Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Margitc είπε:

Κοριτσια μου ηρθε σειρα μου να σας ζαλισω. Δυο λοιπον πραγματα: 1) πως μπορω να δω ποσα κοριτσια ειμαστε στην ομαδουλα; Παω Τηνο το ΣΚ οπως σας ειχα πει. 2) κυριως τα κοριτσια απο Αθηνα ξεκιναω τις εξετασεις για την επιτροπη κ ηθελα να ρωτησω αν ξερετε οσες περασατε επιτροπη ποια κεντρα ειναι συμβεβλιμενα με εοπυ κ για την σαλπιγγογραφια που μου προτεινετε; 

Τι γλυκο 🤗 σ ευχαριστούμε 😘 να περασεις όμορφα!

@geo2222 τι τεράστιο νούμερο!!! Μπράβο κορίτσι μου!!

εγώ κοριτσάκια μου δεν έχω ευχαριστα σήμερα. Το ωαριακι μου ήταν ανώριμο. Τελικά δεν γονιμοποιηθηκε. Πάω το Σάββατο μόνο με την κατεψυγμένη βλαστοκύστη. 😢

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Margitc είπε:

Ναι εμενα μου προτεινε το ιασω κ για κεντρο την βιοιατρικη λετε να ειμαι οκ; 
Οσο για Τηνο ηθελα να αναψω κερακι για καθε μια απο εμας για αυτο ρωταω ποσες ειμαστε.

Η Βιοιατρική σίγουρα είναι συμβεβλημένη με ΕΟΠΥ αλλά ανάλογα το κατάστημα συνήθως ξεχνάνε να την βάλουν.

Σε κάθε παραλαβή αποτελέσματος να το ζητάς και ας το έχουν βάλει, κακό δεν κάνει.

Δεν ξέρω να σου πω πόσες είμαστε , ίσως ξέρεις ή μπορεί η θεματοθέτρια. Άναψε εσύ το κεράκι σου για όλες μας και μακάρι να πιάσει τόπο. Και μόνο που το σκέφτηκες αρκεί..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η elena0212 είπε:

Τι γλυκο 🤗 σ ευχαριστούμε 😘 να περασεις όμορφα!

@geo2222 τι τεράστιο νούμερο!!! Μπράβο κορίτσι μου!!

εγώ κοριτσάκια μου δεν έχω ευχαριστα σήμερα. Το ωαριακι μου ήταν ανώριμο. Τελικά δεν γονιμοποιηθηκε. Πάω το Σάββατο μόνο με την κατεψυγμένη βλαστοκύστη. 😢

Μην στεναχωριεσαι ισως αυτη να ειναι κ η τυχερη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η elena0212 είπε:

Τι γλυκο 🤗 σ ευχαριστούμε 😘 να περασεις όμορφα!

@geo2222 τι τεράστιο νούμερο!!! Μπράβο κορίτσι μου!!

εγώ κοριτσάκια μου δεν έχω ευχαριστα σήμερα. Το ωαριακι μου ήταν ανώριμο. Τελικά δεν γονιμοποιηθηκε. Πάω το Σάββατο μόνο με την κατεψυγμένη βλαστοκύστη. 😢

Μην απογοήτευεσαι.

Και οι δυο εμφυτεύσεις που είχα ήταν με μια μονο κατεψυγμένη βλαστοκύστη.

Αν θέλει να πιαστεί θα πιαστεί και αυτό το ένα.

Καλή επιτυχία, με το καλο να την υποδεχτείς ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Η Βιοιατρική σίγουρα είναι συμβεβλημένη με ΕΟΠΥ αλλά ανάλογα το κατάστημα συνήθως ξεχνάνε να την βάλουν.

Σε κάθε παραλαβή αποτελέσματος να το ζητάς και ας το έχουν βάλει, κακό δεν κάνει.

Δεν ξέρω να σου πω πόσες είμαστε , ίσως ξέρεις ή μπορεί η θεματοθέτρια. Άναψε εσύ το κεράκι σου για όλες μας και μακάρι να πιάσει τόπο. Και μόνο που το σκέφτηκες αρκεί..

