Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η JNtina είπε:

Ευχαριστω κοριτσι μου!!!! Τις χρειάζομαι τις θετικές σας σκέψεις και ευχες και με το παραπανω!!! ❤️🍀

Καλή επιτυχία!! Κ μεσα από την καρδιά μια θετική χοριακη!! Ξεκούραση κ όλα θα πάνε καλά!! Προσπάθησε να απασχολείς το μυαλό σου και να μην το σκέφτεσαι όλη την ώρα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η JNtina είπε:

Καλησπερα!!! Καλη εβδομάδα σε ολες κορίτσια!!! Σημερα εκανα την εμβρυομεταφορα μου, βάλαμε δυο άριστες, γλυκουλες βλαστοκυστες και ελπιζω για το θετικό! Χοριακη θα εχω στις 2/06. Το λεω για το πινακακι @Vasilique!!! Ευχαριστω κοριτσακι μου γλυκο! ❤️
Καλη επιτυχια με σουπερ χοριακες κοριτσάκια μου @Dimi1981 και @xarma!!!! Περιμενουμε τα θετικά σας νεα!!! 
@Avocandoπεριμενουμε την θετική σου εξέλιξη και την εμπειρία σου απο τον υπέρηχο!!! Με το καλο κοριτσι μου!!! 

Καλημέρα!!!τι όμορφα νέα. Σου εύχομαι να γαντζωθούν και τα 2 Για τους επόμενους 9μηνες. Περιμένουμε 02/06 τα ευχαριστα😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η elena0212 είπε:

Καλημέρα!!!τι όμορφα νέα. Σου εύχομαι να γαντζωθούν και τα 2 Για τους επόμενους 9μηνες. Περιμένουμε 02/06 τα ευχαριστα😍

Καλημέρα κορίτσια ! Σήμερα είμαι στην 11η μέρα των φαρμάκων!3η προσπάθεια !Ελπίζω και φαρμακερή!  Ωοληψια θα κάνουνε την Παρασκευή μάλλον! Απλά μου λείπει η σημερινή δόση 375 μονάδες menopur ή puregon. Περίσσεψε μήπως σε κάποια και ίσως μπορεί να μου τα δώσει; Καλή επιτυχία σε όλες μας και εύχομαι το 2022 να κρατάμε στην αγκαλιά μας τα αγγελούδια μας! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η Nansi είπε:

Κορίτσια για πείτε να συζητήσουμε σήμερα.... Όσες έχετε κάνει εμβριομεταφορα, είχατε κάποιο σύμπτωμα τις επόμενες μέρες? Εγώ τίποτα λίγη υπνηλία και πόνο στο στήθος έχω αλλά φαντάζομαι είναι από τα utrogestan 

Καλημέρα γλυκουλα...ετοιμάζεις το πιο ωραίο δώρο για τον άντρα σου φέτος!!!!

πως πάνε τα συμπτώματα σημερα; εγώ έκλεισα μια βδομάδα απο την ετ. Τις πρώτες μέρες είχα θέμα με υπνηλία, πόνους μικρούς λες και θα έρθει περίοδος που κ που.. Λίγες καφέ εκκρίσεις... ήμουν κουρασμένη όλη την ώρα αλλά από την Κυριακή δεν έχω τπτ και ανησυχώ λίγα τραβιγματα νιώθω κοντά στον αφαλό άμα αλλάζω θέση έτσι λίγα πονακια της στιγμής...🤔 Εγώ περνω μόνο 3 ουτροτζεσταν από το στόμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η geo2222 είπε:

Καλησπέρα να σε ρωτήσω εσυ τι έκανες και επανήλθες γιατί εγώ ακόμα από την Παρασκευή δεν είμαι πολύ καλά!πρησμενη όλη η κοιλιά και έχω και αρκετούς πόνους!

