Μετάβαση σε περιεχόμενο

Με τον Μάη έρχονται "Μαγιατικα" μωράκια!!!


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Litsadi είπε:

Καλησπέρα εγώ έκανα hifosy με υπέρηχο και η γιατρός μου μου είπε ότι θα περάσει από την επιτροπή!😏

Έχεις δίκιο, απλά είναι πρόσφατη η απόφαση και δεν το γνώριζα, από 21/4/2021 τη δέχονται κι αυτή! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Heart είπε:

Κορίτσια , να ρωτήσω , όσες έχουν κάνει σαλπιγγογραφια! Πρώτον γιατί δεν πρέπει να έχει προηγηθεί ελεύθερη επαφή ( μόνο για να μην υπαρχει ενδεχόμενο εγκυμοσύνης;) και δεύτερον μετά την σαλπιγγογραφια ξέρετε αν μπορουμε να προσπαθήσουμε σε αυτόν τον κύκλο; Θα τα ρωτήσω και αύριο στον ακτινολόγο αλλά λέω μήπως ξέρετε!!

Για το ενδεχόμενο εγκυμοσύνης δεν επιτρέπουν, ναι.. Για το αν επιτρέπονται οι επαφές στον ίδιο κύκλο οι γνώμες διίστανται, λόγω της χρήσης του σκιαγραφικου (στην κλασική σαλπιγγογραφια πάντα), εγώ προσωπικά είχα. 

Καλή επιτυχία και καλά αποτελέσματα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Για το ενδεχόμενο εγκυμοσύνης δεν επιτρέπουν, ναι.. Για το αν επιτρέπονται οι επαφές στον ίδιο κύκλο οι γνώμες διίστανται, λόγω της χρήσης του σκιαγραφικου (στην κλασική σαλπιγγογραφια πάντα), εγώ προσωπικά είχα. 

Καλή επιτυχία και καλά αποτελέσματα! 

Είχες μετά το επιθυμητό αποτέλεσμα;; Σ ευχαριστώ για την απάντηση!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Heart είπε:

Είχες μετά το επιθυμητό αποτέλεσμα;; Σ ευχαριστώ για την απάντηση!!

Όχι, δυστυχώς, είμαστε σε διαδικασία εξωσωματικης.. Αλλά εγώ είχα περάσει και τα 36 οπότε δεν επέμεινα και πολύ στην προσπάθεια. Τη δεύτερη φορά που έκανα σαλπιγγογραφια βρέθηκε και μία βουλωμένη. 

Ο καθένας βρίσκει το δρόμο του αργά ή γρήγορα, αυτό είναι το μόνο σίγουρο 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Heart είπε:

Κορίτσια , να ρωτήσω , όσες έχουν κάνει σαλπιγγογραφια! Πρώτον γιατί δεν πρέπει να έχει προηγηθεί ελεύθερη επαφή ( μόνο για να μην υπαρχει ενδεχόμενο εγκυμοσύνης;) και δεύτερον μετά την σαλπιγγογραφια ξέρετε αν μπορουμε να προσπαθήσουμε σε αυτόν τον κύκλο; Θα τα ρωτήσω και αύριο στον ακτινολόγο αλλά λέω μήπως ξέρετε!!

Καλησπέρα,,,καλό είναι μετά τη σαλπιγγογραφια να μη γίνει σεξ και λόγω σκιαγραφικου και λόγω μίνι αντιβίωσης που παίρνεις κάποιες μέρες μετά για να μην πάθεις κάτι απ'το σκιαγραφικό. Τουλάχιστον η δική μου γιατρος με προέτρεψε και αποφύγαμε επαφή εκείνο το μήνα,,,μετά από δύο μήνες έμεινα έγκυος τότε ,α άσχετα αν εξελίχθηκε βιοχημική. Όλα για καλό τα κάνετε οπότε με ένα μήνα δε χάλασε ο κόσμος,,, εύχομαι να μείνεις μόνη σου και να είναι διαβατες οι σάλπιγγες σου. 🙏❤️👶 Έχει ο Θεός για όλες μας κορίτσια !!!!!! Μένει να περιμένουμε στωικά το θέλημα του για να ζήσουμε η κάθε μία μας το θαύμα μας και εμείς🙏❤️👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Όχι, δυστυχώς, είμαστε σε διαδικασία εξωσωματικης.. Αλλά εγώ είχα περάσει και τα 36 οπότε δεν επέμεινα και πολύ στην προσπάθεια. Τη δεύτερη φορά που έκανα σαλπιγγογραφια βρέθηκε και μία βουλωμένη. 

