Μετάβαση σε περιεχόμενο

Με τον Μάη έρχονται "Μαγιατικα" μωράκια!!!


Recommended Posts

στις πριν 3 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Γειά! Εδώ κι εγώ! Καταρχήν να σου στείλω όλη μου την θετική ενέργεια για την προσπάθεια σου κορίτσι μου. Εύχομαι ολόψυχα να μας ανακοινώσεις πολύ πολύ σύντομα ότι έρχεται το νινακι σας!🤗

Μπαίνω και διαβάζω όσο συχνά μπορώ τα νέα σας αλλά δυστυχώς δεν τα προλαβαίνω όλα. Με την μετακόμιση έχω κουραστεί πάρα πολύ. Όλο κάνω κάτι και όλο δεν τελειώνω! Και ξέρεις από εμάς τις γυναίκες περνάνε όλα!

Αλλάζω για λίγο θέμα....

Κι εκεί που έλεγα κορίτσια άλλο δεν θα πιάσω τέστ στα χέρια μου, κουράστηκα πια να αγχώνομαι με αυτά, να αναρωτιέμαι έχει γραμμή ή δεν έχει, έρχεται του κορονοιου. Κι είχα και την φαρμακοποιό να μου λέει τις προάλλες.... 

- Ξέρεις πως να το κάνεις; Αν βγάλει δύο γραμμουλες είναι θετικό....            ( Κι από μέσα μου σκέφτομαι... αυτές τις δύο γραμμουλες τις καρτερω χρόνια! Εσένα περίμενα να μου πεις που πως λειτουργεί!😄)

- Άσε άσε τις λέω ξέρω!

Μα σε εμένα θα μιλήσει! Έχω κάνει διατριβή στα τέστ!😆

Δεν θα γλυτώσω ποτέ;

Και επανέρχομαι...

Το @Lacostaki μας εδώ είναι! Την @misofeggaro έχω  να δω πολύ καιρό. Εύχομαι το κορίτσι μας να μπει κάποια στιγμή και να μας πει πως η κοιλίτσα της φουσκώνει!

Φιλιά σε όλες κορίτσια! Να προσέχετε τον εαυτό σας. Αν είμαστε εμείς καλά όλα θα γίνουν!🥰

Υ.Γ. Θα έχετε δίκαιο πάντως να σκεφτείτε... καλά την ιστορία της ζωής της έγραψε; Τι είναι όλο αυτό! Πραγματικά δεν κατάλαβα πότε έγραψα τόσα!😆😆

💗💗💗💗💗

και εγω που πηρα τεστ απο το φαρμακειο για κοβιντ μου λεει η φαρμακοποιος μια γραμμη αρνητικο 2 εστω και αχνη θετικο και της λεω καταλαβα οπως τα τεστ εγκυμοσυνης χαχαχαχχα...πρωτη φορα χαρηκα που εκανα τεστ και βγηκε αρνητικο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η geo2222 είπε:

Κοριτσια καλησπέρα σας έχω χάσει έχω ξεκινήσει για εξωσωματική εγώ μπαίνω και σας διαβάζω βεβαια αλλά έχω καιρό να δω κάποιες κοπέλες @Ευάγγελοςτ @misofeggaro @Lacostaki

Καλησπέρα κορίτσι μου!!! Εγώ εδώ είμαι και ευτυχώς μια χαρά... Είχα κάτι θέματακια υγείας σήμερα αλλά τελικά όλα καλά... Έσπασε ένα αγγείο στη μύτη και έβγαινε αίμα από το στόμα και μεχρι να πάω στον γιατρό να δω τι είναι πήρα μεγάλη τρομάρα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια. Πήγα γιατρό σήμερα. Είμαι 4+5 και είδαμε σάκο. Θα ξαναπάω την άλλη παρασκευή,μου είπε πως 99% θα το ακούσουμε κιόλας.

