Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 3 ώρες, ο/η Maroulita! είπε:

Κοριτσια με πήραν πρωί πρωί από το κέντρο..

Δεν είναι πολύ καλά τα νέα..Γονιμοποιήθηκε μόνο το ένα από τα 2 αλλά δυστυχως και εκείνο ήταν ακόμη κύτταρο την ώρα που μιλήσαμε..Μου είπε ότι θα του δώσουν ευκαιρία άλλες 24 ώρες γιατί απλά μπορεί να αργει να πάρει μπρος και θα μιλήσουμε πάλι αύριο.. 😔

Κορίτσι μου εύχομαι να σας εκπλήξει το έμβρυο σας και να πάρει μπρος τώρα ! Μην απογοητεύεσαι έχε πίστη 🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η noutelitsa είπε:

Εκει θα μου δωσουν εξετασεις και μετα θα πρεπει να ξανακλείσω ραντεβου για να τις δούνε?

Επίσης ακόμα δεν εχω καταλήξει σε ποιο κέντρο θα παω... Σκεφτομουνα τον γνωστο Παν... και καποιους από το Μητέρα...(πχ Παρτσ...)....τι λες?

Ξερεις εαν χρειαζεται rapid για το ΕΛΕΝΑ??

Ναι πλέον χρειάζεται rapid test εντός 48ωρων για την είσοδο στο χώρο του νοσοκομείου.

Για τα υπόλοιπα σου απάντησε λεπτομερώς η @BlackCat!

στις πριν 1 ώρα, ο/η BlackCat είπε:

Θα σου γράψουν εξετάσεις και θα τις κάνεις εκεί. Όχι όμως την ίδια μέρα.

Άρα αναγκαστικά πρέπει να ξαναπάς να τις κάνεις, να κλείσεις ραντεβού πχ για υπέρηχο μήτρας που είναι σε άλλο τμήμα (θα σου δώσουν τηλέφωνα), μετά θα μαζέψεις τα αποτελέσματα (δεν τα στέλνουν με email πχ) και να ξανακάνεις ραντεβού για να τα δείτε ολα μαζί.

Απο εκεί και πέρα αν χρειαστεί επιπλέον εξέταση και εφόσον έχεις ανοίξει φάκελο στο Έλενα θα μπορείς να μιλάς και τηλεφωνικά ή με mail με την επικεφαλή. Το ίδιο και αν παραπέψουν τον σύζυγο σου για εξετάσεις θα γίνουν εκεί και αυτές.

Εγώ πχ έκανα το 1ο ραντεβού που μου πήραν ιστορικό και είδαν οτι εξετάσεις είχα κάνει.

Έκλεισα 2ο ραντεβού έκανα τις αιματολογικές που μου έγραψαν.

Έκλεισα 3ο ραντεβού έκανα υπέρηχο μήτρας.

Το 4ο ραντεβού το έκλεισα μετά από απο ένα μήνα περίπου και λίγο παραπάνω ,ώστε να έχουν βγει ο΄λα τα αποτέλεσματα (κάποια θέλουν περίπου 20 εργάσιμες) την ημέρα του ραντεβού πήγα νωρίτερα 1,5 ώρα μάζεψα τα αποτελέσματα από τα διάφορα τμήματα και έκανα το ραντεβού για να τα αξιολογήσουμε.

Χρειάστηκε ο σύζυγος να κάνει εξέταση στο Έλενα, πήγε μόνος του την έκανε, παρέλαβε τα αποτελέσματα μόνος του , τα πήγε στο τμήμα αποβολών και μετά μιλήσαμε τηλεφωνικά με την επικεφαλή για να μου τα αξιολογήσει, δεν ξαναπήγα.

Αυτά όλα στην αρχή του covid δεν χρειαζόταν rapid test. Μονο μάσκα και θερμομέτρηση στην είσοδο.

