Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Olia4 είπε:

Κορίτσια καλημέρα!!!!!! Καλά αποτελέσματα να έχετε όλες όσες περιμένετε..... Και πολλές κ καλές χοριακες!!!!! Εγώ δυστυχώς η ευτυχώς σταματάω τελικά την διέγερση(14ημερα)! Και δεν θα προχωρήσουμε σε ωοληψία.... Σήμερα είχα υπερηχο (16ημερα) και είδε μόνο 3ωοθηλακια αλλά η οιστραδιόλη δεν έχει ανέβει καθόλου....μου είπε ο δεν θέλει να με ταλαιπωρήσει για αυτά τα 3...δεν είναι σίγουρος! Κ καλύτερα να το αφήσουμε! Τέλος Αυγούστου θα τον ξανά δω για να μου γράψει πάλι ενέσεις κ να δούμε πως θα κινηθούμε!!!!! Καλή συνέχεια κορίτσια σε όλες .... Εδώ θα ειμαι!!!!!! Να έχουμε ένα όμορφο σκ!!!!!! ❤️❤️❤️❤️

Μαζί θα πάμε πάλι από τελος Αυγούστου....μην στεναχωριέσαι κορίτσι μου..... συμβαίνουν δυστυχώς και αυτά....να και εγώ είμαι ζωντανό παράδειγμα.....ποιο φάρμακο πήρες???? Εγώ puregon έκανα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Ρε κορίτσια πάω το αύριο για το εμβόλιο... πόσο πονάει δηλαδή αυτό το μπράτσο 🙄🙄🙄???

Καλά μη φανταστείς σε εμένα τουλάχιστον ήταν σαν να έχω κάνει γυμναστική μετά από αιώνες και πιάστηκε.

Για δυο μέρες αυτό, την τρίτη μέρα ολα οπως πριν.

Αλλά το σήκωνα, το κινούσα όλα κανονικά δεν με περιόρισε κάπου. Σάββατο το έκανα Κυριακή σιδέρωσα 4 πλυντήρια 😁

Απλά ζήτησα να μου το κάνουν στο αριστερό γιατί δεν ήξερα το βαθμό της "κουλαμάρας" και λέω κάτσε μην κουλαθεί το δεξί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η kk88 είπε:

Μαζί θα πάμε πάλι από τελος Αυγούστου....μην στεναχωριέσαι κορίτσι μου..... συμβαίνουν δυστυχώς και αυτά....να και εγώ είμαι ζωντανό παράδειγμα.....ποιο φάρμακο πήρες???? Εγώ puregon έκανα....

Είμαι καλά!!!!!!! Στην αρχή βέβαια ήμουν πολύ χάλια!!!!! Είναι η πρώτη προσπάθεια κ τα έριξα λίγο κ μένα...γτ???τι φταίει????Αλλά..... Οπότε γίνει!!!!! Πλέον είμαι πολύ καλά κ ήρεμη!!!!! Ξεκίνησα με menopur 225 μετά με πήγε με menopur 300.... Όταν ξεκινήσω πάλι δεν ξέρω με τι......!!!!!!! Να είμαστε καλά κ όλα καλά θα πάνε κάποια στιγμή για όλες μας!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Olia4 είπε:

Είμαι καλά!!!!!!! Στην αρχή βέβαια ήμουν πολύ χάλια!!!!! Είναι η πρώτη προσπάθεια κ τα έριξα λίγο κ μένα...γτ???τι φταίει????Αλλά..... Οπότε γίνει!!!!! Πλέον είμαι πολύ καλά κ ήρεμη!!!!! Ξεκίνησα με menopur 225 μετά με πήγε με menopur 300.... Όταν ξεκινήσω πάλι δεν ξέρω με τι......!!!!!!! Να είμαστε καλά κ όλα καλά θα πάνε κάποια στιγμή για όλες μας!!!!!

