Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η Nansi είπε:

Κοριτσαρες μου!! Ομορφιές μου!! 

Από το πρωί είναι με κομμένη την ανάσα, μολις χτύπησε το τηλέφωνο..... 940 η χοριακη χοροπηδάω από την χαρά μου!!! Τα κατάφερα Παναγίτσα μου τα κατάφερα!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 

940;;;;ποσο μεγάλη χοριακη 🥰🥰🥰 μπράβο κοριτσάκι μου. Τελικά τα καταφερες να του δώσεις το δωράκι που ήθελες. Μόνο χαρές από δω κ πέρα 😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Nansi είπε:

Κοριτσαρες μου!! Ομορφιές μου!! 

Από το πρωί είναι με κομμένη την ανάσα, μολις χτύπησε το τηλέφωνο..... 940 η χοριακη χοροπηδάω από την χαρά μου!!! Τα κατάφερα Παναγίτσα μου τα κατάφερα!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΌΤΑΝ ΕΜΕΙΣ ΜΙΛΑΜΕ ΝΑ ΜΑΣ ΑΚΟΥΣ!!!! Πολλά συγχαρητήρια!!! Με την αναμονή και τη σκέψη σου ήμασταν από το πρωί κ περιμέναμε τα νέα!! Το νούμερο σου είναι ΤΕΛΕΙΟ, σκεψου εγώ 11η μέρα είχα 256 και μου έλεγαν ότι είναι πάρα πολύ καλό. Όλα θα παρουν το δρόμο τους από δω και πέρα, ένα υπέροχο δώρο για να μεγαλώσετε την οικογένεια σας!!! Καλούς διπλασιασμους! 🧡💚💙💜❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Nansi είπε:

Κοριτσαρες μου!! Ομορφιές μου!! 

Από το πρωί είναι με κομμένη την ανάσα, μολις χτύπησε το τηλέφωνο..... 940 η χοριακη χοροπηδάω από την χαρά μου!!! Τα κατάφερα Παναγίτσα μου τα κατάφερα!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 

ΤΕΛΕΙΟ ΝΟΥΜΕΡΟ ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑ ΠΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ Κ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΟΜΗΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ 🧿❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Vasilique είπε:

Επιτροπή 📅

@Litsadi--> 31/5

@N.Angel --> 14/6

@FAITH_--> 22/7

@Margitc--23/9

 

Ωοληψία ✌️

@Vasilique--> ?

@Ιωάννα28iwantababy-->2/6

@elena0212--> ?

 

Εμβρυομεταφορά 🙏

 

--> Χοριακή

@Dimi1981 194 🥰

@geokou --> 2/6

@JNtina --> 2/6

@Nansi 940 🥰

 

Εγκυμοσύνη 🤰

@Taggeris

@Avocando

@carpe

@Dimi1981

@Nansi

 

Το βλέπετε κ εσείς ή μόνο εγώ βλέπω την ομαδάρα μας δυνατή;;; Δεν τις προλαβαίνω τις αλλαγές!

Άντε @JNtina @geokouείστε έτοιμες;;;

❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Nansi είπε:

Κοριτσαρες μου!! Ομορφιές μου!! 

Από το πρωί είναι με κομμένη την ανάσα, μολις χτύπησε το τηλέφωνο..... 940 η χοριακη χοροπηδάω από την χαρά μου!!! Τα κατάφερα Παναγίτσα μου τα κατάφερα!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 

Ουαου!!!! Πολλά πολλά συγχαρητήρια!!! Διδυμακια μου μυρίζει αυτό το νούμερο.  Εγω προσωπικά δεν έχω ξανακούσει τόσο μεγάλο νούμερο χοριακης έπειτα από εξωσωματικη.  Αντε να παίρνετε σειρά και οι υπόλοιπες και μόνο χαρμόσυνα να διαβάζουμε! Όλα καλά να σας πάνε κοπέλα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Nansi είπε:

Κοριτσαρες μου!! Ομορφιές μου!! 

Από το πρωί είναι με κομμένη την ανάσα, μολις χτύπησε το τηλέφωνο..... 940 η χοριακη χοροπηδάω από την χαρά μου!!! Τα κατάφερα Παναγίτσα μου τα κατάφερα!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 

Μπράβο ρε κορίτσι μου μπράβο ,το ήξερα μπράβο σουυυυυ !!! Να το χαρείς να το χαρείς κορίτσι μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η geokou είπε:

Μπράβο @Nansi!!! πολλά συγχαρητήριααααα!!! τι ωραία!