Ο καθένας βρίσκει το δρόμο του αργά ή γρήγορα, αυτό είναι το μόνο σίγουρο 😊

Σου εύχομαι ο,τι καλύτερο κορίτσι μου! Όλα θα γίνουν!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η condios είπε:

Καλησπέρα,,,καλό είναι μετά τη σαλπιγγογραφια να μη γίνει σεξ και λόγω σκιαγραφικου και λόγω μίνι αντιβίωσης που παίρνεις κάποιες μέρες μετά για να μην πάθεις κάτι απ'το σκιαγραφικό. Τουλάχιστον η δική μου γιατρος με προέτρεψε και αποφύγαμε επαφή εκείνο το μήνα,,,μετά από δύο μήνες έμεινα έγκυος τότε ,α άσχετα αν εξελίχθηκε βιοχημική. Όλα για καλό τα κάνετε οπότε με ένα μήνα δε χάλασε ο κόσμος,,, εύχομαι να μείνεις μόνη σου και να είναι διαβατες οι σάλπιγγες σου. 🙏❤️👶 Έχει ο Θεός για όλες μας κορίτσια !!!!!! Μένει να περιμένουμε στωικά το θέλημα του για να ζήσουμε η κάθε μία μας το θαύμα μας και εμείς🙏❤️👶

Βέβαια , ο,τι μας πει ο γιατρός! Εννοείται δεν χάθηκε ο κόσμος! Όλα θα γίνουν , σωστά και στην ώρα τους! Εύχομαι τα καλύτερα και σ εσένα κορίτσι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Heart είπε:

Εννοείται , όλα θα σας τα πω αύριο, χαρτί και καλαμάρι!! Ελπίζω να μην πονέσω τόσο που να μην μπορώ να σας γράψω...ελπίζω και το αποτέλεσμα να μην είναι τόσο απογοητευτικό που να είμαι στα πατώματα! Αν δεν γράψω ,  κάτι από τα δύο θα έχει πάει λάθος!!

Ναι πες μας γιατί θα παω κ εγώ για σαλπιγγογραφια τη πέμπτη στο Ιασώ. Κ μένα ο γυναικολόγος μου το το μήνα δεν μου εδωσε χάπι για ωορηξια. Μου είπε πως δεν θα κάνουμε κάτι αυτό το μήνα. Θα μιλήσουμε λέει μετά τη σαλπιγγογραφια. Κ εγώ έχω ακουσει κ τα δυο ενδεχόμενα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια, καλημέρα!! Είμαι στο ταξί για τον γυρισμό προς το σπίτι! Τελείωσα την σαλπιγγογραφια.... Λοιπόν , είχα ραντεβού 9 η ώρα , 8 μισή ήμουν εκεί. Πήγα στη ρεσεψιόν , μου είπαν να πάω στο -2 , εκεί έδωσα τα στοιχεία μου , πλήρωσα 165€ . Ύστερα πήγα στον ίδιο όροφο -2 πίσω από το ρολόι αριστερά είναι το ακτινολογικού. Περίμενα 5-6 λεπτά. Οι δύο κυρίες ήταν εξαιρετικές πολύ γλυκές , αισθάνθηκαν το άγχος μου και με έκαναν να αισθανθώ πιο ήρεμα!! Πραγματικά εξαιρετικές. Η μια ξανθιά με κοντό καρέ μαλλί ή άλλη μελαχρινή με μαύρο μαλλί κατσαρό καρέ κοντό. Μου είπαν ονόματα δεν τα θυμάμαι όμως( απ' το άγχος μου κουφαθηκα κιόλας , τίποτα δεν άκουγα) . Ήρθε η ώρα της εξέτασης ( μπήκα σε μια τουαλετιτσα έβαλα ρόμπα , έκατσα σε ένα κρεβάτι που μπροστά είχε αυτό που βάζουμε τα πόδια και στον γυναικολόγο. Βάζουν καθετήρα σε τρυπάνε λίγο ούτε που το καταλαβαίνεις απλά στο λένε και ύστερα σε σηκώνουν λίγο προς τα πάνω ξαπλωμένη όμως , Σου ρίχνουν το υγρό , ε δεν είναι και ότι καλύτερο , πίεση αισθάνεσαι όχι ακριβώς πόνο. Είναι ίδιος με πόνο περιόδου!! 3 ψεκασμούς , 3 φωτογραφίες , 3 φορές αισθάνεσαι αυτόν τον πόνο. Μου είπε η ακτινολόγος με μια ματιά φαίνονται καλά τα αποτελέσματα αλλά θέλει να τα δει λεπτομερώς... Σε 3 ώρες τα αποτελέσματα , δεν μπορούσα να περιμένω , δεν τα στέλνουν με μειλ , θα πάω την Παρασκευή να τα πάρω!! Αυτά!! Μου είπε ότι εκείνοι προτείνουν ν περάσει αυτός ο κύκλος για επαφές!! Αυτά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!! Ακόμα τίποτα... Μετράω σήμερα 4η ημέρα καθυστέρησης... Είχα κάνει την χοριακή την ημέρα που περίμενα... Για να δούμε... Μήπως έκανα νωρίς την χοριακή... Έως Παρασκευή δεν κάνω τεστ όμως... Θα το αφήσω και Παρασκευή αν δεν έχει έρθει έως τότε θα πάρω τεστ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια , οποία έχει κάνει σαλπιγγογραφια στο Ιασώ , μπορεί να μου απαντήσει τα πήρε αμέσως τα αποτελέσματα; Μου είπαν σε 3 ώρες και τώρα προβληματίστηκα λίγο!! Μήπως μου είπε ότι με μια ματιά τα βλέπει καλά για να με καθησυχάσει εκείνη την ώρα που ήμουν λίγο ταλαιπωρημενη; Πφφφ!! Μα ούτε και με μειλ δεν τα στέλνουν!! Έλεος! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Κορίτσια , οποία έχει κάνει σαλπιγγογραφια στο Ιασώ , μπορεί να μου απαντήσει τα πήρε αμέσως τα αποτελέσματα; Μου είπαν σε 3 ώρες και τώρα προβληματίστηκα λίγο!! Μήπως μου είπε ότι με μια ματιά τα βλέπει καλά για να με καθησυχάσει εκείνη την ώρα που ήμουν λίγο ταλαιπωρημενη; Πφφφ!! Μα ούτε και με μειλ δεν τα στέλνουν!! Έλεος! 

