Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 3 ώρες, ο/η Sandyb είπε:

Κορίτσι μου λυπάμαι πολύ για αυτή την εξέλιξη και σε καταλαβαίνω απόλυτα για το πώς νιώθεις.. μόλις διάβασα το μήνυμα σου ήταν σαν να ακούω εμένα πριν κάποιους μήνες.. είχα πέρυσι τον Απρίλιο μια παλινδρομη κύηση και το εμβρυακι είχε χρωμοσωμικη ανωμαλία οπότε φοβόμουν ακριβώς το ίδιο με σενα, ότι επειδή τα κατεψυγμένα μου είναι από την ίδια διέγερση θα πάθω τα ίδια.. επέμενα πάρα πολύ στους γιατρούς μου να ξεκινήσω πάλι από την αρχή με ενέσεις ωοληψια κλπ τους είχα πρηξει.. τελικά με απέτρεψαν ευτυχώς και με αρκετό φοβο τον Αύγουστο έκανα νέα εμβρυομεταφορα και δόξα το θεό μόλις μπήκα στον 8ο μήνα και ετοιμάζομαι να υποδεχτώ ένα υγιέστατο αγοράκι από την ίδια διέγερση.. έχει δίκιο ο γιατρός σου!! Δώσε στον εαυτό σου όσο χρόνο χρειάζεται να ηρεμήσεις και προχωρα μόλις νιώσεις έτοιμη.. θα δεις που ολα θα πάνε καλά!! Σου εύχομαι σύντομα να έχεις χαρούμενα νέα και ένα μωράκι στην αγκαλιά σου!!

Πωπω σαντυ μου στον 8ο σαν χθες θυμάμαι που μας είχες πει τα ευχάριστα... πωπω μόλις συνειδητοποίησα και πόσο καιρό άφησα να ηρεμήσω ώστε να ξανα ξεκινήσω πραγματικά τον ήθελα αυτό τον χρόνο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Προσπάθησα να σου στείλω προσωπικό μηνυμα, αλλά λέει ότι δεν μπορώ να σου στείλω. Καλά και ο γιατρός ένα πιστεύει ότι θα είναι, απλά δεν το θεωρεί εντελώς τελειωμένο. Εν τω μεταξύ η  χοριακη 4000 σήμερα από 1900 την Παρασκευή. 

Δεν πειράζει...φτάνει που όλα στον υπερηχο είναι καλά!

Μπραβο ρε κοριτσαρα μου!!!! Ακουσες και καρδουλα;;;; Ετσι καλη συνεχεια!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Κορίτσια μου είμαι στη δουλειά μετά βίας βρήκα χρόνο να μιλήσω με τους γιατρούς μου.. λοιπόν ο εξωσωματιστης μου είπε ότι συμβαίνει αυτό είναι η λεγόμενη βιοχημική κύηση, τον ρώτησα αν τα γονιμοποίημενα ωάρια της ίδιας φουρνιάς μπορούν να μου προσφέρουν μια καλή εγκυμοσύνη, μου είπε αυτό δεν μπορούμε να το ξέρουμε και ότι τα έμβρυα αυτά που μου μου έδωσαν βιοχημική εγκυμοσύνη δεν σημαίνει πως και με τα υπόλοιπα θα γίνει το ίδιο, του λέω μήπως είναι καλύτερα να πάω με καινούρια διέγερση, μου είπε όχι μόλις σου εξήγησα, τον ρώτησα πότε μπορω να κάνω εμβρυομεταφορα μου είπε όχι σε αυτόν τον κύκλο,  απο τον άλλον οπότε θελήσεις...ο γιατρός μου εδώ το πρώτο πράγμα που μου είπε ηταν "δεν πέφτουμε και  προχωράμε, το ίδιο πράγμα μου είπε όσον αφορά τα έμβρυα και πρόσθεσε λέγοντας πως το τελευταίο του ραντεβού για το πρωί αφορούσε μια κοπέλα με δίδυμη κύηση η οποία είχε βιοχημηκη με την πρώτη προσπάθεια με την ίδια φουρνιά έμβρυα,  μου είπε οπότε θελήσεις εφόσον συννενοηθείς με τον ζηκ.. έρχεσαι και ξεκίναμε παρακολούθηση ενδομητρίου..

