Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Σ' ευχαριστώ πολύ κορίτσι και αντεύχομαι τα καλύτερα! Να γεμίσει η κοιλιά! Ενημέρωσέ μας για την ακριβή ημερομηνία να σε έχουμε έννοια να σου στείλουμε φουλ θετική ενέργεια!

Φυσικά κορίτσι μου και θα σας ενημερώσω , εξάλλου πως θα περάσουν 14 μέρες ,σε εσάς θα τα λέω βρε τυχερές 😉 χαχα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα μόλις γύρισα σπίτι από την ωοληψια μου!πηραμε 31 καλά ωάρια!εννοειται πως δεν θα κάνω εμβρυομεταφορα σε αυτο τον κύκλο γιατί η Ε2 έφτασε 7000 αλλά δεν πειράζει ότι είναι για καλό ειναι!!!!περιμενω να δω τώρα ποσά θα προχωρήσουν !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η geo2222 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα μόλις γύρισα σπίτι από την ωοληψια μου!πηραμε 31 καλά ωάρια!εννοειται πως θα κάνω εμβρυομεταφορα σε αυτο τον κύκλο γιατί η Ε2 έφτασε 7000 αλλά δεν πειράζει ότι είναι για καλό ειναι!!!!περιμενω να δω τώρα ποσά θα προχωρήσουν !

31???? Τι λες τώρα!! Μπραβοοοο σου , τελειαααα!! Και νόμιζα ότι τα δικά μου που ήταν 25 ήταν πολλά!!Άντε με το καλό τώρα η έμβρυο μεταφορά!! Όλα να πάνε καλά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Αννια27 είπε:

31???? Τι λες τώρα!! Μπραβοοοο σου , τελειαααα!! Και νόμιζα ότι τα δικά μου που ήταν 25 ήταν πολλά!!Άντε με το καλό τώρα η έμβρυο μεταφορά!! Όλα να πάνε καλά!!

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι!!!και σε σένα τα καλύτερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Liveloula88 είπε:

Ναι είμαι έγκυος στην 11η εβδομάδα!Σε ευχαριστώ πολύ!Εσύ σε τι στάδιο είσαι;

Είχα κάνει το Era test για το παράθυρο εμφύτευσης αλλά από ό,τι μου είχε πει ο γιατρός μου δεν είχε δείξει κάτι διαφορετικό από αυτό που είχαμε κάνει τις προηγούμενες φορές.

Σε πολύ αρχικό. Στον πρώτο διπλασιασμό της χοριακής μου. Αναμένω τους υπόλοιπους ώστε να δούμε σάκο. Εκεί ίσως να ηρεμήσω λίγο. Προς το παρόν νιώθω έγκυος, αλλά φοβάμαι για την εξέλιξη πολύ. Δεν μου έχει ξανατύχει. Ξέρω ότι τίποτα δεν είναι ασφαλές από τόσο νωρίς. Είναι η τέταρτη προσπάθειά μας. Νιώθω ότι έχω βασανιστεί πολύ, αλλά ήδη με την χαρά που πήρα άρχισα να ξεχνώ τα παλιά. 
Σε όλες σύντομα να το ζήσετε! Να ζήσουμε με τα μωρά μας αγκαλιά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Αννια27 είπε:

:-) :-) ευχαριστώ πολύ πολύ 

Να σε ρωτήσω εσυ μετά την ωοληψια είχες αιμορραγία;εγώ είμαι λες και είμαι αδιάθετη!και ποσά σου γονιμοποιήθηκαν από τα 25;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Λογικά κάτι θα δείξει κορίτσι μου αλλά καλό είναι να πας όταν σου είπε ο γιατρός για σίγουρα!! Ποια μέρα ακριβώς είσαι;; Καλή επιτυχίααααα!!!!

Ο γιατρος μου ειπε να παω στις 12 μερες για αυτο ρωτησα, εμενα μου φανηκαν λιγες ισως. Τωρα ειμαι στην 6η μερα μεταφορας με 3ης ημερας εμβρ. Κι εχω και πονακια ρε κοριτσια χαμηλα στις ωοθηκες.....ειναι συνηθισμενο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η geo2222 είπε:

Να σε ρωτήσω εσυ μετά την ωοληψια είχες αιμορραγία;εγώ είμαι λες και είμαι αδιάθετη!και ποσά σου γονιμοποιήθηκαν από τα 25;

