Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Litsadi είπε:

Είναι η βασική εξέταση αυτή που σου έγραψαν νομίζω είναι 50% είχες προηγούμενη προσπάθεια; εγώ είχα αποτυχημένη εξωσωματική και ψάχνουμε σε περισσότερες εξετάσεις το πρόβλημα. Σε ποιο κέντρο είσαι;

Ειχα προηγ προσπαθεια με αλλον συντροφο κ τωρα ξαναπροσπαθω με αλλον..κ τοτε θυμαμαι κατι αντιστοιχο μας ειχαν δωσει..γιατι να δινουν μονο αυτο δεν ξερω…το θεωρω πολυ μικρο γι αυτο κ θα ηθελα να μαθω που κανουν μεγαλυτερα ποσοστα κ αν γραφονται φυσικα! Εσας τι σας ειπαν; Ειμαι στο εμβρυολαμπ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η N.Angel είπε:

Ειχα προηγ προσπαθεια με αλλον συντροφο κ τωρα ξαναπροσπαθω με αλλον..κ τοτε θυμαμαι κατι αντιστοιχο μας ειχαν δωσει..γιατι να δινουν μονο αυτο δεν ξερω…το θεωρω πολυ μικρο γι αυτο κ θα ηθελα να μαθω που κανουν μεγαλυτερα ποσοστα κ αν γραφονται φυσικα! Εσας τι σας ειπαν; Ειμαι στο εμβρυολαμπ

Εμένα κορίτσια ο εξωσωματιστης μου έγραψε 4 μεταλλάξεις η troia μου είπε οτι είναι το 75% των μεταλαξεων και εγώ άσχετη είμαι και κ αιματολογος μου είπε πως είμαι καλυμμένη.. και εγω με αυτή την εξέταση έχω μπερδευτεί η @troia τα ξέρει νεράκι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η N.Angel είπε:

Καλησπερα! Κ εμενα με ενδιαφερει για την κυστικη! Μας την εγραψαν απο το κεντρο αλλα λεει για μια μεταλλαξη ΔΦ508 κατι τετοιο…ποιο ποσοστο αληθεια καλυπτει αυτο; Κ εγω Θεσσαλονικη ειμαι γι αυτο ρωταω!

Αυτή η μία γράφεται, αλλά στο Λαικό εξετάζουν το 90-92% δωρεάν με αυτό το παραπεμπτικό. Καλύτερα να ρωτήσεις στο Λαικό να σου πουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Εμένα κορίτσια ο εξωσωματιστης μου έγραψε 4 μεταλλάξεις η troia μου είπε οτι είναι το 75% των μεταλαξεων και εγώ άσχετη είμαι και κ αιματολογος μου είπε πως είμαι καλυμμένη.. και εγω με αυτή την εξέταση έχω μπερδευτεί η @troia τα ξέρει νεράκι 

Το γράφει και στα αποτελέσματα λογικά πόσες μεταλλάξεις σου εξέτασαν. Θα τα ξαναγράψω αναλυτικά για την κυστική όταν θα βρω χρόνο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η troia είπε:

Αυτή η μία γράφεται, αλλά στο Λαικό εξετάζουν το 90-92% δωρεάν με αυτό το παραπεμπτικό. Καλύτερα να ρωτήσεις στο Λαικό να σου πουν.

Troia μου εγω Θες/νικη ειμαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η hope501 είπε:

Σου την έστειλαν? Να ενημερώσεις μόλις την έχεις. Και ναι, μίλησε και με τον γιατρό.

1213,4 apo 1027 του Σαββάτου

 περιμένω να με καλέσει ο γιατρος να μιλήσω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Salvation78 είπε:

1213,4 apo 1027 του Σαββάτου

 περιμένω να με καλέσει ο γιατρος να μιλήσω

Πιστεύω πως αυτό γίνεται γιατί μπορεί να μην κρατηθούν όλα. Όπως και στην @twinkletwinlkle

Κάτσε να δούμε το τι θα σου πει ο γιατρός σου. Πότε ειναι να κάνεις κανονικά υπέρηχο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η hope501 είπε:

Πιστεύω πως αυτό γίνεται γιατί μπορεί να μην κρατηθούν όλα. Όπως και στην @twinkletwinlkle

Κάτσε να δούμε το τι θα σου πει ο γιατρός σου. Πότε ειναι να κάνεις κανονικά υπέρηχο?

