Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η skorpina78 είπε:

Τι συγκρατημένα αισιόδοξη αγάπη μου; Μια χαρα τελειότατη είναι η χοριακή σου! Μπράβο! Καλό διπλασιασμό τώρα!

Εγώ κορίτσια μου 401,30!! Τετάρτη άλλη μια!! Πετάω! Είμαι πολύ χαρούμενη! Αλλά ο φόβος λόγω της παλιάς παλίνδρομη καραδοκεί! Κ μιας κ βλεπω ροζ καφε αιμα με φοβίζει! Δε θα το αφήσω όμως να με παρει απο κατω!!

Σας το πα και χτες νομιζω κορίτσια μου αλλά θα σας το ξαναπώ! Ευχαριστώ το Θεο που υπάρχετε!!! 
♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

Αχ τι υπέροχα νέα είναι αυτά με το καλό κορίτσι μου σου εύχομαι τα καλύτερα 💓

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

κοριτσια μου @skorpina78 και @Salvation78 πολλα πολλα συγχαρητηρια!!!! 🎉🎉🎉🎉 ποση χαρα και κουραγιο δινετε σε ολες μας!!! το ονειρο ειναι κοντα και ολες θα το ζησουμε!!!!!!

ευχομαι τη χαρα που νιωθετε σημερα να τη νιωθετε καθε μερα απο εδω και περα!!!! ετοιμαστειτε για Χμας με μπεμπακια!!!!!!!!!😍😍🎈🎈🎈🎈❤️❤️❤️ να μπαινετε στο φορουμ να μας λετε τα νεα σας και να στελνετε μπεμπεδοσκονη!!!!!

ευχαριστούμε παραπολύ καλή συνέχεια για ολες μας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου αγαπημένα @skorpina78@Salvation78πολλά πολλά συγχαρητήρια! Δίνετε τεράστια ελπίδα σε εμάς τις μεγάλοκοπέλες να μην χάνουμε την πίστη μας! Πόσο χάρηκα που διάβασα ότι πετύχατε και οι δύο!!!! Να έχετε πραγματικά μια υπέροχη εγκυμοσύνη! 
❤️❤️❤️❤️🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻
Εγώ πάω τελικά για 23/03, οπότε μπορείς να με βάλεις @BlackCat στο πινακακάκι κι ελπίζω πραγματικά να είναι και η δική μου τυχερή μιας και δεν έχω πολύ χρόνο ακόμη ηλικιακά….
Εχω αλλάξει και αρκετούς γιατρούς, έχω γυρίσει όλα τα μαιευτήρια της Αθήνας. Οπότε ότι θέλετε με ρωτάτε. Εχω και 2 έμβρυα κατεψυγμένα από την πρώτη εμβρυομεταφορά που έχουν κάνει βόλτα σε όλη την Αθήνα!
Εδώ που είμαι τώρα είμαι γενικά ευχαριστημένη αν και πολύ αυστηρός- σου λέει τα πράγματα με το όνομά τους που εγώ προσωπικά το εκτιμώ. Βέβαια κανείς του δεν είναι θεός γιατί τελικά ο θεός αποφασίζει... είναι τόσο πολυπαραγοντικό το θέμα αυτό. Τόσο εύκολο και τόσο δύσκολο συνάμα.
Σου αναλύει τι βλέπει και δεν σου «χρυσώνει το χάπι». Κάποιες φορές βέβαια το παρακάνει!  Το μόνο ίσως αρνητικό είναι ότι έχει περίεργο χιούμορ. Εμένα βέβαια αυτό δεν με πειράζει. Η δουλειά να γίνει… 

Σας φιλώ πολύ και στέλνω θετική ενέργεια σε όλα τα κορίτσια που προσπαθούν! 🧿❤️☘️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Επιτροπή📅

@Kateriniwk 04/04

@athens25 30/03

 

Ωοληψία ✌️

@Margitc ?

