Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Zoupaki είπε:

οιστραδιολη θα ξανακανεις πριν την οωληψια?

Όχι ρε Ζουπάκι και εμένα χαμηλή μου φαίνεται αλλά δεν μου ζήτησαν άλλη μέτρηση.

Τώρα να κάνω το Σάββατο πριν την ωοληψία δεν ξέρω τι να πω.

Προχθές είχα 56, σήμερα 119, μέχρι το Σάββατο πόσο να έχει πάει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η BlackCat είπε:

Με μεγάλη χαρά να γνωριστούμε αν τύχει και βολέψει.

Καλή επιτυχία και σε σένα και ευχαριστώ για την βοήθεια θα σε έχω υπόψην για τους φυσικούς ❤️

Καλη επιτυχία!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ilianthi είπε:

Καλημέρα,

Έχω ένα ανοιχτό κουτί menopur 1200, ανοίχτηκε 30/09 και το χρησιμοποίησα μόνο μια φορά εκείνη την ημέρα. Σήμερα συνειδητοποίησα ότι δεν επιτρέπεται να χρησιμοποιηθεί μετά το πέρας των 28 ημερών. Είχα ρωτήσει τον φαρμακοποιό και δυστυχώς μου είχε πει ότι διατηρείται έως την ημερομηνία λήξης του. Ήμουν και εγώ σε ψυχολογική πίεση λόγω της κατάστασης και δεν έδωσα περισσότερο σημασία. Έκανα για πρώτη φορά ωοληψία και κατευθείαν εμβρυομεταφορά. Η προσπα΄θειά μας δυστυχώς δεν πέτυχε, χθες πήρα αρνητική χοριακή. Αν κάποια κοπέλα το χρειάζεται μπορώ να της το δωρίσω, αν κρίνει βέβαια ότι είναι κατάλληλο,με βάση την ημερομηνία που ανοίχτηκε, να βοηθήσω θέλω, όχι να δημιουργήσω πρόβλημα. Μένω Αθήνα, όχι κοντά στο κέντρο. Όποια κοπέλα ενδιαφέρεται ας επικοινωνήσει μαζί μου.

Λυπάμαι πολύ καλή μου. Οι περισσότερες εδώ έχουμε βιώσει αποτυχίες, ο δρόμος είναι μακρύς και θέλει πολλή υπομονή. Εύχομαι να ανακάμψεις συντομα και να σκεφτείς τις επιλογές σας για τη συνέχεια. Αν θέλεις κάτι να μοίραστεις μαζί μας, είμαστε εδώ να ακούσουμε. Έχουμε μάθει χρήσιμα πράγματα συζητώντας εδώ και ανταλλάσσοντας απόψεις. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ilianthi είπε:

Καλημέρα,

Έχω ένα ανοιχτό κουτί menopur 1200, ανοίχτηκε 30/09 και το χρησιμοποίησα μόνο μια φορά εκείνη την ημέρα. Σήμερα συνειδητοποίησα ότι δεν επιτρέπεται να χρησιμοποιηθεί μετά το πέρας των 28 ημερών. Είχα ρωτήσει τον φαρμακοποιό και δυστυχώς μου είχε πει ότι διατηρείται έως την ημερομηνία λήξης του. Ήμουν και εγώ σε ψυχολογική πίεση λόγω της κατάστασης και δεν έδωσα περισσότερο σημασία. Έκανα για πρώτη φορά ωοληψία και κατευθείαν εμβρυομεταφορά. Η προσπα΄θειά μας δυστυχώς δεν πέτυχε, χθες πήρα αρνητική χοριακή. Αν κάποια κοπέλα το χρειάζεται μπορώ να της το δωρίσω, αν κρίνει βέβαια ότι είναι κατάλληλο,με βάση την ημερομηνία που ανοίχτηκε, να βοηθήσω θέλω, όχι να δημιουργήσω πρόβλημα. Μένω Αθήνα, όχι κοντά στο κέντρο. Όποια κοπέλα ενδιαφέρεται ας επικοινωνήσει μαζί μου.