Να πίνεις τύπου ηλεκτρολύτες αυτά που πίνουν οι αθλητές. Μου το χε πει ο γιατρός μου και με βοήθησε. Ασπράδια από σφιχτά αυγά κάθε μέρα άμα μπορείς και να πίνεις πολύ νεράκι για να πηγαίνεις τουαλέτα. Είχα τεράστιο πρήξιμο η κοιλιά μου γυάλιζε από το πριξιμο, δεν μπορώ να σου περιγράψω πως αισθανόμουν και εγώ. Σου χει δώσει παυσίπονα κάτι; θέλει χρόνο αγάπη εγώ την δεύτερη εβδομάδα ήμουν καλυτερα υπομονή σιγα σιγά θα επανέλθεις... 😔🤗❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσια! Σας διαβαζω βεβαιως και σας στελνω θετικη ενεργεια κ σκεψεις! Εγω ακομη παιρνω το χρονο μου, ηθελα ωστοσο να ρωτησω και παρακαλω οποια θελει και θυμαται να μου πειτε ποια μερα του κυκλου κάνατε τις εμβρυομεταφορες; 
Εγω και τις 2 προηγ καναμε την 15η.. με την 1η ενδομήτριο 9,3 ( βλαστοκυστες) και τη 2η 8,8 (3ης ημερας) 
 

μπορει να γινει εμβρυομεταφορα πχ 18-19η μερα του κυκλου;  
παιζει ρολο το ενδομήτριο αυτο το ξερω αλλα δε πρεπει πχ να εχει καποια σχεση η μερα εμβρύων με τη μερα του κυκλου; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η JNtina είπε:

Καλησπερα!!! Καλη εβδομάδα σε ολες κορίτσια!!! Σημερα εκανα την εμβρυομεταφορα μου, βάλαμε δυο άριστες, γλυκουλες βλαστοκυστες και ελπιζω για το θετικό! Χοριακη θα εχω στις 2/06. Το λεω για το πινακακι @Vasilique!!! Ευχαριστω κοριτσακι μου γλυκο! ❤️
Καλη επιτυχια με σουπερ χοριακες κοριτσάκια μου @Dimi1981 και @xarma!!!! Περιμενουμε τα θετικά σας νεα!!! 
@Avocandoπεριμενουμε την θετική σου εξέλιξη και την εμπειρία σου απο τον υπέρηχο!!! Με το καλο κοριτσι μου!!! 

Ωωω τι τέλεια.....συγχαρητήρια.... Ήταν τόσο Γλυκουλες σαν την μαμά τους;;;;; 😘😘😘😘πάμε για διδιμα λες;; με το καλό μια τεράστια χοριακη γλυκούλα μου...

Α, εντομεταξη έχεις κάνει άλλη χάρμα tag 🤣 γι αυτό δεν είχα ειδοποίηση...σε ευχαριστώ γλυκιά μου μακάρι να έχω θετική εξέλιξη έχω αγχοθει λιγο όσο περνάνε οι μέρες...🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Jesabell είπε:

Καλημέρα κοριτσια! Σας διαβαζω βεβαιως και σας στελνω θετικη ενεργεια κ σκεψεις! Εγω ακομη παιρνω το χρονο μου, ηθελα ωστοσο να ρωτησω και παρακαλω οποια θελει και θυμαται να μου πειτε ποια μερα του κυκλου κάνατε τις εμβρυομεταφορες; 
Εγω και τις 2 προηγ καναμε την 15η.. με την 1η ενδομήτριο 9,3 ( βλαστοκυστες) και τη 2η 8,8 (3ης ημερας) 
 

μπορει να γινει εμβρυομεταφορα πχ 18-19η μερα του κυκλου;  
παιζει ρολο το ενδομήτριο αυτο το ξερω αλλα δε πρεπει πχ να εχει καποια σχεση η μερα εμβρύων με τη μερα του κυκλου; 

Καλή σου μέρα!

Την 1η φορά που έκανα και διέγερση με Gonal και ωοληψία έκανα την ωοληψία στη 16η μέρα και εμβρυομεταφορα την 21η μέρα. Τη 12η μέρα το ενδομήτριο ήταν 11,7.