Εγώ κορίτσια δεν μπορώ, έχω πεθάνει από την αγωνία...και συνέχεια έχω αυτή την αίσθηση ότι θα αδιαθετήσω....Άυριο η μεγάλη μέρα, Παναγία μου....

Και εγώ πίστευα ότι θα είναι αρνητική η χοριακη μου γιατί είχα πόνους στην μέση λες και μου έρχεται η περίοδος από στιγμή σε στιγμή.... εύχομαι αύριο να πανηγυρίζουμε για το δικό μου μωράκι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η geokou είπε:

Μπράβο @Nansi!!! πολλά συγχαρητήριααααα!!! τι ωραία!

Εγώ κορίτσια δεν μπορώ, έχω πεθάνει από την αγωνία...και συνέχεια έχω αυτή την αίσθηση ότι θα αδιαθετήσω....Άυριο η μεγάλη μέρα, Παναγία μου....

Αυριο η μεγαλη μας μερα κοριτσι μου!!! 
Κι εγω ετσι ειμαι! Εχω πεθάνει απο την αγωνια, μεσα στα νευρα κι εγω νομιζω οτι θα αδιαθετήσω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Tvz είπε:

Ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου. Εύχομαι για όλες μας τα καλύτερα. Εγώ αδιαθετησα νωρίς μετά την ωοληψια μου όποτε η εμβρυομεταφορα θα γίνει αρχές Ιουλίου καλώς εχόντων των πραγμάτων. Έχω 9 βλαστοκυστες κατεψυγμένες να με περιμενουν, σε λαπαρασκοπηση που έκανα πέρσι ήταν όλα καθαρά σύμφωνα με το γιατρό, οπότε το γιατί δεν κάνουμε παιδιά με τον άντρα μου είναι ανεξήγητο. Ελπίζω αυτή τη φορά να τα καταφέρω να μείνω έγκυος κ να μη χρειαστώ κ τις 9!!!σας θαυμάζω όλες για τη δύναμη σας!! Είμαστε ήδη μαμάδες κ έχουμε πολλή αγάπη μέσα μας, θα τα καταφέρουμε γιατί το θέλουμε πολύ κ το πιστεύουμε. Εύχομαι καλό μήνα κ καλό καλοκαίρι με πολλές θετικές χοριακες κ στα κορίτσια που έμαθαν ότι υπάρχει κάποιο πρόβλημα μόνο δυναμη κ θα ξεπεραστεί. Σκεφτείτε μόνο ότι ξέρετε τι αντιμετώπιζετε κ θα το κερδίσετε. Θα σας ενημερώσω για την ημερομηνία της εμβρυομεταφορας να με βάλετε κ εμένα στο πινακάκι. Πιστεύω πως υπάρχει απίστευτη θετική ενέργεια σε αυτή την ομάδα που μας χρειάζεται πραγματικά σε όλη αυτή τη διαδρομή!! 

Κορίτσι μου τι όμορφα λόγια! Έχεις απόλυτο δίκιο!! Η ομάδα αυτή είναι θετική! Κι έχει τόσο όμορφες εξελίξεις κι όταν δεν είναι και το καλές οι εξελίξεις πάλι αποτελεί δυνατό στηριγμα🙏🙏💪💪💪💪

στις πριν 3 ώρες, ο/η Nansi είπε:

Κοριτσαρες μου!! Ομορφιές μου!! 

Από το πρωί είναι με κομμένη την ανάσα, μολις χτύπησε το τηλέφωνο..... 940 η χοριακη χοροπηδάω από την χαρά μου!!! Τα κατάφερα Παναγίτσα μου τα κατάφερα!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 

Κορίτσι μου!!!!! @Nansi έχω συγκινηθεί ομορφιά μου!! Πραγματικά!!! Μπράβο κοριτσάκι μου συγχαρητήρια! Όλη μέρα σε σκεφτόμουν!!! Ταο καλύτερο δώρο και για τους 2 και για τον άντρα σου που έχει γενέθλια! Αλήθεια έχω συγκινηθεί τοοοοσο πολύ τώρα!! Κι από αυτά που ακούω και διαβάζω είναι πολύ καλό το νούμερο!! Μακάρι να είναι και διδυμακια!!! 💪💪💪💪💪💪❤️💙❤️❤️💙❤️💙❤️💙

στις πριν 2 ώρες, ο/η geokou είπε:

Μπράβο @Nansi!!! πολλά συγχαρητήριααααα!!! τι ωραία!