Ηρέμησα λίγο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου!!! Εγώ εδώ είμαι και ευτυχώς μια χαρά... Είχα κάτι θέματακια υγείας σήμερα αλλά τελικά όλα καλά... Έσπασε ένα αγγείο στη μύτη και έβγαινε αίμα από το στόμα και μεχρι να πάω στον γιατρό να δω τι είναι πήρα μεγάλη τρομάρα 

Ω! Περαστικά lacostaki μου!💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια. Πήγα γιατρό σήμερα. Είμαι 4+5 και είδαμε σάκο. Θα ξαναπάω την άλλη παρασκευή,μου είπε πως 99% θα το ακούσουμε κιόλας.

Ηρέμησα λίγο..

Αχχχχ τέλειαααα εύχομαι να ακούσεις τον πιο όμορφο ήχο του κόσμου την άλλη εβδομάδα... Τον ήχο της καρδούλας του μωρου σου ❤️👣💙

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Αχχχχ τέλειαααα εύχομαι να ακούσεις τον πιο όμορφο ήχο του κόσμου την άλλη εβδομάδα... Τον ήχο της καρδούλας του μωρου σου ❤️👣💙

Σε ευχαριστω πολύ κορίτσι μου. Περιμένουμε νέα σου με την χοριακή σου αύριο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Γειά! Εδώ κι εγώ! Καταρχήν να σου στείλω όλη μου την θετική ενέργεια για την προσπάθεια σου κορίτσι μου. Εύχομαι ολόψυχα να μας ανακοινώσεις πολύ πολύ σύντομα ότι έρχεται το νινακι σας!🤗

Μπαίνω και διαβάζω όσο συχνά μπορώ τα νέα σας αλλά δυστυχώς δεν τα προλαβαίνω όλα. Με την μετακόμιση έχω κουραστεί πάρα πολύ. Όλο κάνω κάτι και όλο δεν τελειώνω! Και ξέρεις από εμάς τις γυναίκες περνάνε όλα!

Αλλάζω για λίγο θέμα....

Κι εκεί που έλεγα κορίτσια άλλο δεν θα πιάσω τέστ στα χέρια μου, κουράστηκα πια να αγχώνομαι με αυτά, να αναρωτιέμαι έχει γραμμή ή δεν έχει, έρχεται του κορονοιου. Κι είχα και την φαρμακοποιό να μου λέει τις προάλλες.... 

- Ξέρεις πως να το κάνεις; Αν βγάλει δύο γραμμουλες είναι θετικό....            ( Κι από μέσα μου σκέφτομαι... αυτές τις δύο γραμμουλες τις καρτερω χρόνια! Εσένα περίμενα να μου πεις που πως λειτουργεί!😄)

- Άσε άσε τις λέω ξέρω!

Μα σε εμένα θα μιλήσει! Έχω κάνει διατριβή στα τέστ!😆

Δεν θα γλυτώσω ποτέ;

Και επανέρχομαι...

Το @Lacostaki μας εδώ είναι! Την @misofeggaro έχω  να δω πολύ καιρό. Εύχομαι το κορίτσι μας να μπει κάποια στιγμή και να μας πει πως η κοιλίτσα της φουσκώνει!

Φιλιά σε όλες κορίτσια! Να προσέχετε τον εαυτό σας. Αν είμαστε εμείς καλά όλα θα γίνουν!🥰

Υ.Γ. Θα έχετε δίκαιο πάντως να σκεφτείτε... καλά την ιστορία της ζωής της έγραψε; Τι είναι όλο αυτό! Πραγματικά δεν κατάλαβα πότε έγραψα τόσα!😆😆

