Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Apol είπε:

Κορίτσια είμαι σε αναμμένα κάρβουνα, πήγα τουαλέτα και είδα ροζ υγρά στο σκούπισμα ξανά πήγα μετά δεν είχα, δεν το πιστεύω, πήρα τη γιατρό μου τώρα μου είπε να διπλασιασω τα χάπια κ να είμαι ξάπλα για 24 ώρες μέχρι να σταματήσει. Λέτε να έχω τίποτα δυσάρεστο; 

Διδυμάκια έχεις. Τίποτα δυσάρεστο…μόνο χαρές κορίτσι μου. Στην χειρότερη να είναι καμία μικρή αποκολλησουλα. Ξάπλωσε κ ολα θα πάνε καλά 🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Apol είπε:

Κορίτσια είμαι σε αναμμένα κάρβουνα, πήγα τουαλέτα και είδα ροζ υγρά στο σκούπισμα ξανά πήγα μετά δεν είχα, δεν το πιστεύω, πήρα τη γιατρό μου τώρα μου είπε να διπλασιασω τα χάπια κ να είμαι ξάπλα για 24 ώρες μέχρι να σταματήσει. Λέτε να έχω τίποτα δυσάρεστο; 

Όχι κορίτσι μου μην αγχώνεσαι να τα ίδια είχε και η @Eva29 και όλα πάνε μια χαρά...την βγάζει και αυτή ξάπλα....παλουκώσου στο κρεβάτι και μην κουνιέσαι!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η hope501 είπε:

Ευχαριστω πολυ☺️☺️☺️. Τώρα καναπέ και νετφλιξ. Και αυριο όταν θα μου μιλάνε στην δουλειά θα είμαι στα @@@@@@ μου. Δεν θα δίνω σημασία σε τίποτα. Δουλειά και Ίντερνετ να μιλάμε να ξεχνιέμαι και εγώ και όλες 😂😂😂😂 

Καλη επιτυχια!!!! Με μια θετική χοριακη!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Apol είπε:

Κορίτσια είμαι σε αναμμένα κάρβουνα, πήγα τουαλέτα και είδα ροζ υγρά στο σκούπισμα ξανά πήγα μετά δεν είχα, δεν το πιστεύω, πήρα τη γιατρό μου τώρα μου είπε να διπλασιασω τα χάπια κ να είμαι ξάπλα για 24 ώρες μέχρι να σταματήσει. Λέτε να έχω τίποτα δυσάρεστο; 

Κατσε άραξε!!! Κι εγω ειχα δει, οχι ροζ, αίμα κανονικό και ολα πήγαν καλα!!! Ηρεμία και να εισαι σε επικοινωνία με τη γιατρο σου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η hope501 είπε:

Ευχαριστω πολυ☺️☺️☺️. Τώρα καναπέ και νετφλιξ. Και αυριο όταν θα μου μιλάνε στην δουλειά θα είμαι στα @@@@@@ μου. Δεν θα δίνω σημασία σε τίποτα. Δουλειά και Ίντερνετ να μιλάμε να ξεχνιέμαι και εγώ και όλες 😂😂😂😂 

Καλοστεριωτα και να τα συναντήσεις σε 9 μήνες κοριτσι μου !! Υπομονή θα περασουν γρηγορα οι μέρες ♥️🥰

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Apol είπε:

Κορίτσια είμαι σε αναμμένα κάρβουνα, πήγα τουαλέτα και είδα ροζ υγρά στο σκούπισμα ξανά πήγα μετά δεν είχα, δεν το πιστεύω, πήρα τη γιατρό μου τώρα μου είπε να διπλασιασω τα χάπια κ να είμαι ξάπλα για 24 ώρες μέχρι να σταματήσει. Λέτε να έχω τίποτα δυσάρεστο; 

Μην μου ανησυχείς! Κάτσε ξάπλα και θα σταματήσει... Αύριο δεν θα έχεις τίποτα. Η ξάπλα και η προγεστερόνη βοηθάει πολύ... 😘😘 ανοίγει η μήτρα τώρα και τα έχουμε πει με τα δίδυμα έχεις πιο συχνά αίμα... Μου το είπε και ο γιατρός μου... Τρίβονται και μεταξύ τους ίσως και μπορεί να δημιουργήθηκε μια πληγουλα... 

