Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

Καλε δεν σας προλαβαίνω πια! Πολλά συγχαρητήρια στα κορίτσια @Eva29 και @Katerinaki83 με τα θετικά τεστακια και με μια τεράστια χοριακή! Για την  @blueoceanμε το αρνητικο τεστ, μέχρι να κάνεις χοριακή,  τίποτα δεν έχει τελειώσει ακόμα...υπομονή μέχρι αύριο (αν θυμάμαι καλα)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Litsadi είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα σε μια βδομάδα θα πάω για ωοληψία και μου είπε να πάω για καρδιογραφημα είναι κάτι που το έχετε κάνει όλες;μου έκανε λίγο εντύπωση 

Ναι βέβαια, πας για καρδιογραφημα λόγω της μέθης που θα σου κάνουν για την ωοληψία.  Συνήθως βέβαια την κάνουν στο κέντρο πριν την ωοληψία

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Natassou85 είπε:

Θα τα καταφερεις τωρα στο λεει μια Σαββατογεννημενη .. το προβλημα σας αν επιτρεπεται φυσικα ποιο ειναι κ η ηλικια σας;; Εγω παω στα 36

Μακάρι Παναγία μου αυτή την φορά να τα καταφέρουμε....το πρόβλημα ήταν στο σπέρμα...το οποίο βέβαια έχει επανέλθει...και εγώ έχω χαμηλή ΑΜΗ 1,67 ετών 33!!!! Τίποτα άλλο δεν έχει βρεθεί.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Litsadi είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα σε μια βδομάδα θα πάω για ωοληψία και μου είπε να πάω για καρδιογραφημα είναι κάτι που το έχετε κάνει όλες;μου έκανε λίγο εντύπωση 

Εννοείται όλες κάναμε καρδιογράφημα!!! Είναι λόγω μέθης.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η elena0212 είπε:

Πφφφφ εγώ κοντεύω να σκασω. Μου είπαν θα αδιαθετησω 5-10 μερες μετά την ωοληψια. Σήμερα έκλεισα 10 μερες. Το βραδυ ξυπνησα με πόνους περιόδου και μέσα στη χαρά. Πάω τουαλετα…τίποτα. Τώρα πού με ξεσηκώσατε με τα θετικά σας και  θέλω να έρθει να ξεκινησω προετοιμασια για ετ…αυτή πουθενα. 

Να σου πω το αγχος φερνει καθυστερηση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Olia4 είπε:

Ελπίζω σύντομα!!!!!! Τέλος Ιουνίου κάναμε την πρώτη (αποτυχημένη) διέγερση .... Είπαμε σε ένα τετράμηνο πάλι διέγερση!!!!! Αν δεν γίνει τέλος Οκτωβρίου θα γίνει τέλος Νοεμβρίου!!!!!αναλόγως με την περίοδο!!!! Ωστόσο είμαι εδώ !!!!! Σας βλέπω κ σας χαίρομαι!!!!! Ελπίζω αυτήν την φορά να φτάσουμε μέχρι την ωοληψια και να μπω κ εγώ στο πινακακι το γουρλιδικο!!!!!!! ♥️🌹♥️🌹♥️🌹♥️🌹♥️😘😘😘😘😘

Σε περιμενουμε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Litsadi είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα σε μια βδομάδα θα πάω για ωοληψία και μου είπε να πάω για καρδιογραφημα είναι κάτι που το έχετε κάνει όλες;μου έκανε λίγο εντύπωση 

Καλη επιτυχία κορίτσι μου.. ναι και εμένα μου ζήτησαν να πάω σε καρδιολόγο και ήθελαν και γνωμάτευση μαζί με το καρδιογράφημα μάλιστα..εγω νόμιζα θα μου το έκαναν μέσα στο κέντρο πριν τη μεθη όπως όταν είχα κάνει επεμβαση σε κλινικη αλλά μπαααα.. και εσένα από εξωτερικό γιατρό σου το ζήτησαν?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Μακάρι Παναγία μου αυτή την φορά να τα καταφέρουμε....το πρόβλημα ήταν στο σπέρμα...το οποίο βέβαια έχει επανέλθει...και εγώ έχω χαμηλή ΑΜΗ 1,67 ετών 33!!!! Τίποτα άλλο δεν έχει βρεθεί.....