Ακούγεται βουνό όμως μου έδωσε πολλές χρήσιμες πληροφορίες που χρησιμοποίησα και στην επιλογή γιατρού και στο πρωτόκολλο που θα ακολουθήσω σε επόμενη προσπα΄θεια γιατί πήγα μετά από δυο αποβολές.

ΥΓ. Ο Παρτσινεβ. δεν είναι στο Μητέρα πια έχει πάει ΙΑΣΩ

Αχ! Και εγώ την ίδια τακτική ακολούθησα!! 😂😂 Μόνο που τα ραντεβού των εξετάσεων που μου ζητήθηκαν τα έκλεισα όλα την ίδια μέρα και του συζύγου μαζί! Έτρεχα σα τη τρελή (κυριολεκτικά 🤣🤣) μέσα στους χώρους του νοσοκομείου βέβαια για να τα προλάβω όλα, αλλά χαλάλι! Τουλάχιστον δεν χρειάστηκε να κατέβω κέντρο περισσότερες φορές! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου καλησπερα!! Σας διαβαζω καιρο αν και γραφω συνηθως στο θεμα του Σεπτεμβρη/Οκτωβρη..

Ηθελα μια βοηθεια αν γινεται. Θελω ν κανω τις ορμονολογικες εξετασεις π εγραψε ο ενδοκρινολογος κ επειδη κανουμε εξετασεις υπογονιμοτητας θελω καποιο διαγνωστικο κεντρο π να δεχεται με εοππυ στις περιοχες ν.ιωνια-μαρουσι-χαλανδρι (κ αν ξερετε απ προσωπικη εμπειρια να ειναι εγκυρο!)..

Μου ειπαν γ το "γυναικας υγεια" στο μαρουσι αλλα δεν διαβασα κ τοσο καλες κριτικες στη google. Εχετε ν μου προτεινετε καποιο μηπως;;

Ευχομαι σε ολες κοριτσια μου (συμπ. κι εμενα 😋😋) το 2022 να φερει θετικα νεα κ γεματες αγκαλιες με γερα μωρα!!!🙏❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Κοριτσια μου καλησπερα!! Σας διαβαζω καιρο αν και γραφω συνηθως στο θεμα του Σεπτεμβρη/Οκτωβρη..

Ηθελα μια βοηθεια αν γινεται. Θελω ν κανω τις ορμονολογικες εξετασεις π εγραψε ο ενδοκρινολογος κ επειδη κανουμε εξετασεις υπογονιμοτητας θελω καποιο διαγνωστικο κεντρο π να δεχεται με εοππυ στις περιοχες ν.ιωνια-μαρουσι-χαλανδρι (κ αν ξερετε απ προσωπικη εμπειρια να ειναι εγκυρο!)..

Μου ειπαν γ το "γυναικας υγεια" στο μαρουσι αλλα δεν διαβασα κ τοσο καλες κριτικες στη google. Εχετε ν μου προτεινετε καποιο μηπως;;

Ευχομαι σε ολες κοριτσια μου (συμπ. κι εμενα 😋😋) το 2022 να φερει θετικα νεα κ γεματες αγκαλιες με γερα μωρα!!!🙏❤️❤️

Εγώ τις έκανα βιοϊατρική μια χαρά βγήκαν οι ορμόνες .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 12/10/2021 at 12:00 ΜΜ, ο/η elena0212 είπε:

Μπράβο Ευακι. Πολύ χαίρομαι που ολα πήγαν καλά τελικά 🥰🥰 

@elena0212Ελενακι μου αύριο να δεχτείς τα μωράκια σου και το 22 να είσαι επιτέλους μανούλα !!!!!🍭🤰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Katerinaki83 είπε:

Εγώ τις έκανα βιοϊατρική μια χαρά βγήκαν οι ορμόνες .

Κι εγω βιοιατρικη τις εκανα μεχρι τωρα απλα εχω μια μικρη αμφιβολια για την εγκυροτητα... Επειδη εχω ακουσει διαφορα...