Λογική κ κατανοητή η αντίδραση σου.. Ξεκουρασου τώρα τον Αύγουστο κ στα τέλη του μήνα Βουρ για νεα προσπάθεια!! Δυστυχώς συμβαίνουν αυτά στην εξωσωματική!! Στην επόμενη προσπάθεια όλα θα πάνε καλύτερα γιατί κ ο γιατρός σου θα είναι υποψιασμένος κ θα έχεις το καλύτερο αποτέλεσμα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Olia4 είπε:

Κορίτσια καλημέρα!!!!!! Καλά αποτελέσματα να έχετε όλες όσες περιμένετε..... Και πολλές κ καλές χοριακες!!!!! Εγώ δυστυχώς η ευτυχώς σταματάω τελικά την διέγερση(14ημερα)! Και δεν θα προχωρήσουμε σε ωοληψία.... Σήμερα είχα υπερηχο (16ημερα) και είδε μόνο 3ωοθηλακια αλλά η οιστραδιόλη δεν έχει ανέβει καθόλου....μου είπε ο δεν θέλει να με ταλαιπωρήσει για αυτά τα 3...δεν είναι σίγουρος! Κ καλύτερα να το αφήσουμε! Τέλος Αυγούστου θα τον ξανά δω για να μου γράψει πάλι ενέσεις κ να δούμε πως θα κινηθούμε!!!!! Καλή συνέχεια κορίτσια σε όλες .... Εδώ θα ειμαι!!!!!! Να έχουμε ένα όμορφο σκ!!!!!! ❤️❤️❤️❤️

Καταλαβαίνω την απογοήτευση και ειδικά αν είναι πρώτη φορά είναι ένα μικρό χαστουκάκι αλλά..

  • Μπορεί να μη σου ταίριαξε το πρωτόκολλο (βραχύ)..
  • Μπορεί να ήταν ένας κακός κύκλος..
  • Μπορεί να μην σου ταίριαξε το φάρμακο, πολλές κοπέλες αλλάζουν φάρμακο και πρωτόκολλο και έχουν τελείως διαφορετική ανταπόκριση..

Και πολύ σημαντικό μπράβο στο γιατρό σου που σε σταμάτησε, όσο οξύμωρο και αν ακούγεται, γιατί άλλοι θα σε προχωρούσαν σε ωολληψία και θα σου έλεγαν μετά δυστυχώς ήταν και τα τρία ανώριμα. Επιπλέον δεν θα"φορτωθείς" φάρμακα στα οποία δεν ανταποκρίνεσαι.

Και αν ήσουν κ σε ιδιωτικό γιατρό θα είχες πληρώσει και όλο το ποσό της ωοληψίας.

Οπότε κάθε εμπόδιο για καλό.

Πάμε λοιπόν για Σεπτέμβρη με δύναμη.. Είμαστε πολλες..Θα τα καταφέρουμε 💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Tvz είπε:

Λογική κ κατανοητή η αντίδραση σου.. Ξεκουρασου τώρα τον Αύγουστο κ στα τέλη του μήνα Βουρ για νεα προσπάθεια!! Δυστυχώς συμβαίνουν αυτά στην εξωσωματική!! Στην επόμενη προσπάθεια όλα θα πάνε καλύτερα γιατί κ ο γιατρός σου θα είναι υποψιασμένος κ θα έχεις το καλύτερο αποτέλεσμα!! 

Ήταν η αντίδραση της Πρωταρας!!!!!!!! Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!!!! Τώρα ναι έχει καλοκαιράκι κ ξεκούραση!!!!!! 🥰🥰🥰🥰🌹🌹🌹🌹🌹

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Καταλαβαίνω την απογοήτευση και ειδικά αν είναι πρώτη φορά είναι ένα μικρό χαστουκάκι αλλά..

  • Μπορεί να μη σου ταίριαξε το πρωτόκολλο (βραχύ)..
  • Μπορεί να ήταν ένας κακός κύκλος..
  • Μπορεί να μην σου ταίριαξε το φάρμακο, πολλές κοπέλες αλλάζουν φάρμακο και πρωτόκολλο και έχουν τελείως διαφορετική ανταπόκριση..

Και πολύ σημαντικό μπράβο στο γιατρό σου που σε σταμάτησε, όσο οξύμωρο και αν ακούγεται, γιατί άλλοι θα σε προχωρούσαν σε ωολληψία και θα σου έλεγαν μετά δυστυχώς ήταν και τα τρία ανώριμα. Επιπλέον δεν θα"φορτωθείς" φάρμακα στα οποία δεν ανταποκρίνεσαι.

