Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 9 ώρες, ο/η Margitc είπε:

Ναι εμενα μου προτεινε το ιασω κ για κεντρο την βιοιατρικη λετε να ειμαι οκ; 
Οσο για Τηνο ηθελα να αναψω κερακι για καθε μια απο εμας για αυτο ρωταω ποσες ειμαστε.

Σ ευχαριστούμε τόσο πολύ!! Μακαρι η Παναγία να μας βοηθήσει όλες!! ❣️🙏
 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η geo2222 είπε:

Ευχαριστώ παρα παρα πολύ!!!!να πάνε όλα καλά σε όλες μας!!!😉😉😉😉

Αμέτρητα συγχαρητήρια κοριτσι μου!! Δίδυμο μανούλα 100%!! Σου ευχομαι να πάνε όλα τέλεια, να έχεις μια ήρεμη και χαρούμενη εγκυμοσύνη και με το καλό δυο υγιέστατα μωράκια στην αγκαλιά σου!! Στείλε μπεμπεδοσκονη πολύ να μας πιασει όλες καλά!! 😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η dep14 είπε:

Καλησπερα κοριτσια μου τι κανετε;Συνεχιζουμε βλεπω δυναμικα με τις εγκυουλες!!!Ετσι να συνεχισουν κ οι υπολοιποι μηνες!!!εγω σημερα ξεκινησα την πρωτη ενεση κ ειμαι πολυ χαρουμενη κ την δευτερα εχω υπερηχο

Καλή αρχή!! 🥰 όλα να πάνε κατ ευχήν! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η nikol88 είπε:

Αμέτρητα συγχαρητήρια κοριτσι μου!! Δίδυμο μανούλα 100%!! Σου ευχομαι να πάνε όλα τέλεια, να έχεις μια ήρεμη και χαρούμενη εγκυμοσύνη και με το καλό δυο υγιέστατα μωράκια στην αγκαλιά σου!! Στείλε μπεμπεδοσκονη πολύ να μας πιασει όλες καλά!! 😘😘

Σε ευχαριστώ παρα πολύ κορίτσι μου!!!!εννοειται πως στέλνω μπεμπεδοσκονη και άμα είναι και δυο στέλνω διπλή δώσει να μας πιάσει όλες καλά!!!😉😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η elena0212 είπε:

Τι γλυκο 🤗 σ ευχαριστούμε 😘 να περασεις όμορφα!

@geo2222 τι τεράστιο νούμερο!!! Μπράβο κορίτσι μου!!

εγώ κοριτσάκια μου δεν έχω ευχαριστα σήμερα. Το ωαριακι μου ήταν ανώριμο. Τελικά δεν γονιμοποιηθηκε. Πάω το Σάββατο μόνο με την κατεψυγμένη βλαστοκύστη. 😢

Να μην αγχώνεσαι! Αυτό που έχεις θα είναι και το τυχερό σου!! Ένα και καλό θελουμε!! Πίστη κι αισιοδοξία!! Πολύ πολύ καλή επιτυχία το Σάββατο!! ❤️❤️

στις πριν 8 ώρες, ο/η Ιωάννα28iwantababy είπε:

Καλησπερα κορίτσια .. εύχομαι να είστε όλες καλά ..συγχαρητήρια για την χοριακη σου @geo2222!!όλα θα πάνε καλά.... Χθες έκανα εμβρυομεταφορα δύο βλαστοκυστων.. Την Πέμπτη 08/07 μου είπε να κάνω την β χοριακη... Έχω τρομερό άγχος....

Με το καλό να δεις μια τεράστια χοριακη!! Το άγχος όσο κι αν προσπαθούμε να το διαχειριστούμε τζάμπα κόπο κάνουμε!! Μπορούμε να το μετατρέψουμε όμως σε προσμονή κι ανυπομονησία για τα καλά νέα!! Να είσαι σίγουρη δλδ ότι θα έχεις θετικό αποτέλεσμα κι απλά ανυπομονείς να το επιβεβαιώσεις!! Μέσα από την καρδιά μου σου ευχομαι να έχεις τα καλύτερα νέα!! 🥰
 