Οπως κ να χει ευχαριστω κοριτσι μου γ την απαντηση!!! 🌹

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Κι εγω βιοιατρικη τις εκανα μεχρι τωρα απλα εχω μια μικρη αμφιβολια για την εγκυροτητα... Επειδη εχω ακουσει διαφορα...

Οπως κ να χει ευχαριστω κοριτσι μου γ την απαντηση!!! 🌹

Καλησπέρα! Εγώ έκανα στο lifecheck και ήταν μια χαρά !! Σου εύχομαι να πάνε όλα καλά ♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Margitc είπε:

Εμεις οπως βλεπεις εδω στον αγωνα αλλες με τα καλα τους αλλες σε λιγο ευχομαστε εσυ; Κανεις κατι; Μηπως αλλαξες γνωμη;

Εύχομαι για όλες μόνο ευχαριστα!! Όχι εγώ δεν κάνω τίποτα και δεν θα κάνω σύντομα έχουν προκόψει διαφορά ειδικά ένα θέμα υγείας δικό μου που για αρχή μας εμποδίζει το οτιδήποτε! Όποτε δεν με βλέπω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antonia2 είπε:

Κοριτσια μου καλησπερα!! Σας διαβαζω καιρο αν και γραφω συνηθως στο θεμα του Σεπτεμβρη/Οκτωβρη..

Ηθελα μια βοηθεια αν γινεται. Θελω ν κανω τις ορμονολογικες εξετασεις π εγραψε ο ενδοκρινολογος κ επειδη κανουμε εξετασεις υπογονιμοτητας θελω καποιο διαγνωστικο κεντρο π να δεχεται με εοππυ στις περιοχες ν.ιωνια-μαρουσι-χαλανδρι (κ αν ξερετε απ προσωπικη εμπειρια να ειναι εγκυρο!)..

Μου ειπαν γ το "γυναικας υγεια" στο μαρουσι αλλα δεν διαβασα κ τοσο καλες κριτικες στη google. Εχετε ν μου προτεινετε καποιο μηπως;;

Ευχομαι σε ολες κοριτσια μου (συμπ. κι εμενα 😋😋) το 2022 να φερει θετικα νεα κ γεματες αγκαλιες με γερα μωρα!!!🙏❤️❤️

Βιοϊατρική! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η kaposetsi είπε:

Εύχομαι για όλες μόνο ευχαριστα!! Όχι εγώ δεν κάνω τίποτα και δεν θα κάνω σύντομα έχουν προκόψει διαφορά ειδικά ένα θέμα υγείας δικό μου που για αρχή μας εμποδίζει το οτιδήποτε! Όποτε δεν με βλέπω!

Υπομονή  κοριτσάκι μου. 

Εύχομαι το θέμα να λυθεί γρήγορα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Lucia79 είπε:

Να σου πω κρατάω μικρό καλάθι αλλά χωρίς να με έχει πάρει από κάτω. Φαντάσου έχω κάνει παραγγελία καινούριες βιταμίνες που έρχονται σήμερα και λίστα με εξετάσεις που θέλω να κάνω σε περίπτωση που χρειαστεί να ξαναπάμε σε ωοληψια. 
κατά τα άλλα με παίρνει ο ύπνος στον καναπέ  μεσημέρι ( που δεν το συνήθιζα), έχω συνέχεια μαύρους κύκλους και σέρνομαι από τα outrogestan. Δεν ξέρω τι είναι καλύτερο σαν στρατηγική να σκέφτομαι, καλύτερα να προετοιμάζομαι ότι δεν θα πετύχει παρά το ανάποδο. Προς το παρόν πάντως είμαι καλά, δεν έχω βαρέσει καμία φρίκη…

θα πάρετε και ωάριο του μήνα ή πας κατευθείαν για μεταφορά?