Και αν ήσουν κ σε ιδιωτικό γιατρό θα είχες πληρώσει και όλο το ποσό της ωοληψίας.

Οπότε κάθε εμπόδιο για καλό.

Πάμε λοιπόν για Σεπτέμβρη με δύναμη.. Είμαστε πολλες..Θα τα καταφέρουμε 💖

Η αλήθεια είναι πως αυτό με τον γιατρό με ενθάρρυνε πολύ!!!!!! Πριν μέρες μου είχε πει πάμε με αυτά τα 3!!!! Σήμερα ήταν τόσο ξεκάθαρος όμως .... Μου είπε ότι να σε ταλαιπωρήσω θέλω ούτε τα λεφτά να σου πάρω ας το αφήσουμε εδώ!!!! Κ σίγουρα εκείνος ξέρει! Ναι είμαστε πολλές!!!!!!! Κ θέλω να τα καταφέρουμε όλες!!!!!!!! ❣️❣️❣️❣️ Όλες οι γυναίκες (που θέλουν) να αποκτήσουν αργά η γρήγορα ένα μωράκι!!!!!!! 😍😍😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Olia4 είπε:

Ήταν η αντίδραση της Πρωταρας!!!!!!!! Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!!!! Τώρα ναι έχει καλοκαιράκι κ ξεκούραση!!!!!! 🥰🥰🥰🥰🌹🌹🌹🌹🌹

Κ εμένα μου συνέβη αυτό βέβαια σε φυσικό κύκλο με Femara. Μου τα μεγάλωσε πολύ γρήγορα κ ο γιατρός με έβαλε για ωοληψια 8η μέρα, φυσικά κ δεν περίμενα να είναι της προκοπής (όπως κ δεν ήταν) γιατί μεγάλωσαν πολύ γρήγορα αλλά ήθελα να μου τα πάρει γιατί φοβόμουν μη γίνουν κυστικα κ μείνουν εκεί να με κοιτάνε.. Έχω κ εικόνα πολυκυστικων ωοθηκών κ πάντα φοβάμαι με τις κύστες γιατί η αγωγή με τα αντισυλληπτικα μπορεί να σε πάει αρκετά πίσω. Βέβαια κ που τα πήρε, πάλι έκανα διακοπή με ένα μήνα αντισυλληπτικα γιατί ξαναγεμισαν αλλά επιτέλους πείστηκε κ ο γιατρός να πάμε σε κανονικό πρωτοκολλο με ενέσεις γιατί ειχα κάνει 2 ωοληψιες σε φυσικό κύκλο βέβαια με ελάχιστα χαπια αλλά 0 αποτέλεσμα.. Το οποίο κ οικονομικά κ ψυχολογικά με επιβαρύνε. Αλλά εκείνος κ λόγω ηλικίας (32)ήθελε να το πάμε σιγά σιγά να μη με επιβαρύνει με ενέσεις. Τεσπα τώρα κοιτάμε μπροστά. Κ εσύ την επόμενη φορά θα έχεις αποτέλεσμα. Καμία φορά οι αναποδιές για αυτό συμβαίνουν.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Ρε κορίτσια πάω το αύριο για το εμβόλιο... πόσο πονάει δηλαδή αυτό το μπράτσο 🙄🙄🙄???

Ποναει μονο αν το ακουμπας και ισως ισως δεν ειναι σιγουρο κυριος μετα τις 6 ωρες οταν σηκωνεις το χερι ψηλα, για δυο μερες πονος ομως ανεκτος. Για να το αποφυγεις φροντισε να μην σηκωσεις βαρος κ γενικα να μην το πολυ χρησιμοποιεις για ενα 24 ωρο, με αυτο τον τροπο αποφευγεις να ποναει οταν το σηκωνεις. Ποιο θα κανεις pfizer η moderna? Το ιδιο ισχυει κ για τα δυο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Καλά μη φανταστείς σε εμένα τουλάχιστον ήταν σαν να έχω κάνει γυμναστική μετά από αιώνες και πιάστηκε.

Για δυο μέρες αυτό, την τρίτη μέρα ολα οπως πριν.