Εγώ κορίτσια δεν μπορώ, έχω πεθάνει από την αγωνία...και συνέχεια έχω αυτή την αίσθηση ότι θα αδιαθετήσω....Άυριο η μεγάλη μέρα, Παναγία μου....

@geokou και @JNtina καλά αποτελέσματα και σε εσάς εύχομαι!! να ακολουθήσετε την Νανσυ!!! Με το καλό είμαι πολύ αισιόδοξη!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Διόνη είπε:

Κορίτσι μου τι όμορφα λόγια! Έχεις απόλυτο δίκιο!! Η ομάδα αυτή είναι θετική! Κι έχει τόσο όμορφες εξελίξεις κι όταν δεν είναι και το καλές οι εξελίξεις πάλι αποτελεί δυνατό στηριγμα🙏🙏💪💪💪💪

Κορίτσι μου!!!!! @Nansi έχω συγκινηθεί ομορφιά μου!! Πραγματικά!!! Μπράβο κοριτσάκι μου συγχαρητήρια! Όλη μέρα σε σκεφτόμουν!!! Ταο καλύτερο δώρο και για τους 2 και για τον άντρα σου που έχει γενέθλια! Αλήθεια έχω συγκινηθεί τοοοοσο πολύ τώρα!! Κι από αυτά που ακούω και διαβάζω είναι πολύ καλό το νούμερο!! Μακάρι να είναι και διδυμακια!!! 💪💪💪💪💪💪❤️💙❤️❤️💙❤️💙❤️💙

@geokou και @JNtina καλά αποτελέσματα και σε εσάς εύχομαι!! να ακολουθήσετε την Νανσυ!!! Με το καλό είμαι πολύ αισιόδοξη!!! 

Ευχαριστω κοριτσι μου!!! Στειλε μου την αισιοδοξία σου γιατι εγω δεν εχω καθολου!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα!!!!! Είμαι καινούρια στην ομάδα .... Και στο φόρουμ!!!!! Όπως επίσης και στο δρόμο της εξωσωματικής.... Είναι πολύ ωραίο αυτό που έχετε δημιουργήσει εδώ... Και έτσι φέρνετε κουράγιο και αισιοδοξία η μία στην άλλη.... Πολύ άγχος βρε παιδιά για όλο αυτό το άγνωστο πού πάμε να κάνουμε αλλά και πολύ χαρά!!!!! Μακάρι να έχουμε όλες μας καλά αποτελέσματα!!!! ❤️❤️❤️❤️

Έχω περάσει επιτροπή.... Και περιμένω το πότε θα ξεκινήσουμε! Η εξωσωματική θα γίνει στα Ιωάννινα! Και είναι ακόμα πιο ωραία όταν βρίσκεις κοπέλες που είναι στον ίδιο γιατρό... Δεν ξέρω αλλά κάπως νιώθεις καλύτερα (όχι με τόσο άγχος εννοώ) 💓

Καλό απόγευμα σε όλες!!!! 

@Nansi μπράβο κορίτσι μου τα έχουμε πει κ λίγο σε άλλο post και μας έχεις βοηθήσει αρκετά με απορίες!!!!!!! Πολύ χάρηκα να πάνε όλα καλά!!!!!!🌹🌹🌹🌹🌹👍👍👍👍👍💪💪💪💪💪💪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Nansi είπε:

Κοριτσαρες μου!! Ομορφιές μου!! 

Από το πρωί είναι με κομμένη την ανάσα, μολις χτύπησε το τηλέφωνο..... 940 η χοριακη χοροπηδάω από την χαρά μου!!! Τα κατάφερα Παναγίτσα μου τα κατάφερα!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 

ΜΠΡΑΒΟΟΟΟ!!!Με το καλο κ καλους διπλασιασμους!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η JNtina είπε:

Ευχαριστω κοριτσι μου!!! Στειλε μου την αισιοδοξία σου γιατι εγω δεν εχω καθολου!! 

Όλα θα πάνε καλά περιμένουμε τα θετικά σου νέα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Nansi είπε:

Κοριτσαρες μου!! Ομορφιές μου!! 