Καλή επιτυχία κορίτσι μου!!!! Όχι δεν θα πάρω το ωάριο του μήνα....κάνω μόνο προετοιμασία για μεταφορά....δύο φορές έχω κάνει στο παρελθόν και εγώ μεταφορά ποτέ δεν βρήκα τον τρόπο διαχείρισης αυτών των βασινιστικων 14 ημερών....τα ίδια σκεφτόμαστε όλες πάντως να ξέρεις...όλες τα ίδια συναισθήματα έχουμε.Δεν έχω να σου δώσω καμία συμβουλή πέρα από το να κάνεις υπομονή και να έχεις θετική διάθεση...

@Zoupaki γεια σου κορίτσι μου καλό...σε σκεφτόμουν πριν μέρες..... ελπίζω να είσαι καλά...

@Eva29 αγάπη φαντάζομαι πόσο δύσκολο είναι να βλέπεις αίμα, αλλά πρέπει να είσαι ψύχραιμη όσο μπορείς για τα μωρά σου...όλα θα πάνε καλά θα το δεις καλή μου🙏🙏🙏

@Παρασκευαιδου καλή μου πως είσαι εσύ???

Ποιο κορίτσι πήγαινε αύριο για μεταφορά η δεν θυμάμαι καλά????

Να το θυμήθηκα @elena0212 καλή επιτυχία κορίτσι μου, με το καλό να δεχτείς τα μωρά σου..

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια! Εμείς πήραμε σήμερα τα αποτελέσματα των εξετάσεων του άνδρα μου. Το σπερμα έχει βελτιωθεί αρκετά (από 4 εκατομμύρια πήγε στο 16) και η μορφολογία του βελτιώθηκε. Το dfi πήγε από το 12 στο 9, απλά το οξειδωτικό στρες είναι ανεβασμένο (μου είπε η κοπέλα ότι ίσως οφείλεται και στην αγωγή). Μου συνέστησε τις βιταμίνες που μου είχατε πει ( sermatrop αν θυμάμαι καλα) γιατί κάνουν καλό στο οξειδωτικό στρες. Την ρώτησα αν με αυτό το σπερμα μπορεί να επιτευχθεί φυσιολογική σύλληψη και μου είπε ότι είναι ένα μέτριο σπερμα που σε συνδυασμο με τη δική μου ηλικία (39) το καθιστά πιο δύσκολο σε σχέση με το αν ήμουν 25-32. Πάντως έχω χαρεί αρκετά και πλέον είμαι πιο αισιοδοξη.  Την Παρασκευή έχουμε ραντεβού με τον γιατρο και μόλις αδιαθετησω ξεκινάω και εγω τις ενέσεις μου. Πρώτη φορά ξεκινάω με τόση ανυπομονησία και εν μέρει το οφείλω σε εσάς και στο γουρλιδικο τοπικ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η kaposetsi είπε:

Εύχομαι για όλες μόνο ευχαριστα!! Όχι εγώ δεν κάνω τίποτα και δεν θα κάνω σύντομα έχουν προκόψει διαφορά ειδικά ένα θέμα υγείας δικό μου που για αρχή μας εμποδίζει το οτιδήποτε! Όποτε δεν με βλέπω!