💗💗💗💗💗

Χαχαχαχαχαχαχαχ εγώ πάντως γέλασα με το μήνυμα σου κι εγώ αυτό το τεστ όταν το έκανα το κοίταζα λες και περίμενα να βγει η δεύτερη γραμμή και μου λέει ο άντρας μου μην χαρείς αν δεις δεύτερη γραμμή δεν είναι τεστ εγκυμοσύνης χαχαχααχα!τι τραβάμε και εμείς όλα αυτό μας θυμίζουν!!!!χαρηκα που απάντησες και από εσένα περιμένουμε να μας πεις ότι φούσκωνε η κοιλιτσα γι δεύτερη φορά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου!!! Εγώ εδώ είμαι και ευτυχώς μια χαρά... Είχα κάτι θέματακια υγείας σήμερα αλλά τελικά όλα καλά... Έσπασε ένα αγγείο στη μύτη και έβγαινε αίμα από το στόμα και μεχρι να πάω στον γιατρό να δω τι είναι πήρα μεγάλη τρομάρα 

Πωπωπωππω και εγώ θ τρόμαζα από αυτό!!!ευτυχως είναι όλα καλά κορίτσι μου!προσεχε τώρα για λίγες μέρες μην ανοίξει πάλι μην σκύβεις απότομα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!! απόγευμα θα ξέρω πήγα έδωσα αίμα... Σήμερα έχει γενέθλια και το παλικαράκι μου σήμερα κλείνει τα 9...ειναι λες και γεννήθηκε εχθές... Περνάν απίστευτα γρήγορα τα χρόνια 😊💖🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!! απόγευμα θα ξέρω πήγα έδωσα αίμα... Σήμερα έχει γενέθλια και το παλικαράκι μου σήμερα κλείνει τα 9...ειναι λες και γεννήθηκε εχθές... Περνάν απίστευτα γρήγορα τα χρόνια 😊💖🙏

Να σου ζήσει το παιδάκι σου κορίτσι μου με μια καλή χοριακή το απόγευμα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!! απόγευμα θα ξέρω πήγα έδωσα αίμα... Σήμερα έχει γενέθλια και το παλικαράκι μου σήμερα κλείνει τα 9...ειναι λες και γεννήθηκε εχθές... Περνάν απίστευτα γρήγορα τα χρόνια 😊💖🙏

Να το χαίρεσαι το αντράκι σου. Να είναι πάντα γερό και καλότυχο στην ζωή του. Αναμένουμε τα νέα σου.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα,  κορίτσια! Έχει αρχίσει να πρήζεται το στήθος μου και έχω ξενερώσει γιατί κάνει αυτό το κλασικό πριν την περίοδο. Δεν περιμένω 15 ή και λίγο νωρίτερα αφού ο κύκλος μου είναι μια 28 μια 30. Πάλι δεν καταφέραμε τπτ...Ελπίζω να έχουμε καλά νέα τουλάχιστον το απόγευμα από την @marinamanoulitsa!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!! απόγευμα θα ξέρω πήγα έδωσα αίμα... Σήμερα έχει γενέθλια και το παλικαράκι μου σήμερα κλείνει τα 9...ειναι λες και γεννήθηκε εχθές... Περνάν απίστευτα γρήγορα τα χρόνια 😊💖🙏

Να τον χαίρεστε κορίτσι μου! Γερός και καλότυχος να είναι πάντα στην ζωή του!💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Να τον χαίρεστε κορίτσι μου! Γερός και καλότυχος να είναι πάντα στην ζωή του!💗

Κορίτσια εγώ από σπερματεγχυση πάλι. Είναι 14 μέρες μετά. Την 12 η μέρα έκανα Χοριακη δεν κρατήθηκα 0.01 κ μάλιστα περασα άσχημα το ΣΚ γιατί έχω γίνει σαν μπαλόνι πονουσα ποναει το στήθος μου έχω φουσκώσει έχω πριστει υπερβολικα πρωτη φορα στη ζωή μου. Θέλω τη γνώμη σας για ένα θέμα. Αυτό το μήνα προκειται να κάνω σαλπιγγογραφια. Αρχικά όταν ήμουν 22 χρονών κόλλησα χλαμύδια είχα συμπτώματα κ πήρα θεραπεία δέκα μέρες μου έφυγε. Αλλά με αγχώνει μήπως μου έκανε καμια αποφραξη σαλπιγγας.τοσα ακουνε τα αυτιά μας. Δευτερον έχω πολυκυστικες. Δεν θέλω να γίνω χρόνια πρωταθλητρια της "προσπαθειας". Πιστευετε πως ειναι καλη η σπερματεγχυση σε θεματα πολυκυστικων;