Α τελεια βιοιατρικη με βολευει πολυ. Οσο για την σκεψη ολες παλευουμε για τον ιδιο σκοπο δεν γνωριζομαστε αλλα μεσα απο εδω εχω παρει θαρρος κουραγιο κ στεναχωρηθει για κάποιες απο εσας  πολυ. Ομως καταλαβαινει η μια την αλλη😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η elena0212 είπε:

Τι γλυκο 🤗 σ ευχαριστούμε 😘 να περασεις όμορφα!

@geo2222 τι τεράστιο νούμερο!!! Μπράβο κορίτσι μου!!

εγώ κοριτσάκια μου δεν έχω ευχαριστα σήμερα. Το ωαριακι μου ήταν ανώριμο. Τελικά δεν γονιμοποιηθηκε. Πάω το Σάββατο μόνο με την κατεψυγμένη βλαστοκύστη. 😢

Θα είναι κι η τυχερή σου βλαστοκύστη κορίτσι!!!!πιστεψε το και όλα θα πάνε καλά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Margitc είπε:

Κοριτσια μου ηρθε σειρα μου να σας ζαλισω. Δυο λοιπον πραγματα: 1) πως μπορω να δω ποσα κοριτσια ειμαστε στην ομαδουλα; Παω Τηνο το ΣΚ οπως σας ειχα πει. 2) κυριως τα κοριτσια απο Αθηνα ξεκιναω τις εξετασεις για την επιτροπη κ ηθελα να ρωτησω αν ξερετε οσες περασατε επιτροπη ποια κεντρα ειναι συμβεβλιμενα με εοπυ κ για την σαλπιγγογραφια που μου προτεινετε; 

Κορίτσι μου δεν χρειάζεται πια να είναι συμβεβλημενα με το ΕΟΠΥΥ, προσφάτως άλλαξε αυτό...... μπορείς να τις κάνεις σε όποιο κέντρο θέλεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η geo2222 είπε:

Κορίτσια έχω πάθει σοκ! 847 η χοριακη!δεν είναι πολύ υψηλή για 11η μέρα;

μπραβο κορίτσι μου .....τέλεια νέα .......με το καλό να πάνε ολα ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κορίτσια .. εύχομαι να είστε όλες καλά ..συγχαρητήρια για την χοριακη σου @geo2222!!όλα θα πάνε καλά.... Χθες έκανα εμβρυομεταφορα δύο βλαστοκυστων.. Την Πέμπτη 08/07 μου είπε να κάνω την β χοριακη... Έχω τρομερό άγχος....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Ιωάννα28iwantababy είπε:

Καλησπερα κορίτσια .. εύχομαι να είστε όλες καλά ..συγχαρητήρια για την χοριακη σου @geo2222!!όλα θα πάνε καλά.... Χθες έκανα εμβρυομεταφορα δύο βλαστοκυστων.. Την Πέμπτη 08/07 μου είπε να κάνω την β χοριακη... Έχω τρομερό άγχος....

Καλώς τα δέχτηκες ...με το καλό να μείνουν εκεί και να φωλιάζουν μέχρι να αγκαλιαστειτε γεροί όλοι 🙏❤️👶❤️👶 Εποικοδομητικο να είναι το άγχος,,,όχι υπερβολικό,,, γιατί το καθόλου ξέρω πως δεν υπάρχει. Να είσαι ήρεμη και υπομονετική και όλα να πάνε κατ'ευχήν σου εύχομαι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιτροπή📅

@Margitc--> 23/9

Ωοληψία ✌️

@Παρασκευαιδου--> ?

@Jesabell --> ?

@Eva29--> ?

Εμβρυομεταφορά 🙏

@elena0212--> 3/7

@Vasilique--> 3/7

 Χοριακή

@Dimi1981 194 🥰

@geokou  359 🥰

@JNtina 111 🥰

@Nansi 940 🥰

@Sabinaret812 🥰

@geo2222--> 847 🥰

@kk88-->5/7

@Ιωάννα28iwantababy-->8/7

Εγκυμοσύνη 🤰

@Taggeris

@Avocando

@carpe

@Dimi1981

@Nansi

@geokou

@JNtina

@Sabinaret

@Sylia

@mia2020

@geo2222

@geo2222Μικρή μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ! Τα καταφέρατε! Τι τέλειο νούμερο είναι αυτό μου λες;;; Συγχαρητήρια ρε! Όλα να πάνε σούπερ μέσα από την καρδιά μου! Να είναι όλα ανέφελα κ τέλεια! Ιδανικά! Μπράβο, μπράβο, μπράβο! Όλες οι θυσίες κ οι κόποι σου χαλάλι!