Τωρα θα ναι η τυχερη σου θα το δεις ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Margitc είπε:

Λοιπον ακου να τρελαθεις. Εγω πηρα τηλ την επιτροπη 3/5 κ μου εκλεισαν μετα απο 5 ολοκληρους μηνες 😡. Τεσπα φτανει σημερα ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ κ με εκοψαν ακουσον ακουσον στην συμβολαιογραφικη πραξη ( εχουμε συμφωνο συμβιωσης) σε ενα σημειο γιατι εγραφε με το σπορμα του ταδε κ δεν εγραφε με ωαρια δικα μου. Μα τους λεω αν θα πηγαινα με ωαρια δοτριας τα φαρμακα για την προκληση τι να τα κανω; Τεσπα τους λεω κ χρειαζομαι να αρχισω την αγωγη κ σε 7 μερες θα πρεπει να ξεκινησω κ περιμενα 5 μηνες  κτλ. Μου λενε θα παρε τηλ μεσα σε 1 εβδομαδα γινονται η επιτροπες για τις εκκρεμοτητες. Κ πηρα τηλ κ μου ειπαν αν εχεις ετοιμο το χαρτι ελα αυριο.  
τα υπολοιπα χαρτια ειναι οκ. 
τσαμπα το 50€ στη συμβολαιογραφο παιδι μου.

επιτροπη περασα Μαρουσι. Αν σου λειπει χαρτι η κατι αλλο κλεινεις ραντεβου κ μεσα στην εβδομαδα πας με το χαρτι. Αυτο το 6 μηνες δεν ισχυει. Κ φυσικα αν ειναι ολα οκ δεν σε κοβουν.

εμενα αν κ με ταλαιπωρησαν ηταν πολυ ευγενικοι κ οταν κλαφτηκα για το οτι δεν θα προλλαβω μου ειπαν μην στεναχωριεσαι αν θες ελα αυριο. Οποτε κ κατι να ειναι λαθος μην σε νοιαζει αμεσως θα το φτιαξουν

Πωωωωπω πάλι καλα αφού θα γίνει αύριο κ δεν ισχύει το εξάμηνο😰Να σαι καλά,με καθησυχασες λιγάκι!Κ εμείς με συμβολαιογραφική πράξη θα πάμε!Άντε κορίτσι μου με το καλό να ξεμπερδεψεις αύριο να ξεκινήσεις κ συ♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Ναι βέβαια, πας για καρδιογραφημα λόγω της μέθης που θα σου κάνουν για την ωοληψία.  Συνήθως βέβαια την κάνουν στο κέντρο πριν την ωοληψία

Αλήθεια; βασικά δεν μου την έγραψε κιόλας τι χαζομάρα και είναι στα 20€-15€

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Sandyb είπε:

Καλη επιτυχία κορίτσι μου.. ναι και εμένα μου ζήτησαν να πάω σε καρδιολόγο και ήθελαν και γνωμάτευση μαζί με το καρδιογράφημα μάλιστα..εγω νόμιζα θα μου το έκαναν μέσα στο κέντρο πριν τη μεθη όπως όταν είχα κάνει επεμβαση σε κλινικη αλλά μπαααα.. και εσένα από εξωτερικό γιατρό σου το ζήτησαν?

Ναι ρε κορίτσι μου τι χαζό εεε;και βρήκα ένα κέντρο κοντά σε μένα, αλλά για το Σάββατο μου έδωσε αιματολογικές και με στέλνει στο "γένεσης" και θα χρειαστεί να κάνω ολόκληρο ταξίδι γιατί εγώ είμαι δυτικά θεσσαλονίκη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Litsadi είπε:

Ναι ρε κορίτσι μου τι χαζό εεε;και βρήκα ένα κέντρο κοντά σε μένα, αλλά για το Σάββατο μου έδωσε αιματολογικές και με στέλνει στο "γένεσης" και θα χρειαστεί να κάνω ολόκληρο ταξίδι γιατί εγώ είμαι δυτικά θεσσαλονίκη. 

Α Θεσσαλονίκη και εσύ? Πατρίδα... Σε ποιο κέντρο είσαι στο Γένεσις? Εγώ είμαι embryolab.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Καλε δεν σας προλαβαίνω πια! Πολλά συγχαρητήρια στα κορίτσια @Eva29 και @Katerinaki83 με τα θετικά τεστακια και με μια τεράστια χοριακή! Για την  @blueoceanμε το αρνητικο τεστ, μέχρι να κάνεις χοριακή,  τίποτα δεν έχει τελειώσει ακόμα...υπομονή μέχρι αύριο (αν θυμάμαι καλα)

Ευχαριστώ πολύ πολύ κορίτσι μου !! Με το καλό και εσύ 😘♥️♥️

στις πριν 1 ώρα, ο/η Sandyb είπε:

Καλέ τι κάνατε πάρτυ? Διαβάζω πόσες σελίδες!! Αγαπημένες @Eva29 και @Katerinaki83 πολλά πολλά συγχαρητήρια για τα θετικά σας τεστακια!! Με το καλό να επισημοποιησετε τα αποτελέσματα με τις τέλειες χοριακες σας και να προχωράμε σιγά σιγά!! 💖

Κανονικό σπαμαρισμα κάναμε σήμερα !! 

