Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η elena0212 είπε:

Χαχαχα ήθελε να με επιβραβεύσεις Ε;;; 🙈🙈🙈 σ Ευχαριστω κοριτσάκι μου. Μόνο χαρές από δω κ πέρα. Πετάει η ομάδα 🎉🎉🎉

Το φορμάκι το είχες πάρει για την περίσταση ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η elena0212 είπε:

Κορίτσια;;;τελικά δεν άντεξα. Έκανα τεστ Για την εκπληξη στον αντρα μου. Τα καταφέραμε 🥰🥰🥰🥰 θα πάω αύριο για χοριακη, αντί για Σάββατο 

3544BCC8-188B-47D8-BB60-68FBF65D1AC5.jpeg

Με το καλό!!! Η Πιο όμορφη έκπληξη!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η Eva29 είπε:

Κορίτσια εγώ μόλις γύρισα από τον γιατρό. Λοιπόν, τα νέα είναι ως εξής : το ένα από τα μωρά σταμάτησε να αναπτύσσεται, η καρδιά του ίσα ίσα πάλλεται και έχει μείνει στο ίδιο μέγεθος με την προηγούμενη εβδομάδα. Το άλλο δόξα το θεό είναι σούπερ δυνατό η καρδιά του χτυπάει γρήγορα 163 παλμούς και είναι 12mm. Ο γιατρός είπε ότι είναι σούπερ. Μου είπε ότι δυστυχώς συμβαίνει το ένα να σταματάει δεν αναπτύσσονται πάντα και τα δύο και πως πιστεύει πως το επηρέασε το αιμάτωμα γιατί φαινόταν οκ την προηγούμενη εβδομάδα που είχαμε ακούσει την καρδούλα του. Το αιματωμα εκεί ακόμα μεγάλο και απειλητικό. Σαν μαύρη σκιά. Σήμερα ήταν σαν τρίτος σάκος τόσο μαύρο ! Έχει χειροτερέψει λίγο μου φαίνεται γιατί δεν ήταν τόσο μαύρο, ο γιατρός είπε ότι θέλουμε να γίνει γκρι σκιά (έτσι ήταν την προηγούμενη εβδομάδα,τώρα είναι μαύρο σαν σάκος) 

Το άλλο θέμα μου που μας ανησυχεί είναι η πίεση. Είχα μικρή 9. Που εγώ δεν είχα ποτέ πίεση. Μου είπε μπορεί να είναι από τη κορτιζόνη που παίρνω(από την προηγούμενη εβδομάδα την κόβω σταδιακά αύριο είναι η τελευταία μέρα που την παίρνω) 

Θα το παρακολουθώ με πιεσόμετρο και βλέπουμε... Αν σε 10 μέρες δεν έχει κατέβει θα πρέπει να με δει καρδιολόγος μου είπε. Μου έγραψε να κάνω και τις πρώτες εξετάσεις... 

Κοριτσάκι μου γλυκό μόλις διάβασα τα νέα σου… 😔 Καταλαβαίνω την απογοήτευση κ την στενοχώρια που έχεις, αλλά οι δίδυμες κυήσεις θεωρούνται ως γνωστόν κυήσεις υψηλού κινδύνου… Μπορεί να τύχει εύκολα αυτό που σου έτυχε. Να μην προχωρήσει το ένα από τα δύο, να απορροφήσει το ένα το άλλο κ άλλα πολλά που δεν υπάρχει λόγος να πούμε. Κάνουμε τον σταυρό μας κ προχωράμε βήμα βήμα. Πάντα όμως πρέπει να βλέπουμε κ την θετική πλευρά των πραγμάτων. Το θετικό λοιπόν στην παρούσα φάση είναι πως το ένα από τα δύο εμβρυάκια σου είναι εκεί κ μεγαλώνει. Προσπάθησε όσο μπορείς να μείνεις ήρεμη, να ξεκουράζεσαι κ όλα θα πάνε σούπερ! Όσο για την κορτιζόνη μην την κατηγορείς γιατί ο ρόλος της στην εμφύτευση τεράστιος! Εγώ την έπαιρνα πριν την ετ κ μετά στο σύνολο για τρεις μήνες… Η αιματολόγος δεν μου την έκοβε με τίποτα! Αυτά από μένα! Σε φιλώ κ σου στέλνω μεγααααάλη αγκαλιά! 😘💚

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Katerinaki83 είπε:

Το φορμάκι το είχες πάρει για την περίσταση ;

Εστειλα τη μαμα μου χθες να το πάρει. 😁😁 κουράστηκα λιγο όμως σήμερα. Κ τώρα έχω λιγο ροζ-καφε κ τρόμαξα. 