δεν εχω ιδέα αλλα ισωσ πρεπει να σταματησω τα φαρμακα μπασ και αποβαλλω μονη μου δε τη θελω την αποξεση 3 η φορα για κανενα λογο και πρεπει να αποκλεισουμε και τη πιθανότητα του εξωμήτριου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η troia είπε:

Το γράφει και στα αποτελέσματα λογικά πόσες μεταλλάξεις σου εξέτασαν. Θα τα ξαναγράψω αναλυτικά για την κυστική όταν θα βρω χρόνο...

Ναι ναι το είχαμε ξανα συζητήσει κορίτσι μου.. ναι το γράφει, συγκεκριμένα αυτές είναι.. αλλα μου κάνει εντύπωση που εδωσε 4 μεταλλάξεις ενώ βλέπω οτι στα κορίτσια δίνουν 1.. Εκτός καο αν έχω μπερδέψει τα μπούτια μου..

Εννοείται κορίτσι μου,  όταν μπορείς... ευχαριστούμε!!

20220328_150638.jpg

20220328_150624.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 26/3/2022 at 10:09 ΜΜ, ο/η aggelikh_l είπε:

@BlackCat ευχαριστώ που με θυμήθηκες σας είχα γράψει και το πρωί αλλά πρέπει να κάνω ταμα για να ανέβει το ποστ 😂 όλα καλά, έχω πιάσει καναπέ και  Netflix για 3-4 μέρες τουλάχιστον μου είπε ο γιατρός 

Με το καλό η χοριακή σου κορίτσι μας. Αν θέλεις πες μας ημερομηνια χοριακής να σε βάλουμε στο πινακάκι μας.

στις πριν 21 ώρες, ο/η mominthemaking είπε:

κορίτσια απο το διπλα φορουμ γεια σας!

Χρειαζεται μια κοπελα μενοπουρ, καπου διαβασα καποια απο εσας εχει ανοιχτη;;

 

Σας ευχαριστούμε συναγωνίστριες!

Καλως την τους αγωνιστικούς χαιρετισμούς μας.

Η @Heart μας έψαχνε menopour ίσως έγραψε και στο parents. Απαντάω ομως και εδώ για να το δουν περισσότερα κορίτσια.

στις πριν 4 ώρες, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Ολα καλά θα πανε αυτή τη φορά,  το αξίζεις θα είσαι η επόμενη μανούλα και ο λόγος Που θα κανω  υστεροσκοπιση 😜 θα κάνεις και scratching? 

Δεν ξέρω δεν μου είπε για scratching έχω κάνει ήδη μια φορά πριν την πρώτη παλίνδρομη. Η υστεροσκόπηση είναι διαγνωστική δεν είναι επεμβατική (εκτός απροοπτου πάντα) ίσως κάνει και scratching δεν έχω ρωτήσει.

στις πριν 1 ώρα, ο/η Luna777 είπε:

Γειά σας γλυκά μου κορίτσια! Η ωοληψία τελείωσε αισίως! Πήραμε 15 ωάρια. Αύριο θα μου πουν πόσα ήταν ώριμα και πως προχώρησαν. Το σπέρμα ήταν καλό ευτυχώς, στα φυσιολογικά επίπεδα (είχαμε ένα έξτρα άγχος λογω του covid που περασε το αμόρε). Το οξειδωτικό στρες ήταν χαμηλότερο από το επιθυμητό (μας έφαγαν τα αντιοξειωτικά τελικά!) οπότε θα κάνoυμε picsi. Ελπίζουμε αυτή τη φορά να προχωρήσουν καλύτερα 🍀🤞 Εγώ νιώθω αρκετά καλά, συγκριτικά με την προηγούμενη φορά. Ξεκίνησα όμως τα utrogestan και σε λίγη ώρα θα είμαι ζαμπόν! Ως γατόπληκτικη πάω τώρα να πιάσω καμια γάτα για στείρωση όσο προλαβαίνω ακόμα, γιατί από το Σάββατο θα είμαι ζεν και ξάπλα με σειρούλες 😊😻 και ελπίζω με μειωμένη δραστηριότητα για τους επόμενους 9 μήνες! 🤞🤞🤞

 

Καλές γονιμοποιήσεις αγαπημένη. Σε βάζω για ετ το Σάββατο 2/4 δηλαδή?