@VasiliqueΜπραβο, μπράβο, μπράβο, μπράβο!! 4 φορές μπράβο για τα 4 εμβρυακια σου, που θα γίνουν 4 ημερών για να φωλιάσουν στην κοιλιτσα σου!! Να πάνε όλα σούπερ κοπέλα μου!! Και μετά να μετράς κ εσυ μέρες για τη μεγάλη χοριακη! ❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Margitc είπε:

Κοριτσια μου ηρθε σειρα μου να σας ζαλισω. Δυο λοιπον πραγματα: 1) πως μπορω να δω ποσα κοριτσια ειμαστε στην ομαδουλα; Παω Τηνο το ΣΚ οπως σας ειχα πει. 2) κυριως τα κοριτσια απο Αθηνα ξεκιναω τις εξετασεις για την επιτροπη κ ηθελα να ρωτησω αν ξερετε οσες περασατε επιτροπη ποια κεντρα ειναι συμβεβλιμενα με εοπυ κ για την σαλπιγγογραφια που μου προτεινετε; 

Καλημέρα ομορφιά μου!!! Σε ευχαριστούμε τοοοοοοοσο πολύ!!! Κοριτσάκι μου μην αγχώνεσαι άναψε ένα κεράκι για όλες μας... Η Παναγία ξέρει και θα μας βοηθήσει όλες... Πραγματικά ευχαριστουμε πολύ! Βοήθειά σου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η elena0212 είπε:

@Margitc @BlackCat @geo2222 Μακάρι. Θα κάνω τις προσευχουλες μου μέχρι τοτε κ ο θεός βοηθός. Σας Ευχαριστω κορίτσια μου 🥰🥰

Κοριτσάκι μου!! 1 και η καλύτερη!! Μη σκας καθόλου!!! Αυτή θα πιαστεί και θα γατζωθει!! Άσε που σε περίμενε τόσο καιροοοο!! Καλή επιτυχία!!!! 

 

 

στις πριν 14 ώρες, ο/η Ιωάννα28iwantababy είπε:

Καλησπερα κορίτσια .. εύχομαι να είστε όλες καλά ..συγχαρητήρια για την χοριακη σου @geo2222!!όλα θα πάνε καλά.... Χθες έκανα εμβρυομεταφορα δύο βλαστοκυστων.. Την Πέμπτη 08/07 μου είπε να κάνω την β χοριακη... Έχω τρομερό άγχος....

Κοριτσάκι μου!!! Καλά αποτελέσματα!! Χαλάρωσε ηρέμησε κι όλα θα πάνε καλά!!! Είμαι σίγουρη!! Περιμένουμε νέα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η kaposetsi είπε:

Κι εγώ που έχω όζους κανονικά την κλασική έκανα δεν μου είπαν κάτι τέτοιο 

Τι να σου πω δεν ξέρω... εμένα αρχικά με ρώτησε ο γυναικολόγος και όταν του επιβεβαίωσα ότι έχω όζους μου είπε να μιλήσω με τον ενδοκρινολόγο και αυτός μου είπε να μην την κάνω λόγω ιωδίου... δεν ρώτησα όμως κάτι παραπάνω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Vasilique είπε:

Επιτροπή📅

@Margitc--> 23/9

Ωοληψία ✌️

@Παρασκευαιδου--> ?

@Jesabell --> ?

@Eva29--> ?

Εμβρυομεταφορά 🙏

@elena0212--> 3/7

@Vasilique--> 3/7

 Χοριακή

@Dimi1981 194 🥰

@geokou  359 🥰

@JNtina 111 🥰

@Nansi 940 🥰

@Sabinaret812 🥰

@geo2222--> 847 🥰

@kk88-->5/7

@Ιωάννα28iwantababy-->8/7

Εγκυμοσύνη 🤰

@Taggeris

@Avocando

@carpe

@Dimi1981

@Nansi

@geokou

@JNtina

@Sabinaret

@Sylia

@mia2020

@geo2222

@geo2222Μικρή μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ! Τα καταφέρατε! Τι τέλειο νούμερο είναι αυτό μου λες;;; Συγχαρητήρια ρε! Όλα να πάνε σούπερ μέσα από την καρδιά μου! Να είναι όλα ανέφελα κ τέλεια! Ιδανικά! Μπράβο, μπράβο, μπράβο! Όλες οι θυσίες κ οι κόποι σου χαλάλι!

