄

Κι εγω το ιδιο!!! Θα τα φτιάξουμε μετα!!! Να ειμαστε όμορφες μανούλες!! 😍😍😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα, μανούλες !! Τι κάνετεε;

Εγώ είμαι λίγο άρρωστη... Πονοκέφαλο, πονόλαιμο, συνάχι ... Ευτυχώς όχι πυρετό

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kallia.Geo είπε:

Καλημέρα, μανούλες !! Τι κάνετεε;

Εγώ είμαι λίγο άρρωστη... Πονοκέφαλο, πονόλαιμο, συνάχι ... Ευτυχώς όχι πυρετό

Καλημεεεεερα! 

Έτσι ακριβώς ήμουν το Σάββατο ! Αλλά έκανα και πυρετό ! 

Είχα να αρρωστήσω από το 2018 !! 

Όλοι πάθαμε ένα σοκ . 

Περαστικά σου ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kallia.Geo είπε:

Καλημέρα, μανούλες !! Τι κάνετεε;

Εγώ είμαι λίγο άρρωστη... Πονοκέφαλο, πονόλαιμο, συνάχι ... Ευτυχώς όχι πυρετό

Περαστικα κοριτσι.... Ειναι περιεργοι οι καιροι και κυκλοφορουν ιωσεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες! Έχω πάρα πολύ καιρό να γράψω αλλά σας διαβάζω καθημερινά. Εγώ είμαι στην 27η και από κιλά +9. Καμπύλη ζαχάρου έκανα κ όλα πάνε πολύ καλά. Έχω ραντεβού ξανά για να δω τον μπεμπη μ την 1η Δεκεμβρίου κ το doppler  στις 22/12. Πολύ πιο αργά από εσάς. Επίσης έκανα κ το εμβόλιο της γρίπης και θα ακολουθήσει και του κοκκυτη. Εσείς κάνατε? Επίσης θέλω να μοιραστώ κάτι που έτυχε προχθές κ να το μοιραστώ μαζί σας μήπως έχει καμία την ίδια εμπειρία. Το βράδυ που ξύπνησα για 2η φορά για τουαλετα με έπιασε ένα πολύ πολύ έντονο τρέμουλο. Αγχώθηκα μήπως αρρωστησα, έβαλα θερμομετρο κ τπτ 36,1. Αφού πανικοβαλα τον αντρα μ κ το σκυλάκι μ 🤣 ξαναξαπλωσα τυλιγμένη σα μπαμπουσκα κ μετά από 5 λεπτά πέρασε. Γτ μπορεί να συνεβει αυτό άραγε? Φιλιά σε ολες ❤😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Περαστικα κοριτσι.... Ειναι περιεργοι οι καιροι και κυκλοφορουν ιωσεις...

Δυστυχώς ναι...

 

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Christine_ είπε:

Καλημεεεεερα! 

Έτσι ακριβώς ήμουν το Σάββατο ! Αλλά έκανα και πυρετό ! 

Είχα να αρρωστήσω από το 2018 !! 

Όλοι πάθαμε ένα σοκ . 

Περαστικά σου ! 

Είσαι καλύτερα τώρα ; Επεσε ο πυρετος ;

Κυκλοφορούν πολλές ιώσεις τω΄ρα είναι η αλήθεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Demie23 είπε:

Καλημέρα σε όλες! Έχω πάρα πολύ καιρό να γράψω αλλά σας διαβάζω καθημερινά. Εγώ είμαι στην 27η και από κιλά +9. Καμπύλη ζαχάρου έκανα κ όλα πάνε πολύ καλά. Έχω ραντεβού ξανά για να δω τον μπεμπη μ την 1η Δεκεμβρίου κ το doppler  στις 22/12. Πολύ πιο αργά από εσάς. Επίσης έκανα κ το εμβόλιο της γρίπης και θα ακολουθήσει και του κοκκυτη. Εσείς κάνατε? Επίσης θέλω να μοιραστώ κάτι που έτυχε προχθές κ να το μοιραστώ μαζί σας μήπως έχει καμία την ίδια εμπειρία. Το βράδυ που ξύπνησα για 2η φορά για τουαλετα με έπιασε ένα πολύ πολύ έντονο τρέμουλο. Αγχώθηκα μήπως αρρωστησα, έβαλα θερμομετρο κ τπτ 36,1. Αφού πανικοβαλα τον αντρα μ κ το σκυλάκι μ 🤣 ξαναξαπλωσα τυλιγμένη σα μπαμπουσκα κ μετά από 5 λεπτά πέρασε. Γτ μπορεί να συνεβει αυτό άραγε? Φιλιά σε ολες ❤😘

Καλημέρα κορίτσι μου !! Από κιλάκια μια χαρά σε βρίσκω !! Τι ΠΗΤ έχεις;

Κρυάδες έχω κ εγώ συχνά πυκνά, αλλά το είχα και πριν οπότε δεν ξέρω αν είναι κάποιο "σύμπτωμα"

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Kallia.Geo είπε:

Δυστυχώς ναι...

 

Είσαι καλύτερα τώρα ; Επεσε ο πυρετος ;

Κυκλοφορούν πολλές ιώσεις τω΄ρα είναι η αλήθεια

Μόνο την Παρασκευή είχα πυρετό ευτυχώς. Ήπια τα ντεπονακια και ηρέμησα. 

Με πονούσαν και οι κλειδώσεις βέβαια όλες αυτές τις μέρες ....

Θέλει λίγο προσοχή απλά . Εμένα μάλλον με κόλλησε ο μικρός ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Christine_ είπε:

Μόνο την Παρασκευή είχα πυρετό ευτυχώς. Ήπια τα ντεπονακια και ηρέμησα. 

Με πονούσαν και οι κλειδώσεις βέβαια όλες αυτές τις μέρες ....

Θέλει λίγο προσοχή απλά . Εμένα μάλλον με κόλλησε ο μικρός ...

Παίρνεις ντεπόν ; Πήρα ένα αναβράζον που ειναι με βιταμίνη c

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κρυαδες εγώ δεν έχω , ούτε είχα στην πρώτη εγκυμοσύνη. Δεν ξέρω κάτι να σας βοηθήσω ... 

Επίσης να ξέρεις. Παίζει σιγά σιγά να ξυπνάς όσες φορές ξυπνούσες την αρχή για τουαλέτα , μπορεί και περισσότερες 😂 @Demie23

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kallia.Geo είπε:

Παίρνεις ντεπόν ; Πήρα ένα αναβράζον που ειναι με βιταμίνη c

Ε με τον πυρετό δεν μπορούσα να μην πάρω ...

Και στη πρώτη εγκυμοσύνη, λίγο πριν γεννήσω όμως , είχα αρρωστήσει και είχα πάρει ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κορίτσια!! Τι κανετε; Πως πανε τα μωράκια σας; Εμενα στριφογυρίζει παρα πολυ!!! 
Περαστικα στις αρρωστουλες!! 🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η JNtina είπε:

Καλημερα κορίτσια!! Τι κανετε; Πως πανε τα μωράκια σας; Εμενα στριφογυρίζει παρα πολυ!!! 
Περαστικα στις αρρωστουλες!! 🥰🥰

Ξύπνησε με διάθεση η μπεμπουλα ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...