Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Litsadi είπε:

Θεσσαλονίκη sos  κορίτσια μου υπάρχει ο  ικονομικό pcr test covid ?   Στο κέντρο όταν πήγα για την πρώτη ωοληψία έδωσα 60€ ψάχνω να δω άν γίνεται δωρεάν σε κέντρο υγείας αλλά γράφει ότι είναι για αυτούς που έχουν συμπτώματα δεν ξέρω άν δέχονται και εμένα 

Κ εγώ Θεσσαλονίκη είμαι κ εγώ στο κέντρο 60 έδωσα όλες τις φορές... Ρώτα στο μικροβιολογικο της γειτονιάς σου μήπως είναι πιο φθηνά.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια να ρωτήσω, τώρα που μου ανέβασε τα utrogestan κ μου είπε να διπλασιασω δεν διευκρίνησα αν χρειάζεται να παίρνω από το στόμα γιατί μέχρι τώρα τα έπαιρνα κολπικά κ έτσι συνεχίζω από χθες το βράδυ δυο-δυο κολπικά.. Πιστεύετε υπάρχει πρόβλημα που τα παίρνω όλα κολπικά; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Litsadi είπε:

Θεσσαλονίκη sos  κορίτσια μου υπάρχει ο  ικονομικό pcr test covid ?   Στο κέντρο όταν πήγα για την πρώτη ωοληψία έδωσα 60€ ψάχνω να δω άν γίνεται δωρεάν σε κέντρο υγείας αλλά γράφει ότι είναι για αυτούς που έχουν συμπτώματα δεν ξέρω άν δέχονται και εμένα 

Στο experiment μοριακή διαγνωστική στην Τσιμισκή είχα πληρωσει 50€ τον Ιανουάριο. Δεν ξέρω αν έχει αλλάξει η τιμή και αν υπάρχει κάπου πιο φθηνά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια όλα καλά! Πήγαμε 2 επιστρεψαμε 4!Τουλάχιστον για σήμερα.. Εύχομαι σε δύο βδομάδες  να μετρηθουμε και να είμαστε πάλι οι ίδιοι 🙏😃

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 15/10/2021 at 5:30 ΜΜ, ο/η Vasilique είπε:

Επιτροπή📅

@rouseva ?

Ωοληψία ✌️

 

@Vibet 15/10

@Παρασκευαιδου ?

@Margitc ?

Εμβρυομεταφορά 🙏

@elena0212 14/10

@angel35 ?

@kk88

@BlackCat ?

Χοριακή 

@Sandyb 357 🥰

@Vasilique 1729 🥰

@Διόνη 703 🥰

@Tvz 1358 🥰 

@Katerinaki83 365 🥰

@Eva29 294 🥰

@Massa 234 🥰

 

@Apol 663 🥰

@Lucia79 22/10

@elena0212 23/10

 

Εντάξει! Τα σπάει το παρεάκι;;; Πόσο γουρλίδικο! Πόσο χαίρομαι με όσα ευχάριστα διαβάζω! Πάντα χαρές κορίτσια μου! 
 

@Apol Εγώ στα είπα τις προάλλες και κατ´ιδίαν… Ήμουν σίγουρη! Απόλαυσέ το τώρα! Όταν σε πιάνει τρέλα να μου στέλνεις! Ξέρεις εσύ! 😉

@Katerinaki83 Μπράβο κοριτσάκι μου! Μην σε απασχολούν οι εξετάσεις αυτές από τώρα… Είναι τόσο νωρίς! Να κάνεις την αυχενική με το καλό που είναι εξάλλου κ η πρώτη πολύ σημαντική υπερηχογραφική εξέταση. Μέχρι τότε αγωνιούμε μεν αλλά δεν ανησυχούμε! 😉💚

Εκανα ωοληψια στις 18/10 τελικα και μου πήραν 20, τα 11 ωριμα τα οποια γονιμοποιηθηκαν. Τώρα περιμένω να μου πουν πως εξελίχθηκαν αυτά αφού ειναι τρίτη μέρα σήμερα. Έχω μεγαλη αγωνία.