@Ιωάννα28iwantababyΚαλώς την! Τι ευχάριστα νέα είναι αυτά! Καλά αποτελέσματα κοριτσάκι μου! Να γαντζωθούν κ να δώσουν μια πανέμορφη εγκυμοσύνη! Χαλάρωσε κ κάνε όμορφες σκέψεις ...

@dimitra1975 και @Διόνη κορίτσια μου με το καλό κ εσείς να μπαίνετε σιγά σιγά στη διαδικασία... @Διόνηόλα καλά με την ενεσούλα;

@Margitcκοριτσάκι μου σ' ευχαριστούμε πολύ που μας σκέφτεσαι! Άναψε ένα κεράκι για όλες τις γυναίκες που προσπαθούν να γίνουν μανούλες! Που το θέλουν τόσο αλλά ακόμη δεν το έχουν αποκτήσει. Που λαχταρούν όταν βλέπουν μωρά κ οραματίζονται κ το δικό τους. Που η επιλογή τους είναι συνειδητή κ όχι εγωιστική επιθυμία. Που κάνουν ό,τι περνάει από το χέρι τους, υπομένουν χρονοβόρες και ψυχοφθόρες θεραπευτικές παρεμβάσεις προκειμένου να τα καταφέρουν ... Για όλες αυτές! Κ είμαστε πολλές! 💚

@elena0212αγαπημένη μου! Δεν θέλω τέτοια ψυχολογία! Ένα κ καλό θέλουμε! Να πιστέψεις πως είναι αυτό κ θα είναι! 🙏

Εγώ έχω λιώσει στις δουλειές! Να προλάβω να τελειώσω Παναγιά μου και από το Σάββατο θα λιώσω στον καναπέ μου ... Netflix, Λένα Μαντά κ δεν συμμαζεύεται! 🤣

 

Καλημέρα κοριτσάκι μου!!! Τι διαβάζω 4 ημερών ωαριακια θα βαλουμε!!! Μα πως πέρασε ο καιρός θυμάμαι είχα πρώτο μπει κι είχαμε μιλήσει σε ένα άλλο τοπικ και ήσουν στην ημέρα της επιτροπής!! Και να τώρα θα βάλεις τα ωαριακια σου! Με το καλό κορίτσι μου!! 

Πήρα το φαρμακοποιό και μου είπε όλα καλά να μην ανησυχώ δεν συνέβη κάτι στην ένεση. Τώρα είμαι στην τέταρτη μέρα ενέσεων αύριο πάω για 2ο υπέρηχο! Να δούμε τι θα δούμε!!

Νιώθω λίγο φουσκωμένη και από άποψη τουαλέτας! Λέτε να παίζουν ρολο τα φάρμακα; επίσης χτες σήκωσα κάτι σακούλες από ψώνια βαριές και μετά διάβασα στο φυλλάδιο ότι καλό είναι να αποφεύγετε η έντονη σωματική άσκηση...και στην περίοδο της διέγερσης πρέπει πάλι να προσέχουμε;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η angel35 είπε:

είμαι δύο μέρες με τραγικό πονοκέφαλο σερί, δεν ξέρω αν είναι από την ζέστη, αν ειναι επειδή είμαι σε γόνιμες μέρες, ή αν επειδή είμαι τρελή και έχω πεθάνει από αγχος!!!!

θα τα κάνω άτιμη τα γιουβαρλάκια μόνο για σένα!!!!

Πες μου ότι είσαι και σήμερα με πονοκέφαλο να τρελαθώ!!! Καλημέρα καλουλι μου!! Καλό μήνα!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

στις πριν 8 ώρες, ο/η dep14 είπε:

Καλησπερα κοριτσια μου τι κανετε;Συνεχιζουμε βλεπω δυναμικα με τις εγκυουλες!!!Ετσι να συνεχισουν κ οι υπολοιποι μηνες!!!εγω σημερα ξεκινησα την πρωτη ενεση κ ειμαι πολυ χαρουμενη κ την δευτερα εχω υπερηχο

Καλή αρχή κοριτσάκι μου!!! Όλα να πάνε δεξιά!!!!!!! Ααααχ άρα είμαστε κάνα 4αρι σε φάση διέγερσης τώρα ε;;;; αλύπητα θα μας χτυπήσει και ο ιουλης!! Εύχομαι να έχει καλά αποτελέσματα μόνο και τίποτα και να είναι ο τυχερός μας μήνας!!!! 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου !! Καλό μηνα με πολλά ευχαριστα!!