Τη δευτέρη φορά που μεταφέραμε κατεψυγμένη βλαστοκύστη και έπαιρνα cyclacur η εμβρυομεταφορά έγινε τη 17η μέρα. Τη 12η μέρα το ενδομήτριο ήταν 8,5.

Στην επόμενη προσπάθεια που είναι πιθανό να προχωρήσω χωρίς cyclacur, η εμβρυομεταφορά κατεψυγμένης βλαστοκύστης θα γίνει 6 μέρες μετά την ωορρηξία (την οποία θα προσπαθήσουμε να εντοπίσουμε με τεστ οωρρηξίας και υπέρηχο).

Νομίζω η μέρα που θα καθορίσει ο γιατρός για την εμβρυομεταφορά εξαρτάται από πολλούς παράγοντες (τι φάρμακα παίρνεις, πάχος ενδομητρίου, αν έχεις ήδη εμβρυα και ποσων ημερών είναι κλπ...)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Jesabell είπε:

Καλημέρα κοριτσια! Σας διαβαζω βεβαιως και σας στελνω θετικη ενεργεια κ σκεψεις! Εγω ακομη παιρνω το χρονο μου, ηθελα ωστοσο να ρωτησω και παρακαλω οποια θελει και θυμαται να μου πειτε ποια μερα του κυκλου κάνατε τις εμβρυομεταφορες; 
Εγω και τις 2 προηγ καναμε την 15η.. με την 1η ενδομήτριο 9,3 ( βλαστοκυστες) και τη 2η 8,8 (3ης ημερας) 
 

μπορει να γινει εμβρυομεταφορα πχ 18-19η μερα του κυκλου;  
παιζει ρολο το ενδομήτριο αυτο το ξερω αλλα δε πρεπει πχ να εχει καποια σχεση η μερα εμβρύων με τη μερα του κυκλου; 

Καλημέρα! εγώ την έκανα την 21η μέρα (17η μέρα αφότου άρχισα τα cyclacur, βλαστοκύστες 5 ημερών).

Εμένα με άγχωσε η αλήθεια είναι που ήταν τόσο μακρινή η ημερομηνία 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η elena0212 είπε:

Καλημέρα!!!τι όμορφα νέα. Σου εύχομαι να γαντζωθούν και τα 2 Για τους επόμενους 9μηνες. Περιμένουμε 02/06 τα ευχαριστα😍

Μακαρι κοριτσι μου να γαντζωθούν και τα δυο, ακομα μεγαλύτερη χαρα!!! Ευχαριστω πολυ! Και σε σενα ο,τι καλυτερο!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η ΧΑΡΜΑ είπε:

Ωωω τι τέλεια.....συγχαρητήρια.... Ήταν τόσο Γλυκουλες σαν την μαμά τους;;;;; 😘😘😘😘πάμε για διδιμα λες;; με το καλό μια τεράστια χοριακη γλυκούλα μου...

Α, εντομεταξη έχεις κάνει άλλη χάρμα tag 🤣 γι αυτό δεν είχα ειδοποίηση...σε ευχαριστώ γλυκιά μου μακάρι να έχω θετική εξέλιξη έχω αγχοθει λιγο όσο περνάνε οι μέρες...🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Ευχαριστω πολυ Χαρμακι μου!!!! Ο,τι θελει ο Χριστουλης!!! Και τα δυο σουπερ θα ειναι, μεγαλύτερη χαρα θα εχω!!! Μακαρι!!! 
Το διόρθωσα το tag!!! Ολα καλα θα πανε!!!! Ευχομαι απο καρδιάς η στιγμη σου να ειναι αυτη!!!! Περιμενω με αγωνια κι εγω τα νεα της χοριακης σου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΧΑΡΜΑ είπε:

Καλημέρα γλυκουλα...ετοιμάζεις το πιο ωραίο δώρο για τον άντρα σου φέτος!!!!