Είχα ελάχιστο αίμα την ίδια μέρα από τα 25 προχώρησαν αρχικά τα 14 και από τα δεκατέσσερα πέντε βλαστοκυστες  5 ημερών 2ΑΑ ποιότητα 3ΒΓ ποιότητα και άλλα 2 φρέσκα έμβρυακια 3 ημερών που τα έκανα έμβρυο μεταφορά τον ίδιο μήνα αλλά δεν προχώρησαν !!τώρα θα πάω για δεύτερη έμβρυο μεταφορά των 2 τέλειων βλαστοκυστων ,τον Ιούνιο πρώτα ο Θεός!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Bonbon είπε:

Ο γιατρος μου ειπε να παω στις 12 μερες για αυτο ρωτησα, εμενα μου φανηκαν λιγες ισως. Τωρα ειμαι στην 6η μερα μεταφορας με 3ης ημερας εμβρ. Κι εχω και πονακια ρε κοριτσια χαμηλα στις ωοθηκες.....ειναι συνηθισμενο?

Τα πονακια είναι και από τα φάρμακα κορίτσι μου !! Να πας τότε 12 ημέρα !! Εύχομαι μια τεραααστιαααα χοριακηηη!!! Να είσαι χαλαρή και χαρούμενη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Bonbon είπε:

Ο γιατρος μου ειπε να παω στις 12 μερες για αυτο ρωτησα, εμενα μου φανηκαν λιγες ισως. Τωρα ειμαι στην 6η μερα μεταφορας με 3ης ημερας εμβρ. Κι εχω και πονακια ρε κοριτσια χαμηλα στις ωοθηκες.....ειναι συνηθισμενο?

Κι εγω στην ίδια φάση ειμαι και έχω κι εγώ πονακια..+έντονο φουσκωμα λες και έχω καταπιεί ένα αρνι.σκεφτομαι οτι ίσως είναι καλό σημάδι ή είναι από τα  ουλτροτζεσταν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Bonbon είπε:

Ο γιατρος μου ειπε να παω στις 12 μερες για αυτο ρωτησα, εμενα μου φανηκαν λιγες ισως. Τωρα ειμαι στην 6η μερα μεταφορας με 3ης ημερας εμβρ. Κι εχω και πονακια ρε κοριτσια χαμηλα στις ωοθηκες.....ειναι συνηθισμενο?

Πάντως από προηγούμενες εμπειρίες οταν δεν τα είχα ολα αυτα (και έπαιρνα και τότε φάρμακα)η χοριακη ήταν αρνητική. Οποτε αισιοδοξούμε. Όσο μπορούμε...το λέω εγώ που είμαι φουλ απαισιόδοξη...χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Είχα ελάχιστο αίμα την ίδια μέρα από τα 25 προχώρησαν αρχικά τα 14 και από τα δεκατέσσερα πέντε βλαστοκυστες  5 ημερών 2ΑΑ ποιότητα 3ΒΓ ποιότητα και άλλα 2 φρέσκα έμβρυακια 3 ημερών που τα έκανα έμβρυο μεταφορά τον ίδιο μήνα αλλά δεν προχώρησαν !!τώρα θα πάω για δεύτερη έμβρυο μεταφορά των 2 τέλειων βλαστοκυστων ,τον Ιούνιο πρώτα ο Θεός!!

Ευχομαι με το καλό κορίτσι μου να φωλιάσουν μέσα  σου τον Ιουνίου!!!!εχω και ένα άγχος για το ποσό θα προχωρήσουν !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η geo2222 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα μόλις γύρισα σπίτι από την ωοληψια μου!πηραμε 31 καλά ωάρια!εννοειται πως δεν θα κάνω εμβρυομεταφορα σε αυτο τον κύκλο γιατί η Ε2 έφτασε 7000 αλλά δεν πειράζει ότι είναι για καλό ειναι!!!!περιμενω να δω τώρα ποσά θα προχωρήσουν !

Ουάου! Τι λες τώρα! Μπράβο σου κορίτσι! Εύχομαι καλές γονιμοποιήσεις κ ένα άριστο υλικό! Ξεκουράσου κ χαλάρωσε τώρα! Σε ένα μήνα τα σπουδαία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η geo2222 είπε:

Ευχομαι με το καλό κορίτσι μου να φωλιάσουν μέσα  σου τον Ιουνίου!!!!εχω και ένα άγχος για το ποσό θα προχωρήσουν !