@Διόνη @nikol88 Σας Ευχαριστω κορίτσια μου. Κ εγώ ετσι σκεφτομαι. Ότι αυτό θα είναι το τυχερό μας. Το αφήσαμε 1 χρονο μόνο μέσα στο κρύο. Σιγουρα θα θέλει να το γεννήσω κ να μου κάνει τη ζωή πατίνι που το άφησα μοναχουλι τόσο καιρο 😂😂😂 καλή επιτυχία κ σε σας. Μακάρι να πάνε ολα καλά σε όλες μας. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η dep14 είπε:

Καλησπερα κοριτσια μου τι κανετε;Συνεχιζουμε βλεπω δυναμικα με τις εγκυουλες!!!Ετσι να συνεχισουν κ οι υπολοιποι μηνες!!!εγω σημερα ξεκινησα την πρωτη ενεση κ ειμαι πολυ χαρουμενη κ την δευτερα εχω υπερηχο

Καλή αρχή κορίτσι μου!!!!!!! Σου εύχομαι όλα να πάνε καλά!!!!! 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!

Το κλίμα είναι πολύ όμορφο εδώ... χαίρομαι πάρα πολύ γιατί διαβάζω όμορφα νέα! Συγχαρητήρια @geo2222 σου εύχομαι από καρδίας μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη!

Σε όλες όσες περιμένετε χοριακή καλά αποτελέσματα να έχετε και @Vasilique καλή επιτυχία το Σάββατο. Ο Θεός και η Παναγία μαζί σου....

Εγώ θα σας χαλάσω λίγο την ατμόσφαιρα. Δυστυχώς παλλινδρόμησε το εμβρυάκι μου... Δεν ακούσαμε καρδούλα. Σταμάτησε στις 6w και 1d. Πάω για απόξεση... @Vasilique μπορείς να με αφαιρέσεις από το πινακάκι....

Έκλαψα χθες η αλήθεια είναι αλλά είμαι καλά...Αυτό ήταν το θέλημα Του για όποιους λόγους που εμείς δεν μπορούμε να καταλάβουμε. Σίγουρα θα ξαναπροσπαθήσω. 'Έχω ακόμα 2 βλαστοκύστες στην κατάψυξη. Μου είπε ο γιατρός 3 μήνες μετά την απόξεση μπορούμε να ξαναπροχωρήσουμε σε ΕΤ.

Θα σας αποχαιρετήσω προς το παρόν...θα διαβάζω βέβαια τα νέα σας! Αλλά πάμε διακοπούλες με το σύζυγο και τον μικρό μου (8 χρονών) λίγες μερούλες να χαλαρώσουμε. Ευτυχώς δεν ξέρει κανένας τίποτα οπότε δεν έχω να εξηγήσω τίποτα σε κανένα....

Εύχομαι σε όλες Καλό Καλοκαίρι και μόνο ευχάριστα από δω και πέρα σε αυτό το group!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η angel35 είπε:

Καλό μήναααααα!!! 

Με υγεία, και καλά νέα για όλες!!!! ❤️❤️❤️

Καλό μήνα καλό μου!!!!!!!!! Με πολλά και καλά νέα για όλες μας! !!!! ❣️❣️❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η geokou είπε:

Καλημέρα κορίτσια!

Το κλίμα είναι πολύ όμορφο εδώ... χαίρομαι πάρα πολύ γιατί διαβάζω όμορφα νέα! Συγχαρητήρια @geo2222 σου εύχομαι από καρδίας μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη!

Σε όλες όσες περιμένετε χοριακή καλά αποτελέσματα να έχετε και @Vasilique καλή επιτυχία το Σάββατο. Ο Θεός και η Παναγία μαζί σου....