 

στις πριν 7 λεπτά, ο/η FAITH_ είπε:

Με το καλό!!! Η Πιο όμορφη έκπληξη!! 

Ευχαριστω κορίτσι μου. Σύντομα κ στα δικά σου 🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα cyclacur τα βρίσκετε εύκολα? Σήμερα στο φαρμακείο μου είπαν ότι είμαι τυχερή που βρήκα γιατί αρχίζει πάλι να έχουν έλλειψη.. @hope501  ποιο είναι το μυστικό για να κάνουμε την ivor χωρίς να ποναμε.. Την μελέτησα το πρωί και τσουπ σήμερα μου την πρόσθεσε ο γιατρός.. Την έκανα πριν λίγο και πέθανα στο πόνο.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η elena0212 είπε:

Κορίτσια;;;τελικά δεν άντεξα. Έκανα τεστ Για την εκπληξη στον αντρα μου. Τα καταφέραμε 🥰🥰🥰🥰 θα πάω αύριο για χοριακη, αντί για Σάββατο 

3544BCC8-188B-47D8-BB60-68FBF65D1AC5.jpeg

Εντάξει τι όμορφη εικόνα!!!! Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!!! Μια τεράστια χοριακη σου εύχομαι αύριο!!!! Με το καλό να υποδεχθεις το ή τα μωράκια σου!!!!!!!παραδίδεις σκυτάλη στην επόμενη!!!!!❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η elena0212 είπε:

Εστειλα τη μαμα μου χθες να το πάρει. 😁😁 κουράστηκα λιγο όμως σήμερα. Κ τώρα έχω λιγο ροζ-καφε κ τρόμαξα. 

 

Ευχαριστω κορίτσι μου. Σύντομα κ στα δικά σου 🥰🥰🥰

Ξέρεις εσυ lentogest .Να μην κουράζεσαι ούτε να σκύβεις προτεραιότητα έχει το μωράκι .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Κοριτσάκι μου γλυκό μόλις διάβασα τα νέα σου… 😔 Καταλαβαίνω την απογοήτευση κ την στενοχώρια που έχεις, αλλά οι δίδυμες κυήσεις θεωρούνται ως γνωστόν κυήσεις υψηλού κινδύνου… Μπορεί να τύχει εύκολα αυτό που σου έτυχε. Να μην προχωρήσει το ένα από τα δύο, να απορροφήσει το ένα το άλλο κ άλλα πολλά που δεν υπάρχει λόγος να πούμε. Κάνουμε τον σταυρό μας κ προχωράμε βήμα βήμα. Πάντα όμως πρέπει να βλέπουμε κ την θετική πλευρά των πραγμάτων. Το θετικό λοιπόν στην παρούσα φάση είναι πως το ένα από τα δύο εμβρυάκια σου είναι εκεί κ μεγαλώνει. Προσπάθησε όσο μπορείς να μείνεις ήρεμη, να ξεκουράζεσαι κ όλα θα πάνε σούπερ! Όσο για την κορτιζόνη μην την κατηγορείς γιατί ο ρόλος της στην εμφύτευση τεράστιος! Εγώ την έπαιρνα πριν την ετ κ μετά στο σύνολο για τρεις μήνες… Η αιματολόγος δεν μου την έκοβε με τίποτα! Αυτά από μένα! Σε φιλώ κ σου στέλνω μεγααααάλη αγκαλιά! 😘💚

Κι εγώ την ξεκίνησα το Σάββατο με μισό χαπακι και σήμερα μου το πήγε σε ένα ολόκληρο.. Δεν ήξερα ότι έχει τόσο μεγάλη σημασία στην εμφυτευση.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η elena0212 είπε:

Με σένα αρχηγό όλη η ομάδα πετάει 🥰🥰🥰 σ Ευχαριστω αγαπημένη μου vasilique

Να σαι καλά κοριτσάκι μου 🥰 σιγά σιγά να περνάμε όλες στην απέναντι πλευρά. 