Στην πρωτη μου εξωσωματική πάλι έκανα πολλα ωάρια και μόνο 1 έγινε βλαστοκύστη και αυτό προέκυψε με χρωμοσωμικό πρόβλημα (εκανα προεμφυτευτικό ελεγχο). Οπότε δεν έιχα κάνει καν εμβρυομεταφορά. Κλαψ!!!

Σε αυτήν την προσπάθεια θα κάνω πάλι προεμφυτευτικό έλεγχο οπότε αν το θέλει ο θεούλης και μου μείνει κανένε καλό ωαριάκι θα κάνω εμφύτεψη σε επόμενουσ κύκλους όταν βγουν τα αποτελέσματα της βιοψίας.

Μακάρι αυτό το πινακακι να είναι τυχερό και για μένα!!! Ευχομαι να είναι για ολες μας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η FAITH_ είπε:

Κορίτσια όλα καλά! Πήγαμε 2 επιστρεψαμε 4!Τουλάχιστον για σήμερα.. Εύχομαι σε δύο βδομάδες  να μετρηθουμε και να είμαστε πάλι οι ίδιοι 🙏😃

Μπράβο κορίτσι μου, εγώ εύχομαι να είστε οι ίδιοι για τους επόμενους εννιά σε ένα σώμα και έπειτα οι οι ίδιοι σε ένα σπίτι 😍😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Apol είπε:

Μπράβο κορίτσι μου, εγώ εύχομαι να είστε οι ίδιοι για τους επόμενους εννιά σε ένα σώμα και έπειτα οι οι ίδιοι σε ένα σπίτι 😍😍😍

Μακάρι κοπέλα μου. Το ίδιο εύχομαι και σε σένα! Όλα να πάνε καλά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η FAITH_ είπε:

Κορίτσια όλα καλά! Πήγαμε 2 επιστρεψαμε 4!Τουλάχιστον για σήμερα.. Εύχομαι σε δύο βδομάδες  να μετρηθουμε και να είμαστε πάλι οι ίδιοι 🙏😃

Με το καλό μια τεράστια χοριακη ! Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου σε 2 εβδομάδες και σε 9 μήνες πάλι 4 να είστε ♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η FAITH_ είπε:

Κορίτσια όλα καλά! Πήγαμε 2 επιστρεψαμε 4!Τουλάχιστον για σήμερα.. Εύχομαι σε δύο βδομάδες  να μετρηθουμε και να είμαστε πάλι οι ίδιοι 🙏😃

Μπράβο καλό μου. Καλοστεριωτα να είναι και σε 9 μήνες να τα έχεις στην αγκαλιά σου. 🙏🏽 Μια τεράστια χοριακη σου εύχομαι. Άντε να μετράμε μαζί τις μέρες. Μια πέρασε για μένα σήμερα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η FAITH_ είπε:

Κορίτσια όλα καλά! Πήγαμε 2 επιστρεψαμε 4!Τουλάχιστον για σήμερα.. Εύχομαι σε δύο βδομάδες  να μετρηθουμε και να είμαστε πάλι οι ίδιοι 🙏😃

Μπράβο κορίτσι μου!!!! Καλοστεριωτα να είναι τα μωρά σου!!! Σε 9 μήνες να τα πάρεις αγκαλιά σου εύχομαι ολόψυχα!!!! Τόσοι θα είστε πάλι είναι σίγουρο!!!🙏🙏🙏🙏🙏🤞🤞🤞🤞🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η FAITH_ είπε:

Κορίτσια όλα καλά! Πήγαμε 2 επιστρεψαμε 4!Τουλάχιστον για σήμερα.. Εύχομαι σε δύο βδομάδες  να μετρηθουμε και να είμαστε πάλι οι ίδιοι 🙏😃

Με το καλο κοριτσι μου!!! Ετσι να παραμείνετε και να συναντηθείτε με το καλο σε εννια μήνες!!! 🍀🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια;;;τελικά δεν άντεξα. Έκανα τεστ Για την εκπληξη στον αντρα μου. Τα καταφέραμε 🥰🥰🥰🥰 θα πάω αύριο για χοριακη, αντί για Σάββατο 

3544BCC8-188B-47D8-BB60-68FBF65D1AC5.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η FAITH_ είπε:

Κορίτσια όλα καλά! Πήγαμε 2 επιστρεψαμε 4!Τουλάχιστον για σήμερα.. Εύχομαι σε δύο βδομάδες  να μετρηθουμε και να είμαστε πάλι οι ίδιοι 🙏😃