Εγώ θα σας χαλάσω λίγο την ατμόσφαιρα. Δυστυχώς παλλινδρόμησε το εμβρυάκι μου... Δεν ακούσαμε καρδούλα. Σταμάτησε στις 6w και 1d. Πάω για απόξεση... @Vasilique μπορείς να με αφαιρέσεις από το πινακάκι....

Έκλαψα χθες η αλήθεια είναι αλλά είμαι καλά...Αυτό ήταν το θέλημα Του για όποιους λόγους που εμείς δεν μπορούμε να καταλάβουμε. Σίγουρα θα ξαναπροσπαθήσω. 'Έχω ακόμα 2 βλαστοκύστες στην κατάψυξη. Μου είπε ο γιατρός 3 μήνες μετά την απόξεση μπορούμε να ξαναπροχωρήσουμε σε ΕΤ.

Θα σας αποχαιρετήσω προς το παρόν...θα διαβάζω βέβαια τα νέα σας! Αλλά πάμε διακοπούλες με το σύζυγο και τον μικρό μου (8 χρονών) λίγες μερούλες να χαλαρώσουμε. Ευτυχώς δεν ξέρει κανένας τίποτα οπότε δεν έχω να εξηγήσω τίποτα σε κανένα....

Εύχομαι σε όλες Καλό Καλοκαίρι και μόνο ευχάριστα από δω και πέρα σε αυτό το group!

 

Κορίτσι μου!!!!! Πόσο λυπάμαι!!!!! Πάρε τον χρόνο σου!!!! Ξεκουράσου!!!! Περνά όμορφα στις διακοπές σου!!!! Σκέψου ότι έχεις ήδη ένα αγγελούδι οπότε να περάσετε όμορφα και να σε βλέπει καλά!!!!!!! Κ όταν με το καλό το αποφασίσεις πάλι να σου πάνε όλα καλά!!!!!!!! ❤️❤️❤️🌹 Καλά μπανιαααα!!!!!!!!!!! 🥰🥰🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Ετσι για την αλλαγή λέει χαχαχα... για αυτό θα πετύχει ετσι για την αλλαγή:-* 

Τι να πω μωρέ! Ξέρω κ εγώ… Λες; Θα είναι εναλλακτικά τα μωρά φαίνεται… 🤪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η geokou είπε:

Καλημέρα κορίτσια!

Το κλίμα είναι πολύ όμορφο εδώ... χαίρομαι πάρα πολύ γιατί διαβάζω όμορφα νέα! Συγχαρητήρια @geo2222 σου εύχομαι από καρδίας μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη!

Σε όλες όσες περιμένετε χοριακή καλά αποτελέσματα να έχετε και @Vasilique καλή επιτυχία το Σάββατο. Ο Θεός και η Παναγία μαζί σου....

Εγώ θα σας χαλάσω λίγο την ατμόσφαιρα. Δυστυχώς παλλινδρόμησε το εμβρυάκι μου... Δεν ακούσαμε καρδούλα. Σταμάτησε στις 6w και 1d. Πάω για απόξεση... @Vasilique μπορείς να με αφαιρέσεις από το πινακάκι....

Έκλαψα χθες η αλήθεια είναι αλλά είμαι καλά...Αυτό ήταν το θέλημα Του για όποιους λόγους που εμείς δεν μπορούμε να καταλάβουμε. Σίγουρα θα ξαναπροσπαθήσω. 'Έχω ακόμα 2 βλαστοκύστες στην κατάψυξη. Μου είπε ο γιατρός 3 μήνες μετά την απόξεση μπορούμε να ξαναπροχωρήσουμε σε ΕΤ.

Θα σας αποχαιρετήσω προς το παρόν...θα διαβάζω βέβαια τα νέα σας! Αλλά πάμε διακοπούλες με το σύζυγο και τον μικρό μου (8 χρονών) λίγες μερούλες να χαλαρώσουμε. Ευτυχώς δεν ξέρει κανένας τίποτα οπότε δεν έχω να εξηγήσω τίποτα σε κανένα....

Εύχομαι σε όλες Καλό Καλοκαίρι και μόνο ευχάριστα από δω και πέρα σε αυτό το group!