@rouseva ?

@Libra81 ?

@renata1986 ?

@Ditimama ?

@Παρασκευαιδου ?

@BlackCat ?

@Lucia79 ?

@Luna777 ?

@Γιάννα 36?

@Heart ?

 

Εμβρυομεταφορά 🙏

@Anna0912 ?

@Hope19 ?

@Κατεριναπαπ ?

@nikol88 ?

@TRigirl ?

 

Χοριακή 

@Sandyb 357 🥰

@Vasilique 1729 🥰

@Διόνη 703 🥰

@Tvz 1358 🥰 

@Katerinaki83 365 🥰

@Eva29 294 🥰

@Massa 234 🥰

@Apol 663 🥰

@elena0212 187 🥰

@kk88 750 🥰

@Χριστινα. 191 🥰

@angel35 901 🥰

@Mary.Ger 248 🥰

@blueheart128 🥰

@tina21 224 🥰

@twinkletwinlkle 245 🥰

@skorpina78 410 🥰

@Salvation78 390 🥰

 

@Joann 25/3 Παίρνεις την καλύτερη σκυτάλη για ένα μεγάλο νούμερο και εσύ κορίτσι μου

Θα ναι σαν να μπαίνει η Άνοιξη , θα ναι ουρανού κατάνυξη.. Λα λα λα λα..🎵🎵🎵

Κλέβεις νομίζω!!! 😋😋😋😋

401,30 είναι η χοριακή μου!!! 🤓

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η aggelikh_l είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!! Παρακολουθώ πολύ καιρό, συγχαρητήρια σε όσες πέτυχαν και εύχομαι τα καλύτερα σε όσες προσπαθούν!! Επειδή από το Σεπτέμβρη βλέπω το τυχερό πινακακι κάνει θαύματα, αν είναι εύκολο να με βάλετε για ΕΤ στις 26/3🤞🤞🤞

καλη επιτυχία και καλή δυναμη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιτροπή📅

@Kateriniwk 04/04

@athens25 30/03

 

Ωοληψία ✌️

@Margitc ?

@rouseva ?

@Libra81 ?

@renata1986 ?

@Ditimama ?

@Παρασκευαιδου ?

@BlackCat ?

@Lucia79 ?

@Luna777 ?

@Γιάννα 36?

@Heart ?

 

Εμβρυομεταφορά 🙏

@Anna0912 ?

@Hope19 ?

@Κατεριναπαπ ?

@nikol88 ?

@TRigirl 23/3 🙏

@aggelikh_l 26/3 🙏

 

Χοριακή 

@Sandyb 357 🥰

@Vasilique 1729 🥰

@Διόνη 703 🥰

@Tvz 1358 🥰 

@Katerinaki83 365 🥰

@Eva29 294 🥰

@Massa 234 🥰

@Apol 663 🥰

@elena0212 187 🥰

@kk88 750 🥰

@Χριστινα. 191 🥰

@angel35 901 🥰

@Mary.Ger 248 🥰

@blueheart128 🥰

@tina21 224 🥰

@twinkletwinlkle 245 🥰

@skorpina78 401 🥰

@Salvation78 390 🥰

 

@Joann 25/3 Παίρνεις την καλύτερη σκυτάλη για ένα μεγάλο νούμερο και εσύ κορίτσι μου

@aggelikh_l Με το καλό!!

Θα ναι σαν να μπαίνει η Άνοιξη , θα ναι ουρανού κατάνυξη.. Λα λα λα λα..🎵🎵🎵

@TRigirl  Με το καλό θα ευχηθώ αγαπημένη να είναι η τυχερή σου φορά μέσα από την καρδιά μας, να είναι ανοιξιάτικα τα μωρά σου και λουλουδάτα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Γιουπιιιι για δίδυμομανουλα πααας!!!! Συγχαρητήρια βρε κορίτσι μου τα κατάφερες!!! Μπράβοοοο!!!