Αλλά το σήκωνα, το κινούσα όλα κανονικά δεν με περιόρισε κάπου. Σάββατο το έκανα Κυριακή σιδέρωσα 4 πλυντήρια 😁

Απλά ζήτησα να μου το κάνουν στο αριστερό γιατί δεν ήξερα το βαθμό της "κουλαμάρας" και λέω κάτσε μην κουλαθεί το δεξί.

 

στις πριν 21 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Ρε κορίτσια πάω το αύριο για το εμβόλιο... πόσο πονάει δηλαδή αυτό το μπράτσο 🙄🙄🙄???

Σαν πιάσιμο από γυμναστική πονάει το μπράτσο, έχει δίκιο η @BlackCat. Εγώ κ στη 2η δόση καμία παρενέργεια δεν είχα, 2 depon το βράδυ γιατί είχα ένα πονοκέφαλο κ μετά περδίκι.. Στη 2η δόση κιόλας, το έκανα Σάββατο κ τη Δευτέρα είχε περάσει κ το χέρι.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Olia4 είπε:

Η αλήθεια είναι πως αυτό με τον γιατρό με ενθάρρυνε πολύ!!!!!! Πριν μέρες μου είχε πει πάμε με αυτά τα 3!!!! Σήμερα ήταν τόσο ξεκάθαρος όμως .... Μου είπε ότι να σε ταλαιπωρήσω θέλω ούτε τα λεφτά να σου πάρω ας το αφήσουμε εδώ!!!! Κ σίγουρα εκείνος ξέρει! Ναι είμαστε πολλές!!!!!!! Κ θέλω να τα καταφέρουμε όλες!!!!!!!! ❣️❣️❣️❣️ Όλες οι γυναίκες (που θέλουν) να αποκτήσουν αργά η γρήγορα ένα μωράκι!!!!!!! 😍😍😍😍

Κοριτσι μου δεν πειραζει κανε τις διακοπουλες σου κ απο Σεμπτεβρη ανανεωμενη θα ειναι καλυτερα τα αποτελεσματα. Οτι καλυτερο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Tvz είπε:

Κ εμένα μου συνέβη αυτό βέβαια σε φυσικό κύκλο με Femara. Μου τα μεγάλωσε πολύ γρήγορα κ ο γιατρός με έβαλε για ωοληψια 8η μέρα, φυσικά κ δεν περίμενα να είναι της προκοπής (όπως κ δεν ήταν) γιατί μεγάλωσαν πολύ γρήγορα αλλά ήθελα να μου τα πάρει γιατί φοβόμουν μη γίνουν κυστικα κ μείνουν εκεί να με κοιτάνε.. Έχω κ εικόνα πολυκυστικων ωοθηκών κ πάντα φοβάμαι με τις κύστες γιατί η αγωγή με τα αντισυλληπτικα μπορεί να σε πάει αρκετά πίσω. Βέβαια κ που τα πήρε, πάλι έκανα διακοπή με ένα μήνα αντισυλληπτικα γιατί ξαναγεμισαν αλλά επιτέλους πείστηκε κ ο γιατρός να πάμε σε κανονικό πρωτοκολλο με ενέσεις γιατί ειχα κάνει 2 ωοληψιες σε φυσικό κύκλο βέβαια με ελάχιστα χαπια αλλά 0 αποτέλεσμα.. Το οποίο κ οικονομικά κ ψυχολογικά με επιβαρύνε. Αλλά εκείνος κ λόγω ηλικίας (32)ήθελε να το πάμε σιγά σιγά να μη με επιβαρύνει με ενέσεις. Τεσπα τώρα κοιτάμε μπροστά. Κ εσύ την επόμενη φορά θα έχεις αποτέλεσμα. Καμία φορά οι αναποδιές για αυτό συμβαίνουν.. 