 

Κορίτσι μου λυπάμαι τόσο πολύ...ότι λόγια και να σου πούμε είναι λίγα..θα σου πω μόνο να είσαι καλά, να κάνεις ότι σε χαλαρώνει και σε ευχαριστεί..να περάσετε όμορφα με τον άντρα σου και το παιδάκι σου στις διακοπές σας και όταν θα είσαι έτοιμη θα ξαναπροσπαθησεις και θα πάνε όλα καλά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η geokou είπε:

Καλημέρα κορίτσια!

Το κλίμα είναι πολύ όμορφο εδώ... χαίρομαι πάρα πολύ γιατί διαβάζω όμορφα νέα! Συγχαρητήρια @geo2222 σου εύχομαι από καρδίας μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη!

Σε όλες όσες περιμένετε χοριακή καλά αποτελέσματα να έχετε και @Vasilique καλή επιτυχία το Σάββατο. Ο Θεός και η Παναγία μαζί σου....

Εγώ θα σας χαλάσω λίγο την ατμόσφαιρα. Δυστυχώς παλλινδρόμησε το εμβρυάκι μου... Δεν ακούσαμε καρδούλα. Σταμάτησε στις 6w και 1d. Πάω για απόξεση... @Vasilique μπορείς να με αφαιρέσεις από το πινακάκι....

Έκλαψα χθες η αλήθεια είναι αλλά είμαι καλά...Αυτό ήταν το θέλημα Του για όποιους λόγους που εμείς δεν μπορούμε να καταλάβουμε. Σίγουρα θα ξαναπροσπαθήσω. 'Έχω ακόμα 2 βλαστοκύστες στην κατάψυξη. Μου είπε ο γιατρός 3 μήνες μετά την απόξεση μπορούμε να ξαναπροχωρήσουμε σε ΕΤ.

Θα σας αποχαιρετήσω προς το παρόν...θα διαβάζω βέβαια τα νέα σας! Αλλά πάμε διακοπούλες με το σύζυγο και τον μικρό μου (8 χρονών) λίγες μερούλες να χαλαρώσουμε. Ευτυχώς δεν ξέρει κανένας τίποτα οπότε δεν έχω να εξηγήσω τίποτα σε κανένα....

Εύχομαι σε όλες Καλό Καλοκαίρι και μόνο ευχάριστα από δω και πέρα σε αυτό το group!

 

Κορίτσι μου λυπάμαι πολύ! Εύχομαι να περάσετε όμορφα στις διακοπες σας κ όσο είναι εφικτό να ξεχαστείς. Έχεις αλλά δυο εμβρυακια που σε περιμένουν το φθινόπωρο. Σου στελνω μια τεράστια αγκαλιά. 🤗🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η geokou είπε:

Καλημέρα κορίτσια!

Το κλίμα είναι πολύ όμορφο εδώ... χαίρομαι πάρα πολύ γιατί διαβάζω όμορφα νέα! Συγχαρητήρια @geo2222 σου εύχομαι από καρδίας μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη!

Σε όλες όσες περιμένετε χοριακή καλά αποτελέσματα να έχετε και @Vasilique καλή επιτυχία το Σάββατο. Ο Θεός και η Παναγία μαζί σου....

Εγώ θα σας χαλάσω λίγο την ατμόσφαιρα. Δυστυχώς παλλινδρόμησε το εμβρυάκι μου... Δεν ακούσαμε καρδούλα. Σταμάτησε στις 6w και 1d. Πάω για απόξεση... @Vasilique μπορείς να με αφαιρέσεις από το πινακάκι....

Έκλαψα χθες η αλήθεια είναι αλλά είμαι καλά...Αυτό ήταν το θέλημα Του για όποιους λόγους που εμείς δεν μπορούμε να καταλάβουμε. Σίγουρα θα ξαναπροσπαθήσω. 'Έχω ακόμα 2 βλαστοκύστες στην κατάψυξη. Μου είπε ο γιατρός 3 μήνες μετά την απόξεση μπορούμε να ξαναπροχωρήσουμε σε ΕΤ.