🧡

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η skorpina78 είπε:

Κλέβεις νομίζω!!! 😋😋😋😋

401,30 είναι η χοριακή μου!!! 🤓

Απο την χαρά μου...χαχαχαχαχα

Άρα @Salvation78 το ίδιο καταπληκτικό νούμερο έχεις και εσύ μικρύναμε την διαφορά 🤣🤣

Στο τέλος θα βάλω σε όλες θετικές χοριακές ότι νούμερο γουστάρω!!

Με έπιασε η Άνοιξη χαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η TRigirl είπε:

Κορίτσια μου αγαπημένα @skorpina78@Salvation78πολλά πολλά συγχαρητήρια! Δίνετε τεράστια ελπίδα σε εμάς τις μεγάλοκοπέλες να μην χάνουμε την πίστη μας! Πόσο χάρηκα που διάβασα ότι πετύχατε και οι δύο!!!! Να έχετε πραγματικά μια υπέροχη εγκυμοσύνη! 
❤️❤️❤️❤️🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻
Εγώ πάω τελικά για 23/03, οπότε μπορείς να με βάλεις @BlackCat στο πινακακάκι κι ελπίζω πραγματικά να είναι και η δική μου τυχερή μιας και δεν έχω πολύ χρόνο ακόμη ηλικιακά….
Εχω αλλάξει και αρκετούς γιατρούς, έχω γυρίσει όλα τα μαιευτήρια της Αθήνας. Οπότε ότι θέλετε με ρωτάτε. Εχω και 2 έμβρυα κατεψυγμένα από την πρώτη εμβρυομεταφορά που έχουν κάνει βόλτα σε όλη την Αθήνα!
Εδώ που είμαι τώρα είμαι γενικά ευχαριστημένη αν και πολύ αυστηρός- σου λέει τα πράγματα με το όνομά τους που εγώ προσωπικά το εκτιμώ. Βέβαια κανείς του δεν είναι θεός γιατί τελικά ο θεός αποφασίζει... είναι τόσο πολυπαραγοντικό το θέμα αυτό. Τόσο εύκολο και τόσο δύσκολο συνάμα.
Σου αναλύει τι βλέπει και δεν σου «χρυσώνει το χάπι». Κάποιες φορές βέβαια το παρακάνει!  Το μόνο ίσως αρνητικό είναι ότι έχει περίεργο χιούμορ. Εμένα βέβαια αυτό δεν με πειράζει. Η δουλειά να γίνει… 

Σας φιλώ πολύ και στέλνω θετική ενέργεια σε όλα τα κορίτσια που προσπαθούν! 🧿❤️☘️

καλή επιτυχία!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Απο την χαρά μου...χαχαχαχαχα

Άρα @Salvation78 το ίδιο καταπληκτικό νούμερο έχεις και εσύ μικρύναμε την διαφορά 🤣🤣

Στο τέλος θα βάλω σε όλες θετικές χοριακές ότι νούμερο γουστάρω!!

Με έπιασε η Άνοιξη χαχαχαχαχα

ναι ναι σε επιασε η Ανοιξη , μας παρασύρεισ με αυτη τη καταπληκτική διάθεση σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η BlackCat είπε:

Σε ευχαριστούμε αγαπημένη @Tokyo μακάρι να έχουμε την τύχη σου με γερά μωρά💗

Καλή αρχή λοιπόν στην νέα διαδρομή, όλα με το καλό!

 

@skorpina78 & @Salvation78περιμένουμε τις χοριακές σας τις τεράστιες, καλή επιτυχία.

@nikol88 πως είσαι με το πρήξιμο και τους πόνους? Περιμένουμε την ενημέρωση για τα μω΄ρα σου.

 

Καλημέρα και καλή εβδομα΄δα κορίτσια, ας έρθει επιτέλους η Άνοιξη γενικά και ειδικά..