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Salvation78 είπε:

1213,4 apo 1027 του Σαββάτου

 περιμένω να με καλέσει ο γιατρος να μιλήσω

Υπομονή ενημέρωσε μας τι θα σου πει ο γιατρός αν και φαντάζομαι θα ζητήσεις να πας για υπέρηχο αλλά μετα τις 1500 μονάδες χοριακής. Οπότε ίσως σε 2-3 ημέρες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 25/3/2022 at 9:34 ΜΜ, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Εμένα δεν είναι τόσο ότι με τσούζει μετά, δεν μπορώ με τίποτα αυτή τη βελόνα. Το πέρασα το πρώτο μαξιλαράκι, ναι. Πρώτη φορά που έφτασα μέχρι εδώ. Αν όλα πάνε καλά την Τρίτη,  μια εβδομάδα ακόμα υπομονή και μετά θα είμαι καλύτερα!

Και που να δεις φιλολογαρα μου πως θα νιωσεις σε λιγο καιρο που πρωτη φορα θα φτασεις μεχρι το τελος!!!!!!❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Παρασκευαιδου οταν δεν παρλάρεις με ανησυχείς.

Σημαίνει οτι έχει πάει το σκατό στην κάλτσα.🤣🤣

Για πες τι γίνεται? Όλα καλά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι, καλή μου @BlackCat. Πάμε για ετ με βλαστοκύστες 2/4, εκτός απροόπτου. Ευχαριστώ πολύ! 😘

@Παρασκευαιδου πως πάνε οι ενεσούλες φίλη; Κάνατε και υπέρηχο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η Joann είπε:

Ναι ακριβώς ότι να.μην ανχωνεσαι μπορεί να είναι από το βράδυ που μαζεύει μήτρα..τι να πω θα τον πάρω και σήμερα.σημερα δν έχω πήγμα έχω αίμα όμως κανονικο

Κορίτσι μου πώς είσαι;; έκανες χοριακη σήμερα;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια και καλό κουράγιο σε όλες σ εοτι στάδιο είστε.ξαναγραφω τι εγινε από την πεμπτη γιατί δεν έχουν περάσει κανένα ποστ μου από την πεμπτη!!!!!!μου έκανε υπερηχο ο γυναικολόγος μου ο κανονικός όχι εξωσωματιστης(εκείνος δλδ με έστειλε στον εξωσωματιστη το συγκεκριμένο.)γιατί ο εξωσωματιστης κόλλησε κοβιντ!λοιπόν στον υπερηχο είδαμε τον σακο αλλά τπτ αλλο.με κατααγχωσε γιατί ελεγε ότι έπρεπε να δούμε κ τον λεκυθικο ασκο κ το έμβρυο. Μου λεγε ότι είμαι έξι βδομάδες αλλά μου φαινόταν πολύ.κ με έστειλε να ξανακάνω χοριακη την παρασκευη να δουμε αν εμεινε στάσιμη η έπεσε.λοιπον κάνω χοριακη κ η χοριακη από 963 που ήταν τη δευτερα πήγε 2520 .ο εξωσωματιστης μάλιστα μου πε ότι είμαι 5 βδομάδων κ κάτι (καλά αυτά δεν μπορώ ν καταλάβω οως διαολο τσ υπολογιζΟυν με τπτ).κ θα ξαναπάω για υπερηχο την πεμπτη.υι λέτε ν συμβαίνει?να μην προχώρησε αλλά η χοριακη να ανεβαίνει?παίζει να ήταν νωρις ν τα δούμε όλα αυτά?ο εξωσωματιστης μου πε να μην προτρέχω και θα δούμε γιατί αργεί καμία φορά.γιατι εγώ βέβαια του άρχισα κατευθείαν συζήτηση για την επόμενη μέρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Luna777 είπε:

Γειά σας γλυκά μου κορίτσια! Η ωοληψία τελείωσε αισίως! Πήραμε 15 ωάρια. Αύριο θα μου πουν πόσα ήταν ώριμα και πως προχώρησαν. Το σπέρμα ήταν καλό ευτυχώς, στα φυσιολογικά επίπεδα (είχαμε ένα έξτρα άγχος λογω του covid που περασε το αμόρε). Το οξειδωτικό στρες ήταν χαμηλότερο από το επιθυμητό (μας έφαγαν τα αντιοξειωτικά τελικά!) οπότε θα κάνoυμε picsi. Ελπίζουμε αυτή τη φορά να προχωρήσουν καλύτερα 🍀🤞 Εγώ νιώθω αρκετά καλά, συγκριτικά με την προηγούμενη φορά. Ξεκίνησα όμως τα utrogestan και σε λίγη ώρα θα είμαι ζαμπόν! Ως γατόπληκτη πάω τώρα να πιάσω καμια γάτα για στείρωση όσο προλαβαίνω ακόμα, γιατί από το Σάββατο θα είμαι ζεν και ξάπλα με σειρούλες 😊😻 και ελπίζω με μειωμένη δραστηριότητα για τους επόμενους 9 μήνες! 🤞🤞🤞

 

Όλα τέλεια !!!!!Εγω σκέψου είχα 7.Σε βλέπω να είσαι η επόμενη διδυμομανουλα !!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιτροπή📅

@Kateriniwk 04/04

@athens25 30/03

 

Ωοληψία 🤞

@Margitc ?

@rouseva ?

@Libra81 ?

@renata1986 ?

@Ditimama ?

@Παρασκευαιδου ?

@BlackCat ?

@Lucia79 ?

@Γιάννα 36?

@Heart ?

 

Εμβρυομεταφορά 🙏

@Anna0912 31/3 🙏

@Hope19 ?

@Κατεριναπαπ ?

@Luna777 2/4 🙏

 

Χοριακή 

@Sandyb 357 🥰

@Vasilique 1729 🥰

@Διόνη 703 🥰

@Tvz 1358 🥰 

@Katerinaki83 365 🥰

@Eva29 294 🥰

@Massa 234 🥰

@Apol 663 🥰

@elena0212 187 🥰

@kk88 750 🥰

@Χριστινα. 191 🥰

@angel35 901 🥰

@Mary.Ger 248 🥰

@blueheart128 🥰

@tina21 224 🥰

@twinkletwinlkle 245 🥰

@skorpina78 401 🥰

@Salvation78 390 🥰

@Joann 32 🥰

 

@nikol88  1/4 🙏

@TRigirl 1/4 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Katerinaki83 είπε:

Όλα τέλεια !!!!!Εγω σκέψου είχα 7.Σε βλέπω να είσαι η επόμενη διδυμομανουλα !!!!!!

Κατερινάκι τι κάνουν τα μωρά σου? Πώς είσαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Ανθη7 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια και καλό κουράγιο σε όλες σ εοτι στάδιο είστε.ξαναγραφω τι εγινε από την πεμπτη γιατί δεν έχουν περάσει κανένα ποστ μου από την πεμπτη!!!!!!μου έκανε υπερηχο ο γυναικολόγος μου ο κανονικός όχι εξωσωματιστης(εκείνος δλδ με έστειλε στον εξωσωματιστη το συγκεκριμένο.)γιατί ο εξωσωματιστης κόλλησε κοβιντ!λοιπόν στον υπερηχο είδαμε τον σακο αλλά τπτ αλλο.με κατααγχωσε γιατί ελεγε ότι έπρεπε να δούμε κ τον λεκυθικο ασκο κ το έμβρυο. Μου λεγε ότι είμαι έξι βδομάδες αλλά μου φαινόταν πολύ.κ με έστειλε να ξανακάνω χοριακη την παρασκευη να δουμε αν εμεινε στάσιμη η έπεσε.λοιπον κάνω χοριακη κ η χοριακη από 963 που ήταν τη δευτερα πήγε 2520 .ο εξωσωματιστης μάλιστα μου πε ότι είμαι 5 βδομάδων κ κάτι (καλά αυτά δεν μπορώ ν καταλάβω οως διαολο τσ υπολογιζΟυν με τπτ).κ θα ξαναπάω για υπερηχο την πεμπτη.υι λέτε ν συμβαίνει?να μην προχώρησε αλλά η χοριακη να ανεβαίνει?παίζει να ήταν νωρις ν τα δούμε όλα αυτά?ο εξωσωματιστης μου πε να μην προτρέχω και θα δούμε γιατί αργεί καμία φορά.γιατι εγώ βέβαια του άρχισα κατευθείαν συζήτηση για την επόμενη μέρα!