Μπράβο κορίτσι μου ❤️❤️❤️ Εύχομαι θα τεράστια χοριακη κ μια τελειομηνη εγκυμοσύνη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η elena0212 είπε:

Κορίτσια;;;τελικά δεν άντεξα. Έκανα τεστ Για την εκπληξη στον αντρα μου. Τα καταφέραμε 🥰🥰🥰🥰 θα πάω αύριο για χοριακη, αντί για Σάββατο 

3544BCC8-188B-47D8-BB60-68FBF65D1AC5.jpeg

Συγχαρητήρια!!!!!!! ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ Το πιο όμορφο δώρο κορίτσι μου!! Αντε τώρα και μια τέλεια χοριακη!!! Μπράβο 🎉🎉🎉🎉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η FAITH_ είπε:

Κορίτσια όλα καλά! Πήγαμε 2 επιστρεψαμε 4!Τουλάχιστον για σήμερα.. Εύχομαι σε δύο βδομάδες  να μετρηθουμε και να είμαστε πάλι οι ίδιοι 🙏😃

Με το καλό να εμφυτευθούν και τα δυο!

Μια μεγάλη χοριακη ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η elena0212 είπε:

Κορίτσια;;;τελικά δεν άντεξα. Έκανα τεστ Για την εκπληξη στον αντρα μου. Τα καταφέραμε 🥰🥰🥰🥰 θα πάω αύριο για χοριακη, αντί για Σάββατο 

3544BCC8-188B-47D8-BB60-68FBF65D1AC5.jpeg

Μα τι όμορφη εικόνα!!!Μπραβο ρε παιδιά συγχαρητήρια!!

Μια γερή τελειομηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι!!Με το καλό❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Apol σ Ευχαριστω κορίτσι μου. Αύριο να έχουμε κ οι δυο μια τεράστια χοριακη. 
@BlackCat σ Ευχαριστω 🥰🥰 ποτε έχεις ωοληψια;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η elena0212 είπε:

Κορίτσια;;;τελικά δεν άντεξα. Έκανα τεστ Για την εκπληξη στον αντρα μου. Τα καταφέραμε 🥰🥰🥰🥰 θα πάω αύριο για χοριακη, αντί για Σάββατο 

3544BCC8-188B-47D8-BB60-68FBF65D1AC5.jpeg

Έλα ρε κορίτσι! Συγκινήθηκα! Συγχαρητήρια! Τι κ αν δεν ήσουν μαζί μου τότε! Τώρα ήταν η στιγμή σου! Όλα στην ώρα τους λοιπόν! Να έχεις μια τεράστια χοριακή σου εύχομαι από καρδιάς! Μπράβο κ πάλι μπράβο! 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻🎊🎉🧿💚

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η FAITH_ είπε:

Κορίτσια όλα καλά! Πήγαμε 2 επιστρεψαμε 4!Τουλάχιστον για σήμερα.. Εύχομαι σε δύο βδομάδες  να μετρηθουμε και να είμαστε πάλι οι ίδιοι 🙏😃

Και έτσι να μείνετε! Υπομονή κ πίστη στα εμβρυάκια σου! 💚

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η elena0212 είπε:

Κορίτσια;;;τελικά δεν άντεξα. Έκανα τεστ Για την εκπληξη στον αντρα μου. Τα καταφέραμε 🥰🥰🥰🥰 θα πάω αύριο για χοριακη, αντί για Σάββατο 

3544BCC8-188B-47D8-BB60-68FBF65D1AC5.jpeg

Συγχαρητήρια κορίτσι μου !!! Με το καλό να το/τα πάρετε αγκαλίτσα σε 9μηνες !! Να έχεις μια εύκολη εγκυμοσύνη!! Τι ωραία έκπληξη ♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η elena0212 είπε:

Κορίτσια;;;τελικά δεν άντεξα. Έκανα τεστ Για την εκπληξη στον αντρα μου. Τα καταφέραμε 🥰🥰🥰🥰 θα πάω αύριο για χοριακη, αντί για Σάββατο 

3544BCC8-188B-47D8-BB60-68FBF65D1AC5.jpeg

Μπράβο βρε κορίτσι!!! Τέλεια η έκπληξη! Με το καλό κι ένα ωραίο νούμερο αύριο ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η elena0212 είπε:

@Apol σ Ευχαριστω κορίτσι μου. Αύριο να έχουμε κ οι δυο μια τεράστια χοριακη. 
@BlackCat σ Ευχαριστω 🥰🥰 ποτε έχεις ωοληψια;;;

Ελενακι και πήγα να σου πω σήμερα πως κρατήθηκες συνχαρητηρια !!!!!!!!τα καλύτερα νέα άντε να λέμε για τα μωρά μας τώρα .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Έλα ρε κορίτσι! Συγκινήθηκα! Συγχαρητήρια! Τι κ αν δεν ήσουν μαζί μου τότε! Τώρα ήταν η στιγμή σου! Όλα στην ώρα τους λοιπόν! Να έχεις μια τεράστια χοριακή σου εύχομαι από καρδιάς! Μπράβο κ πάλι μπράβο! 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻🎊🎉🧿💚

Με σένα αρχηγό όλη η ομάδα πετάει 🥰🥰🥰 σ Ευχαριστω αγαπημένη μου vasilique

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Eva29 είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσι μου !!! Με το καλό να το/τα πάρετε αγκαλίτσα σε 9μηνες !! Να έχεις μια εύκολη εγκυμοσύνη!! Τι ωραία έκπληξη ♥️♥️♥️

Να σαι καλά κοριτσάκι μου 🥰 σιγά σιγά να περνάμε όλες στην απέναντι πλευρά. 

 

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Μπράβο βρε κορίτσι!!! Τέλεια η έκπληξη! Με το καλό κι ένα ωραίο νούμερο αύριο ❤️❤️❤️

Ευχαριστω κορίτσι μου! Εσυ ποτε έχεις χοριακη; Εύχομαι ένα τεράστιο νούμερο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Eva29 είπε:

Με το καλό μια τεράστια χοριακη ! Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου σε 2 εβδομάδες και σε 9 μήνες πάλι 4 να είστε ♥️♥️♥️

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η hope501 είπε:

Μπράβο καλό μου. Καλοστεριωτα να είναι και σε 9 μήνες να τα έχεις στην αγκαλιά σου. 🙏🏽 Μια τεράστια χοριακη σου εύχομαι. Άντε να μετράμε μαζί τις μέρες. Μια πέρασε για μένα σήμερα. 

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η kk88 είπε:

Μπράβο κορίτσι μου!!!! Καλοστεριωτα να είναι τα μωρά σου!!! Σε 9 μήνες να τα πάρεις αγκαλιά σου εύχομαι ολόψυχα!!!! Τόσοι θα είστε πάλι είναι σίγουρο!!!🙏🙏🙏🙏🙏🤞🤞🤞🤞🤞

 

στις πριν 54 λεπτά, ο/η JNtina είπε:

Με το καλο κοριτσι μου!!! Ετσι να παραμείνετε και να συναντηθείτε με το καλο σε εννια μήνες!!! 🍀🙏

 

στις πριν 44 λεπτά, ο/η elena0212 είπε:

Μπράβο κορίτσι μου ❤️❤️❤️ Εύχομαι θα τεράστια χοριακη κ μια τελειομηνη εγκυμοσύνη 

 

στις πριν 27 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Με το καλό να εμφυτευθούν και τα δυο!

Μια μεγάλη χοριακη ❤️

 

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Και έτσι να μείνετε! Υπομονή κ πίστη στα εμβρυάκια σου! 💚

Ευχαριστω πολύ! Μακάρι να παραμείνουμε έτσι από εδώ και πέρα!! Να είστε όλες καλά και όσες ευχές μου δώσατε σας τις δίνω κι εγώ από την καρδιά μου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Katerinaki83 είπε:

Ελενακι και πήγα να σου πω σήμερα πως κρατήθηκες συνχαρητηρια !!!!!!!!τα καλύτερα νέα άντε να λέμε για τα μωρά μας τώρα .

Χαχαχα ήθελε να με επιβραβεύσεις Ε;;; 🙈🙈🙈 σ Ευχαριστω κοριτσάκι μου. Μόνο χαρές από δω κ πέρα. Πετάει η ομάδα 🎉🎉🎉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...