 

Ρε τι υπέροχα νέα είναι αυτά;; @skorpina78 @Salvation78 Συγχαρητήρια!!! Τι καταπληκτικά νούμερα!! Να πάνε όλα σούπερ, να έχετε μια υπέροχη και ήρεμη εγκυμοσύνη!! Τι χαρά πήρα μεσημεριάτικα!! 🥰🥰🥰 Όλα τα καλά σας ευχομαι!! 
 

Στα δικά μου νέα, με πήραν τηλ από το εμβρυολογικό, προχωράνε όλα τα εμβρυα, και τα 13, αλλά πιο καλά αλλά πιο αργά! Έχουμε και πολύ καλά μου είπαν έχουμε και μέτρια! Αναμενόμενο φυσικά! Πήγα και στον γυναικολόγο κ μ εξέτασε, δεν υπάρχει κάτι ανησυχητικό που να μας αποτρέπει από την ετ! Είναι όλα ιδανικά, οπότε πρώτα ο θεός, την Τετάρτη πάω για ετ!! Αυτά… 

Περιμενω πολλή μπεμπεδόσκονη και θετική ενέργεια!! 🥰🥰🥰🥰 

Αντε και να συνεχίσουμε έτσι όμορφα ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η nikol88 είπε:

Ρε τι υπέροχα νέα είναι αυτά;; @skorpina78 @Salvation78 Συγχαρητήρια!!! Τι καταπληκτικά νούμερα!! Να πάνε όλα σούπερ, να έχετε μια υπέροχη και ήρεμη εγκυμοσύνη!! Τι χαρά πήρα μεσημεριάτικα!! 🥰🥰🥰 Όλα τα καλά σας ευχομαι!! 
 

Στα δικά μου νέα, με πήραν τηλ από το εμβρυολογικό, προχωράνε όλα τα εμβρυα, και τα 13, αλλά πιο καλά αλλά πιο αργά! Έχουμε και πολύ καλά μου είπαν έχουμε και μέτρια! Αναμενόμενο φυσικά! Πήγα και στον γυναικολόγο κ μ εξέτασε, δεν υπάρχει κάτι ανησυχητικό που να μας αποτρέπει από την ετ! Είναι όλα ιδανικά, οπότε πρώτα ο θεός, την Τετάρτη πάω για ετ!! Αυτά… 

Περιμενω πολλή μπεμπεδόσκονη και θετική ενέργεια!! 🥰🥰🥰🥰 

Αντε και να συνεχίσουμε έτσι όμορφα ❤️

θυμισε μου στο γεν..ις εισαι?

τα ίδια μου είχαν πεισ και εμένα ακριβώς στη τελευταία διέγερση και γινανε βλαστοκύστεσ τα μισα ακριβώς

πολύ καλή επιτυχία και και καλύτερη ακόμα συνεχεια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Salvation78 είπε:

θυμισε μου στο γεν..ις εισαι?

τα ίδια μου είχαν πεισ και εμένα ακριβώς στη τελευταία διέγερση και γινανε βλαστοκύστεσ τα μισα ακριβώς

πολύ καλή επιτυχία και και καλύτερη ακόμα συνεχεια!!

Όχι ήμουν εκεί και τώρα είμαι στο Γεν..μα! Καλά δεν περιμένω να γίνουν όλα βλαστοκυστες εννοείται! 2 και καλά θέλω, να έχω να μεταφέρω ☺️ 
Σ ευχαριστώ πολύ καλή μου ❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Salvation78 είπε:

καλή επιτυχία!!