 

Κορίτσια μου αυτά! Είμαι στη δουλειά δεν προλαβαίνω να σας διαβάσω όλες, σας ευχαριστώ , σας υπερ ευχαριστώ!!! Μόλις βρω ευκαιρία θα σας διαβάσω ή το βραδάκι.. Επίσης εκεί που ήμουν στα πατώματα και δεν μπορούσα νς αφήσω το δάκρυ να κυλήσει λόγο γραφείου με πήρε μια φίλη μου και μου είπε πως μόλις έφυγε απο τον γιατρό της βάζοντας τα κλάματα γτ κάτι σοβαρό μάλλον της βρίσκουν στο κεφάλι και πρέπει να την δει ειδικός, εκεί κορίτσια ξύπνησα πραγματικά , μου ταρακούνησε το μυαλό! 

Καταλαβαινω την απογοήτευση και τη στενοχώρια σου, αλλα χαιρομαι που προχωράς!! 
Δεν εισαι η μονη να το θυμασαι!! Ολες εχουμε πέσει και εχουμε ξανά σηκωθεί! Και ετσι πρεπει να προχωράς γιατι η επόμενη θα ειναι η στιγμη σου κοριτσι μου!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η JNtina είπε:

Μπραβο ρε κοριτσαρα μου!!!! Ακουσες και καρδουλα;;;; Ετσι καλη συνεχεια!!! 

Ναι Ντινουλα μου! Ακούσαμε και καρδούλα και εκπλαγήκαμε ευχάριστα! Δεν το περίμενα... Να σαι καλά! Πολλά φιλιά στη μπεμπούλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Πωπω σαντυ μου στον 8ο σαν χθες θυμάμαι που μας είχες πει τα ευχάριστα... πωπω μόλις συνειδητοποίησα και πόσο καιρό άφησα να ηρεμήσω ώστε να ξανα ξεκινήσω πραγματικά τον ήθελα αυτό τον χρόνο. 

Και μένα σαν χτες μου φαίνεται.. κι όμως χτες μπήκα στον 8ο.. πέρυσι τέλη Απριλίου έκανα απόξεση και φέτος τέλη Απριλίου έχω ΠΗΤ.. μόνο όταν αγκαλιάσω τον μικρούλη θα το πιστεψω.. μερικές φορές πρέπει να παίρνουμε το χρόνο που χρειαζόμαστε για να ηρεμήσουμε.. πολύ καλά έκανες!! Τώρα ξεκινάς πάλι κορίτσι μου? Σε τι φάση είσαι? Σας έχω χάσει λιγάκι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Natassou85 είπε:

Παρασκευη ❤️

Τι τώρα αυτή την Παρασκευή; ;; @BlackCat μια αλλαγη στον πίνακα.

Αντε Νατάσα σου με το καλοοο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Sandyb είπε:

Και μένα σαν χτες μου φαίνεται.. κι όμως χτες μπήκα στον 8ο.. πέρυσι τέλη Απριλίου έκανα απόξεση και φέτος τέλη Απριλίου έχω ΠΗΤ.. μόνο όταν αγκαλιάσω τον μικρούλη θα το πιστεψω.. μερικές φορές πρέπει να παίρνουμε το χρόνο που χρειαζόμαστε για να ηρεμήσουμε.. πολύ καλά έκανες!! Τώρα ξεκινάς πάλι κορίτσι μου? Σε τι φάση είσαι? Σας έχω χάσει λιγάκι..

Αχ αυτή η πρώτη αγκαλιά είναι και ο μεγαλύτερος έρωτας θα πω :-) με το καλό σαντυ μου . 

Εγω περιμένω 16-18 να ερθει η περίοδος και να ξεκινήσω . Αλλά αυτή την φορά ζεν το γνωστό θα ενημερώνουν τον άντρα μου χαχαχα εγώ δεν θέλω να ξέρω. :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Αχ αυτή η πρώτη αγκαλιά είναι και ο μεγαλύτερος έρωτας θα πω :-) με το καλό σαντυ μου . 

Εγω περιμένω 16-18 να ερθει η περίοδος και να ξεκινήσω . Αλλά αυτή την φορά ζεν το γνωστό θα ενημερώνουν τον άντρα μου χαχαχα εγώ δεν θέλω να ξέρω. :-)

Α τέλεια!! Κοντεύεις!! Σου εύχομαι με το καλό το νέο ξεκίνημα και σύντομα να μάθουμε τα ευχάριστα νέα σου χωρίς άλλες ταλαιπωρίες!! Καλύτερα έτσι, όσο πιο ζεν μπορείς εσύ..🤞❤️💚

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Sandyb είπε:

Α τέλεια!! Κοντεύεις!! Σου εύχομαι με το καλό το νέο ξεκίνημα και σύντομα να μάθουμε τα ευχάριστα νέα σου χωρίς άλλες ταλαιπωρίες!! Καλύτερα έτσι, όσο πιο ζεν μπορείς εσύ..🤞❤️💚

Ευχαριστώ πολύ σαντυ μου. :-* αναμένουμε τα νεαααα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Ναι Ντινουλα μου! Ακούσαμε και καρδούλα και εκπλαγήκαμε ευχάριστα! Δεν το περίμενα... Να σαι καλά! Πολλά φιλιά στη μπεμπούλα!