Από το πρωί είναι με κομμένη την ανάσα, μολις χτύπησε το τηλέφωνο..... 940 η χοριακη χοροπηδάω από την χαρά μου!!! Τα κατάφερα Παναγίτσα μου τα κατάφερα!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 

Πολλά πολλά συγχαρητήρια!!! Εύχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσύνη, τα κατάφερες, χαλάρωσε κ απόλαυσε το. Κ από ότι λένε κ οι πιο έμπειρες εδώ ξεκινά να κοιτάς ρούχα για διδυμακια!! Με το καλό σου εύχομαι!!! ❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Nansi είπε:

Κοριτσαρες μου!! Ομορφιές μου!! 

Από το πρωί είναι με κομμένη την ανάσα, μολις χτύπησε το τηλέφωνο..... 940 η χοριακη χοροπηδάω από την χαρά μου!!! Τα κατάφερα Παναγίτσα μου τα κατάφερα!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 

Ωωωωωωωωω Συγχαρητηρια!!!! Μπραβο κοριτσι μου!!! Τελειο νουμερο!!!! Το ωραιοτερο δωρο του κοσμου θα παρει φετος ο αντρουλης σου!!

 

στις πριν 6 ώρες, ο/η Ιωάννα28iwantababy είπε:

Καλημέρα κορίτσια καλό και ευλογημένο μήνα να έχουμε... Αύριο είναι μια μεγάλη μέρα για μένα καθώς θα κάνω ωοληψια... Έχω απίστευτη αγωνία παρόλο που είναι η δεύτερη φορά .. ελπίζω και η τελευταία... Ο σύζυγος έχει αζωοσπερμια και έχουμε υλικό από βιοψία... Φοβάμαι ομως γιατί θα χρειαστεί να κάνουμε pgd λόγω στίγματος και φοβάμαι μη δεν βρούμε η δεν είναι καλά ποιοτικά ....

Κοριτσι μου σιγουρα ειναι πιο δυσκολο αλλα ελπιζουμε σε κατι καλο!! Κ εγω οταν ερθει η ωρα προεμφυτευτικο θα κανω κ εχω τις ιδιες φοβιες...Ευχομαι πολλα ωαριακια να παρεις! Καλη επιτυχια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Nansi είπε:

Είναι καλό το νούμερο πείτε μου και εσείς που ξέρετε.... 

Αύριο έχει γενέθλια με νύχια και με δόντια θα κρατηθώ να μην του το πω σήμερα 😑 

Πήρα τον γιατρό μου είπε να κάνω άλλη μια χοριακη σε δύο μέρες ...σήμερα είμαι 12η μέρα από εμβριομεταφορα....

Ευχαριστώ κοπέλα μου, και στα δικά σου τώρα!!❤️❤️❤️

Μόνο καλό;;; Για να φτάσω εκεί πέρασαν 3 χοριακές!!! Με το καλό, μπράβοο!!! Να είναι κάθε μήνας στο εξής τόσο όμορφος, με τόσο όμορφα νέα!!! 

Δίδυμα θα είναι, λέω κι εγώ η αδαής. Υγιέστατο - α, και τελειόμηνη ήρεμη εγκυμοσύνη, εύχομαι!!!!

Είχες βάλει βλαστοκύστες, σωστά; Ήρθε η καλή η μέρα.... να τη χαρείτε με τον αντρούλη σου.

Άνοιξε το μήνα η Νάνσυ. Πάντα τέτοια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Όλα θα πάνε καλά περιμένουμε τα θετικά σου νέα!

Ευχαριστω πολυ κοριτσι μου!!! Να εισαι καλα και να συνεχιζεις να τα πηγαίνεις πολυ πολυ καλα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια @JNtina @geokouσας στελνω ολη την θετικη μου ενεργεια ευχομαι μια τεραστια χοριακη να εχετε!!! Να ειναι κ ο Ιουνης τυχερος μηνας! Θα περιμενουμε τα νεα σας με αγωνια!!!  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η N.Angel είπε:

Κοριτσια @JNtina @geokouσας στελνω ολη την θετικη μου ενεργεια ευχομαι μια τεραστια χοριακη να εχετε!!! Να ειναι κ ο Ιουνης τυχερος μηνας! Θα περιμενουμε τα νεα σας με αγωνια!!!  