Δεν μου δίνει άλλες αντιδράσεις για σήμερα, σ’ ευχαριστώ πολύ! Καλή τελειόμηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι❤️  ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η nikol88 είπε:

Όχι ήμουν εκεί και τώρα είμαι στο Γεν..μα! Καλά δεν περιμένω να γίνουν όλα βλαστοκυστες εννοείται! 2 και καλά θέλω, να έχω να μεταφέρω ☺️ 
Σ ευχαριστώ πολύ καλή μου ❣️

Θέλω γνώμες αν θες και μπορείς στείλε μου ένα μνμ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η nikol88 είπε:

Ρε τι υπέροχα νέα είναι αυτά;; @skorpina78 @Salvation78 Συγχαρητήρια!!! Τι καταπληκτικά νούμερα!! Να πάνε όλα σούπερ, να έχετε μια υπέροχη και ήρεμη εγκυμοσύνη!! Τι χαρά πήρα μεσημεριάτικα!! 🥰🥰🥰 Όλα τα καλά σας ευχομαι!! 
 

Στα δικά μου νέα, με πήραν τηλ από το εμβρυολογικό, προχωράνε όλα τα εμβρυα, και τα 13, αλλά πιο καλά αλλά πιο αργά! Έχουμε και πολύ καλά μου είπαν έχουμε και μέτρια! Αναμενόμενο φυσικά! Πήγα και στον γυναικολόγο κ μ εξέτασε, δεν υπάρχει κάτι ανησυχητικό που να μας αποτρέπει από την ετ! Είναι όλα ιδανικά, οπότε πρώτα ο θεός, την Τετάρτη πάω για ετ!! Αυτά… 

Περιμενω πολλή μπεμπεδόσκονη και θετική ενέργεια!! 🥰🥰🥰🥰 

Αντε και να συνεχίσουμε έτσι όμορφα ❤️

Μα δεν σας προλαβαίνω με τα όμορφά σας νέα, τι ωραία!!! 13 (!) το μαγικό νούμερο!!!

Με το καλό!!!

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Salvation78 είπε:

ναι ναι σε επιασε η Ανοιξη , μας παρασύρεισ με αυτη τη καταπληκτική διάθεση σου

Μα έλα να ανεβαίνουμε σου λέω φε΄ρατε την Άνοιξη άντε να ακολουθήσει και ο καιρός γιατί δεν την παλεύω άλλο με το κρύο.. Είμαι παιδί του καλοκαιριού εγώ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Salvation78 & @skorpina78 πολλα πολλα συγχαρητήρια 😃😃😃 τι ωραία νούμερα είναι αυτά 🤩🤩 καλούς διπλασιασμούς σας εύχομαι 😀😀 ωραία μπήκε και η άνοιξη και ας έχει τόσο κρύο έξω. 
 

@Heart με τέτοιο κρύο οποία και να έβλεπα να κανέι γενική θα την κοίταζα και εγώ περίεργα. 😂😂😂 Καλό ξεκίνημα σου εύχομαι!!!

 

@aggelikh_l & @TRigirl με το καλό η ετ σας.☺️☺️☺️

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιτροπή📅

@Kateriniwk 04/04

@athens25 30/03

 

Ωοληψία ✌️

@Margitc ?

@rouseva ?

@Libra81 ?

@renata1986 ?

@Ditimama ?

@Παρασκευαιδου ?

@BlackCat ?

@Lucia79 ?

@Luna777 ?

@Γιάννα 36?

@Heart ?

 

Εμβρυομεταφορά 🙏

@Anna0912 ?

@Hope19 ?

@Κατεριναπαπ ?

@nikol88 23/3 🙏

@TRigirl 23/3 🙏

@aggelikh_l 26/3 🙏

 

Χοριακή 

@Sandyb 357 🥰

@Vasilique 1729 🥰

@Διόνη 703 🥰

@Tvz 1358 🥰 

@Katerinaki83 365 🥰

@Eva29 294 🥰

@Massa 234 🥰

@Apol 663 🥰

@elena0212 187 🥰

@kk88 750 🥰

@Χριστινα. 191 🥰

@angel35 901 🥰

@Mary.Ger 248 🥰

@blueheart128 🥰

@tina21 224 🥰

@twinkletwinlkle 245 🥰

@skorpina78 401 🥰

@Salvation78 390 🥰

 

@Joann 25/3 Παίρνεις την καλύτερη σκυτάλη για ένα μεγάλο νούμερο και εσύ κορίτσι μου

@aggelikh_l Με το καλό!!