στις πριν 1 λεπτό, ο/η kk88 είπε:

Όχι κορίτσι μου μην αγχώνεσαι να τα ίδια είχε και η @Eva29 και όλα πάνε μια χαρά...την βγάζει και αυτή ξάπλα....παλουκώσου στο κρεβάτι και μην κουνιέσαι!!!!!!

♥️😘😘😘 Αυτό ακριβώς ! 

Ευτυχώς εδώ και τρεις  μέρες δεν έχω ούτε καφέ τίποτα απολύτως... Σε λίγο θα πάω για τον υπέρηχο και ήδη έχω αρχίσει και ανεβάζω πίεση 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η hope501 είπε:

Πάω σπίτι κορίτσια μου γλυκα και αναμένω να φτάσει 03/11 για να κάνω την χοριακη. @FAITH_ ετοιμάσου για αυριο που είναι η σειρά σου. Σου δίνω την σκυτάλη και μετά δώσε την στην @kk88

 Τις ευχες μου μέσα από την καρδιά μου σε ολες σας  🙏🏽❤️🙏🏽❤️

 

Με το καλό μια τεράστια χοριακή!! Ξάπλα,netflix,ζεν όσο μπορείς και όλα θα πάνε καλά ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Apol είπε:

Κορίτσια είμαι σε αναμμένα κάρβουνα, πήγα τουαλέτα και είδα ροζ υγρά στο σκούπισμα ξανά πήγα μετά δεν είχα, δεν το πιστεύω, πήρα τη γιατρό μου τώρα μου είπε να διπλασιασω τα χάπια κ να είμαι ξάπλα για 24 ώρες μέχρι να σταματήσει. Λέτε να έχω τίποτα δυσάρεστο; 

Ψυχραιμία και θετικές σκέψεις ..

Ωραία δεν τα λέω στην θεωρία ε?

Επικοινωνία με το γιατρο και ξεκούραση..

Όλα θα πάνε καλά..😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Vasilique είπε:

Επιτροπή📅

@rouseva ?

Ωοληψία ✌️

 

@Παρασκευαιδου ?

@Margitc ?

@BlackCat 23/10

Εμβρυομεταφορά 🙏

 

@angel35 ?

@hope501 20/10

@kk88 25/10

@BlackCat ?

Χοριακή 

@Sandyb 357 🥰

@Vasilique 1729 🥰

@Διόνη 703 🥰

@Tvz 1358 🥰 

@Katerinaki83 365 🥰

@Eva29 294 🥰

@Massa 234 🥰

 

@Apol 663 🥰

@Lucia79 22/10

@elena0212 23/10

τι θα γινει με αυτό το ερωτηματικό τελοσπαντων χαχαχαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Apol είπε:

Κορίτσια είμαι σε αναμμένα κάρβουνα, πήγα τουαλέτα και είδα ροζ υγρά στο σκούπισμα ξανά πήγα μετά δεν είχα, δεν το πιστεύω, πήρα τη γιατρό μου τώρα μου είπε να διπλασιασω τα χάπια κ να είμαι ξάπλα για 24 ώρες μέχρι να σταματήσει. Λέτε να έχω τίποτα δυσάρεστο; 

αουμμμμμμμμμμμ!!!!!!!! τιποτα δυσάρεστο μην το σκέφτεσαι καν!!!! κάνε ο΄τι σου είπε ο γιατρός , έχει βάλει και ωραια χριστουγεννιάτικα στο νετφλιξ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@BlackCat μου δεν σε ρώτησα τώρα που θα πάνε όλα καλά και θα πάρετε και άλλα ωάρια...γιατί θα πάρετε....και θα φτάσουν βλαστοκύστες θα τα μεταφέρεις σε αυτό τον κύκλο ή στον επόμενο???λέγε μαρη συμπεθερα να χαρώ ότι ήρθες πάλι δίπλα μου τσουκου τσουκου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Eva29 είπε:

Καλοστεριωτα και να τα συναντήσεις σε 9 μήνες κοριτσι μου !! Υπομονή θα περασουν γρηγορα οι μέρες ♥️🥰

Μην μου ανησυχείς! Κάτσε ξάπλα και θα σταματήσει... Αύριο δεν θα έχεις τίποτα. Η ξάπλα και η προγεστερόνη βοηθάει πολύ... 😘😘 ανοίγει η μήτρα τώρα και τα έχουμε πει με τα δίδυμα έχεις πιο συχνά αίμα... Μου το είπε και ο γιατρός μου... Τρίβονται και μεταξύ τους ίσως και μπορεί να δημιουργήθηκε μια πληγουλα... 

♥️😘😘😘 Αυτό ακριβώς ! 

Ευτυχώς εδώ και τρεις  μέρες δεν έχω ούτε καφέ τίποτα απολύτως... Σε λίγο θα πάω για τον υπέρηχο και ήδη έχω αρχίσει και ανεβάζω πίεση 

Αγάπη μου περιμένουμε τα υπέροχα νέα σου!!!!!!!!! Όλα θα είναι τέλεια στο έλεγα τζάμπα έκλαιγες.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

@BlackCat μου δεν σε ρώτησα τώρα που θα πάνε όλα καλά και θα πάρετε και άλλα ωάρια...γιατί θα πάρετε....και θα φτάσουν βλαστοκύστες θα τα μεταφέρεις σε αυτό τον κύκλο ή στον επόμενο???λέγε μαρη συμπεθερα να χαρώ ότι ήρθες πάλι δίπλα μου τσουκου τσουκου....

χαχαχαχα χαχαχα δεν υπάρχεις..

Δεν ξέρω δεν τολμάω να ρωτήσω..

Κάτσε να δούμε τι λαγό θα βγάλουμε το Σάββατο και βλέπουμε.

Αλλά πιστεύω ότι δεν θα με πάει σε φρέσκο κύκλο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η BlackCat είπε:

χαχαχαχα χαχαχα δεν υπάρχεις..

Δεν ξέρω δεν τολμάω να ρωτήσω..

Κάτσε να δούμε τι λαγό θα βγάλουμε το Σάββατο και βλέπουμε.

Αλλά πιστεύω ότι δεν θα με πάει σε φρέσκο κύκλο. 

Όλα καλά θα πάνε κάτσε να δούμε μπορεί και να σε πάει σε φρέσκο κύκλο......ενημέρωνε αγαπημένη.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η kk88 είπε:

Όλα καλά θα πάνε κάτσε να δούμε μπορεί και να σε πάει σε φρέσκο κύκλο......ενημέρωνε αγαπημένη.....

Εννοείται θα ενημερώσω..

Εδώ κοντεύω να ενημερώνω πρώτα εσα΄ς και μετά τον μελλοντικό πατέρα 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η BlackCat είπε:

Ε τώρα γίνεται να μην σε αγαπάει όλη η ομάδα????❤️

Καρδουλώνω όλη την ομάδα κ εγώ! Γιατί μπορώ! 💚💚💚💚💚

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η hope501 είπε:

Πάω σπίτι κορίτσια μου γλυκα και αναμένω να φτάσει 03/11 για να κάνω την χοριακη. @FAITH_ ετοιμάσου για αυριο που είναι η σειρά σου. Σου δίνω την σκυτάλη και μετά δώσε την στην @kk88

 Τις ευχες μου μέσα από την καρδιά μου σε ολες σας  🙏🏽❤️🙏🏽❤️

 

Άντε ρε κορίτσι! Υπομονή κ θα περάσουν οι μέρες! 💚

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η BlackCat είπε:

Μην κατέβουν σε καμιά απεργία φοβάμαι...🤣

 

Με τιποτα θα την καταστειλουμε. Κ τους απεργοσπαστες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Apol είπε:

Κορίτσια είμαι σε αναμμένα κάρβουνα, πήγα τουαλέτα και είδα ροζ υγρά στο σκούπισμα ξανά πήγα μετά δεν είχα, δεν το πιστεύω, πήρα τη γιατρό μου τώρα μου είπε να διπλασιασω τα χάπια κ να είμαι ξάπλα για 24 ώρες μέχρι να σταματήσει. Λέτε να έχω τίποτα δυσάρεστο; 

Χαλαρά θα σου πω κ με προφορά σαλονικιώτικη! Μην στρεσάρεις τα μωρά κακομοίρα μου! Αυτό μόνο σου λέω!
Έχεις μετρήσει prg και E2 μετά την ετ; Τι χάπια παίρνεις κ σου είπε να διπλασιάσεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Vasilique είπε:

Την περιμένω πώς κ πώς! Να δούμε τι είναι κ το άλλο γιατί ακόμη δεν μας έκανε την χάρη! Γκόμενα του λέω του άντρα μου θα είναι! Για να κάνει τέτοια κόλπα… 😜😂

Εσύ πώς είσαι Ντίνα μου; Άρχισες τα ψώνια; Πες τι πήρες; Ανυπομονώ να ξεκινήσω κ εγώ… 

Κοριτσαρος ρε ειναι ετσι να εχεις ποικιλια με το καλο ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Vasilique είπε:

Επιτροπή📅

@rouseva ?

Ωοληψία ✌️

 

@Παρασκευαιδου ?

@Margitc ?

@BlackCat 23/10

Εμβρυομεταφορά 🙏

 

@angel35 ?

@hope501 20/10

@kk88 25/10

@BlackCat ?

Χοριακή 

@Sandyb 357 🥰

@Vasilique 1729 🥰

@Διόνη 703 🥰

@Tvz 1358 🥰 

@Katerinaki83 365 🥰

@Eva29 294 🥰

@Massa 234 🥰

 

@Apol 663 🥰

@Lucia79 22/10

@elena0212 23/10

Αρχηγαρα παρασκευη βαλε κ εμενα ωοληψια παρακαλω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η hope501 είπε:

Πάω σπίτι κορίτσια μου γλυκα και αναμένω να φτάσει 03/11 για να κάνω την χοριακη. @FAITH_ ετοιμάσου για αυριο που είναι η σειρά σου. Σου δίνω την σκυτάλη και μετά δώσε την στην @kk88

 Τις ευχες μου μέσα από την καρδιά μου σε ολες σας  🙏🏽❤️🙏🏽❤️

 

Καλη ξεκουραση να προσεχεις τα μωρακια σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Margitc είπε:

Αρχηγαρα παρασκευη βαλε κ εμενα ωοληψια παρακαλω

Ώπα να τα έλα οι συμμαθήτριες να μαζευόμαστε!!!

Με το καλό ❤️
Ελα @kk88 σου έρχεται και η κοπέλια από εδώ 😎

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Χαλαρά θα σου πω κ με προφορά σαλονικιώτικη! Μην στρεσάρεις τα μωρά κακομοίρα μου! Αυτό μόνο σου λέω!
Έχεις μετρήσει prg και E2 μετά την ετ; Τι χάπια παίρνεις κ σου είπε να διπλασιάσεις;

Δεν έκανα όχι ούτε κ τώρα μου είπε ο γιατρός να κάνω μου είπε χοριακη την Παρασκευή, έπαιρνα τρία ουτροτζεσταν κολπικά μου τα έκανε έξι, μου έκοψε την innohep για κάνα δυο μέρες μου είπε μέχρι να σταματήσει και τα cyclacur συνεχίζω με τέσσερα.. Είπα κ εγώ μου πήγαιναν έως τώρα όλα καλά και ανησύχησα.. Να ορίστε τώρα! Τι να πω δεν ξέρω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Margitc είπε:

Κοριτσαρος ρε ειναι ετσι να εχεις ποικιλια με το καλο ❤️

💚💚💚💚💚💚

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...