Πάρε το χρόνο σου, είναι σημαντικό να είσαι απολύτως καλά ψυχικά και σωματικά! Ευχόμαστε γρήγορα να ξεπεραστούν όλα και γιατί όχι να τολμήσεις να προσπαθήσεις ξανά με νέο πλανο και αισιοδοξία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Εμείς πήραμε σήμερα τα αποτελέσματα των εξετάσεων του άνδρα μου. Το σπερμα έχει βελτιωθεί αρκετά (από 4 εκατομμύρια πήγε στο 16) και η μορφολογία του βελτιώθηκε. Το dfi πήγε από το 12 στο 9, απλά το οξειδωτικό στρες είναι ανεβασμένο (μου είπε η κοπέλα ότι ίσως οφείλεται και στην αγωγή). Μου συνέστησε τις βιταμίνες που μου είχατε πει ( sermatrop αν θυμάμαι καλα) γιατί κάνουν καλό στο οξειδωτικό στρες. Την ρώτησα αν με αυτό το σπερμα μπορεί να επιτευχθεί φυσιολογική σύλληψη και μου είπε ότι είναι ένα μέτριο σπερμα που σε συνδυασμο με τη δική μου ηλικία (39) το καθιστά πιο δύσκολο σε σχέση με το αν ήμουν 25-32. Πάντως έχω χαρεί αρκετά και πλέον είμαι πιο αισιοδοξη.  Την Παρασκευή έχουμε ραντεβού με τον γιατρο και μόλις αδιαθετησω ξεκινάω και εγω τις ενέσεις μου. Πρώτη φορά ξεκινάω με τόση ανυπομονησία και εν μέρει το οφείλω σε εσάς και στο γουρλιδικο τοπικ!!!

Πολύ καλά τα νέα σου για το σπερμα, είναι βασικό να ξεκινήσετε με τις καλύτερες προϋποθέσεις. Τι συμπληρώματα έπαιρνε μέχρι τώρα και καταφέρατε αυτή τη βελτίωση?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Lucia79 είπε:

Πολύ καλά τα νέα σου για το σπερμα, είναι βασικό να ξεκινήσετε με τις καλύτερες προϋποθέσεις. Τι συμπληρώματα έπαιρνε μέχρι τώρα και καταφέρατε αυτή τη βελτίωση?

Έπαιρνε androfertil (2 τη μερα) , filicine όποτε το θυμόταν και κλομιφενη (1/2 χάπι ανά 2 μερες). Έφτιαξε βέβαια και τη διατροφή του πάρα πολύ (τον ταραξα σε φακορυζο,  φασολάκια , αυγά βραστά και κοτόπουλο). Πριν έτρωγε πολύ συχνά απέξω σουβλάκια κτλ. Επίσης το τελευταίο 4μηνο ξεκίνησε και πισίνα 3 φορές την εβδομάδα και το καλοκαίρι τουλάχιστον 1 φορα την εβδομάδα κολύμπι σε θάλασσα.  Πάντως από τσιγάρο είναι φουγάρο 2-2,5 πακέτα τη μέρα, τα icos ναι μεν... αλλά... και πάρα πολύ άγχος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Εμείς πήραμε σήμερα τα αποτελέσματα των εξετάσεων του άνδρα μου. Το σπερμα έχει βελτιωθεί αρκετά (από 4 εκατομμύρια πήγε στο 16) και η μορφολογία του βελτιώθηκε. Το dfi πήγε από το 12 στο 9, απλά το οξειδωτικό στρες είναι ανεβασμένο (μου είπε η κοπέλα ότι ίσως οφείλεται και στην αγωγή). Μου συνέστησε τις βιταμίνες που μου είχατε πει ( sermatrop αν θυμάμαι καλα) γιατί κάνουν καλό στο οξειδωτικό στρες. Την ρώτησα αν με αυτό το σπερμα μπορεί να επιτευχθεί φυσιολογική σύλληψη και μου είπε ότι είναι ένα μέτριο σπερμα που σε συνδυασμο με τη δική μου ηλικία (39) το καθιστά πιο δύσκολο σε σχέση με το αν ήμουν 25-32. Πάντως έχω χαρεί αρκετά και πλέον είμαι πιο αισιοδοξη.  Την Παρασκευή έχουμε ραντεβού με τον γιατρο και μόλις αδιαθετησω ξεκινάω και εγω τις ενέσεις μου. Πρώτη φορά ξεκινάω με τόση ανυπομονησία και εν μέρει το οφείλω σε εσάς και στο γουρλιδικο τοπικ!!!

Τι φανταστικά νέα κοριτσι μου !! ♥️ Ξεκινάτε πολύ δυναμικά και αυτό μόνο καλό είναι ! Θα δεις που όλα θα πάνε καλά 😉 έχετε όλες τις προϋποθέσεις! 