Σίγουρα θα προχωρήσουν τα μισά οπότε καταλαβαίνεις θα έχεις φουλ στην κατάψυξη αλλά εγώ εύχομαι από τώρα να έχεις θετικό αποτέλεσμα,να μην περιμένουμε την κατάψυξη !!! Την κατάψυξη να την χρησιμοποιήσεις για δεύτερο παιδάκι :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Vasilique είπε:

Επιτροπή 📅


@dep14--> 18/5

@Vasilique--> 20/5

@Διόνη--> 20/5

@Litsadi--> 31/5

@N.Angel --> 14/6

@FAITH_--> 22/7

 

Ωοληψία ✌️

@Vasilique--> 13/5

@JNtina --> 19/5

@Vibet--> ?

@Apol--> 14/5

@Nansi--> 15/5

@geo2222--> ?

Εμβρυομεταφορά 🙏

@Sandyb--> ?

@Nansi --> 20/5

@ΧΑΡΜΑ-->22/5

 

--> Χοριακή 

@AvocandoΘΕΤΙΚΟ 🥰

@Layla85 --> ?

@Dimi1981-->26/5

@Nansi--> 5/6

 

Εγκυμοσύνη 🤰

@Taggeris

@Avocando


Καλημέρα κορίτσια! Καταρχάς θα ήθελα με τη σειρά μου να ευχηθώ μέσα από την καρδιά μου καλή επιτυχία σε όλα τα κορίτσια ανεξαρτήτως του σε ποιο στάδιο βρίσκονται αλλά ιδιαιτέρως σε εκείνα που έφτασαν στο τελευταίο στάδιο πριν να αγκαλιάσουν το όνειρό τους @ΧΑΡΜΑ@Dimi1981@blueheart-καλώς ήρθες κιόλας με την ευκαιρία- και @Nansi Μπράβο για την επιμονή κ την επιμονή σας!

@Margitcκαι @xrysasoulκαλώς μας ήρθατε! Εύχομαι να έρθουν όλα γρήγορα κ ξεκούραστα αν κ τα καλά κόποις κτώνται!

@Αννια27τι έγινε με την ωοληψία σου; Το έχασα νομίζω ... Έκανες; Θα κάνεις;

@Layla85Κάπου τώρα κοντά θα έκανες χοριακή ή λάθος θυμάμαι; Ενημέρωσέ μας αν θες ...

@JNtinaκαλή μου σε άφησα τελευταία για να σου πω πως νομίζω πως ήρθε η ώρα σου! Με το καλό κοριτσάκι μου να βάλεις τα εμβρυάκια σου! Ο αριθμός είναι σούπερ, το σ/κ κοίτα να ξεκουραστείς και η ερχόμενη Δευτέρα θα είναι η πιο όμορφη Δευτέρα της ζωής σου! Συνήθως τις Δευτέρες τις μισούμε αλλά αυτή η Δευτέρα για εσένα εύχομαι να είναι ξεχωριστή! 💚

Στα δικά μου τώρα, χθες πέρασα επιτροπή μαζί με την @Διόνη(συγχαρητήρια κ με το καλό να ξεκινήσεις το ταξίδι σου κοριτσάκι μου). Εγώ εχθές δεν πήρα στα χέρια μου την απόφαση καθόσον η χοριακή λόγω της ovitrelle που είχα κάνει ενόψει της ωοληψίας ήταν ανεβασμένη. Λογικό και επόμενο θα μου πεις! Ωστόσο η επιτροπή δεν με έκοψε, μου είπαν όταν μηδενίσει να πάρω να κλείσω εκ νέου ρνβ εκκρεμοτήτων. Αυτό το αναφέρω για να μην πανικοβάλλονται τα κορίτσια που είναι να περάσουν επιτροπή και είτε κάτι τους λείπει, είτε οι τιμές τους δεν είναι κ πολύ καλές @N.Angel.Η επιτροπή δεν κόβει εύκολα παρά μόνο σε ακραίες περιπτώσεις.  Συγκεκριμένα ο Πρόεδρος της επιτροπής που έτυχε και του μίλησα, μου είπε πως ετησίως βγάζουν -δεν θυμάμαι ακριβώς- ένα τρελό νούμερο αποφάσεων ...

Όλα για κάποιο λόγο γίνονται ... Το πιστεύω!

Έκανα κάποιες διορθώσεις στο πινακάκι μας, αν κάποια ξέχασα να την περάσω ... Δώστε μου ένα credit, έρχεται σ/κ!