Να συνεχίσουν οι θετικές εκπληξεις κοριτσακι μου!!!! 
Φιλια και απο τις δυο μας!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Sandyb είπε:

Και μένα σαν χτες μου φαίνεται.. κι όμως χτες μπήκα στον 8ο.. πέρυσι τέλη Απριλίου έκανα απόξεση και φέτος τέλη Απριλίου έχω ΠΗΤ.. μόνο όταν αγκαλιάσω τον μικρούλη θα το πιστεψω.. μερικές φορές πρέπει να παίρνουμε το χρόνο που χρειαζόμαστε για να ηρεμήσουμε.. πολύ καλά έκανες!! Τώρα ξεκινάς πάλι κορίτσι μου? Σε τι φάση είσαι? Σας έχω χάσει λιγάκι..

Κοριτσακι μου δε το πιστευω οτι εισαι στον 8ο!!! Πω πω πολυ χαρηκα!!! Κοντευεις κοριτσι μου!!! Με το καλο να τον παρεις αγκαλιτσα!!! Κι εγω τοτε ηρέμησα!!!!! 
Αααααααντε να γεμίζουν οι αγκαλιες οοοολες!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η JNtina είπε:

Κοριτσακι μου δε το πιστευω οτι εισαι στον 8ο!!! Πω πω πολυ χαρηκα!!! Κοντευεις κοριτσι μου!!! Με το καλο να τον παρεις αγκαλιτσα!!! Κι εγω τοτε ηρέμησα!!!!! 
Αααααααντε να γεμίζουν οι αγκαλιες οοοολες!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Κι όμως κοντεύω και περιμένω με ανυπομονησία να γνωρίσουμε το αγοράκι μας.. εσείς τι κάνετε Ντίνα μου? Πως είναι η μικρούλα σας? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Τι τώρα αυτή την Παρασκευή; ;; @BlackCat μια αλλαγη στον πίνακα.

Αντε Νατάσα σου με το καλοοο

Παω με μετρια εμβρυακια ομως 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Natassou85 είπε:

Παω με μετρια εμβρυακια ομως 🙏

Δεν μου λέει τίποτα αυτό. Μέτρια στο μάτι...  πάμε με χαρά την Παρασκευή 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Δεν μου λέει τίποτα αυτό. Μέτρια στο μάτι...  πάμε με χαρά την Παρασκευή 

Να σαι καλα κοριτσι μ σε ευχαριστω .. κ εγω ελπιζω κ πιστευω σε αυτα να μου δωσουν τη μεγαλυτερη χαρα της ζωης μου ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ όλες,  δεν έφτασαν οι καρδούλες για ολες, οπότε σαν στέλνω απο στη κάθε μια ξεχωριστά 💗💗💗💗💗💗💗💗💗 

Παραδόξως είμαι καλά προν το παρόν, ξέρω οτι θα με πιάσει το παράπονο κάποια στιγμή και ξανά και ξανά.. αυτές οι μέρες για εμένα ήταν πραγματικά ένα μαρτύριο, σήμερα έπρεπε με κάποιον τρόπο να τελειώσει,  δεν είχε χαρούμενο τέλος αλλά σταμάτησε αυτό το βασανιστήριο της σταγόνας-σταγόνας και του αβέβαιου, θα κρατήσω την χαρά που ένιωσα όταν για πρώτη φορά πήρα θετική χοριακη και την εμφύτευση που πέτυχα! Αυτή τη στιγμή δεν έχω κουράγιο να οργανώσω κάποια βήμα (αν και ήδη τα εχω στο μυαλό μου, αλλά δεν θα προβώ σε πράξεις,  αυτή τη στιγμή με φοβίζει το πως θα είμαι στην αποβολή αν πονάω πολύ (κατι άγνωστο για εμένα)  κτλπ... η κουκιδιτσα μου έπρεπε να φύγει και θα φύγει, αφού έτσι κρίνει η φύση και ο θεος! 