Για να δουμε κορίτσι μου... Κ εγώ θα πάω! Αν ήταν κάτι θα στο είχε πει!ην ανησυχείς! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Για να δουμε κορίτσι μου... Κ εγώ θα πάω! Αν ήταν κάτι θα στο είχε πει!ην ανησυχείς! 

Μην ανησυχείς , όλα καλά θα πάνε , 5 - 10 λεπτά υπόθεση είναι!! Μάλλον στο μυαλό μας είναι!! Τώρα είμαι μια χαρά , έχω  πολύ λίγο αίμα , αλλά μου είπε ότι για 1-2 μέρες μπορεί να έχω λίγο .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Ακόμα τίποτα... Μετράω σήμερα 4η ημέρα καθυστέρησης... Είχα κάνει την χοριακή την ημέρα που περίμενα... Για να δούμε... Μήπως έκανα νωρίς την χοριακή... Έως Παρασκευή δεν κάνω τεστ όμως... Θα το αφήσω και Παρασκευή αν δεν έχει έρθει έως τότε θα πάρω τεστ 

Καλημέρα κορίτσι μου, μήπως είναι καθυστερημένη σύλληψη; Με τον γιατρό σπυ μίλησες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου, μήπως είναι καθυστερημένη σύλληψη; Με τον γιατρό σπυ μίλησες;

Ναι ο γιατρός μου έδωσε ελπίδες... Μου είχε πει μπορεί να θέλει λίγες ημέρες ακόμη για να φανεί... Μου είπε να κάνω επανάληψη χοριακης σήμερα αλλά εγώ δεν θέλω... Θέλω να το αφήσω κι άλλο... Έως Παρασκευή θα το αφήσω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Heart είπε:

Κορίτσια , οποία έχει κάνει σαλπιγγογραφια στο Ιασώ , μπορεί να μου απαντήσει τα πήρε αμέσως τα αποτελέσματα; Μου είπαν σε 3 ώρες και τώρα προβληματίστηκα λίγο!! Μήπως μου είπε ότι με μια ματιά τα βλέπει καλά για να με καθησυχάσει εκείνη την ώρα που ήμουν λίγο ταλαιπωρημενη; Πφφφ!! Μα ούτε και με μειλ δεν τα στέλνουν!! Έλεος! 