στις πριν 38 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Καλή επιτυχία κορίτσι μου!!!! Όχι δεν θα πάρω το ωάριο του μήνα....κάνω μόνο προετοιμασία για μεταφορά....δύο φορές έχω κάνει στο παρελθόν και εγώ μεταφορά ποτέ δεν βρήκα τον τρόπο διαχείρισης αυτών των βασινιστικων 14 ημερών....τα ίδια σκεφτόμαστε όλες πάντως να ξέρεις...όλες τα ίδια συναισθήματα έχουμε.Δεν έχω να σου δώσω καμία συμβουλή πέρα από το να κάνεις υπομονή και να έχεις θετική διάθεση...

@Zoupaki γεια σου κορίτσι μου καλό...σε σκεφτόμουν πριν μέρες..... ελπίζω να είσαι καλά...

@Eva29 αγάπη φαντάζομαι πόσο δύσκολο είναι να βλέπεις αίμα, αλλά πρέπει να είσαι ψύχραιμη όσο μπορείς για τα μωρά σου...όλα θα πάνε καλά θα το δεις καλή μου🙏🙏🙏

@Παρασκευαιδου καλή μου πως είσαι εσύ???

Ποιο κορίτσι πήγαινε αύριο για μεταφορά η δεν θυμάμαι καλά????

Να το θυμήθηκα @elena0212 καλή επιτυχία κορίτσι μου, με το καλό να δεχτείς τα μωρά σου..

 

 

Σε ευχαριστώ πολύ αγάπη ♥️ μακάρι μακάρι 😘 άντε με το καλό να κάνεις την εμβρυομεταφορα λίγες μέρες μείνανε !! 

@Παρασκευαιδου κοριτσάκι μου πως είσαι σήμερα ? Η χοριακη έπεσε κι άλλο ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια σας ευχαριστώ πολύ! 
ελπιζω αύριο να έχουμε καλύτερα νέα!! 🙏

Οπως και να έχει λέμε με τον σύζυγο να κάνουμε μια διέγερση ακόμα..ούτως ή άλλως δεν θα προχωρούσαμε σε ετ σε αυτόν τον κύκλο..Ευτυχώς μου έμειναν και καποιες ενέσεις..Ισως η επόμενη φορά πάει καλύτερα απ την πρώτη! Θα μιλήσουμε εννοείται και με τον γιατρό και αποφασίζουμε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

@Eva29

Ευχαριστούμε πολύ! Εσύ πώς είσαι? Ηρεμησες καθόλου?

Πριν 3 ώρες περίπου σταμάτησε το πολύ αίμα και έχω καφέ... Σήμερα ήταν η δεύτερη αιμορραγία... άντε να δούμε τι θα γίνει το βράδυ η αύριο.... Ελπίζω να σταματήσει όλο αυτό σύντομα... Έχω πιαστεί από την ξάπλα ευτυχώς έχω παρέα και εσάς κορίτσια ♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Eva29 είπε:

Πριν 3 ώρες περίπου σταμάτησε το πολύ αίμα και έχω καφέ... Σήμερα ήταν η δεύτερη αιμορραγία... άντε να δούμε τι θα γίνει το βράδυ η αύριο.... Ελπίζω να σταματήσει όλο αυτό σύντομα... Έχω πιαστεί από την ξάπλα ευτυχώς έχω παρέα και εσάς κορίτσια ♥️

Μπράβο! Πολύ θετικό αυτό! Μωρέ απόλαυσε τωρα την ξάπλα σου γιατί σε 7 μήνες θα παρακαλάς!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Eva29 είπε:

Πριν 3 ώρες περίπου σταμάτησε το πολύ αίμα και έχω καφέ... Σήμερα ήταν η δεύτερη αιμορραγία... άντε να δούμε τι θα γίνει το βράδυ η αύριο.... Ελπίζω να σταματήσει όλο αυτό σύντομα... Έχω πιαστεί από την ξάπλα ευτυχώς έχω παρέα και εσάς κορίτσια ♥️

