Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Φεβρουαρίου 2022


Recommended Posts

στις πριν 14 ώρες, ο/η Poli91 είπε:

Καλημέρα σας μανουλες!! 😊Πώς είστε?

Εμείς (εγώ και ο μπεμπαρος💙) είμαστε πιο καλά από ποτέ!!

Δεν έχουμε σαραντησει ακόμα πέρασα πολύ ταλαιπωρία με το σώμα μου ένιωθα εξάντληση πόνους φοβερούς μετα τη γέννα αλλά αυτά πλέον σχεδόν ξεπεράστηκαν!!

Πήρα την μεγάλη απόφαση να μεγαλώσω μόνη μου το παιδάκι μου να απομακρύνω αυτό  τον τοξικό άνθρωπο  και την οικογένειά του από τη ζωή μου και πιστεύω ότι έκανα το καλύτερο γι αυτό και για μένα!!! Βρήκα την ψυχική μου ηρεμία που αναζητούσα τόσο καιρό, τον χαμένο μου εαυτό και έχω αφοσιωθεί πλήρως στο παιδάκι μου το οποίο ερωτεύομαι καθημερινα! Το αυτοκόλλητακι μου!! 🥰😍🥰

Δυσκολίες σαφώς και υπάρχουν το να μεγαλώνεις το παιδί σου χωρίς βοήθεια από κανέναν δεν είναι ότι πιο εύκολο αλλά νιώθω πως το παιδί μου έχει γίνει η δύναμη μου το στήριγμα μου κ δεν φοβάμαι τίποτα!!! Για το μόνο πράγμα που μετανιώνω και νιώθω ενοχές είναι που φοβόμουν να πάρω την απόφαση αυτή στην εγκυμοσύνη μου και νιώθω άσχημα που γέμισα το παιδί μου με τόσα αρνητικά συναισθήματα όσο το κυοφορούσα!! 

Είστε πολύ τυχερές όσες έχετε δίπλα σας ανθρώπους να σας στηρίζουν και να σας αγαπάνε πραγματικά!!  

Συνεχίζουμε δυναμικά φιλάκια από εμάς❤️

 

 

 

 

 

 

Συγχαρητήρια για τον αγοραρο σου κοριτσι μου!!! 
Χαιρομαι πολυ που εισαι καλα και πηρες την καλύτερη απόφαση για σενα ώστε να εισαι ήρεμη για να μπορέσεις να προσφέρεις το καλυτερο για το αγορακι σου!! 
Με τα υπολοιπα κορίτσια μιλαμε μέσω βαιμπερ! Εαν θελεις Ελα στην παρεα μας!! ❤️🥰🙂🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλησπερα, ανηκω κ εγω στην ομαδα σας αν κ γεννησα τελικα λιγο νωριτερα.. σας διαβαζα σε ολη την εγκυμοσυνη, αλλα δεν ετυχε να γραφτω.. αν με θελετε στην παρεα σας μπορουμε να τα πουμε κ στο viber.. να μας ζησουν τα μωρακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Angel3 είπε:

Κοριτσια καλησπερα, ανηκω κ εγω στην ομαδα σας αν κ γεννησα τελικα λιγο νωριτερα.. σας διαβαζα σε ολη την εγκυμοσυνη, αλλα δεν ετυχε να γραφτω.. αν με θελετε στην παρεα σας μπορουμε να τα πουμε κ στο viber.. να μας ζησουν τα μωρακια!

Καλησπέρα κορίτσι μου και να σου ζήσει το μωράκι σου κι εσένα ! Πότε γεννήσες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Angel3 είπε:

Κοριτσια καλησπερα, ανηκω κ εγω στην ομαδα σας αν κ γεννησα τελικα λιγο νωριτερα.. σας διαβαζα σε ολη την εγκυμοσυνη, αλλα δεν ετυχε να γραφτω.. αν με θελετε στην παρεα σας μπορουμε να τα πουμε κ στο viber.. να μας ζησουν τα μωρακια!

Επειδή είσαι δοκιμαστικό μέλος δεν μπορείς να στείλεις μνμ. Σου έχω στείλει εγώ , απάντησε μου αν είναι . Για να δεις τα εισερχόμενα τώρα , αν είσαι από κινητό , μπες στις τελιτσες που έχει ο browser σοθ πάνω πάνω δίπλα από το url και επέλεξε την εντολή "για υπολογιστή" . Τότε θα εμφανιστούν τα εισερχόμενα πάνω πάνω δεξιά ! Αναμένω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Christine_ είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου και να σου ζήσει το μωράκι σου κι εσένα ! Πότε γεννήσες;

Ειχα ΠΗΤ 3/2 κι γεννησα τλκ 9/1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...