Ευχαριστώ πολύ πολύ κορίτσι μου ! Με το καλό να κρατήσεις το μωράκι σου 🥰♥️🙏

στις πριν 5 ώρες, ο/η Katerinaki83 είπε:

Θετικό αλλά πολύ αχνό βέβαια με τα καφέ το μόνο που ελπιζω είναι να έφυγε το ένα .

BF60CE6F-A3D7-4E59-91F0-706174100B83.jpeg

Ωωωωω εντάξει θα τρελαθώ !!! Τι είναι αυτό σήμερα ???? Συγχαρητήρια κορίτσι μου !! Είσαι εγκυουλα!! Όλα θα πάνε καλά μην μου αγχώνεσαι !! ♥️🙏🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Sandyb είπε:

Α Θεσσαλονίκη και εσύ? Πατρίδα... Σε ποιο κέντρο είσαι στο Γένεσις? Εγώ είμαι embryolab.. 

Α  ναι σε θυμάμαι από ποιό παλιά,τι κάνεις; στο assisting nature είμαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Litsadi είπε:

Α  ναι σε θυμάμαι από ποιό παλιά,τι κάνεις; στο assisting nature είμαι.

Ολα καλά πάνε δόξα το θεό.. δείχνει να προχωράει ομαλα αυτή η εγκυμοσύνη αν και είμαι ακόμα στην 9η εβδομάδα.. Α μπερδεύτηκα γιατί ανέφερες το Γένεσις... τώρα αν σου πω δεν το ξέρω αυτό το κέντρο ή το έχω ακούσει και δεν το θυμάμαι, παίζει και αυτό γιατί δεν έχω κάνει και καμια προσπάθεια κάπου αλλού εκτός του embryolab..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Margitc είπε:

Να σου πω το αγχος φερνει καθυστερηση

Ναι ισχύει. Το παρατήρησα κ όταν περίμενα να αδιαθετησω για την ωοληψια. ☺️☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Sandyb είπε:

Α Θεσσαλονίκη και εσύ? Πατρίδα... Σε ποιο κέντρο είσαι στο Γένεσις? Εγώ είμαι embryolab.. 

@Litsadi κι εγώ Θεσσαλονίκη …περιπου 😊 εμένα δε μου ζήτησαν ποτε. Μόνο πιεση μου παίρνουν. Ίσως επειδή πριν 1μιση χρονο έκανα επέμβαση με ολική νάρκωση στο γένεσις κ εκει μου έκαναν καρδιογράφημα.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η elena0212 είπε:

@Litsadi κι εγώ Θεσσαλονίκη …περιπου 😊 εμένα δε μου ζήτησαν ποτε. Μόνο πιεση μου παίρνουν. Ίσως επειδή πριν 1μιση χρονο έκανα επέμβαση με ολική νάρκωση στο γένεσις κ εκει μου έκαναν καρδιογράφημα.  

Α ναι σε θυμάμαι εμείς είμαστε γειτόνισσες στα κέντρα ε? Περίεργο να μη ζητήσουν, Εμένα το καρδιογράφημα το ήθελαν και πρόσφατο.. περιμένεις περίοδο για να ετοιμαστεις για έμβρυομεταφορά τώρα? Δεν προλαβαίνω τα νέα σας κορίτσια μπήκατε δυναμικά το Σεπτέμβρη και μ' αρεσετε πολύ αλλά σας χάνω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η elena0212 είπε:

@Litsadi κι εγώ Θεσσαλονίκη …περιπου 😊 εμένα δε μου ζήτησαν ποτε. Μόνο πιεση μου παίρνουν. Ίσως επειδή πριν 1μιση χρονο έκανα επέμβαση με ολική νάρκωση στο γένεσις κ εκει μου έκαναν καρδιογράφημα.  