Καμιά φορά κάποια πράγματα γίνονται γτ πρέπει να γίνουν!!!!! Και μόνο μπροστά πρέπει να κοιτάμε μέχρι να πετύχουμε τον στόχο μας!!!!! Σου εύχομαι κ εσένα τα καλύτερα!!!!! Κ την επόμενη φορά να πάνε πιο καλά τα πράγματα!!!!! 😍🌹😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Margitc είπε:

Κοριτσι μου δεν πειραζει κανε τις διακοπουλες σου κ απο Σεμπτεβρη ανανεωμενη θα ειναι καλυτερα τα αποτελεσματα. Οτι καλυτερο

Αυτό είπαμε κ με τον άντρα μου!!!! Καλοκαιράκι διακοπουλες μπανάκια και όλα καλά!!!!!! 🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Olia4 είπε:

Καμιά φορά κάποια πράγματα γίνονται γτ πρέπει να γίνουν!!!!! Και μόνο μπροστά πρέπει να κοιτάμε μέχρι να πετύχουμε τον στόχο μας!!!!! Σου εύχομαι κ εσένα τα καλύτερα!!!!! Κ την επόμενη φορά να πάνε πιο καλά τα πράγματα!!!!! 😍🌹😍

Σε ευχαριστώ πολύ... Ευτυχώς για την ώρα έχω ξεμπερδέψει με τη διέγερση,(κ ελπίζω να μην ξανά χρειαστεί!!) κάνω προετοιμασία για εμβρυομεταφορα!! Καινούριο βήμα κ αυτό για μένα, ελπίζω να πάει καλά με την 1η!!😂😂🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η kk88 είπε:

Ρε κορίτσια πάω το αύριο για το εμβόλιο... πόσο πονάει δηλαδή αυτό το μπράτσο 🙄🙄🙄???

Καλε μπροστά σε αυτά που περνάμε δεν είναι απολύτως τίποτα. Σε πονάει το χέρι συνήθως πιο πολύ την επόμενη μέρα και κρατάει 2 μέρες το πολύ. Σαν να είσαι πιασμενη φαντάσου. Την ώρα που κάνεις εμβόλιο ούτε που το καταλαβαίνεις.  Η δευτερη δόση του Pfizer συνήθως είναι λίγο πιο ζόρικη.  Δηλαδή είσαι σαν σε λήθαργο για μια ημέρα. Κατά τα άλλα τίποτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tvz είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ... Ευτυχώς για την ώρα έχω ξεμπερδέψει με τη διέγερση,(κ ελπίζω να μην ξανά χρειαστεί!!) κάνω προετοιμασία για εμβρυομεταφορα!! Καινούριο βήμα κ αυτό για μένα, ελπίζω να πάει καλά με την 1η!!😂😂🙏🙏

Μακαριιιιι στο εύχομαι!!!!!!!!!! Να πάνε όλα καλά με την 1η ....να φωλιάσει ένα μωράκι και να γατζωθει !!!!!!!!! 🌹😍🌹😍🌹😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Lucia79 είπε:

Εγώ θα μείνω με το ερωτηματικουλι για μέρες ακόμα. Δεν ξέρω αν θα προλαβω τον κύκλο που θα ξεκινήσει γύρω στις 20 Αυγούστου. Αλλά μου κάνει καλό να με βλέπω εκεί για να ξέρω ότι κάτι έχω να περιμένω…εύχομαι όμως σε όλα τα κορίτσια που έχουν συγκεκριμένες ημερομηνίες πολλά καλά αυγουλακια, εύκολες εμβρυομεταφορες και ψηλές χοριακες!

Ό,τι είναι για καλό κορίτσι! Εμείς εδώ θα είμαστε ... 🙃

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η geo2222 είπε:

Σας ευχαριστώ κορίτσια όλες!!!ο γιατρός είπε ότι η λυποθυμια είναι συμπτωμα εγκυμοσύνης ποσό μάλλον  δίδυμης και μα προσέχω λίγο παραπάνω και για τα καφέ υγρα!

Περαστικά κ πρόσεχε διδυμομανούλα μας! Να τρως κ να ενυδατώνεσαι καλά! Φιλάκια κ χαδάκια στην κοιλίτσα! 💚

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η Διόνη είπε:

 

ευχαριστω και τις 2 σας προσωπικα για ολο το ενδιαφερον  !!

 

κοριτσια μου καλησπερα! 
εκανα ωοληψια σημερα !πηραμε 8 ωοθυλακια! δεν ξερω αν ο αριθμος ειναι καλος η οχι !ο γιατρος ικανοποιημενος φανηκε! αλλα εγω δεν ξερω γιατι βλεπαμε κανα 10αρια καλα.... τελοσπαντων.αυριο θα μιλησω με εμβρυολογο και θα σας πω ποσα γονιμοποιηθηκαν!!
@Tvz μου σε αυτον τον κυκλο παμε για εμβρυμεταφορα!