 

Ευχαριστω κορίτσι μου! Εσυ ποτε έχεις χοριακη; Εύχομαι ένα τεράστιο νούμερο 

Έχω ακόμα εγώ, ήταν τριών ημερών τα έμβρυα, Δευτέρα πάω.. Για πες συμπτώματα είχες?? Εγώ δεν νιώθω τίποτα κι είμαι πολύ απαισιόδοξη.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η FAITH_ είπε:

Τα cyclacur τα βρίσκετε εύκολα? Σήμερα στο φαρμακείο μου είπαν ότι είμαι τυχερή που βρήκα γιατί αρχίζει πάλι να έχουν έλλειψη.. @hope501  ποιο είναι το μυστικό για να κάνουμε την ivor χωρίς να ποναμε.. Την μελέτησα το πρωί και τσουπ σήμερα μου την πρόσθεσε ο γιατρός.. Την έκανα πριν λίγο και πέθανα στο πόνο.. 

Ωχχχχ καλώς ήρθες στο κλάμπ...μα γιατί μας δίνουν τις ιβορ και όχι τις ινοχεπ που δεν πονάνε???? Μας θεωρούν βιτσιωζες??????🤔🤔🤔🤔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Katerinaki83 είπε:

Ξέρεις εσυ lentogest .Να μην κουράζεσαι ούτε να σκύβεις προτεραιότητα έχει το μωράκι .

Έκανα την prolutex. Να κάνω και lentogest λες;; 

 

στις πριν 10 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Εντάξει τι όμορφη εικόνα!!!! Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!!! Μια τεράστια χοριακη σου εύχομαι αύριο!!!! Με το καλό να υποδεχθεις το ή τα μωράκια σου!!!!!!!παραδίδεις σκυτάλη στην επόμενη!!!!!❤️❤️❤️❤️

Ευχαριστω κοριτσάκι μου. Θα παραδώσω με την @Apol την σκυτάλη στην @Lucia79  και τη @Γιάννα 36🥰🥰

@Γιάννα 36 είχα κράμπες περιόδου κ πονοκεφάλους. Αλλά κράμπες είχα κ την προηγούμενη φορα που πήρα αρνητικό. Όποτε μην ανησυχεις 🥰 θετική σκέψη και ολα θα πάνε καλά😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Ωχχχχ καλώς ήρθες στο κλάμπ...μα γιατί μας δίνουν τις ιβορ και όχι τις ινοχεπ που δεν πονάνε???? Μας θεωρούν βιτσιωζες??????🤔🤔🤔🤔

Χαχαχαχα. Έλα ντε.. Εγώ πάντα ivor έκανα πάντως.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 20/10/2021 at 2:22 ΜΜ, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Θα τα καταφέρεις κορίτσι μου,  είμαι σίγουρη,  παρε τον χρόνο σου και συνέχισε! 

Σε ρώτησα γιατί ο γιατρός μου, μου είπε πως αν είχα κάποια φλεγμονή θα πονούσα κατα την διάρκεια επαφής όπως επίσης αν υπάρχει κάποιο διάφραγμα θα φαίνοταν στη σαλπιγγογραφια, αυτά τα Ρωτούσα επίμονα για να καταλήξω αν προχωρήσω σε διαγνωστική υστεροσκοπιση,  το λεγόμενο scratching το έκανες? Ή λόγο φλεγόμενων δεν γινόταν? 