Καλημέρα! Επειδή πάνε πια 2 χρονια δεν θυμάμαι ακριβώς, όμως περίμενα κ γω αρκετά για να τα πάρω τα αποτελέσματα. Είχα πάει στο κυλικείο κ καθησα! Πάντως ό,τι μου είπε προφορικά το ίδιο έγραφε. Επίσης αν ήταν κλειστές νομίζω θα είχες πόνο κ γω έτσι όπως τα λες ένιωσα κ ήταν όλα μια χαρά! 

Ούτε εγώ είχα τότε επαφές, όχι ότι θα έκανε κάποια διαφορά εφόσον οι σάλπιγγες ήταν ανοιχτές δεν θα άλλαζε κάτι η εξέταση... 

Καλά αποτελέσματα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Καλημέρα! Επειδή πάνε πια 2 χρονια δεν θυμάμαι ακριβώς, όμως περίμενα κ γω αρκετά για να τα πάρω τα αποτελέσματα. Είχα πάει στο κυλικείο κ καθησα! Πάντως ό,τι μου είπε προφορικά το ίδιο έγραφε. Επίσης αν ήταν κλειστές νομίζω θα είχες πόνο κ γω έτσι όπως τα λες ένιωσα κ ήταν όλα μια χαρά! 

Ούτε εγώ είχα τότε επαφές, όχι ότι θα έκανε κάποια διαφορά εφόσον οι σάλπιγγες ήταν ανοιχτές δεν θα άλλαζε κάτι η εξέταση... 

Καλά αποτελέσματα! 

Σ ευχαριστώ για την απάντηση !! Τώρα έχω κάποιους έντονους πόνους περιόδου να σου πω την αλήθεια! Αλλά μου είπε ότι θα έχω ....Να χαίρεσαι το κοριτσάκι σου!!! Σε διαβάζω , και μαθαίνω από εσένα!! Μακάρι να είναι καλά τα αποτελέσματα , όπως μου είπε!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Ναι ο γιατρός μου έδωσε ελπίδες... Μου είχε πει μπορεί να θέλει λίγες ημέρες ακόμη για να φανεί... Μου είπε να κάνω επανάληψη χοριακης σήμερα αλλά εγώ δεν θέλω... Θέλω να το αφήσω κι άλλο... Έως Παρασκευή θα το αφήσω 

Χαρά στην υπομονή σου. Θετικές σκέψεις να έχεις κορίτσι μου και όλα θα πάνε καλά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μου ήρθε κορίτσια... Με πρόγραμμάτισμενη ωορρηξία και επαφές και είχα καθυστέρηση!!! Αν είναι δυνατόν!!! Καθυστέρηση 5 ολόκληρες ημέρες χωρίς εγκυμοσύνη!!! Δεν ξέρω τι γίνεται!!! Σημερα είμαι πολύ χάλια ψυχολογικά αλλά τα αφηνω όλα πλέον πρέπει να χαλαρώσω.. Λόγο άγχους γίνεται όλο αυτό... Δεν πιάνουν ούτε τα χάπια!!! Από εδώ και πέρα ελεύθερες επαφές και αν έρθει ήρθε... 

Καλημέρα!!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Μου ήρθε κορίτσια... Με πρόγραμμάτισμενη ωορρηξία και επαφές και είχα καθυστέρηση!!! Αν είναι δυνατόν!!! Καθυστέρηση 5 ολόκληρες ημέρες χωρίς εγκυμοσύνη!!! Δεν ξέρω τι γίνεται!!! Σημερα είμαι πολύ χάλια ψυχολογικά αλλά τα αφηνω όλα πλέον πρέπει να χαλαρώσω.. Λόγο άγχους γίνεται όλο αυτό... Δεν πιάνουν ούτε τα χάπια!!! Από εδώ και πέρα ελεύθερες επαφές και αν έρθει ήρθε... 

Καλημέρα!!!!!!! 

Μην χάνεις τις ελπίδες σου! Όλες πεφτουμε ψυχολογικά μόλις βλέπουμε την  τρισκαταρατη περιοδο 😝 αλλά θα προχωρησεις!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Μου ήρθε κορίτσια... Με πρόγραμμάτισμενη ωορρηξία και επαφές και είχα καθυστέρηση!!! Αν είναι δυνατόν!!! Καθυστέρηση 5 ολόκληρες ημέρες χωρίς εγκυμοσύνη!!! Δεν ξέρω τι γίνεται!!! Σημερα είμαι πολύ χάλια ψυχολογικά αλλά τα αφηνω όλα πλέον πρέπει να χαλαρώσω.. Λόγο άγχους γίνεται όλο αυτό... Δεν πιάνουν ούτε τα χάπια!!! Από εδώ και πέρα ελεύθερες επαφές και αν έρθει ήρθε... 