@Ιωάννα28iwantababyΚαλώς την! Τι ευχάριστα νέα είναι αυτά! Καλά αποτελέσματα κοριτσάκι μου! Να γαντζωθούν κ να δώσουν μια πανέμορφη εγκυμοσύνη! Χαλάρωσε κ κάνε όμορφες σκέψεις ...

@dimitra1975 και @Διόνη κορίτσια μου με το καλό κ εσείς να μπαίνετε σιγά σιγά στη διαδικασία... @Διόνηόλα καλά με την ενεσούλα;

@Margitcκοριτσάκι μου σ' ευχαριστούμε πολύ που μας σκέφτεσαι! Άναψε ένα κεράκι για όλες τις γυναίκες που προσπαθούν να γίνουν μανούλες! Που το θέλουν τόσο αλλά ακόμη δεν το έχουν αποκτήσει. Που λαχταρούν όταν βλέπουν μωρά κ οραματίζονται κ το δικό τους. Που η επιλογή τους είναι συνειδητή κ όχι εγωιστική επιθυμία. Που κάνουν ό,τι περνάει από το χέρι τους, υπομένουν χρονοβόρες και ψυχοφθόρες θεραπευτικές παρεμβάσεις προκειμένου να τα καταφέρουν ... Για όλες αυτές! Κ είμαστε πολλές! 💚

@elena0212αγαπημένη μου! Δεν θέλω τέτοια ψυχολογία! Ένα κ καλό θέλουμε! Να πιστέψεις πως είναι αυτό κ θα είναι! 🙏

Εγώ έχω λιώσει στις δουλειές! Να προλάβω να τελειώσω Παναγιά μου και από το Σάββατο θα λιώσω στον καναπέ μου ... Netflix, Λένα Μαντά κ δεν συμμαζεύεται! 🤣

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η BlackCat είπε:

@Vasilique καλές γονιμοποιησεις να έχεις και στα 6 και με το καλό να τα υποδεχτείς τα μωρα σου!❤️

 

Τα τέσσερα τα καταφέρανε! Τα χρυσούλια μου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Ιωάννα28iwantababy είπε:

Καλησπερα κορίτσια .. εύχομαι να είστε όλες καλά ..συγχαρητήρια για την χοριακη σου @geo2222!!όλα θα πάνε καλά.... Χθες έκανα εμβρυομεταφορα δύο βλαστοκυστων.. Την Πέμπτη 08/07 μου είπε να κάνω την β χοριακη... Έχω τρομερό άγχος....

Καλη επιτυχία κορίτσι μου όλα να σου πάνε καλα...και εγω μια από τα ιδια είμαι....βαθιες ανασες θα περασουν οι μέρες.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η condios είπε:

Καλώς τα δέχτηκες ...με το καλό να μείνουν εκεί και να φωλιάζουν μέχρι να αγκαλιαστειτε γεροί όλοι 🙏❤️👶❤️👶 Εποικοδομητικο να είναι το άγχος,,,όχι υπερβολικό,,, γιατί το καθόλου ξέρω πως δεν υπάρχει. Να είσαι ήρεμη και υπομονετική και όλα να πάνε κατ'ευχήν σου εύχομαι!!!!

Ευχαριστώ πάρα πολύ κορίτσι μου .. αυτή τη φορά είμαι πιο συγκρατημένη στο άγχος η αλήθεια είναι ...μακάρι να πάνε όλα καλά για όλες μας ♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Τα τέσσερα τα καταφέρανε! Τα χρυσούλια μου! 

τέλεια νέα μπράβο κορίτσι μου....τριών ημερών είναι σήμερα σωστά????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η kk88 είπε:

Καλη επιτυχία κορίτσι μου όλα να σου πάνε καλα...και εγω μια από τα ιδια είμαι....βαθιες ανασες θα περασουν οι μέρες.......

Καλή μας επιτυχία κορίτσι μου .. εύχομαι να ακούμε απ' όλες τις κοπέλες μόνο καλά νέα !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η elena0212 είπε:

Τι γλυκο 🤗 σ ευχαριστούμε 😘 να περασεις όμορφα!