πως πάνε τα συμπτώματα σημερα; εγώ έκλεισα μια βδομάδα απο την ετ. Τις πρώτες μέρες είχα θέμα με υπνηλία, πόνους μικρούς λες και θα έρθει περίοδος που κ που.. Λίγες καφέ εκκρίσεις... ήμουν κουρασμένη όλη την ώρα αλλά από την Κυριακή δεν έχω τπτ και ανησυχώ λίγα τραβιγματα νιώθω κοντά στον αφαλό άμα αλλάζω θέση έτσι λίγα πονακια της στιγμής...🤔 Εγώ περνω μόνο 3 ουτροτζεσταν από το στόμα

Μια χαρά τα βλέπω τα συμπτώματα σου! οι καφέ εκκρίσεις λογικά είναι από την εμφύτευση.Καλή επιτυχία λοιπόν με μια τεράστια χοριακή ❤️ 

εγώ από συμπτώματα πέρα από την υπνηλία όταν παίρνω τα φάρμακα δεν έχω τίποτα άλλο και ανησυχώ πολύ :(

χθες μάτωσα και την κοιλίτσα με την μία ένεση και πονάω λίγο σήμερα. Με έχει πιάσει γκρίνια όπως όταν περιμένω περίοδο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η blueheart είπε:

Μια χαρά τα βλέπω τα συμπτώματα σου! οι καφέ εκκρίσεις λογικά είναι από την εμφύτευση.Καλή επιτυχία λοιπόν με μια τεράστια χοριακή ❤️ 

εγώ από συμπτώματα πέρα από την υπνηλία όταν παίρνω τα φάρμακα δεν έχω τίποτα άλλο και ανησυχώ πολύ :(

χθες μάτωσα και την κοιλίτσα με την μία ένεση και πονάω λίγο σήμερα. Με έχει πιάσει γκρίνια όπως όταν περιμένω περίοδο 

Καλημέρα στην ίδια κατάσταση είμαστε, εγώ δεν ξέρω δεν μπορώ να πιστέψω πλέον σε συμπτώματα μπορεί κ να μην συμαίνουν τπτ και να ναι καλό να μην έχουμε τπτ. Θα σκάσουμε μέχρι την χωριακη το βλέπω 🤣

Ωχ μορε κοιλίτσα....υπομονή... Έλα δεν θέλω να ακούω για περίοδο... Την αποχερετισαμε την ξεχνάμε για 9 μηνες.. πάει....🤣 Η γκρίνια είναι γτ μεγαλώνουν τα έμβρυακια σου... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η blueheart είπε:

Καλημέρα! εγώ την έκανα την 21η μέρα (17η μέρα αφότου άρχισα τα cyclacur, βλαστοκύστες 5 ημερών).

Εμένα με άγχωσε η αλήθεια είναι που ήταν τόσο μακρινή η ημερομηνία 

 Kαι εμενα μου ειχε γραψει 17η με 19η μερα του κυκλου, με βλαστοκυστες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η JNtina είπε:

Ευχαριστω πολυ Χαρμακι μου!!!! Ο,τι θελει ο Χριστουλης!!! Και τα δυο σουπερ θα ειναι, μεγαλύτερη χαρα θα εχω!!! Μακαρι!!! 
Το διόρθωσα το tag!!! Ολα καλα θα πανε!!!! Ευχομαι απο καρδιάς η στιγμη σου να ειναι αυτη!!!! Περιμενω με αγωνια κι εγω τα νεα της χοριακης σου! 

Λουλούδενια μου σε ευχαριστώ.... Να δούμε πως θα τα πάμε ότι θέλει ο θεός εμείς ότι μπορούσαμε το καναμε.... Αντε να Μετράμε αντίστροφα.... Να δούμε μια 3ψηφία....

https://tse2.mm.bing.net/th?id=OGC.b3946724ed0c234c34118ad1cc9ca999&pid=Api&rurl=https%3a%2f%2fmedia.tenor.co%2fimages%2fb3946724ed0c234c34118ad1cc9ca999%2fraw&ehk=jQXFXe4Mm6Zwi3GQJ05v6xcD4JAsISgMhBBm9IOVoR0%3d