Καλά αρχικά θέλω να ρθει αυτή η καταραμένη περιοδος να κλείσω σαλπιγγογραφια. Έχει κάνει κάποια στο μητέρα η Ιασώ ; αυτά τα δυο έχω κατά νου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βγήκε η χοριακη αρνητική είναι... Μου λέει ο γιατρός όμως ίσως βιάστηκες καλά καλά δεν έχεις καθυστέρηση ακόμα..Μου λέει περίμενε να δεις αν θα έχεις καθυστέρηση και αν έχεις μετά από 1 εβδομάδα ξανακάνεις χοριακη. Οπότε αναμένουμε!!! Στεναχωρηθηκα πολύ... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εντωμεταξύ εγώ με την ovitrelle μπερδεύτηκα πάρα πολύ... Νόμιζα πως δεν παίζει ρόλο ο κύκλος που είχες πριν από αυτή... Νόμιζα μετράς 14 ημέρες μετά την επαφή και βγαίνει θετικό αν έγινε κάτι..ομως ο γιατρός λέει όχι με βάση τον δικό σου κύκλο θα μετράς καθυστέρηση.... Αχ δεν ξέρω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Εντωμεταξύ εγώ με την ovitrelle μπερδεύτηκα πάρα πολύ... Νόμιζα πως δεν παίζει ρόλο ο κύκλος που είχες πριν από αυτή... Νόμιζα μετράς 14 ημέρες μετά την επαφή και βγαίνει θετικό αν έγινε κάτι..ομως ο γιατρός λέει όχι με βάση τον δικό σου κύκλο θα μετράς καθυστέρηση.... Αχ δεν ξέρω 

Δεν κατάλαβα τι εννοει.... Και εγώ έκανα ovitrele 28/4 με 21μμ  ωάριο και 29/4 έκανα σπερματεγχυση και επαφές. Έκανα Χοριακη την τρίτη προχθες και ήταν 12 μέρες μετά την σπερματεγχυση κ μου βγήκε 0.01. Τι θα αλλάξει με την καθυστέρηση;; σου εξήγησε ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Βγήκε η χοριακη αρνητική είναι... Μου λέει ο γιατρός όμως ίσως βιάστηκες καλά καλά δεν έχεις καθυστέρηση ακόμα..Μου λέει περίμενε να δεις αν θα έχεις καθυστέρηση και αν έχεις μετά από 1 εβδομάδα ξανακάνεις χοριακη. Οπότε αναμένουμε!!! Στεναχωρηθηκα πολύ... 

κ εγώ μπερδεύτηκα... αφού η περίοδος έρχεται 14 μέρες μετά την ωορρηξία, η οποία γίνεται 36 ώρες μετά την ovitrelle. Τι να πω βρε κορίτσι μου, σε ενθάρρυνα κ εγώ τόσο πολύ ότι είσαι. Η χοριακή είναι τελείως 0;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Zeta. είπε:

κ εγώ μπερδεύτηκα... αφού η περίοδος έρχεται 14 μέρες μετά την ωορρηξία, η οποία γίνεται 36 ώρες μετά την ovitrelle. Τι να πω βρε κορίτσι μου, σε ενθάρρυνα κ εγώ τόσο πολύ ότι είσαι. Η χοριακή είναι τελείως 0;