Κρατάω τα θετικά σας μνμτα που με γεμίζουν αισιοδοξία, μέσω απο τις ιστορίες σας και σας ευχαριστώ και πάλι! 

Την σκυτάλη την παραδίδω σήμερα και λυπάμαι που έκοψα το σερί των επιτυχιών,αν ξαι εδώ που τα λέμε,  πέτυχα! Άσχετα που δεν προχώρησε,  σωστά? 

@ΧΑΡΜΑ δικιά σου κορίτσι μου και πίστεψε με είναι γεμάτη απο προσευχές, εύχομαι να περάσεις Στην απέναντι όχθη χωρίς να το  καταλάβεις, ολα θα πάνε καλά!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ όλες,  δεν έφτασαν οι καρδούλες για ολες, οπότε σαν στέλνω απο στη κάθε μια ξεχωριστά 💗💗💗💗💗💗💗💗💗 

Παραδόξως είμαι καλά προν το παρόν, ξέρω οτι θα με πιάσει το παράπονο κάποια στιγμή και ξανά και ξανά.. αυτές οι μέρες για εμένα ήταν πραγματικά ένα μαρτύριο, σήμερα έπρεπε με κάποιον τρόπο να τελειώσει,  δεν είχε χαρούμενο τέλος αλλά σταμάτησε αυτό το βασανιστήριο της σταγόνας-σταγόνας και του αβέβαιου, θα κρατήσω την χαρά που ένιωσα όταν για πρώτη φορά πήρα θετική χοριακη και την εμφύτευση που πέτυχα! Αυτή τη στιγμή δεν έχω κουράγιο να οργανώσω κάποια βήμα (αν και ήδη τα εχω στο μυαλό μου, αλλά δεν θα προβώ σε πράξεις,  αυτή τη στιγμή με φοβίζει το πως θα είμαι στην αποβολή αν πονάω πολύ (κατι άγνωστο για εμένα)  κτλπ... η κουκιδιτσα μου έπρεπε να φύγει και θα φύγει, αφού έτσι κρίνει η φύση και ο θεος! 

Κρατάω τα θετικά σας μνμτα που με γεμίζουν αισιοδοξία, μέσω απο τις ιστορίες σας και σας ευχαριστώ και πάλι! 

Την σκυτάλη την παραδίδω σήμερα και λυπάμαι που έκοψα το σερί των επιτυχιών,αν ξαι εδώ που τα λέμε,  πέτυχα! Άσχετα που δεν προχώρησε,  σωστά? 

@ΧΑΡΜΑ δικιά σου κορίτσι μου και πίστεψε με είναι γεμάτη απο προσευχές, εύχομαι να περάσεις Στην απέναντι όχθη χωρίς να το  καταλάβεις, ολα θα πάνε καλά!!! 

Κοριτσάκι μου  γλυκό. Εύχομαι να είσαι μια χαρά οπότε θέλεις είμαστε εδώ για εσένα και το εννοούμε πραγματικά, με στήριξαν εδώ τα κορίτσια  πολύ περισσότερο από ότι κάποιοι άνθρωποι (ίσως είναι που με καταλαβαιναν περισσότερο) . 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Κοριτσάκι μου  γλυκό. Εύχομαι να είσαι μια χαρά οπότε θέλεις είμαστε εδώ για εσένα και το εννοούμε πραγματικά, με στήριξαν εδώ τα κορίτσια  πολύ περισσότερο από ότι κάποιοι άνθρωποι (ίσως είναι που με καταλαβαιναν περισσότερο) . 

 💗💗💗💗💗💗💗 άπειρες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Kateriniwk είπε:

Μπραβο!!!! Πολυ ωραια νεα!!! Οντως ρε νωρις για καρδουλα! Το μικρουλη σου πηρε φορα για καλα!! Γερο να ειναι και μια ομορφη εγκυμοσυνη να εχεις... Κανε οτι λεει ο γιατρος και καντο με μεγαλη χαρα και ευχαριστηση! Στο πλοιο της χαρας ανεβηκες...καλο ταξιδι λοιπον!!!!!! ❤️

Σε ευχαριστώ πολύ! Και στα δικά σου συντομα εύχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Ναι Ντινουλα μου! Ακούσαμε και καρδούλα και εκπλαγήκαμε ευχάριστα! Δεν το περίμενα... Να σαι καλά! Πολλά φιλιά στη μπεμπούλα!