Ευχαριστω κοριτσι μου!!! Να εισαι καλα για τη θετική σου ενέργεια!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η elena0212 είπε:

@JNtina και @geokou η θετική μας σκέψη θα είναι μαζί σας μέχρι αύριο. Άντε να συνεχίσετε το σερί κορίτσια μου 😘😘

Μακαρι κοριτσι μου!!! Θα τη χρειαστώ τη θετική σου σκέψη, σε ευχαριστω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Olia4 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα!!!!! Είμαι καινούρια στην ομάδα .... Και στο φόρουμ!!!!! Όπως επίσης και στο δρόμο της εξωσωματικής.... Είναι πολύ ωραίο αυτό που έχετε δημιουργήσει εδώ... Και έτσι φέρνετε κουράγιο και αισιοδοξία η μία στην άλλη.... Πολύ άγχος βρε παιδιά για όλο αυτό το άγνωστο πού πάμε να κάνουμε αλλά και πολύ χαρά!!!!! Μακάρι να έχουμε όλες μας καλά αποτελέσματα!!!! ❤️❤️❤️❤️

Έχω περάσει επιτροπή.... Και περιμένω το πότε θα ξεκινήσουμε! Η εξωσωματική θα γίνει στα Ιωάννινα! Και είναι ακόμα πιο ωραία όταν βρίσκεις κοπέλες που είναι στον ίδιο γιατρό... Δεν ξέρω αλλά κάπως νιώθεις καλύτερα (όχι με τόσο άγχος εννοώ) 💓

Καλό απόγευμα σε όλες!!!! 

@Nansi μπράβο κορίτσι μου τα έχουμε πει κ λίγο σε άλλο post και μας έχεις βοηθήσει αρκετά με απορίες!!!!!!! Πολύ χάρηκα να πάνε όλα καλά!!!!!!🌹🌹🌹🌹🌹👍👍👍👍👍💪💪💪💪💪💪

Κορίτσι μου καλώς ήρθες και εδώ!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

στις πριν 4 ώρες, ο/η JNtina είπε:

Ευχαριστω κοριτσι μου!!! Στειλε μου την αισιοδοξία σου γιατι εγω δεν εχω καθολου!! 

Όχι σε παρακαλώ! Μη σκέφτεσαι καθόλου αρνητικά!! Πιστεύω όλα θα πάνε τέλεια!!! Είναι τυχερή ομαδουλα αυτή!!! Έχε πίστη! 🙏 Περιμένουμε νέα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Olia4 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα!!!!! Είμαι καινούρια στην ομάδα .... Και στο φόρουμ!!!!! Όπως επίσης και στο δρόμο της εξωσωματικής.... Είναι πολύ ωραίο αυτό που έχετε δημιουργήσει εδώ... Και έτσι φέρνετε κουράγιο και αισιοδοξία η μία στην άλλη.... Πολύ άγχος βρε παιδιά για όλο αυτό το άγνωστο πού πάμε να κάνουμε αλλά και πολύ χαρά!!!!! Μακάρι να έχουμε όλες μας καλά αποτελέσματα!!!! ❤️❤️❤️❤️

Έχω περάσει επιτροπή.... Και περιμένω το πότε θα ξεκινήσουμε! Η εξωσωματική θα γίνει στα Ιωάννινα! Και είναι ακόμα πιο ωραία όταν βρίσκεις κοπέλες που είναι στον ίδιο γιατρό... Δεν ξέρω αλλά κάπως νιώθεις καλύτερα (όχι με τόσο άγχος εννοώ) 💓

Καλό απόγευμα σε όλες!!!! 

@Nansi μπράβο κορίτσι μου τα έχουμε πει κ λίγο σε άλλο post και μας έχεις βοηθήσει αρκετά με απορίες!!!!!!! Πολύ χάρηκα να πάνε όλα καλά!!!!!!🌹🌹🌹🌹🌹👍👍👍👍👍💪💪💪💪💪💪

Καλώς ήρθες κορίτσι μου !! Δεν χρειάζεται ανχος όλα καλά θα πάνε να είσαι με χαμόγελο σε όλα και αυτή η χαρά θα σου έρθει σύντομα πίσω 😉 και εύχομαι διπλή :-) :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η JNtina είπε:

Μακαρι κοριτσι μου!!! Θα τη χρειαστώ τη θετική σου σκέψη, σε ευχαριστω! 

Κορίτσι μου να σω πω κ εγώ καλή επιτυχία και πάλι ,σε έχω στο μυαλό μου όπως και την @geokou !! Κορίτσια ο Ιούνιος εύχομαι να ανοίγει για όλες μας με τις δικές σας θετικές χοριακες 😉 !! Θα περιμένουμε νέα σας :-) !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...