Κορίτσι μου, λυπάμαι πολύ για το αποτέλεσμα ειλικρινά!!! Θα τα καταφέρεις όμως,  μη το βάζεις κάτω! Συγγνώμη που πετάγομαι αλλά θέλω να σε ρωτήσω τις φλεγμονές στη μήτρα πριν την υστεροσκοπιση δεν τις είχες καταλάβει? Εννοώ δεν είχες κάποια ένδειξη? Επίσης όπως αναφέρες έχεις πολυκυστηκες ωοθήκες οι ορμόνες σου είναι εντάξει? Ο Ενδοκρινολογος πως σε κατεύθυνε? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Lucia79 είπε:

Α βλέπω δεν επικαλέστηκε το ότι δεν πονάει…μάλλον δεν είναι τσίμπημα τελικά.
Καλύτερα να νιώθεις άνετα, δε νομίζω ότι υπάρχει λόγος να βασανιζόμαστε αποφεύγοντας τη μέθη εκτός αν κάποια κοπέλα έχει άσχημες παρενέργειες μετά. 

οπότε όλα έτοιμα για τη μεγάλη μέρα, περιμένουμε το Σάββατο, εύχομαι να πάρει και τα τρία και βλέπουμε με ποσες βλαστοκυστες θα καταλήξουμε. Άλλη μια την έχεις σίγουρη πιστεύω. Άρα δεν ξαναπάς τωρα, κατευθείαν Σάββατο…και θεωρητικά Πέμπτη ή Παρασκευη μετά πας για μεταφορά? Η δεν συζήτησατε ακόμα τη συνέχεια. Άντε μαυρόγατο, ήρθε η ώρα! Πολλά φιλια και υποστήριξη!

Χαχαχα δεν αφήσαμε κανένα περιθώριο να γίνει χωρίς μέθη, εντάξει άντε να έπαιρνε 1, να το δοκίμαζα με μισή καρδιά, αλλά τρια? Δεν ειμαι ο ράμπο.😁

Δεν έχουμε φτάσει στα επόμενα βήματα καλέ, εδώ μαζεύουμε τα έμβρυα τσούκου τσούκου..

Πώς είσαι σήμερα, είσαι καλύτερα? Να βγαίνεις να αλλάζεις παραστάσεις, έκατσα εσώκλειστη 10 με΄ρες στην 2η ΕΤ και ήταν οτι χειρότερο μπορούσα να κα΄νω..και πήρα και κουλούρα και από τότε είπα ποτέ ξανά.

Τις ημέρες στην αρχή που λέει ο κάθε γιατρός και μετά με μέτρο το πρόγραμμά μου γιατί θα λαλήσω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η BlackCat είπε:

Καλημέρα στα κορίτσια.

Λοιπόν εξακολουθώ και έχω 3 που αναπτύσσονται όμοια, η σημερινή LH 8, E2 119.

Πάω για ωοληψία το Σάββατο το πρωί (19η μέρα του κύκλου).

@Lucia79 η συζη΄τηση σχετικά με μέθη πήγε ως εξής :

- Θα κάνεις μέθη Black Cat?

- Πάω για ένα ωάριο ή 3 ?

-Πάμε για 3.

- ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΕΘΗ black Cat με ένα στόμα , μια φωνή... και το είπαμε ταυτόχρονα και εγώ και η συντονίστρια. 😅

Επίσης πρέπει εκτός απο την Ovitrelle να πάρω και τρία χάπια Voltaren (πρωί - βράδυ -πρωί) τα δίνουν λέει στον φυσικό κύκλο, δεν κατάλαβα γιατί.

Ας ελπίσουμε΄ έστω ένα από τα τρια να μας δώσει άλλη μια βλαστοκύστη να κάνει παρέα με αυτή που είναι μοναχούλα στην κατάψυξη.🤣

Πολύ καλά!! Το Σάββατο είναι πολυ κοντά. Καλή επιτυχία εύχομαι και ελπίζω σε λίγο καιρο να ξεκινήσουμε να συζητάμε για τα θετικά αποτελέσματα και τις υπολοιπες εξετάσεις που θα πρέπει να κανουμε. Με το καλό να υποδεχτείς και εσύ α μωρακια σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η ilianthi είπε:

Καλημέρα,

Έχω ένα ανοιχτό κουτί menopur 1200, ανοίχτηκε 30/09 και το χρησιμοποίησα μόνο μια φορά εκείνη την ημέρα. Σήμερα συνειδητοποίησα ότι δεν επιτρέπεται να χρησιμοποιηθεί μετά το πέρας των 28 ημερών. Είχα ρωτήσει τον φαρμακοποιό και δυστυχώς μου είχε πει ότι διατηρείται έως την ημερομηνία λήξης του. Ήμουν και εγώ σε ψυχολογική πίεση λόγω της κατάστασης και δεν έδωσα περισσότερο σημασία. Έκανα για πρώτη φορά ωοληψία και κατευθείαν εμβρυομεταφορά. Η προσπα΄θειά μας δυστυχώς δεν πέτυχε, χθες πήρα αρνητική χοριακή. Αν κάποια κοπέλα το χρειάζεται μπορώ να της το δωρίσω, αν κρίνει βέβαια ότι είναι κατάλληλο,με βάση την ημερομηνία που ανοίχτηκε, να βοηθήσω θέλω, όχι να δημιουργήσω πρόβλημα. Μένω Αθήνα, όχι κοντά στο κέντρο. Όποια κοπέλα ενδιαφέρεται ας επικοινωνήσει μαζί μου.

Κρίμα, δυστυχώς το περάσαμε αρκετές αυτο.. Να συνέλθεις γρήγορα, να βρεις δυναμη και να συνεχίσεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η BlackCat είπε:

 

Σας ευχαριστώ κορίτσια αλλά ειλικρινά έχω την μούρη του Κουγιότ😆

Εντάξει ξέρω οτι κάτα πάσα πιθανότητα αν είναι ώριμο θα είναι 1 , οκ ,αλλά και πάλι δεν περίμενα να ανταπτυχθούν 3.

Δηλάδη και σε κανονική διέγερση το ίδιο σκορ κάνω.. Εκτός αν παίζει ρόλο η διέγερση του προηγούμενου μήνα.

Σε κάθε υπε΄ρηχο τους κοιτάω με τέτοια απορία και ρωτάω ξανά και ξανά είστε σίγουροι βλέπετε 3? Σήμερα μου τα έδειχναν κιόλας. Στο τέλος θα πούνε  Α, το κοριτσάκι ειναι βλαμμένο τελείως.

Τέσπα θα δούμε.

Καλη επιτυχια βρε μαυρογατο  ποτε δεν ξερεις εισαι λιγο παρεξενη εσυ εδω ξυπνησες την μερια που κοιμοταν στην προηγουμενη τι σου φαινεται περιεργο; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Margitc είπε:

Καλη επιτυχια βρε μαυρογατο  ποτε δεν ξερεις εισαι λιγο παρεξενη εσυ εδω ξυπνησες την μερια που κοιμοταν στην προηγουμενη τι σου φαινεται περιεργο; 

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ Μα πραγματικά..

Τώρα δίνει η αριστερή ωοθήκη!! η δεξιά κουράστηκε τον προηγουμενο μήνα και λέει "οχι κουκλα μου δεν θα βαρέσω εγώ υπερωρίες για σένα!!!"

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η hope501 είπε:

Πολύ καλά!! Το Σάββατο είναι πολυ κοντά. Καλή επιτυχία εύχομαι και ελπίζω σε λίγο καιρο να ξεκινήσουμε να συζητάμε για τα θετικά αποτελέσματα και τις υπολοιπες εξετάσεις που θα πρέπει να κανουμε. Με το καλό να υποδεχτείς και εσύ α μωρακια σου.

Καρδούλωμα και εσύ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Όχι ρε Ζουπάκι και εμένα χαμηλή μου φαίνεται αλλά δεν μου ζήτησαν άλλη μέτρηση.

Τώρα να κάνω το Σάββατο πριν την ωοληψία δεν ξέρω τι να πω.

Προχθές είχα 56, σήμερα 119, μέχρι το Σάββατο πόσο να έχει πάει?

αν διλασιαζεται μ αυτο το ρυθμο μπορει να παρεις κ 2!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ Μα πραγματικά..

Τώρα δίνει η αριστερή ωοθήκη!! η δεξιά κουράστηκε τον προηγουμενο μήνα και λέει "οχι κουκλα μου δεν θα βαρέσω εγώ υπερωρίες για σένα!!!"