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η dimi.mar είπε:

 Kαι εμενα μου ειχε γραψει 17η με 19η μερα του κυκλου, με βλαστοκυστες 

Δεν ειναι απολυτο, εμενα μου ειχε κανει 21 πρωτη μερα ενω μου ελεγε 17 με 19 μια χαρα επιασε, ασχετο αν παλινδρομησε..κατι επειγον ειχε συμνει και ελειπε εξωτερικό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η ΧΑΡΜΑ είπε:

Λουλούδενια μου σε ευχαριστώ.... Να δούμε πως θα τα πάμε ότι θέλει ο θεός εμείς ότι μπορούσαμε το καναμε.... Αντε να Μετράμε αντίστροφα.... Να δούμε μια 3ψηφία....

https://tse2.mm.bing.net/th?id=OGC.b3946724ed0c234c34118ad1cc9ca999&pid=Api&rurl=https%3a%2f%2fmedia.tenor.co%2fimages%2fb3946724ed0c234c34118ad1cc9ca999%2fraw&ehk=jQXFXe4Mm6Zwi3GQJ05v6xcD4JAsISgMhBBm9IOVoR0%3d

Σουπερ φωτο!!! Τέτοιες κοιλιές θελουμε ολες να εχουμε να τις καμαρώνουμε!!! 
Χαρμακι μου τα καφε οντως μπορει να ειναι σημάδι εμφύτευσης, εγω ειχα στην προηγούμενη που επιτευχθεί εγκυμοσύνη δυο μερες πριν τη χοριακη και ειχα πανιασει!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η dimi.mar είπε:

Δεν ειναι απολυτο, εμενα μου ειχε κανει 21 πρωτη μερα ενω μου ελεγε 17 με 19 μια χαρα επιασε, ασχετο αν παλινδρομησε..κατι επειγον ειχε συμνει και ελειπε εξωτερικό 

φαντάζομαι πως έχει να κάνει με το πρωτόκολλο που ακολουθεί ο κάθε γιατρός.

Εμένα μου είπε 17η από τη μέρα που θα ξεκινούσα cyclacur. Είχα αδιαθετήσει Κυριακή του Πάσχα οπότε τα ξεκίνησα την Τετάρτη που πήρα τον γιατρό μου να του το πω. 

πολύ λυπάμαι για την παλίνδρομη :(  Καλή επιτυχία εύχομαι σε αυτή σου την προσπάθεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και από εμένα κορίτσια! Πρώτη φορά γράφω στη παρέα σας αν και διάβαζα τους διαλόγους σας... Βρίσκομαι στη 3η μέρα μετά την εμβρυομεταφορά 2 πολύ καλής ποιότητας βλαστοκύστεων και η χοριακή μου (σύμφωνα με το γιατρό) θα γίνει στις 2/6! Την αγωνία μου την ξέρετε είμαι σίγουρη... Δεν ξέρω πως θα περάσουν ΟΛΕΣ αυτές οι μέρες.

Είναι η 2η μου προσπάθεια. Η πρώτη μου προσπάθεια ήταν πέρσι το 2020 η οποία ήταν πετυχημένη, αλλά δυστυχώς στη πορεία δεν πήγαν καθόλου καλά τα πράγματα. Άνοιξα αιμορραγία στην 12η εβδομάδα... μετά το ξεπέρασα αλλά στην 22η εβδομάδα σπάσαν τα νερά μου με αποτέλεσμα να εισαχθώ στο νοσοκομείο. Γέννησα τελικά το κοριτσάκι μου στην 26η εβδομάδα με καισσαρική λόγω πάλι αιμορραγίας αλλά το μωράκι μου έζησε μόνο 3 μερούλες. Δεν τα κατάφερε...

Ενώ αρχικά είπα ότι δεν θα ξαναδοκιμάσω καθώς δεν είχα ούτε ένα άλλο εμβρυάκι, τελικά αλλάξαμε γνώμη με το σύζυγο και ξανακάναμε όλη τη διαδικασία, πήραμε 4 βλαστοκύστες και βάλαμε τις 2. Παγώσαμε τις άλλες 2.