Βέβαια τα παραπάνω μου τα είπε ο γυναικολόγος, σε λίγες μέρες θα δω 2 εξωσωματιστες και θα τούς ρωτήσω, ίσως αυτοί να μου πουν πως είναι απαραίτητο,  αν και εγω τρώγομαι να κανω υστεροσκοπιση

Καλησπέρα, συγγνώμη για την καθυστερημένη απάντηση, αλλά είμαι ακόμα δοκιμαστικό μέλος, και έχω περιορισμένο αριθμό δημοσιεύσεων ανά ημέρα. Αν δεν είχα κάνει υστεροσκόπηση, δεν θα ήξερα για την φλεγμονή, και στη σαλπιγγογραφία το μικρό διάφραγμα που είχα δεν φαινόταν,αν και απ'ότι μου εξήγησε ο γιατρός, δεν με εμπόδιζε αυτό. Χωρίς να είμαι γιατρός, εκείνοι ξέρουν το σωστό για κάθε περίπτωση, νομίζω ότι αξίζει το κόπο να μπει κάποιος σε αυτή τη μικρή ταλαιπωρία της υστεροσκόπησης, δεν διαρκεί πάνω από 30 λεπτά, αν είναι μόνο διαγνωστική. To scratching δεν μου προτάθηκε ποτέ από το γιατρό, δεν έχω καταλάβει που ακριβώς χρησιμεύει.Εύχομαι ό,τι καλύτερο στη προσπάθειά σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@elena0212 Μπαράβο κορίτσι μου! Πολλά συγχαρητήρια! Η πιο ομορφη έκπκηξη! Να πάνε όλα περίφημα αποδώ και πέρα εύχομαι! 💖

@FAITH_ Καλοστέριωτα να είναι τα μωράκια σου! Με το καλό μια τεράστια χοριακή! 🌹

@Eva29 Ευάκι πολύ λυπάμαι για το μωράκι...Να μείνεις όμως δυνατή γιατί το άλλο μωράκι σου είναι μαχητής και σε χρειάζεται! Θα τα καταφέρετε και θα το κρατήσετε αγκαλιά αυτό το μικράκι! 😗

@Litsadi Εγώ είπα πως είχα συμπτώματα (βήχα, πονόλαιμο, κόπωση) και το έκανα σε δημόσιο. Θέλει όμως 2 μερες να βγει το αποτέλεσμα.

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η kk88 είπε:

Αυτό για οποία κοπέλα ψάχνει φάρμακα....

Screenshot_2021-10-21-16-22-31-037_com.instagram.android.jpg

Η @Mari84χρειαζεται κ τις εχει πολυ αναγκη τις gonal κυριως εχει προσπαθησει πολυ κ δεν εχει αλλες δυνατοτητες απο επιτροπη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η FAITH_ είπε:

Κορίτσια όλα καλά! Πήγαμε 2 επιστρεψαμε 4!Τουλάχιστον για σήμερα.. Εύχομαι σε δύο βδομάδες  να μετρηθουμε και να είμαστε πάλι οι ίδιοι 🙏😃

Ολα καλα να πανε να γατζωθουν γερα για 9 μηνες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η elena0212 είπε:

Κορίτσια;;;τελικά δεν άντεξα. Έκανα τεστ Για την εκπληξη στον αντρα μου. Τα καταφέραμε 🥰🥰🥰🥰 θα πάω αύριο για χοριακη, αντί για Σάββατο 

3544BCC8-188B-47D8-BB60-68FBF65D1AC5.jpeg

Μπραβο κ βλεπω πως οι γραμμες κ στα 3 πολυ καθαρες! Με το καλο κοριτσι μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Κοριτσάκι μου γλυκό μόλις διάβασα τα νέα σου… 😔 Καταλαβαίνω την απογοήτευση κ την στενοχώρια που έχεις, αλλά οι δίδυμες κυήσεις θεωρούνται ως γνωστόν κυήσεις υψηλού κινδύνου… Μπορεί να τύχει εύκολα αυτό που σου έτυχε. Να μην προχωρήσει το ένα από τα δύο, να απορροφήσει το ένα το άλλο κ άλλα πολλά που δεν υπάρχει λόγος να πούμε. Κάνουμε τον σταυρό μας κ προχωράμε βήμα βήμα. Πάντα όμως πρέπει να βλέπουμε κ την θετική πλευρά των πραγμάτων. Το θετικό λοιπόν στην παρούσα φάση είναι πως το ένα από τα δύο εμβρυάκια σου είναι εκεί κ μεγαλώνει. Προσπάθησε όσο μπορείς να μείνεις ήρεμη, να ξεκουράζεσαι κ όλα θα πάνε σούπερ! Όσο για την κορτιζόνη μην την κατηγορείς γιατί ο ρόλος της στην εμφύτευση τεράστιος! Εγώ την έπαιρνα πριν την ετ κ μετά στο σύνολο για τρεις μήνες… Η αιματολόγος δεν μου την έκοβε με τίποτα! Αυτά από μένα! Σε φιλώ κ σου στέλνω μεγααααάλη αγκαλιά! 😘💚