Καλημέρα!!!!!!! 

Α καλά και λέω μόνο εγώ τα περνάω,υπομονή και θα έρθει και εγώ με ελεύθερες επαφές! Εδώ και μία βδομάδα ταλαιπωρούμαι με αδιαθεσία, αναγούλες, μυρωδιές και είμαι στην 4η μέρα καθυστέρησης και ένα αρνητικό τεστ χθες 🙄 κουράγιο κορίτσι μου ο Θεός είναι μεγάλος θα έρθει το θετικό αποτέλεσμα 🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σε ολες! Που εχουν χαθει καποια κοριτσια??? Ευχομαι να ειναι για καλο και να οταν γυρισουν να μας πουν ευχαριστα!!!! 

@Lacostaki περαστικα σου, εγω το ειχα μικρη αυτο το προβλημα σκεψου μικρη μου ανοιγε συνεχεια η μυτη, και ακομα περισσοτερο στον υπνο, μην την καυτηριασεις θα ειναι χειροτερα απλα δωσε χρονο ειναι καποιο αγγειο θελει το χρονο του, αποφυγε πιο πολυ εντονες διαφορες θερμοκρασιας πχ. τωρα που ειναι καλοκαιρι απο την ζεστη στο κρυο εννοω μην βαζεις δυνατα το αιρκοντισιον κια μετα βγαινεις αποτομα εξω , γενικα μου ανοιγε πιο ευκολα οταν εμπενα καλοκαιρι σε σουπερ που ειναι εντονη η διαφορα. Οταν ανοιγει να εισαι καθηστη οχι ανχος και πιεζεις ελαφρα αυτο που λεμε cupid bow στα χειλια. Εγω το ειχα αρκετα χρονια εννοειτε οχι συνεχεια αλλα κατα διαστηματα ειναι κατι που μαθαινεις να ζησεις με αυτο εμενα σταματησε τελειως στα 22 μου και το ειχα απο μικρη εννοω δημοτικο και το ξανα επαθα στην εγκυμοσυνη χαχα ειναι και συπτωμα εγκυμοσηνης. Παντως αληθεια δεν ειναι κατι να ανυσηχεις η μαμα μου για να μην τρομαζω οταν ημουν μικρη μου ελεγε φευγει το τρελο αιμα! Οποτε σου ευχομαι περαστικα!!

Εγω τελικα ειχα μια αποκολληση ( στην πρωτη εγκυμοσυνη ειχα αποκολληση απο 5 εβδομαδες μεχρι 8 μηνων) και με ειχε παρει απο κατω γιατι δεν μου αρεσει η ακινησια αλλα χθες που πηγα γιατρο ειχε φυγει!!!!

Στελνω μπεμπεδοσκονη σε ολα τα κοριστια και ευχομαι ολες συντομα να γινεται μανουλες!! περιμενω να διαβασω νεα απ ολες σας με ανηπομονισια!!!!!!

Σας σκεφτομαι πολυ παρολο που δεν καταφερνω να μπαινω καθε μερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Litsadi είπε:

Α καλά και λέω μόνο εγώ τα περνάω,υπομονή και θα έρθει και εγώ με ελεύθερες επαφές! Εδώ και μία βδομάδα ταλαιπωρούμαι με αδιαθεσία, αναγούλες, μυρωδιές και είμαι στην 4η μέρα καθυστέρησης και ένα αρνητικό τεστ χθες 🙄 κουράγιο κορίτσι μου ο Θεός είναι μεγάλος θα έρθει το θετικό αποτέλεσμα 🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡

Αχ και εγώ τα είχα αυτά αναγούλες ζαλάδες αλλά μάλλον ήταν από τα χάπια.... Τι να πω κορίτσι μου... Όσο δεν βλέπεις αίμα ελπίζεις... Ευχομαι με το καλό να κρατήσουμε επιτέλους αυτό το πολυπόθητο θετικό τεστ εγκυμοσύνης στο χέρι!!!! Όλες όσες το θέλουμε τόσο πολύ τα περνάμε αύτα... Σίγουρα δεν είσαι η μόνη!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...