αληθεια απο περιεργεια αν και αυριο θα μιλησω με εμβρυολογο απο ποτε μετραμε βλαστοκυστες 5ημερων η εμβρυα 3ημερων;;;απο αυριο η απο σημερα;;

 

 

Πώς είσαι μικρή μου σήμερα; Είχες νέα ή όχι ακόμη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Eva29 είπε:

Κορίτσια, εγώ πάω για ωοληψια τη τρίτη μου είπε !! Μπορεις αρχηγέ να με αλλάξεις ?? Επιτέλους προχωράμε!! 🤞☺️

Πήγα σήμερα για το 2ο υπέρηχο, μου είπε όλα καλά είναι περίπου 20 δεν τα μέτρησε τα ωοθυλάκια όμως αλλα είπε είναι πολλά και ευτυχώς είναι ίδιο μέγεθος όλα 14 χιλιοστά αυτή τη στιγμή. 

Χάρηκα πολύ με τα νέα ήταν πολύ ικανοποιημένος αλλά έχω από εχτές πόνους κορίτσια, το βράδυ ξυπνούσα συνέχεια. Μου είπε ότι είναι λογικό. Οπότε με περιμένουν πιο δύσκολες μέρες σκέφτομαι...

Εννοείται πως σε αλλάζω! Με τέτοιο νούμερο είναι φυσιολογικό κοριτσάκι μου να πονάς ... Λίγο υπομονή κ θα περάσει κ αυτό κ πάμε για άλλα! 😉🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η skorpina78 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου! Έχω αρκετές μέρες να μπω! Προσπαθούσα με τον αντρούλη μου να τα βάλουμε κάτω να δούμε τις επόμενες κινήσεις μας! Πρώτον αποφασίσαμε να εμβολιαστώ! Σήμερα έκανα την πρώτη δόση μοντέρνα κ 6/8 θα κάνω την δεύτερη!Δεύτερον θα ξανακάνω εμβρυομεταφορά τέλη ιουλίου αρχες αυγούστου με το τελευταιο εμβρυάκι μου! 
Τρίτον αν δε πετύχει κ αυτή τη φορά θα πάω Αθήνα με γιατρό τον κο Παράσχο από Σεπτέμβριο!Ξέρει κάποια να μου πει κάτι; Καμια εμπειρία; Πήγαμε χτες Αθήνα με τον άντρα μου κι ενιωσα πολυ οικεία μαζί του! Μου πε πως το πρώτο πράγμα που θέλει να κάνουμε ειναι μια υστεροσκόπηση θα δούμε το αποτελεσμα κ υστερα να μπουμε σε πρόγραμμα! 
Κάθε τυχον εμπειρία σας θα με βοηθούσε πολύ! 
Φιλιά σε όλες κ εύχομαι με το καλό να γίνουμε όλες μανούλες!!! ❤️❤️❤️

Γεια σου κοριτσάκι μου! Να σου ευχηθώ καλή ανοσία και να είναι τυχερό το τελευταίο εμβρυάκι σου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Olia4 είπε:

Κορίτσια καλημέρα!!!!!! Καλά αποτελέσματα να έχετε όλες όσες περιμένετε..... Και πολλές κ καλές χοριακες!!!!! Εγώ δυστυχώς η ευτυχώς σταματάω τελικά την διέγερση(14ημερα)! Και δεν θα προχωρήσουμε σε ωοληψία.... Σήμερα είχα υπερηχο (16ημερα) και είδε μόνο 3ωοθηλακια αλλά η οιστραδιόλη δεν έχει ανέβει καθόλου....μου είπε ο δεν θέλει να με ταλαιπωρήσει για αυτά τα 3...δεν είναι σίγουρος! Κ καλύτερα να το αφήσουμε! Τέλος Αυγούστου θα τον ξανά δω για να μου γράψει πάλι ενέσει ς κ να δούμε πως θα κινηθούμε!!!!! Καλή συνέχεια κορίτσια σε όλες .... Εδώ θα ειμαι!!!!!! Να έχουμε ένα όμορφο σκ!!!!!! ❤️❤️❤️❤️