Περίπου;;; τριγύρω;;😄 και εγώ έκανα πριν λίγους μήνες αλλά υποθέτω λόγω ηλικίας;είμαι και 41 αλλά θα πάρω αύριο τηλέφωνο γιατί μου την δίνει που μου είπε δεν είναι ακριβή και έχει από 10€ και πάνω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Sandyb είπε:

Α ναι σε θυμάμαι εμείς είμαστε γειτόνισσες στα κέντρα ε? Περίεργο να μη ζητήσουν, Εμένα το καρδιογράφημα το ήθελαν και πρόσφατο.. περιμένεις περίοδο για να ετοιμαστεις για έμβρυομεταφορά τώρα? Δεν προλαβαίνω τα νέα σας κορίτσια μπήκατε δυναμικά το Σεπτέμβρη και μ' αρεσετε πολύ αλλά σας χάνω..

Ναι. Είμαι στο απέναντι εγώ 😂😂 έκανα ωοληψια πριν 10 μερες αλλά το ενδομήτριο δεν αναπτύχθηκε καλά με τα σερπαφαρ…όποτε περιμένω να αδιαθετησω για να ξεκινησω προετοιμασια για εμβρυομεταφορα. Λογικό τοσες που είμαστε …. Εσυ έχεις εύκολη εγκυμοσύνη μέχρι τώρα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Litsadi είπε:

Περίπου;;; τριγύρω;;😄 και εγώ έκανα πριν λίγους μήνες αλλά υποθέτω λόγω ηλικίας;είμαι και 41 αλλά θα πάρω αύριο τηλέφωνο γιατί μου την δίνει που μου είπε δεν είναι ακριβή και έχει από 10€ και πάνω 

Μενω σερρες εγώ. Απλά η δουλειά του αντρα μου είναι Θεσσαλονίκη όποτε 1-2 φορες τη βδομάδα είμαι εκει. 
μαλλον σύγκρινε το ποσο με τα χρήματα που δίνουμε στην εξωσωματική. Γι αυτό θα σου το είπε 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η elena0212 είπε:

Ναι. Είμαι στο απέναντι εγώ 😂😂 έκανα ωοληψια πριν 10 μερες αλλά το ενδομήτριο δεν αναπτύχθηκε καλά με τα σερπαφαρ…όποτε περιμένω να αδιαθετησω για να ξεκινησω προετοιμασια για εμβρυομεταφορα. Λογικό τοσες που είμαστε …. Εσυ έχεις εύκολη εγκυμοσύνη μέχρι τώρα;;

Αχ τέλεια!! Καλύτερα σε επόμενο κύκλο με ιδανικές συνθήκες.. με το καλό να ξεκινήσεις την προετοιμασία για να μεταφέρεις τα μωράκια σου και να πάρεις ένα τέλειο θετικό αποτέλεσμα!! Σχετικά εύκολη εγκυμοσύνη εχω δόξα το θεό.. έχω αναγουλες βέβαια αλλά αυτές τις χαίρομαι και ας με ταλαιπωρούν λίγακι.. το σημαντικό είναι ότι το εμβρυακι μου δείχνει να αναπτύσσετε καλά και περιμένω από υπέρηχο σε υπέρηχο για να ηρεμώ και να χαίρομαι.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η rouseva είπε:

Πωωωωπω πάλι καλα αφού θα γίνει αύριο κ δεν ισχύει το εξάμηνο😰Να σαι καλά,με καθησυχασες λιγάκι!Κ εμείς με συμβολαιογραφική πράξη θα πάμε!Άντε κορίτσι μου με το καλό να ξεμπερδεψεις αύριο να ξεκινήσεις κ συ♥️

Καλημερα, οχι μην αγχωνεσαι για επιτροπη κ τετοια. Δεν ισχυει οταν κατι σου λειπει η ειναι λαθος. Μου ειπαν οτι αυτα ειναι εκκρεμοτητες κ μεσα στην εβδομαδα κλεινουν νεο ραντεβου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Καλε δεν σας προλαβαίνω πια! Πολλά συγχαρητήρια στα κορίτσια @Eva29 και @Katerinaki83 με τα θετικά τεστακια και με μια τεράστια χοριακή! Για την  @blueoceanμε το αρνητικο τεστ, μέχρι να κάνεις χοριακή,  τίποτα δεν έχει τελειώσει ακόμα...υπομονή μέχρι αύριο (αν θυμάμαι καλα)

ευχαριστώ...περιμένω το αποτέλεσμα.....η πιο βασανιστική αναμονή της ζωής μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελικά είναι αρνητικό. Απλά δεν μπορώ να καταλάβω τι πηγαίνει λάθος κάθε φορά.  Ευχομαι καλή επιτυχία σε όλες τις κοπέλες που περιμένουν χοριακή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...