Ξεχασες εμενα αλλα δεν πειραζει εχω καιρο για την επιτροπη🙁.Με το καλο λοιπον κ εσυ και καθε επιτυχια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Είχα ελάχιστο αίμα την ίδια μέρα από τα 25 προχώρησαν αρχικά τα 14 και από τα δεκατέσσερα πέντε βλαστοκυστες  5 ημερών 2ΑΑ ποιότητα 3ΒΓ ποιότητα και άλλα 2 φρέσκα έμβρυακια 3 ημερών που τα έκανα έμβρυο μεταφορά τον ίδιο μήνα αλλά δεν προχώρησαν !!τώρα θα πάω για δεύτερη έμβρυο μεταφορά των 2 τέλειων βλαστοκυστων ,τον Ιούνιο πρώτα ο Θεός!!

Με το καλο να ειναι η τυχερη αυτη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Τα πονακια είναι και από τα φάρμακα κορίτσι μου !! Να πας τότε 12 ημέρα !! Εύχομαι μια τεραααστιαααα χοριακηηη!!! Να είσαι χαλαρή και χαρούμενη!!

Ευχαριστω για την απαντηση! Ελπιζω να ειναι τα φαρμακα....τρομαξα γιατι στρεσαριστηκα σημερα με κατι βλακειες κ αμεσως μετα αρχισαν οι πονοι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Dimi1981 είπε:

Πάντως από προηγούμενες εμπειρίες οταν δεν τα είχα ολα αυτα (και έπαιρνα και τότε φάρμακα)η χοριακη ήταν αρνητική. Οποτε αισιοδοξούμε. Όσο μπορούμε...το λέω εγώ που είμαι φουλ απαισιόδοξη...χαχαχα

Χαχαχα λες κοριτσακι μου??! Αμην! Να πανε ολα καλα κ για εσενα ευχομαι! Καλη συνεχεια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Είχα ελάχιστο αίμα την ίδια μέρα από τα 25 προχώρησαν αρχικά τα 14 και από τα δεκατέσσερα πέντε βλαστοκυστες  5 ημερών 2ΑΑ ποιότητα 3ΒΓ ποιότητα και άλλα 2 φρέσκα έμβρυακια 3 ημερών που τα έκανα έμβρυο μεταφορά τον ίδιο μήνα αλλά δεν προχώρησαν !!τώρα θα πάω για δεύτερη έμβρυο μεταφορά των 2 τέλειων βλαστοκυστων ,τον Ιούνιο πρώτα ο Θεός!!

Μακαρι αυτες να ειναι οι τυχερες σου κοπελα μου!!! Να σου πανε ολα οπως τα θες!!😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Σίγουρα θα προχωρήσουν τα μισά οπότε καταλαβαίνεις θα έχεις φουλ στην κατάψυξη αλλά εγώ εύχομαι από τώρα να έχεις θετικό αποτέλεσμα,να μην περιμένουμε την κατάψυξη !!! Την κατάψυξη να την χρησιμοποιήσεις για δεύτερο παιδάκι :-)

Τον άλλον μήνα θα κάνω εμβρυομεταφορα γιατί τώρα οι τιμες μου στις ορμονολογικές δεν ήταν καλές!ευχαριστω πολύ!!!❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Ουάου! Τι λες τώρα! Μπράβο σου κορίτσι! Εύχομαι καλές γονιμοποιήσεις κ ένα άριστο υλικό! Ξεκουράσου κ χαλάρωσε τώρα! Σε ένα μήνα τα σπουδαία!

Σε ευχαριστώ πολύ!!!μακαρι να γίνουν γονιμοποιησεις αρκετές γιατί έχω ένα άγχος με το σπερμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Vasilique είπε:

Σ' ευχαριστώ πολύ κορίτσι και αντεύχομαι τα καλύτερα! Να γεμίσει η κοιλιά! Ενημέρωσέ μας για την ακριβή ημερομηνία να σε έχουμε έννοια να σου στείλουμε φουλ θετική ενέργεια!

Τι ωραια ενεργεια που εχεις 

Να εισια καλα & καλη τυχη στην προσπαθεια σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Bonbon είπε:

Μακαρι αυτες να ειναι οι τυχερες σου κοπελα μου!!! Να σου πανε ολα οπως τα θες!!😊

Ευχαριστώ πολύ πολύ και σε εσένα κοπελα μου :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η geo2222 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ!!!μακαρι να γίνουν γονιμοποιησεις αρκετές γιατί έχω ένα άγχος με το σπερμα!

Ω ρε αυγουλακια!!! Μπραβο!!! Να μην εχεις αγχος γιατι μάζεψες πολλα οποτε  σιγουρα καποια θα γονιμοποιηθουν!!! Με το καλο!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...