@geo2222 τι τεράστιο νούμερο!!! Μπράβο κορίτσι μου!!

εγώ κοριτσάκια μου δεν έχω ευχαριστα σήμερα. Το ωαριακι μου ήταν ανώριμο. Τελικά δεν γονιμοποιηθηκε. Πάω το Σάββατο μόνο με την κατεψυγμένη βλαστοκύστη. 😢

Μην στεναχωριέσαι κορίτσι μου......εχεις μια στην κατάψυξη πάμε να υποδεχθεις αυτή με χαρά και όλα θα πάνε καλα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η kk88 είπε:

τέλεια νέα μπράβο κορίτσι μου....τριών ημερών είναι σήμερα σωστά????

Όχι καλέ! Χθες έκανα ωοληψία! Τι είναι να μεγαλώνουν τόσο γρήγορα;;; 🙃Την Παρασκευή θα μάθω πόσα θα βάλω τελικά το Σάββατο που θα είναι 4 ημερών ... 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η geo2222 είπε:

Ο γιατρός είπε ότι 11η μέρα με τέτοια χοριακη είσαι πολύ εγκυος χαχαχαχαχαχ!!!!κραταμε ένα μικρό καλάθι είπε μήπως έχουμε διδυμάκια!

Μπράβο κορίτσι!!!!! Καλούς διπλασιασμους!! Αν και το βλέπω εσύ να έχεις τετραπλασιασμους!!! Πιστεύω ήρθες στο κλαμπ των διδύμων!!!!!!! 🥰😍🤩😀😃😄😁😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Όχι καλέ! Χθες έκανα ωοληψία! Τι είναι να μεγαλώνουν τόσο γρήγορα;;; 🙃Την Παρασκευή θα μάθω πόσα θα βάλω τελικά το Σάββατο που θα είναι 4 ημερών ... 🥰

καλέ έχασα τις μέρες....τα έχω παίξει μη μου δίνεις σημασία....ειναι η ζέστη το αγχος.....αιντε να φτάσουν όλα βλαστοκύστες ΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Ιωάννα28iwantababy είπε:

Καλησπερα κορίτσια .. εύχομαι να είστε όλες καλά ..συγχαρητήρια για την χοριακη σου @geo2222!!όλα θα πάνε καλά.... Χθες έκανα εμβρυομεταφορα δύο βλαστοκυστων.. Την Πέμπτη 08/07 μου είπε να κάνω την β χοριακη... Έχω τρομερό άγχος....

Καλά αποτελέσματα!!!!! Να πάνε όλα τέλεια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η elena0212 είπε:

Τι γλυκο 🤗 σ ευχαριστούμε 😘 να περασεις όμορφα!

@geo2222 τι τεράστιο νούμερο!!! Μπράβο κορίτσι μου!!

εγώ κοριτσάκια μου δεν έχω ευχαριστα σήμερα. Το ωαριακι μου ήταν ανώριμο. Τελικά δεν γονιμοποιηθηκε. Πάω το Σάββατο μόνο με την κατεψυγμένη βλαστοκύστη. 😢

Σύνελθε σε παρακαλώ μην σε παίρνει από κάτω κ πάμε δυνατά το Σάββατο ε! 😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η geo2222 είπε:

Κορίτσι μου σου στέλνω άπειρη μπεμπεδοσκονη 😇😇😇😇😇😇

Συνχαριτιρια!!!!!! Τέλεια χοριακη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Margitc είπε:

Λοιπον ειναι φιλη της αδελφης μου η διατροφολος κ δεν γνωριζε αυτη αλλα η καθηγητρια της στην Αγγλια αλλα με εφτιαξε εμενα😉