Όχι η χοριακη είναι 1.20 αλλά και πάλι αρνητική είναι 😭 δεν ξέρω τι εννοεί αλήθεια.. Ότι μπορεί να έγινε αργά ή σύλληψη γιατί ο κύκλος μου είναι 30 ημερών κανονικά και εγώ σήμερα είμαι 27η ημέρα... Κατάλαβες;;;; εγώ με βάση τον κύκλο τώρα έπρεπε να μετράω;;; δεν έκανα σπερματεγχυση... Είχαμε προγραμματισμένες επαφές μόνο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Όχι η χοριακη είναι 1.20 αλλά και πάλι αρνητική είναι 😭 δεν ξέρω τι εννοεί αλήθεια.. Ότι μπορεί να έγινε αργά ή σύλληψη γιατί ο κύκλος μου είναι 30 ημερών κανονικά και εγώ σήμερα είμαι 27η ημέρα... Κατάλαβες;;;; εγώ με βάση τον κύκλο τώρα έπρεπε να μετράω;;; δεν έκανα σπερματεγχυση... Είχαμε προγραμματισμένες επαφές μόνο 

Ο γιατρος σου πότε σου είπε να κάνεις χοριακή; Την ovitrelle απ ότι είδα την έκανες στις Τρίτη 27 Απρίλη στις 9 το βράδυ. Άρα έπρεπε να είχες επαφή την Πέμπτη το πρωί για να είχατε την καλή επαφή των 36 ωρών. Τι να πω. Μακάρι να τα υπολογίζω κ εγώ λάθος κ να αυξηθεί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Zeta. είπε:

Ο γιατρος σου πότε σου είπε να κάνεις χοριακή; Την ovitrelle απ ότι είδα την έκανες στις Τρίτη 27 Απρίλη στις 9 το βράδυ. Άρα έπρεπε να είχες επαφή την Πέμπτη το πρωί για να είχατε την καλή επαφή των 36 ωρών. Τι να πω. Μακάρι να τα υπολογίζω κ εγώ λάθος κ να αυξηθεί.

Δεν μπορώ άλλο να σκέφτομαι κουράστηκα... Σήμερα κλείνω ένα χρονο από την αποξεση... 1 χρόνο που από τον πρώτο μήνα προσπαθώ ξανά να συλλάβω και δεν γινεται... Δεν ξέρω θα πάω και σε άλλον γιατρο να παρω γνώμη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Δεν μπορώ άλλο να σκέφτομαι κουράστηκα... Σήμερα κλείνω ένα χρονο από την αποξεση... 1 χρόνο που από τον πρώτο μήνα προσπαθώ ξανά να συλλάβω και δεν γινεται... Δεν ξέρω θα πάω και σε άλλον γιατρο να παρω γνώμη 

Έκανα κ εγώ στα τέλη του περασμένου Οκτώβρη απόξεση κ ούτε εγώ έπιανα μέχρι τώρα. Κ με το πρόβλημα που έχουμε δεν μπορώ να χαρώ που είμαι εγκυος. Εύχομαι ότι καλύτερο όπως κ να να έχει. Πάρε αγκαλίτσες τα παιδάκια σου κ θα έρθει κ με το καλό το τρίτο.❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Zeta. είπε:

Έκανα κ εγώ στα τέλη του περασμένου Οκτώβρη απόξεση κ ούτε εγώ έπιανα μέχρι τώρα. Κ με το πρόβλημα που έχουμε δεν μπορώ να χαρώ που είμαι εγκυος. Εύχομαι ότι καλύτερο όπως κ να να έχει. Πάρε αγκαλίτσες τα παιδάκια σου κ θα έρθει κ με το καλό το τρίτο.❤️

Ευχαριστώ πολύ για τις συμβουλές σου... Σου εύχομαι με το καλό κοίτα να το χαρείς...💖 Με το καλό να το κρατήσεις αγκαλίτσα σου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Βγήκε η χοριακη αρνητική είναι... Μου λέει ο γιατρός όμως ίσως βιάστηκες καλά καλά δεν έχεις καθυστέρηση ακόμα..Μου λέει περίμενε να δεις αν θα έχεις καθυστέρηση και αν έχεις μετά από 1 εβδομάδα ξανακάνεις χοριακη. Οπότε αναμένουμε!!! Στεναχωρηθηκα πολύ... 

Πότε είναι κανονικά να σου έρθει περίοδος? Εγώ με μια μέρα καθυστέρηση και είχα μόνο 61. 