Σε λίγους μήνες αυτή η καρδούλα ή και οι καρδούλες θα τις νιώθεις στην αγκαλιά σου,  τέλεια τα νέα σου, πήρε φορα το ζουζουνι !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Σε λίγους μήνες αυτή η καρδούλα ή και οι καρδούλες θα τις νιώθεις στην αγκαλιά σου,  τέλεια τα νέα σου, πήρε φορα το ζουζουνι !!

Μακάρι Κατερινάκι μου!

Σε σχέση με αυτό που έγραψες παραπάνω... δεν θα πονέσεις ιδιαίτερα, φαντάσου θα είναι σαν μια βαριά περίοδος. Δεν είναι το ίδιο με την αποβολή. Φαντάσου ότι αν δεν είχες κάνει εξωσωματικη ίσως να περνούσες βιοχημική κύηση και να μην το είχες καταλάβει καν. Σωματικά θα είσαι μια χαρά!

Συναισθηματικά και ψυχικά βλέπω ότι είσαι πολύ θετικός και αισιόδοξος άνθρωπος και πολύ χαίρομαι με αυτό! Ομως να ξέρεις ότι έχεις κάθε δικαίωμα να αισθανθείς όπως θέλεις να αισθανθείς και δεν είναι ντροπή κανένα συναίσθημα. Να τα αφήσεις ελεύθερα τα συναισθήματά σου, να τα εκφράσεις, να μην τα κρατάς μέσα σου. Έζησες μια απώλεια. Δεν έχει καμία σημασία ότι ήταν τόσο νωρίς, καμία απολύτως. Έχεις λοιπόν κάθε δικαίωμα και να κλάψεις και να χτυπηθεις και από όλα. Το σημαντικό είναι να σηκώνεσαι και να μην χάνεις την αισιοδοξία σου και τη θετικότητα σου! Όλα θα πάνε καλά σύντομα, θα το δεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Sandyb είπε:

Κι όμως κοντεύω και περιμένω με ανυπομονησία να γνωρίσουμε το αγοράκι μας.. εσείς τι κάνετε Ντίνα μου? Πως είναι η μικρούλα σας? 

Με το καλο κοριτσι μου να παρεις μια σφιχτή αγκαλια το αγορακι σας!!! 
Καλα ειμαστε! Αναρρωνω ακομα απο την καισαρική γιατι δεν ξεκουράζομαι!! Ξενύχτι πολυ αλλα την βλεπω και δε με νοιάζει τιποτααααααα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Μακάρι Κατερινάκι μου!

Σε σχέση με αυτό που έγραψες παραπάνω... δεν θα πονέσεις ιδιαίτερα, φαντάσου θα είναι σαν μια βαριά περίοδος. Δεν είναι το ίδιο με την αποβολή. Φαντάσου ότι αν δεν είχες κάνει εξωσωματικη ίσως να περνούσες βιοχημική κύηση και να μην το είχες καταλάβει καν. Σωματικά θα είσαι μια χαρά!

Συναισθηματικά και ψυχικά βλέπω ότι είσαι πολύ θετικός και αισιόδοξος άνθρωπος και πολύ χαίρομαι με αυτό! Ομως να ξέρεις ότι έχεις κάθε δικαίωμα να αισθανθείς όπως θέλεις να αισθανθείς και δεν είναι ντροπή κανένα συναίσθημα. Να τα αφήσεις ελεύθερα τα συναισθήματά σου, να τα εκφράσεις, να μην τα κρατάς μέσα σου. Έζησες μια απώλεια. Δεν έχει καμία σημασία ότι ήταν τόσο νωρίς, καμία απολύτως. Έχεις λοιπόν κάθε δικαίωμα και να κλάψεις και να χτυπηθεις και από όλα. Το σημαντικό είναι να σηκώνεσαι και να μην χάνεις την αισιοδοξία σου και τη θετικότητα σου! Όλα θα πάνε καλά σύντομα, θα το δεις!

Καλημέρα Κορίτσια μου μια όμορφη μέρα να έχουμε! 

Κορίτσι μου σε ευχαριστώ για τις πληροφορίες! Εσυ κοίτα να ξεκουράζεσαι και να το απολαμβάνεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η JNtina είπε:

Με το καλο κοριτσι μου να παρεις μια σφιχτή αγκαλια το αγορακι σας!!! 
Καλα ειμαστε! Αναρρωνω ακομα απο την καισαρική γιατι δεν ξεκουράζομαι!! Ξενύχτι πολυ αλλα την βλεπω και δε με νοιάζει τιποτααααααα!!! 