Θα σας αποχαιρετήσω προς το παρόν...θα διαβάζω βέβαια τα νέα σας! Αλλά πάμε διακοπούλες με το σύζυγο και τον μικρό μου (8 χρονών) λίγες μερούλες να χαλαρώσουμε. Ευτυχώς δεν ξέρει κανένας τίποτα οπότε δεν έχω να εξηγήσω τίποτα σε κανένα....

Εύχομαι σε όλες Καλό Καλοκαίρι και μόνο ευχάριστα από δω και πέρα σε αυτό το group!

 

Λυπάμαι πολύ και σε καταλαβαίνω απόλυτα! Κοιτά να χαλαρώσεις, να περάσεις καλά στις διακοπές σου και να χαρείς την οικογένεια σου!! Φιλια πολλά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Διόνη είπε:

Καλημέρα κοριτσάκι μου!!! Τι διαβάζω 4 ημερών ωαριακια θα βαλουμε!!! Μα πως πέρασε ο καιρός θυμάμαι είχα πρώτο μπει κι είχαμε μιλήσει σε ένα άλλο τοπικ και ήσουν στην ημέρα της επιτροπής!! Και να τώρα θα βάλεις τα ωαριακια σου! Με το καλό κορίτσι μου!! 

Πήρα το φαρμακοποιό και μου είπε όλα καλά να μην ανησυχώ δεν συνέβη κάτι στην ένεση. Τώρα είμαι στην τέταρτη μέρα ενέσεων αύριο πάω για 2ο υπέρηχο! Να δούμε τι θα δούμε!!

Νιώθω λίγο φουσκωμένη και από άποψη τουαλέτας! Λέτε να παίζουν ρολο τα φάρμακα; επίσης χτες σήκωσα κάτι σακούλες από ψώνια βαριές και μετά διάβασα στο φυλλάδιο ότι καλό είναι να αποφεύγετε η έντονη σωματική άσκηση...και στην περίοδο της διέγερσης πρέπει πάλι να προσέχουμε;;; 

Καλημέρα κορίτσι. στον 1ο υπέρηχο τι έγινε?είδατε τα ωοθυλάκια ή ήταν νωρίς ακόμα τελικά? Όσο για το φούσκωμα μπορεί και να είναι από τα φάρμακα δεν ξέρω εγώ άρχισα να νιώθω δυσφορία λίγες μέρες πριν την ωοληψια όταν ξεκίνησα την orgalutran...αλλά είπαμε λίγη διατροφή βοηθάει στο πρηξιμο..πάντως εγώ έκανα γενική στο σπιτι στη διέγερση δεν μου είχαν πει να προσέχω κάτι πέρα από διατροφή..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η dep14 είπε:

Καλησπερα κοριτσια μου τι κανετε;Συνεχιζουμε βλεπω δυναμικα με τις εγκυουλες!!!Ετσι να συνεχισουν κ οι υπολοιποι μηνες!!!εγω σημερα ξεκινησα την πρωτη ενεση κ ειμαι πολυ χαρουμενη κ την δευτερα εχω υπερηχο

Καλημέρα από μένα ! Μαζί ξεκινήσαμε διέγερση και εγώ εχτές έκανα την πρώτη και τη Δευτέρα έχω τον πρώτο υπέρηχο! 

Εγώ κάνω 150 μονάδες puregon λόγω πολυκιστικων εσύ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η kk88 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!!! Να έχουμε έναν υπέροχο μήνα με πολλά ευχάριστα...........

Καλημέρα κορίτσια και αυτός ο μήνας να είναι ο τυχερός μας μήνας !! Να πάει όπως τον έχουμε ονειρευτεί και να μας φέρει το πολυπόθητο αποτέλεσμα η ένα βήμα πιο κοντά σε αυτό ! 🥰♥️🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια !!!!!!!!!!!!!!!!! κορίτσιααααααααααααααααα

με ακουτεεεεεεεεεεεε;;;;;;;;;;;;;;;;;

τρεμω ολοκληρηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη

22 ιουλίου πάμε τα χαρτιά μας στην επιτροπή, και 23 μεσημέρι βγαίνει η αποφαση!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

είναι μια καλή στιγμή πιστεύετε να κλαψω;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...