Θα ναι σαν να μπαίνει η Άνοιξη , θα ναι ουρανού κατάνυξη.. Λα λα λα λα..🎵🎵🎵

@TRigirl  Με το καλό θα ευχηθώ αγαπημένη να είναι η τυχερή σου φορά μέσα από την καρδιά μας, να είναι ανοιξιάτικα τα μωρά σου και λουλουδάτα!!

@nikol88 έλα το ζευγαράκι σου είναι η @TRigirl μα πόσο σίγουρη είμαι οτι θα δώσετε σούπερ σκυτάλες δεν λέγεται ε..!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Salvation78 είπε:

κοριτσια μου συγκαρτημενα αισιοδοξη πήρα αποτελεσματα 390,4 

12ημερα με λαστοκυστεσ 5 ημερων

Τελεια τα νέα σου!!! Εγω καθυστέρησα να μπω και τωρα τα διαβασα......ΜΠΡΑΒΟΟΟΟ!!!! Με το καλό οι διπλασιασμοί!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η skorpina78 είπε:

Τι συγκρατημένα αισιόδοξη αγάπη μου; Μια χαρα τελειότατη είναι η χοριακή σου! Μπράβο! Καλό διπλασιασμό τώρα!

Εγώ κορίτσια μου 401,30!! Τετάρτη άλλη μια!! Πετάω! Είμαι πολύ χαρούμενη! Αλλά ο φόβος λόγω της παλιάς παλίνδρομη καραδοκεί! Κ μιας κ βλεπω ροζ καφε αιμα με φοβίζει! Δε θα το αφήσω όμως να με παρει απο κατω!!

Σας το πα και χτες νομιζω κορίτσια μου αλλά θα σας το ξαναπώ! Ευχαριστώ το Θεο που υπάρχετε!!! 
♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

Είδεςςςςςς????? Που βιαζόσουνααααα???? Μπράβο κορίτσι μου!!!!! Συγχαρητήρια!!!
Καλά από χθες με εχεις συγκινήσει εσυ αλλά σημερα χαρηκα πολυ με τα νεακια σου!!!!

Θα δεις που το συζηταγαμε!! Διδυμακια θα ειναι!!!
❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η hope501 είπε:

@Salvation78 & @skorpina78 πολλα πολλα συγχαρητήρια 😃😃😃 τι ωραία νούμερα είναι αυτά 🤩🤩 καλούς διπλασιασμούς σας εύχομαι 😀😀 ωραία μπήκε και η άνοιξη και ας έχει τόσο κρύο έξω. 
 

@Heart με τέτοιο κρύο οποία και να έβλεπα να κανέι γενική θα την κοίταζα και εγώ περίεργα. 😂😂😂 Καλό ξεκίνημα σου εύχομαι!!!

 

@aggelikh_l & @TRigirl με το καλό η ετ σας.☺️☺️☺️

 

🧡

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η noutelitsa είπε:

Τελεια τα νέα σου!!! Εγω καθυστέρησα να μπω και τωρα τα διαβασα......ΜΠΡΑΒΟΟΟΟ!!!! Με το καλό οι διπλασιασμοί!!!

 Σε ευχατιστώ πολύ , για ολεσ μασ ευχομαι μια πολύ καλή συνέχεια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@BlackCat σευχαριστω πολύυυυυ!!!!! @hope501 ευχαριστώ πολύ πολύ 🙏🙏🙏🙏🙏🙏 

Έχω θέμα με τις δημοσιεύσεις οπότε με δυσκολεύει να συμμετέχω και αργούν να ανέβουν οι απαντήσεις ή δεν ανεβαίνουν ποτέ 😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...