Σε ευχαριστώ πολύ Ντίνα μου!!  Και σε εσάς εύχομαι ότι καλύτερο, να είστε πάντα ευτυχισμένοι!! Καλή ανάρρωση και υπομονή με το ξενύχτι, χαλάλι της!!!💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Τι τώρα αυτή την Παρασκευή; ;; @BlackCat μια αλλαγη στον πίνακα.

Αντε Νατάσα σου με το καλοοο

Επιτροπή📅

@Kateriniwk 04/04

 

Ωοληψία ✌️

@Margitc ?

@rouseva ?

@skorpina78  ?

@Libra81 ?

@TRigirl ?

@nikol88 ?

@renata1986 ?

@Ditimama ?

@Παρασκευαιδου ?

@Luna777 ?

@Γιάννα 36?

@Joann ?

 

Εμβρυομεταφορά 🙏

@Anna0912 ?

@Natassou85 4/3 🙏

@Hope19 ?

@Κατεριναπαπ ?

 

Χοριακή 

@Sandyb 357 🥰

@Vasilique 1729 🥰

@Διόνη 703 🥰

@Tvz 1358 🥰 

@Katerinaki83 365 🥰

@Eva29 294 🥰

@Massa 234 🥰

@Apol 663 🥰

@elena0212 187 🥰

@kk88 750 🥰

@Χριστινα. 191 🥰

@angel35 901 🥰

@Mary.Ger 248 🥰

@blueheart128 🥰

@tina21 224 🥰

@twinkletwinlkle 245 🥰

 

@ΧΑΡΜΑ ?

 

Έφτασεεεεεεεε 😁

Καλό μήνα κορίτσια με υγεία και όλα τα καλά!! Ας είναι ο τυχερός μας μήνας να έχουμε όλες θετικά νέα σε κάθε βήμα μας😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Και μας ο μπέμπης κοιμάται στην αγκαλιά μου ή στην αγκαλιά του άντρα μου.. χαίρομαι τόσο πολύ που δένονται κι εκείνοι και ο άντρας μου καμαρώνει όσο δεν πάει!  λέει άσε εγώ ξέρω να τον κοιμήσω! Χαχα μωρέ θέλουν κι εκείνοι έναν ρόλο δικό τους με το μωράκι! Οπότε όταν έρχεται απ' την δουλειά αναλαμβάνει εκείνος να τον κοιμίζει, εγώ κάνω βέβαια όλα τα υπόλοιπα 😀
    • εχω την εντύπωση οτι την τελευταία εβδομάδα έχουμε ηρεμήσει με τους κολικούς...κοιμομαστε νορμάλ 11-12 το βράδυ... μια μέρα μόνο κοιμηθήκαμε στη 1.. αλλά δεν εχει κλάμα καθόλου το βράδυ πλέον...λιγο γκρίνια ίσως αλλά καμία σχέση...εχω την εντύπωση οτι μπαίνουμε σε πρόγραμμα κιόλας... ξυπνάμε κάθε μέρα στις 9.30...στις 11 κοιμόμαστε μεχρι τις 12 παρά...και στη 1 ξανά κοιμόμαστε μέχρι 2+ και ξανα στις 3.30 μέχρι 5.30...παει κάπως έτσι κάθε μέρα..
    • Αυτό πρέπει να γίνετε από τα παιδεία εμένα ο άντρας μου δεν δέχεται πολλά πολλά αν του πει κουβέντα την ρίχνει την Χριστοπ@ναγι@ του δεν χαρίζει βέβαια στην μαμά μου δεν μιλάει έτσι αλλά στην μαμά του δεν υπολογίζει οπότε καμία φορά πρέπει να γίνετε και αυτό  αλλα έχω βοήθεια δεν μπορώ να πω ότι χρειάζομαι και τη μεγάλη μου κόρη την κρατάει όταν δεν δουλεύει θα πάρει τηλέφωνο να της πάμε το παιδί να το κρατήσει αλλά και η κόρη μου θέλει να πηγαίνει γιατί ασχολείται μαζί της παίζουν πηγαίνουν βόλτες  Τώρα την έχω από το πρωί ήρθε να μου κάνει δουλειές σκούπισμα σφουγγάρισμα σιδέρωμα δεν έχω παράπονο 
    • Όχ ναι..μου φαίνεται είναι την 8η ένα άλμα...υπομονή μανούλα! Με τους κολικούς τώρα πως τα πατε
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...