Άνθη καλησπέρα θες να μας πεις ποτέ ήταν η τελευταία σου περίοδο για να υπολογίσουμε αρχικά ποσό είσαι η ποτέ έγινε η εμβρυομεταφορα και αν ήταν με βλαστοκυστες .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η BlackCat είπε:

Κατερινάκι τι κάνουν τα μωρά σου? Πώς είσαι?

Όλα πολύ καλά τον επόμενο μήνα γεννάω λογικά μέχρι 10 Μαΐου .Έχω κάνει μια τεράστια κοιλιά !!!!Εσυ τα νέα σου σε τι στάδιο σε πετυχαίνω ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Salvation78 είπε:

δεν εχω ιδέα αλλα ισωσ πρεπει να σταματησω τα φαρμακα μπασ και αποβαλλω μονη μου δε τη θελω την αποξεση 3 η φορα για κανενα λογο και πρεπει να αποκλεισουμε και τη πιθανότητα του εξωμήτριου

να περιμένεις πρωτα και να μην κόψεις τίποτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Ανθη7 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια και καλό κουράγιο σε όλες σ εοτι στάδιο είστε.ξαναγραφω τι εγινε από την πεμπτη γιατί δεν έχουν περάσει κανένα ποστ μου από την πεμπτη!!!!!!μου έκανε υπερηχο ο γυναικολόγος μου ο κανονικός όχι εξωσωματιστης(εκείνος δλδ με έστειλε στον εξωσωματιστη το συγκεκριμένο.)γιατί ο εξωσωματιστης κόλλησε κοβιντ!λοιπόν στον υπερηχο είδαμε τον σακο αλλά τπτ αλλο.με κατααγχωσε γιατί ελεγε ότι έπρεπε να δούμε κ τον λεκυθικο ασκο κ το έμβρυο. Μου λεγε ότι είμαι έξι βδομάδες αλλά μου φαινόταν πολύ.κ με έστειλε να ξανακάνω χοριακη την παρασκευη να δουμε αν εμεινε στάσιμη η έπεσε.λοιπον κάνω χοριακη κ η χοριακη από 963 που ήταν τη δευτερα πήγε 2520 .ο εξωσωματιστης μάλιστα μου πε ότι είμαι 5 βδομάδων κ κάτι (καλά αυτά δεν μπορώ ν καταλάβω οως διαολο τσ υπολογιζΟυν με τπτ).κ θα ξαναπάω για υπερηχο την πεμπτη.υι λέτε ν συμβαίνει?να μην προχώρησε αλλά η χοριακη να ανεβαίνει?παίζει να ήταν νωρις ν τα δούμε όλα αυτά?ο εξωσωματιστης μου πε να μην προτρέχω και θα δούμε γιατί αργεί καμία φορά.γιατι εγώ βέβαια του άρχισα κατευθείαν συζήτηση για την επόμενη μέρα!

Ανθη μου αρχικα να ευχηθω μια ευχάριστη ανατροπή και συνέχεια

να σε ρωτήσω? σε ποιο κέντρο εισαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Katerinaki83 είπε:

Όλα πολύ καλά τον επόμενο μήνα γεννάω λογικά μέχρι 10 Μαΐου .Έχω κάνει μια τεράστια κοιλιά !!!!Εσυ τα νέα σου σε τι στάδιο σε πετυχαίνω ;

Ιιιιιιιι γεννάς???????

Θα τρελλαθώ οταν πρωτομπήκα εδώ πήρες θετική χοριακή !

Χριστέ μου και εγώ μαζεύω ακόμα βλαστοκύστες 🤣🤣

Ολα με το καλο ρε Κατερίνα, να πάνε όλα τέλεια και να αγκαλιάσεις τα μωρά σου!🥰

Εγώ αν πάνε ολα καλά Μαιο θα κάνω ετ ακομα μαζεύω μωρά🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Salvation78 είπε:

δεν εχω ιδέα αλλα ισωσ πρεπει να σταματησω τα φαρμακα μπασ και αποβαλλω μονη μου δε τη θελω την αποξεση 3 η φορα για κανενα λογο και πρεπει να αποκλεισουμε και τη πιθανότητα του εξωμήτριου

Βρε κοπελα μου εγω λεω να μην τα σταματησεις απο μονη σου νομιζα πως πανω απο 1000 βλεπει στοιχειο ο γιατρος στον υπερηχο κανω λαθος;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...