Να σημειώσω ότι είμαι 39 και έχω ήδη ένα υπέροχο γιο 8 χρονών με εντελώς φυσική σύλληψη και μια υγιέστατη εγκυμοσύνη ο οποίος ανυπομονεί να αποκτήσει αδελφάκια. Και φαντάζεστε όταν περίμενε την αδελφούλα του πέρυσι...Ευτυχώς όμως το πήρε αρκετά καλά και λέει σε όλους ότι έχει αδελφάκι ένα αγγελάκι δίπλα από το Χριστούλη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η geo2222 είπε:

Καλησπέρα να σε ρωτήσω εσυ τι έκανες και επανήλθες γιατί εγώ ακόμα από την Παρασκευή δεν είμαι πολύ καλά!πρησμενη όλη η κοιλιά και έχω και αρκετούς πόνους!

Όχι όλη την πρώτη εβδομάδα ήμουν έτσι κοπέλα μου!! Την δεύτερη καλύτερα και προς τα τέλη της δεύτερης εβδομάδας ξεπρηστικα τελείως, ωστόσο ο γιατρός με έπαιρνε συνέχεια τηλ και μου είχε πει εάν νιώσω πολύ αδιαθεσία να τον πάρω αμέσως!! Ωστόσο ήταν υποφερτα , οπότε δεν χρειάστηκε κάτι άλλο!! Να πάρεις τηλ τον γιατρό σου να του πεις πως είσαι!! Εγώ έτρωγα πολλά αυγά και είχα μείωση τελείως το αλάτι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η mar333 είπε:

Να πίνεις πολλά υγρά να κόψεις τελείως το αλάτι και να τρως δύο ασπράδια τη μέρα.Δεν σου έδωσαν οδηγίες από το κέντρο;

Μου έδωσαν αυτά ακριβώς που μου λες και εσυ απλά επειδή έχουν περάσει μέρες και αλλαγή δεν έχω δει ειπα μήπως υπάρχει και κάτι που δεν ξέρω!ευχαριστω πάντως 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Όχι όλη την πρώτη εβδομάδα ήμουν έτσι κοπέλα μου!! Την δεύτερη καλύτερα και προς τα τέλη της δεύτερης εβδομάδας ξεπρηστικα τελείως, ωστόσο ο γιατρός με έπαιρνε συνέχεια τηλ και μου είχε πει εάν νιώσω πολύ αδιαθεσία να τον πάρω αμέσως!! Ωστόσο ήταν υποφερτα , οπότε δεν χρειάστηκε κάτι άλλο!! Να πάρεις τηλ τον γιατρό σου να του πεις πως είσαι!! Εγώ έτρωγα πολλά αυγά και είχα μείωση τελείως το αλάτι!!

Τον πήρα τηλ και πηγα και με είδε και μου είπε ότι θα κρατήσει 15 μέρες αλλά νομίζω δεν έχω άλλες αντοχές και κάνω ότι μου λένε!ευχαριστω για την απάντηση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου @geo2222@mar333@Αννια27και δεν ξέρω αν ξέχασα κάποια από όσες συμμετέχετε σε αυτή την συζήτηση απλά μου προκαλεί εντύπωση κι ακόμα δεν τα ξέρω καλά.. . Τι σας προκαλεί αυτό το πρήξιμο στην κοιλιά; η εμβρυομεταφορα; είναι λογικό; για ποιο λόγο συμβαίνει; από τις ορμόνες που έχουμε πάρει πιο πριν; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 24/5/2021 at 4:16 ΜΜ, ο/η JNtina είπε:

Καλησπερα!!! Καλη εβδομάδα σε ολες κορίτσια!!! Σημερα εκανα την εμβρυομεταφορα μου, βάλαμε δυο άριστες, γλυκουλες βλαστοκυστες και ελπιζω για το θετικό! Χοριακη θα εχω στις 2/06. Το λεω για το πινακακι @Vasilique!!! Ευχαριστω κοριτσακι μου γλυκο! ❤️
Καλη επιτυχια με σουπερ χοριακες κοριτσάκια μου @Dimi1981 και @ΧΑΡΜΑ Περιμενουμε τα θετικά σας νεα!!! 
@Avocandoπεριμενουμε την θετική σου εξέλιξη και την εμπειρία σου απο τον υπέρηχο!!! Με το καλο κοριτσι μου!!! 