Επίσης μην το βάζεις κάτω. Και εγώ προσπαθούσα 10 μήνες από την πρώτη αποβολή και μετά είχα και βιοχημική. 

Εμένα πάντως με βοήθησαν κάποιες βιταμίνες που πήρα που είναι για βοήθεια στην σύλληψη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Γελάω με το κουνέλι 🤣  Περαστικά! Το έχω κι εγώ φόβο πως θα αποθηλασω και αν θα καταφέρει να τρώει όταν θα λείπω. Γιατί προς το παρόν πίνει κυρίως γάλα. Τρώει και τροφές αλλά θηλασμους δεν έχει κόψει 😕 Βρήκαμε βρεφονηπιακό. Σήμερα την έγραψα κι όλας. Έχω βρει και γυναίκα για να την κρατάει το καλοκαίρι μέχρι να ξεκινήσει ο βρεφονηπιακός. Και θα κάνουμε σταδιακή προσαρμογή με αυτή να την συνηθίσει και να συνηθίσει και ότι εγώ θα λείπω. Πέρασε ο καιρός 🥲 Σκέφτεστε να βάλετε μπροστά και για 2ο? Εμένα μου έχει μπει η ιδέα αλλά λέω καλύτερα από τα Χριστούγεννα και μετά να ξεκινήσουμε τις προσπάθειες.
    • Μαγική!!! Φυσικά κ υπάρχει κούραση αλλά είναι απόλαυση τα άτιμα!!! Έχουν ο ένας τον άλλον κ παίζουν μεταξύ τους όποτε υπάρχουν κάποιες στιγμές ηρεμίας (αν δεν μαλώνουν για το ίδιο παιχνίδι🤣🤣🤣) Κλαίμε από τα γέλια με τις συζητήσεις τους!!!  Όταν αισθανθείς έτοιμη κ ψυχικά κ σωματικά θα βάλεις μπρος. Κ αν δεν θέλεις δε θα το κανεις!! Εσυ να είσαι καλά για να είναι κ το παιδάκι σου καλά!!
    • Άντε ωραία μεγαλώνει το μωρακι σας 😊 Ααα αρα κολπικά στο έβγαλε και μεγαλύτερο μια χαρα ειναι κορίτσι μου μην το σκεφτεσαι καθόλου όλα είναι οκ αφού το λέει και η γιατρό σου  Το παρτυ για το φύλο ποτε σκέφτεσαι να το κανείς ; Μετά την β επιπέδου ;   
    • Ήθελα να αποθηλασω φυσικά... Το έκανα παρά πολύ αργά για να μην τη πατήσω αλλά κουράστηκα πολύ τις τελευταίες μέρες και μείωσα τις αντλήσεις πολύ... Οπότε την πάτησα.... Πονάει πολύ, νιώθω ερείπιο.  Εμένα έχει και πάνω και κάτω δόντια - σωστό κουνέλι δηλ. 🤣 Αλλά η γκρίνια δε φεύγει ποτέ 🤣 αγκαλίτσα και παιχνίδι μαζί αλλιώς γίνεται χαμός! Βρήκατε βρεφονηπιακό;  Εγώ δεν ανυπομονώ να γυρίσω στη δουλειά να είμαι ειλικρινής αλλά ξέρω πως όταν επιστρέψω θα νιώσω καλά... Παράνοια η κατάσταση.
    • Ξέρω ότι πρέπει να το δω σίγουρα απλά δεν μπορω να πάω αυτήν την βδομαδα με το καλο  που θα γυρίσω θα ψαξω να βρω γιατρό γιατί ξέρεις εδώ στο χωριό δεν έχει κιολας όποτε δεν είναι τόσο εύκολο να πω πετάγομαι παω σε έναν ενδοκρινολόγο, πρέπει κάνω ολόκληρο ταξίδι... αν ήμουν στο πρώτο τρίμηνο σίγουρα δεν θα το άφηνα καθόλου.. ευχαριστώ κορίτσι μου 🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...