Μπράβο της!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • @Θέτις Κ. με το καλό η βάπτιση! Πότε είναι;;  Τι ωραία θα είσαι εγκυούλα και νονά 😍 Πώς είσαι εσύ; Και πότε έχεις ραντεβού στο γιατρό;
    • Το ίδιο με πριν προς το παρόν καθε 3-4 βδομάδες παμε... Εγώ έχω πάρει και από τα δύο. Newborn και 1-3. Σε περίπτωση π βγει ψηλός 🤣 να είμαι προετοιμασμένη 
    • Κορίτσι μου λυπάμαι πολύ πραγματικά. Καλή ανάρρωση και σωματική και ψυχική και όλα θα πάρουν το δρόμο τους προς το καλύτερο να είσαι σίγουρη. Στην τελευταία μου αποβολή η γιατρός με έστειλε να κάνω εξετάσεις για θρομβοφιλία. Έχεις κάνει αντίστοιχες εξετάσεις; 
    • Καλησπέρα κι από μένα κορίτσια μου! Δε γράφω τακτικά αυτές τις μέρες γιατί βρισκόμαστε στον πυρετό των προετοιμασιών για τη βάπτιση όπου γίνομαι νονά ❤️ διαβάζοντας όμως τα μνμτα θέλω κι εγώ να στείλω ένα μήνυμα συμπαράστασης στα κορίτσια μου που έχουν πέσει: @anna30 πέρυσι ακριβώς 2 μήνες αφότου είχα αποβάλλει το 11εβ μωράκι μας, πήγα στη βάπτιση της κόρης μιας ξαδέρφης μου. Μια γειτόνισσα της που με ήξερε φατσικα μόνο, είχε το θάρρος τότε να μου πει "εσύ δε ζηλεύεις τώρα την ξαδέρφη σου που έχει δύο κορίτσακια; Δε θα θέλες ένα κι εσύ;". Νομίζω ήταν απ' τις χειρότερες ατάκες που είπε κανείς εκείνη την περίοδο του πένθους για μένα και το σύντροφό μου. Προφανώς αυτή η κυρία δε γνωρίζε τι μου συνέβαινε, αλλά αυτό δε δικαιολογεί το τι σκέφτηκε να μου πει. Όπως σου είπε η @Diwni εγώ εκείνη τη στιγμή αυτόματα βουρκωσα ενώ την κοίταζα στα μάτια. Κι απλά απομακρύνθηκα. Ίσως καταλάβε κι ένιωσε ασχημα, ίσως και θεώρησε ότι ήμουν απλώς αγενής. Δε με ενδιαφέρει καθόλου. Τι θέλω να σου πω Μ αυτό; Ο κόσμος θα λέει ο,τι βλακεία του κατέβει γιατί δε σκέφτεται πριν μιλήσει. Εσύ δε χρειάζεται ούτε να τους δικαιολογήσεις αλλά ούτε και να είσαι κάπως απέναντι τους. Ο,τι σου βγει. Αν έχεις το σθένος να τους βάλεις στη θέση τους, κάντο. Αν πάλι θέλεις να τους αγνοήσεις, κάντο. Να κάνεις ο,τι περνάει απ' το χέρι σου να ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕΙΣ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ. Οποιαδήποτε απώλεια είναι απώλεια και ο θρήνος είναι απόλυτα σεβαστός.  Σου κάνω μια τεράστια αγκαλιά ❤️❤️❤️ @Mpourmpoulo μου γλυκό, έχεις περάσει πολύ δύσκολες εβδομάδες και οι πληγές της απώλειας είναι νωπές. Το κοριτσάκι σας θα σας βλέπει από ψηλά και είμαι σίγουρη πως είναι πολύ περιφανή που είστε οι γονείς της - οι πιο δυνατοι, επίμονοι, με πάρα πολλή αγάπη. Θα σας στείλει το ουράνιο τόξο σας και θα είναι ακόμα καλύτερα απ' ότι είχατε ονειρευτεί 🌈❤️ απ' την άλλη, λυτρωτικά τα αποτελέσματα μιας και ήταν όντως τυχαίο γεγονός - εμας δε μας άφησαν να κάνουμε καρυότυπο πέρυσι μιας και ήταν η "πρώτη" φορά, κάτι που δε το καταλάβα ποτέ, λες κι αυτή η ψυχούλα δε μετρούσε γι αυτούς. Τέλος πάντων, κρατά τα θετικά, σφιξε τα δόντια και τα καλύτερα έρχονται! Έχεις παααααρα πολύ δύναμη μέσα σου αγάπη κι η ζωή σίγουρα θα σ ανταμείψει ❤️❤️
    • Καλησπέρα κορίτσι μου εγω δεν γνωρίζω καθόλου να σου πω την αλήθεια οι γιατροι τι σου είπαν ;
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...