😂😂😂μαλλον κ για αυτο εχεις 3 λενε να κανουν κατι περισσοτερο για να ξεκουραστουν κ αυτες λιγο 🍀🍀🍀🍀🍀❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Lucia79 είπε:

Λυπάμαι πολύ καλή μου. Οι περισσότερες εδώ έχουμε βιώσει αποτυχίες, ο δρόμος είναι μακρύς και θέλει πολλή υπομονή. Εύχομαι να ανακάμψεις συντομα και να σκεφτείς τις επιλογές σας για τη συνέχεια. Αν θέλεις κάτι να μοίραστεις μαζί μας, είμαστε εδώ να ακούσουμε. Έχουμε μάθει χρήσιμα πράγματα συζητώντας εδώ και ανταλλάσσοντας απόψεις. 

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ, αν και είμαι πολύ αγχώδης σαν άνθρωπος και απαισιόδοξη εκ γενετής, χαχα, κατά ένα περίεργο τρόπο, είμαι πολύ επίμονη, και νομίζω ότι όσες φορές και αν αποτύχω θα θέλω να ξαναπροσπαθήσω, όσο βέβαια μου το επιτρέπουν οι οικονομικές συνθήκες. Ο γιατρός πρότεινε να προσπαθήσω στον αμέσως επόμενο κύκλο αλλά του είπα ότι θέλω να ηρεμήσω λίγο και συμφωνήσαμε για τον μεθεπόμενο να κάνουμε προσπάθεια με 5ημερών αυτή τη φορά, αν καταφέρουν βέβαια να γίνουν. Δεν ξέρω αν έκανα λάθος που αρνήθηκα, αλλά νομίζω ότι δεν θα μπορούσα να το υποστηρίξω ψυχολογικά. Πήρα 15 μέρες αναρρωτική, και έμεινα κλεισμένη μέσα στο σπίτι, καθόμουν όλη μέρα στο κρεβάτι και σηκωνόμουν μόνο για τουαλέτα και για να κάνω μπάνιο, βγήκα μόνο για τη χοριακή, δεν θα το ξαναέκανα ποτέ. Ούτε μπορούσα να ξαναπάρω άδεια από τη δουλειά πάλι αυτό το μήνα, αύριο γυρίζω και δεν ξέρω πως θα με αντιμετωπίσουν.

Εύχομαι και σένα ό,τι καλύτερο και να μην ταλαιπωρηθείς άλλο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η hope501 είπε:

Κρίμα, δυστυχώς το περάσαμε αρκετές αυτο.. Να συνέλθεις γρήγορα, να βρεις δυναμη και να συνεχίσεις.

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ και σε σένα εύχομαι ό,τι καλύτερο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Zoupaki είπε:

αν διλασιαζεται μ αυτο το ρυθμο μπορει να παρεις κ 2!!!

 

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Zoupaki είπε:

μαυρογατο εισαι καλουλι κ ολα καλα θα πανε!

Απο το στόμα σου και σου θεού το αυτί Ζουπάκι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Margitc είπε:

😂😂😂μαλλον κ για αυτο εχεις 3 λενε να κανουν κατι περισσοτερο για να ξεκουραστουν κ αυτες λιγο 🍀🍀🍀🍀🍀❤️❤️❤️❤️❤️

Μην κατέβουν σε καμιά απεργία φοβάμαι...🤣

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Κορίτσι μου, λυπάμαι πολύ για το αποτέλεσμα ειλικρινά!!! Θα τα καταφέρεις όμως,  μη το βάζεις κάτω! Συγγνώμη που πετάγομαι αλλά θέλω να σε ρωτήσω τις φλεγμονές στη μήτρα πριν την υστεροσκοπιση δεν τις είχες καταλάβει? Εννοώ δεν είχες κάποια ένδειξη? Επίσης όπως αναφέρες έχεις πολυκυστηκες ωοθήκες οι ορμόνες σου είναι εντάξει? Ο Ενδοκρινολογος πως σε κατεύθυνε? 