Μπράβο στον γιατρό σου για τους χειρισμούς του! Κάθε εμπόδιο για καλό! Ίσως να σου αλλάξει ενέσεις την επόμενη φορά ... Δεν αντιδρούν το ίδιο όλες οι γυναίκες σε όλες τις ενέσεις ... Θα δείξει! Καλό σ/κ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Εννοείται πως σε αλλάζω! Με τέτοιο νούμερο είναι φυσιολογικό κοριτσάκι μου να πονάς ... Λίγο υπομονή κ θα περάσει κ αυτό κ πάμε για άλλα! 😉🤞

Σε ευχαριστώ πολύ γλυκιά μου ♥️ με το καλό να ακούσουμε όμορφα νέα σου σε λίγες ημέρες 🤞🙏♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η kaposetsi είπε:

Καλησπέρα!!! Πλέον είμαι στην κατηγορία χοριακη! Πάω αύριο για την χοριακη μου 

Τι γίνεται κορίτσι; Έκανες χοριακή; Περιμένουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Vasilique είπε:

Μπράβο στον γιατρό σου για τους χειρισμούς του! Κάθε εμπόδιο για καλό! Ίσως να σου αλλάξει ενέσεις την επόμενη φορά ... Δεν αντιδρούν το ίδιο όλες οι γυναίκες σε όλες τις ενέσεις ... Θα δείξει! Καλό σ/κ!

Ναι κ εμένα με έκανε να νιώσω πολύ καλά!!!!!!! Εύχομαι να πάνε καλύτερα την επομενη!!!!! Καλο σκ να έχουμε!!!! Περιμένουμε νεώτερα σου όταν έρθει η ώρα!!!!!! ❣️❣️❣️❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • @Raf123 ποτε θα μας αποκαλύψεις το φύλο;;;; Ποτε θα κρυφοκοιτάξεις το χαρτάκι;;;;;
    • Καλά έχω κοιλιά που είχα στην πρώτη στον 6 μήνα. Αλλά και στον δεύτερο είχα γενικά πολύ μεγαλύτερη κοιλιά απ το πρώτο.  Ευτυχως λόγω διατροφής για τον διαβήτη δεν έχω πάρει κιλά μόνο τούρλωσα 🤣🤣🤣🤣 Γύρω στις 18 με 20 εβδομάδες θυμάμαι κι εγώ αλλά ανυπομονώ… μου αρέσει αυτή η αίσθηση!!!!!
    • Εμένα έχει κόψει γεύματα με γάλα.. πίνει τη μισή ποσότητα πλέον απ' ότι έπινε πριν. Πάει πολύ καλά το blw! Τρώει τα πάντα μόνος του και δε κάνει gagging αλλά εννοείται ότι κάθε φορά γίνεται σα λαδοποντικας 🤣 γιατί τρίβει τα μαλλιά του στα λάδια 🤯 οπότε σχεδόν μετά το μεσημεριανό κάνει μπάνιο 🤣  Πέρασε όντως ο καιρός.... Κι ακόμα δε μπορώ να πιστέψω ότι το ζω και δεν είναι όνειρο.... 💙  Δεν είμαστε σίγουροι αν θέλουμε 2ο παιδί, ίσως μετά από 3-4 χρόνια.... Ήταν πολλά τα χρόνια που κάναμε εξωσωματική οπότε θέλουμε λίγο να ηρεμήσουμε και να ευχαριστηθουμε αυτό που ζούμε τώρα! Να ξεπεταχτεί ο μικρός και βλέπουμε...   
    • καλημέρα κορίτσια πως είστε ; Εγω θα έλεγα να παρεις αυτήν που σου άρεσε και αν είναι και η πιο οικονομική ακόμα καλύτερα 😊
    • Κι εμένα! Τούρλα! Κι επειδή δεν είχα εμετούς, τα χω πάρει τα 3.5 kg μου. Δε θέλω να ξέρω πόσο θα πάει αυτό το τρίμηνο με τους ρυθμούς που τα παίρνω.
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...