Καλη επιτυχια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Όπως είπε και η @anna_30 μπορεί εκεί που τα τεστακια δειχνουν άχνα μια μέρα ξαφνικός να δειξει θετικο🙏
    • Γι αυτο ειμαστε εδω κοριτσι μου!! η μια στηριγμα της αλλης!!! 🤗❤️ κι εγω μονο εδω στο φορουμ νιωθω οτι καποιος μπορει να νιωσει οπως νιωθω.. οσο και να με αγαπανε οι φιλες μου και οι ανθρωποι μου, αν δε το βιωσεις, δεν ξερεις πως ειναι...
    • Τελειααααα❤️❤️❤️ αρχικά ας μην προτρέχουμε γτ το θαυματακι μπορεί να ήρθε ❤️ αν δεν… τοτε πατε στα επόμενα πλάνα💪 από ότι κατάλαβα στον μεθεπόμενο κύκλο αν χρειαστεί που το απεύχομαι θα πατε με ενεσουλες γοναδοτροπινων και χάπια όπως έκανα και εγώ στη δεύτερη σπερματεγχυνση🙏❤️🙏 εύχομαι σε λίγες μέρες να μας πεις τα ευχαριστα κοριτσάκι μου❤️ 
    • Κορίτσια καλησπέρα! Πήγα κ μίλησα σήμερα μ το γιατρό γιατί αν μ έρθει περίοδος τελικά τη περιμένω Κυριακή τ Πάσχα άρα θ έπρεπε ν προμηθευτώ χάπια και ν μάθω διαδικασία από πριν!  μ είπε πως κανονικά κάνουμε εξετάσεις 1 2η μέρα τ κύκλου ορμονικές και μετά ξεκινάμε τα χάπια 2η με 7η μέρα και μετά κάνουμε παρακολούθηση , κατι ενεσακια λέει γ ν πολλαπλασιαστούνε και μετά τη τελική ένεση γ ν σκάσουν!  αλλα επειδή πέφτει μέσα στο Πάσχα η περίοδος αν έρθει εμένα , γ αυτόν τον κύκλο θ πάρω μόνο τα χάπια τα serpafar πρωί βράδυ , και μετά θ ξεκινήσουμε παρακολούθηση !  αν είναι ένα μ λέει δν θ κάνουμε την ένεση την τελική! Αν είναι περισσότερα τότε θ κάνουμε και την ένεση , θα το δούμε εκείνες τις μέρες! Κ στον κύκλο τ ιουνιου μ είπε ν προχωρήσουμε σε σπερματέγχυση!  Αυτα!!!! Σήμερα είμαι 7η ΜΤΩ δν έχω κανένα συμπτωμα , αλλά νιώθω πως έχω νεύρα και σαν μια σύγχυση εσωτερική , σν ν μην έχω υπομονή ένα πράγμα !    @Girly μουυυυυυ αγαπημένη μουυυυ φωτεινό μ πλασμα περιμένουμε νέα από το γιατρό! Αιντε σχολνα έχουμε πανηγυρια μπροστά μας , πρέπει ν είμαστε με κοιλιά είπαμε 😂😂🤰🤰🤰
    • Τι κάνετε κορίτσια μου?? @Demy93 τι έκανες τελικά με το δόντι? Όλα καλά ?  Εμείς πήγαμε γιατρο.. όλα πολύ καλά .. έφτασε το ένα κιλό η μπέμπα μας 🩷🩷
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...