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ!!!! Η φλεγμονή που μου βρήκε δεν είχε ανιχνευθεί στο test pap ή στην καλλιέργεια κολπικού υγρού, ούτε είχα κάποια άλλη ενόχληση ή ένδειξη. Ο γιατρός είπε ότι αν συντηρούμαι με vibramicin μέχρι την επόμενη προσπάθεια  η φλεγμονή δεν μας εμποδίζει. Όσον αφορά τις πολυκυστικές, εδώ και αρκετά χρόνια δεν έχω πια στον υπέρηχο τέτοια εικόνα, παλαιότερα ήταν εμφανέστατο,ορμονικά είμαι σχετικά καλά, έχω κάνει και αξονική στην υπόφυση στο παρελθόν και δεν έδειξε κάτι, συντηρούμαι όμως για μια πενταετία με μισό dostinex την εβδομάδα λόγω υψηλής προλακτίνης, που έκτοτε δεν έχει ξανανέβει. Η γυναικολόγος που είχα στο παρελθόν αλλά δυστυχώς συνταξιοδοτήθηκε γιατί είναι πια πολύ μεγάλη σε ηλικία, ειδικευόταν και σε ενδοκρινολογικά θέματα και έτσι δεν επισκέφτηκα ποτέ ενδοκρινολόγο. Τώρα βέβαια σκέφτομαι να επισκεφθώ το τμήμα του Έλενα για περαιτέρω εξετάσεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η ilianthi είπε:

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ!!!! Η φλεγμονή που μου βρήκε δεν είχε ανιχνευθεί στο test pap ή στην καλλιέργεια κολπικού υγρού, ούτε είχα κάποια άλλη ενόχληση ή ένδειξη. Ο γιατρός είπε ότι αν συντηρούμαι με vibramicin μέχρι την επόμενη προσπάθεια  η φλεγμονή δεν μας εμποδίζει. Όσον αφορά τις πολυκυστικές, εδώ και αρκετά χρόνια δεν έχω πια στον υπέρηχο τέτοια εικόνα, παλαιότερα ήταν εμφανέστατο,ορμονικά είμαι σχετικά καλά, έχω κάνει και αξονική στην υπόφυση στο παρελθόν και δεν έδειξε κάτι, συντηρούμαι όμως για μια πενταετία με μισό dostinex την εβδομάδα λόγω υψηλής προλακτίνης, που έκτοτε δεν έχει ξανανέβει. Η γυναικολόγος που είχα στο παρελθόν αλλά δυστυχώς συνταξιοδοτήθηκε γιατί είναι πια πολύ μεγάλη σε ηλικία, ειδικευόταν και σε ενδοκρινολογικά θέματα και έτσι δεν επισκέφτηκα ποτέ ενδοκρινολόγο. Τώρα βέβαια σκέφτομαι να επισκεφθώ το τμήμα του Έλενα για περαιτέρω εξετάσεις.

Θα τα καταφέρεις κορίτσι μου,  είμαι σίγουρη,  παρε τον χρόνο σου και συνέχισε! 

Σε ρώτησα γιατί ο γιατρός μου, μου είπε πως αν είχα κάποια φλεγμονή θα πονούσα κατα την διάρκεια επαφής όπως επίσης αν υπάρχει κάποιο διάφραγμα θα φαίνοταν στη σαλπιγγογραφια, αυτά τα Ρωτούσα επίμονα για να καταλήξω αν προχωρήσω σε διαγνωστική υστεροσκοπιση,  το λεγόμενο scratching το έκανες? Ή λόγο φλεγόμενων δεν γινόταν? 

Βέβαια τα παραπάνω μου τα είπε ο γυναικολόγος, σε λίγες μέρες θα δω 2 εξωσωματιστες και θα τούς ρωτήσω, ίσως αυτοί να μου πουν πως είναι απαραίτητο,  αν και εγω τρώγομαι να κανω υστεροσκοπιση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η ilianthi είπε:

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ και σε σένα εύχομαι ό,τι καλύτερο!

Ευχαριστώ πολύ. Και όπως είπε νομίζω η @Lucia79 είμαστε εδώ για όποια απορία έχεις και για ότι θέλεις να μοιραστείς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η BlackCat είπε:

Καλημέρα στα κορίτσια.

Λοιπόν εξακολουθώ και έχω 3 που αναπτύσσονται όμοια, η σημερινή LH 8, E2 119.

Πάω για ωοληψία το Σάββατο το πρωί (19η μέρα του κύκλου).

@Lucia79 η συζη΄τηση σχετικά με μέθη πήγε ως εξής :

- Θα κάνεις μέθη Black Cat?

- Πάω για ένα ωάριο ή 3 ?

-Πάμε για 3.

- ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΕΘΗ black Cat με ένα στόμα , μια φωνή... και το είπαμε ταυτόχρονα και εγώ και η συντονίστρια. 😅

Επίσης πρέπει εκτός απο την Ovitrelle να πάρω και τρία χάπια Voltaren (πρωί - βράδυ -πρωί) τα δίνουν λέει στον φυσικό κύκλο, δεν κατάλαβα γιατί.

Ας ελπίσουμε΄ έστω ένα από τα τρια να μας δώσει άλλη μια βλαστοκύστη να κάνει παρέα με αυτή που είναι μοναχούλα στην κατάψυξη.🤣

Άντε ρε κορίτσι! Εσένα κ άλλες δύο περιμένω στη γωνία! Καλή τύχη και με το καλύτερο υλικό σου εύχομαι! 💪🏻🤞🏻💚
Το voltaren το είχα πάρει κ εγώ σε δύο φυσικούς… Μην σηκώνεις βάρος αυτές τις ημέρες, ούτε έντονη άσκηση … Το Σάββατο θα αιωρείται μπόλικη μπεμπεδόσκονη… Στο Γεν…ς είσαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η malntalia είπε:

Καλημέρα! Λογικά είσαι στον ΚΣΦ? Nai και τα 2.. Ta voltaren λειτουργουν σαν την cetrotite για να μη σκάσουν η ovittrele  gia την ωρίμανση.. Ας με διορθώσει καμια αν κάνω λάθος.. 

Πολύ σωστά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Άντε ρε κορίτσι! Εσένα κ άλλες δύο περιμένω στη γωνία! Καλή τύχη και με το καλύτερο υλικό σου εύχομαι! 💪🏻🤞🏻💚
Το voltaren το είχα πάρει κ εγώ σε δύο φυσικούς… Μην σηκώνεις βάρος αυτές τις ημέρες, ούτε έντονη άσκηση … Το Σάββατο θα αιωρείται μπόλικη μπεμπεδόσκονη… Στο Γεν…ς είσαι;

Δώσε μπεμπεδόσκονη και σώσε αρχηγέ ❤️

Άμα με περιμένεις στην γωνία μαζί με τα μωρά σου το δέχομαι 🤣

Ναι εκεί στον ΚΣΦ είμαι (χαχαχα ακόμα γελάω με την συντομογραφία)

Πώς είσαι , τι κάνουν τα μωρούλια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η elena0212 είπε:

Εδω κ κανένα μισαωρο νιώθω πολύ κομμένη. Έβαλα θερμομετρο και έχω 37.1-37.2. Την άρπαξα ή είναι σύμπτωμα κ αυτό της προγεστερονης. ;

Έχεις ρίγος δλδ; Καλό σημάδι αυτό… 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η BlackCat είπε:

Καλημέρα στα κορίτσια.

Λοιπόν εξακολουθώ και έχω 3 που αναπτύσσονται όμοια, η σημερινή LH 8, E2 119.

Πάω για ωοληψία το Σάββατο το πρωί (19η μέρα του κύκλου).

@Lucia79 η συζη΄τηση σχετικά με μέθη πήγε ως εξής :

- Θα κάνεις μέθη Black Cat?

- Πάω για ένα ωάριο ή 3 ?

-Πάμε για 3.

- ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΕΘΗ black Cat με ένα στόμα , μια φωνή... και το είπαμε ταυτόχρονα και εγώ και η συντονίστρια. 😅

Επίσης πρέπει εκτός απο την Ovitrelle να πάρω και τρία χάπια Voltaren (πρωί - βράδυ -πρωί) τα δίνουν λέει στον φυσικό κύκλο, δεν κατάλαβα γιατί.

Ας ελπίσουμε΄ έστω ένα από τα τρια να μας δώσει άλλη μια βλαστοκύστη να κάνει παρέα με αυτή που είναι μοναχούλα στην κατάψυξη.🤣

ουυυυυυαααααααααααουυυυυυυυυ....έλα μωρέ μαυρόγατο τρέλανέ μας........Είσαι απίστευτη έτσι.....έφυγες καρφι για ωοληψία και 3 ωαριάκια......

αναποδος άνθρωπος και εσύ μετά τις ενέσεις κάνεις ωοθυλάκια...χχαχαχχαχ

Γιατί ρε δε δοκιμάζεις χωρίς μέθη ωοληψία να έχουμε κάποια να μας πει σίγουρα πως είναι...χχαχαχχαχαχχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...