Ολα καλα θα πανε κοριτσι μου!!! Τα μικρά σου ειναι μαχητές!!! Απλα θελει λιγο υπομονη! Οταν θα κλείσεις το τρίμηνο πιστευω δε θα τα εχεις αυτα!!!Κι εγω μετα το αίμα που σου ειχα γράψει, ειχα καφε σχεδόν ολο το πρώτο τρίμηνο και μετα στοπ!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Katerinaki83 είπε:

@elena0212Ελενακι μου αύριο να δεχτείς τα μωράκια σου και το 22 να είσαι επιτέλους μανούλα !!!!!🍭🤰

Ευχαριστω αγαπημένη μου 🥰🥰

πως πάει η εγκυμοσύνη;;

@kk88 σ Ευχαριστω πολύ. Μακάρι σύντομα όλες να είμαστε εγκυουλες 🤰🤰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η elena0212 είπε:

Ευχαριστω αγαπημένη μου 🥰🥰

πως πάει η εγκυμοσύνη;;

@kk88 σ Ευχαριστω πολύ. Μακάρι σύντομα όλες να είμαστε εγκυουλες 🤰🤰

Καλά πάει έχω κάθε μέρα ναυτίες που και που κάνω και εμετό φτάνει η Παρασκευή και ελπιζω να ακούσω καρδούλα και να είναι όλα καλά .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Katerinaki83 είπε:

Καλά πάει έχω κάθε μέρα ναυτίες που και που κάνω και εμετό φτάνει η Παρασκευή και ελπιζω να ακούσω καρδούλα και να είναι όλα καλά .

Είμαι σιγουρη ότι ολα θα είναι Τελεια. Οι ναυτίες είναι εκει να σου θυμίζουν πως ολα πάνε καλά 🥰🥰 θα περιμένω νέα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Maroulita! μου δεν είχα πάρει χαμπάρι ότι προχωρήσεις!

Φίλη μου μην απογοητεύσει, δυστυχώς τυχαινουν αυτά! Στην 1η διέγερση κ μένα είχαν γονιμοποίησει μόνο 2 (ενώ βλέπανε ωάρια) κ είχα πάθει σοκ. Δεν είχαν καν εξελιχθεί καλά δλδ κ είχα απογοητευτεί πολύ, νόμιζα δεν θα πετύχω ποτέ. Πήρα όμως απόφαση να κάνω 2η κ έβαλα στην άκρη 5 βλαστοκυστες!!! Καμία σχέση δλδ με την 1η! Όπως ξέρεις έχω ήδη ένα παιδάκι από αυτή τη διέγερση. Μην το βάζεις κάτω λοιπόν! 

Μία συμβουλή θα σιυ δώσω μόνο γιατί βλέπω ότι είμαστε πολύ παρόμοιες περιπτώσεις (κ γω αμη 0.3). Όταν θα είσαι σε θέση για διέγερση ξανά μην πας έτσι απλα. Να σου κάνει υπέρηχο να δεις με τι ξεκινάς κ μετά να πάρεις φάρμακα. Δλδ αν δει πάλι 2 μην πας. Αν δει 6 που ανέφερες σε άλλο κύκλο τότε προχωράς! Εμένα έτσι έκανε. Αφού είδε ότι έχω πολλα (πολύ περισσότερα από όσο έχω γενικά) τότε με έβαλε σε διέγερση κ πετύχαμε. Με παρακολουθούσε την 1η μέρα των κύκλων για να το βρει κ να πάρω φάρμακα τη 2η...

Σιυ εύχομαι να έχεις καλά νέα!!! Κ ειλικρινά κουράγιο γιατί ξέρω πως νιώθεις... Θα έρθει κ η καλή μέρα θα δεις! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...