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ γλυκιά μου ♥️ ναι το απέβαλα το κλάμα σήμερα γιατί μέχρι εχτές ήμουν μουδιασμενη, αλλά πλέον κοιτάω να είναι καλά το άλλο μωράκι απλά φοβάμαι μην δεν αντέξει και αυτό... Καταλαβαίνεις με έχει πιάσει αυτή η φοβία τώρα. Ευτυχώς η πίεση σήμερα ήταν 7.8 η μικρή οπότε απλά το χτεσινό μάλλον έτυχε... Θα το παρακολουθώ.... Για την ώρα τον γλίτωσα τον καρδιολόγο μου φαίνεται και μου έφυγε ένα βάρος... 

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ ♥️ εσένα πως είναι τα μικρουλια σου ? Μάθατε φύλα? 😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Luna777 είπε:

@elena0212 Μπαράβο κορίτσι μου! Πολλά συγχαρητήρια! Η πιο ομορφη έκπκηξη! Να πάνε όλα περίφημα αποδώ και πέρα εύχομαι! 💖

@FAITH_ Καλοστέριωτα να είναι τα μωράκια σου! Με το καλό μια τεράστια χοριακή! 🌹

@Eva29 Ευάκι πολύ λυπάμαι για το μωράκι...Να μείνεις όμως δυνατή γιατί το άλλο μωράκι σου είναι μαχητής και σε χρειάζεται! Θα τα καταφέρετε και θα το κρατήσετε αγκαλιά αυτό το μικράκι! 😗

@Litsadi Εγώ είπα πως είχα συμπτώματα (βήχα, πονόλαιμο, κόπωση) και το έκανα σε δημόσιο. Θέλει όμως 2 μερες να βγει το αποτέλεσμα.

 

 

Αχ γλυκιά μου μακάρι ! Σε ευχαριστώ πολύ! Έτσι πρέπει να έχουμε θετική ψυχολογία ♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@elena0212

Μα τι όμορφη εικόνα ήταν αυτή που μοιράστηκες μαζί μας! Συγκινήθηκα!!! Μπράβο! Πολλά συγχαρητήρια και με το καλο να δεχτείτε το μωράκι ή τα μωράκια σας σε 9 μήνες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η elena0212 είπε:

Κορίτσια;;;τελικά δεν άντεξα. Έκανα τεστ Για την εκπληξη στον αντρα μου. Τα καταφέραμε 🥰🥰🥰🥰 θα πάω αύριο για χοριακη, αντί για Σάββατο 

3544BCC8-188B-47D8-BB60-68FBF65D1AC5.jpeg

Εκπληξαρα εκανες στον αντρα σου!!! Με το καλο και μια σουπερ χοριακη!!! 🎉🎉🎉🎉❤️❤️❤️🙏🙏🙂🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η elena0212 είπε:

@Luna777 @Margitc σας Ευχαριστω κορίτσια μου. 🥰🥰 μόνο χαρές να έχουμε όλες από δω κ περα

Συγχαρητήρια!!!! Και τι ωραία η έκπληξη!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η elena0212 είπε:

@twinkletwinlkle @JNtina  @Libra81 

Σας Ευχαριστω κοριτσάκια μου. 🥰🥰🥰

Ελααααααα μια μια να έρχεστε στην πλευρά με τις εγκυουλες!!!! ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...